Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Cozma Andrei Mircea | 14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
3 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Bradean Rares Cristian | 14359 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
5 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Stefanescu Rares Mihai | 14973 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Seceanu Luca Stefan | 13309 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
2 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:33:85 |
3 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:00 |
4 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:14 |
6 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:29 |
7 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:35:47 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:32:09 |
2 | Dragomir David | 13349 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:31:84 |
3 | Gavrila Ionut Gelu | 15778 | 2006 | CSM Corona Brasov | 00:31:73 |
4 | Pralea Stefan Emilian | 16664 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:31:15 |
5 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:31:55 |
6 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:31:77 |
7 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:31:95 |
8 | Tudorache Andrei Vlad | 15082 | 2006 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:32:10 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:30:83 |
2 | Stoian Gabriel Razvan | 12383 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:69 |
3 | Muraru Kaan Stefan | 15517 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:90 |
4 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:29:75 |
5 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:29:85 |
6 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:43 |
8 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:31:06 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:46 |
2 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:28:87 |
3 | Bajko Zalan | 15890 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:28:70 |
4 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:28:59 |
5 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:28:67 |
6 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:28:82 |
8 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:29:71 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:28:39 |
2 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:28:14 |
3 | Raducanu Eduard | 13338 | 2006 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:28:03 |
4 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:27:93 |
6 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:28:09 |
7 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:28:28 |
8 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:28:55 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | CSM Corona Brasov | 00:27:66 |
2 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:06 |
3 | Raducanu Nicolae Daniel | 14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:26:12 |
4 | Fasie Mario | 19113 | 2005 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:25:50 |
5 | Balanescu Filip Andrei | 13935 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:73 |
6 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:67 |
7 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:27:27 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:27:61 |
2 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:02 |
3 | Jianu Adrian Petru | 14435 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:04 |
4 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:14 |
6 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:58 |
7 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:16 |
8 | Popusoi Danila | 19994 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:27:90 |
Seria: 9 |
|||||
1 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:50 |
2 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:26:99 |
3 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:26:00 |
4 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:24:27 |
5 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:25:57 |
6 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:26:26 |
7 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:27:16 |
8 | Tutuianu Sebastian | 13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:79 |
Descalificari |
|||||
1 |
Galatanu Vlad Observatii: descalificat |
15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:32 |
2 |
Goia Raul Vasile Observatii: neprezentat |
15228 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
3 |
Ene Denis Observatii: descalificat |
17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:30:82 |
4 |
Rachieru Stefan Razvan Observatii: neprezentat |
13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:29:14 |
5 |
Stancel Lukas Observatii: descalificat |
15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:27:98 |
6 |
Lazar Andrei Observatii: neprezentat |
14430 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:91 |
7 |
Raileanu Alexandru Observatii: neprezentat |
21168 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:25:68 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Stefanescu Rares Mihai | 14973 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:27:60 |
6 | Bajko Zalan | 15890 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:55:76 |
2 | Raducanu Nicolae Daniel | 14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:45:98 |
3 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:40:00 |
4 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:33:06 |
5 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:36:25 |
6 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:42:11 |
7 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:48:82 |
8 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 03:08:27 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:49:41 |
2 | Cojocaru Stefan | 13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:45:85 |
3 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:38:44 |
4 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:32:00 |
5 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:35:20 |
6 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:41:97 |
7 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:47:79 |
8 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:05:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:49:00 |
2 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:45:43 |
4 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:29:30 |
5 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:34:60 |
6 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:41:03 |
7 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:47:69 |
8 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:01:68 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cretu Raul Observatii: descalificat |
16795 | 2006 | CSM Corona Brasov | 03:32:15 |
2 |
Nae Adrian Gabriel Observatii: descalificat |
13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:37:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:21:93 |
2 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:13:53 |
3 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:12:75 |
4 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:10:96 |
5 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:11:42 |
6 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:13:16 |
7 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:13:71 |
8 | Dervis Feysal | 17609 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:05:95 |
3 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:74 |
4 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:00:17 |
5 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:41 |
6 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:03:75 |
7 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:06:77 |
8 | Serbanescu Stefan Andrei | 15142 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:10:83 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:07:55 |
2 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:04:76 |
3 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:09 |
4 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:55 |
5 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:01:26 |
6 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:03:35 |
7 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:06:02 |
8 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:09:91 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:06:78 |
2 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:04:10 |
3 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:63 |
4 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:59:05 |
6 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:03:03 |
7 | Artimenco Mario Stefan | 17168 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:06:00 |
8 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:08:95 |
Descalificari |
|||||
1 |
Lazar Andrei Observatii: neprezentat |
14430 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:65 |
2 |
Stoica Andrei Alexandru Observatii: descalificat |
11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:23 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:36:40 |
2 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:30:19 |
3 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:20:45 |
4 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:17:18 |
5 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:19:67 |
6 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:26:57 |
7 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:33:36 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:36:39 |
2 | Artimenco Mario Stefan | 17168 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:30:00 |
3 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:20:12 |
5 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:19:43 |
6 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:03 |
7 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:32:57 |
8 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 02:46:86 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:35:14 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:14:01 |
5 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:38 |
6 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:21:00 |
7 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:30:37 |
8 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:41:98 |
Descalificari |
|||||
1 |
Raileanu Alexandru Observatii: neprezentat |
21168 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:16:00 |
2 |
Tutuianu Sebastian Observatii: descalificat |
13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:28:20 |
3 |
Koncz Nimrod Kalman Observatii: descalificat |
14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:19:84 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
2 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
4 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
5 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Jianu Adrian Petru | 14435 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
2 | Raducanu Eduard | 13338 | 2006 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 99:99:99 |
3 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
5 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
6 | Seceanu Luca Stefan | 13309 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
8 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
2 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:38:00 |
3 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:37 |
4 | Fasie Mario | 19113 | 2005 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:28:99 |
5 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:30:00 |
6 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | CSM Corona Brasov | 00:33:01 |
7 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
8 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:34:34 |
3 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:92 |
4 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:99 |
5 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:29:99 |
6 | Popusoi Danila | 19994 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:00 |
7 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pralea Stefan Emilian | 16664 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
2 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:33:30 |
3 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:30:21 |
4 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:27:79 |
5 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:57 |
6 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:73 |
7 | Cretu Raul | 16795 | 2006 | CSM Corona Brasov | 00:40:69 |
8 | Gavrila Ionut Gelu | 15778 | 2006 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Marinescu Darius Andrei Observatii: descalificat |
12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Cozma Andrei Mircea | 14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:23:11 |
3 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:06:97 |
4 | Dervis Feysal | 17609 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 05:04:59 |
5 | Petre Raul | 15835 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 05:06:15 |
6 | Secoban Stefan Alex. | 15272 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 05:15:65 |
7 | Stefanescu Rares Mihai | 14973 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti | 05:26:15 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 04:58:00 |
2 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 04:50:62 |
3 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:47:36 |
4 | Dindareanu Alexandru | 14842 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 04:43:40 |
5 | Dragomir David | 13349 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 04:45:65 |
6 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:47:49 |
7 | Cojocaru Stefan | 13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 04:51:80 |
8 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 04:58:82 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:33:77 |
2 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:30:63 |
3 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:21:93 |
4 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:15:78 |
5 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:19:47 |
6 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:26:35 |
7 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 04:31:02 |
8 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:42:69 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 04:33:74 |
2 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 04:29:29 |
3 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:20:24 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:02:78 |
5 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:19:27 |
6 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:26:29 |
7 | Serbanescu Stefan Andrei | 15142 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:30:79 |
8 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:38:47 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Preda Cosmin Gabriel | 13531 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stroica Darius Samuel | 19947 | 2004 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
2 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:90 |
3 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:29:41 |
4 | Taga Mihnea | 16084 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:28:76 |
5 | Nanulescu Alexandru Nichita | 13774 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:23 |
6 | Moraru Vlad Ionut | 15496 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:29:61 |
7 | Teodorescu Radu Ionut | 19442 | 2004 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:31:89 |
8 | Stoica Emanoil Mario | 12492 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:28:45 |
2 | Roman Paul | 13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:28:26 |
3 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:27:73 |
4 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:64 |
5 | Balu Victor Andrei | 13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:27:64 |
6 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:28:22 |
7 | Neacsu Florin Cristian | 16372 | 2004 | CSM Targoviste | 00:28:39 |
8 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:28:58 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:27:55 |
2 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:19 |
4 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:74 |
5 | Botez Daniel Stefan | 11762 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:77 |
6 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:27:11 |
7 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:50 |
8 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:27:56 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:44 |
2 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:41 |
3 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:08 |
4 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:91 |
5 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:26:03 |
6 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:26:38 |
7 | Lazar Nicolae | 13598 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:26:42 |
8 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:46 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:82 |
2 | Lazar Andrei | 11939 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:25:26 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:23:45 |
5 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:63 |
6 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:24:88 |
7 | Pech Eduard Daniel | 9829 | 1999 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:25:62 |
8 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:25:89 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:25:66 |
2 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:25:10 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:23:70 |
4 | Patru Vladut Alexandru | 5557 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:23:42 |
5 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:54 |
6 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:24:68 |
7 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 00:25:55 |
8 | Picui Andrei Julian | 11549 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:86 |
Seria: 8 |
|||||
2 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:25:09 |
3 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:67 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:22:72 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:46 |
6 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:49 |
7 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:25:37 |
8 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:25:82 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tiu Bogdan Valentin Observatii: neprezentat |
459 | 1977 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Roman David Nicolae Observatii: neprezentat |
14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:26:82 |
3 |
Ancuta Alexandru Vasile Observatii: neprezentat |
7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:24:48 |
4 |
Plesa Andrei Observatii: neprezentat |
9114 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:25:63 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Pech Eduard Daniel | 9829 | 1999 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:57:30 |
2 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:37:93 |
4 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:23:19 |
5 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:28 |
6 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:34:88 |
7 | Keller Eduard Mihai | 12618 | 2003 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:48:01 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:49:14 |
2 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:36:58 |
3 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:33:42 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:21:37 |
5 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:25:66 |
6 | Mihaloianis Alexis | 13281 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:34:55 |
7 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:42:57 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ropan Stefan Andrei Observatii: neprezentat |
11468 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:33:91 |
2 |
Cadar Andrei Alex. Observatii: neprezentat |
13261 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:08:05 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:07:93 |
6 | Botez Daniel Stefan | 11762 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:04:87 |
2 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:03:26 |
3 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:69 |
5 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:30 |
6 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:01:52 |
7 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:03:80 |
8 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:06:76 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:04:12 |
2 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:03:24 |
3 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:59:47 |
4 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:58 |
5 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:56:63 |
6 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:01:45 |
7 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:03:67 |
8 | Peptanaru Stefan Cosmin | 13469 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:06:39 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Lungu Alexandru Razvan | 13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:03:89 |
2 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:01:57 |
3 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:12 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:52:94 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:56:07 |
6 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:01:00 |
7 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:03:43 |
Descalificari |
|||||
1 |
Miu Eduard Andrei Observatii: abandon |
13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:11:96 |
2 |
Magda Teodor Stefan Observatii: neprezentat |
13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:10:00 |
3 |
Gergely Mihai Observatii: abandon |
12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:56:02 |
4 |
Roman David Nicolae Observatii: neprezentat |
14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:16 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Stoica Emanoil Mario | 12492 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:48:45 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:12:67 |
4 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:09:41 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:11:33 |
6 | Roman Paul | 13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:23:15 |
7 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:27:98 |
3 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:46 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:02:30 |
5 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:86 |
7 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Grigore Andrei Observatii: descalificat |
12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:17:90 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stroica Darius Samuel | 19947 | 2004 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
4 | Teodorescu Radu Ionut | 19442 | 2004 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:84 |
2 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:03 |
3 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:41 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:25:74 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:26:97 |
6 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:62 |
7 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:56 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Moraru Vlad Ionut | 15496 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:22 |
2 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:29:65 |
3 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:28:24 |
4 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:56 |
5 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:26:51 |
7 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:44 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:75 |
2 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:90 |
3 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:99 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:25:13 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:07 |
6 | Leucuta Leonard | 10965 | 2000 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:28:47 |
7 | Picui Andrei Julian | 11549 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:07 |
8 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:48 |
Descalificari |
|||||
1 |
Plesa Andrei Observatii: neprezentat |
9114 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:28:56 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Lungu Alexandru Razvan | 13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:30:77 |
3 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:24:08 |
4 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:12:11 |
5 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:13:56 |
6 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 04:27:88 |
7 | Roman Paul | 13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 04:45:06 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Tirlea Ionut Gabriel | 11147 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:29:20 |
3 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:16:62 |
4 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:05:69 |
5 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 04:13:19 |
7 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:31:15 |
Descalificari |
|||||
1 |
Martin Maximilian Robert Observatii: neprezentat |
10176 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:25:39 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:82 |
2 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:70 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:23:42 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:22:70 |
5 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:22:99 |
6 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:23:60 |
7 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:72 |
8 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:24:91 |
2 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:24:80 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:31 |
4 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:24:13 |
5 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:24:17 |
6 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:24:42 |
7 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:86 |
8 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Raducanu Nicolae Daniel | 14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:26:01 |
2 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:93 |
3 | Jianu Adrian Petru | 14435 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:86 |
4 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:25:39 |
5 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:25:83 |
6 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:25:93 |
7 | Balanescu Filip Andrei | 13935 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:98 |
8 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:03 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:27:54 |
2 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:24:94 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:18:84 |
5 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:21:87 |
6 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:67 |
7 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:26:90 |
8 | Mihaloianis Alexis | 13281 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:30:69 |
Descalificari |
|||||
1 |
Bratulescu Iustinian Observatii: descalificat |
14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:21:90 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:35:54 |
2 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:33:84 |
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:31:37 |
4 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:30:91 |
5 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:31:11 |
6 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:40 |
7 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:35:25 |
8 | Keller Eduard Mihai | 12618 | 2003 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:36:14 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:42:71 |
2 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:41:88 |
3 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:38:32 |
4 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:36:35 |
5 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:36:54 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:39:72 |
7 | Cojocaru Stefan | 13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:42:65 |
8 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:43:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:58:22 |
2 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:89 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:96 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:54:32 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:16 |
6 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:56:70 |
7 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:57:93 |
8 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:52 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:01:09 |
2 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:00:14 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:59:91 |
4 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:36 |
5 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:79 |
6 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:09 |
7 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:74 |
8 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:01:13 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:75 |
2 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:02:62 |
3 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:01:62 |
4 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:27 |
5 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:01:46 |
6 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:01:63 |
7 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:02:65 |
8 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:02:94 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:14:66 |
2 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:11:16 |
3 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:40 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:09:35 |
5 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:10:02 |
6 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:44 |
7 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:12:56 |
8 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:66 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:25:10 |
2 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:24:38 |
3 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:21:36 |
5 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 02:19:57 |
6 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:22:79 |
7 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:24:64 |
8 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:25:30 |
Descalificari |
|||||
1 |
Luput Sebastian Mihai Observatii: descalificat |
15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:19:27 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:36:74 |
4 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:33:46 |
5 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:33:70 |
6 | Artimenco Mario Stefan | 17168 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:51:05 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:27:29 |
2 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:26:65 |
3 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:54 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:25:43 |
5 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:10 |
6 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:26:62 |
7 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:27:09 |
8 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:27:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:28:87 |
2 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:28:40 |
3 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:28:26 |
4 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:27:83 |
5 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:07 |
6 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:26 |
7 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:49 |
8 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:98 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Raducanu Eduard | 13338 | 2006 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:30:41 |
2 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:30:15 |
3 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:29:86 |
4 | Fasie Mario | 19113 | 2005 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:29:13 |
5 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:29:37 |
6 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:11 |
7 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:30:34 |
8 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:30:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:12:10 |
2 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:09:11 |
3 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:08:93 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:00:81 |
5 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:07:10 |
6 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 04:09:04 |
7 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:10:14 |
8 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:12:13 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 04:22:07 |
2 | Petre Raul | 15835 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:21:47 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:18:45 |
4 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:14:34 |
5 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:16:63 |
6 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:19:83 |
7 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 04:21:89 |
8 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:22:07 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dindareanu Alexandru | 14842 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 04:38:54 |
2 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:37:74 |
3 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:32:72 |
4 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:26:89 |
5 | Serbanescu Stefan Andrei | 15142 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:30:19 |
6 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 04:35:03 |
7 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:37:90 |
8 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:39:11 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
2 | Seceanu Luca Stefan | 13309 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Dragomir David | 13349 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
4 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
5 | Stoian Gabriel Razvan | 12383 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
7 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
8 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
3 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
5 | Bajko Zalan | 15890 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
6 | Cretu Raul | 16795 | 2006 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
7 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
8 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:35:17 |
3 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:33:17 |
4 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:31:18 |
5 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:32:04 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:99 |
7 | Tudorache Andrei Vlad | 15082 | 2006 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:36:43 |
8 | Bradean Rares Cristian | 14359 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:00 |
2 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:00 |
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:33:15 |
4 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:30:91 |
5 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:31:74 |
6 | Raducanu Nicolae Daniel | 14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:34:63 |
7 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:35:25 |
8 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:39:67 |
2 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
3 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:12 |
4 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:30:21 |
5 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:25 |
6 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:50 |
7 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:35:22 |
8 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Morjolic Liviu Observatii: descalificat |
15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 34:50:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
5 | Burtescu Bogdan | 19143 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:10:52 |
2 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:08:75 |
3 | Cozma Andrei Mircea | 14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:08:59 |
5 | Gavrila Ionut Gelu | 15778 | 2006 | CSM Corona Brasov | 01:07:70 |
6 | Tudorache Andrei Vlad | 15082 | 2006 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:08:71 |
7 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:08:82 |
8 | Seceanu Luca Stefan | 13309 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:21:47 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Pralea Stefan Emilian | 16664 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:07:44 |
2 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:07:02 |
3 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:06:23 |
4 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:05:88 |
5 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:06:17 |
6 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:06:72 |
7 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:07:22 |
8 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:07:56 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:05:21 |
2 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:50 |
3 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:04:10 |
4 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:02:58 |
5 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 01:03:02 |
6 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:04:27 |
7 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:04:83 |
8 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:05:76 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:02:43 |
2 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:02:21 |
3 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:02:06 |
4 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:02:00 |
5 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:02:05 |
6 | Petre Raul | 15835 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:02:15 |
7 | Popusoi Danila | 19994 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:02:24 |
8 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:02:47 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:01:80 |
2 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:01:73 |
3 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:01:27 |
4 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:01:24 |
5 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:01:25 |
6 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:01:40 |
7 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:74 |
8 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:01:95 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:01:11 |
2 | Dervis Feysal | 17609 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:00:89 |
4 | Stoian Gabriel Razvan | 12383 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:33 |
5 | Tutuianu Sebastian | 13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:00:33 |
6 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:00:79 |
7 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:00:99 |
8 | Dragomir David | 13349 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:01:17 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:00:22 |
2 | Fasie Mario | 19113 | 2005 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:59:98 |
3 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:59:76 |
4 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:59:30 |
5 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:59:58 |
6 | Dindareanu Alexandru | 14842 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:59:98 |
7 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | CSM Corona Brasov | 01:00:00 |
8 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:00:33 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:82 |
2 | Jianu Adrian Petru | 14435 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:05 |
3 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:33 |
4 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:48 |
5 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:56:48 |
6 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:85 |
7 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:58:26 |
8 | Muraru Kaan Stefan | 15517 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:24 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 00:58:69 |
2 | Raducanu Nicolae Daniel | 14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:58:05 |
3 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:20 |
4 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:54:76 |
5 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:56:11 |
6 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:67 |
7 | Serbanescu Stefan Andrei | 15142 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:58:20 |
8 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:99 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:58:36 |
2 | Balanescu Filip Andrei | 13935 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:94 |
3 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:56:86 |
4 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:53:96 |
5 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:58 |
7 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:19 |
8 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:58:92 |
Descalificari |
|||||
1 |
Goia Raul Vasile Observatii: neprezentat |
15228 | 2006 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 99:99:99 |
2 |
Lazar Andrei Observatii: neprezentat |
14430 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:51 |
3 |
Raileanu Alexandru Observatii: neprezentat |
21168 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:57:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:55:22 |
3 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:49:01 |
4 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 02:47:91 |
5 | Secoban Stefan Alex. | 15272 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:48:96 |
7 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:01:34 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:37:37 |
2 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:28:94 |
3 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:22:70 |
4 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:16:14 |
5 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:17:82 |
6 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:23:78 |
7 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:31:34 |
8 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:46:65 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:32:36 |
2 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:28:91 |
3 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:54 |
4 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:72 |
5 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:17:41 |
7 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:30:28 |
8 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:42:76 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:32:25 |
2 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:25:77 |
3 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:18:26 |
4 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:09:59 |
5 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:16:21 |
6 | Raducanu Eduard | 13338 | 2006 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:22:73 |
7 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:29:71 |
8 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:38:14 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cozma Andrei Mircea Observatii: descalificat |
14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:50:06 |
2 |
Harabagiu Rares Petru Observatii: descalificat |
14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:23:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bradean Rares Cristian | 14359 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:41:36 |
6 | Matei Mihnea Eduard | 19219 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Stoian Gabriel Razvan | 12383 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:71 |
2 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:72 |
3 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:35:26 |
4 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:35:00 |
5 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
6 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:32 |
7 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:37:28 |
8 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:38:77 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:34:71 |
2 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:33:94 |
3 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:33:06 |
4 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:89 |
5 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:00 |
6 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:35 |
7 | Gavrila Ionut Gelu | 15778 | 2006 | CSM Corona Brasov | 00:34:60 |
8 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:34:88 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:32:74 |
2 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:32:05 |
3 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:70 |
4 | Popusoi Danila | 19994 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:90 |
5 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:17 |
6 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:31:82 |
7 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:38 |
8 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:32:82 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:29:99 |
2 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:85 |
3 | Jianu Adrian Petru | 14435 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:76 |
4 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:75 |
5 | Balanescu Filip Andrei | 13935 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:65 |
6 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:18 |
7 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:29:49 |
8 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:30:61 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:78 |
3 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:75 |
4 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:26:43 |
5 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:45 |
6 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:01 |
7 | Tutuianu Sebastian | 13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:31 |
8 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | CSM Corona Brasov | 00:30:49 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:29:50 |
2 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:20 |
3 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:27:75 |
4 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:99 |
5 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:92 |
6 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:27:83 |
7 | Artimenco Mario Stefan | 17168 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:29:00 |
8 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:30:13 |
Descalificari |
|||||
1 |
Lazar Andrei Observatii: neprezentat |
14430 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:65 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Dumitrache Alexandru Iuli | 9490 | 1998 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
3 | Tirlea Ionut Gabriel | 11147 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Moraru Vlad Ionut | 15496 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:45 |
5 | Teodorescu Radu Ionut | 19442 | 2004 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:44:07 |
6 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:63 |
2 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:29 |
3 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:33:77 |
4 | Keller Eduard Mihai | 12618 | 2003 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:33:56 |
5 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:33:58 |
6 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:33:98 |
7 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:33 |
8 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:34:69 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:32:71 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:43 |
3 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:38 |
4 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:46 |
5 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 00:29:99 |
6 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:83 |
7 | Pech Eduard Daniel | 9829 | 1999 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:32:07 |
8 | Taga Mihnea | 16084 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:53 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:32:28 |
2 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:31:36 |
3 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:30:31 |
4 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:28:68 |
5 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:29:86 |
6 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:72 |
7 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:99 |
8 | Mihaloianis Alexis | 13281 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:33:43 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:25 |
3 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:30:14 |
4 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:28:56 |
5 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:29:77 |
6 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:40 |
7 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:76 |
8 | Balu Victor Andrei | 13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:85 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cadar Andrei Alex. Observatii: neprezentat |
13261 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
2 |
Ropan Stefan Andrei Observatii: neprezentat |
11468 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:31:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
2 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
4 | Stoica Emanoil Mario | 12492 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:10:87 |
5 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:11:50 |
6 | Moraru Vlad Ionut | 15496 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
7 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Taga Mihnea | 16084 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:05:01 |
2 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:03:60 |
3 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:02:04 |
4 | Roman Paul | 13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:00:88 |
5 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:01:63 |
6 | Nanulescu Alexandru Nichita | 13774 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:02:63 |
7 | Preda Cosmin Gabriel | 13531 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:04:25 |
8 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:08:05 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:90 |
3 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:30 |
5 | Botez Daniel Stefan | 11762 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:59:29 |
6 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:47 |
7 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:00:10 |
8 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:00:38 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:45 |
2 | Picui Andrei Julian | 11549 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:08 |
3 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:57:63 |
4 | Lazar Andrei | 11939 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:57:51 |
5 | Lazar Nicolae | 13598 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:57:60 |
6 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:57:92 |
7 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:58:23 |
8 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:58:46 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:89 |
2 | Pech Eduard Daniel | 9829 | 1999 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:55:42 |
3 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:52:70 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:46 |
5 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:18 |
6 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:54:34 |
7 | Lungu Alexandru Razvan | 13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:56:55 |
8 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:57:26 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:56:77 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:54:93 |
3 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:52:55 |
4 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:16 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:52:09 |
6 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:54:32 |
7 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:49 |
8 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:56:98 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:56:74 |
2 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:54:86 |
3 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:52:35 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:50:06 |
5 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:60 |
6 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:53:65 |
7 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:55:63 |
8 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:56:94 |
Descalificari |
|||||
1 |
Martin Maximilian Robert Observatii: neprezentat |
10176 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
2 |
Roman David Nicolae Observatii: neprezentat |
14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:00:25 |
3 |
Plesa Andrei Observatii: neprezentat |
9114 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:58:94 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:16:30 |
5 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:05 |
6 | Leucuta Leonard | 10965 | 2000 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:26:52 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:27:51 |
3 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:23:79 |
4 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:14:68 |
5 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:17:21 |
6 | Roman Paul | 13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:25:71 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dobre Daniel Gabriel Observatii: descalificat |
12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:24:52 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Stoica Emanoil Mario | 12492 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Nanulescu Alexandru Nichita | 13774 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Stroica Darius Samuel | 19947 | 2004 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:31:13 |
4 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:49 |
5 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:30:57 |
6 | Teodorescu Radu Ionut | 19442 | 2004 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:90 |
7 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
8 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Lazar Nicolae | 13598 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:30:22 |
2 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:15 |
3 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:08 |
4 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:29:58 |
5 | Neacsu Florin Cristian | 16372 | 2004 | CSM Targoviste | 00:30:08 |
6 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:14 |
7 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:30:15 |
8 | Peptanaru Stefan Cosmin | 13469 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:30:45 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:29:22 |
2 | Roman Paul | 13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:28:58 |
4 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:24 |
5 | Balu Victor Andrei | 13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:28:32 |
6 | Lungu Alexandru Razvan | 13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:28:53 |
7 | Lazar Andrei | 11939 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:29:03 |
8 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:51 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Botez Daniel Stefan | 11762 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:28:11 |
2 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:05 |
3 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:69 |
4 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:44 |
5 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:66 |
6 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:93 |
7 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:07 |
8 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:28:14 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:06 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:30 |
3 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:54 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:24:67 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:24:97 |
6 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:25:75 |
7 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:51 |
8 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:27:35 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:05 |
2 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:23 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:46 |
4 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:64 |
5 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:97 |
6 | Patru Vladut Alexandru | 5557 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:25:68 |
7 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:26:46 |
8 | Picui Andrei Julian | 11549 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:22 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Circiumarescu David Stefa | 11301 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:86 |
2 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:20 |
3 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Suceava | 00:25:39 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:20 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:24:70 |
7 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:26:42 |
8 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:27:12 |
Descalificari |
|||||
1 |
Popovici David Observatii: neprezentat |
13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Cadar Andrei Alex. Observatii: neprezentat |
13261 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
3 |
Roman David Nicolae Observatii: neprezentat |
14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:28:51 |
4 |
Ancuta Alexandru Vasile Observatii: neprezentat |
7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:25:68 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:30:12 |
2 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:57 |
3 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:29:38 |
4 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:28:80 |
5 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:29:13 |
6 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 00:29:52 |
7 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:69 |
8 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:23 |
2 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:92 |
3 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:73 |
4 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:30:31 |
5 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:39 |
6 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:75 |
7 | Balu Victor Andrei | 13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:31:01 |
8 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:99 |
2 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:32:74 |
3 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:98 |
4 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:31:48 |
5 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:31:79 |
6 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:48 |
7 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:32:76 |
8 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:34 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:52:16 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:51:40 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:50:74 |
5 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:98 |
6 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:71 |
7 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:52:13 |
8 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:52:37 |
Descalificari |
|||||
1 |
Costroj Antonio Andrei Observatii: neprezentat |
10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:12 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:51 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:53:84 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:53:55 |
4 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:42 |
5 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:52:76 |
6 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 00:53:76 |
7 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:53:93 |
8 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:54:54 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Serbanescu Stefan Andrei | 15142 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:56:47 |
2 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:56:18 |
3 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:55:54 |
4 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:54:90 |
5 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:05 |
6 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:55:95 |
7 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:56:20 |
8 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:54 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:14:98 |
2 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:11:81 |
3 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:09:80 |
4 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:08:08 |
5 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:08:71 |
6 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:11:33 |
7 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:79 |
8 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:64 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:21:07 |
2 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:20:33 |
3 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:17:72 |
4 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:85 |
5 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:16:54 |
6 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:18:44 |
7 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:20:55 |
8 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:21:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:26:54 |
2 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:25:90 |
3 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:24:91 |
4 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:22:75 |
5 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:23:07 |
6 | Raducanu Eduard | 13338 | 2006 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:24:95 |
7 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:26:15 |
8 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:29:15 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:40 |
2 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:20 |
3 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:84 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:24:44 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:24:67 |
6 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:00 |
7 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:33 |
8 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:89 |
2 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:26:71 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:86 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:25:80 |
5 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:81 |
6 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:64 |
7 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:85 |
8 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:90 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:61 |
2 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:56 |
3 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:45 |
4 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:92 |
5 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:19 |
6 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:27:47 |
7 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:61 |
8 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:27:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Petre Raul | 15835 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
3 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 18:12:30 |
4 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 17:31:79 |
5 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 17:35:31 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 18:15:00 |
7 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
8 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Artimenco Mario Stefan Observatii: neprezentat |
17168 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 19:00:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Petre Raul | 15835 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
3 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 18:12:30 |
4 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 17:31:79 |
5 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 17:35:31 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 18:15:00 |
7 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
8 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
4 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 17:30:00 |
2 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 17:11:91 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 16:45:00 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 15:59:35 |
5 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:22:02 |
6 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 16:53:83 |
8 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 17:31:32 |
Descalificari |
|||||
1 |
Artimenco Mario Stefan Observatii: neprezentat |
17168 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 19:00:00 |
2 |
Tirlea Ionut Gabriel Observatii: neprezentat |
11147 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 17:15:97 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:23:17 |
5 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:21:48 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Cozma Andrei Mircea | 14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:18:46 |
2 | Burtescu Bogdan | 19143 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:17:29 |
3 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:13:80 |
5 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:13:55 |
6 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:14:71 |
7 | Pralea Stefan Emilian | 16664 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:17:88 |
8 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:18:50 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:13:19 |
2 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:11:99 |
3 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:11:32 |
4 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | CSM Corona Brasov | 01:10:80 |
5 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:11:03 |
6 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:11:69 |
7 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:12:45 |
8 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:13:32 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:08:82 |
2 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:07:16 |
3 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:04:17 |
4 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:59:53 |
5 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:03:63 |
6 | Cionca Luca Ioan | 15149 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:06:00 |
7 | Miclea Dragos Iulian | 19088 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:08:00 |
8 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:10:09 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:08:14 |
2 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:07:00 |
3 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:04:00 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:59:43 |
5 | Fasie Mario | 19113 | 2005 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:01:01 |
6 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:04:63 |
7 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:07:89 |
8 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:09:04 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:08:01 |
2 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:06:57 |
3 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:95 |
4 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:58:81 |
5 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:71 |
6 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:04:41 |
7 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:07:27 |
8 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:08:93 |
Descalificari |
|||||
1 |
Lazar Andrei Observatii: neprezentat |
14430 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:77 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Bradean Rares Cristian | 14359 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
4 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:32:75 |
5 | Cretu Raul | 16795 | 2006 | CSM Corona Brasov | 01:37:18 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Gavrila Ionut Gelu | 15778 | 2006 | CSM Corona Brasov | 01:29:29 |
2 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:24:52 |
3 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:22:90 |
6 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:24:22 |
7 | Dragomir David | 13349 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:24:97 |
8 | Oprea Mario Calin | 15385 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:30:80 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:21:27 |
2 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:20:07 |
3 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:18:59 |
4 | Bajko Zalan | 15890 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:17:25 |
5 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:17:79 |
6 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:18:67 |
7 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:20:41 |
8 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:22:04 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:25 |
2 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:14:12 |
3 | Stoian Gabriel Razvan | 12383 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:74 |
4 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:75 |
5 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:09:88 |
6 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:13:48 |
7 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:15:04 |
8 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:16:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Cojocaru Stefan | 13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:15:67 |
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:11:49 |
4 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:09:62 |
5 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:09:77 |
6 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:13:39 |
8 | Raducanu Nicolae Daniel | 14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:16:85 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Tutuianu Sebastian | 13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:15:40 |
2 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:13:57 |
3 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:10:99 |
4 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:07:88 |
5 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:09:76 |
6 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:76 |
7 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:14:91 |
8 | Bucur Andreas Alin | 14608 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:67 |
Descalificari |
|||||
1 |
Raileanu Alexandru Observatii: neprezentat |
21168 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:13:58 |
2 |
Morjolic Liviu Observatii: descalificat |
15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:15:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:47:06 |
5 | Burtescu Bogdan | 19143 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
6 | Popusoi Danila | 19994 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Galatanu Vlad | 15208 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:39:69 |
2 | Mihalcu Adam | 14990 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:36:56 |
3 | Morjolic Liviu | 15508 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:32:79 |
4 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 02:31:67 |
5 | Lazarescu Darius Stefan | 15219 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:32:04 |
6 | Tudorache Andrei Vlad | 15082 | 2006 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:33:29 |
7 | Cozma Andrei Mircea | 14952 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:39:12 |
8 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 02:40:23 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | CSM Corona Brasov | 02:27:05 |
2 | Secoban Stefan Alex. | 15272 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:25:61 |
3 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:24:32 |
4 | Pop Razvan Tudor | 14984 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:23:57 |
5 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:23:86 |
6 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:25:18 |
7 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:26:04 |
8 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:27:43 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:22:15 |
2 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:18:75 |
3 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:17:61 |
4 | Morar Bogdan Florin | 14985 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:17:00 |
5 | Muraru Kaan Stefan | 15517 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:17:38 |
6 | Artimenco Mario Stefan | 17168 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:18:00 |
7 | Florea Andrei | 15222 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:20:00 |
8 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:22:60 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:13:97 |
2 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:11:45 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:08:85 |
4 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:04:04 |
5 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:06:00 |
6 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:10:62 |
7 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:12:39 |
8 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:16:43 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:13:94 |
2 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:33 |
3 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:07:66 |
4 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 02:00:29 |
5 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:05:46 |
6 | Raducanu Nicolae Daniel | 14756 | 2005 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:09:89 |
7 | Balanescu Filip Andrei | 13935 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:11:88 |
8 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:15:42 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Petre Raul | 15835 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:13:46 |
2 | Dindareanu Alexandru | 14842 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:11:23 |
3 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:33 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:54:17 |
5 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:05:16 |
6 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:09:84 |
7 | Serbanescu Stefan Andrei | 15142 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:11:52 |
8 | Dervis Feysal | 17609 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:14:58 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:28:87 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:25:13 |
4 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:12:39 |
5 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:18:76 |
6 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:28:45 |
7 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:37:76 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:38:18 |
2 | Brindau David Cristian | 14247 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:28:48 |
3 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:18:87 |
4 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:10:51 |
5 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:16:28 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:28:12 |
7 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:30:97 |
8 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
2 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:05:89 |
3 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:01:67 |
4 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:57:10 |
6 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:54 |
7 | Picui Andrei Julian | 11549 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:16:73 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Moraru Vlad Ionut | 15496 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 | Stoian Antonio Stefan | 11295 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:04:09 |
4 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:89 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:58:71 |
6 | Leucuta Leonard | 10965 | 2000 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:02:18 |
7 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:09:84 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:17:60 |
2 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:02:87 |
3 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:28 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:53:32 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:15 |
6 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:02:02 |
7 | Roman Paul | 13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:06:37 |
8 | Cam Stefan Mihai | 16458 | 2003 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Costroj Antonio Andrei Observatii: neprezentat |
10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:64 |
2 |
Plesa Andrei Observatii: neprezentat |
9114 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:01:45 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dumitrache Alexandru Iuli | 9490 | 1998 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
2 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Taga Mihnea | 16084 | 2004 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:20:29 |
4 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:18:11 |
5 | Tirlea Ionut Gabriel | 11147 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:18:91 |
7 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:13:56 |
2 | Pech Eduard Daniel | 9829 | 1999 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:10:19 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:08:25 |
4 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:05:95 |
5 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:07:69 |
6 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:08:71 |
7 | Mihaloianis Alexis | 13281 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:12:07 |
8 | Keller Eduard Mihai | 12618 | 2003 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:16:49 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:13:00 |
2 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:13 |
3 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:07:83 |
4 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:05:83 |
5 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:42 |
6 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:08:66 |
7 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:11:78 |
8 | Balu Victor Andrei | 13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:14:72 |
Seria: 4 |
|||||
3 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:69 |
4 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:04:18 |
5 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:07:30 |
6 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:08:36 |
7 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:11:30 |
8 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:14:42 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cadar Andrei Alex. Observatii: neprezentat |
13261 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:23:95 |
2 |
Caravan Bogdan Andrei Observatii: neprezentat |
11491 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Resita | 01:12:15 |
3 |
Ropan Stefan Andrei Observatii: neprezentat |
11468 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:08:86 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stoica Emanoil Mario | 12492 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:32:57 |
2 | Matesan Codrin | 13568 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:13:38 |
3 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:05:82 |
4 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:56:68 |
5 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:01:54 |
6 | Chira Sergiu Florin | 13766 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:09:35 |
7 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:17:86 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Nanulescu Alexandru Nichita | 13774 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:21:16 |
3 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:05:69 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:54:74 |
5 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:00:05 |
6 | Podeanu Andrei Stefan | 13384 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:08:46 |
7 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:17:48 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Romas Codrut Fernando | 13669 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:18:06 |
2 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:09:83 |
3 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:03:22 |
5 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:59:37 |
6 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:06:48 |
7 | Roman Paul | 13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:16:08 |
8 | Preda Cosmin Gabriel | 13531 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Roman David Nicolae Observatii: neprezentat |
14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:11:01 |
2 |
Popovici David Observatii: neprezentat |
13322 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:49:03 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:47:13 |
2 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 02:20:59 |
3 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:12:43 |
4 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:07:59 |
5 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:08:19 |
6 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:18:20 |
7 | Peptanaru Stefan Cosmin | 13469 | 2004 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:29:78 |
8 | Coada Cosmin Theodor | 13950 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:32:39 |
2 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:18:93 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:09:42 |
4 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:07 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:08:15 |
6 | Lungu Alexandru Razvan | 13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:14:34 |
7 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:26:88 |
8 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 99:99:99 |
3 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 10:40:96 |
4 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:57:31 |
5 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 10:09:13 |
6 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:33:30 |
2 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 09:24:11 |
3 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 09:20:49 |
4 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:11:58 |
5 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 09:15:43 |
7 | Raducanu Eduard | 13338 | 2006 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 09:29:62 |
8 | Serbanescu Stefan Andrei | 15142 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 09:34:52 |
Descalificari |
|||||
1 |
M.Sediq Edris Observatii: neprezentat |
15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:23:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 99:99:99 |
3 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 10:40:96 |
4 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:57:31 |
5 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 10:09:13 |
6 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:33:30 |
2 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 09:24:11 |
3 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 09:20:49 |
4 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:11:58 |
5 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 09:15:43 |
7 | Raducanu Eduard | 13338 | 2006 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 09:29:62 |
8 | Serbanescu Stefan Andrei | 15142 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 09:34:52 |
Descalificari |
|||||
1 |
M.Sediq Edris Observatii: neprezentat |
15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:23:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 09:07:31 |
2 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:03:01 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 08:48:00 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 08:26:46 |
5 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 08:29:69 |
6 | Guinea Alexandru Ionut | 11289 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 08:55:95 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tirlea Ionut Gabriel Observatii: neprezentat |
11147 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 09:05:90 |
2 |
Martin Maximilian Robert Observatii: neprezentat |
10176 | 2002 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 09:08:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:59:23 |
2 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:58:27 |
3 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:57:57 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:57:15 |
5 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:41 |
6 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:58:22 |
7 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:58:78 |
8 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:01:16 |
2 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:14 |
3 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:00:36 |
4 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:59:38 |
5 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:00:13 |
6 | Hritcu Rares Lucian | 14054 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:00:72 |
7 | Deaconu Dennis Daniel | 13246 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:15 |
8 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:01:88 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Marinescu Darius Andrei | 12432 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:03:88 |
2 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:03:69 |
3 | Teodoru Luca Mihail | 14838 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:03:00 |
4 | Fasie Mario | 19113 | 2005 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:02:64 |
5 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:02:85 |
6 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:38 |
7 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:03:85 |
8 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:04:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:06:78 |
2 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:06:28 |
3 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:06:09 |
4 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:05:37 |
5 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:05:46 |
6 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:06:19 |
7 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:06:61 |
8 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:41 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Magda Teodor Stefan | 13951 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:10:20 |
2 | Dinu Patrick Sebastian | 13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:08:32 |
3 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:64 |
4 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:42 |
5 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:07:57 |
6 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:08:18 |
7 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:08:78 |
8 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:10:25 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:12:19 |
2 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:29 |
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:57 |
4 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:10:25 |
5 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:10:46 |
6 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:05 |
7 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:11:34 |
8 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:12:20 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:59:61 |
2 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:57:96 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:57:28 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:55:81 |
5 | Rogoveanu Vlad Andrei | 13803 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:56:64 |
6 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:57:94 |
7 | Stignei Denis | 14102 | 2005 | Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta | 01:58:98 |
8 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:00:96 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:02:55 |
2 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:02:47 |
3 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:02:27 |
4 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:01:11 |
5 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:01:84 |
6 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:02:42 |
7 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:02:50 |
8 | Gyorfi Francisc Denis | 14050 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:03:20 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:38 |
2 | Petre Raul | 15835 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:05:02 |
3 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:04:76 |
4 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:03:65 |
5 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:03:66 |
6 | Serbanescu Stefan Andrei | 15142 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:04:97 |
7 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:05:44 |
8 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:09:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:11:76 |
2 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:08:39 |
3 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:06:43 |
4 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:04:43 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:04:89 |
6 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:07:90 |
7 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:09:70 |
8 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:14:40 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:19:55 |
2 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:18:97 |
3 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:18:07 |
4 | Lungu Alexandru Razvan | 13908 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:15:79 |
5 | Stoica Andrei Alexandru | 11834 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:17:44 |
6 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:18:46 |
7 | Anghel Darius Costin | 13319 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:19:43 |
8 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:19:84 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
5 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 05:31:98 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 05:14:80 |
4 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 05:09:82 |
5 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:12:84 |
7 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:34:55 |
8 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sandu Adrian Observatii: neprezentat |
17090 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 |
Sandu Andrei Observatii: neprezentat |
17089 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 |
Roman Paul Observatii: descalificat |
13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 05:26:79 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ciobanasu Andrei | 16012 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
5 | Radu Matei | 13163 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Pal Andrei Eric | 14128 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 05:31:98 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 05:14:80 |
4 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 05:09:82 |
5 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:12:84 |
7 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:34:55 |
8 | Gergely Ferenc | 13122 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sandu Adrian Observatii: neprezentat |
17090 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 |
Sandu Andrei Observatii: neprezentat |
17089 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 |
Roman Paul Observatii: descalificat |
13151 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 05:26:79 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Deac Stefan Nicolae | 19145 | 2006 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 05:05:00 |
2 | Budiaci Vladimir Stefan | 13931 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:00:33 |
3 | Pandele Alexandru Edward | 14281 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:49:22 |
4 | Iacob Mihai | 13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:33:21 |
5 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:33:57 |
6 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:00:00 |
7 | Tanase Daniel Vasile | 15459 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:03:34 |
8 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:09:00 |