Cont

Lista de start pentru Campionatul national in bazin 25 m, seniori, tineret, juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (93 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Panait Paul Dragos 15102 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
4 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
6 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Poplacenel Stefan 15071 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
2 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
4 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Haidu Roland 14248 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
3 Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
6 Mocanu Vlad Octavian 17048 2004 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
7 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
8 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:24
2 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:32:05
3 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:22
4 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:64
5 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:14
7 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:13
8 Timofan Rares Florin 17679 2006 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99

Seria: 5
1 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:29:94
2 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:61
3 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:33
4 Niculae Alexei 14270 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:23
5 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:29:24
6 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:41
7 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:75
8 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:42

Seria: 6
1 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:22
2 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:28:85
4 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:68
5 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:75
6 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:28:84
7 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:85
8 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:23

Seria: 7
1 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:51
2 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:28
3 Bucur Andreas Alin 14608 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:28:22
4 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:02
5 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:07
6 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:24
7 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:28:36
8 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:64

Seria: 8
1 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:96
2 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:59
3 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:43
4 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:27:33
5 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:40
6 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:45
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:78
8 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:27:97

Seria: 9
1 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:13
2 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:27:05
3 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:87
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:85
5 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:85
6 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:03
7 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:08
8 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:15

Seria: 10
1 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:63
2 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:15
3 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:03
4 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:26
5 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:80
6 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:83
7 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:26:30
8 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:26:79

Seria: 11
1 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:61
2 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:10
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:24:97
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:20
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:67
6 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:39
7 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:30
8 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:68

Seria: 12
1 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:43
2 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:26:10
3 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:24:83
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:23:32
5 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:49
6 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:25:36
7 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:17
8 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:64

Descalificari
1 Stancu Vlad Stefan
Observatii: descalificat
13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Bajko Zalan
Observatii: neprezentat
15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
3 Preda Cosmin Gabriel
Observatii: neprezentat
13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:01
4 Raducanu Nicolae Daniel
Observatii: neprezentat
14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:28:78

Proba 2 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
2 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:39
3 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:05
4 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:06:51
5 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:11:45
6 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:20:69
7 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:29:69
8 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:42:92
2 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:21:75
3 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:55
4 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:04:92
5 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:10:48
6 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:20:33
7 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:29:16
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Seria: 3
1 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:91
2 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:21:35
3 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:12:45
4 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:59:70
5 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:08:08
6 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:17:66
7 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:25:90
8 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (100 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bradean Rares Cristian 14359 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
4 Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
6 Gherman Alexis Nathan 22134 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
2 Sandu Andrei 17089 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
3 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Craciun Alis George 15116 2004 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
5 Haidu Roland 14248 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Sandu Adrian 17090 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
7 Mocanu Vlad Octavian 17048 2004 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
8 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 3
1 Poplacenel Stefan 15071 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:15:52
2 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:22
3 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:07:63
4 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:64
5 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:06:79
6 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:08:17
7 Timofan Rares Florin 17679 2006 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:12:11
8 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 4
1 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:05:10
2 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:04:24
3 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:28
4 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 01:02:82
5 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:91
6 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:49
7 Taga Mihnea 16084 2004 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:05:01
8 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:06:50

Seria: 5
1 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:99
2 Panait Paul Dragos 15102 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:01:90
3 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:01:02
4 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:79
6 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:77
7 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:01:99
8 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:36

Seria: 6
1 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:00:61
2 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:00:47
3 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:00:23
4 Talpes Ioan Vlad 15044 2006 Palatul copiilor Constanta 00:59:96
5 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:00:21
6 Iaschiu Andrei 15443 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:00:43
7 Sipos Peter David 14362 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:54
8 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:71

Seria: 7
1 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:65
2 Dervis Feysal 17609 2006 Palatul copiilor Constanta 00:59:39
3 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:59:23
4 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:02
5 Muraru Kaan Stefan 15517 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:20
6 Bucur Andreas Alin 14608 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:59:36
7 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:59:49
8 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:59:79

Seria: 8
1 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:58:67
2 Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:58:57
3 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:39
4 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:90
5 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:03
6 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:45
7 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:58:63
8 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:58:73

Seria: 9
1 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:57:48
2 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:57:43
3 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:57:07
4 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:92
5 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:57:03
6 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:57:28
7 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:45
8 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:81

Seria: 10
1 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:54
2 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:56:14
3 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:00
4 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:87
5 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:95
7 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:56:18
8 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:85

Seria: 11
1 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:43
2 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:54:27
3 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:53:33
4 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:50:46
5 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:51:89
6 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:83
7 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 00:54:90
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:55:72

Seria: 12
1 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:05
2 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:26
3 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:98
4 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:49:87
5 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:51:70
6 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:81
7 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:54:54
8 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:55:44

Seria: 13
1 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:54:98
2 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:93
3 Icobescu Gabriel 12170 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:52:54
4 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:72
5 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:91
6 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:53:34
7 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:51
8 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:44

Descalificari
1 Bajko Zalan
Observatii: neprezentat
15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
2 Preda Cosmin Gabriel
Observatii: neprezentat
13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:94
3 Raducanu Nicolae Daniel
Observatii: neprezentat
14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:56:04

Proba 4 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (31 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:68
6 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:47:76
7 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
1 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:84
2 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:20:98
4 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:05:04
5 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:10:52
6 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:90
7 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:38
8 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:53

Seria: 3
1 Balaita Dragos 14127 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:24:09
2 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:19:27
3 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:14:69
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:02:32
5 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:98
6 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:16:72
7 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:22:79
8 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:30:37

Seria: 4
1 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:73
2 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:18:92
3 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:11:17
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:02:30
5 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:06:89
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:44
7 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 02:21:78
8 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:26:81

Descalificari
1 Miu Eduard Andrei
Observatii: descalificat
13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:35:21
2 Tica Stefan
Observatii: neprezentat
14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:42:22
3 Adam Toma
Observatii: descalificat
12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:15:19

Proba 5 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Boja Roxana Teodora 15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
2 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:06
3 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:44:13
6 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:21
7 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
8 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:42:25
2 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:98
3 Ispas Andreea Florentina 14513 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:38:89
4 Gheorghe Ana Maria 15926 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:52
5 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:80
6 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:89
7 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:07
8 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:42:80

Seria: 4
1 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:37:01
2 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:30
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:90
4 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:33:34
5 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:34:37
6 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:49
7 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:36:74
8 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:38:03

Seria: 5
1 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:86
2 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:76
3 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:34:88
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:18
6 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:34:98
7 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:43
8 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:52

Seria: 6
1 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:79
2 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:62
3 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:53
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:58
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:43
6 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:34:93
7 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:34
8 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:37:11

Descalificari
1 Sofronea Ingrid
Observatii: descalificat
15416 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
2 Popescu Andreea Ioana
Observatii: neprezentat
13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:95

Proba 6 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ursu Maria Anasthasia 17376 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
5 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Salajan Mara Ana 13722 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:21:65
3 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:51
6 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:17:51
8 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:14:75
2 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:11
3 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:13:93
4 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 01:12:56
5 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:60
6 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:13:99
7 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:14:74
8 Munteanu Maria 15928 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:79

Seria: 4
1 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:42
2 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:48
3 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:99
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:05:19
5 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:07:16
6 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:17
7 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:10:59
8 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:12:44

Seria: 5
2 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:81
3 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:47
4 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:92
5 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:06:65
6 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:15
7 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:06
8 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:11:59

Seria: 6
1 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:63
2 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:57
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:07:38
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:17
5 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:00
6 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:06
7 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:09:57
8 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:53

Descalificari
1 Costea Bianca Andreea
Observatii: neprezentat
14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Achim Ema
Observatii: neprezentat
15475 2007 CSM Corona Brasov 01:18:54
3 Radulescu Alexandra
Observatii: descalificat
15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:14:83
4 Toader Francesca
Observatii: neprezentat
16296 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:15:66
5 Canciu Daria
Observatii: neprezentat
15058 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:19:02
6 Balint Emma
Observatii: neprezentat
14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:82

Proba 7 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 2
1 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:32:94
2 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:13:88
3 Bescheret Anca 15411 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:10:23
4 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:06:55
5 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 05:08:07
6 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:12:31
7 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 05:21:79
8 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:03:42
2 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:59:01
3 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:57:78
4 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:54:99
5 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:56:57
6 Munteanu Maria 15928 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:58:55
7 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 05:00:48
8 Leah Ioana Silvia 14069 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:05:72

Seria: 4
1 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:47:35
2 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:42:60
3 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:38:58
4 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:18
5 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:31:58
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 04:41:88
7 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:44:76
8 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:52:29

Seria: 5
1 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:46:01
2 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:42:10
3 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:35:58
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:19:43
5 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:30:47
6 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:38:91
7 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:44:31
8 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:48:85

Proba 8 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
5 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:57:37
2 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:50:01
3 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:44:27
5 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:43:60
6 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:44:54
7 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:57:31
8 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:38:26
2 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:08
3 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:28:89
4 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:54
5 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:44
6 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:88
7 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:37:02
8 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:41:74

Seria: 4
1 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:58
2 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:32:59
3 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:28:43
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:93
5 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:26:43
6 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:74
7 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:35:41
8 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:40:16

Seria: 5
1 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 02:37:51
2 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:95
3 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:32
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:15:88
5 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:75
6 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:69
7 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:34:13
8 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:39:05

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m fluture - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:76
2 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:26:70
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:58
4 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:51
5 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:26:58
6 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:62
7 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:75
8 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:07

Proba 2 50 m fluture - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:25:91
2 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:54
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:25:35
4 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:80
5 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:80
6 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:25:52
7 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:25:60
8 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:97

Proba 3 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:24:60
2 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:25
3 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:23:88
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:23:88
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:23:88
6 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:21
7 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:47
8 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:62

Proba 5 200 m spate - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:10
2 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:13:33
3 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:12:98
4 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:11:16
5 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:11:58
6 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:24
7 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:15:98

Descalificari
1 Seksi Luca
Observatii: neprezentat
15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:16:37

Proba 6 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:09:17
2 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:07:15
3 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:02:69
4 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:01:48
5 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:01:53
6 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:93
7 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:96
8 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:09:48

Proba 7 100 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:54:89
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:71
3 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:54:32
4 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 00:53:73
5 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:54:01
6 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:69
7 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:54:80
8 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:54:97

Proba 8 100 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:26
2 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:54
3 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:52:16
4 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:96
5 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:02
6 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:17
7 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:52:72
8 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:53:28

Proba 9 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:51:30
2 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:91
3 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:50:32
4 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:80
5 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:49:53
6 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:62
7 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:99
8 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:51:58

Proba 11 200 m mixt - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:14:45
2 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:91
3 Balaita Dragos 14127 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:11:57
4 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:10:69
5 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:11:01
6 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:87
7 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:46
8 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:15:94

Proba 12 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:07:69
2 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:05:63
3 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:65
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:01:24
5 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:02:37
6 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:04:90
7 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:07:36
8 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:10:44

Proba 13 4 X 50 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (21 stafete inscrise in 6 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 4 Kaan Stefan Muraru, Luca Seksi, Andrei Constantin Stoian, David Andrei Ionescu, 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 7 Albert Gabriel Cojanu, Lucian Hotea, Sebastian Mihai Luput, Mihai Cosmin Toma, 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
4 Stafeta 1 Vlad Stefan Stancu, Stefan Andrei Vasilescu, Cristian Lapadat, Andrei Enache, 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 8 Patrick Adorian Damian, Andrei Sebastian Simon, Emil Dancanet, Bogdan Alex. Checiches, 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
6 Stafeta 6 Mario Eduard Dumitru, Emanoel Florin Boboc, Petre Cristian Culea, Vlad Alexandru Pricop, 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 2 Mihai Dobrescu, Gheorghe Gabriel Tanase, Perlik Robert Badea, Andrei Alexandru Stoica, 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 9 Horia Petru Anghel, Andrei Eugen Rusu, Alexandru Birghilescu, Luca Stefan Rotaru, 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:59:98
3 Stafeta 1 Vladimir Andrei Nicolaev, Ioan Vlad Talpes, Feysal Dervis, Razvan Strimbeanu, 2006 Palatul copiilor Constanta 01:51:48
4 Stafeta 1 Stefan Razvan Rachieru, David Tudor, Eduardo Antoni Postolache, Rares Nicolae Radoi, 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:45:05
5 Stafeta 1 Stefan Cozma, Robert Adam, Dragos Balaita, Rares Hriscu, 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:49:46
6 Stafeta 1 Vlad Stefan Mihalache, Mihai Alexandru Andrei, Liviu Morjolic, Vlad Alexandru Matei, 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:52:98
7 Stafeta 1 Rares Florin Timofan, Vlad Octavian Mocanu, Vladimir Romaniuc, Alis George Craciun, 2004 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
8 Stafeta 1 Nicolae Lazar, Rares Cristian Bradean, Lorand Attila Balazsi, Darius Mihai Ilies, 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 3
1 Stafeta 3 Matei Alexandru Simion, Luca Ioan Preda, Andrei Lungu, Alexandru Constantinescu, 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:39:52
2 Stafeta 1 Gabriel Icobescu, Luca Stefan Ichim, Andrei Cseh, Ionut Marian Todoran, 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:37:93
3 Stafeta 1 Alexandru Costel Badeata, Alexandru Vasile Ancuta, Bogdan Alex. Stefanescu, Bogdan Mihai Petre, 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:35:27
4 Stafeta 1 C-Tin George Alex. Stoica, Antonio Andrei Costroj, Eduard Rednic, Dragos Ghile, 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:05
5 Stafeta 5 Andrei Mircea Anghel, Tobias George Dumitrache, Vlad Paturca, David Andrei Mihai, 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:31:60
6 Stafeta 1 Mihai Gergely, Horatiu Cristian Bugnar, Etienne Laurentiu Dragota, Mihnea Dumitru Dascalescu, 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:36:57
7 Stafeta 2 Vlad Andrei Rogoveanu, Alexandru Ionut Guinea, Mihai Iacob, Antonio Stefan Stoian, 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:38:03
8 Stafeta 1 Robert Alex. Stoica, Mina Atal Toma, Denis Mihai Alexandrescu, Horia Alexandru Ceausescu, 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:44:62

Proba 14 50 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:54
2 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:37:44
3 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:62
4 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:22
5 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:32
6 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:92
7 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:37:50
8 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:65

Proba 15 50 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:64
2 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:21
3 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:34:40
4 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:24
5 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:36
6 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:34:55
7 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:60
8 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:35:67

Proba 16 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:78
2 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:33:74
3 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:33:51
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:67
5 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:34
6 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:54
7 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:33:74
8 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:34:17

Proba 17 100 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:10:88
2 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:21
3 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:10:14
4 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:62
5 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:09:33
6 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:16
7 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:82
8 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:74

Proba 18 100 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:43
2 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:07:59
3 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:61
4 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:06:17
5 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:27
6 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:22
7 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:65
8 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:60

Proba 19 100 m spate - 14 - 99 ani - Mixt (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:05:22
2 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:76
3 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:56
4 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:15
5 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:03:33
6 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:04
7 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:05:04
8 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:06:08

Proba 20 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 04:57:59
2 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:54:91
3 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:54:50
4 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:53:94
5 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:54:49
6 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:54:58
7 Munteanu Maria 15928 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:56:25
8 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:59:42

Proba 21 400 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 04:47:43
2 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:42:18
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:40:25
4 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:36:39
5 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:38:73
6 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:40:48
7 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:43:57
8 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:49:92

Proba 22 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:35:01
2 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:32:08
3 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:29:13
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:23:76
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:29:09
6 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 04:30:00
7 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:32:60
8 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:36:09

Proba 24 200 m mixt - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:25:10
2 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:22:82
3 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:20:26
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:17:52
5 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:49
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:61
7 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:43
8 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:28

Proba 25 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:25:10
2 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:22:82
3 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:20:26
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:17:52
5 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:49
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:61
7 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:43
8 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:28

Proba 26 4 X 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 1 Daria Alesia Craciun, Melinda Sarolta Sarkany, Nicola Aiana Craciun, Kis Orsolya Orban, 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
4 Stafeta 9 Anastasia Maria Bako, Boglarka Alfoldy, Mara Ana Salajan, Iris Alexandra Samuila, 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Stafeta 7 Maria Denisa Martin, Sidonia Elena Carpenis, Eliza Andreea Barbu, Maria Miruna Dragomir, 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
6 Stafeta 13 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2021 Fara club 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Alexandra Roxana Curcan, Ana Cristiana Otoiu, Delia Giorgiana Safcencu, Andra Georgiana Surugiu, 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:72
2 Stafeta 1 Paula Maria Boleacu, Eva Maria Paraschiv, Ana Maria Pascu, Carbunescu Mad Diaconescu, 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:57:12
3 Stafeta 7 Sara Flavia Strimb, Alina Francesca Andrei, Alexandra Bogdaneci, Maria Miruna Ilie, 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:33:15
4 Stafeta 6 Sara Maria Constantinescu, Maria Bianca Drog, Alina Maria Dragusi, Simona Andreea Chiru, 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:30:65
5 Stafeta 8 Bianca Andreea Costea, Maysa Ratiu, Gabriela Ioana Gadea, Maria Claudia Gadea, 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:31:93
6 Stafeta 4 Maria Florentina Oprea, Sara Julia Fabian, Alexandra Radulescu, Irina Ana Preda, 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:45:61
7 Stafeta 7 Maria Antonia Preotu, Delia Ecaterina Mihai, Maria Munteanu, Ioana Alexandra Voicu, 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:02:69
8 Stafeta 9 Maria Verciuc, Delia Elena Ostafi, Andra Denisa Gorecki, Sara Natalie Ivan, 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2021 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
4 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
3 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
7 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
2 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
3 Timofan Rares Florin 17679 2006 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
4 Haidu Roland 14248 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Teodoru Luca Mihail 14838 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 4
1 Sandu Andrei 17089 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Craciun Alis George 15116 2004 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
4 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:57
5 Bradean Rares Cristian 14359 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:39:31
6 Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
7 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
8 Sandu Adrian 17090 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 5
1 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:36:75
2 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:35:99
3 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:40
4 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:01
5 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:14
6 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:56
7 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 00:36:52
8 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:37:40

Seria: 6
3 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:23
4 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:86
5 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:33:86
6 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:37
7 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:62
8 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:93

Seria: 7
1 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:33:74
2 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:33:32
3 Niculae Alexei 14270 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:14
4 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 00:33:06
5 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:08
6 Taga Mihnea 16084 2004 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:28
7 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:40
8 Sipos Peter David 14362 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:76

Seria: 8
1 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:76
2 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:48
3 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:27
4 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:98
5 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:09
6 Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:32:29
7 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:51
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:97

Seria: 9
1 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:59
2 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:81
3 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:68
4 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:28:79
5 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:38
6 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:30:59
7 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:22
8 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:98

Seria: 10
1 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:31
2 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:73
3 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:62
5 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:35
6 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:39
7 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:31:17
8 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:31:70

Seria: 11
1 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:23
2 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:70
3 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:52
4 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:20
5 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:29
6 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:06
7 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:31:08
8 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:31:63

Descalificari
1 Paturca Vlad
Observatii: neprezentat
10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
2 Bajko Zalan
Observatii: neprezentat
15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
3 Raducanu Nicolae Daniel
Observatii: neprezentat
14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:63
4 Crisan David
Observatii: descalificat
13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:46
5 Dinca Andreeas
Observatii: neprezentat
9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:51

Proba 2 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Poplacenel Stefan 15071 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:20:06
3 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:18
4 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:28
5 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:07:32
6 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:16:40
7 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:52
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:34
4 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:16
5 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:27
6 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:53
7 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:10
8 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:07:11

Seria: 3
1 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:77
2 Bucur Andreas Alin 14608 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:03:35
4 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:02:00
5 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:02:38
6 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:03:01
7 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:46
8 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:88

Seria: 4
1 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:76
2 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:59:77
3 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:56:40
4 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:09
5 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:55:05
6 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:58:86
8 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:73

Seria: 5
1 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:44
2 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:69
3 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:59
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:53:27
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:92
6 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:58:80
7 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:59:96
8 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:53

Seria: 6
1 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 01:00:24
2 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:04
3 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:48
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:51:06
5 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:47
6 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:78
7 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:86
8 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:01:09

Descalificari
1 Mihalcu Adam
Observatii: descalificat
14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:58
2 Raducanu Nicolae Daniel
Observatii: neprezentat
14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:02:96
3 Petre Narcis Alexandru
Observatii: descalificat
13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:14

Proba 3 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gherman Alexis Nathan 22134 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
4 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
5 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:52
4 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:27:37
5 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:28:84
6 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
8 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 3
1 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:25:63
2 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:23:76
3 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:59
4 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:19:12
5 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:19:46
6 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:22:80
7 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:43
8 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:27:31

Seria: 4
1 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:17:71
2 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:16:65
3 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:15:98
4 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:14:63
5 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:15:21
6 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 02:16:04
7 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:66
8 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 02:17:88

Seria: 5
1 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:84
2 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:11:45
3 Muraru Kaan Stefan 15517 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:11:12
4 Balaita Dragos 14127 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:09:03
5 Dervis Feysal 17609 2006 Palatul copiilor Constanta 02:10:25
6 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:11:33
7 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:11:94
8 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:13:94

Seria: 6
1 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:46
2 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:89
3 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:92
5 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:03:65
6 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:04:10
7 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:44
8 Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:08:63

Seria: 7
1 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:01:84
2 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:59:80
3 Icobescu Gabriel 12170 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:56:36
4 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:52:73
5 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:54:27
6 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:57:10
7 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:76
8 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:03:49

Seria: 8
1 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:01:11
2 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:58:49
3 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:55:09
4 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:51:89
5 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:54:05
6 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:56:59
7 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:00:39
8 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:42

Seria: 9
1 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:01:08
2 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:58:09
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:54:34
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:50:03
5 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:53:26
6 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:56:50
7 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:59:94
8 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:02:09

Descalificari
1 Tica Stefan
Observatii: neprezentat
14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:03:64

Proba 4 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
4 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:20:64
2 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:11:23
3 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:05:33
4 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:53:06
5 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:56:23
6 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:07:39
7 Iaschiu Andrei 15443 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:20:62
8 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:24:45

Proba 5 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fagadar Ghisa Marina 14450 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
2 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
4 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
6 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Sofronea Ingrid 15416 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
8 Somordolea Gabriela 19902 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:36:54
2 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:72
3 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 00:35:29
4 Salajan Mara Ana 13722 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:12
5 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:22
6 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:35:43
7 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:42
8 Ursu Maria Anasthasia 17376 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:44:28

Seria: 3
1 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:01
2 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:89
4 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:44
5 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:33:54
6 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:33:70
7 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:92
8 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:10

Seria: 4
1 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:33:15
2 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:78
3 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:53
4 Leah Ioana Silvia 14069 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:44
5 Ilie Maria Miruna 9522 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:32:46
6 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:59
7 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:88
8 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:33

Seria: 5
1 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:10
2 Bescheret Anca 15411 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:90
3 Cojocaru Alina Georgiana 11660 2001 Sport Club Municipal Bacau 00:31:46
4 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:27
5 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:45
6 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:31:88
7 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:31:98

Seria: 6
1 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:95
2 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:82
3 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 00:30:73
4 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:62
5 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:30:67
6 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:80
7 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:30:91
8 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:96

Seria: 7
1 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:30:30
2 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:99
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:29:25
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:80
5 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:61
6 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:29:83
7 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:30:12
8 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:61

Seria: 8
1 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:27
2 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:90
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 00:29:16
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:61
5 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:28:55
6 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:70
7 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:10
8 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:30:57

Seria: 9
1 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:25
2 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:87
3 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:14
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:39
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:24
6 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:31
7 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:03
8 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:49

Descalificari
1 Toader Francesca
Observatii: neprezentat
16296 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:55
2 Balint Emma
Observatii: neprezentat
14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:35

Proba 6 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
4 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:42:16
2 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:34:31
3 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:93
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:20:21
5 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:24:91
6 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:30:65
7 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:36:74
8 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Munteanu Maria 15928 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:38:95
2 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:34:12
3 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:25:22
4 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:17:47
5 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:84
6 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:47
7 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:35:69
8 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:56:41

Seria: 4
1 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:37:98
2 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:76
3 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:20
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:15:69
5 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:28
6 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:96
7 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:35:03
8 Canciu Daria 15058 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:51:22

Proba 7 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:89
4 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:31:87
5 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:35:62
6 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:10
7 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:29:90
2 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:85
3 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:27:30
5 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:80
6 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:28:40
7 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:29:14
8 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:31:82

Seria: 3
1 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:23:37
2 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:39
3 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:53
4 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:76
5 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:14:36
6 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:17:55
7 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:54
8 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:25:24

Seria: 4
1 Gheorghe Ana Maria 15926 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:52
2 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:44
3 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:95
5 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:13:86
6 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:15:73
7 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:31
8 Boja Roxana Teodora 15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:00

Seria: 5
1 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:81
2 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:91
3 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:14:63
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:16
5 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:13:74
6 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:15:56
7 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:19:78
8 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:24:54

Descalificari
1 Ispas Andreea Florentina
Observatii: descalificat
14513 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:25:54
2 Popescu Andreea Ioana
Observatii: neprezentat
13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:11:27

Proba 8 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
3 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 11:03:49
4 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:15:17
5 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10:22:22
6 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
7 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:28
2 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:16
4 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:69
5 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:30:87
6 Niculae Alexei 14270 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:95
7 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:20
8 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:36

Descalificari
1 Radu Matei
Observatii: descalificat
13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:30:94

Proba 2 50 m bras - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:50
2 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:27
3 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:29:55
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:40
5 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:41
6 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:84
7 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:36
8 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:54

Proba 3 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:22
2 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:29:01
3 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:28:78
5 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:28:30
6 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:91
7 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:10
8 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:23

Descalificari
1 Vaipan Radu
Observatii: descalificat
11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:15

Proba 5 100 m fluture - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:19
2 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:38
3 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:56:22
4 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:54:71
5 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:55:74
6 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:57:26
7 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:57:56
8 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:45

Proba 6 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:22
3 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:91
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:95
5 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:32
6 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:54:05
7 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:54:22
8 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:61

Descalificari
1 Ungur Andrei
Observatii: descalificat
9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:54:38

Proba 7 200 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:00:96
2 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 02:00:41
3 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:58:47
4 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:57:56
5 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:57:75
6 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:58:96
7 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:00:76

Descalificari
1 Rotaru Luca Stefan
Observatii: neprezentat
15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:57:10

Proba 8 200 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:56:95
2 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:55:91
3 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:55:04
4 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:53:40
5 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:54:81
6 Balaita Dragos 14127 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:55:17
7 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:56:50
8 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:54:75

Proba 9 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:52:68
2 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:52:20
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:50:07
4 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:47:40
5 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:49:44
6 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:51:88
7 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:52:22
8 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:52:80

Proba 10 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:44:60
2 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 04:39:35
3 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:27:31
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:21:35
6 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:36:93
7 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 04:43:59
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:49:50

Descalificari
1 Marinescu Popazov Andrei
Observatii: neprezentat
9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:27:06

Proba 11 50 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:59
2 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:29
3 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:09
4 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:99
5 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:30:00
6 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:21
7 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:40
8 Sofronea Ingrid 15416 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:62

Proba 12 50 m fluture - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:92
2 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:29:77
3 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:40
4 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:35
5 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 00:29:37
6 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:56
7 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:29:80
8 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:94

Proba 13 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:80
2 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:44
3 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:27:92
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:75
5 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:76
6 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:05
7 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:65
8 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:28:95

Proba 15 200 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:32:04
2 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:30:22
3 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:28:86
4 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:54
5 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:28:82
6 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:29:77
7 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:31:83
8 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:32:37

Proba 16 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:28
2 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:21:38
3 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:20:55
4 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:43
5 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:19:90
6 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:20:92
7 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:40
8 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:26

Proba 17 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:22:54
2 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:21:33
3 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:52
4 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:18:53
5 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:63
6 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:85
7 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:21:91
8 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:78

Proba 18 100 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:17:57
2 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:85
3 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:10
4 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:14:60
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:63
6 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:16:82
7 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:34
8 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:18:12

Proba 19 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:13:87
2 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:13:51
3 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:11:72
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:02
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:21
6 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:13:35
7 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:13:86
8 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:02

Proba 20 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:41:98
2 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:38:85
3 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:21:67
4 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:09:39
5 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:17:09
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 09:26:20
7 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:40:73
8 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:48:66

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
5 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
4 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
7 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 3
2 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:34
5 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:37
6 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
7 Mocanu Vlad Octavian 17048 2004 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
8 Timofan Rares Florin 17679 2006 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99

Seria: 4
1 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:31:79
2 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:55
3 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:30
4 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:74
5 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:08
6 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:90
7 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:77
8 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:32:00

Seria: 5
1 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:06
2 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:87
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:74
4 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:18
5 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:56
6 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:27:03
7 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:52
8 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:56

Seria: 6
1 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:90
2 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:70
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:81
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:52
6 Icobescu Gabriel 12170 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:91
7 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:21
8 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:46

Seria: 7
1 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:28:76
2 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:27:31
3 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:62
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:23:78
5 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:29
6 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:76
7 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:27:99
8 Teodoru Luca Mihail 14838 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:37

Descalificari
1 Rusu Andrei Eugen
Observatii: descalificat
17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Paturca Vlad
Observatii: neprezentat
10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:69

Proba 2 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
3 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
4 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 2
1 Sandu Adrian 17090 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 Bradean Rares Cristian 14359 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:24:14
3 Iaschiu Andrei 15443 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:96
4 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:19:49
5 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:80
6 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:22:80
7 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:28:34
8 Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99

Seria: 3
1 Taga Mihnea 16084 2004 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:17:80
2 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:67
4 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:91
5 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:61
6 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:82
7 Sipos Peter David 14362 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:17:69
8 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:14

Seria: 4
1 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:14:31
2 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:42
3 Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:12:72
4 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:12:63
5 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:69
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:82
7 Niculae Alexei 14270 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:15
8 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:14:76

Seria: 5
1 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:10:36
2 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:44
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:06:16
4 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:72
5 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:05:22
6 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:34
7 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:09:12
8 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 01:12:55

Seria: 6
1 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:25
2 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:08:06
3 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:97
5 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:04:85
6 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:56
7 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:87
8 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 01:12:52

Seria: 7
1 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:09:29
2 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:07:45
3 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:49
4 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:02:69
5 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:04:62
6 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:06:28
7 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:08:72
8 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:57

Descalificari
1 Cojocaru Stefan
Observatii: neprezentat
13690 2006 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
2 Bajko Zalan
Observatii: neprezentat
15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
3 Craciun Alis George
Observatii: descalificat
15116 2004 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
4 Harabagiu Rares Petru
Observatii: descalificat
14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:42
5 Dinca Andreeas
Observatii: neprezentat
9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:76

Proba 3 200 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:95
5 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 2
1 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:22:43
2 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:32
3 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:09:51
4 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:04:64
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:76
6 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:26
8 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:28:45

Seria: 3
1 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:21:30
3 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:29
4 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:43
5 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:06:20
6 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:11:04
7 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:17:23
8 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:24:61

Seria: 4
1 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:19:55
2 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:14:62
3 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:52
4 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:01:52
5 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:04:92
6 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:11:00
8 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:24:50

Descalificari
1 Bizau Patrik Raul
Observatii: descalificat
15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:48
2 Tanase Daniel Vasile
Observatii: descalificat
15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:31
3 Seksi Luca
Observatii: descalificat
15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:16

Proba 4 100 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
2 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Niculae Alexei 14270 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Sipos Peter David 14362 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
3 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Seria: 3
1 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
3 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
5 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
7 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
2 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
3 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 5
1 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
5 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
6 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Muraru Kaan Stefan 15517 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 6
1 Tudor David 17205 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
3 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
7 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
8 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 7
1 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
3 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
7 Poplacenel Stefan 15071 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
8 Iaschiu Andrei 15443 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 8
2 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
8 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 9
1 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:64
2 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:01:77
3 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:38
4 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:57:13
5 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:58:44
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:71
7 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:80
8 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:08:95

Seria: 10
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:41
2 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:42
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:35
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:17
5 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:57:74
6 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:62
7 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:08
8 Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:08:83

Seria: 11
1 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:85
3 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:59:14
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:22
5 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:57:30
6 Icobescu Gabriel 12170 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:49
7 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:01:78
8 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:06:92

Descalificari
1 Raducanu Nicolae Daniel
Observatii: neprezentat
14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Tanase Gheorghe Gabriel
Observatii: descalificat
15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Goia Raul Vasile
Observatii: neprezentat
15228 2006 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
4 Raica Zoran
Observatii: neprezentat
15229 2006 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
5 Preda Cosmin Gabriel
Observatii: neprezentat
13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:16
6 Romaniuc Vladimir
Observatii: descalificat
16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
7 Barabas Andras
Observatii: descalificat
14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:01:38

Proba 5 1500 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
2 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 19:41:97
3 Balaita Dragos 14127 2005 Sport Club Municipal Bacau 18:03:23
4 Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 17:37:32
5 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:45:48
6 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 18:12:34
7 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Descalificari
1 M.Sediq Edris
Observatii: descalificat
15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Tica Stefan
Observatii: neprezentat
14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ilie Maria Miruna 9522 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
3 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Ursu Maria Anasthasia 17376 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:07
6 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:30
2 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:11
3 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:33:01
4 Munteanu Maria 15928 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:21
5 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:77
6 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:33:27
7 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:17
8 Somordolea Gabriela 19902 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:47

Seria: 3
1 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:31:74
2 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:08
3 Salajan Mara Ana 13722 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:88
4 Sofronea Ingrid 15416 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:79
5 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:87
6 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:99
8 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:32:01

Seria: 4
1 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:74
2 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:52
3 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:30:35
4 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:12
5 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:30:19
6 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:30:40
7 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:73
8 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:30:74

Seria: 5
1 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:71
2 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:37
3 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:27
4 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:29:12
5 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:12
6 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:34
7 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 00:29:62
8 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:96

Seria: 6
1 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:62
2 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:11
3 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:56
4 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:16
5 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:21
6 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:93
7 Posa Petra Izabela 14792 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:28:36
8 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:28:77

Seria: 7
1 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:62
2 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:28:00
3 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:48
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:91
5 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:89
6 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:87
7 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:30
8 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:67

Seria: 8
1 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:37
2 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:27:93
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:27:36
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:63
5 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:26:17
6 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:66
7 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:30
8 Cojocaru Alina Georgiana 11660 2001 Sport Club Municipal Bacau 00:28:66

Descalificari
1 Moldovan Iasmina
Observatii: descalificat
16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Toader Francesca
Observatii: neprezentat
16296 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:09

Proba 7 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 03:19:06
5 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:59:53
2 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:49:93
3 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:45:22
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:37:27
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:43:21
6 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:47:09
7 Gheorghe Ana Maria 15926 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:56:94
8 Corbu Alexandra Maria 19093