Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
4 | Matei Bledea Luca Patrick | 15887 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Negru Tudor | 16008 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
3 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
6 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Kis Bogdan Florin | 16261 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Obloja David Andrei | 16580 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:19:99 |
5 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:23:14 |
6 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
7 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
8 | Gorghis Raul Ovidiu | 17787 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:18:33 |
2 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:16:58 |
3 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:16:32 |
4 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:15:95 |
5 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:16:22 |
6 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:16:37 |
7 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:17:59 |
8 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:19:71 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:15:47 |
2 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:14:27 |
3 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:12:76 |
4 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:12:19 |
5 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:12:19 |
6 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:13:88 |
7 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:15:27 |
8 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:15:75 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:11:53 |
2 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:08:82 |
3 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:08:65 |
4 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:06:21 |
6 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:08:69 |
7 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:08:91 |
8 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:11:74 |
Descalificari |
|||||
1 |
Jurma Paul Gabriel Observatii: neprezentat |
16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Tufan Albert Gabriel Observatii: neprezentat |
15248 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Coteti Maya Alexandra Dar | 17784 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Fulop Melissa | 15799 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Balu Lucia Ioana | 16016 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Mag Timea | 16104 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
3 | Dijmarescu Clara Maria | 16776 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
4 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
5 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
6 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
7 | Zsebe Anna Ilona | 15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
8 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
2 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
3 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:25:45 |
4 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:22:81 |
5 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:22:84 |
7 | Terpe Paula Alexandra | 17125 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:20:47 |
2 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:19:99 |
3 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:19:65 |
4 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:19:23 |
5 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:19:36 |
6 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:19:79 |
7 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:20:30 |
8 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:20:57 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:18:86 |
2 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:17:87 |
3 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:17:65 |
4 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:16:79 |
5 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:16:98 |
6 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:17:80 |
7 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:18:67 |
8 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:19:22 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:16:15 |
3 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:11:69 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:09:38 |
5 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:09:80 |
6 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:14:56 |
8 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:16:27 |
Descalificari |
|||||
1 |
Draganescu Daria Arina Observatii: neprezentat |
15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:16:17 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Negrean Ryan-Nicholas | 17902 | 2006 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
4 | Toderas Rares Adrian | 16347 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
5 | Bolos Gabriel Petrica | 16352 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
3 | Micsa Victor | 16017 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
7 | Predut Mihai Daniel | 16203 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Harsan Farr Iuga Robert | 14408 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:30:13 |
2 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:26:67 |
3 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:23:88 |
4 | Marin Alexandru Razvan | 15198 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:22:60 |
5 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:23:80 |
6 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:24:10 |
7 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:26:73 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:22:51 |
2 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:21:84 |
3 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:20:89 |
4 | Alexandru Patric Angelo | 15166 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:19:62 |
7 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:21:86 |
8 | Demetrovici Ovidiu George | 15386 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:22:57 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Treger Tomas Tristian | 14987 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:19:16 |
2 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:15:71 |
3 | Susman George Catalin | 15030 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:14:71 |
4 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:14:58 |
5 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:14:64 |
6 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:15:20 |
7 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:16:41 |
8 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:19:40 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Rados Luca Nicolas | 15192 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:13:20 |
2 | Paunescu Cezar | 15195 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:11:27 |
3 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:09:10 |
4 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:05:79 |
5 | Duca Stefan Mircea | 15251 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:07:29 |
6 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:10:38 |
7 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:12:81 |
8 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:13:79 |
Descalificari |
|||||
1 |
Raica Zoran Observatii: neprezentat |
15229 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
2 |
Cuntan Eduard Observatii: descalificat |
15906 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
3 |
Sandru Matei Observatii: descalificat |
15024 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 |
Luca Cristian Vasile Observatii: descalificat |
14999 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:20:32 |
5 |
Cseh Andrei Observatii: descalificat |
15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:20:97 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | David Sonia Maria | 16201 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Spanu Carla Cristina | 15196 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Bognari Tamara | 15213 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:40:98 |
3 | Otvos Melisa Maria | 16356 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:29:93 |
4 | Nicoara Carla Antonia | 15002 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:26:37 |
6 | Mununar Amelia Severica | 16259 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:36:08 |
7 | Tut Sarah Elizabeth | 15110 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:41:36 |
8 | Ionescu Adriana | 16204 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Vecsei Krisztina | 15010 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:22:41 |
3 | Lorincz Jazmin Adrienn | 15144 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:21:92 |
4 | Simionescu Larisa Cristia | 15005 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:20:89 |
5 | Sandu Sara Patricia | 15207 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:21:40 |
6 | Mondini Ruiz Isabel | 16229 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:22:04 |
7 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:23:46 |
8 | Hirbovanu Vanesa Daniela | 15221 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:25:21 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:19:09 |
3 | Ujvary Dora | 15542 | 2006 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:18:49 |
4 | Marc Maria Natalia | 15039 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:16:15 |
5 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:17:20 |
6 | Harsan Faar Alia | 15037 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:19:09 |
7 | Apostol Alessia Maria | 15038 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:19:22 |
8 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:19:60 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Galata Larisa Elena | 15070 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:14:47 |
3 | Balint Emma | 14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:13:36 |
4 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:09:57 |
5 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:11:19 |
6 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:14:02 |
7 | Negru Veronica Maria | 15250 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:14:56 |
8 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare | 01:15:25 |
Descalificari |
|||||
1 |
Neamtu Paula Gabriela Observatii: neprezentat |
16558 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
2 |
Loghin Cosmina Irina Observatii: neprezentat |
16211 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
3 |
Maximovity Miriana Observatii: neprezentat |
15204 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 |
Salajan Mara Ana Observatii: descalificat |
13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
5 |
Petrutiu Maria Alexandra Observatii: descalificat |
15000 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:28:53 |
6 |
Sabau Bianca Sophia Observatii: neprezentat |
15201 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:14:97 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Florean Darius Alexandru | 17883 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
4 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:17:59 |
4 | Simon Luca Lucian | 14455 | 2005 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:14:62 |
5 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:15:47 |
7 | Banatean Andreas Alex. | 14090 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:22:15 |
8 | Fozecas Alex Mihai | 14376 | 2005 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Iari Edward Erik | 14460 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:10:83 |
3 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:08:28 |
4 | Boldor Alexandru Cristian | 14053 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:05:60 |
5 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:07:56 |
7 | Comsa Alexandru Ioan | 14166 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:12:73 |
8 | Constantinescu Mihnea | 14051 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:14:62 |
Descalificari |
|||||
1 |
Canas Robert Valentin Observatii: descalificat |
14028 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:26:75 |
2 |
Ioan Alexandru Observatii: neprezentat |
14078 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:16:19 |
3 |
Gyorfi Francisc Denis Observatii: neprezentat |
14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:17:44 |
4 |
Hritcu Rares Lucian Observatii: neprezentat |
14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:13:26 |
5 |
Pasztor Laszlo Valentin Observatii: neprezentat |
14077 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:09:32 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Kis Bogdan Florin | 16261 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Voinea Sergiu Bogdan | 16218 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
2 | Negru Tudor | 16008 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Matei Bledea Luca Patrick | 15887 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Has Lucas | 16005 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
7 | Vulpe Sebastian Valentin | 16215 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
8 | Iordache David Gabriel | 16248 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Toma Andrei Calin | 16436 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
4 | Gorghis Raul Ovidiu | 17787 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
6 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:16:99 |
3 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:13:47 |
4 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:13:10 |
5 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:13:46 |
6 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:16:71 |
7 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:25:13 |
8 | Obloja David Andrei | 16580 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:10:53 |
3 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:07:10 |
4 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:03:85 |
5 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:04:97 |
6 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:08:16 |
7 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:10:34 |
8 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:12:17 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:02:87 |
2 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:01:37 |
3 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:57:70 |
4 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:55:01 |
5 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:56:26 |
6 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:59:56 |
7 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 03:01:43 |
8 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:03:31 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:47:36 |
2 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:46:73 |
4 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:35:80 |
5 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:41:27 |
6 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:46:46 |
7 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:46:79 |
8 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:53:79 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tufan Albert Gabriel Observatii: neprezentat |
15248 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
2 |
Andra Lucas Vlad Observatii: neprezentat |
15996 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 |
Cosarba Darius Observatii: neprezentat |
15999 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
4 |
Biltiu Daniel David Observatii: neprezentat |
17402 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
5 |
Sacui Alexandru Observatii: neprezentat |
16820 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
6 |
Jurma Paul Gabriel Observatii: neprezentat |
16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:09:25 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 | Mag Timea | 16104 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 | Dijmarescu Clara Maria | 16776 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
4 | Terpe Paula Alexandra | 17125 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Fulop Melissa | 15799 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
7 | Balu Lucia Ioana | 16016 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
3 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:21:58 |
4 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:20:77 |
5 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:20:80 |
7 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:37:44 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:19:10 |
2 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:18:81 |
3 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:17:56 |
4 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:15:29 |
5 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:17:48 |
6 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:18:46 |
7 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:19:01 |
8 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:20:53 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Zsebe Anna Ilona | 15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:12:43 |
4 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:10:98 |
5 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:11:61 |
6 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:12:18 |
7 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:13:30 |
8 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:15:23 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:08:07 |
2 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:07:73 |
3 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:03:65 |
4 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:01:43 |
5 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:03:49 |
6 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:04:25 |
7 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:07:95 |
8 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:09:05 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 03:00:01 |
2 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:55:93 |
3 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:53:10 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:42:73 |
5 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:45:41 |
6 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:54:54 |
7 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:59:76 |
8 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:00:78 |
Descalificari |
|||||
1 |
Coteti Maya Alexandra Dar Observatii: neprezentat |
17784 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 |
Pop Taisia Observatii: neprezentat |
16002 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 |
Andrei Iustina Observatii: descalificat |
16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 03:23:61 |
4 |
Draganescu Daria Arina Observatii: neprezentat |
15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 03:13:86 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | David Sonia Maria | 16201 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
5 | Ionescu Adriana | 16204 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bognari Tamara | 15213 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:19:39 |
2 | Nicoara Carla Antonia | 15002 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:17:06 |
3 | Otvos Melisa Maria | 16356 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:14:77 |
4 | Petrutiu Maria Alexandra | 15000 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:14:46 |
5 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:14:55 |
6 | Ujvary Dora | 15542 | 2006 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:16:29 |
8 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Simionescu Larisa Cristia | 15005 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:11:91 |
2 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:11:36 |
3 | Mununar Amelia Severica | 16259 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:10:52 |
4 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:09:63 |
6 | Negru Veronica Maria | 15250 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:10:86 |
7 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:11:41 |
8 | Lorincz Jazmin Adrienn | 15144 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:12:94 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Chelmus Arina Maria | 15135 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:09:39 |
2 | Galata Larisa Elena | 15070 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:09:12 |
3 | Racolta Bianca Isabela | 14992 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:08:55 |
4 | Sandu Sara Patricia | 15207 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:08:31 |
5 | Balint Emma | 14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:08:33 |
7 | Hirbovanu Vanesa Daniela | 15221 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:09:26 |
8 | Spanu Carla Cristina | 15196 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:09:41 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Harsan Faar Alia | 15037 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:08:08 |
2 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare | 01:05:98 |
3 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:05:01 |
4 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:02:61 |
5 | Marc Maria Natalia | 15039 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:04:57 |
6 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:05:45 |
7 | Mondini Ruiz Isabel | 16229 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:07:22 |
8 | Apostol Alessia Maria | 15038 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:08:15 |
Descalificari |
|||||
1 |
Neamtu Paula Gabriela Observatii: neprezentat |
16558 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
2 |
Loghin Cosmina Irina Observatii: descalificat |
16211 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
3 |
Maximovity Miriana Observatii: neprezentat |
15204 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 |
Sabau Bianca Sophia Observatii: neprezentat |
15201 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:09:10 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Sandru Matei | 15024 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Predut Mihai Daniel | 16203 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
5 | Mogoe Luca Flavius | 15910 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
6 | Negrean Ryan-Nicholas | 17902 | 2006 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Toderas Rares Adrian | 16347 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
2 | Micsa Victor | 16017 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:22:90 |
3 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:17:62 |
4 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:15:09 |
5 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:15:52 |
7 | Bolos Gabriel Petrica | 16352 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
8 | Raica Zoran | 15229 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:14:26 |
2 | Cuntan Eduard | 15906 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:12:27 |
3 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:11:77 |
4 | Susman George Catalin | 15030 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:95 |
5 | Demetrovici Ovidiu George | 15386 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:11:37 |
6 | Alexandru Patric Angelo | 15166 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:12:07 |
7 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:12:46 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:10:38 |
3 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:09:98 |
4 | Marin Alexandru Razvan | 15198 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:09:25 |
5 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:09:37 |
6 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:10:11 |
7 | Luca Cristian Vasile | 14999 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:26 |
8 | Harsan Farr Iuga Robert | 14408 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:10:78 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:07:75 |
3 | Paunescu Cezar | 15195 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:06:99 |
4 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:05:87 |
5 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:06:03 |
6 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:07:58 |
7 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:08:49 |
8 | Treger Tomas Tristian | 14987 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:09:25 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:55 |
2 | Rados Luca Nicolas | 15192 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:04:71 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:02:64 |
4 | Duca Stefan Mircea | 15251 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:01:06 |
5 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:01:46 |
6 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:03:82 |
7 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:05:16 |
8 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:05:69 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rotaru Silviu Observatii: neprezentat |
15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:14:45 |
2 |
Zach Mihai Robert Observatii: descalificat |
12304 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:10:14 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Florean Darius Alexandru | 17883 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
4 | Jankovics Eduard | 17000 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:40:17 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Canas Robert Valentin | 14028 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:32:25 |
2 | Constantinescu Mihnea | 14051 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:27:76 |
3 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:26:82 |
4 | Boldor Alexandru Cristian | 14053 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:25:37 |
7 | Banatean Andreas Alex. | 14090 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:30:17 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Comsa Alexandru Ioan | 14166 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:23:93 |
2 | Sipos Peter David | 14362 | 2005 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:20:35 |
3 | Cret Tudor Alexandru | 15146 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:18:53 |
4 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:13:38 |
5 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:17:84 |
6 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:18:93 |
7 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:21:97 |
8 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:25:35 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ioan Alexandru Observatii: neprezentat |
14078 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:25:97 |
2 |
Pasztor Laszlo Valentin Observatii: neprezentat |
14077 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:27:02 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mag Timea | 16104 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 99:99:99 |
4 | Fulop Melissa | 15799 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
5 | Andrei Iustina | 16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
7 | Balu Lucia Ioana | 16016 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Coteti Maya Alexandra Dar | 17784 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
4 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:03:24 |
5 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:05:50 |
6 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:20:41 |
7 | Terpe Paula Alexandra | 17125 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Dijmarescu Clara Maria | 16776 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:01:78 |
2 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:58:38 |
3 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:55:41 |
4 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:53:49 |
5 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:55:06 |
6 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:58:01 |
7 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:59:78 |
8 | Zsebe Anna Ilona | 15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:02:12 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 02:53:12 |
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:51:03 |
3 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:49:89 |
4 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:49:28 |
5 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:49:81 |
6 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:50:11 |
7 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:52:14 |
8 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:53:16 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:48:55 |
2 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:46:44 |
3 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:45:68 |
4 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:43:11 |
5 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:44:88 |
7 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:46:67 |
8 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:48:75 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:41:58 |
2 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:38:53 |
3 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:37:02 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:27:11 |
5 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:27:12 |
6 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:37:04 |
7 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:40:93 |
8 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:42:68 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pop Taisia Observatii: neprezentat |
16002 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 |
Draganescu Daria Arina Observatii: neprezentat |
15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
3 | Toma Andrei Calin | 16436 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
5 | Vulpe Sebastian Valentin | 16215 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
6 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
4 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
5 | Voinea Sergiu Bogdan | 16218 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
6 | Iordache David Gabriel | 16248 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Obloja David Andrei | 16580 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 | Gorghis Raul Ovidiu | 17787 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Kis Bogdan Florin | 16261 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Matei Bledea Luca Patrick | 15887 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Negru Tudor | 16008 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:04:91 |
4 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:01:77 |
5 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:02:60 |
6 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:08:80 |
8 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:49:44 |
3 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:47:57 |
4 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:46:29 |
5 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:46:60 |
6 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:49:14 |
7 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:50:47 |
8 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:00:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:43:61 |
2 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:42:68 |
3 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:37:22 |
4 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:34:82 |
5 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:36:56 |
6 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 02:41:20 |
7 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:43:00 |
8 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:45:22 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:32:38 |
2 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:28:81 |
4 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:22:67 |
5 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:25:49 |
6 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:27:85 |
7 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:29:93 |
8 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:33:56 |
Descalificari |
|||||
1 |
Biltiu Daniel David Observatii: neprezentat |
17402 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 |
Has Lucas Observatii: neprezentat |
16005 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 |
Andra Lucas Vlad Observatii: neprezentat |
15996 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
4 |
Tufan Albert Gabriel Observatii: neprezentat |
15248 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
5 |
Cosarba Darius Observatii: neprezentat |
15999 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
6 |
Sacui Alexandru Observatii: neprezentat |
16820 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
7 |
Jurma Paul Gabriel Observatii: neprezentat |
16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:58:33 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Cret Tudor Alexandru | 15146 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:21:06 |
5 | Jankovics Eduard | 17000 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:26:05 |
6 | Florean Darius Alexandru | 17883 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Banatean Andreas Alex. | 14090 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:18:68 |
2 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:15:43 |
3 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:14:77 |
4 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:12:93 |
5 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:13:33 |
6 | Simon Luca Lucian | 14455 | 2005 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:15:01 |
7 | Iari Edward Erik | 14460 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:18:60 |
8 | Canas Robert Valentin | 14028 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:20:13 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Boldor Alexandru Cristian | 14053 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:12:24 |
2 | Constantinescu Mihnea | 14051 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:11:60 |
3 | Comsa Alexandru Ioan | 14166 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:09:35 |
4 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:08:17 |
5 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:09:03 |
6 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:10:19 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pasztor Laszlo Valentin Observatii: neprezentat |
14077 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:12:17 |
2 |
Ioan Alexandru Observatii: neprezentat |
14078 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:12:53 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | David Sonia Maria | 16201 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
3 | Loghin Cosmina Irina | 16211 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
4 | Mununar Amelia Severica | 16259 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Tut Sarah Elizabeth | 15110 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 03:25:97 |
2 | Petrutiu Maria Alexandra | 15000 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:08:98 |
3 | Apostol Alessia Maria | 15038 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 03:02:17 |
4 | Racolta Bianca Isabela | 14992 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:00:90 |
7 | Bognari Tamara | 15213 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:14:00 |
8 | Otvos Melisa Maria | 16356 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Spanu Carla Cristina | 15196 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:57:57 |
2 | Lorincz Jazmin Adrienn | 15144 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:54:56 |
4 | Chelmus Arina Maria | 15135 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:53:86 |
5 | Harsan Faar Alia | 15037 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:54:38 |
6 | Simionescu Larisa Cristia | 15005 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:54:51 |
7 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:56:08 |
8 | Vecsei Krisztina | 15010 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:00:63 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Sandu Sara Patricia | 15207 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:51:75 |
3 | Negru Veronica Maria | 15250 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:50:96 |
4 | Marc Maria Natalia | 15039 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 02:50:45 |
5 | Ujvary Dora | 15542 | 2006 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 02:50:63 |
6 | Hirbovanu Vanesa Daniela | 15221 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:51:14 |
7 | Mondini Ruiz Isabel | 16229 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:51:97 |
8 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:53:59 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Galata Larisa Elena | 15070 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:48:38 |
2 | Balint Emma | 14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:44:32 |
3 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:41:13 |
4 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:35:29 |
5 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare | 02:36:20 |
6 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:41:97 |
7 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:44:71 |
8 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:49:35 |
Descalificari |
|||||
1 |
Neamtu Paula Gabriela Observatii: neprezentat |
16558 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
2 |
Ionescu Adriana Observatii: descalificat |
16204 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
3 |
Maximovity Miriana Observatii: neprezentat |
15204 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 |
Nicoara Carla Antonia Observatii: neprezentat |
15002 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:06:43 |
5 |
Sabau Bianca Sophia Observatii: neprezentat |
15201 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:54:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Raica Zoran | 15229 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
3 | Mogoe Luca Flavius | 15910 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
4 | Predut Mihai Daniel | 16203 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
5 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Sandru Matei | 15024 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Negrean Ryan-Nicholas | 17902 | 2006 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Toderas Rares Adrian | 16347 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
3 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:06:30 |
4 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:05:88 |
6 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:08:83 |
7 | Micsa Victor | 16017 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Bolos Gabriel Petrica | 16352 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cuntan Eduard | 15906 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:04:33 |
2 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:59:94 |
3 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:57:69 |
4 | Ciobanu Raul Flavian | 15169 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:55:98 |
5 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:57:60 |
6 | Demetrovici Ovidiu George | 15386 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:58:53 |
7 | Harsan Farr Iuga Robert | 14408 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:00:13 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Zach Mihai Robert | 12304 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:53:85 |
2 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:50:07 |
3 | Luca Cristian Vasile | 14999 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:48:53 |
4 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:46:55 |
5 | Treger Tomas Tristian | 14987 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:46:67 |
6 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:49:27 |
7 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:51:68 |
8 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:54:20 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Susman George Catalin | 15030 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:46:44 |
2 | Marin Alexandru Razvan | 15198 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:44:30 |
3 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:42:31 |
4 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 02:41:16 |
5 | Paunescu Cezar | 15195 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:42:10 |
6 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 02:43:73 |
7 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:44:85 |
8 | Alexandru Patric Angelo | 15166 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:46:54 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Rados Luca Nicolas | 15192 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:34:95 |
3 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:34:34 |
4 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:27:80 |
5 | Duca Stefan Mircea | 15251 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:30:03 |
6 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:34:85 |
7 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:37:53 |
8 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:40:87 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rotaru Silviu Observatii: neprezentat |
15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:05:74 |
2 |
Hotea Lucian Observatii: descalificat |
15108 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:38:79 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Florean Darius Alexandru | 17883 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
4 | Jankovics Eduard | 17000 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
5 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Ilies Razvan Cristian | 14340 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:01:80 |
3 | Banatean Andreas Alex. | 14090 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:52:12 |
5 | Canas Robert Valentin | 14028 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:51:65 |
6 | Fozecas Alex Mihai | 14376 | 2005 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:53:26 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Sipos Peter David | 14362 | 2005 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 02:45:91 |
2 | Iari Edward Erik | 14460 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:44:96 |
3 | Constantinescu Mihnea | 14051 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:40:62 |
6 | Cret Tudor Alexandru | 15146 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:41:13 |
7 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:45:63 |
8 | Simon Luca Lucian | 14455 | 2005 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 02:48:28 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:30:80 |
3 | Comsa Alexandru Ioan | 14166 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:30:03 |
4 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:29:10 |
5 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:29:12 |
6 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:30:53 |
7 | Boldor Alexandru Cristian | 14053 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:33:20 |
8 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:34:91 |
Descalificari |
|||||
1 |
Toma Mihai Cosmin Observatii: descalificat |
14449 | 2005 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:36:36 |
2 |
Ioan Alexandru Observatii: neprezentat |
14078 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:38:90 |
3 |
Pasztor Laszlo Valentin Observatii: neprezentat |
14077 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:34:56 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Iordache David Gabriel | 16248 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
3 | Matei Bledea Luca Patrick | 15887 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
5 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
6 | Negru Tudor | 16008 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
7 | Voinea Sergiu Bogdan | 16218 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
3 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Gorghis Raul Ovidiu | 17787 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
7 | Kis Bogdan Florin | 16261 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Toma Andrei Calin | 16436 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
2 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:33:44 |
3 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:30:89 |
4 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:29:17 |
5 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:30:52 |
6 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:31:71 |
7 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
8 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:28:50 |
2 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:28:31 |
3 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:24:56 |
4 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:22:92 |
6 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:24:92 |
7 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:28:32 |
8 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:28:60 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:22:55 |
4 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:14:14 |
5 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:16:20 |
6 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:19:88 |
7 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:21:72 |
8 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:22:67 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tufan Albert Gabriel Observatii: neprezentat |
15248 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
2 |
Jurma Paul Gabriel Observatii: neprezentat |
16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 |
Obloja David Andrei Observatii: descalificat |
16580 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 |
Andreicut Raul Vasile Observatii: descalificat |
17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 |
Gagyi Botond Observatii: descalificat |
13899 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:23:56 |
6 |
Muntean Rares Ionut Observatii: descalificat |
15924 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:18:77 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
5 | Mag Timea | 16104 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Fulop Melissa | 15799 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
5 | Dijmarescu Clara Maria | 16776 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
6 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
7 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
3 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:37:65 |
4 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:34:20 |
5 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:34:63 |
6 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:37:81 |
7 | Terpe Paula Alexandra | 17125 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:32:46 |
2 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:31:37 |
3 | Popa Catinca Elena | 16484 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:31:29 |
4 | Andrei Iustina | 16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:31:00 |
5 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:31:11 |
6 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:31:34 |
7 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:31:63 |
8 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:33:46 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:29:93 |
3 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:27:38 |
4 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:26:23 |
6 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:28:29 |
7 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:29:91 |
8 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:30:71 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:25:93 |
2 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:24:65 |
3 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:19:00 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:16:22 |
5 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:18:40 |
6 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:21:16 |
7 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:25:67 |
8 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:26:19 |
Descalificari |
|||||
1 |
Roman Karina Alexandra Observatii: descalificat |
16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Balu Lucia Ioana Observatii: descalificat |
16016 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 |
Zsebe Anna Ilona Observatii: descalificat |
15855 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 |
Moldovan Iasmina Observatii: descalificat |
16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 |
Varro Henrietta Observatii: descalificat |
16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
6 |
Draganescu Daria Arina Observatii: neprezentat |
15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:28:52 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Duca Stefan Mircea | 15251 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
3 | Sandru Matei | 15024 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
5 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | Raica Zoran | 15229 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
7 | Negrean Ryan-Nicholas | 17902 | 2006 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Marin Alexandru Razvan | 15198 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
3 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
4 | Bolos Gabriel Petrica | 16352 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
5 | Demetrovici Ovidiu George | 15386 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
6 | Alexandru Patric Angelo | 15166 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
7 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Predut Mihai Daniel | 16203 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
2 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Mogoe Luca Flavius | 15910 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
7 | Micsa Victor | 16017 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Toderas Rares Adrian | 16347 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ciobanu Raul Flavian | 15169 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
2 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:46:74 |
3 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:32:31 |
4 | Harsan Farr Iuga Robert | 14408 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 05:24:78 |
5 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:31:33 |
6 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:35:38 |
7 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 06:01:37 |
8 | Zach Mihai Robert | 12304 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Cuntan Eduard | 15906 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 05:22:69 |
2 | Paunescu Cezar | 15195 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:19:77 |
3 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:16:98 |
4 | Luca Cristian Vasile | 14999 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:11:62 |
5 | Susman George Catalin | 15030 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:12:37 |
6 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:18:53 |
7 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:21:93 |
8 | Treger Tomas Tristian | 14987 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:22:87 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:06:74 |
2 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:05:16 |
3 | Rados Luca Nicolas | 15192 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:59:17 |
4 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 04:46:97 |
5 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:47:65 |
6 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 05:03:28 |
7 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 05:05:20 |
8 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:08:78 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rotaru Silviu Observatii: neprezentat |
15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
3 | Galata Larisa Elena | 15070 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
4 | Vecsei Krisztina | 15010 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
5 | Harsan Faar Alia | 15037 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
6 | Tut Sarah Elizabeth | 15110 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
7 | Spanu Carla Cristina | 15196 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nicoara Carla Antonia | 15002 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
2 | Racolta Bianca Isabela | 14992 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Balint Emma | 14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
6 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
7 | Petrutiu Maria Alexandra | 15000 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
8 | Simionescu Larisa Cristia | 15005 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | David Sonia Maria | 16201 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
3 | Loghin Cosmina Irina | 16211 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
4 | Negru Veronica Maria | 15250 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
7 | Ionescu Adriana | 16204 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
8 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bognari Tamara | 15213 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 | Ujvary Dora | 15542 | 2006 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 05:44:90 |
3 | Mununar Amelia Severica | 16259 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 05:34:10 |
4 | Hirbovanu Vanesa Daniela | 15221 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:24:45 |
5 | Chelmus Arina Maria | 15135 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 05:33:95 |
6 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:34:15 |
7 | Otvos Melisa Maria | 16356 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 05:45:56 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 05:21:31 |
2 | Lorincz Jazmin Adrienn | 15144 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 05:19:51 |
3 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:16:93 |
4 | Marc Maria Natalia | 15039 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 04:57:42 |
5 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare | 05:16:91 |
6 | Apostol Alessia Maria | 15038 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 05:18:95 |
7 | Mondini Ruiz Isabel | 16229 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:21:01 |
8 | Sandu Sara Patricia | 15207 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:23:71 |
Descalificari |
|||||
1 |
Neamtu Paula Gabriela Observatii: neprezentat |
16558 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
2 |
Sabau Bianca Sophia Observatii: neprezentat |
15201 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
3 |
Maximovity Miriana Observatii: neprezentat |
15204 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Jankovics Eduard | 17000 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:17:84 |
3 | Canas Robert Valentin | 14028 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:11:24 |
5 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:08:99 |
6 | Banatean Andreas Alex. | 14090 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:11:44 |
7 | Florean Darius Alexandru | 17883 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Simon Luca Lucian | 14455 | 2005 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:06:85 |
2 | Iari Edward Erik | 14460 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:05:23 |
3 | Constantinescu Mihnea | 14051 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:04:35 |
4 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:03:87 |
5 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:03:93 |
6 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:04:45 |
7 | Cret Tudor Alexandru | 15146 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:05:96 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:03:33 |
2 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 01:02:46 |
3 | Boldor Alexandru Cristian | 14053 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:00:29 |
4 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:57:93 |
5 | Comsa Alexandru Ioan | 14166 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:00:03 |
7 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:02:74 |
8 | Sipos Peter David | 14362 | 2005 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:03:51 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ioan Alexandru Observatii: neprezentat |
14078 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:06:89 |
2 |
Pasztor Laszlo Valentin Observatii: neprezentat |
14077 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:01:51 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Voinea Sergiu Bogdan | 16218 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Vulpe Sebastian Valentin | 16215 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
6 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
7 | Matei Bledea Luca Patrick | 15887 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Negru Tudor | 16008 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 | Toma Andrei Calin | 16436 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
3 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
7 | Obloja David Andrei | 16580 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:44:52 |
3 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:43:86 |
4 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:42:56 |
5 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:42:88 |
6 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:44:52 |
7 | Gorghis Raul Ovidiu | 17787 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Kis Bogdan Florin | 16261 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:41:70 |
2 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:40:02 |
3 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:39:76 |
4 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:37:33 |
5 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:39:73 |
6 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:39:86 |
7 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:40:05 |
8 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:42:40 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:34:89 |
2 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:32:30 |
3 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:30:08 |
4 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:22:68 |
5 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:28:23 |
6 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:32:21 |
8 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:36:51 |
Descalificari |
|||||
1 |
Jurma Paul Gabriel Observatii: neprezentat |
16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Tufan Albert Gabriel Observatii: neprezentat |
15248 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
3 |
Coroianu Daniel Observatii: descalificat |
15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:33:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
2 | Fulop Melissa | 15799 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
3 | Balu Lucia Ioana | 16016 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Dijmarescu Clara Maria | 16776 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
5 | Mag Timea | 16104 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
7 | Salcudean Raluca Elena | 15857 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
8 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Hodut Iasmina Nicoleta | 16483 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
2 | Terpe Paula Alexandra | 17125 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:51:48 |
4 | Andrei Iustina | 16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:50:35 |
5 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:50:78 |
6 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:56:89 |
7 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
8 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:47:02 |
2 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:44:57 |
4 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:39:24 |
6 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:42:68 |
7 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:45:65 |
8 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:48:54 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Rogojanu Sara | 15911 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:37:78 |
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:32:78 |
3 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:27:96 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:22:80 |
5 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:25:90 |
6 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:29:84 |
7 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:37:47 |
8 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:38:84 |
Descalificari |
|||||
1 |
Draganescu Daria Arina Observatii: neprezentat |
15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:41:71 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Loghin Cosmina Irina | 16211 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | David Sonia Maria | 16201 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
3 | Nicoara Carla Antonia | 15002 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:47:22 |
4 | Bognari Tamara | 15213 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:45:90 |
5 | Otvos Melisa Maria | 16356 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:46:01 |
6 | Mununar Amelia Severica | 16259 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:54:34 |
7 | Ionescu Adriana | 16204 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Simionescu Larisa Cristia | 15005 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:42:08 |
2 | Apostol Alessia Maria | 15038 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:39:10 |
3 | Harsan Faar Alia | 15037 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:35:96 |
4 | Spanu Carla Cristina | 15196 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:34:88 |
5 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:35:07 |
7 | Lorincz Jazmin Adrienn | 15144 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:41:75 |
8 | Petrutiu Maria Alexandra | 15000 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:44:52 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Sandu Sara Patricia | 15207 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:34:53 |
2 | Chelmus Arina Maria | 15135 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:30:72 |
3 | Hirbovanu Vanesa Daniela | 15221 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:30:50 |
4 | Ujvary Dora | 15542 | 2006 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:29:52 |
6 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:30:51 |
7 | Racolta Bianca Isabela | 14992 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:33:63 |
8 | Balint Emma | 14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:34:87 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Negru Veronica Maria | 15250 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:27:11 |
2 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:26:78 |
3 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:25:57 |
4 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:18:66 |
5 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare | 01:20:01 |
6 | Galata Larisa Elena | 15070 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:26:55 |
7 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:26:93 |
8 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:27:42 |
Descalificari |
|||||
1 |
Neamtu Paula Gabriela Observatii: neprezentat |
16558 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
2 |
Maximovity Miriana Observatii: neprezentat |
15204 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 |
Sabau Bianca Sophia Observatii: neprezentat |
15201 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:38:19 |
4 |
Mondini Ruiz Isabel Observatii: descalificat |
16229 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:29:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Negrean Ryan-Nicholas | 17902 | 2006 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
3 | Sandru Matei | 15024 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Predut Mihai Daniel | 16203 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
5 | Bolos Gabriel Petrica | 16352 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
6 | Raica Zoran | 15229 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
4 | Micsa Victor | 16017 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:38:91 |
5 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:39:86 |
6 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:42:80 |
8 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:38:43 |
2 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:33:70 |
3 | Paunescu Cezar | 15195 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:32:97 |
4 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:30:64 |
5 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:32:82 |
6 | Zach Mihai Robert | 12304 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:33:48 |
7 | Harsan Farr Iuga Robert | 14408 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:34:73 |
8 | Demetrovici Ovidiu George | 15386 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:38:54 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:29:64 |
2 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:28:92 |
3 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:27:55 |
4 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:27:02 |
5 | Treger Tomas Tristian | 14987 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:27:42 |
6 | Marin Alexandru Razvan | 15198 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:27:69 |
7 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:29:38 |
8 | Susman George Catalin | 15030 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:30:63 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Rados Luca Nicolas | 15192 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:25:63 |
2 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:21:26 |
3 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:20:52 |
4 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:17:74 |
5 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:20:37 |
6 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:20:92 |
7 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:23:31 |
8 | Alexandru Patric Angelo | 15166 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:25:77 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rotaru Silviu Observatii: neprezentat |
15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:43:60 |
2 |
Dudui Razvan Observatii: descalificat |
15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:49:66 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
5 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
6 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
7 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Gidei Larisa Maria | 15803 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Herban Maria Denisa | 15800 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
3 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
6 | Fulop Melissa | 15799 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
7 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Szekeres Arienn | 15671 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
2 | Sabau Ingrid Monica | 15886 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Roman Karina Alexandra | 16010 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Varro Henrietta | 16933 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
6 | Ciceu Crista Petra | 15888 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Nagy Etelka Abigel | 16354 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
2 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
3 | Bogatean Sara Gloria | 16278 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
4 | Dragoi Maria | 16242 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
5 | Zima Maria Alina | 16244 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
6 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
7 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
8 | Silaghi Miriam | 16373 | 2007 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Mag Timea | 16104 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
5 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | Balu Lucia Ioana | 16016 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
7 | Rasadean Maia Alexandra | 16132 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Covaciu Bogdana Stefania | 16198 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Terpe Paula Alexandra Observatii: descalificat |
17125 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 |
Draganescu Daria Arina Observatii: neprezentat |
15844 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
3 |
Andrei Iustina Observatii: descalificat |
16435 | 2007 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Simon Robert | 15848 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
5 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
3 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
4 | Negru Tudor | 16008 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Muntean Rares Ionut | 15924 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
6 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
7 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Ilisuan Alex | 14417 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
4 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
5 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
6 | Coroianu Daniel | 15143 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
7 | Gagyi Botond | 13899 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
8 | Purcar Mircea | 15809 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
3 | Popa Alexandru Rares | 16274 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
4 | Munteanu Radu Tudor | 16276 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
5 | Herman Szabo Peter | 16275 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
6 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
8 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Farcas Laurentiu Cristian | 16353 | 2007 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
2 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
3 | Giuran Darius | 16271 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
4 | Popa Victor Marian | 16240 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
5 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Grigore Patris | 16251 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
2 | Balint Luca Andrei | 16257 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Kis Bogdan Florin | 16261 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
8 | Dragoi Darius Andrei | 16241 | 2007 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Kovacs Gergo Csanad Observatii: descalificat |
13897 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
2 |
Tufan Albert Gabriel Observatii: neprezentat |
15248 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
3 |
Jurma Paul Gabriel Observatii: neprezentat |
16011 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 |
Obloja David Andrei Observatii: descalificat |
16580 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 |
Gorghis Raul Ovidiu Observatii: descalificat |
17787 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Florean Darius Alexandru | 17883 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
4 | Boldor Alexandru Cristian | 14053 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
5 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
3 | Canas Robert Valentin | 14028 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
4 | Sipos Peter David | 14362 | 2005 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
6 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
2 | Jankovics Eduard | 17000 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
4 | Banatean Andreas Alex. | 14090 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:22:87 |
5 | Cret Tudor Alexandru | 15146 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
6 | Iari Edward Erik | 14460 | 2005 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
7 | Simon Luca Lucian | 14455 | 2005 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Constantinescu Mihnea | 14051 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:59:18 |
2 | Comsa Alexandru Ioan | 14166 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:53:80 |
3 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:48:11 |
4 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 04:43:96 |
6 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 04:51:08 |
7 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 04:54:79 |
8 | Fozecas Alex Mihai | 14376 | 2005 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 05:11:30 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ioan Alexandru Observatii: neprezentat |
14078 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
2 |
Ilies Razvan Cristian Observatii: neprezentat |
14340 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 |
Pasztor Laszlo Valentin Observatii: neprezentat |
14077 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 04:46:42 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | David Sonia Maria | 16201 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
5 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Tut Sarah Elizabeth | 15110 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
3 | Vecsei Krisztina | 15010 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:27:92 |
4 | Petrutiu Maria Alexandra | 15000 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:27:77 |
6 | Bognari Tamara | 15213 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:33:14 |
7 | Mununar Amelia Severica | 16259 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Ionescu Adriana | 16204 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Otvos Melisa Maria | 16356 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:25:72 |
2 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:25:09 |
4 | Sandu Sara Patricia | 15207 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:22:16 |
6 | Nicoara Carla Antonia | 15002 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:23:26 |
7 | Negru Veronica Maria | 15250 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:25:27 |
8 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:25:91 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Racolta Bianca Isabela | 14992 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:21:45 |
2 | Lorincz Jazmin Adrienn | 15144 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:20:11 |
3 | Apostol Alessia Maria | 15038 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:18:90 |
4 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:18:16 |
5 | Mondini Ruiz Isabel | 16229 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:18:33 |
6 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:19:75 |
7 | Simionescu Larisa Cristia | 15005 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:21:27 |
8 | Hirbovanu Vanesa Daniela | 15221 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:21:94 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Chelmus Arina Maria | 15135 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:16:68 |
2 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare | 01:14:51 |
3 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:14:14 |
4 | Balint Emma | 14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:10:82 |
5 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:14:11 |
6 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:14:30 |
7 | Marc Maria Natalia | 15039 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 01:16:37 |
8 | Spanu Carla Cristina | 15196 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:17:38 |
Descalificari |
|||||
1 |
Maximovity Miriana Observatii: neprezentat |
15204 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Neamtu Paula Gabriela Observatii: neprezentat |
16558 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
3 |
Loghin Cosmina Irina Observatii: neprezentat |
16211 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
4 |
Sabau Bianca Sophia Observatii: neprezentat |
15201 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:27:90 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Bolos Gabriel Petrica | 16352 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
3 | Predut Mihai Daniel | 16203 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 99:99:99 |
4 | Sandru Matei | 15024 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:32:45 |
3 | Micsa Victor | 16017 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:28:38 |
4 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:27:13 |
5 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:28:35 |
6 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:29:19 |
8 | Mogoe Luca Flavius | 15910 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Harsan Farr Iuga Robert | 14408 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:23:89 |
2 | Luca Cristian Vasile | 14999 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:22:72 |
3 | Treger Tomas Tristian | 14987 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:21:21 |
4 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:21:00 |
5 | Zach Mihai Robert | 12304 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:21:05 |
6 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:22:17 |
7 | Ciobanu Raul Flavian | 15169 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:23:30 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:20:62 |
2 | Alexandru Patric Angelo | 15166 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:20:37 |
3 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:20:27 |
4 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:19:16 |
5 | Susman George Catalin | 15030 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:20:26 |
7 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:20:45 |
8 | Demetrovici Ovidiu George | 15386 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:20:81 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Cuntan Eduard | 15906 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:18:64 |
2 | Paunescu Cezar | 15195 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:17:61 |
3 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:15:89 |
4 | Rados Luca Nicolas | 15192 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:14:44 |
5 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:15:72 |
6 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:15:97 |
7 | Marin Alexandru Razvan | 15198 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:18:06 |
8 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:19:09 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:13:49 |
2 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:12:73 |
3 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:08:80 |
4 | Duca Stefan Mircea | 15251 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:08:30 |
5 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:08:73 |
6 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:12:69 |
7 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:12:80 |
8 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:14:17 |
Descalificari |
|||||
1 |
Raica Zoran Observatii: neprezentat |
15229 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
2 |
Toderas Rares Adrian Observatii: descalificat |
16347 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
3 |
Rotaru Silviu Observatii: neprezentat |
15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:32:60 |
4 |
Hotea Lucian Observatii: neprezentat |
15108 | 2006 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:20:36 |