Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Anahazi Albert Alexander | 17381 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
5 | Dreghiciu Stefan | 17592 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 | Fekete Magor | 16561 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pitu Razvan Mihai | 17621 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
2 | Rusu Razvan Stefan | 17667 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
3 | Costache Alexandru | 17697 | 2009 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
4 | Iorga Damian | 16108 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
5 | Cseh Arthur | 17612 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
6 | Ciobanescu Mario | 17686 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
7 | Giusca David Ianis | 17623 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
8 | Dragos Daniel Andrei | 16406 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Gheorghe Nicolas | 17584 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 |
4 | Pop Tudor Andrei | 17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 99:99:99 |
5 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
6 | Cismaru Eric Dimitrie | 16537 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
7 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Constantinescu Octavian | 17585 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Mesaros Alexandru Daniel | 17406 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 99:99:99 |
2 | Demetriade Ianis | 17568 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Badea Tudor | 17575 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Marcu David Andrei | 17742 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
5 | Falca Albert Daniel | 16078 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
6 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Grigore Mathyas | 17387 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
8 | Sarban Luca Andrei | 16490 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
2 | Moldovan Vlad | 17330 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
3 | Banga Catalin Ovidiu | 19328 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
4 | Labontu Petru | 19574 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
5 | Barbieru Erik Nicolas | 14663 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Militaru Eduard | 19293 | 2009 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
7 | Popovici Eduard Samuel | 20498 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
8 | Piciu Anthony Daniel | 17743 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Tarata Andrei David | 15351 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Vraciu Lukas | 21247 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Stinga Vlad | 17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
4 | Vochin Andrei | 17348 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Romega Rares Bogdan | 17217 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 99:99:99 |
6 | Nae Patrick Teodor | 17349 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
8 | Baciu Ovidiu | 17332 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Popescu David Ioan | 17215 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 99:99:99 |
2 | Pruna Razvan Andrei | 21733 | 2009 | Club Sportiv Municipal Roman - Neamt | 99:99:99 |
4 | Tepelea Razvan Andrei | 17723 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:28:10 |
5 | Prodan Nicholas | 19083 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 01:30:72 |
6 | Turlan Radu Stefan | 19150 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:33:89 |
7 | Ginghina Rares Ionut | 17820 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 99:99:99 |
8 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Anghel Mihai | 19686 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:26:66 |
2 | Dulgherescu Antonio Eric | 16888 | 2009 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:26:00 |
3 | Dica Sebastian | 17564 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:24:30 |
4 | Cristescu Stefan | 14636 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:22:76 |
5 | TIRPAN Robert | 19200 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:24:21 |
6 | Paduraru Luca | 17562 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:25:93 |
7 | Tigantea David Mihai | 17721 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:26:38 |
8 | Manea Arian | 19202 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:26:93 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Vaduva Mihai Alexandru | 19135 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:21:18 |
2 | Lupan Andrei | 19923 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:21:00 |
3 | Uceanu Ilie Daniel | 17563 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:20:90 |
4 | Vasile Antonio | 19687 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:84 |
5 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:20:09 |
6 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:20:98 |
7 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:21:14 |
8 | Radulescu David Stefan | 16494 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:22:71 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Iacob Vlad Adrian | 17437 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:19:23 |
2 | Vasile Stoica Eric Gabriel | 16889 | 2009 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:18:36 |
3 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:17:66 |
4 | Oloeanu Bogdan | 17744 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:17:53 |
5 | Mercan Andrei Stefan | 16036 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:17:59 |
6 | Csifo Akos | 19107 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:17:93 |
7 | Ciuvica Mario | 17798 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:19:18 |
8 | Diaconescu Vlad | 17216 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:19:76 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Gheorghita Andrei Virgil | 17533 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:36 |
2 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:16:78 |
3 | Nicut David | 17373 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:16:25 |
4 | Strimbu Cristian | 17372 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:15:98 |
5 | Ionita Rares Andrei | 15505 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:16:04 |
6 | Surdulescu Andrei Calin | 17474 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:16:66 |
7 | Bujoreanu Razvan Gabriel | 17371 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:17:26 |
8 | Ilie Remus Andrei | 16759 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:17:39 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Atudorei Adrian Marian | 17219 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:15:77 |
2 | Moise Alexandru | 16080 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:15:50 |
3 | Balaci Bogdan | 16450 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:14:20 |
4 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 01:14:04 |
5 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:14:11 |
6 | Sabau Dominic | 17464 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:14:31 |
7 | Mihai Andrei Razvan | 17880 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 01:15:57 |
8 | Ghiran Abel | 19837 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:15:82 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Tataru Stefan Costin | 16697 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:75 |
2 | Mihalku Aron | 17538 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:13:60 |
3 | Bumbac Eduard Gabriel | 17139 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:13:08 |
4 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:12:66 |
5 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:12:67 |
6 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:13:54 |
7 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:13:72 |
8 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:14:02 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:53 |
2 | Ciocan Darius Andrei | 16184 | 2009 | CSM Corona Brasov | 01:12:17 |
3 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:00 |
4 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:11:83 |
5 | Stan Andrei | 16049 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:11:99 |
6 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:12:14 |
7 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:29 |
8 | Blaga Mihnea | 17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:12:55 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Udeanu Dimitrie | 16998 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:11:24 |
2 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:10:82 |
3 | Hudac Lucas Gabriel | 17473 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:10:35 |
4 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:09:66 |
5 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:09:75 |
6 | Nae Gabriel Adrian | 15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:10:56 |
7 | Constantin Cristian | 14704 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:03 |
8 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:11:78 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:09:05 |
2 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 01:06:98 |
4 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:03:61 |
5 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:09 |
6 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:75 |
7 | Tatulea Rares | 16053 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:07:35 |
8 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:09:18 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tarida Nicholas Bogdan Observatii: neprezentat |
16491 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
2 |
Cora Luca Observatii: descalificat |
19206 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:32:59 |
3 |
Scarlat Albert Florian Observatii: descalificat |
17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:06:60 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
5 | Constantinescu Octavian | 17585 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Badea Tudor | 17575 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Nae Patrick Teodor | 17349 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Giusca David Ianis | 17623 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
2 | Costache Alexandru | 17697 | 2009 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
3 | Dica Sebastian | 17564 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Vochin Andrei | 17348 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Paduraru Luca | 17562 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
8 | Pitu Razvan Mihai | 17621 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
2 | Dulgherescu Antonio Eric | 16888 | 2009 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
3 | Gheorghita Andrei Virgil | 17533 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Cismaru Eric Dimitrie | 16537 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
5 | Mihalku Aron | 17538 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Ilie Remus Andrei | 16759 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
7 | Vasile Stoica Eric Gabriel | 16889 | 2009 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
8 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Ginghina Rares Ionut | 17820 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 99:99:99 |
4 | Militaru Eduard | 19293 | 2009 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
5 | Turlan Radu Stefan | 19150 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
7 | Gheorghe Nicolas | 17584 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Radulescu David Stefan | 16494 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Anghel Mihai | 19686 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Stinga Vlad | 17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 03:15:00 |
5 | Tigantea David Mihai | 17721 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:38:52 |
6 | Pruna Razvan Andrei | 21733 | 2009 | Club Sportiv Municipal Roman - Neamt | 99:99:99 |
7 | Ghiran Abel | 19837 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
8 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Tataru Stefan Costin | 16697 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:12:00 |
2 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 03:10:00 |
3 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:10:00 |
4 | Lupan Andrei | 19923 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:09:00 |
5 | Cseh Arthur | 17612 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 03:10:00 |
6 | Nicut David | 17373 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:10:00 |
7 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 03:11:00 |
8 | Tepelea Razvan Andrei | 17723 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:12:08 |
Seria: 7 |
|||||
2 | Marcu David Andrei | 17742 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:05:00 |
3 | Surdulescu Andrei Calin | 17474 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:04:23 |
4 | Strimbu Cristian | 17372 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:02:00 |
5 | Iorga Damian | 16108 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:04:00 |
6 | Vasile Antonio | 19687 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:05:00 |
7 | Oprea Tudor | 17446 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:05:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:00:00 |
2 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:00:00 |
3 | Ciuvica Mario | 17798 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 03:00:00 |
4 | Piciu Anthony Daniel | 17743 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:00:00 |
7 | Moise Alexandru | 16080 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:00:00 |
8 | Ciobanescu Mario | 17686 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 03:01:80 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Romega Rares Bogdan | 17217 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 02:58:30 |
2 | Bumbac Eduard Gabriel | 17139 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 02:56:00 |
3 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:55:00 |
6 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:55:20 |
7 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:57:65 |
8 | Csifo Akos | 19107 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:59:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Ionita Rares Andrei | 15505 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 02:55:00 |
2 | Rusu Razvan Stefan | 17667 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:55:00 |
3 | Barbieru Erik Nicolas | 14663 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:54:16 |
4 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 02:53:00 |
5 | Diaconescu Vlad | 17216 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 02:53:30 |
6 | Stan Andrei | 16049 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:54:94 |
7 | Mihai Andrei Razvan | 17880 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 02:55:00 |
8 | Bujoreanu Razvan Gabriel | 17371 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:55:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Popescu David Ioan | 17215 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 02:52:00 |
2 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:50:81 |
4 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:50:00 |
5 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:50:00 |
6 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:50:00 |
7 | Atudorei Adrian Marian | 17219 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 02:52:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Pop Tudor Andrei | 17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 02:50:00 |
2 | Ciocan Darius Andrei | 16184 | 2009 | CSM Corona Brasov | 02:48:00 |
3 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:45:00 |
4 | Hudac Lucas Gabriel | 17473 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:42:35 |
5 | Fekete Magor | 16561 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:45:00 |
6 | Constantin Cristian | 14704 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:45:00 |
7 | Udeanu Dimitrie | 16998 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:50:00 |
8 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:50:00 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:40:00 |
2 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:40:00 |
3 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:40:00 |
4 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:39:00 |
5 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:40:00 |
6 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:40:00 |
7 | Nae Gabriel Adrian | 15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:40:00 |
8 | Iacob Patrick | 17726 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:41:00 |
Seria: 14 |
|||||
2 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:00 |
3 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:00 |
4 | Tatulea Rares | 16053 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:25:00 |
5 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:27:00 |
6 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:30:00 |
7 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:37:00 |
8 | Balaci Bogdan | 16450 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:39:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Demetriade Ianis Observatii: descalificat |
17568 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Tarida Nicholas Bogdan Observatii: neprezentat |
16491 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
3 |
Vaduva Mihai Alexandru Observatii: descalificat |
19135 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 |
Dragos Daniel Andrei Observatii: descalificat |
16406 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
5 |
Prodan Nicholas Observatii: descalificat |
19083 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
6 |
Oloeanu Bogdan Observatii: descalificat |
17744 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:08:00 |
7 |
Blaga Mihnea Observatii: descalificat |
17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 03:09:00 |
8 |
Artiano Salvatore Angelo Observatii: descalificat |
17303 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 03:00:00 |
9 |
Mercan Andrei Stefan Observatii: descalificat |
16036 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:00:00 |
10 |
Cristescu Stefan Observatii: descalificat |
14636 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:55:00 |
11 |
Iacob Vlad Adrian Observatii: descalificat |
17437 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:55:00 |
12 |
Scortea Pavel Observatii: descalificat |
17447 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:50:00 |
13 |
Voinea Darius Andrei Observatii: descalificat |
17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:52:20 |
14 |
Scarlat Albert Florian Observatii: descalificat |
17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:37:81 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ilinescu Andreea Elena | 20680 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Moldovan Iulia | 17767 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Tudoran Miruna Ioana | 17177 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Predusel Irina Ruxandra | 17478 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Grosu Ana Maria | 16666 | 2009 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
6 | Dabija Rebeca Elena | 17765 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Morar Daniela Maria | 17770 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
3 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Sucata Ruxandra Maria | 19962 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Zaharia Anna Lisa | 15346 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
8 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
2 | Muthi Niculae Monica | 19205 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
3 | Alexe Viviana Maria | 16539 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
4 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Dumitru Delia Ana | 17272 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Merisan Carina-Maria-Delia | 19198 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
7 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
8 | Pirvu Alice Maria Stefani | 17297 | 2009 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tui Cezara Ilinca | 17230 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:51:20 |
2 | Penescu Stefania Elena | 17527 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:00 |
3 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:36:00 |
4 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:35:00 |
5 | Neagu Melania Elena | 17736 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:35:00 |
8 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Mazilu Beatrice Andreea | 14683 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:33:00 |
5 | Chiriac Nora | 17439 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:30:00 |
6 | Ceaus Martina | 17307 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:30:00 |
7 | Elisei Bianca Rebeca | 16427 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:31:40 |
8 | Romega Natalia Ioana | 17227 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:33:20 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Rurac Miruna Veronica | 17228 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:27:60 |
3 | Nita Daria | 19681 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:23:00 |
4 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:20:00 |
5 | Stegarescu Delia Cristina | 16110 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:22:00 |
6 | Manolache Ariana Maria | 16876 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:23:00 |
7 | Serman Larisa Mihaela | 17528 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:25:21 |
8 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Maxim Maria Ilinca | 17745 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:19:99 |
2 | Stefanescu Andreea | 17529 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:17:00 |
3 | Neagu Ilinca Maria | 17526 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:17:00 |
4 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:16:00 |
5 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:70 |
6 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:17:00 |
7 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:18:00 |
8 | Dan Maria | 17442 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:20:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Bors Iasmina Monica | 15506 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:15:00 |
2 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:14:50 |
4 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:09 |
5 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:13:37 |
6 | Diaconescu Irina | 17226 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:14:40 |
7 | Girip Lucia | 17687 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:15:00 |
8 | Dumitru Theodora Maria | 13975 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:16:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:11:50 |
2 | Gagiu Elise Maria | 17818 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 01:10:00 |
3 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:00 |
4 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:00 |
5 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:07:40 |
6 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:00 |
7 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:11:00 |
8 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:12:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Faraon Alesia Observatii: descalificat |
19682 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
2 |
Mihalteanu Andreea Maria Observatii: descalificat |
17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:36:30 |
3 |
Suciu Alexandra Ioana Observatii: descalificat |
17305 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 01:40:00 |
4 |
Musat Ana Maria Observatii: neprezentat |
19319 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:30:00 |
5 |
Neagu Catalina Observatii: descalificat |
17740 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:30:00 |
6 |
Avram Radu Rianna Elena Observatii: neprezentat |
17739 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:30:00 |
7 |
Lentu Eva Maria Observatii: descalificat |
14682 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:24:16 |
8 |
Coperza Alecsandra Observatii: descalificat |
17689 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:14:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Predusel Irina Ruxandra | 17478 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Morar Daniela Maria | 17770 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Stancu Mihaela Adina | 16538 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
3 | Coperza Alecsandra | 17689 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
4 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
5 | Suciu Alexandra Ioana | 17305 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
6 | Buculei Yana Eliza | 17724 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
7 | Dabija Rebeca Elena | 17765 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Goia Raluca | 17596 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Tudor Vilciu Eva | 17580 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Grosu Ana Maria | 16666 | 2009 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
5 | Oszoczki Julia | 17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
6 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2009 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
7 | Toderita Daria | 17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
8 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 | Faraon Alesia | 19682 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
3 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Ilinescu Andreea Elena | 20680 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Ciobanu Catalina Andreea | 19455 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
6 | Nita Daria | 19681 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
7 | Ceaus Martina | 17307 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 |
8 | Alexe Viviana Maria | 16539 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stegarescu Delia Cristina | 16110 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
3 | Tui Cezara Ilinca | 17230 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:55:56 |
4 | Romega Natalia Ioana | 17227 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:54:78 |
5 | Merisan Carina-Maria-Delia | 19198 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 01:55:24 |
6 | Sucata Ruxandra Maria | 19962 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:58:07 |
7 | Popescu Ingrid | 15681 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Magdalin Maria | 17722 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:53:46 |
2 | Penescu Stefania Elena | 17527 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:52:99 |
3 | Rurac Miruna Veronica | 17228 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:52:80 |
4 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:50:35 |
5 | Mihalache Alexia | 19689 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:51:55 |
6 | Neagu Catalina | 17740 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:52:80 |
7 | Mazilu Beatrice Andreea | 14683 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:53:00 |
8 | Zeldea Natalia | 19690 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:54:41 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:49:55 |
2 | Elisei Bianca Rebeca | 16427 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:47:22 |
3 | Gontaru Adriana Gabriela | 17523 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:47:07 |
4 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:45:45 |
5 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:45:98 |
6 | Neagu Melania Elena | 17736 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:47:17 |
7 | Chiriac Nora | 17439 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:47:96 |
8 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:49:87 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:44:64 |
3 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:43:36 |
4 | Mariut Serena Maria | 14810 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:42:18 |
5 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:42:56 |
6 | Diaconescu Irina | 17226 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:43:53 |
7 | Maxin Ana Sofia | 19839 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:44:30 |
8 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:44:74 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Girip Lucia | 17687 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:40:77 |
2 | Bors Iasmina Monica | 15506 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:40:36 |
3 | Dan Maria | 17442 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:39:55 |
4 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:39:00 |
5 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:39:48 |
6 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:39:86 |
7 | Serman Larisa Mihaela | 17528 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:70 |
8 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:41:29 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:38:35 |
3 | Gagiu Elise Maria | 17818 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 01:37:00 |
4 | Mihaes Eliza Cristiana | 16063 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:34:33 |
5 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:34:88 |
6 | Manolache Ariana Maria | 16876 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:37:37 |
7 | Tudoran Miruna Ioana | 17177 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:37:73 |
8 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:38:88 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:32:76 |
2 | Gheorghiu Anastasia Mara | 17366 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:32:26 |
3 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:31:26 |
4 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:30:53 |
5 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:31:01 |
6 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:31:44 |
7 | Ionescu Maya Mihaela | 17365 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:32:61 |
8 | Constantin Amalia Gabriel | 17817 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 01:34:29 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:18 |
2 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:29:48 |
3 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:28:39 |
4 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:25 |
5 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 2009 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:22:96 |
6 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:29:18 |
7 | Gherghel Andrea | 17537 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:29:51 |
8 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:30:51 |
Descalificari |
|||||
1 |
Szentgyorgyi Henrietta Observatii: descalificat |
16926 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
2 |
Sima Erica Maria Observatii: neprezentat |
17185 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:12:14 |
3 |
Mihalteanu Andreea Maria Observatii: descalificat |
17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:43:54 |
4 |
Lentu Eva Maria Observatii: descalificat |
14682 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:37:71 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Munteanu Dumitru | 17350 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
4 | Marinca David Oliver | 16571 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
5 | Pascariu Cocos Stefan | 17234 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 99:99:99 |
6 | Sandeanu Alexandru Valent | 16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
2 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Manea Raul Andrei | 17374 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
4 | Zisu Luca Alexandru | 17477 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
6 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Grecov Radu Alexandru | 17029 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Oancea Bogdan Alex. | 16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Jipescu David | 15841 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
3 | Tanase Andrei | 17660 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:44:53 |
4 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:35:82 |
5 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:38:89 |
6 | Banciu Darius Andrei | 19154 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Neacsu David Ioan | 19139 | 2008 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
8 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:32:39 |
2 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:29:62 |
3 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:28:96 |
4 | Serban Razvan | 16878 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:26:66 |
5 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:26:90 |
6 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:29:14 |
7 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:30:90 |
8 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:32:74 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:25:65 |
2 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:25:14 |
3 | Vatasescu Ioan David | 16639 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:24:32 |
4 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:23:70 |
5 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:23:79 |
6 | Enache Andrei Stefan | 17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:24:62 |
7 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:25:20 |
8 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:25:78 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Zarojanu David Ionut | 17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:23:30 |
2 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:22:93 |
3 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:22:27 |
4 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:22:09 |
5 | Potanga Bogdan Florin | 19986 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:22:24 |
6 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:22:82 |
7 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:23:20 |
8 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:23:49 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:21:56 |
2 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:21:29 |
3 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:42 |
5 | Dogariu Alexandru Gabriel | 17278 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:20:11 |
6 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:20:87 |
7 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:41 |
8 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:21:83 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:19:10 |
2 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 01:18:63 |
3 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:18:02 |
4 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:17:55 |
5 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:17:93 |
6 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:18:24 |
7 | Laiu Rares Andrei | 19993 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:19:01 |
8 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:19:68 |
Seria: 9 |
|||||
1 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:15:93 |
2 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:14:64 |
3 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:13:91 |
4 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:13:68 |
5 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:71 |
6 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:55 |
7 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:94 |
8 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:15:96 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:13:39 |
2 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:13:06 |
3 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:12:68 |
4 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:12:45 |
5 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:12:51 |
6 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:00 |
7 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:08 |
8 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:65 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:11:79 |
2 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:09:71 |
3 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:08:65 |
4 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:07:37 |
5 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:07:92 |
6 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:08:88 |
7 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:11:36 |
8 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:35 |
Descalificari |
|||||
1 |
Popescu Mario Observatii: descalificat |
19209 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
2 |
Bartis Tudor Andrei Observatii: descalificat |
16187 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:19:69 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
5 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
6 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
2 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
3 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 99:99:99 |
7 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
8 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
2 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
3 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
4 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
5 | Hitter Norbert Istvan | 17130 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Bezer Bogdan | 16439 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Oancea Bogdan Alex. | 16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
8 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Taflan Pavel | 19213 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
2 | Toma Ionut | 19573 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
3 | Radu David Stefan | 17065 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Neacsu David Ioan | 19139 | 2008 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
5 | Pascariu Cocos Stefan | 17234 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 99:99:99 |
7 | Dogariu Alexandru Gabriel | 17278 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
8 | Manea Raul Andrei | 17374 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Maja Andrei | 19157 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
2 | Vatasescu Ioan David | 16639 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 06:41:35 |
3 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 06:00:23 |
4 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:55:06 |
5 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 05:57:53 |
6 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 06:29:07 |
7 | Batir Marco | 17684 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
8 | Munteanu Dumitru | 17350 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 05:50:23 |
2 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:41:86 |
3 | Serban Razvan | 16878 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:41:55 |
4 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:39:94 |
5 | Laiu Rares Andrei | 19993 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 05:40:56 |
6 | Zisu Luca Alexandru | 17477 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:41:81 |
7 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 05:41:96 |
8 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:51:95 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:37:39 |
2 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:34:39 |
3 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:29:61 |
4 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:28:63 |
5 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:28:72 |
6 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:32:39 |
7 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:37:15 |
8 | Potanga Bogdan Florin | 19986 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 05:39:44 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:26:46 |
2 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:24:53 |
3 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:20:71 |
4 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:18:17 |
5 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 05:19:92 |
6 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 05:23:70 |
7 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:25:20 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Enache Andrei Stefan | 17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:14:33 |
2 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:13:99 |
3 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:11:69 |
4 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:10:52 |
5 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:10:52 |
6 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 05:11:83 |
7 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:14:13 |
8 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:15:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 05:10:10 |
2 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:09:62 |
3 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:08:98 |
4 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:06:68 |
5 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | CSM Corona Brasov | 05:07:68 |
6 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:09:36 |
7 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:09:82 |
8 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:10:12 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:04:87 |
2 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 05:02:02 |
3 | Andrian Andrei Cozmin | 16952 | 2008 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 05:01:36 |
4 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:57:08 |
5 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:00:70 |
6 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:01:56 |
7 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 05:03:46 |
8 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:06:61 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:53:75 |
2 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:50:97 |
3 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 04:47:02 |
4 | Zarojanu David Ionut | 17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 04:39:30 |
5 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:45:14 |
6 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 04:50:43 |
7 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 04:51:52 |
8 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 04:55:24 |
Descalificari |
|||||
1 |
Apachitei Octavian Observatii: descalificat |
16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 |
Scorteanu Alexandru Observatii: descalificat |
19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 |
Degeratu David George Observatii: neprezentat |
15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:28:10 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Iancu Andreea Bianca | 17170 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
5 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Anderka Farkas Kamilla | 16658 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
3 | Pan Ke Ilinca Maria Xing | 17017 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Rusu Alexandra Natasa Mih | 16769 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
5 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
6 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Vilcu Raluca Ioana | 17158 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
2 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
3 | Popescu Maria | 17587 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Bojor Manuela Stefania | 16771 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
5 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
6 | Maior Miruna Andreea | 16777 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
7 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
8 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Stefanescu Anamaria Theodora | 19344 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 99:99:99 |
2 | Pastirnac Natalia | 19144 | 2008 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
3 | Constantinescu Matita Ver | 17275 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:41:71 |
4 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:27:85 |
5 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:28:88 |
6 | Moldovan Claudia | 17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
7 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
8 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pantelimon Andreea Mirabe | 17274 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:26:68 |
2 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:24:42 |
3 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:22:83 |
4 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:21:36 |
5 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:22:05 |
6 | Leizeruc Ana Maria | 19996 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:22:96 |
7 | Dumitru Andreea | 19210 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:25:82 |
8 | Daroiu Rebeca Georgiana | 19989 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:26:73 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:21:10 |
2 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:19:92 |
3 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:17:72 |
4 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:17:66 |
5 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:17:71 |
6 | Rosca Maria Alexandra | 16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:18:21 |
7 | Ghimpu Sara Maria | 16834 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:20:02 |
8 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:21:11 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 01:17:55 |
2 | Magureanu Jessica | 16900 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:17:27 |
3 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:17:03 |
4 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:21 |
5 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 01:16:34 |
6 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:17:16 |
7 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:17:28 |
8 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:17:57 |
Seria: 8 |
|||||
2 | Radu Elena | 19963 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:15:25 |
4 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:14:34 |
5 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 01:14:47 |
6 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 01:14:97 |
7 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 01:15:87 |
8 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:16:07 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:13:46 |
2 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:13:03 |
3 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:12:74 |
4 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:12:41 |
5 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:12:53 |
6 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:12:92 |
7 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 01:13:45 |
8 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:05 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:12:22 |
2 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:11:61 |
3 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:10:77 |
4 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:10:30 |
5 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:10:33 |
6 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:11:32 |
7 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:11:86 |
8 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:12:33 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:09:31 |
2 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:08:58 |
3 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:08:12 |
4 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:07:77 |
5 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:07:82 |
6 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:08:32 |
7 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:09:10 |
8 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:10:16 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:07:76 |
2 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:06:94 |
3 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:05:23 |
4 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:04:72 |
5 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:04:89 |
6 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:83 |
7 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:51 |
8 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 01:07:76 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 01:03:73 |
2 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:02:20 |
3 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:02:11 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:00:18 |
5 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:01:74 |
6 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:02:14 |
7 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:78 |
8 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:04:26 |
Descalificari |
|||||
1 |
Jipa Alexandra Observatii: neprezentat |
17084 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 01:15:99 |
2 |
Baciu Amalia Georgiana Observatii: neprezentat |
17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:14:81 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Anderka Farkas Kamilla | 16658 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Pan Ke Ilinca Maria Xing | 17017 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Constantinescu Matita Ver | 17275 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 04:13:54 |
2 | Pantelimon Andreea Mirabe | 17274 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 03:45:89 |
3 | Daroiu Rebeca Georgiana | 19989 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 03:33:68 |
4 | Leizeruc Ana Maria | 19996 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 03:28:70 |
5 | Pastirnac Natalia | 19144 | 2008 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 03:30:93 |
6 | Popescu Maria | 17587 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:37:36 |
8 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Iancu Andreea Bianca | 17170 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:27:38 |
2 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:24:75 |
3 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 03:21:70 |
4 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:18:36 |
5 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:20:07 |
6 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:22:96 |
7 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:25:90 |
8 | Ghimpu Sara Maria | 16834 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 03:28:07 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Constantinescu Anna | 17087 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 03:14:36 |
2 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | CSM Corona Brasov | 03:11:79 |
3 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:11:29 |
4 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:11:14 |
5 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:11:24 |
6 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:11:68 |
7 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 03:13:19 |
8 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 03:14:39 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:10:11 |
2 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:08:99 |
3 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 03:08:03 |
4 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:07:06 |
5 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:07:23 |
6 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 03:08:83 |
7 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:09:59 |
8 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 03:10:72 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 03:04:31 |
3 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:03:79 |
4 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:01:48 |
5 | Chirnogeanu Adina Ioana | 16897 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 03:02:18 |
6 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | CSM Corona Brasov | 03:04:12 |
7 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:04:64 |
8 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:06:73 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 03:00:28 |
2 | Magureanu Jessica | 16900 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:56:16 |
3 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | CSM Corona Brasov | 02:54:85 |
4 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:53:52 |
5 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:54:40 |
6 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:54:96 |
7 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:57:01 |
8 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:01:07 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 02:50:91 |
2 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:50:74 |
3 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:50:24 |
4 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:48:33 |
5 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:49:00 |
6 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:50:45 |
7 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:50:81 |
8 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:52:80 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:47:35 |
2 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:46:41 |
3 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:45:44 |
4 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 02:44:19 |
5 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:45:23 |
6 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:46:41 |
7 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 02:46:66 |
8 | Profiran Sara Elena | 17095 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:48:05 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:40:93 |
2 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 02:36:61 |
3 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:33:81 |
4 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:27:32 |
5 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:28:07 |
6 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:56 |
7 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:40:28 |
8 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:42:12 |
Descalificari |
|||||
1 |
Moldovan Claudia Observatii: descalificat |
17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 04:04:00 |
2 |
Jipa Alexandra Observatii: neprezentat |
17084 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 03:05:94 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iftime Vlad Ioan | 19142 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
4 | Manolescu David | 17682 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
5 | Has Lucas | 16005 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:13:22 |
2 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:31:46 |
3 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:27:51 |
4 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:26:54 |
5 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:26:69 |
6 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:27:59 |
7 | Ionescu David Stefan | 17276 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:33:22 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:23:66 |
2 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:22:03 |
3 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:20:80 |
4 | Pocora Vlad Teodor | 15114 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:19:60 |
5 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:20:19 |
6 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:21:64 |
7 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:23:40 |
8 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:25:72 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:18:52 |
2 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 01:17:86 |
3 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:16:90 |
4 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:15:88 |
5 | Aboud Adam | 16145 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:16:88 |
6 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:17:25 |
7 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:18:48 |
8 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:19:50 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:15:39 |
2 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:14:39 |
3 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:14:03 |
4 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:12:94 |
5 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:13:03 |
6 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:14:27 |
7 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:14:58 |
8 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:15:44 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:11:94 |
2 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 01:10:74 |
3 | Corbu Andrei Daniel | 16286 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:10:57 |
4 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:07:37 |
5 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:08:11 |
6 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:10:61 |
7 | Solomon David Alexandru | 15426 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:11:44 |
8 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:12:06 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:05:52 |
2 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:04:42 |
3 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:02:96 |
6 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:03:49 |
7 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:05:11 |
8 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:05:71 |
Descalificari |
|||||
1 |
Badea Robert Andrei Observatii: descalificat |
15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:02:26 |
2 |
Coman Darius Stefan Observatii: neprezentat |
15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:02:86 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Cosarba Darius | 15999 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
4 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:54:53 |
5 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Bancila Andrei Mihai | 21634 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:39:32 |
3 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:37:92 |
4 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:34:73 |
5 | Iftime Vlad Ioan | 19142 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:36:59 |
6 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:38:92 |
7 | Pocora Vlad Teodor | 15114 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:39:86 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:33:45 |
2 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:32:56 |
3 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 01:31:45 |
4 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:30:53 |
5 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:31:03 |
6 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:32:11 |
7 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:33:12 |
8 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:34:41 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:30:03 |
2 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:28:89 |
3 | Trocin Stefan | 15872 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:26:36 |
4 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:25:35 |
5 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:25:93 |
6 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:27:29 |
7 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:29:35 |
8 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:30:35 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:25:06 |
2 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:24:60 |
3 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:22:44 |
4 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:21:07 |
5 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 01:21:81 |
7 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:24:75 |
8 | Corbu Andrei Daniel | 16286 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:25:24 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:20:14 |
2 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:15:54 |
3 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:14:25 |
4 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:09:24 |
5 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:13:24 |
6 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:14:71 |
7 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:40 |
8 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:31 |
Descalificari |
|||||
1 |
Calinic Rares Cristian Observatii: descalificat |
15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
2 |
Manolescu David Observatii: descalificat |
17682 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:48:57 |
3 |
Todireanu Stefan Alin Observatii: descalificat |
16824 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:48:92 |
4 |
Moian Dusa Rares Observatii: descalificat |
16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:24:32 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Constantinescu Octavian | 17585 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Gheorghe Nicolas | 17584 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Popescu David Ioan | 17215 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 99:99:99 |
3 | Pitu Razvan Mihai | 17621 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
4 | Ciobanescu Mario | 17686 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
5 | Giusca David Ianis | 17623 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
6 | Cseh Arthur | 17612 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
7 | Dreghiciu Stefan | 17592 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Badea Tudor | 17575 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Vochin Andrei | 17348 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Baciu Ovidiu | 17332 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
5 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 |
6 | Pop Tudor Andrei | 17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 99:99:99 |
7 | Nae Patrick Teodor | 17349 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Demetriade Ianis | 17568 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Costache Alexandru | 17697 | 2009 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
3 | Sarban Luca Andrei | 16490 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Labontu Petru | 19574 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
5 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
6 | Marcu David Andrei | 17742 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
7 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Moldovan Vlad | 17330 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Cora Luca | 19206 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
2 | Popovici Eduard Samuel | 20498 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
4 | Piciu Anthony Daniel | 17743 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
5 | Vraciu Lukas | 21247 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Barbieru Erik Nicolas | 14663 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Banga Catalin Ovidiu | 19328 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Pruna Razvan Andrei | 21733 | 2009 | Club Sportiv Municipal Roman - Neamt | 99:99:99 |
2 | Stinga Vlad | 17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
3 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Turlan Radu Stefan | 19150 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:51:42 |
5 | Iorga Damian | 16108 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
6 | Ciuvica Mario | 17798 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
7 | Cismaru Eric Dimitrie | 16537 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
8 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Radulescu David Stefan | 16494 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:45:24 |
2 | Uceanu Ilie Daniel | 17563 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:41:80 |
3 | Manea Arian | 19202 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:39:35 |
4 | Cristescu Stefan | 14636 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:38:79 |
5 | Dica Sebastian | 17564 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:39:03 |
6 | Vaduva Mihai Alexandru | 19135 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:40:83 |
7 | Anghel Mihai | 19686 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:42:55 |
8 | Tigantea David Mihai | 17721 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:47:21 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Dulgherescu Antonio Eric | 16888 | 2009 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:38:06 |
2 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:36:67 |
3 | Vasile Antonio | 19687 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:34:04 |
4 | Csifo Akos | 19107 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:33:31 |
5 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:33:83 |
6 | Lupan Andrei | 19923 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:34:64 |
7 | Paduraru Luca | 17562 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:36:83 |
8 | TIRPAN Robert | 19200 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:38:18 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Atudorei Adrian Marian | 17219 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:32:89 |
2 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:32:45 |
3 | Bujoreanu Razvan Gabriel | 17371 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:31:48 |
4 | Romega Rares Bogdan | 17217 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:30:96 |
5 | Tataru Stefan Costin | 16697 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:30:97 |
6 | Nicut David | 17373 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:31:51 |
7 | Diaconescu Vlad | 17216 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:32:82 |
8 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:33:03 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:50 |
2 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:29:58 |
3 | Mercan Andrei Stefan | 16036 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:28:86 |
4 | Balaci Bogdan | 16450 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:27:92 |
5 | Mihai Andrei Razvan | 17880 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 01:28:41 |
6 | Udeanu Dimitrie | 16998 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:29:54 |
8 | Stan Andrei | 16049 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:30:72 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:27:75 |
2 | Vasile Stoica Eric Gabriel | 16889 | 2009 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:27:49 |
3 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:26:64 |
4 | Ionita Rares Andrei | 15505 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:24:66 |
5 | Moise Alexandru | 16080 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:25:12 |
6 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:26:73 |
7 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:27:54 |
8 | Oprea Tudor | 17446 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:27:80 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:24:19 |
2 | Iacob Vlad Adrian | 17437 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:23:98 |
3 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 01:23:84 |
4 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:23:64 |
5 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:23:79 |
6 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:23:94 |
7 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:23:99 |
8 | Blaga Mihnea | 17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:24:33 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Sabau Dominic | 17464 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:22:96 |
2 | Ciocan Darius Andrei | 16184 | 2009 | CSM Corona Brasov | 01:21:95 |
3 | Bumbac Eduard Gabriel | 17139 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:20:97 |
4 | Constantin Cristian | 14704 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:90 |
5 | Mihalku Aron | 17538 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:20:27 |
6 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:21:95 |
7 | Strimbu Cristian | 17372 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:22:25 |
8 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:23:13 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:17 |
2 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:15:47 |
3 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:04 |
4 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:11:07 |
5 | Mija Radu Stefan | 17361 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:81 |
6 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:14:40 |
7 | Fekete Magor | 16561 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:16:54 |
8 | Tatulea Rares | 16053 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:17:53 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tarida Nicholas Bogdan Observatii: neprezentat |
16491 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
2 |
Rusu Razvan Stefan Observatii: descalificat |
17667 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
3 |
Ilie Remus Andrei Observatii: descalificat |
16759 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:30:30 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Nae Patrick Teodor | 17349 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Badea Tudor | 17575 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Gheorghe Nicolas | 17584 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
5 | Dreghiciu Stefan | 17592 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 | Constantinescu Octavian | 17585 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dica Sebastian | 17564 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Anahazi Albert Alexander | 17381 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Dulgherescu Antonio Eric | 16888 | 2009 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
5 | Vasile Stoica Eric Gabriel | 16889 | 2009 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
6 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
7 | Uceanu Ilie Daniel | 17563 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Demetriade Ianis | 17568 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gheorghita Andrei Virgil | 17533 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
3 | TIRPAN Robert | 19200 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
4 | Vaduva Mihai Alexandru | 19135 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Turlan Radu Stefan | 19150 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Radulescu David Stefan | 16494 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Mesaros Alexandru Daniel | 17406 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 99:99:99 |
8 | Ilie Remus Andrei | 16759 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stinga Vlad | 17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
2 | Blaga Mihnea | 17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
3 | Anghel Mihai | 19686 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Ghiran Abel | 19837 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
5 | Dragos Daniel Andrei | 16406 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Manea Arian | 19202 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
7 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
8 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Tataru Stefan Costin | 16697 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 06:00:00 |
3 | Oprea Tudor | 17446 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:55:00 |
4 | Iacob Vlad Adrian | 17437 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 05:55:00 |
5 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 05:55:00 |
6 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 06:00:00 |
7 | Tepelea Razvan Andrei | 17723 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 06:10:00 |
8 | Pruna Razvan Andrei | 21733 | 2009 | Club Sportiv Municipal Roman - Neamt | 99:99:99 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Iorga Damian | 16108 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 05:48:00 |
2 | Vasile Antonio | 19687 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:45:00 |
3 | Mihai Andrei Razvan | 17880 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 05:45:00 |
4 | Surdulescu Andrei Calin | 17474 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 05:42:13 |
5 | Bumbac Eduard Gabriel | 17139 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 05:43:00 |
6 | Rusu Razvan Stefan | 17667 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:45:00 |
7 | Ionita Rares Andrei | 15505 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 05:48:00 |
8 | Csifo Akos | 19107 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 05:50:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 05:40:00 |
2 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:40:00 |
3 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:40:00 |
4 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:35:43 |
5 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:37:00 |
6 | Oloeanu Bogdan | 17744 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:40:00 |
7 | Cristescu Stefan | 14636 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:40:00 |
8 | Romega Rares Bogdan | 17217 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 05:40:80 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Lupan Andrei | 19923 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:35:00 |
2 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:30:70 |
3 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:30:20 |
4 | Marcu David Andrei | 17742 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:30:00 |
5 | Moise Alexandru | 16080 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:30:00 |
6 | Popescu David Ioan | 17215 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 05:30:40 |
7 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:32:15 |
8 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:35:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Stan Andrei | 16049 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:29:31 |
2 | Ciocan Darius Andrei | 16184 | 2009 | CSM Corona Brasov | 05:25:00 |
3 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 05:25:00 |
4 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:25:00 |
5 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:25:00 |
6 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 05:25:00 |
7 | Diaconescu Vlad | 17216 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 05:26:30 |
8 | Mercan Andrei Stefan | 16036 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:30:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:20:00 |
2 | Bujoreanu Razvan Gabriel | 17371 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:20:00 |
3 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:18:00 |
4 | Constantin Cristian | 14704 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:15:00 |
6 | Atudorei Adrian Marian | 17219 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 05:19:20 |
7 | Barbieru Erik Nicolas | 14663 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:20:00 |
8 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:20:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Balaci Bogdan | 16450 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:10:00 |
2 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:10:00 |
3 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:00:00 |
4 | Hudac Lucas Gabriel | 17473 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 04:58:70 |
5 | Tatulea Rares | 16053 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:00:00 |
6 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:00:00 |
7 | Udeanu Dimitrie | 16998 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:10:00 |
8 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 05:15:00 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Fekete Magor | 16561 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 04:50:00 |
2 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:48:00 |
3 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:46:00 |
4 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 04:40:00 |
5 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:45:00 |
6 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:47:00 |
7 | Iacob Patrick | 17726 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:49:00 |
8 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:50:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tarida Nicholas Bogdan Observatii: neprezentat |
16491 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
2 |
Nae Gabriel Adrian Observatii: descalificat |
15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:15:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
2 | Toderita Daria | 17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
3 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
5 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
6 | Goia Raluca | 17596 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
7 | Tudor Vilciu Eva | 17580 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Zaharia Anna Lisa | 15346 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Buculei Yana Eliza | 17724 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
2 | Moldovan Iulia | 17767 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Predusel Irina Ruxandra | 17478 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
5 | Stegarescu Delia Cristina | 16110 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
6 | Stancu Mihaela Adina | 16538 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
7 | Dabija Rebeca Elena | 17765 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Coperza Alecsandra | 17689 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Grosu Ana Maria | 16666 | 2009 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
2 | Pirvu Alice Maria Stefani | 17297 | 2009 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
3 | Ceaus Martina | 17307 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 |
4 | Roiban Anastasia Petra | 17427 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Suciu Alexandra Ioana | 17305 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
7 | Dumitru Delia Ana | 17272 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
8 | Alexe Viviana Maria | 16539 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Morar Daniela Maria | 17770 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
4 | Nita Daria | 19681 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
6 | Ilinescu Andreea Elena | 20680 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Ciobanu Catalina Andreea | 19455 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
8 | Hlinca Amalia Ioana | 17429 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Tui Cezara Ilinca | 17230 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:39:63 |
3 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:30:30 |
4 | Gontaru Adriana Gabriela | 17523 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:29:33 |
5 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:29:36 |
6 | Oszoczki Julia | 17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:32:51 |
7 | Popescu Ingrid | 15681 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:34:06 |
8 | Faraon Alesia | 19682 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Muthi Niculae Monica | 19205 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:27:81 |
2 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:27:01 |
3 | Mariut Serena Maria | 14810 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:26:80 |
4 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:48 |
5 | Magdalin Maria | 17722 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:26:67 |
6 | Acsinte Erika Andreea | 17738 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:26:90 |
7 | Rurac Miruna Veronica | 17228 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:27:34 |
8 | Mazilu Beatrice Andreea | 14683 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:28:12 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:25:37 |
2 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:24:88 |
3 | Penescu Stefania Elena | 17527 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:24:74 |
4 | Mihaes Eliza Cristiana | 16063 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:24:44 |
5 | Neagu Catalina | 17740 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:24:60 |
6 | Zeldea Natalia | 19690 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:24:78 |
8 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:25:84 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Romega Natalia Ioana | 17227 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:23:12 |
3 | Elisei Bianca Rebeca | 16427 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:29 |
4 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:20:61 |
5 | Dan Maria | 17442 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:21:07 |
7 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:22:36 |
8 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:23:98 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Merisan Carina-Maria-Delia | 19198 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 01:20:28 |
2 | Maxin Ana Sofia | 19839 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:20:03 |
4 | Gheorghiu Anastasia Mara | 17366 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:18:44 |
5 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:62 |
6 | Zavincu Maia Nicole | 19635 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:19:30 |
7 | Chiriac Nora | 17439 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:20:08 |
8 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:20:54 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Sucata Ruxandra Maria | 19962 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:40 |
2 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:75 |
3 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:16:66 |
4 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:15:40 |
5 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:16:37 |
6 | Serman Larisa Mihaela | 17528 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:16:67 |
7 | Manolache Ariana Maria | 16876 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:17:30 |
8 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:17:99 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:15:33 |
2 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:14:77 |
3 | Lentu Eva Maria | 14682 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:69 |
4 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:30 |
5 | Gherghel Andrea | 17537 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:13:34 |
6 | Neagu Ilinca Maria | 17526 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:14:00 |
7 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:15:09 |
8 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:15:36 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Petre Mara | 16424 | 2009 | CSM Corona Brasov | 01:12:83 |
2 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:12:04 |
3 | Bors Iasmina Monica | 15506 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:10:91 |
4 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:10:59 |
5 | Maxim Maria Ilinca | 17745 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:10:70 |
6 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:11:85 |
7 | Diaconescu Irina | 17226 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:12:73 |
8 | Girip Lucia | 17687 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:12:90 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:28 |
2 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 2009 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:09:90 |
3 | Constantin Amalia Gabriel | 17817 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 01:09:27 |
4 | Ionescu Maya Mihaela | 17365 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:09:07 |
5 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:26 |
6 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:09:36 |
7 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:10:18 |
8 | Stefanescu Andreea | 17529 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:10:29 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Dumitru Theodora Maria | 13975 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:08:59 |
2 | Tudoran Miruna Ioana | 17177 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:70 |
3 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:06:59 |
4 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:94 |
5 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2009 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:05:46 |
6 | Gagiu Elise Maria | 17818 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 01:07:65 |
7 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:72 |
8 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:08:65 |
Descalificari |
|||||
1 |
Papainog Karina Ioana Observatii: neprezentat |
19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 |
Sima Erica Maria Observatii: neprezentat |
17185 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:33:92 |
3 |
Neagu Melania Elena Observatii: neprezentat |
17736 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:25:31 |
4 |
Mihalache Alexia Observatii: descalificat |
19689 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:22:10 |
5 |
Avram Radu Rianna Elena Observatii: neprezentat |
17739 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:21:91 |
6 |
Musat Ana Maria Observatii: neprezentat |
19319 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:19:19 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
5 | Morar Daniela Maria | 17770 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dumitru Delia Ana | 17272 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
2 | Petre Mara | 16424 | 2009 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
3 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
4 | Goia Raluca | 17596 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
5 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
7 | Tudoran Miruna Ioana | 17177 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Tudor Vilciu Eva | 17580 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Gherghel Andrea | 17537 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Grosu Ana Maria | 16666 | 2009 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
5 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
6 | Pirvu Alice Maria Stefani | 17297 | 2009 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
7 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
8 | Toderita Daria | 17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Faraon Alesia | 19682 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
2 | Popescu Ingrid | 15681 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Merisan Carina-Maria-Delia | 19198 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
4 | Zeldea Natalia | 19690 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Mihaes Eliza Cristiana | 16063 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
7 | Zaharia Anna Lisa | 15346 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 | Alexe Viviana Maria | 16539 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
3 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
4 | Predusel Irina Ruxandra | 17478 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Ilinescu Andreea Elena | 20680 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:24:11 |
4 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:15:00 |
5 | Magdalin Maria | 17722 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:18:61 |
6 | Ceaus Martina | 17307 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 03:20:00 |
7 | Tui Cezara Ilinca | 17230 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 03:30:00 |
8 | Acsinte Erika Andreea | 17738 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 03:40:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Suciu Alexandra Ioana | 17305 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 03:15:00 |
2 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:10:35 |
3 | Penescu Stefania Elena | 17527 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:10:10 |
4 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:10:00 |
5 | Gheorghiu Anastasia Mara | 17366 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:10:00 |
6 | Rurac Miruna Veronica | 17228 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 03:10:30 |
7 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:15:00 |
Seria: 8 |
|||||
2 | Maxin Ana Sofia | 19839 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 03:08:00 |
3 | Zavincu Maia Nicole | 19635 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:05:00 |
4 | Stegarescu Delia Cristina | 16110 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:04:00 |
5 | Mazilu Beatrice Andreea | 14683 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:05:00 |
6 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:05:11 |
7 | Romega Natalia Ioana | 17227 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 03:08:10 |
8 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 03:10:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Elisei Bianca Rebeca | 16427 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:03:07 |
2 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:00:19 |
3 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:00:00 |
4 | Serman Larisa Mihaela | 17528 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:58:56 |
5 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:00:00 |
6 | Neagu Catalina | 17740 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 03:00:00 |
8 | Nita Daria | 19681 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:04:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Dan Maria | 17442 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:53:00 |
2 | Neagu Ilinca Maria | 17526 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:52:00 |
3 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:52:00 |
4 | Bors Iasmina Monica | 15506 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 02:50:00 |
5 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:50:00 |
6 | Stefanescu Andreea | 17529 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:52:00 |
7 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:53:00 |
8 | Lentu Eva Maria | 14682 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:53:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Girip Lucia | 17687 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:50:00 |
2 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 2009 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:50:00 |
3 | Dumitru Theodora Maria | 13975 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:49:00 |
4 | Manolache Ariana Maria | 16876 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:48:00 |
5 | Diaconescu Irina | 17226 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 02:48:00 |
6 | Ionescu Maya Mihaela | 17365 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:49:50 |
7 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:50:00 |
8 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:50:00 |
Seria: 12 |
|||||
2 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:45:00 |
3 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:43:00 |
4 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2009 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:40:00 |
5 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:42:00 |
6 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:43:42 |
7 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:45:00 |
8 | Constantin Amalia Gabriel | 17817 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 02:47:00 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Coperza Alecsandra | 17689 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:37:00 |
2 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:36:00 |
4 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:28:00 |
5 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:33:00 |
6 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:34:00 |
8 | Gagiu Elise Maria | 17818 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 02:40:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Mihalache Alexia Observatii: descalificat |
19689 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Oszoczki Julia Observatii: descalificat |
17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
3 |
Munteanu Ioana Emilia Observatii: descalificat |
19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 |
Stancu Mihaela Adina Observatii: descalificat |
16538 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
5 |
Mariut Serena Maria Observatii: descalificat |
14810 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
6 |
Gontaru Adriana Gabriela Observatii: descalificat |
17523 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:30:10 |
7 |
Avram Radu Rianna Elena Observatii: neprezentat |
17739 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 03:20:00 |
8 |
Musat Ana Maria Observatii: neprezentat |
19319 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 03:15:00 |
9 |
Neagu Melania Elena Observatii: neprezentat |
17736 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 03:10:00 |
10 |
Chiriac Nora Observatii: descalificat |
17439 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 03:03:00 |
11 |
Calapod Christine Observatii: descalificat |
16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:45:00 |
12 |
Paun Briana Observatii: descalificat |
17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:33:50 |
13 |
Veress Rebeca Jasmine Observatii: descalificat |
16925 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:37:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vatasescu Ioan David | 16639 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
5 | Serban Razvan | 16878 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
2 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
3 | Grecov Radu Alexandru | 17029 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
8 | Jipescu David | 15841 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
2 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
3 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
4 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
5 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
6 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
2 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Maja Andrei | 19157 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
4 | Taflan Pavel | 19213 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
5 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
7 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 99:99:99 |
8 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pascariu Cocos Stefan | 17234 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 99:99:99 |
2 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
4 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
5 | Manea Raul Andrei | 17374 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
6 | Zarojanu David Ionut | 17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
8 | Munteanu Dumitru | 17350 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Enache Andrei Stefan | 17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:34:60 |
2 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:30:51 |
3 | Zisu Luca Alexandru | 17477 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:29:13 |
4 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:27:87 |
5 | Laszlo Robert | 16867 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:28:46 |
6 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:29:61 |
8 | Neacsu David Ioan | 19139 | 2008 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:25:73 |
2 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:24:93 |
3 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:23:80 |
4 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:22:03 |
5 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:22:12 |
6 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:24:91 |
7 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:25:28 |
8 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:06 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:20:56 |
2 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:19:00 |
3 | Laiu Rares Andrei | 19993 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:18:29 |
6 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:18:60 |
7 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:37 |
8 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:21:34 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:17:28 |
2 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:16:82 |
3 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:29 |
4 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:15:45 |
5 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:16:13 |
6 | Potanga Bogdan Florin | 19986 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:16:56 |
8 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:40 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:94 |
2 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:13:59 |
3 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:26 |
4 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:11:22 |
5 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:14 |
6 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:13:32 |
7 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:13:81 |
8 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:14:89 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:10:32 |
2 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:10:10 |
3 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:83 |
4 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:05:82 |
5 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:07:03 |
6 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:07:93 |
7 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:10:22 |
8 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:10:86 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ciolan Sasha Andrei Observatii: descalificat |
16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Oancea Bogdan Alex. Observatii: descalificat |
16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 |
Rizea Rares Constantin Observatii: descalificat |
19146 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 |
Toma Ionut Observatii: descalificat |
19573 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
5 |
Zamfir Stefan Observatii: descalificat |
17024 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:30:57 |
6 |
Farkas Daniel Mark Observatii: neprezentat |
17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:17:67 |
7 |
Maschiu Matteo Florian Observatii: descalificat |
16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:17:95 |
8 |
Stoica David Alexandru Observatii: descalificat |
14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:17:17 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
2 | Bezer Bogdan | 16439 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
7 | Marinca David Oliver | 16571 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
2 | Hitter Norbert Istvan | 17130 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Munteanu Dumitru | 17350 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
5 | Neacsu David Ioan | 19139 | 2008 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
6 | Pascariu Cocos Stefan | 17234 | 2008 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 99:99:99 |
7 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
8 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Manea Raul Andrei | 17374 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
2 | Zamfir Stefan | 17024 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:50:41 |
3 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:47:17 |
4 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:44:58 |
5 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:45:31 |
6 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:47:53 |
7 | Tanase Andrei | 17660 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
8 | Sandeanu Alexandru Valent | 16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Popescu Mario | 19209 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:43:86 |
2 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:41:94 |
3 | Serban Razvan | 16878 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:40:33 |
4 | Potanga Bogdan Florin | 19986 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:39:71 |
5 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:40:14 |
6 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:40:40 |
8 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:43:91 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:38:41 |
2 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:37:10 |
3 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:36:69 |
4 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:36:42 |
5 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:36:53 |
6 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:36:77 |
8 | Dogariu Alexandru Gabriel | 17278 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:39:30 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:36:01 |
2 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:35:63 |
3 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:35:18 |
4 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:34:34 |
5 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:34:87 |
6 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:35:21 |
7 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:35:76 |
8 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:36:08 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:32:54 |
2 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:32:15 |
3 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:31:97 |
4 | Laiu Rares Andrei | 19993 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:31:30 |
5 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:31:42 |
6 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:32:13 |
8 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:33:37 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:28:62 |
2 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:26:39 |
4 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:24:92 |
5 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:25:42 |
7 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:28:07 |
8 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:30:04 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:24:72 |
2 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:24:27 |
3 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:23:90 |
4 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:23:32 |
5 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:23:44 |
6 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:23:91 |
7 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:24:63 |
8 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:24:81 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:23:22 |
2 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:22:90 |
3 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:19:28 |
4 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:14:66 |
6 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:21:47 |
7 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:23:17 |
8 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:23:30 |
Descalificari |
|||||
1 |
Taflan Pavel Observatii: descalificat |
19213 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
2 |
Maschiu Matteo Florian Observatii: descalificat |
16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:43:29 |
3 |
Ionita Mihnea George Observatii: descalificat |
16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 01:37:59 |
4 |
Enache Andrei Stefan Observatii: descalificat |
17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:32:35 |
5 |
Degeratu David George Observatii: neprezentat |
15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:25:84 |
6 |
Lupusoru Vlad Stefan Observatii: descalificat |
16913 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:26:18 |
7 |
Ivanof Alexandru Bogdan Observatii: descalificat |
14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:53 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca | 99:99:99 |
4 | Anton Patricia Daniela | 17013 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Rusu Alexandra Natasa Mih | 16769 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
6 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Anderka Farkas Kamilla | 16658 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 | Maior Miruna Andreea | 16777 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
3 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Moldovan Claudia | 17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
5 | Iancu Andreea Bianca | 17170 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Bojor Manuela Stefania | 16771 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
7 | Rosca Maria Alexandra | 16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
8 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Constantinescu Matita Ver | 17275 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:57:21 |
6 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Pastirnac Natalia | 19144 | 2008 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
8 | Popescu Maria | 17587 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Leizeruc Ana Maria | 19996 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:35:89 |
2 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:33:93 |
3 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:31:61 |
4 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:29:44 |
5 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:30:01 |
6 | Chirnogeanu Adina Ioana | 16897 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:31:96 |
7 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:34:78 |
8 | Pantelimon Andreea Mirabe | 17274 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:40:48 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Radu Elena | 19963 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:29:15 |
2 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:28:04 |
3 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:27:64 |
5 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:27:28 |
7 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:28:40 |
8 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:29:22 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:26:49 |
2 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:26:04 |
3 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:24:76 |
4 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:23:05 |
5 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:23:20 |
6 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:25:56 |
7 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:26:36 |
8 | Oprisan Maria Isabela | 16556 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 01:26:75 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Magureanu Jessica | 16900 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:22:82 |
2 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:22:17 |
3 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:21:64 |
4 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:82 |
5 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:21:01 |
6 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:22:01 |
7 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:22:54 |
8 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:22:90 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:20:14 |
2 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:18:58 |
3 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:55 |
4 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 01:17:30 |
5 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:17:51 |
6 | Ardelean Ana Maria | 16548 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 01:17:90 |
7 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:18:84 |
8 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:20:51 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:16:89 |
2 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:16:55 |
3 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:16:12 |
4 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:15:66 |
5 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:16:03 |
6 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:16:17 |
7 | Profiran Sara Elena | 17095 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:16:73 |
8 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:16:99 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:13:41 |
2 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:46 |
3 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:10:93 |
4 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:07:03 |
5 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:09:58 |
6 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:11:07 |
7 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:13:05 |
8 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:15:28 |
Descalificari |
|||||
1 |
Jipa Alexandra Observatii: neprezentat |
17084 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Daroiu Rebeca Georgiana Observatii: descalificat |
19989 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:41:43 |
3 |
Constantinescu Anna Observatii: neprezentat |
17087 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 01:27:20 |
4 |
Baciu Amalia Georgiana Observatii: neprezentat |
17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:27:83 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
4 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
3 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
4 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
5 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
7 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
2 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
4 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Dinca Ana Maria | 17063 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
6 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
7 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Rosca Maria Alexandra | 16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Vilcu Raluca Ioana | 17158 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
2 | Pastirnac Natalia | 19144 | 2008 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
3 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Dumitru Andreea | 19210 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
6 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Moldovan Claudia | 17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
8 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
3 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 06:23:14 |
4 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 06:00:81 |
5 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 06:20:31 |
6 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 06:57:49 |
7 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 05:42:65 |
3 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | CSM Corona Brasov | 05:34:85 |
4 | Magureanu Jessica | 16900 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 05:32:59 |
5 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 05:34:78 |
6 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:40:91 |
7 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 05:45:63 |
8 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:59:52 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 05:27:55 |
2 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:25:89 |
3 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:21:21 |
4 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:18:19 |
5 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:18:43 |
6 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:22:68 |
7 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:27:17 |
8 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:31:82 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:16:28 |
2 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 05:15:38 |
3 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:13:07 |
4 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 05:11:59 |
5 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 05:13:00 |
6 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 05:13:41 |
7 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 05:15:89 |
8 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:16:98 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:01:03 |
2 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 04:52:55 |
3 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:45:49 |
4 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:36:85 |
5 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:41:78 |
6 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 04:49:26 |
7 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 04:54:73 |
8 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:05:64 |
Descalificari |
|||||
1 |
Jipa Alexandra Observatii: neprezentat |
17084 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Constantinescu Anna Observatii: neprezentat |
17087 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 05:59:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Cosarba Darius | 15999 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
4 | Sacui Alexandru | 16820 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
5 | Has Lucas | 16005 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
6 | Dumitru Darius | 21954 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pascanu Iulian Andrei | 20519 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Bancila Andrei Mihai | 21634 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
3 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:27:00 |
4 | Todireanu Stefan Alin | 16824 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:24:28 |
5 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:24:59 |
6 | Udeanu Younes Cristian | 20520 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Iftime Vlad Ioan | 19142 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:18:81 |
3 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:14:68 |
4 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:18 |
5 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:13:24 |
6 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:15:80 |
7 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:17:71 |
8 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:21:60 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:12:94 |
2 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:12:62 |
3 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:11:79 |
4 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:11:43 |
5 | Ionescu David Stefan | 17276 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:11:61 |
6 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:12:07 |
7 | Stoica Mihai Sebastian | 16760 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:12:75 |
8 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 01:12:98 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pocora Vlad Teodor | 15114 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:11:01 |
2 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:10:48 |
3 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:09:47 |
4 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:25 |
5 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:09:42 |
6 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:10:43 |
7 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:98 |
8 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:11:07 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:08:75 |
2 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:08:40 |
3 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:07:39 |
4 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:07:24 |
5 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:07:31 |
6 | Aboud Adam | 16145 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:08:28 |
7 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:08:54 |
8 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 01:09:22 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:06:32 |
2 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:05:47 |
3 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:05:16 |
4 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:04:55 |
5 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:04:71 |
6 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:26 |
7 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:06:23 |
8 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:07:23 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:04:30 |
2 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:04:18 |
3 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:03:91 |
4 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 01:03:69 |
5 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:03:75 |
6 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:04:09 |
7 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:04:23 |
8 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:04:52 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 01:03:14 |
2 | Corbu Andrei Daniel | 16286 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:02:93 |
3 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:94 |
4 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:01:74 |
5 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:01:74 |
6 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:02:91 |
7 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:03:13 |
8 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:03:25 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:00:22 |
2 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:58:97 |
3 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:57:28 |
4 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:56:76 |
5 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:56:87 |
6 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:57:47 |
7 | Lupu Matei Filip | 16270 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:82 |
8 | Solomon David Alexandru | 15426 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:00:24 |
Descalificari |
|||||
1 |
Scarlat Andrei Observatii: neprezentat |
21762 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Curticapean Alexandru V. Observatii: descalificat |
15472 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:16:62 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:32:93 |
3 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:05:42 |
4 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 03:02:08 |
5 | Pocora Vlad Teodor | 15114 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 03:04:40 |
6 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:28:03 |
7 | Manolescu David | 17682 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 03:00:17 |
2 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 02:57:63 |
3 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:56:26 |
4 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:55:11 |
5 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 02:55:76 |
6 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:56:42 |
7 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:57:80 |
8 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:00:87 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:54:26 |
2 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:51:73 |
3 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:49:35 |
4 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:47:79 |
5 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:48:54 |
6 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | CSM Corona Brasov | 02:51:57 |
7 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:53:43 |
8 | Bucur Nirus Edvin | 15836 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:54:75 |
Seria: 4 |
|||||
3 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:45:64 |
4 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:44:42 |
5 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:45:43 |
6 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 02:46:21 |
7 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:47:25 |
8 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:47:62 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:43:00 |
2 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:40:82 |
3 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:38:25 |
4 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:37:76 |
5 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:38:23 |
6 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:40:58 |
7 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 02:40:84 |
8 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:43:44 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 02:36:33 |
2 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:35:46 |
3 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:33:80 |
4 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:31:28 |
5 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:31:85 |
6 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:34:80 |
7 | Corbu Andrei Daniel | 16286 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:35:59 |
8 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:36:82 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:29:00 |
2 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:24:84 |
3 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:21:29 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:16:59 |
5 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:21:18 |
6 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:24:37 |
7 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:28:26 |
8 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 02:30:37 |
Descalificari |
|||||
1 |
Iftime Vlad Ioan Observatii: descalificat |
19142 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
2 |
Bancila Andrei Mihai Observatii: descalificat |
21634 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
3 |
Maftei Leonardo Observatii: descalificat |
14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:47:39 |
4 |
Solomon David Alexandru Observatii: descalificat |
15426 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:46:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ghiran Abel | 19837 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
4 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
5 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
3 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
7 | Grigore Mathyas | 17387 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Cismaru Eric Dimitrie | 16537 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
3 | Anghel Mihai | 19686 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Vaduva Mihai Alexandru | 19135 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Radulescu David Stefan | 16494 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Gheorghita Andrei Virgil | 17533 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Demetriade Ianis | 17568 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
3 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:39:00 |
4 | Stan Andrei | 16049 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:30:88 |
5 | Militaru Eduard | 19293 | 2009 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 01:35:00 |
6 | Ciuvica Mario | 17798 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
7 | Ginghina Rares Ionut | 17820 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 99:99:99 |
8 | Iorga Damian | 16108 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Oprea Tudor | 17446 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:30:00 |
2 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:28:00 |
4 | Popescu David Ioan | 17215 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:26:20 |
5 | Atudorei Adrian Marian | 17219 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:26:20 |
6 | Romega Rares Bogdan | 17217 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:27:30 |
8 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:30:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Cristescu Stefan | 14636 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:00 |
2 | Diaconescu Vlad | 17216 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:25:40 |
3 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:25:00 |
4 | Ciocan Darius Andrei | 16184 | 2009 | CSM Corona Brasov | 01:24:00 |
5 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:25:00 |
6 | Csifo Akos | 19107 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:25:00 |
7 | Mihai Andrei Razvan | 17880 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 01:26:00 |
8 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 01:26:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:22:00 |
2 | Barbieru Erik Nicolas | 14663 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:20:12 |
4 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:20:00 |
5 | Udeanu Dimitrie | 16998 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:20:00 |
6 | Piciu Anthony Daniel | 17743 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:20:00 |
7 | Bumbac Eduard Gabriel | 17139 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:20:98 |
8 | Ionita Rares Andrei | 15505 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:23:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:16:00 |
2 | Vasile Antonio | 19687 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:15:00 |
4 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:15:00 |
5 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:15:00 |
6 | Blaga Mihnea | 17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:15:00 |
7 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:15:60 |
8 | Moise Alexandru | 16080 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:20:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Constantin Cristian | 14704 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:00 |
2 | Nae Gabriel Adrian | 15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:14:00 |
3 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:14:00 |
4 | Pop Tudor Andrei | 17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:12:00 |
5 | Hudac Lucas Gabriel | 17473 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:13:42 |
6 | Iacob Patrick | 17726 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:14:00 |
7 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:14:00 |
8 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:15:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:11:50 |
2 | Tatulea Rares | 16053 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:10:00 |
3 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:06:00 |
4 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:03:00 |
5 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:50 |
6 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:00 |
7 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:54 |
8 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:11:61 |
Descalificari |
|||||
1 |
Balaban Gabriel Observatii: descalificat |
17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Uceanu Ilie Daniel Observatii: descalificat |
17563 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 |
Giura Mihnea Daniel Observatii: descalificat |
19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 |
Dragos Daniel Andrei Observatii: descalificat |
16406 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
5 |
Iacob Vlad Adrian Observatii: descalificat |
17437 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:27:00 |
6 |
Stan Stefan Iulian Observatii: descalificat |
16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:30:00 |
7 |
Mercan Andrei Stefan Observatii: descalificat |
16036 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:20:00 |
8 |
Fekete Magor Observatii: descalificat |
16561 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:15:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Barbieru Erik Nicolas | 14663 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Constantinescu Octavian | 17585 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Cseh Arthur | 17612 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
5 | Dreghiciu Stefan | 17592 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 | Gheorghe Nicolas | 17584 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Badea Tudor | 17575 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Giusca David Ianis | 17623 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
2 | Baciu Ovidiu | 17332 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
5 | Tarata Andrei David | 15351 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Mesaros Alexandru Daniel | 17406 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 99:99:99 |
7 | Rusu Razvan Stefan | 17667 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
8 | Pitu Razvan Mihai | 17621 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Iorga Damian | 16108 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
2 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 99:99:99 |
3 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
5 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 |
6 | Popescu David Ioan | 17215 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 99:99:99 |
8 | Cristescu Stefan | 14636 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
2 | Labontu Petru | 19574 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
3 | Ciuvica Mario | 17798 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
4 | Ginghina Rares Ionut | 17820 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 99:99:99 |
5 | Stinga Vlad | 17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
6 | Militaru Eduard | 19293 | 2009 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
8 | Vochin Andrei | 17348 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Popovici Eduard Samuel | 20498 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 | Csifo Akos | 19107 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
5 | Tigantea David Mihai | 17721 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | Pruna Razvan Andrei | 21733 | 2009 | Club Sportiv Municipal Roman - Neamt | 99:99:99 |
8 | Marcu David Andrei | 17742 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Vaduva Mihai Alexandru | 19135 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:58:86 |
3 | Tepelea Razvan Andrei | 17723 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:52:33 |
4 | TIRPAN Robert | 19200 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:50:57 |
5 | Diaconescu Vlad | 17216 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:51:47 |
6 | Prodan Nicholas | 19083 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 01:52:82 |
7 | Vasile Antonio | 19687 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:58:20 |
8 | Turlan Radu Stefan | 19150 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:17:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Strimbu Cristian | 17372 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:48:24 |
2 | Oloeanu Bogdan | 17744 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:47:81 |
3 | Ciocan Darius Andrei | 16184 | 2009 | CSM Corona Brasov | 01:46:48 |
4 | Gheorghita Andrei Virgil | 17533 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:45:10 |
5 | Romega Rares Bogdan | 17217 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:45:39 |
6 | Oprea Tudor | 17446 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:47:65 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Moise Alexandru | 16080 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:43:05 |
2 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:41:09 |
3 | Bujoreanu Razvan Gabriel | 17371 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:39:94 |
4 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:39:14 |
5 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:39:80 |
6 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:74 |
7 | Fekete Magor | 16561 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:43:01 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Atudorei Adrian Marian | 17219 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:38:36 |
2 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:35:74 |
3 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:35:00 |
4 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:34:16 |
5 | Ionita Rares Andrei | 15505 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:34:24 |
6 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:35:41 |
7 | Iacob Vlad Adrian | 17437 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:38:21 |
8 | Ilie Remus Andrei | 16759 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:38:97 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:33:76 |
2 | Stan Andrei | 16049 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:33:37 |
4 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:32:09 |
5 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:32:45 |
6 | Sabau Dominic | 17464 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:33:28 |
7 | Bumbac Eduard Gabriel | 17139 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:33:63 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:31:01 |
2 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:29:53 |
3 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:28:74 |
4 | Iacob Patrick | 17726 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:28:51 |
5 | Tatulea Rares | 16053 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:28:57 |
6 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:29:47 |
7 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:78 |
8 | Tataru Stefan Costin | 16697 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:31:49 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:27:74 |
2 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:25:89 |
3 | Balaci Bogdan | 16450 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:24:61 |
4 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:19:74 |
5 | Mija Radu Stefan | 17361 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:23:79 |
6 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:25:60 |
7 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:26:91 |
8 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:27:80 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pop Tudor Andrei Observatii: descalificat |
17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 99:99:99 |
2 |
Anahazi Albert Alexander Observatii: descalificat |
17381 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 |
Moldovan Vlad Observatii: descalificat |
17330 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 |
Tarida Nicholas Bogdan Observatii: neprezentat |
16491 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
5 |
Ciobanescu Mario Observatii: descalificat |
17686 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
6 |
Vraciu Lukas Observatii: descalificat |
21247 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 |
Anghel Mihai Observatii: descalificat |
19686 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:55:28 |
8 |
Voinea Darius Andrei Observatii: neprezentat |
17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:47:90 |
9 |
Manea Arian Observatii: descalificat |
19202 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:48:36 |
10 |
Nicut David Observatii: descalificat |
17373 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:43:80 |
11 |
Constantin Cristian Observatii: descalificat |
14704 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:33:08 |
12 |
Mihalku Aron Observatii: descalificat |
17538 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:33:89 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Hlinca Amalia Ioana | 17429 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
3 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
4 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
5 | Morar Daniela Maria | 17770 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Predusel Irina Ruxandra | 17478 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Roiban Anastasia Petra | 17427 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
8 | Ilinescu Andreea Elena | 20680 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
3 | Buculei Yana Eliza | 17724 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
4 | Ceaus Martina | 17307 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 |
5 | Coperza Alecsandra | 17689 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
6 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
7 | Goia Raluca | 17596 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
8 | Tudor Vilciu Eva | 17580 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Sucata Ruxandra Maria | 19962 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Zaharia Anna Lisa | 15346 | 2009 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
4 | Nita Daria | 19681 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
5 | Faraon Alesia | 19682 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
6 | Stegarescu Delia Cristina | 16110 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
8 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
3 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
5 | Tui Cezara Ilinca | 17230 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:52:12 |
6 | Suciu Alexandra Ioana | 17305 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
7 | Dabija Rebeca Elena | 17765 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Petre Mara | 16424 | 2009 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Acsinte Erika Andreea | 17738 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:43:81 |
3 | Oszoczki Julia | 17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:41:45 |
4 | Neagu Melania Elena | 17736 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:39:66 |
5 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:40:99 |
6 | Rurac Miruna Veronica | 17228 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:43:81 |
7 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:44:46 |
8 | Gontaru Adriana Gabriela | 17523 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:49:13 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Mazilu Beatrice Andreea | 14683 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:38:53 |
2 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:34:86 |
4 | Zeldea Natalia | 19690 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:33:71 |
5 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:34:14 |
6 | Penescu Stefania Elena | 17527 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:34:65 |
7 | Mariut Serena Maria | 14810 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:35:39 |
8 | Zavincu Maia Nicole | 19635 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:38:90 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:33:47 |
2 | Gheorghiu Anastasia Mara | 17366 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:32:98 |
3 | Neagu Catalina | 17740 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:32:36 |
4 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:31:64 |
5 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:31:97 |
6 | Mihaes Eliza Cristiana | 16063 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:32:66 |
8 | Romega Natalia Ioana | 17227 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:33:56 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Elisei Bianca Rebeca | 16427 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:31:53 |
2 | Dan Maria | 17442 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:30:65 |
3 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:29:33 |
4 | Serman Larisa Mihaela | 17528 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:28:96 |
5 | Manolache Ariana Maria | 16876 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:29:07 |
6 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:30:50 |
8 | Maxin Ana Sofia | 19839 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 01:31:64 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Diaconescu Irina | 17226 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 01:28:29 |
2 | Chiriac Nora | 17439 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:27:59 |
3 | Lentu Eva Maria | 14682 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:73 |
4 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:26:12 |
5 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:26:15 |
6 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:26:99 |
7 | Mihalache Alexia | 19689 | 2009 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:28:05 |
8 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:28:75 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:25:87 |
2 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:25:15 |
3 | Neagu Ilinca Maria | 17526 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:24:96 |
4 | Maxim Maria Ilinca | 17745 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:24:28 |
5 | Stefanescu Andreea | 17529 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:24:71 |
6 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:25:10 |
7 | Bors Iasmina Monica | 15506 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:25:80 |
8 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:25:89 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:23:82 |
2 | Girip Lucia | 17687 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:23:41 |
3 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:20:04 |
4 | Dumitru Theodora Maria | 13975 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:19:18 |
5 | Constantin Amalia Gabriel | 17817 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 01:19:22 |
6 | Ionescu Maya Mihaela | 17365 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:21:78 |
7 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:23:46 |
8 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 2009 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:23:94 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:60 |
2 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:16:56 |
3 | Tudoran Miruna Ioana | 17177 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:96 |
4 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:44 |
5 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2009 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:09:73 |
6 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:87 |
7 | Gagiu Elise Maria | 17818 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 01:18:42 |
8 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:19:10 |
Descalificari |
|||||
1 |
Toderita Daria Observatii: descalificat |
17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 |
Stoica Victoria Andreea Observatii: descalificat |
19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
3 |
Ciobanu Catalina Andreea Observatii: descalificat |
19455 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 |
Papainog Karina Ioana Observatii: neprezentat |
19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 |
Sima Erica Maria Observatii: neprezentat |
17185 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:49:30 |
6 |
Muthi Niculae Monica Observatii: descalificat |
19205 | 2009 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:48:39 |
7 |
Avram Radu Rianna Elena Observatii: neprezentat |
17739 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:34:24 |
8 |
Merisan Carina-Maria-Delia Observatii: neprezentat |
19198 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 01:33:15 |
9 |
Musat Ana Maria Observatii: neprezentat |
19319 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:30:86 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
2 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
3 | Moldovan Iulia | 17767 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Grosu Ana Maria | 16666 | 2009 | Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti | 99:99:99 |
5 | Predusel Irina Ruxandra | 17478 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Morar Daniela Maria | 17770 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Oszoczki Julia | 17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
8 | Ilinescu Andreea Elena | 20680 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Toderita Daria | 17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 | Goia Raluca | 17596 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
3 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Maxin Ana Sofia | 19839 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
6 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Gherghel Andrea | 17537 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dumitru Delia Ana | 17272 | 2009 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 99:99:99 |
2 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Tudoran Miruna Ioana | 17177 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
8 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tui Cezara Ilinca | 17230 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 06:50:00 |
2 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 06:24:51 |
3 | Penescu Stefania Elena | 17527 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 06:18:21 |
4 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 06:12:87 |
5 | Suciu Alexandra Ioana | 17305 | 2009 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 06:15:00 |
6 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 06:18:26 |
7 | Acsinte Erika Andreea | 17738 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 06:45:00 |
8 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 06:06:22 |
2 | Ceaus Martina | 17307 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 06:00:00 |
3 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 06:00:00 |
5 | Mazilu Beatrice Andreea | 14683 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 06:00:00 |
6 | Elisei Bianca Rebeca | 16427 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 06:00:00 |
7 | Girip Lucia | 17687 | 2009 | Liceul cu program sportiv Braila | 06:04:00 |
8 | Magdalin Maria | 17722 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 06:09:53 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Rurac Miruna Veronica | 17228 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 05:53:60 |
2 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:45:00 |
3 | Neagu Melania Elena | 17736 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:40:00 |
4 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:40:00 |
5 | Neagu Catalina | 17740 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:40:00 |
6 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:40:00 |
7 | Faraon Alesia | 19682 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 05:46:00 |
8 | Stegarescu Delia Cristina | 16110 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 05:55:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Zavincu Maia Nicole | 19635 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:35:00 |
2 | Serman Larisa Mihaela | 17528 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:32:66 |
3 | Stefanescu Andreea | 17529 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:25:00 |
4 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 05:23:00 |
5 | Manolache Ariana Maria | 16876 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:25:00 |
6 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:30:00 |
7 | Nita Daria | 19681 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 05:35:00 |
8 | Romega Natalia Ioana | 17227 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 05:39:70 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:20:00 |
2 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 05:19:00 |
3 | Bors Iasmina Monica | 15506 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 05:18:00 |
4 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 05:15:00 |
5 | Diaconescu Irina | 17226 | 2009 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 05:15:00 |
6 | Dumitru Theodora Maria | 13975 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:18:00 |
7 | Neagu Ilinca Maria | 17526 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:19:00 |
8 | Lentu Eva Maria | 14682 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:21:64 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:10:00 |
2 | Maxim Maria Ilinca | 17745 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:05:50 |
3 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 05:00:00 |
4 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:59:00 |
5 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:00:00 |
6 | Gagiu Elise Maria | 17818 | 2009 | Swimming Team Bucuresti | 05:00:00 |
7 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:06:44 |
8 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 05:10:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:58:00 |
2 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:55:00 |
3 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:45:00 |
4 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2009 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 04:40:00 |
5 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:40:00 |
6 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:55:00 |
7 | Coperza Alecsandra | 17689 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 04:58:00 |
8 | Ionescu Maya Mihaela | 17365 | 2009 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:58:50 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pirvu Alice Maria Stefani Observatii: neprezentat |
17297 | 2009 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
2 |
Otvos Lorena Elena Observatii: descalificat |
16355 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 99:99:99 |
3 |
Merisan Carina-Maria-Delia Observatii: neprezentat |
19198 | 2009 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
4 |
Musat Ana Maria Observatii: neprezentat |
19319 | 2009 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 |
Avram Radu Rianna Elena Observatii: neprezentat |
17739 | 2009 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 06:00:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bezer Bogdan | 16439 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
4 | Munteanu Dumitru | 17350 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
5 | Manea Raul Andrei | 17374 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Hitter Norbert Istvan | 17130 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 | Grecov Radu Alexandru | 17029 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Sandeanu Alexandru Valent | 16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Jipescu David | 15841 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
6 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
8 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Oancea Bogdan Alex. | 16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 | Banciu Darius Andrei | 19154 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Popescu Mario | 19209 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
6 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
7 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
8 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Maja Andrei | 19157 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
2 | Tanase Andrei | 17660 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:46:44 |
3 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:24:30 |
4 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:19:65 |
5 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:20:76 |
6 | Taflan Pavel | 19213 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 01:27:73 |
7 | Batir Marco | 17684 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
8 | Neacsu David Ioan | 19139 | 2008 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:18:68 |
2 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:17:96 |
4 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 01:15:94 |
5 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:16:84 |
6 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 01:17:69 |
7 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:18:14 |
8 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:18:96 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:15:68 |
2 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:14:51 |
3 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:14:32 |
4 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:14:12 |
5 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:18 |
6 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:14:33 |
7 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:15:36 |
8 | Vatasescu Ioan David | 16639 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:15:90 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:13:94 |
2 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:13:63 |
3 | Maschiu Matteo Florian | 16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:12:83 |
4 | Serban Razvan | 16878 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:12:42 |
5 | Zisu Luca Alexandru | 17477 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:42 |
6 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:13:47 |
7 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:13:79 |
8 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:98 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:11:84 |
2 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:11:58 |
3 | Potanga Bogdan Florin | 19986 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:11:48 |
4 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:10:88 |
5 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:11:36 |
6 | Dogariu Alexandru Gabriel | 17278 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:11:48 |
7 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:11:63 |
8 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:11:96 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:39 |
2 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:10:04 |
3 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:09:40 |
4 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:09:30 |
5 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:35 |
6 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 01:09:97 |
7 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:10:13 |
8 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:10:40 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Laiu Rares Andrei | 19993 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:09:22 |
2 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:09:13 |
4 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:08:63 |
5 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:08:92 |
6 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:09:12 |
7 | Enache Andrei Stefan | 17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:17 |
8 | Costache Sebastian Ioan | 16963 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:09:25 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:08:58 |
2 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:08:40 |
3 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:07:88 |
4 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:71 |
6 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:08:37 |
7 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:47 |
8 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:08:61 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Giuroiu Daniel Teodor | 14714 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:67 |
2 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:07:22 |
3 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:07:15 |
4 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:07:05 |
5 | Stoica David Alexandru | 14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:07:05 |
6 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:21 |
7 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:07:62 |
8 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:07:71 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:06:32 |
2 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:06:23 |
3 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:05:92 |
4 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:05:47 |
5 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:05:59 |
6 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:94 |
7 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:31 |
8 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:06:58 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:04:53 |
2 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:04:05 |
3 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:03:89 |
4 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:03:40 |
5 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:03:82 |
6 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:03:98 |
7 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:04:47 |
8 | Laszlo Eduard | 16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:04:80 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:02:79 |
2 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:02:08 |
3 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:01:41 |
4 | Zarojanu David Ionut | 17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:59:34 |
5 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:01:34 |
6 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:01:42 |
7 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:02:35 |
8 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:03:32 |
Descalificari |
|||||
1 |
Toma Ionut Observatii: descalificat |
19573 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 |
Laszlo Robert Observatii: descalificat |
16867 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:17:47 |
3 |
Degeratu David George Observatii: neprezentat |
15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:09:07 |
4 |
Farkas Daniel Mark Observatii: neprezentat |
17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:07:73 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Munteanu Dumitru | 17350 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
4 | Maja Andrei | 19157 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
5 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Banciu Darius Andrei | 19154 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Neacsu David Ioan | 19139 | 2008 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
3 | Oancea Bogdan Alex. | 16650 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 03:48:59 |
4 | Sandu Matei | 16651 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 03:44:33 |
5 | Hitter Norbert Istvan | 17130 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:45:84 |
7 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:24:01 |
3 | Chirana Andrei Nicolae | 16107 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 03:14:63 |
4 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:11:87 |
5 | Manea Raul Andrei | 17374 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 03:12:37 |
6 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:22:08 |
7 | Bezer Bogdan | 16439 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:26:02 |
8 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:35:12 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:08:66 |
2 | Zisu Luca Alexandru | 17477 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:06:60 |
3 | Duta Eduard Nicolas | 14639 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:04:77 |
4 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:04:32 |
5 | Taga Octavian Andrei | 16094 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 03:04:35 |
6 | Marasescu Denis Gabriel | 16996 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 03:05:26 |
7 | Serban Razvan | 16878 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 03:06:86 |
8 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:11:15 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:02:09 |
2 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:01:49 |
3 | Tirla Stefan Dumitru | 15640 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:01:12 |
5 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:00:30 |
6 | Stanciu Sabin | 15465 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 03:01:14 |
7 | Mihaila Nicolae Daniel | 14938 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:02:07 |
8 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 03:03:66 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Potanga Bogdan Florin | 19986 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 02:59:38 |
2 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:58:61 |
3 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:56:80 |
4 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:56:48 |
5 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:56:70 |
7 | Artene Luca | 14804 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:58:95 |
8 | Dogariu Alexandru Gabriel | 17278 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:59:53 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Barbat Vlad Stefan | 15083 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:55:73 |
2 | Barbu Matei Alexandru | 15085 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:55:43 |
3 | Ionita Mihnea George | 16626 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 02:55:20 |
4 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:53:42 |
5 | Enache Andrei Stefan | 17173 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:54:76 |
6 | Nae Bogdan Gabriel | 16112 | 2008 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:55:37 |
7 | Laiu Rares Andrei | 19993 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 02:55:72 |
8 | Apachitei Octavian | 16076 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:55:77 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Badita Radu Nicolae | 16802 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:53:16 |
2 | Badescu Stefan Alex. | 14599 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:52:62 |
3 | Aldea Gabriel | 16907 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:52:24 |
4 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:50:79 |
5 | Bartis Tudor Andrei | 16187 | 2008 | CSM Corona Brasov | 02:51:38 |
6 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:52:57 |
7 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:52:77 |
8 | Musat Darius Andrei | 14620 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:53:16 |
Seria: 9 |
|||||
2 | Tanase Rares Ioan | 14611 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:48:81 |
3 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:48:07 |
4 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:47:14 |
5 | Zarojanu David Ionut | 17079 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:47:55 |
7 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:49:03 |
8 | Adamescu David Andrei | 15086 | 2008 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:50:36 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Apostol Petru | 14585 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:46:64 |
2 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:45:13 |
3 | Duica Stefan Tudor | 14837 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:44:24 |
4 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:43:90 |
5 | Smadu Florin David | 14970 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:43:91 |
6 | Micu Tudor | 16039 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:44:90 |
7 | Jipescu David | 15841 | 2008 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:46:45 |
8 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:46:88 |
Seria: 11 |
|||||
1 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:43:59 |
2 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:42:99 |
3 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:42:47 |
4 | Lupusoru Vlad Stefan | 16913 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:42:23 |
5 | Stanciu Victor | 16935 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:42:23 |
6 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:42:53 |
7 | Pricopoaia Rares Ioan | 17076 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:43:48 |
8 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:43:74 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Neacsu Matei Cristian | 16946 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:40:14 |
2 | Jeler Alexandru Ionut | 16183 | 2008 | CSM Corona Brasov | 02:38:62 |
3 | Ivanof Alexandru Bogdan | 14623 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:36:80 |
4 | Gaman Alexandru Ioan | 14715 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:36:41 |
5 | Trasca Vlad Andrei | 16114 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:36:61 |
6 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:38:56 |
7 | Iordache Tudor Andrei | 16032 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:39:73 |
8 | Zamfir-Sararu Vlad | 16943 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:40:78 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:36:23 |
2 | Ion Vlad Cosmin | 16984 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 02:32:95 |
3 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:31:22 |
4 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:28:09 |
5 | Raducanu Gabriel Codrut | 14755 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:31:00 |
6 | Pop Mihnea Andrei | 16821 | 2008 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:32:35 |
7 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:34:83 |
8 | Maricarie-Petrisor Alexandru | 16804 | 2008 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:36:38 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sandeanu Alexandru Valent Observatii: neprezentat |
16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:52:81 |
2 |
Vatasescu Ioan David Observatii: descalificat |
16639 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 03:26:78 |
3 |
Maschiu Matteo Florian Observatii: descalificat |
16958 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:00:07 |
4 |
Milas Bogdan Andrei Observatii: descalificat |
16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:57:59 |
5 |
Stoica David Alexandru Observatii: descalificat |
14706 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:50:31 |
6 |
Degeratu David George Observatii: neprezentat |
15699 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:48:67 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Pan Ke Ilinca Maria Xing | 17017 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Negoita Anne Marie Justin | 16644 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
5 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
6 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
8 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
4 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Dumitru Andreea | 19210 | 2008 | Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" | 99:99:99 |
6 | Pastirnac Natalia | 19144 | 2008 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
7 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
8 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
3 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 01:43:21 |
4 | Ghimpu Sara Maria | 16834 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:36:47 |
5 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:38:49 |
6 | Pantelimon Andreea Mirabe | 17274 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:46:61 |
8 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:35:05 |
2 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:28:92 |
3 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:24:17 |
4 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:21:49 |
5 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:23:53 |
6 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 01:24:44 |
7 | Ban Alexia Maria | 16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:31:34 |
8 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:36:44 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 01:19:80 |
2 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:18:79 |
3 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:17:97 |
4 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:15:18 |
5 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:17:11 |
6 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:18:67 |
7 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:19:45 |
8 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:20:24 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Profiran Sara Elena | 17095 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:14:46 |
2 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:14:25 |
3 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:07:74 |
4 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:06:82 |
5 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:07:27 |
6 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:81 |
7 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:14:26 |
8 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:15:01 |
Descalificari |
|||||
1 |
Maior Miruna Andreea Observatii: descalificat |
16777 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
2 |
Bota Alexia Maria Observatii: neprezentat |
17058 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
3 |
Jipa Alexandra Observatii: neprezentat |
17084 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 99:99:99 |
4 |
Constantinescu Anna Observatii: neprezentat |
17087 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
2 | Munteanu Mihaela | 15840 | 2008 | Cl. Sp. MEDGIDIA | 99:99:99 |
3 | Rusu Alexandra Natasa Mih | 16769 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
4 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
5 | Pan Ke Ilinca Maria Xing | 17017 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Iancu Andreea Bianca | 17170 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
8 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Croitoru Evelyne Maria | 16669 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Pastirnac Natalia | 19144 | 2008 | As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV | 99:99:99 |
4 | Daroiu Rebeca Georgiana | 19989 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Bojor Manuela Stefania | 16771 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
8 | Anderka Farkas Kamilla | 16658 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Stefanescu Anamaria Theodora | 19344 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 99:99:99 |
2 | Popescu Maria | 17587 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Pantelimon Andreea Mirabe | 17274 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 01:55:39 |
4 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:48:58 |
5 | Leizeruc Ana Maria | 19996 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:49:90 |
6 | Constantinescu Matita Ver | 17275 | 2008 | Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti | 02:06:83 |
7 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
8 | Moldovan Claudia | 17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Dobre Ioana | 16423 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:43:59 |
3 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:42:57 |
4 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:41:11 |
6 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:43:35 |
7 | Isac Antonia Maria | 16493 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:45:01 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ghimpu Sara Maria | 16834 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:40:89 |
3 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:39:90 |
4 | Dima Gabriela Maria | 17026 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:39:05 |
5 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:39:48 |
6 | Zamfir Crina Emilia | 14330 | 2008 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 01:39:95 |
8 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:40:94 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 01:37:15 |
2 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:35:80 |
3 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:34:58 |
4 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:33:65 |
5 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:34:00 |
6 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:35:43 |
7 | Tila Ariana Georgiana | 16115 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:36:02 |
8 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 01:38:14 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:31:34 |
2 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:30:26 |
3 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:29:93 |
4 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:29:44 |
5 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | Clubul Sportiv Performer | 01:29:78 |
6 | Mardaru Klara Stefania | 14523 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:30:09 |
7 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:30:87 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:28:85 |
2 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:26:91 |
3 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:25:98 |
4 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:25:92 |
5 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:25:96 |
6 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:26:57 |
7 | Ostafe Maria Giulia | 14573 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:28:36 |
8 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:29:20 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Mitrana Tania Andreea | 14839 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:24:26 |
2 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:22:92 |
3 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:19:92 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:17:24 |
5 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:17:69 |
7 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:22:94 |
8 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:25:71 |
Descalificari |
|||||
1 |
Jipa Alexandra Observatii: neprezentat |
17084 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Mateciuc Maia Antonia Observatii: neprezentat |
17396 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 |
Pop Letitia Amalia Observatii: descalificat |
16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
4 |
Bota Alexia Maria Observatii: neprezentat |
17058 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:46:04 |
5 |
Constantinescu Anna Observatii: neprezentat |
17087 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti | 01:41:63 |
6 |
Ban Alexia Maria Observatii: descalificat |
16880 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:48:49 |
7 |
Savulescu Maria Theodora Observatii: descalificat |
16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:40:01 |
8 |
Baciu Amalia Georgiana Observatii: neprezentat |
17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:40:77 |
9 |
Macoveiciuc Larisa Ioana Observatii: descalificat |
16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:31:59 |
10 |
Iorga Maria Teodora Observatii: descalificat |
16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:22:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Bancila Andrei Mihai | 21634 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
4 | Pocora Vlad Teodor | 15114 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:35:22 |
5 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
6 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:31:96 |
2 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:28:29 |
3 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:25:40 |
5 | Ionescu David Stefan | 17276 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:23:29 |
6 | Curticapean Alexandru V. | 15472 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:27:35 |
7 | Soaita Rares Erik | 15851 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:29:93 |
8 | Todireanu Stefan Alin | 16824 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:34:89 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:22:94 |
2 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:21:00 |
3 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:20:38 |
4 | Bodnariuc Ianis Costin | 16711 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:17:89 |
5 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:11 |
6 | Antimir Cesar Gabriel | 16306 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:20:44 |
7 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:21:32 |
8 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:23:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Corbu Andrei Daniel | 16286 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:17:12 |
2 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:62 |
3 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:16:19 |
4 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:15:74 |
5 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 01:16:02 |
6 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:16:42 |
7 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:16:94 |
8 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:17:19 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:14:94 |
2 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:14:64 |
3 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:14:26 |
4 | Gherman Ianis Adrian | 15879 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:13:11 |
5 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:13:83 |
6 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:14:60 |
7 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:73 |
8 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:15:12 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:55 |
2 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 01:12:00 |
3 | Solomon David Alexandru | 15426 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:10:99 |
4 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:09:50 |
5 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:10:29 |
6 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:11:14 |
8 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:13:09 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Onisoru Darius Cristian | 15587 | 2007 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 01:08:67 |
2 | Georgescu Vlad | 15973 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:08:03 |
3 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:06:51 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:02:76 |
5 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:03:93 |
6 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:07:28 |
7 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:08:17 |
8 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:08:77 |
Descalificari |
|||||
1 |
Iftime Vlad Ioan Observatii: descalificat |
19142 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
2 |
Scarlat Andrei Observatii: neprezentat |
21762 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
3 |
Rus Matei Observatii: descalificat |
16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:23:20 |
4 |
Lupu Matei Filip Observatii: neprezentat |
16270 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:12:21 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dumitru Darius | 21954 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Takacs Dominik Roberto | 15255 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
3 | Kozma Paul | 16262 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
5 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
6 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Mosu Darius Luca | 16268 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Manolescu David | 17682 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
2 | Udeanu Younes Cristian | 20520 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Ionescu David Stefan | 17276 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:56:73 |
5 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 06:19:40 |
6 | Iftime Vlad Ioan | 19142 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 99:99:99 |
7 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Pocora Vlad Teodor | 15114 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 05:49:01 |
2 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:43:15 |
3 | Bucur Mario Alexandru | 16374 | 2007 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 05:33:60 |
4 | Rus Matei | 16349 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 05:31:24 |
5 | Dumitrache David Andrei | 15684 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:31:54 |
6 | Maselusa Denis Mihai | 16517 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:35:86 |
7 | Simionescu Andrei Mihai | 15538 | 2007 | CSM Corona Brasov | 05:46:51 |
8 | Stoica Mihai Sebastian | 16760 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:51:04 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:26:45 |
2 | Mirea Rares Ionut | 15054 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:21:26 |
3 | Calinic Rares Cristian | 15933 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:15:84 |
4 | Despina Stefan Ionut | 15113 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea | 05:12:33 |
5 | Kovacs Gergo Csanad | 13897 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 05:12:53 |
6 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 05:19:22 |
7 | Preda Alexandru | 16990 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:26:43 |
8 | Ciocirlan Sebastian Gabri | 15724 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:29:15 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 05:09:75 |
2 | Aboud Adam | 16145 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 05:04:47 |
3 | Muraru Edward Cristian | 16318 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:01:90 |
4 | Solomon David Alexandru | 15426 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:01:44 |
5 | Badea Rares Stefan | 15934 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:01:50 |
6 | Schmidt Christian | 15912 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 05:02:85 |
7 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:09:32 |
8 | Maftei Leonardo | 14800 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:11:62 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:00:32 |
2 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 04:57:18 |
3 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:53:17 |
4 | Corbu Andrei Daniel | 16286 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 04:45:06 |
5 | Bonciu Matei Stefan | 16305 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 04:45:32 |
6 | Bucur Toma | 16338 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:56:26 |
7 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 04:58:68 |
8 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:00:42 |
Seria: 7 |
|||||
2 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 04:41:67 |
3 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 04:29:62 |
4 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:23:47 |
5 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 04:23:66 |
6 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:34:66 |
7 | Major Erik Marcin | 15256 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 04:41:83 |
8 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 04:43:98 |
Descalificari |
|||||
1 |
Balasescu Alexandru Luca Observatii: neprezentat |
17910 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 |
Tapirluie Mihai Andrei Observatii: neprezentat |
13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 04:42:67 |