Acest site foloseşte cookies! Continuarea navigării implică acceptarea lor. Click aici pentru a afla mai multe detalii. ascunde mesajul

Rezultate

ultimul update31 Mai 2017, 12:48
Interne
Înot
2017
13 Iul - 16 IulCampionatul Național al Cadeților (12-14 ani)Târgoviște (Dambovita)
09 Iun - 11 IunCampionatul Național de Copii (10-11 ani)Brașov (Brasov)
25 Mai - 28 MaiCampionatele Internaționale ale RomânieiBucurești (Bucuresti - Sector 1)
05 Mai - 07 MaiCampionatul Național Școlar (12-14 ani)Reșița (Caras-Severin)
21 Apr - 23 AprEtape regionale - Cadeți (12-14 ani)Oradea, Bacău, Izvorani (0)
07 Apr - 09 AprEtape regionale - Copii 10-11 aniOradea, Bacău, Izvorani (0)
22 Mar - 26 MarCampionatul Național în bazin de 50 m (Sen.+Tin.+Jun.)Bacău (Bacau)
2016
15 Dec - 18 DecCampionatul Național de Poliatlon Cadeți (12-14 ani)Pitești (Arges)
25 Nov - 27 NovCampionatul Național de Poliatlon Copii (10-11 ani)Bacău (Bacau)
10 Nov - 13 NovCampionatul Național în bazin de 25 m (Sen.+Tin.+Jun.)Hunedoara (Hunedoara)
14 Iul - 17 IulCampionatul Național al Cadeților (12-14 ani)Oradea (Bihor)
01 Iul - 03 IulCampionatul Național de Copii (10-11 ani)Brașov (Brasov)
25 Mai - 29 MaiCampionatele Internaționale ale RomânieiBucurești (Bucuresti - Sector 1)
06 Mai - 08 MaiCampionatul Național Școlar (12-14 ani)Reșița (Caras-Severin)
15 Apr - 17 AprEtape regionale - Cadeți (12-14 ani)Oradea, Bacău, Izvorani (Bacau)
02 Apr - 03 AprEtape regionale - Copii 10-11 aniOradea, Bacău, Izvorani (0)
23 Mar - 27 MarCampionatul Național în bazin de 50 m (Sen.+Tin.+Jun.)Bacău (Bacau)
2015
17 Dec - 20 DecCampionatul Național de Poliatlon - Cadeți (12-14 ani)Pitești (Arges)
05 Dec - 06 DecCampionatul Național de Poliatlon - Copii (10-11 ani)Bacău (Bacau)
26 Nov - 29 NovCampionatul Național în bazin de 25m - juniori, tineret, senioriHunedoara (Hunedoara)
16 Iul - 19 IulCampionatul Național de Cadeți (12-14 ani)București (Bucuresti - Sector 1)
08 Iul - 12 IulCampionatele Internaționale ale României - juniori, tineret, senioriBucurești (Bucuresti - Sector 2)
03 Iul - 05 IulCampionatul Național de Copii (10-11 ani)Arad (Arad)
09 Mai - 10 MaiCampionatul Național Școlar (12-14 ani)Reșița (Caras-Severin)
17 Apr - 19 AprCampionatul Național de Cadeți - regiuni (cu barem)- nespecificat -
25 Mar - 29 MarCampionatul Național în bazin de 50m - juniori, tineret, senioriBacău (Bacau)
21 Mar - 22 MarCampionatul Național de Copii - regiuni (cu barem)- nespecificat -
2014
11 Dec - 14 DecCampionatul Național de Juniori (14-18 ani)Pitești (Arges)
26 Nov - 30 NovCampionatul Național de Semifond CopiiPitești (Arges)
23 NovCupa DKMT, Ediția a 5-aTimișoara (Timis)
15 Nov - 16 NovCupa IzvoraniIzvorani (Ilfov)
12 Nov - 13 NovCampionatul Național de Copii (10-11 ani)Bacău (Bacau)
06 Nov - 09 NovCampionatul Național de Seniori și Juniori I (bazin 25m)Hunedoara (Hunedoara)
18 Oct - 19 OctMemorial I. Schuster, Ediția a IV-aReșița (Caras-Severin)
01 SepTraversarea lacului BezidBezid (Mures)
09 AugTraversarea Tarniței, Ediția 8Lacul Tarnița (Cluj)
02 AugAquachallenge, Maraton de înotMamaia (Constanta)
27 IulTraversarea lacului Văliug, Ediția a 5-aVăliug (Caras-Severin)
20 IulTraversarea lacului Surduc, Ediția a 3-aLacul Surduc (Timis)
12 IulCupa Hamsia, Ediția a 3-a2 Mai (Constanta)
10 Iul - 13 IulCampionatul Național al Copiilor (11-13 ani)Brăila (Braila)
05 Iul - 06 IulCupa Masters, Ediția a 6-aTimișoara (Timis)
02 Iul - 06 IulCampionatele Naționale de Seniori și JunioriBucurești (Bucuresti - Sector 2)
02 IulCupa OrcaCluj-Napoca (Cluj)
21 Iun - 22 IunCampionatul Național MastersOradea (Bihor)
12 Iun - 15 IunCampionatul Național de Juniori IIBucurești (Bucuresti - Sector 2)
07 Iun - 08 IunCampionatul Național de Copii (10 ani)Arad (Arad)
24 Mai - 25 IunCupa Viva, Ediția a 3-aGalați (Galati)
24 Mai - 25 MaiCupa tyr-flykickBaia-Mare (Maramures)
18 MaiCupa FamilieiTimișoara (Timis)
10 Mai - 11 MaiCampionatele Naționale Școlare (12-14 ani)Reșița (Caras-Severin)
12 Apr - 13 AprMemorialul Mihai MitrofanBrașov (Brasov)
10 Apr - 13 AprCampionatul Național de Juniori IIBaia-Mare (Maramures)
02 Apr - 06 AprCampionatele Naționale de Seniori și JunioriBacău (Bacau)
29 MarOrca Spring Sprint, Ediția a 6-aCluj-Napoca (Cluj)
22 Mar - 23 Mar24 aquamasters, Ediția a 3-aTimișoara (Timis)
21 Mar - 23 MarCampionatul Național de PoliatlonPitești (Arges)
15 Mar - 16 MarMemorial Schwring FredirichCâmpina (Prahova)
Sărituri în apă
2017
04 Aug - 06 AugCampionat Național Juniori C + D (Cadeti+Copii)Bacău (Bacau)
19 Mai - 21 MaiCampionat Național Seniori Juniori A + B (Sen+Tin+Jun)Bacău (Bacau)
28 Apr - 30 AprCampionat Național Juniori C + D (Cadeti+Copii): Sibiu (Sibiu)
31 Mar - 02 AprCampionat Național Seniori Juniori A + B (Sen+Tin+Jun)Bacău (Bacau)
2016
09 Dec - 11 DecCampionate Naționale openBucurești (Bucuresti - Sector 1)
17 Nov - 20 NovCampionatele Naționale de juniori C și DBacău (Bacau)
25 Sep - 27 SepCampionate Naționale de juniori C și juniori DBacău (Bacau)
29 Iul - 31 IulCampionate Naționale de seniori, juniori A și juniori BOradea (Bihor)
08 Iul - 10 IulCampionate Naționale de juniori C și juniori DOradea (Bihor)
18 Mar - 20 MarCampionate Naționale de seniori, juniori A și juniori BBacău (Bacau)
2015
11 Dec - 13 DecCampionatul Național Open Seniori, Juniori A și Juniori BBucurești (Bucuresti - Sector 2)
27 Nov - 29 NovCampionatul Național de Seniori, Juniori C și Juniori DBucurești (Bucuresti - Sector 2)
07 Aug - 09 AugCampionatul Național de Seniori, Juniori A și Juniori BBucurești (Bucuresti - Sector 2)
16 Iul - 18 IulCampionatul Național de Seniori, Juniori C și Juniori DBacău (Bacau)
03 Apr - 05 AprCampionatul Național de Seniori, Juniori A și Juniori BBacău (Bacau)
2014
05 Dec - 07 DecCampionatul Național OpenBucurești (Bucuresti - Sector 2)
19 Iul - 20 IulCampionatul Național de Juniori C și DSibiu (Sibiu)
12 Iun - 15 IunCampionatul Național de Seniori și Juniori A și BBucurești (Bucuresti - Sector 2)
10 Apr - 13 AprCampionatul Național de Juniori și SenioriBacău (Bacau)
Pentatlon modern
2017
04 Aug - 06 AugCampionatul Național de Seniori și Juniori Pentalon Modern Etapa finalăBucurești (Bucuresti - Sector 1)
08 Iul - 09 IulCampionatul Național de Tineret A (4 probe), Tineret B (Triatlon modern), Tineret C+D+E (Biatlon modern) Etapa finalăBucurești (Bucuresti - Sector 1)
13 Mai - 14 MaiCampionatul Național de Seniori, Juniori, Tineret A (4 probe), Tineret B (Triatlon), Tineret C+D+E (Biatlon) Etapa a-II-a București (Bucuresti - Sector 1)
22 Apr - 23 AprCampionatul Național de Seniori, Juniori, Tineret A (4 probe), Tineret B (Triatlon), Tineret C+D+E (Biatlon) Etapa IBucurești (Bucuresti - Sector 1)
2016
28 Iul - 31 IulCampionatele naţionale de Pentatlon Modern - seniori şi juniori - etapa finalăBucurești (Bucuresti - Sector 1)
17 Iun - 19 IunCampionatele naţionale de Triatlon şi Biatlon modern - etapa finalăBucurești (Bucuresti - Sector 1)
13 Mai - 15 MaiCampionatele naţionale de seniori, juniori, Triatlon, Biatlon - etapa 2București (Bucuresti - Sector 1)
25 Mar - 27 MarCampionatele naţionale de seniori, juniori, Triatlon, Biatlon - etapa 1București (Bucuresti - Sector 1)
2015
23 Iul - 26 IulEtapa finală a Campionatului Național de Seniori, Juniori, Youth A, Ștafete 2 sportivi și Ștafetă MixtăBucurești (Bucuresti - Sector 2)
26 Iun - 28 IunEtapa finală a Campionatului Național de Triatlon și BiatlonBucurești (Bucuresti - Sector 2)
22 Mai - 24 MaiEtapa a II-a a Campionatului Național de Seniori, Juniori, Triatlon și Biatlon ModernBucurești (Bucuresti - Sector 2)
27 Mar - 29 MarEtapa I a Campionatului Național de Seniori, Juniori, Triatlon și Biatlon ModernBucurești (Bucuresti - Sector 2)
2014
24 Iul - 27 IulEtapa finală a Campionatului Național de Seniori și JunioriBucurești (Bucuresti - Sector 2)
20 Iun - 22 IunEtapa finală a Campionatului Național de Triatlon și BiatlonBucurești (Bucuresti - Sector 2)
16 Mai - 18 MaiEdiția a II-a a Campionatului Național S+J+Tr+BiBucurești (Bucuresti - Sector 2)
21 Mar - 23 MarEdiția I a Campionatului Național S+J+Tr+BiBucurești (Bucuresti - Sector 2)
Masters
2017
05 AugTraversarea lacului Văliug Ediția a VIII-aLacul Văliug (Caras-Severin)
29 IulAquachallenge 2017Zoom Beach, Plaja 3 Papuci (Constanta)
22 IulSurduc Nature ChallengeLacul Surduc (Timis)
15 IulCupa Hamsia Ediția a 6-a2 Mai (Constanta)
01 IulMASTERS Timișoara Endurance CupTimișoara (Timis)
24 Iun - 25 IunCampionat național de înot masters ediția a VII-aTârgoviște/București (0)
20 Mai - 21 MaiCupa Galați editia a VI-aGalați (Galati)
01 Apr - 02 AprMemorialul „Mihai Mitrofan”Brașov (Brasov)
11 Mar - 12 MarMemorial Schwing Fridirich ediția a V-aCâmpina (Prahova)
25 Feb - 26 FebCupa PloieștiPloiești (Prahova)
2016
26 NovCupa DKMT, editia a VIII-aTimișoara (Timis)
22 Oct - 23 OctMemorial I. Schuster - editia VI; Concurs internationalReșița (Caras-Severin)
17 Sep - 18 SepCupa Galati- Editia a-II-aGalați (Galati)
27 AugMaratonul de inot BelisBelis (Cluj)
27 AugMaratonul PitestiuluiPitești (Arges)
20 AugAquachallengeMamaia (Constanta)
20 AugTraversarea lacului Valiug Editia a VII-aLac Valiug (Caras-Severin)
31 IulTraversarea Lacului BudeasaLacul Budeasa (Arges)
30 Iul - 31 IulTraversarea Tarnitei editia a 10-aGilau (Cluj)
23 IulCupa Hamsia Editia a 5-a2 Mai (Constanta)
23 IulTraversarea lacului Surduc, editia a V-aLacul Surduc (Timis)
25 IunCupa Masters, editia a IX-aTimișoara (Timis)
11 Iun - 12 IunCampionat național de inot masters editia a VI-aReșița (Caras-Severin)
14 Mai - 15 MaiMaratonul 24 oreBrașov (Brasov)
23 Apr - 24 AprCupa PloieștiPloiești (Prahova)
26 MarOrca Spring SprintCluj-Napoca (Cluj)
19 Mar - 20 MarMaraton inot 24AquaMasters, editia a V-aTimișoara (Timis)
12 Mar - 13 MarMemorial Schwing Fridirich, editia a IV-aCâmpina (Prahova)
2015
14 NovCupa DKMTTimișoara (Timis)
24 Oct - 25 OctMemorialul Ioan SchusterReșița (Caras-Severin)
01 AugTraversarea TarnițeiCluj-Napoca (Cluj)
25 IulTraversare VăliugReșița (Caras-Severin)
25 IulTraversare SurducTimișoara (Timis)
27 Iun - 28 IunCampionat Național MastersBucurești (Bucuresti - Sector 2)
20 IunCupa MastersTimișoara (Timis)
24 Mai - 25 MaiCupa GalațiGalați (Galati)
09 MaiCupa FamilieiTimișoara (Timis)
08 Mai - 09 MaiMaratonul 24 oreBrașov (Brasov)
25 Apr - 26 AprMemorialul M M Brașov- nespecificat -
28 MarCupa OrcaCluj-Napoca (Cluj)
21 MarMaraton Masters 24 oreTimișoara (Timis)
14 Mar - 15 MarMemorialul Swing FridrichCâmpina (Prahova)
Internaționale
Înot
2017
23 Iul - 30 Iul17th FINA World ChampionshipsBudapesta (Ungaria)
22 Iul - 30 IulSummer EYOFGyor (Ungaria)
28 Iun - 02 IulArena European Junior Swimming ChampionshipsNetanya (Israel)
06 Mai - 07 MaiCampionatele Balcanice de JunioriSofia (Bulgaria)
18 Apr - 30 AprUniversiada de VarăTaipei (Taiwan)
2016
09 Dec - 11 DecConcursul Țărilor Central EuropeneHodmezovasarhely (Ungaria)
06 Dec - 11 DecCampionatele Mondiale de seniori (bazin 25 m)Windsor (Canada)
05 Aug - 21 AugJocurile Olimpice de varăRio de Janeiro (Brazilia)
06 Iul - 10 IulCampionatele Europene de junioriHodmezovasarhely (Ungaria)
16 Mai - 22 MaiCampionatul European de seniori LondraLondra (Marea Britanie)
23 Apr - 24 AprCampionatele Balcanice de JunioriVolos (Grecia)
2015
11 Dec - 13 DecConcursul Țărilor Central Europene - JunioriHodmezovasarhely (Ungaria)
02 Dec - 06 DecCampionatele Europene (bazin 25m)Herzliya (Israel)
25 Aug - 30 AugCampionatele Mondiale de JunioriSingapore (Singapore)
25 Iul - 01 AugFestivalul Olimpic al Tineretului European (FOTE)Tbilisi (Georgia)
24 Iul - 09 AugCampionatele Mondiale de NatațieKazan (Rusia)
03 Iul - 14 IulUniversiadaGwangju, Coreea de Sud ()
12 Iun - 28 IunJocurile Europene - JunioriBaku (Azerbaijan)
25 Apr - 26 AprCampionatele Balcanice de JunioriOradea/Izvorani (Bihor)
2014
05 Dec - 07 DecConcursul Țărilor Central EuropenePraga (Cehia)
03 Dec - 07 DecCampionatul Mondial în bazin scurt (25m)Doha (Qatar)
18 Aug - 24 AugCampionatul European de SenioriBerlin (Germania)
16 Aug - 28 AugJocurile Olimpice pentru TineretNanjing (China)
09 Iul - 13 IulCampionatul European pentru JunioriDordrecht (Olanda)
26 Apr - 27 AprCampionatul Balcanic pentru JunioriLarisa (Grecia)
Sărituri în apă
2017
15 Iul - 17 IulFDGPX FINA Diving Grand PrixBolzano (Italia)
14 Iul - 30 Iul17th FINA World ChampionshipsBudapesta (Ungaria)
11 Iul - 14 IulBulgarian Diving Cup International Open Juniors A+B+C+D Sofia (Bulgaria)
27 Iun - 02 IulEuropean Junior Diving ChampionshipsBergen (Norvegia)
12 Iun - 18 IunArena European Diving ChampionshipsKiev (Ucraina)
27 Mai - 28 MaiCampionatele Balcanice de Sărituri în Apă JunioriBelgrad (Serbia)
20 Apr - 23 AprInternational Youth Diving Meet Juniors A+BDresda (Germania)
06 Apr - 09 AprBergen Open Juniori A+B+C Bergen (Norvegia)
02 Feb - 05 FebSenet Diving Cup Open Juniors A+B+C Eindhoven (Olanda)
2016
07 Dec - 10 DecGrand PrixBolzano (Italia)
27 Nov - 03 DecCampionatele Mondiale de junioriKazan (Rusia)
27 Iun - 03 IulCampionatele Europene de junioriRijeka (Croația)
09 Mai - 17 MaiCampionatele Europene de senioriLondra (Marea Britanie)
25 Apr - 30 AprCampionatele Internaționale de juniori A,B și C ale GermanieiDresda (Germania)
08 Apr - 10 AprBalcaniada de junioriBelgrad (Serbia)
2015
25 Iul - 02 AugCampionatele Mondiale de SenioriKazan (Rusia)
03 Iul - 05 IulGrand PrixBolzano (Italia)
25 Iun - 28 IunCampionatele Europene de JunioriMoscova (Rusia)
18 Iun - 21 IunJocurile Europene de Juniori (14-18 ani)Baku (Azerbaijan)
09 Iun - 14 IunCampionatele Europene de SenioriRostock (Germania)
23 Apr - 26 AprConcursul Internațional de JunioriDresda (Germania)
18 Apr - 19 AprCampionatele Balcanice de JunioriBacău (Bacau)
13 Feb - 18 FebGrand PrixRostock (Germania)
2014
18 Aug - 24 AugCampionatul European de SenioriBerlin (Germania)
01 Iul - 06 IulCampionatul European de JunioriBergamo (Italia)
26 Apr - 27 AprCampionatul Balcanic pentru JunioriAtena (Grecia)
Pentatlon modern
2017
07 Aug - 14 AugUIPM Junior World ChampionshipsSzekesfehervar (Ungaria)
17 Iul - 24 IulEuropean Senior ChampionshipsMinsk (Belarus)
24 Iun - 25 IunEuropean Cup youth B Praga (Cehia)
24 Iun - 03 IulEuropean Junior ChampionshipsBarcelona (Spania)
25 Mai - 29 MaiUIPM World Cup #4 Drzonkow (Polonia)
04 Mai - 08 MaiUIPM World Cup #3Kecskemet (Ungaria)
2016
04 Iul - 11 IulSenior European ChampionshipsSofia (Bulgaria)
06 Iun - 12 IunJunior European ChampionshipsDrzonkow (Polonia)
14 Apr - 18 AprWorld CupKecskemét (Ungaria)
2014
17 Iun - 23 IunCampionatul European de Juniori 2014Minsk (Belarus)
30 Apr - 05 MaiCupa Mondială 2014Kecsckemet (Ungaria)
12 Apr - 13 AprMemorialul Milan Kadec JunioriPraga (Cehia)
  • Mercedes Benz
  • Arena
  • Kober
  • Campofrio
  • Seratel
  • Adeplast
  • Myrtha Pools
  • Aqua Carpatica
  • Isostar
  • Bog Rave Advertising
  • Durby Sports Marketing
  • TVR HD
Profilul lunii
Robert
Glință
  • 1,84 mînălțime
  • 72 kggreutate
  • 190 cmanvergură
  • 18 Apr 1997data nașterii
vezi profilul complet