Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor. Click aici pentru a afla mai multe detalii. ascunde mesajul

S-au încheiat Naționalele de sărituri de la Bacău

adăugat pe01 Apr 2018, 13:56

Rezultatele ultimei reuniuni, a cincea, de la Campionatele Naționale de sărituri în apă - Bacău 2018: 

FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE NATAŢIE ŞI PENTATLON MODERN

 

 

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE SENIORI, J.A., J.B

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE 3M FEMININ J.B. FINALA

 

Locul

Nume şi prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultatul

I

PAVEL ANTONIA

2004

TRIUMF BUC.

258.05

II

MUSCALU ANGELICA

2003

TRIUMF BUC.

242.05

III

BUIA DARIA

2003

TRIUMF BUC.

228.60

IV

NEGREA TEODORA

2004

CSM SIBIU

210.80

 

 

 

Brigada de arbitri:

 

1. ILIEȘ DANIELA

2. COZMA ROXANA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.   HILA CĂLIN

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE 3M FEMININ J.A. FINALA

 

Locul

Nume şi prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultatul

I

CUCERZAN DIANA

2000

CSS SIBIU

256.50

II

MUNTEANU RUXANDRA

2001

SCM BACĂU

233.90

III

PĂCURAR ANDREEA

2002

CSS SIBIU

RETRASĂ MEDICAL

 

 

 

Brigada de arbitri:

 

1. ILIEȘ DANIELA

2. COZMA ROXANA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.   HILA CĂLIN       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE 3m SENIOARE FINALA

 

Locul

Nume şi prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultatul

I

ȘERB ANCA

1993

STEAUA BUC.

203.10

II

CÎRJAN IOANA

1998

STEAUA BUC.

167.65

III

PAVEL ANTONIA

2004

TRIUMF BUC.

166.75

IV

MUSCALU ANGELICA

2003

TRIUMF BUC.

163.30

V

MUNTEANU RUXANDRA

2001

SCM BACĂU

162.90

VI

BUIA DARIA

2003

TRIUMF BUC.

150.00

VII

CUCERZAN DIANA

2000

CSS SIBIU

145.95

VIII

LUPȘOR ANDREEA

1999

CSS SIBIU

143.90

IX

NEGREA TEODORA

2004

CSM SIBIU

141.50

 

 

Brigada de arbitri:

 

1. ILIEȘ DANIELA

2. COZMA ROXANA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.   HILA CĂLIN          

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

REZULTATE 1m MASCULIN  J.B. FINALA

Locul

Nume şi prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultatul

I

TODIRAȘCU DARIUS

2004

STEAUA BUC.

308.80

II

AVASILOAE ALEXANDRU

2004

STEAUA BUC.

272.80

III

HAMPU SEBASTIAN

2003

CSM SIBIU

232.30

IV

DĂNILĂ  ALEXANDRU

2003

CSS SIBIU

199.10

 

Brigada de arbitri:

1. ILIEȘ DANIELA

2. ȘUFARIU ANIȘOARA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.   HILA CĂLIN       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE 1m MASCULIN  J.A. FINALA

 

Locul

Nume şi prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultatul

I

DRAGOMIR AURELIAN

2001

OLIMPIA BUC.

368.95

II

ZĂRNESCU TEODOR

2002

OLIMPIA BUC.

358.00

III

HONGU COSMIN

2000

SCM BACĂU

335.65

IV

ANDREI MIHAI

2001

OLIMPIA BUC.

305.45

 

Brigada de arbitri:

 

1. ILIEȘ DANIELA

2. ȘUFARIU ANIȘOARA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.   HILA CĂLIN        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE SENIORI, J.A., J.B.

BACĂU  30.03-01.04.2018

 

 

REZULTATE 1m SENIORI FINALA

 

Locul

Nume şi prenume

Anul naşterii

Clubul

Rezultatul

I

POPOVICI CONSTANTIN

1988

STEAUA BUC.

261.75

II

DRAGOMIR AURELIAN

2001

OLIMPIA BUC.

251.85

III

COZMA CĂTĂLIN

1995

CSM BACĂU

244.75

IV

ZĂRNESCU TEODOR

2002

OLIMPIA BUC.

231.95

V

TODIRAȘCU DARIUS

2004

STEAUA BUC.

227.40

VI

HONGU COSMIN

2000

SCM BACĂU

216.40

VII

AVASILOAE ALEXANDRU

2004

STEAUA BUC.

200.95

VIII

ANDREI MIHAI

2001

OLIMPIA BUC.

187.65

IX

HAMPU SEBASTIAN

2003

CSM SIBIU

170.55

X

DĂNILĂ ALEXANDRU

2003

CSS SIBIU

125.75

 

 

Brigada de arbitri:

 

1. ILIEȘ DANIELA

2. ȘUFARIU ANIȘOARA

3. FÎNARU MIHAELA

4. DIACONESCU ȘTEFANIA

5. GĂVOZDEA CĂLIN

 

  A.P.   HILA CĂLIN        

 

 

 

 

  • Mercedes Benz
  • Arena
  • Kober
  • Campofrio
  • Seratel
  • Adeplast
  • Myrtha Pools
  • Aqua Carpatica
  • Isostar
  • Bog Rave Advertising
  • Durby Sports Marketing
  • TVR HD
Profilul lunii
Robert
Glință
  • 1,84 mînălțime
  • 72 kggreutate
  • 190 cmanvergură
  • 18 Apr 1997data nașterii
vezi profilul complet