Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Panait Paul Dragos | 15102 | 2006 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 99:99:99 |
4 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
2 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
4 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
5 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Balu Victor Andrei | 13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
7 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
8 | Rotaru Silviu | 15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Haidu Roland | 14248 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
3 | Romaniuc Vladimir | 16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
6 | Mocanu Vlad Octavian | 17048 | 2004 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
7 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
8 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:24 |
2 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:32:05 |
3 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:22 |
4 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:30:64 |
5 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:31:14 |
7 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:13 |
8 | Timofan Rares Florin | 17679 | 2006 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:29:94 |
2 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:61 |
3 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:29:33 |
4 | Niculae Alexei | 14270 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:29:23 |
5 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:29:24 |
6 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:41 |
7 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:75 |
8 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:42 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:29:22 |
2 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:28:85 |
4 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:68 |
5 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:28:75 |
6 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:84 |
7 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:85 |
8 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:23 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:28:51 |
2 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:28:28 |
3 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:28:22 |
4 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:28:02 |
5 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:07 |
6 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:24 |
7 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:28:36 |
8 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:28:64 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:96 |
2 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:27:59 |
3 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:27:43 |
4 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:27:33 |
5 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:27:40 |
6 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:45 |
7 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:78 |
8 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:97 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:13 |
2 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:05 |
3 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:87 |
4 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:85 |
5 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:85 |
6 | Pech Eduard Daniel | 9829 | 1999 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:27:03 |
7 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:08 |
8 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:27:15 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:26:63 |
2 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:15 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:03 |
4 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:26 |
5 | Rednic Eduard | 17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:80 |
6 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:83 |
7 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 00:26:30 |
8 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:26:79 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:26:61 |
2 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:26:10 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:24:97 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:20 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:24:67 |
6 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:39 |
7 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:30 |
8 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:68 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:43 |
2 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:26:10 |
3 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:24:83 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:23:32 |
5 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:49 |
6 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:25:36 |
7 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:17 |
8 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:64 |
Descalificari |
|||||
1 |
Stancu Vlad Stefan Observatii: descalificat |
13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Bajko Zalan Observatii: neprezentat |
15890 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
3 |
Preda Cosmin Gabriel Observatii: neprezentat |
13531 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:01 |
4 |
Raducanu Nicolae Daniel Observatii: neprezentat |
14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:28:78 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
2 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:23:39 |
3 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:13:05 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:06:51 |
5 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:11:45 |
6 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:20:69 |
7 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:29:69 |
8 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:42:92 |
2 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:21:75 |
3 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:12:55 |
4 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:04:92 |
5 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:10:48 |
6 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:20:33 |
7 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:29:16 |
8 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cuntan Eduard | 15906 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:35:91 |
2 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:21:35 |
3 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:12:45 |
4 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:59:70 |
5 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:08:08 |
6 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:17:66 |
7 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:25:90 |
8 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bradean Rares Cristian | 14359 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
4 | Romaniuc Vladimir | 16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
6 | Gherman Alexis Nathan | 22134 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
2 | Sandu Andrei | 17089 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
4 | Craciun Alis George | 15116 | 2004 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
5 | Haidu Roland | 14248 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Sandu Adrian | 17090 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
7 | Mocanu Vlad Octavian | 17048 | 2004 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
8 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:15:52 |
2 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:09:22 |
3 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:07:63 |
4 | Cozma Andrei Mircea | 14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:06:64 |
5 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:06:79 |
6 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:08:17 |
7 | Timofan Rares Florin | 17679 | 2006 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 01:12:11 |
8 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Rotaru Silviu | 15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:05:10 |
2 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:04:24 |
3 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:03:28 |
4 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:02:82 |
5 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:02:91 |
6 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:03:49 |
7 | Taga Mihnea | 16084 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:05:01 |
8 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:06:50 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:01:99 |
2 | Panait Paul Dragos | 15102 | 2006 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:01:90 |
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:01:02 |
4 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:00:79 |
6 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:01:77 |
7 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:01:99 |
8 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:02:36 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:00:61 |
2 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:00:47 |
3 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:00:23 |
4 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:59:96 |
5 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:00:21 |
6 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:00:43 |
7 | Sipos Peter David | 14362 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:54 |
8 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:00:71 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:59:65 |
2 | Dervis Feysal | 17609 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:59:39 |
3 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:59:23 |
4 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:02 |
5 | Muraru Kaan Stefan | 15517 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:20 |
6 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:59:36 |
7 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:59:49 |
8 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:59:79 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:58:67 |
2 | Farcas Andrei Ilie | 14514 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:58:57 |
3 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:39 |
4 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:90 |
5 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:58:03 |
6 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:58:45 |
7 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:58:63 |
8 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:58:73 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:57:48 |
2 | Lazar Nicolae | 13598 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:57:43 |
3 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:57:07 |
4 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:92 |
5 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:57:03 |
6 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:57:28 |
7 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:45 |
8 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:81 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:54 |
2 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:56:14 |
3 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:00 |
4 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:55:87 |
5 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:55:95 |
7 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:56:18 |
8 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:56:85 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:55:43 |
2 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:54:27 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:53:33 |
4 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:50:46 |
5 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:51:89 |
6 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:53:83 |
7 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:54:90 |
8 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:55:72 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:05 |
2 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:54:26 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:98 |
4 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:49:87 |
5 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:51:70 |
6 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:53:81 |
7 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:54:54 |
8 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:55:44 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:54:98 |
2 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:53:93 |
3 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:52:54 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:49:72 |
5 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:91 |
6 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:53:34 |
7 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:51 |
8 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:55:44 |
Descalificari |
|||||
1 |
Bajko Zalan Observatii: neprezentat |
15890 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
2 |
Preda Cosmin Gabriel Observatii: neprezentat |
13531 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:00:94 |
3 |
Raducanu Nicolae Daniel Observatii: neprezentat |
14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:56:04 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
3 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:45:68 |
6 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:47:76 |
7 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:84 |
2 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:20:98 |
4 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:05:04 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:10:52 |
6 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:17:90 |
7 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:23:38 |
8 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:30:53 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:24:09 |
2 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:19:27 |
3 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:14:69 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:02:32 |
5 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:98 |
6 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:16:72 |
7 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:22:79 |
8 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:30:37 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:23:73 |
2 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:18:92 |
3 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:11:17 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:02:30 |
5 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:06:89 |
6 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:44 |
7 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:21:78 |
8 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:26:81 |
Descalificari |
|||||
1 |
Miu Eduard Andrei Observatii: descalificat |
13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:35:21 |
2 |
Tica Stefan Observatii: neprezentat |
14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:42:22 |
3 |
Adam Toma Observatii: descalificat |
12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:15:19 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ciuciuc Alexandra Maria | 19184 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
4 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:45:06 |
3 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:44:13 |
6 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:44:21 |
7 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 99:99:99 |
8 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:42:25 |
2 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:38:98 |
3 | Ispas Andreea Florentina | 14513 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:38:89 |
4 | Gheorghe Ana Maria | 15926 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:38:52 |
5 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:80 |
6 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:89 |
7 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:39:07 |
8 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:42:80 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:37:01 |
2 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:30 |
3 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:34:90 |
4 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 00:33:34 |
5 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:34:37 |
6 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:35:49 |
7 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:36:74 |
8 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:38:03 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:86 |
2 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:35:76 |
3 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:34:88 |
5 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:18 |
6 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:34:98 |
7 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:36:43 |
8 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:52 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:79 |
2 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:62 |
3 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:34:53 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:58 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:43 |
6 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:34:93 |
7 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:34 |
8 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:37:11 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sofronea Ingrid Observatii: descalificat |
15416 | 2006 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 99:99:99 |
2 |
Popescu Andreea Ioana Observatii: neprezentat |
13190 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:32:95 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
5 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:21:65 |
3 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:16:51 |
6 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:17:51 |
8 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Patrinoiu Teodora | 15790 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:14:75 |
2 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:14:11 |
3 | Bradean Luoana Lorena | 11674 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:13:93 |
4 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 01:12:56 |
5 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:12:60 |
6 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:13:99 |
7 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:14:74 |
8 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:79 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:11:42 |
2 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:09:48 |
3 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:07:99 |
4 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:05:19 |
5 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 01:07:16 |
6 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:08:17 |
7 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:10:59 |
8 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:12:44 |
Seria: 5 |
|||||
2 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:81 |
3 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:47 |
4 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:04:92 |
5 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 01:06:65 |
6 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:15 |
7 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:10:06 |
8 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:11:59 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:10:63 |
2 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:08:57 |
3 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:07:38 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:17 |
5 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:06:00 |
6 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:08:06 |
7 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:09:57 |
8 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:11:53 |
Descalificari |
|||||
1 |
Costea Bianca Andreea Observatii: neprezentat |
14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Achim Ema Observatii: neprezentat |
15475 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:18:54 |
3 |
Radulescu Alexandra Observatii: descalificat |
15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:14:83 |
4 |
Toader Francesca Observatii: neprezentat |
16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:15:66 |
5 |
Canciu Daria Observatii: neprezentat |
15058 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:19:02 |
6 |
Balint Emma Observatii: neprezentat |
14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:10:82 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 05:32:94 |
2 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:13:88 |
3 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 05:10:23 |
4 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:06:55 |
5 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 05:08:07 |
6 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:12:31 |
7 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 05:21:79 |
8 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:03:42 |
2 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 04:59:01 |
3 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 04:57:78 |
4 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 04:54:99 |
5 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 04:56:57 |
6 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:58:55 |
7 | Gheorghe Iulia Cristina | 15046 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:00:48 |
8 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 05:05:72 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:47:35 |
2 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:42:60 |
3 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:38:58 |
4 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:28:18 |
5 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:31:58 |
6 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 04:41:88 |
7 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:44:76 |
8 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 04:52:29 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:46:01 |
2 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:42:10 |
3 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:35:58 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:19:43 |
5 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:30:47 |
6 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:38:91 |
7 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:44:31 |
8 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:48:85 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
5 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:57:37 |
2 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:50:01 |
3 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:44:27 |
5 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:43:60 |
6 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:44:54 |
7 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:57:31 |
8 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:38:26 |
2 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:34:08 |
3 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:28:89 |
4 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:22:54 |
5 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:26:44 |
6 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:88 |
7 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:37:02 |
8 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:41:74 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:37:58 |
2 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:32:59 |
3 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:28:43 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:93 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:26:43 |
6 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:30:74 |
7 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:35:41 |
8 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:40:16 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:37:51 |
2 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:95 |
3 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:28:32 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:15:88 |
5 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:23:75 |
6 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:30:69 |
7 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:34:13 |
8 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:39:05 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:26:76 |
2 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:26:70 |
3 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:58 |
4 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:51 |
5 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:58 |
6 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:62 |
7 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:75 |
8 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:07 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:25:91 |
2 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:54 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:25:35 |
4 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:80 |
5 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:80 |
6 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:25:52 |
7 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:25:60 |
8 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:25:97 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:24:60 |
2 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:25 |
3 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:23:88 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:23:88 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:23:88 |
6 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:21 |
7 | Rednic Eduard | 17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:47 |
8 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:62 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:16:10 |
2 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:13:33 |
3 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:12:98 |
4 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:11:16 |
5 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:11:58 |
6 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:13:24 |
7 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:15:98 |
Descalificari |
|||||
1 |
Seksi Luca Observatii: neprezentat |
15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:16:37 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:09:17 |
2 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:07:15 |
3 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:02:69 |
4 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:01:48 |
5 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:01:53 |
6 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:04:93 |
7 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:08:96 |
8 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:09:48 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:54:89 |
2 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:71 |
3 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:54:32 |
4 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:53:73 |
5 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:54:01 |
6 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:69 |
7 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:54:80 |
8 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:54:97 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:53:26 |
2 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:52:54 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:52:16 |
4 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:51:96 |
5 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:52:02 |
6 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:17 |
7 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:52:72 |
8 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:53:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:51:30 |
2 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:91 |
3 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:50:32 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:48:80 |
5 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:49:53 |
6 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:62 |
7 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:50:99 |
8 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:51:58 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:14:45 |
2 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:12:91 |
3 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:11:57 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:10:69 |
5 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:11:01 |
6 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:87 |
7 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:13:46 |
8 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:15:94 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:07:69 |
2 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:05:63 |
3 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:04:65 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:01:24 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:02:37 |
6 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:04:90 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:07:36 |
8 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:10:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:54 |
2 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:37:44 |
3 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:62 |
4 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:22 |
5 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:32 |
6 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:36:92 |
7 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:37:50 |
8 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:37:65 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:35:64 |
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:21 |
3 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:34:40 |
4 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:34:24 |
5 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:36 |
6 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:34:55 |
7 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:60 |
8 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:35:67 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:33:78 |
2 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:33:74 |
3 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 00:33:51 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:67 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:33:34 |
6 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:54 |
7 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:33:74 |
8 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:34:17 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:10:88 |
2 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:10:21 |
3 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:10:14 |
4 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:08:62 |
5 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:09:33 |
6 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:10:16 |
7 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:10:82 |
8 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:11:74 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:43 |
2 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:07:59 |
3 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:61 |
4 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 01:06:17 |
5 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:06:27 |
6 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:07:22 |
7 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:07:65 |
8 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:08:60 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:05:22 |
2 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:04:76 |
3 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:56 |
4 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:03:15 |
5 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:03:33 |
6 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:04:04 |
7 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:05:04 |
8 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 01:06:08 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gheorghe Iulia Cristina | 15046 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:57:59 |
2 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 04:54:91 |
3 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 04:54:50 |
4 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 04:53:94 |
5 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:54:49 |
6 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 04:54:58 |
7 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:56:25 |
8 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:59:42 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 04:47:43 |
2 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:42:18 |
3 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:40:25 |
4 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:36:39 |
5 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:38:73 |
6 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:40:48 |
7 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:43:57 |
8 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 04:49:92 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:35:01 |
2 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:32:08 |
3 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:29:13 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:23:76 |
5 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:29:09 |
6 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 04:30:00 |
7 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:32:60 |
8 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:36:09 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:25:10 |
2 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:22:82 |
3 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:20:26 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:17:52 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:19:49 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:22:61 |
7 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:43 |
8 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:25:10 |
2 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:22:82 |
3 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:20:26 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:17:52 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:19:49 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:22:61 |
7 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:43 |
8 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:28 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Daria Alesia Craciun, Melinda Sarolta Sarkany, Nicola Aiana Craciun, Kis Orsolya Orban, | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 9 Anastasia Maria Bako, Boglarka Alfoldy, Mara Ana Salajan, Iris Alexandra Samuila, | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 7 Maria Denisa Martin, Sidonia Elena Carpenis, Eliza Andreea Barbu, Maria Miruna Dragomir, | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 13 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2021 | Fara club | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stafeta 1 Alexandra Roxana Curcan, Ana Cristiana Otoiu, Delia Giorgiana Safcencu, Andra Georgiana Surugiu, | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:34:72 | |
2 | Stafeta 1 Paula Maria Boleacu, Eva Maria Paraschiv, Ana Maria Pascu, Carbunescu Mad Diaconescu, | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:57:12 | |
3 | Stafeta 7 Sara Flavia Strimb, Alina Francesca Andrei, Alexandra Bogdaneci, Maria Miruna Ilie, | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:33:15 | |
4 | Stafeta 6 Sara Maria Constantinescu, Maria Bianca Drog, Alina Maria Dragusi, Simona Andreea Chiru, | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:30:65 | |
5 | Stafeta 8 Bianca Andreea Costea, Maysa Ratiu, Gabriela Ioana Gadea, Maria Claudia Gadea, | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:31:93 | |
6 | Stafeta 4 Maria Florentina Oprea, Sara Julia Fabian, Alexandra Radulescu, Irina Ana Preda, | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:45:61 | |
7 | Stafeta 7 Maria Antonia Preotu, Delia Ecaterina Mihai, Maria Munteanu, Ioana Alexia Voicu, | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:02:69 | |
8 | Stafeta 9 Maria Verciuc, Delia Elena Ostafi, Andra Denisa Gorecki, Sara Natalie Ivan, | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
Descalificari |
|||||
1 | Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2021 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 99:99:99 |
4 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
3 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
7 | Rotaru Silviu | 15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
8 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
3 | Timofan Rares Florin | 17679 | 2006 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
4 | Haidu Roland | 14248 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
7 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Sandu Andrei | 17089 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
3 | Craciun Alis George | 15116 | 2004 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
4 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:57 |
5 | Bradean Rares Cristian | 14359 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:39:31 |
6 | Romaniuc Vladimir | 16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
7 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
8 | Sandu Adrian | 17090 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:36:75 |
2 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:35:99 |
3 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:35:40 |
4 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:01 |
5 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:14 |
6 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:56 |
7 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:36:52 |
8 | Lazar Nicolae | 13598 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:37:40 |
Seria: 6 |
|||||
3 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:23 |
4 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:86 |
5 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:33:86 |
6 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:34:37 |
7 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:34:62 |
8 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:34:93 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:33:74 |
2 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:33:32 |
3 | Niculae Alexei | 14270 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:33:14 |
4 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:33:06 |
5 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:33:08 |
6 | Taga Mihnea | 16084 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:28 |
7 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:40 |
8 | Sipos Peter David | 14362 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:33:76 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:32:76 |
2 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:48 |
3 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:27 |
4 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:98 |
5 | Balu Victor Andrei | 13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:09 |
6 | Dumitrache Alexandru Iuli | 9490 | 1998 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:32:29 |
7 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:32:51 |
8 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:97 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:59 |
2 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:30:81 |
3 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:29:68 |
4 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 00:28:79 |
5 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:29:38 |
6 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:30:59 |
7 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:31:22 |
8 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:98 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:31 |
2 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:73 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:29:62 |
5 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:29:35 |
6 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:39 |
7 | Pech Eduard Daniel | 9829 | 1999 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:31:17 |
8 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:31:70 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:23 |
2 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:70 |
3 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:52 |
4 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:28:20 |
5 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:29 |
6 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:30:06 |
7 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:31:08 |
8 | Keller Eduard Mihai | 12618 | 2003 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:31:63 |
Descalificari |
|||||
1 |
Paturca Vlad Observatii: neprezentat |
10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Bajko Zalan Observatii: neprezentat |
15890 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
3 |
Raducanu Nicolae Daniel Observatii: neprezentat |
14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:34:63 |
4 |
Crisan David Observatii: descalificat |
13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:34:46 |
5 |
Dinca Andreeas Observatii: neprezentat |
9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:51 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:20:06 |
3 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:10:18 |
4 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:07:28 |
5 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:07:32 |
6 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:16:40 |
7 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:06:52 |
3 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:34 |
4 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:16 |
5 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:05:27 |
6 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:05:53 |
7 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:06:10 |
8 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:07:11 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:03:77 |
2 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:03:35 |
4 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:02:00 |
5 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:02:38 |
6 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:03:01 |
7 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:03:46 |
8 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:03:88 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:76 |
2 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:59:77 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:56:40 |
4 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:09 |
5 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:55:05 |
6 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:58:86 |
8 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:73 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:00:44 |
2 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:69 |
3 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:59 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:53:27 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:54:92 |
6 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:58:80 |
7 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:59:96 |
8 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:53 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 01:00:24 |
2 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:04 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:48 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:51:06 |
5 | Rednic Eduard | 17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:47 |
6 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:78 |
7 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:86 |
8 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:01:09 |
Descalificari |
|||||
1 |
Mihalcu Adam Observatii: descalificat |
14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:05:58 |
2 |
Raducanu Nicolae Daniel Observatii: neprezentat |
14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:02:96 |
3 |
Petre Narcis Alexandru Observatii: descalificat |
13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:00:14 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Gherman Alexis Nathan | 22134 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
4 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
5 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:30:52 |
4 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:27:37 |
5 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:28:84 |
6 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
8 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cuntan Eduard | 15906 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:25:63 |
2 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:23:76 |
3 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:19:59 |
4 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:19:12 |
5 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:19:46 |
6 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:22:80 |
7 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:24:43 |
8 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:27:31 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:17:71 |
2 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:16:65 |
3 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:15:98 |
4 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:14:63 |
5 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:15:21 |
6 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 02:16:04 |
7 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:17:66 |
8 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:17:88 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:12:84 |
2 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:11:45 |
3 | Muraru Kaan Stefan | 15517 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:11:12 |
4 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:09:03 |
5 | Dervis Feysal | 17609 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:10:25 |
6 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:11:33 |
7 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:11:94 |
8 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:13:94 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:08:46 |
2 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:04:89 |
3 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:03:92 |
5 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:03:65 |
6 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:04:10 |
7 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:05:44 |
8 | Farcas Andrei Ilie | 14514 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:08:63 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:01:84 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:59:80 |
3 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:56:36 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:52:73 |
5 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:54:27 |
6 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:57:10 |
7 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:00:76 |
8 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:03:49 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:01:11 |
2 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:58:49 |
3 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:55:09 |
4 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:51:89 |
5 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:54:05 |
6 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:56:59 |
7 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:00:39 |
8 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:02:42 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:01:08 |
2 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:58:09 |
3 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:54:34 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:50:03 |
5 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:53:26 |
6 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:56:50 |
7 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:59:94 |
8 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:02:09 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tica Stefan Observatii: neprezentat |
14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:03:64 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
4 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 05:20:64 |
2 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:11:23 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 05:05:33 |
4 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 04:53:06 |
5 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:56:23 |
6 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:07:39 |
7 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:20:62 |
8 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:24:45 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Fagadar Ghisa Marina | 14450 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
2 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
4 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
5 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
6 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
7 | Sofronea Ingrid | 15416 | 2006 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 99:99:99 |
8 | Somordolea Gabriela | 19902 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:36:54 |
2 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:35:72 |
3 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 00:35:29 |
4 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:35:12 |
5 | Barbu Eliza Andreea | 17202 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:35:22 |
6 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:35:43 |
7 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:42 |
8 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:44:28 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:01 |
2 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:33:89 |
4 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:44 |
5 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:33:54 |
6 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:33:70 |
7 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:92 |
8 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:34:10 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bradean Luoana Lorena | 11674 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:33:15 |
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:32:78 |
3 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:32:53 |
4 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:32:44 |
5 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:32:46 |
6 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:59 |
7 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:88 |
8 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:33 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:32:10 |
2 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:31:90 |
3 | Cojocaru Alina Georgiana | 11660 | 2001 | Sport Club Municipal Bacau | 00:31:46 |
4 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:31:27 |
5 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:31:45 |
6 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:31:88 |
7 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:31:98 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:95 |
2 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:82 |
3 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | CSM Corona Brasov | 00:30:73 |
4 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:62 |
5 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:67 |
6 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:80 |
7 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:30:91 |
8 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:30:96 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 00:30:30 |
2 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:29:99 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:29:25 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:80 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:28:61 |
6 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:29:83 |
7 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:30:12 |
8 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:61 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:27 |
2 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:90 |
3 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:29:16 |
4 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:27:61 |
5 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:28:55 |
6 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:70 |
7 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:10 |
8 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:57 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:25 |
2 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:87 |
3 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:14 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:39 |
5 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:24 |
6 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:29:31 |
7 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:03 |
8 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:49 |
Descalificari |
|||||
1 |
Toader Francesca Observatii: neprezentat |
16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:33:55 |
2 |
Balint Emma Observatii: neprezentat |
14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
4 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:42:16 |
2 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:34:31 |
3 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:93 |
4 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:20:21 |
5 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:24:91 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:30:65 |
7 | Patrinoiu Teodora | 15790 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:36:74 |
8 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:38:95 |
2 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:34:12 |
3 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:25:22 |
4 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:17:47 |
5 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:23:84 |
6 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:28:47 |
7 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:35:69 |
8 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:56:41 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:37:98 |
2 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:31:76 |
3 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:20 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:15:69 |
5 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:22:28 |
6 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:96 |
7 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:35:03 |
8 | Canciu Daria | 15058 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:51:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:35:89 |
4 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:31:87 |
5 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:35:62 |
6 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:38:10 |
7 | Ciuciuc Alexandra Maria | 19184 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:29:90 |
2 | Gheorghe Iulia Cristina | 15046 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:28:85 |
3 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:27:30 |
5 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:25:80 |
6 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:28:40 |
7 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:29:14 |
8 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:31:82 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:23:37 |
2 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:19:39 |
3 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:15:53 |
4 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:76 |
5 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:14:36 |
6 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:17:55 |
7 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:20:54 |
8 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:25:24 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gheorghe Ana Maria | 15926 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:22:52 |
2 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:18:44 |
3 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:14:95 |
5 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 01:13:86 |
6 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:15:73 |
7 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:20:31 |
8 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:25:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:21:81 |
2 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:17:91 |
3 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:14:63 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:16 |
5 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:13:74 |
6 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:15:56 |
7 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:19:78 |
8 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:24:54 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ispas Andreea Florentina Observatii: descalificat |
14513 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:25:54 |
2 |
Popescu Andreea Ioana Observatii: neprezentat |
13190 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:11:27 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
5 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
2 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
3 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 11:03:49 |
4 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 10:15:17 |
5 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 10:22:22 |
6 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
7 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:31:28 |
2 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:16 |
4 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:69 |
5 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:30:87 |
6 | Niculae Alexei | 14270 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:30:95 |
7 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:20 |
8 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:36 |
Descalificari |
|||||
1 |
Radu Matei Observatii: descalificat |
13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:30:94 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:50 |
2 | Keller Eduard Mihai | 12618 | 2003 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:30:27 |
3 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:29:55 |
4 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:40 |
5 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:41 |
6 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:29:84 |
7 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:36 |
8 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:54 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:22 |
2 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 00:29:01 |
3 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:28:78 |
5 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:28:30 |
6 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:91 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:29:10 |
8 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:23 |
Descalificari |
|||||
1 |
Vaipan Radu Observatii: descalificat |
11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:28:15 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:19 |
2 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:57:38 |
3 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:56:22 |
4 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:54:71 |
5 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:55:74 |
6 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:57:26 |
7 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:57:56 |
8 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:45 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:22 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:53:91 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:52:95 |
5 | Rednic Eduard | 17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:53:32 |
6 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:54:05 |
7 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:54:22 |
8 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:54:61 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ungur Andrei Observatii: descalificat |
9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:54:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:00:96 |
2 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:00:41 |
3 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:58:47 |
4 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:57:56 |
5 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:57:75 |
6 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:58:96 |
7 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:00:76 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rotaru Luca Stefan Observatii: neprezentat |
15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:57:10 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:56:95 |
2 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:55:91 |
3 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:55:04 |
4 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:53:40 |
5 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:54:81 |
6 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:55:17 |
7 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:56:50 |
8 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:54:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:52:68 |
2 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:52:20 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:50:07 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:47:40 |
5 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:49:44 |
6 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:51:88 |
7 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:52:22 |
8 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:52:80 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:44:60 |
2 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 04:39:35 |
3 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:27:31 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 04:21:35 |
6 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:36:93 |
7 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 04:43:59 |
8 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:49:50 |
Descalificari |
|||||
1 |
Marinescu Popazov Andrei Observatii: neprezentat |
9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:27:06 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:59 |
2 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:29 |
3 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:09 |
4 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:99 |
5 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:30:00 |
6 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:21 |
7 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:30:40 |
8 | Sofronea Ingrid | 15416 | 2006 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:30:62 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:29:92 |
2 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:29:77 |
3 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:40 |
4 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:35 |
5 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:29:37 |
6 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:56 |
7 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:29:80 |
8 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:94 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:28:80 |
2 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:28:44 |
3 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:27:92 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:75 |
5 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:27:76 |
6 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:05 |
7 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:65 |
8 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:28:95 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:32:04 |
2 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:30:22 |
3 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:28:86 |
4 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:27:54 |
5 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:28:82 |
6 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:29:77 |
7 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:31:83 |
8 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:32:37 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:22:28 |
2 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:21:38 |
3 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:20:55 |
4 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:17:43 |
5 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:19:90 |
6 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:20:92 |
7 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:40 |
8 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:27:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:22:54 |
2 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:21:33 |
3 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:52 |
4 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:18:53 |
5 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:18:63 |
6 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:20:85 |
7 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:21:91 |
8 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:23:78 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:17:57 |
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:16:85 |
3 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:16:10 |
4 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:14:60 |
5 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:14:63 |
6 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:16:82 |
7 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:17:34 |
8 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:18:12 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 01:13:87 |
2 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:13:51 |
3 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:11:72 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:02 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:21 |
6 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:13:35 |
7 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:13:86 |
8 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:14:02 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:41:98 |
2 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 09:38:85 |
3 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 09:21:67 |
4 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:09:39 |
5 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 09:17:09 |
6 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:26:20 |
7 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 09:40:73 |
8 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 09:48:66 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
7 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
2 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 99:99:99 |
4 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
5 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
7 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
8 | Cozma Andrei Mircea | 14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
4 | Cuntan Eduard | 15906 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:32:34 |
5 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:35:37 |
6 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
7 | Mocanu Vlad Octavian | 17048 | 2004 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
8 | Timofan Rares Florin | 17679 | 2006 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:31:79 |
2 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:55 |
3 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:30:30 |
4 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:29:74 |
5 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:08 |
6 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:30:90 |
7 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:77 |
8 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:32:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:29:06 |
2 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:87 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:74 |
4 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:18 |
5 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:56 |
6 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:27:03 |
7 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:52 |
8 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:56 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:90 |
2 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:27:70 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:23:81 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:26:52 |
6 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:91 |
7 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:21 |
8 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:46 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:28:76 |
2 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:31 |
3 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:26:62 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:23:78 |
5 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:29 |
6 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:76 |
7 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:99 |
8 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:29:37 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rusu Andrei Eugen Observatii: descalificat |
17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 |
Paturca Vlad Observatii: neprezentat |
10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:69 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
3 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
4 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
7 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Sandu Adrian | 17090 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 | Bradean Rares Cristian | 14359 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:24:14 |
3 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:96 |
4 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:19:49 |
5 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:80 |
6 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:22:80 |
7 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:28:34 |
8 | Romaniuc Vladimir | 16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Taga Mihnea | 16084 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:17:80 |
2 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:17:67 |
4 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:14:91 |
5 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:15:61 |
6 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:16:82 |
7 | Sipos Peter David | 14362 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:17:69 |
8 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:18:14 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:14:31 |
2 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:13:42 |
3 | Dumitrache Alexandru Iuli | 9490 | 1998 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:12:72 |
4 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:12:63 |
5 | Balu Victor Andrei | 13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:12:69 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:82 |
7 | Niculae Alexei | 14270 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:14:15 |
8 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:14:76 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Keller Eduard Mihai | 12618 | 2003 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:10:36 |
2 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:08:44 |
3 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:06:16 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:03:72 |
5 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:05:22 |
6 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:34 |
7 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:09:12 |
8 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 01:12:55 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:10:25 |
2 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:08:06 |
3 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:05:97 |
5 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:04:85 |
6 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:06:56 |
7 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:87 |
8 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:12:52 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:09:29 |
2 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:07:45 |
3 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:05:49 |
4 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:02:69 |
5 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:04:62 |
6 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:06:28 |
7 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:08:72 |
8 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:57 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cojocaru Stefan Observatii: neprezentat |
13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 99:99:99 |
2 |
Bajko Zalan Observatii: neprezentat |
15890 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
3 |
Craciun Alis George Observatii: descalificat |
15116 | 2004 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
4 |
Harabagiu Rares Petru Observatii: descalificat |
14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:16:42 |
5 |
Dinca Andreeas Observatii: neprezentat |
9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:02:76 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
4 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:32:95 |
5 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:22:43 |
2 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:15:32 |
3 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:09:51 |
4 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:04:64 |
5 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:76 |
6 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:13:26 |
8 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:28:45 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:21:30 |
3 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:09:29 |
4 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:04:43 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:06:20 |
6 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:11:04 |
7 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 02:17:23 |
8 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:24:61 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:19:55 |
2 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:14:62 |
3 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:52 |
4 | Rednic Eduard | 17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:01:52 |
5 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:04:92 |
6 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:11:00 |
8 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:24:50 |
Descalificari |
|||||
1 |
Bizau Patrik Raul Observatii: descalificat |
15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:18:48 |
2 |
Tanase Daniel Vasile Observatii: descalificat |
15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:31 |
3 |
Seksi Luca Observatii: descalificat |
15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:17:16 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Pech Eduard Daniel | 9829 | 1999 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
2 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
3 | Niculae Alexei | 14270 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Sipos Peter David | 14362 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
5 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
3 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
5 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
7 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
8 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
2 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
3 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
5 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
7 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
8 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 99:99:99 |
2 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
4 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
6 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Muraru Kaan Stefan | 15517 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
3 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
7 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
8 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 99:99:99 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Rotaru Silviu | 15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
2 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
3 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
6 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
7 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
8 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 8 |
|||||
2 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
8 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:06:64 |
2 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:01:77 |
3 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:38 |
4 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:57:13 |
5 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:58:44 |
6 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:00:71 |
7 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:80 |
8 | Lazar Nicolae | 13598 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:08:95 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:41 |
2 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:01:42 |
3 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:35 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:54:17 |
5 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:57:74 |
6 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:00:62 |
7 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:04:08 |
8 | Farcas Andrei Ilie | 14514 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:08:83 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:04:85 |
3 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:59:14 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:53:22 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:57:30 |
6 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:00:49 |
7 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:01:78 |
8 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:06:92 |
Descalificari |
|||||
1 |
Raducanu Nicolae Daniel Observatii: neprezentat |
14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
2 |
Tanase Gheorghe Gabriel Observatii: descalificat |
15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 |
Goia Raul Vasile Observatii: neprezentat |
15228 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
4 |
Raica Zoran Observatii: neprezentat |
15229 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
5 |
Preda Cosmin Gabriel Observatii: neprezentat |
13531 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:13:16 |
6 |
Romaniuc Vladimir Observatii: descalificat |
16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
7 |
Barabas Andras Observatii: descalificat |
14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 01:01:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
5 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 19:41:97 |
3 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 18:03:23 |
4 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 17:37:32 |
5 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 17:45:48 |
6 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 18:12:34 |
7 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
M.Sediq Edris Observatii: descalificat |
15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Tica Stefan Observatii: neprezentat |
14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
3 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:07 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:30 |
2 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:34:11 |
3 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:33:01 |
4 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:21 |
5 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:77 |
6 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:33:27 |
7 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:17 |
8 | Somordolea Gabriela | 19902 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:47 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:31:74 |
2 | Barbu Eliza Andreea | 17202 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:31:08 |
3 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:30:88 |
4 | Sofronea Ingrid | 15416 | 2006 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:30:79 |
5 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:30:87 |
6 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:99 |
8 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:32:01 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:30:74 |
2 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:52 |
3 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:30:35 |
4 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:12 |
5 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:19 |
6 | Bradean Luoana Lorena | 11674 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:30:40 |
7 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:30:73 |
8 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:30:74 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:71 |
2 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:37 |
3 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:29:27 |
4 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:29:12 |
5 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:29:12 |
6 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:34 |
7 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | CSM Corona Brasov | 00:29:62 |
8 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:29:96 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:28:62 |
2 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:11 |
3 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:56 |
4 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:16 |
5 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:21 |
6 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:27:93 |
7 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:36 |
8 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:28:77 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:62 |
2 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:28:00 |
3 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:48 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:91 |
5 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:89 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:87 |
7 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:28:30 |
8 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:67 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:37 |
2 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 00:27:93 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:27:36 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:63 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:26:17 |
6 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:27:66 |
7 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:30 |
8 | Cojocaru Alina Georgiana | 11660 | 2001 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:66 |
Descalificari |
|||||
1 |
Moldovan Iasmina Observatii: descalificat |
16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Toader Francesca Observatii: neprezentat |
16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:09 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
4 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 03:19:06 |
5 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
6 | Ciuciuc Alexandra Maria | 19184 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:59:53 |
2 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:49:93 |
3 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 02:45:22 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:37:27 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:43:21 |
6 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:47:09 |
7 | Gheorghe Ana Maria | 15926 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:56:94 |
8 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 03:18:85 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:58:37 |
2 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:48:24 |
5 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:42:42 |
6 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:46:62 |
7 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:55:69 |
8 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:05:74 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:47:11 |
3 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:43:57 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:24 |
5 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:41:73 |
6 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 02:45:91 |
7 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:51:25 |
8 | Ispas Andreea Florentina | 14513 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:03:33 |
Descalificari |
|||||
1 |
Andrei Alina Francesca Observatii: descalificat |
13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:44:16 |
2 |
Popescu Andreea Ioana Observatii: neprezentat |
13190 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:34:92 |
3 |
Calinoiu Stefania Observatii: neprezentat |
14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:58:18 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
2 | Fagadar Ghisa Marina | 14450 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
3 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:22:53 |
4 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:17:94 |
5 | Barbu Eliza Andreea | 17202 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:21:13 |
6 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
7 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
8 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 01:12:31 |
2 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | CSM Corona Brasov | 01:09:15 |
3 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:06:76 |
4 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:03:92 |
5 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:05:12 |
6 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:84 |
7 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:10:78 |
8 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:14:23 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:12:27 |
2 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:08:75 |
3 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:06:46 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:98 |
5 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:04:46 |
6 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:07:50 |
8 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:13:77 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:11:62 |
2 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:07:95 |
3 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:05:94 |
4 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:00:26 |
5 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:43 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:07:29 |
7 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:09:56 |
8 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:12:64 |
Descalificari |
|||||
1 |
Toader Francesca Observatii: neprezentat |
16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:09:84 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
4 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:33:11 |
5 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:31:65 |
2 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:26:27 |
3 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:23:34 |
5 | Gheorghe Iulia Cristina | 15046 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:23:13 |
6 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:24:20 |
7 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:28:03 |
8 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:32:67 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:19:70 |
2 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:14:13 |
3 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:10:74 |
4 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:07:90 |
5 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:09:31 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:66 |
7 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:16:95 |
8 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:21:68 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:18:03 |
2 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:13:92 |
3 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:51 |
4 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:06:63 |
5 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:08:49 |
6 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:33 |
7 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:15:25 |
8 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:59 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:17:74 |
2 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:13:73 |
3 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:48 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:01:05 |
5 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:91 |
6 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:10:78 |
7 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:14:33 |
8 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:21:24 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
6 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
3 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
5 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
6 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
4 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
8 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
3 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
6 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 99:99:99 |
8 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:11:33 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:11 |
5 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 01:08:07 |
6 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:15:37 |
7 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
8 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
2 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:10:70 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 01:03:90 |
5 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:07:47 |
6 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:12:95 |
7 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
3 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:10:62 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:40 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:50 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:11:86 |
7 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
8 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Samuila Iris Alexandra Observatii: descalificat |
15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
2 |
Canciu Daria Observatii: neprezentat |
15058 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
3 |
Balint Emma Observatii: neprezentat |
14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
4 |
Calinoiu Stefania Observatii: neprezentat |
14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
5 |
Papp Annemarie Observatii: descalificat |
14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:16:27 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:28:33 |
2 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:28:12 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:81 |
4 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:74 |
5 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:27:77 |
6 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:27:87 |
7 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:28:31 |
8 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:28:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:27 |
2 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:09 |
3 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:26:91 |
4 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:26:11 |
5 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:26:58 |
6 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:03 |
7 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:10 |
8 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:25:96 |
2 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:25:14 |
3 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:24:40 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:23:54 |
5 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:06 |
6 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:24:52 |
7 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:41 |
8 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:25:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:09:95 |
2 | Niculae Alexei | 14270 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:08:49 |
3 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:07:80 |
4 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:07:17 |
5 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:07:40 |
6 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:08:44 |
7 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:08:90 |
8 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:10:63 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:06:64 |
2 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:06:18 |
3 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:05:41 |
4 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:05:23 |
5 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:05:32 |
6 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:56 |
7 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:06:54 |
8 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:12 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:04:45 |
2 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:03:98 |
3 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:03:74 |
4 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:02:82 |
5 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:03:69 |
6 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:03:80 |
8 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:84 |
Descalificari |
|||||
1 |
Nitu Marius Adrian Observatii: descalificat |
12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:04:25 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:15:69 |
2 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:14:34 |
4 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:08:63 |
5 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:99 |
6 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:12:25 |
7 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 02:15:32 |
8 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:15:76 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hriscu Rares Observatii: descalificat |
15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:11:27 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:05:09 |
2 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:04:32 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:01:15 |
4 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:00:50 |
5 | Rednic Eduard | 17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:00:99 |
6 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:02:61 |
7 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:05:09 |
8 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:54 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:02:45 |
2 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:02:07 |
3 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:01:67 |
4 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:01:12 |
5 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:60 |
6 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:01:68 |
7 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:02:34 |
8 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:65 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:66 |
2 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:59:24 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:58:67 |
4 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:57:59 |
5 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:58:43 |
6 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:92 |
7 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:59:26 |
8 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 01:00:16 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:57:24 |
2 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:56:31 |
3 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:55:98 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:54:78 |
5 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:55:35 |
6 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:56:11 |
7 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:65 |
8 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:57:36 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 16:44:16 |
2 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 16:34:68 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 15:31:61 |
5 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 15:35:03 |
6 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:22:12 |
7 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:40:81 |
8 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 16:56:05 |
Descalificari |
|||||
1 |
Marinescu Popazov Andrei Observatii: neprezentat |
9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:02:37 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:68 |
2 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:28:58 |
3 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:28:46 |
4 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:00 |
5 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:28:36 |
6 | Sofronea Ingrid | 15416 | 2006 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:28:56 |
7 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:62 |
8 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:28:82 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:27:85 |
2 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:71 |
3 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:27:41 |
4 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:33 |
5 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:27:40 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:55 |
7 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:27:79 |
8 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:96 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:64 |
2 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:43 |
3 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:86 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:03 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:25:31 |
6 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:92 |
7 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:58 |
8 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:27:02 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gheorghe Ana Maria | 15926 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:50:84 |
2 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 02:49:29 |
3 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:47:62 |
4 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:44:50 |
5 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:44:58 |
6 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 02:48:13 |
7 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:49:34 |
8 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:53:40 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:40:26 |
2 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:37:84 |
3 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:36:32 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:32:11 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:35:19 |
6 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:37:50 |
7 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:38:63 |
8 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:40:40 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Fagadar Ghisa Marina | 14450 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:09:34 |
2 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:08:52 |
3 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 01:07:99 |
4 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:07:46 |
5 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:07:99 |
6 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:08:21 |
7 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:08:77 |
8 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:09:48 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:06:54 |
2 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:63 |
3 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:02:98 |
4 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:01:49 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:52 |
6 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:03:36 |
7 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:40 |
8 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:07:01 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:14:89 |
2 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:13:35 |
3 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:12:29 |
4 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:08:99 |
5 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:11:82 |
6 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:13:19 |
7 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:14:10 |
8 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:89 |
2 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:07:15 |
3 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:05:65 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:04:53 |
5 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:05:10 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:00 |
7 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:07:18 |
8 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:08:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:13:15 |
2 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:12:81 |
3 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:12:04 |
4 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:11:72 |
5 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:11:95 |
6 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:12:22 |
7 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:12:97 |
8 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:13:79 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:09:76 |
2 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:09:54 |
3 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 01:08:93 |
4 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:08:64 |
5 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:74 |
6 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:08:94 |
7 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 01:09:66 |
8 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:10:19 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:07:45 |
2 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:06:67 |
3 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:07 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 01:03:56 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:41 |
6 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:36 |
7 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:40 |
8 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:07:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Craciun Alis George | 15116 | 2004 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
7 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Haidu Roland | 14248 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Sandu Adrian | 17090 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
5 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Niculae Alexei | 14270 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
8 | Poplacenel Stefan | 15071 | 2006 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Timofan Rares Florin | 17679 | 2006 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
2 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
3 | Sandu Andrei | 17089 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
4 | Romaniuc Vladimir | 16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
5 | Mocanu Vlad Octavian | 17048 | 2004 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
6 | Gherman Alexis Nathan | 22134 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
7 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Panait Paul Dragos | 15102 | 2006 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:31:51 |
2 | Cozma Andrei Mircea | 14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:30:01 |
3 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:29:73 |
4 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:29:11 |
5 | Rotaru Silviu | 15064 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:29:57 |
6 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:29:84 |
7 | Bradean Rares Cristian | 14359 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:30:06 |
8 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:07 |
2 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:28:41 |
3 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:27:98 |
4 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:27:92 |
5 | Taga Mihnea | 16084 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:27:93 |
6 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:13 |
7 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:28:86 |
8 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:07 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:27:26 |
3 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:24 |
4 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:10 |
5 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:15 |
6 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:26 |
7 | Muraru Kaan Stefan | 15517 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:77 |
8 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:27:92 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:26:83 |
2 | Farcas Andrei Ilie | 14514 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:26:76 |
3 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:69 |
4 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:26:63 |
5 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:69 |
6 | Balu Victor Andrei | 13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:26:75 |
7 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:26:82 |
8 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:26:97 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:26:60 |
2 | Sipos Peter David | 14362 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:50 |
3 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:49 |
4 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:43 |
5 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:26:47 |
6 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:49 |
7 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:58 |
8 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:62 |
Seria: 9 |
|||||
1 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:01 |
2 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:25:73 |
3 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:25:60 |
4 | Lazar Nicolae | 13598 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:25:47 |
5 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:25:55 |
6 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:25:63 |
7 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:78 |
8 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:26:27 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Pech Eduard Daniel | 9829 | 1999 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:25:32 |
3 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:25:13 |
4 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:24:98 |
5 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:02 |
6 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:25:23 |
7 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:25:30 |
8 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:25:41 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:24:81 |
2 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:24:50 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:23:82 |
5 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:23:61 |
6 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:24:25 |
7 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:24:56 |
8 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:86 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:24:69 |
2 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:24:35 |
3 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:70 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:22:49 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:23:42 |
6 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:07 |
7 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:24:52 |
8 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:24:84 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Dragota Etienne Laurentiu | 12847 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:24:62 |
2 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:24:30 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:66 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:21:95 |
5 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:23:02 |
6 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:23:90 |
7 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:24:52 |
Descalificari |
|||||
1 |
Goia Raul Vasile Observatii: neprezentat |
15228 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
2 |
Raica Zoran Observatii: neprezentat |
15229 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
3 |
Rednic Eduard Observatii: neprezentat |
17212 | 1996 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 |
Preda Cosmin Gabriel Observatii: neprezentat |
13531 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:27:83 |
5 |
Raducanu Nicolae Daniel Observatii: neprezentat |
14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:25:28 |
6 |
Paturca Vlad Observatii: neprezentat |
10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:22:88 |
7 |
Lazar Andrei Observatii: neprezentat |
11939 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:24:83 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
3 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
5 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 99:99:99 |
6 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
7 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Cozma Andrei Mircea | 14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:17:84 |
2 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:10:80 |
3 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:09:70 |
4 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:08:74 |
5 | Cuntan Eduard | 15906 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:09:64 |
6 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:09:96 |
7 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:14:36 |
8 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:20:02 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:07:87 |
2 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:06:65 |
3 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:06:33 |
4 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:05:89 |
5 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:05:97 |
6 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:06:60 |
7 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:06:83 |
8 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:08:48 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:03:74 |
2 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:00:96 |
3 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:58:81 |
4 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:54:50 |
5 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:56:48 |
6 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:59:66 |
7 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:80 |
8 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:05:36 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:47 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:55 |
3 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:58:19 |
4 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:53:75 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:56:45 |
6 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:59:20 |
7 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:02:05 |
8 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:04:91 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:03:00 |
2 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:00:03 |
3 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:58:01 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:51:18 |
5 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:93 |
6 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:11 |
7 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:01:12 |
8 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:04:29 |
Descalificari |
|||||
1 |
Timofan Rares Florin Observatii: neprezentat |
17679 | 2006 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 01:30:58 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
6 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:55:51 |
5 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 03:00:18 |
6 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 03:14:66 |
8 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:47:86 |
2 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:46:19 |
4 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:42:71 |
5 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:45:00 |
6 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:45:54 |
8 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:53:96 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:36:29 |
2 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:21 |
3 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:25:90 |
4 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:21:90 |
5 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:23:06 |
6 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:29:78 |
7 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:34:70 |
8 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:41:97 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Keller Eduard Mihai | 12618 | 2003 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:36:14 |
2 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 02:30:20 |
3 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:25:41 |
4 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:18:50 |
5 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:22:82 |
6 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:27:74 |
8 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:41:88 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:30:01 |
3 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:24:94 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:13:54 |
5 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:22:24 |
7 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:23 |
8 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:36:72 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cojocaru Stefan Observatii: neprezentat |
13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 99:99:99 |
2 |
Petre Narcis Alexandru Observatii: neprezentat |
13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 |
Craciun Alis George Observatii: descalificat |
15116 | 2004 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 99:99:99 |
4 |
Tanase Gheorghe Gabriel Observatii: descalificat |
15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:00:68 |
5 |
Bajko Zalan Observatii: neprezentat |
15890 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
6 |
Birghilescu Alexandru Observatii: neprezentat |
15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:45:43 |
7 |
Balu Victor Andrei Observatii: descalificat |
13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:46:64 |
8 |
Hotea Lucian Observatii: descalificat |
15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:31:75 |
9 |
Stefanache Alexandru Mari Observatii: descalificat |
13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:34:84 |
10 |
Dascalescu Mihnea Dumitru Observatii: descalificat |
12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:27:09 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
2 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
3 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
5 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
7 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
8 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
2 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
3 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Dervis Feysal | 17609 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
5 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
6 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
8 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
4 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
5 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
7 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
8 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
2 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
6 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:00:59 |
7 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:04:48 |
8 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:04:66 |
2 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:04:91 |
3 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:00:77 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:57:21 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:01:26 |
6 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:02:64 |
7 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 04:05:26 |
8 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 04:20:18 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tica Stefan Observatii: neprezentat |
14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
2 |
Cojocaru Stefan Observatii: neprezentat |
13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 99:99:99 |
3 |
Marinescu Popazov Andrei Observatii: neprezentat |
9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
5 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
7 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
2 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:41:22 |
3 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:36:56 |
4 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:35:44 |
5 | Achim Ema | 15475 | 2007 | CSM Corona Brasov | 00:35:48 |
7 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:43:19 |
8 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:34:85 |
2 | Bradean Luoana Lorena | 11674 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:34:08 |
3 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:01 |
4 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:33:76 |
5 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:93 |
6 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:34:05 |
7 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:58 |
8 | Patrinoiu Teodora | 15790 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:35:26 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:33 |
3 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:90 |
5 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:31:41 |
6 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:15 |
7 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:66 |
8 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:33:67 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:91 |
2 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:32:32 |
3 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:31:51 |
4 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:73 |
5 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:30:85 |
6 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:92 |
7 | Gubavu Alessia Mihaela | 13268 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:32:38 |
8 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:33:15 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:32:70 |
2 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:20 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:31:45 |
4 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:40 |
5 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:30:85 |
6 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:91 |
7 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:33 |
8 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:33:05 |
Descalificari |
|||||
1 |
Canciu Daria Observatii: neprezentat |
15058 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:37:28 |
2 |
Balint Emma Observatii: neprezentat |
14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:33:01 |
3 |
Costea Bianca Andreea Observatii: neprezentat |
14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:83 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
2 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 03:02:70 |
3 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:34:66 |
5 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:29:01 |
6 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:42:28 |
7 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Fagadar Ghisa Marina | 14450 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
2 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:59:55 |
3 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:29:47 |
4 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:15:19 |
5 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:25:90 |
6 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:37:19 |
7 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
2 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:42:40 |
3 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:29:28 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:64 |
5 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:16 |
6 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:37:14 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dobrin Alexandra Observatii: neprezentat |
6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:15:26 |
2 |
Toader Francesca Observatii: neprezentat |
16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
5 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
2 | Ciuciuc Alexandra Maria | 19184 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
3 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:17:44 |
6 | Somordolea Gabriela | 19902 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:56 |
7 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
8 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:16:54 |
2 | Achim Ema | 15475 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:14:48 |
3 | Curticapean Irisz Antonia | 15673 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:11:76 |
4 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:10:04 |
5 | Boja Roxana Teodora | 15202 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:11:09 |
6 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:12:37 |
7 | Salajan Mara Ana | 13722 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:15:27 |
8 | Marin Ioana Alexandra | 16230 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:16:79 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:09:55 |
2 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:09:29 |
3 | Vasilescu Ema Cristina | 16294 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:08:47 |
4 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:07:49 |
5 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:08:04 |
6 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:09:22 |
8 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:09:75 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Berinde Mara | 15885 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:07:42 |
2 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:06:79 |
3 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:06:13 |
4 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:60 |
5 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:05:81 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:06:22 |
7 | Gheorghe Iulia Cristina | 15046 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:06:94 |
8 | Oroszfai Krisztina | 14909 | 2006 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:07:47 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:05:13 |
2 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:03 |
3 | Gheorghe Ana Maria | 15926 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:04:49 |
4 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:04:22 |
5 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:04:30 |
6 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:04:79 |
7 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:05:10 |
8 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:05:58 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:04:08 |
2 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | CSM Corona Brasov | 01:04:00 |
3 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:03:54 |
4 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:02:98 |
5 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:03:00 |
6 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:03:78 |
7 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:04:05 |
8 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:04:09 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:67 |
2 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:01:12 |
3 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:58 |
4 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:57:60 |
5 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:62 |
6 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:00 |
7 | Maticiuc Alexandra | 13609 | 2004 | CSM Corona Brasov | 01:02:36 |
8 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:02:88 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:02:61 |
2 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:00:66 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:58:85 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:25 |
5 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:58:45 |
6 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:95 |
7 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:02:20 |
8 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:02:80 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:02:36 |
2 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:64 |
3 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:58:73 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:85 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:72 |
6 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:59:93 |
7 | Cojocaru Alina Georgiana | 11660 | 2001 | Sport Club Municipal Bacau | 01:02:18 |
8 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:02:79 |
Descalificari |
|||||
1 |
Barbu Eliza Andreea Observatii: descalificat |
17202 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:09:30 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
4 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
5 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 | Padurariu Carina Florina | 11883 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 05:55:37 |
4 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:23:17 |
5 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 05:24:45 |
6 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:28:98 |
7 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 06:02:74 |
8 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Calinoiu Stefania Observatii: neprezentat |
14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 05:27:55 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:24:98 |
2 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:95 |
3 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:24:59 |
4 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:24:24 |
5 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:38 |
6 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:79 |
7 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:96 |
8 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:13 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rad Lucas Andrei | 14256 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:23:93 |
2 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:23:84 |
3 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:23:66 |
4 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:23:42 |
5 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:43 |
6 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:23:74 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:23:86 |
8 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe | 00:24:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:23:23 |
2 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:23:01 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:22:89 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:22:05 |
5 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:22:60 |
6 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:22:92 |
7 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:09 |
8 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:33 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:01:61 |
2 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:01:27 |
3 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:00:74 |
4 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:59:61 |
5 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:00:30 |
6 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:26 |
7 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:01:36 |
8 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:01:72 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:26 |
2 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:58:53 |
3 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:58:00 |
4 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:92 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:48 |
6 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:58:05 |
7 | Crisan David | 13191 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:58:53 |
8 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:58 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:56:46 |
2 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:54:89 |
3 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:54:02 |
4 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:52:71 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:53:37 |
6 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:54:89 |
7 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:55:92 |
8 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:56:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:38:30 |
3 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:32:70 |
4 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:29:40 |
5 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:32:45 |
6 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:34:95 |
8 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:43:43 |
Descalificari |
|||||
1 |
Nistor Darius Dragan Observatii: descalificat |
15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:37:12 |
2 |
Deac Stefan Nicolae Observatii: descalificat |
19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:37:45 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:28:04 |
2 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:26:52 |
3 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:23:10 |
4 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:22:50 |
5 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:22:82 |
6 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:23:65 |
7 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:27:87 |
8 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:29:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:21:87 |
2 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:21:79 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:20:92 |
4 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:97 |
5 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:19:14 |
6 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:21:63 |
7 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:21:86 |
8 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:21:91 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 04:30:83 |
2 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:24:67 |
3 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:23:38 |
4 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 04:20:07 |
5 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 04:20:58 |
6 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 04:23:53 |
7 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:24:76 |
8 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 04:30:92 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 04:19:20 |
2 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:16:43 |
3 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:12:57 |
4 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 04:05:26 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 04:05:65 |
6 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:14:53 |
8 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 04:19:35 |
Descalificari |
|||||
1 |
Bratu David Andrei Observatii: neprezentat |
13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 04:17:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:04:66 |
2 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:02:64 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:01:26 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:57:21 |
5 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:00:59 |
6 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:01:31 |
7 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:04:48 |
8 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:04:91 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Achim Diana Cezara | 14558 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:33:24 |
2 | Craciun Nicola Aiana | 15877 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:33:02 |
3 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:32:44 |
4 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:04 |
5 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:32:31 |
6 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:32:78 |
7 | Craciun Daria Alesia | 15876 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:33:23 |
8 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:46 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:59 |
2 | Frunza Ingrid Ioana | 16234 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:54 |
3 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:31:18 |
4 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:48 |
5 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:97 |
6 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:32 |
7 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:31:58 |
8 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:74 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mihali Maria Alexandra | 14991 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:27 |
2 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:30:04 |
3 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:76 |
4 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:29:45 |
5 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:64 |
6 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:29:91 |
7 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:26 |
8 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:30:41 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Sveduneac Diana Andreea | 16282 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:45:13 |
2 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:37:70 |
3 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:36:00 |
4 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:31:51 |
5 | Fagadar Ghisa Marina | 14450 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:34:02 |
6 | Leah Ioana Silvia | 14069 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:37:48 |
7 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:41:76 |
8 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 02:45:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:28:01 |
2 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:23:95 |
3 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:20:62 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:03 |
5 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:19:31 |
6 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:22:75 |
7 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:25:32 |
8 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:29:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Grosu Ana Georgiana | 15930 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:03:39 |
2 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:02:54 |
3 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:33 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:01:91 |
5 | Samuila Iris Alexandra | 15249 | 2007 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:02:17 |
6 | Posa Petra Izabela | 14792 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:02:42 |
7 | Corbu Alexandra Maria | 19093 | 2007 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:03:15 |
8 | Moldovan Iasmina | 16014 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:03:42 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Diaconescu Carbunescu Mad | 12762 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:01:60 |
2 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:59:60 |
3 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:19 |
4 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:70 |
5 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:00 |
6 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:39 |
7 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:37 |
8 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:01:79 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:58:10 |
2 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:52 |
3 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:90 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:40 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:55:48 |
6 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:05 |
7 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:00 |
8 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:34 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:21:33 |
2 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 05:18:46 |
3 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:05:56 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:09:28 |
7 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:19:02 |
8 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:22:95 |
Descalificari |
|||||
1 |
Gadea Maria Claudia Observatii: neprezentat |
11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:45:57 |
2 |
Dobrin Alexandra Observatii: descalificat |
6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 04:49:58 |