Folosim Cookies, pentru a vă oferi o experiență cât mai bună pe site-ul nostru, conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul. Click aici pentru a afla mai multe informații despre Cookies și despre cum le puteți controla. Prin continuarea navigării pe acest site, ne oferiți acordul referitor la folosirea Cookie-urilor. De acord.

Rezultatele reuniunilor III și IV la Bacău

adăugat pe31 Mar 2018, 22:36

FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE NATAŢIE ŞI PENTATLON MODERN

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE 1m FEMININ  J.B. FINALA

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

PAVEL ANTONIA

2004

TRIUMF BUC.

256.90

II

CASIAN MARIA

2004

STEAUA BUC.

218.95

III

BUNDUC MATEEA

2004

STEAUA BUC.

215.35

IV

MUSCALU ANGELICA

2003

TRIUMF BUC.

205.35

V

NEGREA TEODORA

2004

CSSM SIBIU

166.45

VI

BUIA DARIA

2003

TRIUMF BUC.

RETRASĂ MEDICAL

VII

DOROBĂȚ ANDREEA

2004

SCM BACĂU

RETRASĂ MEDICAL

 

Brigada de arbitri:

1. ILIEȘ DANIELA

2. COZMA ROXANA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.  HILA CĂLIN  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

 

REZULTATE 1m FEMININ  J.A. FINALA

 

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

CUCERZAN DIANA

2000

CSS SIBIU

257.80

II

PĂCURAR ANDREEA

2002

CSS SIBIU

213.85

III

MUNTEANU RUXANDRA

2001

SCM BACĂU

212.45

 

Brigada de arbitri:

 

1. ILIEȘ DANIELA

2. COZMA ROXANA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.  HILA CĂLIN      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE 1m SENIOARE FINALA

 

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

     I

ȘERB ANCA

1993

STEAUA BUC.

187.05

II

PAVEL ANTONIA

2004

TRIUMF BUC.

160.75

III

CUCERZAN DIANA

2000

CSS SIBIU

153.25

IV

CÎRJAN IOANA

1988

STEAUA BUC.

152.85

V

CASIAN MARIA

2004

STEAUA BUC.

141.85

VI

BUNDUC MATEEA

2004

STEAUA BUC.

139.40

VII

LUPȘOR ANDREEA

2000

CSS SIBIU

130.30

VIII

MUSCALU ANGELICA

2003

TRIUMF BUC.

121.35

IX

MUNTEANU RUXANDRA

2001

SCM BACĂU

115.40

X

NEGREA TEODORA

2004

CSM SIBIU

98.50

XI

BUIA DARIA

2003

TRIUMF BUC.

RETRASĂ MEDICAL

 

 

Brigada de arbitri:

1. ILIEȘ DANIELA

2. COZMA ROXANA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.  HILA CĂLIN 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

REZULTATE PLATFORMA MASCULIN J.B. CALIFICĂRI

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

AVASILOAE ALEXANDRU

2004

STEAUA BUC.

288.85

II

TODIRAȘCU DARIUS

2004

STEAUA BUC.

258.60

III

HAMPU SEBASTIAN

2003

CSM SIBIU

223.30

IV

DĂNILĂ ALEXANDRU

2003

CSS SIBIU

211.20

 

Brigada de arbitri:

 

1. ILIEȘ DANIELA

2. ȘUFARIU ANIȘOARA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

  A.P.  HILA CĂLIN 

 

REZULTATE PLATFORMA MASCULIN J.A. CALIFICĂRI

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

DRAGOMIR AURELIAN

2001

OLIMPIA BUC.

448.75

II

ANDREI MIHAI

2001

OLIMPIA BUC.

394.75

III

HONGU COSMIN

2000

SCM BACĂU

381.35

IV

ZĂRNESCU TEODOR

2002

OLIMPIA BUC.

369.45

        

Brigada de arbitri:

1. ILIEȘ DANIELA

2. ȘUFARIU ANIȘOARA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

  A.P.  HILA CĂLIN      

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

 

REZULTATE PLATFORMA MASCULIN SENIORI CALIFICĂRI

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

POPOVICI CONSTANTIN

1988

STEAUA BUC.

398.70

II

COZMA CĂTĂLIN

1995

CSM BACĂU

332.60

III

DRAGOMIR AURELIAN

2001

OLIMPIA BUC.

309.95

IV

HONGU COSMIN

2000

SCM BACĂU

262.90

V

ZĂRNESCU TEODOR

2002

OLIMPIA BUC.

259.35

VI

ANDREI MIHAI

2001

OLIMPIA BUC.

250.45

 

 

Brigada de arbitri:

 

1. ILIEȘ DANIELA

2. ȘUFARIU ANIȘOARA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.  HILA CĂLIN      

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

 

REZULTATE SINCRON PLATFORMĂ MIXT SENIORI

 

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

COZMA CĂTĂLIN

PAVEL ANTONIA

1995

2004

CSM BACĂU

TRIUMF BUC.

252.48

II

MUSCALU ANGELICA

POPOVICI CONSTANTIN

2003

1988

TRIUMF BUC.

STEAUA BUC.

232.02

III

ANDREI MIHAI

CÎRJAN IOANA

2001

1998

OLIMPIA BUC.

STEAUA BUC.

183.36

 

 

Brigada de arbitri:

 

  1. ILIEȘ DANIELA
  2. FÎNARU MIHAELA
  3. DIACONESCU ȘTEFANIA
  4. GĂVOZDEA CĂLIN
  5. TIU CLAUDIA

6.  AVASILOAE FLORIN

7. KOPATZ ELISABETA

8. BADIU IOAN

9. ȘUFARIU ANIȘOARA

 

  A.P.   HILA CĂLIN  

FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE NATAŢIE ŞI PENTATLON MODERN

 

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE SENIORI, J.A., J.B

BACĂU  30.03-01.04.2018

  

REZULTATE PLATFORMA MASCULIN J.B. FINALA

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

HAMPU SEBASTIAN

2003

CSM SIBIU

273.40

II

TODIRAȘCU  DARIUS

2004

STEAUA BUC.

268.65

III

AVASILOAE ALEXANDRU

2004

STEAUA BUC.

266.40

IV

DĂNILĂ ALEXANDRU

2003

CSS SIBIU

234.60

 

Brigada de arbitri:

1. ILIEȘ DANIELA

2. ȘUFARIU ANIȘOARA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

  A.P.  HILA CĂLIN      

 

REZULTATE PLATFORMA MASCULIN J.A. FINALA

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

DRAGOMIR AURELIAN

2001

OLIMPIA BUC.

473.55

II

ZĂRNESCU TEODOR

2002

OLIMPIA BUC.

398.15

III

HONGU COSMIN

2000

SCM BACĂU

385.60

IV

ANDREI MIHAI

2001

OLIMPIA BUC.

334.95

 

Brigada de arbitri:

1. ILIEȘ DANIELA

2. ȘUFARIU ANIȘOARA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

  A.P.  HILA CĂLIN    

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

 

REZULTATE PLATFORMA SENIORI FINALA

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

POPOVICI CONSTANTIN

1988

STEAUA BUC.

359.30

II

COZMA CĂTĂLIN

1995

CSM BACĂU

344.05

III

DRAGOMIR AURELIAN

2001

OLIMPIA BUC.

336.25

IV

ZĂRNESCU TEODOR

2002

OLIMPIA BUC.

291.05

V

HONGU COSMIN

2000

SCM BACĂU

252.85

VI

ANDREI MIHAI

2001

OLIMPIA BUC.

230.45

 

 

Brigada de arbitri:

 

1. ILIEȘ DANIELA

2. ȘUFARIU ANIȘOARA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.  HILA CĂLIN      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE SINCRON 3m JUNIOARE FINALA

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

MUSCALU ANGELICA

BUIA DARIA

2003

2003

TRIUMF BUC.

TRIUMF BUC.

188.88

II

BUNDUC MATEEA

CASIAN MARIA

2004

2004

STEAUA BUC.

STEAUA BUC.

172.62

III

PAVEL ANTONIA

NEGREA TEODORA

2004

2004

TRIUMF BUC.

CSM SIBIU

154.80

 

Brigada de arbitri:

 

  1. ILIEȘ DANIELA
  2. FÎNARU MIHAELA
  3. DIACONESCU ȘTEFANIA
  4. GĂVOZDEA CĂLIN
  5. TIU CLAUDIA

6.  AVASILOAE FLORIN

7. KOPATZ ELISABETA

8. BADIU IOAN

9. ȘUFARIU ANIȘOARA

 

  A.P.   HILA CĂLIN     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

REZULTATE SINCRON 3m SENIOARE FINALA

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

CÎRJAN IOANA

ȘERB ANCA

1998

1993

STEAUA BUC.

STEAUA BUC.

201.51

II

MUSCALU ANGELICA

BUIA DARIA

2003

2003

TRIUMF BUC.

TRIUMF BUC.

188.88

III

LUPȘOR ANDREEA

CUCERZAN DIANA

1999

2000

CSS SIBIU

CSS SIBIU

175.42

IV

BUNDUC MATEEA

CASIAN MARIA

2004

2004

STEAUA BUC.

STEAUA BUC.

172.62

V

PAVEL ANTONIA

NEGREA TEODORA

2004

2004

TRIUMF BUC.

CSM SIBIU

154.80

 

Brigada de arbitri:

 

  1. ILIEȘ DANIELA
  2. FÎNARU MIHAELA
  3. DIACONESCU ȘTEFANIA
  4. GĂVOZDEA CĂLIN
  5. TIU CLAUDIA

6.  AVASILOAE FLORIN

7. KOPATZ ELISABETA

8. BADIU IOAN

9. ȘUFARIU ANIȘOARA

 

  A.P.   HILA CĂLIN     

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE SINCRON 3m JUNIORI FINALA

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

ANDREI MIHAI

ZĂRNESCU TEODOR

2001

2002

OLIMPIA BUC.

OLIMPIA BUC.

223.38

II

AVASILOAE ALEXANDRU

TODIRAȘCU DARIUS

2004

2004

STEAUA BUC.

STEAUA BUC.

206.82

III

HAMPU SEBASTIAN

HONGU COSMIN

2000

2004

CSM SIBIU

SCM BACĂU

172.41

 

Brigada de arbitri:

 

  1. ILIEȘ DANIELA
  2. FÎNARU MIHAELA
  3. DIACONESCU ȘTEFANIA
  4. GĂVOZDEA CĂLIN
  5. TIU CLAUDIA

6.  AVASILOAE FLORIN

7. KOPATZ ELISABETA

8. BADIU IOAN

9. ȘUFARIU ANIȘOARA

 

  A.P.   HILA CĂLIN     

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE SINCRON 3m SENIORI FINALA

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

POPOVICI CONSTANTIN

COZMA CĂTĂLIN

1988

1995

STEAUA BUC.

CSM BACĂU

302.31

II

ANDREI MIHAI

ZĂRNESCU TEODOR

2001

2002

OLIMPIA BUC.

OLIMPIA BUC.

270.90

III

AVASILOAE ALEXANDRU

TODIRAȘCU DARIUS

2004

2004

STEAUA BUC.

STEAUA BUC.

253.32

IV

HONGU COSMIN

HAMPU SEBASTIAN

2000

2003

SCM BACĂU

CSM SIBIU

221.01

 

Brigada de arbitri:

 

  1. ILIEȘ DANIELA
  2. FÎNARU MIHAELA
  3. DIACONESCU ȘTEFANIA
  4. GĂVOZDEA CĂLIN
  5. TIU CLAUDIA

6.  AVASILOAE FLORIN

7. KOPATZ ELISABETA

8. BADIU IOAN

9. ȘUFARIU ANIȘOARA

 

  A.P.   HILA CĂLIN 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE SINCRON 3m MIXT SENIORI FINALA

 

Locul

Nume şi Prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultate

I

ȘERB ANCA

POPOVICI CONSTANTIN

1993

1988

STEAUA BUC.

STEAUA BUC.

228.42

II

COZMA CĂTĂLIN

PAVEL ANTONIA

1995

2004

CSM BACĂU

TRIUMF BUC.

207.48

III

ANDREI MIHAI

CÎRJAN IOANA

2001

1998

OLIMPIA BUC.

STEAUA BUC.

186.72

IV

HAMPU SEBASTIAN

NEGREA TEODORA

2003

2004

CSM SIBIU

CSM SIBIU

165.03

V

LUPȘOR ANDREEA

DĂNILĂ ALEXANDRU

1999

2003

CSS SIBIU

CSS SIBIU

156.48

 

Brigada de arbitri:

 

  1. ILIEȘ DANIELA
  2. FÎNARU MIHAELA
  3. DIACONESCU ȘTEFANIA
  4. GĂVOZDEA CĂLIN
  5. TIU CLAUDIA

6.  AVASILOAE FLORIN

7. KOPATZ ELISABETA

8. BADIU IOAN

9. ȘUFARIU ANIȘOARA

 

  A.P.   HILA CĂLIN    

 

 

 

 

 

  • Mercedes Benz
  • Arena
  • Kober
  • Campofrio
  • Seratel
  • Adeplast
  • Myrtha Pools
  • Aqua Carpatica
  • Isostar
  • Bog Rave Advertising
  • Durby Sports Marketing
  • TVR HD
Profilul lunii
Robert
Glință
  • 1,84 mînălțime
  • 72 kggreutate
  • 190 cmanvergură
  • 18 Apr 1997data nașterii
vezi profilul complet