Cont

Lista de start pentru Campionatul national de Poliatlon Copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 11 ani - Feminin (103 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pastirnac Natalia 19144 2008 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
4 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:53:97

Seria: 2
1 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:50:94
2 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:41:90
4 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:58
5 Maior Miruna Andreea 16777 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:04
6 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:86
7 Moldovan Claudia 17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:44:92

Seria: 3
1 Elisei Daria 16873 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:27
3 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:74
4 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:38:49
5 Oprea Alexia Andreea 17018 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:58
6 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:05
7 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:12
8 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:39:51

Seria: 4
1 Rusu Andreea Raluca 16792 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:38
2 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:37:95
3 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:71
4 Popescu Ana Maria 17449 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 00:37:32
5 Craciun Andra 16709 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:62
6 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:77
7 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:38:13
8 Leu Adelina Alexia 16592 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 00:38:40

Seria: 5
1 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:37:17
2 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:02
3 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:79
4 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:60
5 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:72
6 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:89
7 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:04
8 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:26

Seria: 6
1 Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:36:51
2 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:33
3 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:13
4 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00
6 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:23
8 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:60

Seria: 7
2 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:41
3 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 00:35:34
4 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:07
5 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 CSM Corona Brasov 00:35:30
6 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:35:39
7 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:43
8 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:87

Seria: 8
1 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:03
2 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:94
3 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:79
4 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:58
5 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:69
6 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:34:79
7 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:97
8 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:35:03

Seria: 9
1 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:34:47
2 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:43
3 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:41
4 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:11
5 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:34:16
6 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:42
7 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:46
8 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:34:51

Seria: 10
1 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:85
2 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:65
3 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:63
4 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:33:53
5 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:60
6 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:33:64
7 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:33:75
8 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:94

Seria: 11
1 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:48
2 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:41
3 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:31
4 Floranescu Iona Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:19
5 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:30
6 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:38
7 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:45
8 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:51

Seria: 12
1 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:86
2 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:32:34
3 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:24
4 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:16
5 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:19
6 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:30
7 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:34
8 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:90

Seria: 13
1 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:32:01
2 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:46
3 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:34
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:30:79
5 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:25
6 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 00:31:37
7 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:31:50
8 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:13

Seria: 14
1 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:65
2 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:30:26
3 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:84
4 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:52
5 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:29:72
6 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:20
7 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:49

Descalificari
1 Lazarev Victoria Cleopatr
Observatii: descalificat
17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:41:62
2 Cunciu Alessia Maria
Observatii: descalificat
16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:11
3 Mardaru Klara Stefania
Observatii: descalificat
14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:35
4 Stefura Ingrid
Observatii: descalificat
14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:72

Proba 2 50 m liber - 11 ani - Masculin (128 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Oprescu Toader Roberto 15732 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Ciolan Sasha Andrei 16835 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Tanase Andrei 17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Venis Eduard Alexandru 17416 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:49:22
5 Porumbescu Luca 19153 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Balasa Eduard Andrei 17037 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Tudor David Andrei 15730 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:47:34
2 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:40:22
3 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:56
4 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:49
5 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:39:49
6 Onea Albert David Ioan 17035 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:17
7 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:33
8 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:49:19

Seria: 4
1 Ruaro Patrick 17698 2008 CSM Corona Brasov 00:39:40
2 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:21
3 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:83
4 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:37:40
5 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:67
6 Laszlo Robert 16867 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:18
8 Ene Alexandru 16404 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:39:41

Seria: 5
1 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:37:31
2 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:22
3 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:83
4 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:57
5 Popescu Darius George 17014 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:83
7 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:27
8 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:36

Seria: 6
1 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:20
2 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:13
3 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:09
6 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:10
7 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:17
8 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:56

Seria: 7
1 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:85
2 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:77
3 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:62
4 Purcarea Filip Andrei 16772 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:46
5 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:35:56
6 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:66
7 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:85
8 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:35:97

Seria: 8
1 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:26
2 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:16
3 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:08
4 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:90
6 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:09
7 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:25
8 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:35:33

Seria: 9
1 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:64
2 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:34:60
3 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:52
4 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:30
5 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:47
6 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:60
7 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:60
8 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:85

Seria: 10
2 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:04
3 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:96
4 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:80
5 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 00:33:92
6 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:98
7 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:08

Seria: 11
1 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:46
2 Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:38
3 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:22
4 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:19
5 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:21
6 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:37
7 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:45
8 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:67

Seria: 12
1 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:07
2 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:71
3 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:64
4 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:32:61
5 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:62
6 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:67
7 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:83
8 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:13

Seria: 13
1 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:51
2 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:41
3 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:22
4 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:17
5 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:19
6 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:23
7 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:48
8 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:52

Seria: 14
1 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:10
2 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:08
3 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:94
4 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:31:88
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:92
6 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:97
7 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:09
8 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:10

Seria: 15
1 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:31:65
2 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:55
3 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:31:47
4 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:40
5 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:41
6 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:51
7 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:59
8 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:76

Seria: 16
1 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 00:31:34
2 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:08
3 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:31:05
4 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:60
5 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:90
6 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:07
7 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:17
8 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:34

Seria: 17
1 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:39
2 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:22
3 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:03
4 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:29:97
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:97
6 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:07
7 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:38
8 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:30:42

Descalificari
1 Maja Andrei
Observatii: neprezentat
19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Vizireanu Andrei Luca
Observatii: neprezentat
17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:53
3 Sandu Matei
Observatii: neprezentat
16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:37:16
4 Degeratu David George
Observatii: neprezentat
15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:20
5 Stefan Mihai Catalin
Observatii: descalificat
16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:24

Proba 3 200 m liber - 10 ani - Feminin (110 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chirita Alexia 17545 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Iaru Carla Ioana 15737 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Sima Erica Maria 17185 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
5 Bobeica Luana Dalia 19147 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Brezeanu Ioana Theodora 17377 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Bulutu Bianca 17273 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 04:35:71
2 Mihai Mara 17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:06:97
3 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:52:76
4 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:45:75
5 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:48:37
6 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 04:01:18
8 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Suciu Alexandra Ioana 17305 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:44:72
2 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:43:26
4 Chirica Alexandra 17692 2009 CSM Corona Brasov 03:36:48
5 Hlinca Amalia Ioana 17429 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:37:06
6 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:41:11
7 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:44:09
8 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:44:98

Seria: 5
1 Savu Ionela B. 17552 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:35:42
2 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:29:93
3 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:27:95
4 Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 03:27:91
5 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:27:92
6 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:28:67
7 Nutu Adriela 17436 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:34:98
8 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:36:35

Seria: 6
1 Epure Ariana Maria 17433 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:25:97
2 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:21:84
3 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:20:21
4 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:20:05
5 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:20:06
6 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:20:60
7 Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 03:25:04
8 Babalean Iris 17229 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:27:51

Seria: 7
2 Postelnicu Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:16:93
3 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:15:82
4 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:13:60
5 Bucur Cristiana Elena 16291 2009 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 03:15:09
6 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:16:18
7 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:17:37
8 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:19:56

Seria: 8
1 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:12:47
3 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:11:02
4 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:10:51
6 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:11:80
7 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:12:37
8 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:12:68

Seria: 9
1 Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:09:79
2 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 03:08:39
3 Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:07:49
4 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:06:46
5 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:07:41
6 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:07:84
7 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 03:09:60
8 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:09:95

Seria: 10
1 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:04:19
2 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:03:02
3 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:02:63
4 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:02:29
5 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:02:44
6 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:02:64
7 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 03:03:72
8 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:06:30

Seria: 11
1 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:01:20
2 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:59:56
3 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:57:37
4 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:56:40
5 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:56:78
6 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:57:48
7 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:00:92
8 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:01:89

Seria: 12
1 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:54:56
2 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:52:91
3 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:52:19
4 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:50:75
5 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:51:26
6 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:52:53
7 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 02:53:52
8 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:55:24

Seria: 13
1 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:49:90
2 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:47:55
3 Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:61
4 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:45:86
5 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:46:48
6 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:46:77
7 Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 02:48:98
8 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:01

Seria: 14
1 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:44:09
2 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:42:94
3 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:42:23
4 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 02:40:97
5 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:41:40
6 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:42:76
7 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:43:81
8 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:45:20

Seria: 15
1 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:75
2 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:39:52
3 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:38:44
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:75
5 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:36:11
6 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 02:38:94
8 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:40:95

Descalificari
1 Oszoczki Julia
Observatii: descalificat
17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 04:07:24
2 Brais Ana Maria
Observatii: descalificat
16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:12:35
3 Mihalteanu Andreea Maria
Observatii: descalificat
17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:10:87

Proba 4 200 m liber - 10 ani - Masculin (130 sportivi inscrisi in 18 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Onete Andrei 17542 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Mihaiu Teodor 16892 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Seria: 2
2 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Radu Ianis 17541 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Georgescu Petru 17636 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Vaduva Mihai Alexandru 19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Sebastian 17549 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Lupsa Darius 17589 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Csifo Akos 19107 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
4 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:21:16
5 Asan Valentin 17553 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:00:15
6 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Buzoiu Ion 17546 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 4
2 Ditu Edgar 17566 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:53:79
3 Chereches David 17453 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:47:65
5 Oltean Stefan 17582 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:45:09
6 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:48:18
7 Nita Robert A. 17741 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:55:55
8 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:09:09

Seria: 5
2 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:38:77
3 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:31:57
4 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:29:33
5 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:31:29
6 Bucur Patrick 17600 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 03:37:59
7 Chis Luca 17598 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 03:38:85
8 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:40:33

Seria: 6
2 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:26:61
3 Ursan Enache Denis 17674 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:25:20
4 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 03:24:26
5 Mutu David Gabriel 17620 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:25:20
6 Negrila Mario Alexandru 17179 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:25:26
7 Suciu David 17430 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:27:24
8 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:28:14

Seria: 7
1 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:23:61
2 Constantin Pavel Cristian 17176 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:22:44
3 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:20:31
4 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:19:39
5 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:19:64
6 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:21:38
7 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:22:79
8 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:24:14

Seria: 8
2 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:18:15
3 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:16:53
5 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:16:30
6 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:17:40
7 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:18:38
8 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:19:27

Seria: 9
1 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:15:71
2 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:14:64
4 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:12:66
5 Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 03:13:75
6 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:14:31
7 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:14:83
8 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:15:99

Seria: 10
1 Tarata Andrei David 15351 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:10:43
2 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:10:13
3 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:08:87
4 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:07:12
5 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:08:03
6 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:10:10
7 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:10:30

Seria: 11
3 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:03:40
4 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:02:87
5 Marcu David Andrei 17742 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:02:98
6 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:04:81
7 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:06:07
8 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:06:96

Seria: 12
1 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:01:70
2 Lorincz Armin Mark 16388 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:01:28
3 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:00:41
4 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 02:59:73
5 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 03:00:27
6 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:01:23
7 Kacso Tamas 16927 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:01:47

Seria: 13
1 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:58:85
2 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:58:62
3 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:58:16
5 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:58:11
6 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:58:46
7 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:58:84
8 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 02:59:20

Seria: 14
3 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:54:95
4 Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:54:52
5 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:81
6 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:96
7 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:56:07
8 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:57:53

Seria: 15
1 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:53:01
2 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:51:43
3 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:51:04
4 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:49:46
5 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:49:95
6 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:51:18
7 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:52:03
8 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:53:90

Seria: 16
1 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:49:19
2 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 02:46:35
3 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:45:37
4 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:44:56
5 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:45:19
6 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:45:48
7 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:48:72
8 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:49:43

Seria: 17
1 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:43:48
2 Metea Serban Dan 16194 2009 Club Sportiv Casa EMA 02:42:00
3 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:41:74
4 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:41:43
5 Radu Serban 17816 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 02:41:55
6 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:84
7 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:42:09
8 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:44:10

Seria: 18
1 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:40:40
2 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:38:86
3 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:30:73
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:28:57
5 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:29:87
6 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:34:95
7 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:39:86
8 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:37

Descalificari
1 Dabija Dimitrie Emilian
Observatii: scutit medical
17151 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Draghie Sebastian Florin
Observatii: descalificat
14950 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Popescu Mihai Alexandru
Observatii: neprezentat
16445 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:27:89
4 Strimbu Cristian
Observatii: descalificat
17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:18:46
5 Vasilescu David
Observatii: neprezentat
17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:16:11
6 Paduraru Luca
Observatii: descalificat
17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:12:20
7 Oloeanu Bogdan
Observatii: descalificat
17744 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:06:89
8 Gheorghita Andrei Virgil
Observatii: neprezentat
17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:02:33
9 Samson Albert Stefan
Observatii: descalificat
17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:54:99

Proba 5 4 X 50 m liber - 11 ani - Feminin (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 1 Alexia Andreea Oprea, Maria Popescu, Patricia Daniela Anton, Larisa Ioana Macoveiciuc, 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:39
4 Stafeta 1 Andra Craciun, Maria Elena Lala, Andrada Bianca Bichescu, Roberta Andreea Precob, 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:18:66
5 Stafeta 1 Ana Irina Constantinescu, Ana Maria Dinca, Ana Maria Miclea, Ilinca Maria Ambrozie, 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:21:42

Seria: 2
1 Stafeta 1 Maria Isabela Oprisan, Alesia Maria Fortu, Ana Maria Ardelean, Daria Nicole Doncila, 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:14:93
2 Stafeta 1 Ana Maria Sibiseanu, Achim Daria Maria Rednic, Adina Ioana Chirnogeanu, Bianca Ioana Stoian, 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:13:14
3 Stafeta 1 Simona Maria Predescu, Tania Andreea Mitrana, Sara Teodora Tutuianu, Maria Carla Rozorea, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:08:63
4 Stafeta 1 Aissia Claudia Prisecariu, Ioana Georgescu, Rianna Amariei, Daria Alexa, 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:02:94
5 Stafeta 1 Eliza Elena Diamandescu, Alexia Stefania Burlacu, Maria Ilinca Moscaliuc, Ayanna Sorana Freciu, 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:04:55
6 Stafeta 1 Carla Alexandr Gheorghesc, Zsofia Nagy, Iona Ariana Floranescu, Ioana Birzu, 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:11:21
7 Stafeta 1 Militaruelisabet Racovita, Alesia Beatrice Piper, Alexia Maria Ban, Evelyne Maria Croitoru, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:13:18

Proba 6 4 X 50 m liber - 11 ani - Masculin (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 1 Luca Porumbescu, Albert David Ioan Onea, Darius George Popescu, Eduard Andrei Balasa, 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:51:14
3 Stafeta 1 Alexandru Adrian Costis, Andrei Alexandru Ignat, Ianis Vasile Frant, Eduard Laszlo, 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:28:11
5 Stafeta 1 Luca David Ivanovici, Cristian Ionut Oancea, Catalin Emanuel Bobaru, Andy Mihai Jecan, 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:17:28
6 Stafeta 1 Vlad Mihai Constantinescu, Andrei Luca Vizireanu, Calin Andrei Fleancu, Stefan Cristian Nita, 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:31:03

Seria: 2
1 Stafeta 1 Daniel Teodor Giuroiu, Vlad Andrei Trasca, Tiberiu Mihai Barbu, Nicolae Daniel Mihaila, 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:88
2 Stafeta 1 Matei Cristian State, Mihai Catalin Stefan, Andrei Alexandru Urzica, Gabriel Aldea, 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:68
3 Stafeta 1 Sebastian Ioan Costache, Matei Alexandru Barbu, David Andrei Adamescu, Vlad Stefan Barbat, 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:04:01
4 Stafeta 1 Alexandru Bogdan Ivanof, Karen Avakian, David Alexandru Stoica, Tudor Andrei Iordache, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:00:50
5 Stafeta 1 Mihnea Andrei Pop, Vlad Stefan Lupusoru, Alexandru Ioan Gaman, Stefan Tudor Duica, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:01:16
6 Stafeta 1 Petru Alexandru Chirita, Matteo Florian Maschiu, Matei Moise, Luca Zoie, 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:05:53
7 Stafeta 1 Sediq Mateen M., David Stefan Oancea, Stefan Iaschiu, Claudiu Alexandru Sava, 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:10:47
8 Stafeta 1 Stefan Cristian Roman, Darius Andrei Somcutean, Stefan Pop, Rares Cristian Tinis, 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:13:39

Descalificari
1 Stafeta 1 Bogdan Andrei Milas, Furdui Rares Dacu, Robert Oana, Alex Varga, 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m fluture - 11 ani - Masculin (128 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Ciolan Sasha Andrei 16835 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Tudor David Andrei 15730 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Balasa Eduard Andrei 17037 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Tanase Andrei 17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
6 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Oprescu Toader Roberto 15732 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Venis Eduard Alexandru 17416 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:04:84
2 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:57:22
3 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:52:22
4 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:79
5 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:91
6 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:52
7 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:00:58
8 Porumbescu Luca 19153 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:50:24
2 Ene Alexandru 16404 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:49:24
3 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:48:52
4 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:47:87
5 Ruaro Patrick 17698 2008 CSM Corona Brasov 00:47:93
6 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:49:05
7 Onea Albert David Ioan 17035 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:80

Seria: 5
1 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:45:70
2 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:45:12
3 Popescu Darius George 17014 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:03
4 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:44:81
5 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:88
6 Purcarea Filip Andrei 16772 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:45:09
7 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:45:33

Seria: 6
1 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:43:70
2 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:39
3 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:91
4 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:47
5 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:41:77
6 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:00
7 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:78
8 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:44:66

Seria: 7
1 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:17
2 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:85
3 Laszlo Robert 16867 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:40:56
4 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:24
6 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:75

Seria: 8
2 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:15
3 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:39:59
4 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:41
5 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:41
7 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:16
8 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:20

Seria: 9
1 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:84
2 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:67
3 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:63
4 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:57
5 Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:59
6 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:64
7 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:70
8 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:38

Seria: 10
1 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:36
2 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:88
3 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:55
4 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:51
5 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:53
6 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:67
7 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:95
8 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:46

Seria: 11
1 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:37:24
2 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:36:90
3 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:56
4 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:30
5 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:38
6 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:72
7 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:21
8 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:42

Seria: 12
1 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:36:24
2 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:15
3 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:94
4 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:84
5 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:91
6 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:96
7 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:23
8 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:24

Seria: 13
1 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:78
2 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:52
3 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:32
4 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:35:29
5 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:32
6 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:48
7 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:55
8 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:84

Seria: 14
1 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:12
2 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:07
3 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:99
4 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:68
5 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 00:34:73
6 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:01
7 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:35:11
8 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:25

Seria: 15
1 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:57
2 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:50
3 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:40
4 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:10
5 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 00:34:35
6 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:45
7 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:55
8 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:66

Seria: 16
1 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:08
2 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:83
3 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:78
4 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:48
5 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:57
6 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:79
7 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:34:02
8 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:10

Seria: 17
1 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:27
2 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:58
3 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:01
4 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:76
5 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:96
6 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:16
7 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:76

Descalificari
1 Maja Andrei
Observatii: descalificat
19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Gagiu David
Observatii: descalificat
16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:58
3 Tutulan Nicolai Radu Cost
Observatii: descalificat
16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:70
4 Badita Radu Nicolae
Observatii: descalificat
16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:40:33
5 Nita Stefan Cristian
Observatii: descalificat
15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:22
6 Stoica David Alexandru
Observatii: descalificat
14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:47

Proba 2 50 m fluture - 11 ani - Feminin (103 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pastirnac Natalia 19144 2008 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
5 Moldovan Claudia 17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 2
1 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:15:69
2 Oprea Alexia Andreea 17018 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:53:63
3 Lazarev Victoria Cleopatr 17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:53:50
4 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:50
5 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:74
7 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:59:14

Seria: 3
1 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:75
3 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:60
4 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:47:19
5 Rusu Andreea Raluca 16792 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:82
6 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:49:01
7 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:17
8 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:49:83

Seria: 4
1 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:45:86
2 Craciun Andra 16709 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:70
3 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:07
4 Elisei Daria 16873 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:44:70
6 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:45:40
7 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:45:73
8 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:66

Seria: 5
1 Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:44:25
2 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:91
3 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 CSM Corona Brasov 00:43:29
4 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:42:33
5 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:60
6 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:72
7 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:05
8 Popescu Ana Maria 17449 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 00:44:59

Seria: 6
1 Maior Miruna Andreea 16777 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:29
2 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:74
3 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:39
4 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:91
5 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:12
6 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:48
7 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:92
8 Leu Adelina Alexia 16592 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 00:42:29

Seria: 7
1 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:69
2 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:46
3 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:99
4 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:30
5 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 00:39:96
6 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:40
7 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:40:69
8 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:40:73

Seria: 8
1 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:39:24
2 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:12
3 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:96
4 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:93
5 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:96
6 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:04
7 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:39:23
8 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:39:29

Seria: 9
1 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:38:78
3 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:38
4 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:08
5 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:13
6 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:49
7 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:61
8 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:38:85

Seria: 10
1 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:53
2 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:10
3 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:92
4 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:88
5 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:90
6 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:96
8 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:89

Seria: 11
1 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:36:79
2 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:61
3 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:39
4 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:24
5 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:27
6 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:36:43
7 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:76
8 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:86

Seria: 12
1 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:17
2 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 00:35:76
3 Floranescu Iona Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:61
4 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:27
5 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:35:31
6 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:68
7 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:92
8 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:22

Seria: 13
1 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:16
2 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:08
3 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:65
4 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:63
5 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:71
6 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:00
7 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:10
8 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:16

Seria: 14
1 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:21
2 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:10
3 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:79
4 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:94
5 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:52
6 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:86
7 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:12
8 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:37

Descalificari
1 Pantelimon Andreea Mirabe
Observatii: descalificat
17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:53:56
2 Cunciu Alessia Maria
Observatii: descalificat
16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:50
3 Niculae Lorena Nicoleta
Observatii: abandon
16901 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:39

Proba 3 50 m spate - 10 ani - Masculin (130 sportivi inscrisi in 18 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihaiu Teodor 16892 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Draghie Sebastian Florin 14950 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Onete Andrei 17542 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
6 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
7 Dumitru Sebastian 17549 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 3
1 Buzoiu Ion 17546 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Lupsa Darius 17589 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Georgescu Petru 17636 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Vaduva Mihai Alexandru 19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Radu Ianis 17541 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 4
1 Csifo Akos 19107 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
2 Asan Valentin 17553 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:18
3 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:54:44
4 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:52:30
5 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:31
6 Nita Robert A. 17741 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:68
8 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 5
1 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:51:60
2 Chereches David 17453 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:50:53
3 Mutu David Gabriel 17620 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:63
4 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:49:39
6 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:41
7 Chis Luca 17598 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:51:29
8 Ditu Edgar 17566 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:51:89

Seria: 6
1 Constantin Pavel Cristian 17176 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:35
2 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:49:09
3 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:48:80
4 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:47:54
5 Oltean Stefan 17582 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:73
6 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:93
7 Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 00:49:32
8 Bucur Patrick 17600 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:49:36

Seria: 7
1 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:47:36
2 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:47:07
3 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:46:76
4 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:46:39
5 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:46:61
7 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:47:34
8 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:46

Seria: 8
1 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:46:05
2 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:45:91
4 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:67
5 Negrila Mario Alexandru 17179 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:45:75
6 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:83
7 Tarata Andrei David 15351 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:92
8 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:46:24

Seria: 9
1 Ursan Enache Denis 17674 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:45:11
2 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:44:64
3 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:53
4 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:25
5 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 00:44:39
6 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:60
7 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:45:05
8 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:45:60

Seria: 10
1 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:01
2 Oloeanu Bogdan 17744 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:82
3 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:78
4 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:64
5 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:74
6 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:82
7 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:99

Seria: 11
1 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:55
2 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:25
3 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:06
4 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:92
5 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:97
6 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:43:07
7 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:43:32
8 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:58

Seria: 12
1 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:69
2 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:42:56
3 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:21
4 Marcu David Andrei 17742 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:42:07
5 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:09
6 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:32
8 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 00:42:76

Seria: 13
1 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:00
2 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:41:86
3 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:61
7 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:41:90
8 Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:03

Seria: 14
1 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:48
2 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:40:56
3 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:53
4 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:40:48
5 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:48
6 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 00:40:53
7 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:92
8 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:50

Seria: 15
1 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:29
2 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:00
3 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:85
4 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:76
5 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:79
6 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:90
7 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:12
8 Lorincz Armin Mark 16388 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:46

Seria: 16
1 Metea Serban Dan 16194 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:39:67
2 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:61
3 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:31
4 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:90
5 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:04
6 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:39:58
7 Radu Serban 17816 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:39:65
8 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:71

Seria: 17
1 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:68
2 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:41
3 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:95
5 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:94
6 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:33
7 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:41
8 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:68

Seria: 18
1 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:33
2 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:74
3 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:08
4 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:97
5 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:04
6 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:51
7 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:91
8 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:37:51

Descalificari
1 Dabija Dimitrie Emilian
Observatii: scutit medical
17151 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Popescu Mihai Alexandru
Observatii: neprezentat
16445 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:39
3 Suciu David
Observatii: descalificat
17430 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:78
4 Vasilescu David
Observatii: neprezentat
17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:41:54
5 Kacso Tamas
Observatii: descalificat
16927 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:41:57
6 Mercan Andrei Stefan
Observatii: descalificat
16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:70

Proba 4 50 m spate - 10 ani - Feminin (110 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sima Erica Maria 17185 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Iaru Carla Ioana 15737 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Chirita Alexia 17545 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Bulutu Bianca 17273 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Mihai Mara 17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Brezeanu Ioana Theodora 17377 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 3
1 Bobeica Luana Dalia 19147 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:55:90
4 Savu Ionela B. 17552 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:31
5 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:38
6 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:57:24
7 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:51:90
2 Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 00:51:01
3 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:50:21
4 Chirica Alexandra 17692 2009 CSM Corona Brasov 00:49:53
5 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:49:67
6 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:50:36
7 Suciu Alexandra Ioana 17305 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:51:09
8 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:52:07

Seria: 5
1 Babalean Iris 17229 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:49:12
2 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:48:23
3 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:45
4 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:93
5 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:01
6 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:18
8 Hlinca Amalia Ioana 17429 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:49:45

Seria: 6
1 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:76
2 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:46:51
3 Epure Ariana Maria 17433 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:46:28
4 Nutu Adriela 17436 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:46:13
5 Bucur Cristiana Elena 16291 2009 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:46:22
6 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:49
7 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:64
8 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:46:85

Seria: 7
1 Postelnicu Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:45:38
2 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:45:33
3 Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:45:19
4 Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:44:95
5 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:45:16
7 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:45:34
8 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:45:91

Seria: 8
1 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:44:89
2 Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:44:74
3 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:35
5 Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:05
6 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:44:53
7 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:84
8 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:90

Seria: 9
1 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:65
2 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:29
3 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:12
4 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:98
5 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:04
6 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:43:23
7 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:39
8 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 00:43:79

Seria: 10
1 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:58
2 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:51
3 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:44
4 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:17
5 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:37
6 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 00:42:48
7 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:55

Seria: 11
1 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:79
2 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:41:06
3 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:40:72
4 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:52
5 Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:66
6 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:95
7 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:08
8 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:01

Seria: 12
1 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:40:43
2 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:40:39
3 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:40:29
4 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:40:20
5 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:22
6 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:32
7 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:40:42
8 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:45

Seria: 13
1 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:18
2 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:96
4 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:46
5 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:39:52
6 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:85
7 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:03
8 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:19

Seria: 14
1 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:38
2 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:39:31
3 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:39:19
4 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:76
5 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:86
6 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:23
7 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:34
8 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:39:45

Seria: 15
1 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:38:27
2 Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:37:60
3 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:81
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:06
5 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:61
6 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:88
7 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:71
8 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:51

Descalificari
1 Babau Ana Maria
Observatii: descalificat
14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:02
2 Mariut Serena Maria
Observatii: descalificat
14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:89

Proba 5 50 m spate - 11 ani - Masculin (128 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudor David Andrei 15730 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Laszlo Robert 16867 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
5 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Oprescu Toader Roberto 15732 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Balasa Eduard Andrei 17037 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Ciolan Sasha Andrei 16835 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Venis Eduard Alexandru 17416 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:53:93
2 Onea Albert David Ioan 17035 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:51:26
3 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:48:12
4 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:47:89
5 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:47:97
6 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:48:53
7 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:51:76
8 Porumbescu Luca 19153 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Purcarea Filip Andrei 16772 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:47:04
2 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:46:77
3 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:46:18
4 Ruaro Patrick 17698 2008 CSM Corona Brasov 00:45:75
5 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:45:91
6 Ene Alexandru 16404 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:46:54
7 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:46:90
8 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:47:67

Seria: 5
1 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:60
2 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:28
3 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:05
4 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:43:89
5 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:43:91
6 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:44:09
8 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:73

Seria: 6
1 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:59
2 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:16
4 Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:68
5 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:68
6 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:06
7 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:43:17
8 Popescu Darius George 17014 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:71

Seria: 7
2 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:33
3 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:28
4 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:14
5 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:22
6 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:29
7 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:42:48
8 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:67

Seria: 8
1 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:41:98
2 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:59
3 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:51
4 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:41:22
5 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:45
6 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:53
7 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:97
8 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:04

Seria: 9
1 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:02
2 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:82
3 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:40:53
4 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:24
5 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:49
6 Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:75
7 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:01
8 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:09

Seria: 10
1 Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:40:15
2 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:95
3 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:92
4 Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:82
5 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:85
6 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:93
7 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:15
8 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:16

Seria: 11
1 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:70
2 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:67
4 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:28
5 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:53
6 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:62
7 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:67
8 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:76

Seria: 12
1 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:23
2 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:81
3 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:77
4 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:70
5 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:76
6 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:80
7 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:92
8 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:26

Seria: 13
1 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:46
2 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:33
3 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:18
4 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:82
5 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:82
6 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:31
7 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:41
8 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:55

Seria: 14
1 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:71
2 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:23
3 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:04
4 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:93
5 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:01
6 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:07
7 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:37:37
8 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:74

Seria: 15
1 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:70
2 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:65
3 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:58
4 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:01
5 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:47
6 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:36:61
7 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:69
8 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:87

Seria: 16
1 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:76
2 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:35:60
3 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:35
4 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:95
5 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:30
6 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:35:37
7 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:67
8 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 00:35:89

Seria: 17
1 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:74
2 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:41
3 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:26
4 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:34
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:97
6 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:31
7 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:58
8 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 00:34:90

Descalificari
1 Tanase Andrei
Observatii: descalificat
17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Dogariu Alexandru Gabriel
Observatii: descalificat
17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Zarojanu David Ionut
Observatii: descalificat
17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:39:57

Proba 6 50 m spate - 11 ani - Feminin (103 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pastirnac Natalia 19144 2008 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
4 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:57:43
2 Moldovan Claudia 17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:55:04
3 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:24
5 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:49:17
6 Oprea Alexia Andreea 17018 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:30
7 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:56:23

Seria: 3
1 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:48:28
2 Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:47:41
3 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:46
4 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:12
5 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:45
6 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:46:84
7 Elisei Daria 16873 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:48:18
8 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:48:60

Seria: 4
1 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:45:44
2 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:44:88
3 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:44:71
4 Lazarev Victoria Cleopatr 17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:44:49
5 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:44:58
6 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:44:75
7 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:94
8 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:61

Seria: 5
1 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:44:30
2 Craciun Andra 16709 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:01
3 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:71
4 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:43:25
5 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:56
6 Maior Miruna Andreea 16777 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:43:76
7 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:18
8 Rusu Andreea Raluca 16792 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:33

Seria: 6
1 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:93
2 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:54
3 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:36
4 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:09
5 Leu Adelina Alexia 16592 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 00:42:35
6 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:43
7 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:42:70

Seria: 7
1 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:42:05
2 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:65
3 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:54
4 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:35
5 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:46
6 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:64
7 Popescu Ana Maria 17449 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 00:41:66
8 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:08

Seria: 8
1 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 00:41:20
2 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:16
3 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 CSM Corona Brasov 00:41:04
4 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:75
5 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:40:97
6 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:08
7 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:19
8 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:32

Seria: 9
1 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:46
2 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:40:34
3 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:06
4 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:39:86
5 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:91
6 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:40:28
7 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:42
8 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:40:59

Seria: 10
1 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:67
2 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:39:43
3 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:34
4 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:12
5 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:15
6 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:34
7 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:52
8 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:71

Seria: 11
1 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:92
2 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:83
3 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 00:38:62
4 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:44
5 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:56
6 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:71
7 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:38:88
8 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:39:05

Seria: 12
2 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:81
3 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:64
4 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:14
5 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:27
6 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:76
7 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:06
8 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:32

Seria: 13
1 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:12
2 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:99
3 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:59
4 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:56
5 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:07
6 Floranescu Iona Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:59
7 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:02
8 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:37:14

Seria: 14
1 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:21
2 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:75
3 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:38
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:72
5 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:78
6 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:48
7 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:15
8 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:37

Descalificari
1 Princz Lara
Observatii: descalificat
16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:13

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 10 ani - Feminin (110 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iaru Carla Ioana 15737 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Chirita Alexia 17545 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
3 Sima Erica Maria 17185 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Bulutu Bianca 17273 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:55:78
3 Mihai Mara 17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:23
4 Suciu Alexandra Ioana 17305 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:50:48
5 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:50:97
6 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:53:34
7 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Bobeica Luana Dalia 19147 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Hlinca Amalia Ioana 17429 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:48:86
2 Nutu Adriela 17436 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:46:84
3 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:69
4 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:44:53
5 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:45:01
6 Babalean Iris 17229 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:65
7 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:46:95
8 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:50:34

Seria: 5
1 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:42:52
3 Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:41:34
4 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:41:02
5 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:02
6 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:81
7 Savu Ionela B. 17552 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:38
8 Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 00:43:81

Seria: 6
1 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:00
2 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:40:42
3 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:40:34
4 Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:03
6 Epure Ariana Maria 17433 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:35
7 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:75
8 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:01

Seria: 7
1 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:46
2 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:24
3 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 00:38:88
4 Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:38:78
5 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:81
6 Bucur Cristiana Elena 16291 2009 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:39:09
7 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:42
8 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:75

Seria: 8
1 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:71
2 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:20
3 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:03
4 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:96
5 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:03
6 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 00:38:08
7 Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:35
8 Postelnicu Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:77

Seria: 9
1 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:65
2 Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:57
3 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:17
4 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:09
5 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:12
6 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:20
7 Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:37:61
8 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:93

Seria: 10
1 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:36:61
2 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:36:27
3 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:10
4 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:79
5 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:00
6 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:20
7 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:34
8 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:65

Seria: 11
1 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:61
2 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:57
3 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:43
4 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:88
5 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:33
6 Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:55
7 Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:35:57
8 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:77

Seria: 12
2 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:69
3 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:58
4 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:51
5 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:58
6 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:67
7 Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:79
8 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:88

Seria: 13
1 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:46
2 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:34:22
3 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:05
4 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:84
5 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:85
6 Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:34:15
7 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:34:34
8 Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:50

Seria: 14
1 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:76
2 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:66
3 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:24
4 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:76
5 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:33:18
7 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:74
8 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:33:78

Seria: 15
1 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:51
2 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:32
3 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:57
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:47
6 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:32:16
7 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:49
8 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:32:68

Descalificari
1 Brezeanu Ioana Theodora
Observatii: descalificat
17377 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Chirica Alexandra
Observatii: descalificat
17692 2009 CSM Corona Brasov 00:41:81
3 Calapod Christine
Observatii: descalificat
16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:84
4 Silisteanu Daria Mariuca
Observatii: descalificat
17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:31:16

Proba 2 50 m liber - 10 ani - Masculin (130 sportivi inscrisi in 18 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Onete Andrei 17542 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Mihaiu Teodor 16892 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Seria: 2
2 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Radu Ianis 17541 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Georgescu Petru 17636 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Vaduva Mihai Alexandru 19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dumitru Sebastian 17549 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Lupsa Darius 17589 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Csifo Akos 19107 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
5 Asan Valentin 17553 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:88
6 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 4
1 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:49:00
2 Ditu Edgar 17566 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:22
3 Oltean Stefan 17582 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:97
4 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:29
5 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:95
6 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:47:12
8 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:50:68

Seria: 5
1 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:23
3 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:43:85
6 Suciu David 17430 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:04
7 Chis Luca 17598 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:45:19
8 Nita Robert A. 17741 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:27

Seria: 6
1 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:42:19
2 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:41:95
3 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:88
4 Constantin Pavel Cristian 17176 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:61
5 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:63
6 Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:41:90
7 Ursan Enache Denis 17674 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:99
8 Bucur Patrick 17600 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:42:41

Seria: 7
1 Mutu David Gabriel 17620 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:54
2 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:81
3 Oloeanu Bogdan 17744 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:86
5 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:82
6 Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 00:40:08
7 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:41:06
8 Negrila Mario Alexandru 17179 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:54

Seria: 8
1 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:39:27
2 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:10
3 Ursulescu L. Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:61
5 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:38:34
6 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:77
7 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:39:15
8 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:39

Seria: 9
1 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:24
2 Marcu David Andrei 17742 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:08
3 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:74
4 Tarata Andrei David 15351 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:66
5 Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:37:73
6 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:87
7 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:21
8 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:31

Seria: 10
1 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:37:53
2 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:34
3 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:37:21
4 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:99
5 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:04
6 Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:37:25
7 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:35
8 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:66

Seria: 11
1 Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:90
2 Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:55
4 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:42
5 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:45
6 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:53
7 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:82
8 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:98

Seria: 12
1 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:33
3 Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:16
4 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:93
5 Vasile Stoica Eric Gabrie 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:36:13
6 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:18
7 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:28
8 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 00:36:38

Seria: 13
1 Kacso Tamas 16927 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:86
2 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:69
3 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:64
4 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:55
6 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:65
7 Lorincz Armin Mark 16388 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:76
8 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:35:90

Seria: 14
1 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:42
3 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 00:34:86
4 Metea Serban Dan 16194 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:34:66
5 Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:34:68
6 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:06
7 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:41
8 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:42

Seria: 15
1 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:34:61
2 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:39
3 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:26
4 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:21
5 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:25
6 Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:34:35
8 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:64

Seria: 16
1 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:02
2 Radu Serban 17816 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:33:85
3 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:79
4 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:58
5 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:63
6 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:82
7 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:95
8 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:19

Seria: 17
1 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:36
2 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:14
3 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:32:90
4 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:32:59
5 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:32:78
6 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:11
7 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:30
8 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:44

Seria: 18
1 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:30
2 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:01
3 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:62
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:30
5 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:51
6 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:63
7 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:17
8 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:35

Descalificari
1 Dabija Dimitrie Emilian
Observatii: scutit medical
17151 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Draghie Sebastian Florin
Observatii: descalificat
14950 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Buzoiu Ion
Observatii: descalificat
17546 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Chereches David
Observatii: descalificat
17453 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:42:88
5 Popescu Mihai Alexandru
Observatii: neprezentat
16445 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:18
6 Abboud Youssef
Observatii: descalificat
17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:44
7 Silivestru Matei Gabriel
Observatii: descalificat
17603 2009 Palatul copiilor Constanta 00:35:64
8 Ginghina Rares Ionut
Observatii: descalificat
17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:35:10

Proba 3 200 m mixt - 11 ani - Feminin (103 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pastirnac Natalia 19144 2008 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
4 Craciun Andra 16709 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 2
1 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Moldovan Claudia 17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 04:22:78
3 Lazarev Victoria Cleopatr 17410 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 04:11:15
4 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:59:52
5 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 04:08:17
6 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 04:13:54
7 Cheptine Ioana Miruna 16974 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 04:54:59

Seria: 3
1 Oprea Alexia Andreea 17018 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:47:72
2 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:41:71
3 Rusu Andreea Raluca 16792 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:37:96
4 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:35:04
5 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:35:55
6 Elisei Daria 16873 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:39:88
7 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:44:56

Seria: 4
1 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:33:52
2 Maior Miruna Andreea 16777 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:32:86
3 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:31:52
5 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:30:40
6 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 03:31:90
8 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:33:64

Seria: 5
1 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:27:22
2 Popescu Ana Maria 17449 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 03:22:00
3 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 03:20:73
4 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:19:48
5 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:20:16
6 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:21:32
7 Leu Adelina Alexia 16592 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 03:23:06
8 Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 03:27:60

Seria: 6
1 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:19:47
2 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:18:62
3 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:17:23
4 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:15:16
5 Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:15:49
6 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:18:44
7 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:19:18
8 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:19:48

Seria: 7
1 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:13:41
2 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 03:12:54
3 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:12:18
4 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:11:67
5 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 CSM Corona Brasov 03:11:77
6 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:12:26
7 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 03:13:27
8 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:14:11

Seria: 8
1 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:10:68
2 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:10:27
3 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:09:72
4 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:09:48
5 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:09:54
6 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:09:74
7 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:10:43
8 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 03:11:47

Seria: 9
1 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:07:90
2 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 03:06:80
3 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:06:32
4 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:05:37
5 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:06:24
6 Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:06:80
7 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:07:54
8 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:08:03

Seria: 10
1 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 03:05:27
2 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:03:25
3 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:01:80
4 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 03:01:55
5 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 03:01:68
6 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:03:00
7 Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:04:19
8 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:05:35

Seria: 11
1 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:01:07
2 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:59:19
3 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:58:36
4 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 02:56:51
5 Ambrozie Ilinca Maria 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:57:68
6 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:58:94
7 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:00:60
8 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:01:13

Seria: 12
1 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:56:07
2 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:55:72
3 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:54:86
4 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:54:40
5 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:54:72
6 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 02:55:31
7 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 02:56:05
8 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:56:32

Seria: 13
1 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:54:02
2 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 02:52:77
3 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:50:57
4 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:49:90
5 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:50:17
6 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:51:97
7 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:52:96
8 Floranescu Iona Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:54:21

Seria: 14
1 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:48:40
2 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:47:15
3 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:39:59
4 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:31:65
5 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:36:95
6 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:77
7 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:47:77
8 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:48:57

Descalificari
1 Savulescu Maria Theodora
Observatii: descalificat
16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:33:20

Proba 4 200 m mixt - 11 ani - Masculin (128 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Tudor David Andrei 15730 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
2 Ciolan Sasha Andrei 16835 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99