Cont
SCEC 2023

Clasament Cadeti Masculin 13 ani 100 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Blejan Ianis Andrei NAV M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:59
2 Bacalu Eduard Stefan STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:14
3 Mija Radu Stefan STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:90
4 Ion Flavius Ionut STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:10
5 Scarlat Albert Florian ASP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:16
6 Marinescu Luca CSP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:15
7 Vieru Rares Andrei NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:52
8 Giura Mihnea Daniel ASP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:09
9 Ana Victor SPL M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:56
10 Nae Gabriel Adrian ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:94
11 Ghenu Andrei Eduard NAV M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:29
12 Samson Albert Stefan STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:98
13 Orezeanu Luca Andrei BSC M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:08
14 Ilie Remus Andrei TSP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:25
15 Popescu Vlad Stefan BSC M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:38
16 Constantin Cristian STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:66
17 Voinea Darius Andrei BSC M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:00
18 Ciocanaru Antonio Alexand ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:06
19 Barbieru Erik Nicolas ASP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:24
20 Vatavu Luca Mihai TRG M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:31
21 Udeanu Dimitrie LLP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:37
22 Udor Eric CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:49
23 Bildea Stefan Claudiu ASP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:81
24 Nae Patrick Teodor DIN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:85
25 Siliste Alexandru STE M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:02
26 Buyuk Barlas Yascar CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:22
27 Ciuvica Mario NAV M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:79
27 Scortea Pavel BSC M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:79
29 Craciun Andrei LER M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:86
30 Niculae Alexandru Cristia CPT M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:06
30 Stan Andrei CES M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:06
32 Vochin Andrei DIN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:24
33 Dobre Rares Mihai NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:30
34 Mihai Sasha Andrei NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:50
35 Matei Antonio Andrei SWM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:92
36 Capraru Alexandru Stefan CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:23
37 Pirvulescu David Petrisor CPT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:54
38 Vasile Antonio STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:74
39 Pirlogea Rares Teodor CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:02
40 Abboud Youssef BSC M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:12
41 Ogica Vlad Theodor DIN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:18
42 Mihai Andrei Razvan CSP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:25
43 Carstina Nicholas Oliver ASP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:40
44 Marin Gelu Andrei ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:89
45 Uceanu Ilie Daniel SS7 M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:95
46 Dorobantu Constantin Luca TIM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:75
47 Cristescu Stefan CES M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:79
48 Maracineanu Matei BLU M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:09
49 Mercan Andrei Stefan ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:25
50 Dutulescu Rares Florin LLP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:59
51 Cernat Rares Constantin BSC M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:61
52 Popeanga Sasa ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:18
53 Gheorghita Andrei Virgil STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:38
54 Constantin David NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:43
55 Morjolic Luca ASP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:48
56 Radu Alexei CES M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:54
57 Ghelbereu Leonard Mihai ASP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:58
58 Ciobanu Mihai ALS M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:69
59 Geamanu David Rafael DIN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:04
60 Stan Matei Alexandru CPT M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:45
61 Sociu Darius Andrei ASP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:48
62 Vaduva Mihai Alexandru STE M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:99
63 Anghel Mihai BLU M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:29
64 Dulgherescu Antonio Eric DAC M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:42
65 Simion Tudor Viorel MTG M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:76
66 Schiopu Rares BLU M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:87
67 Pintilie Eduard Andrei SWM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:12
68 Balan Radu Alexandru NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:22
69 Gheorghe Nicolas LER M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:11
70 Vilcescu Bogdan ASP M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:42
71 Pescaru Vlad Andrei ALS M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:47
71 Ivana Tudor STE M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:47
73 Bucur David Alexandru NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:74
74 Arcan Darius Stefan CPT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:86
75 Eva Matei Stefan PET M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:18:30
76 Tudoran Marius STE M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:18:64
77 Chis Tudor LER M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:19:41
78 Urucu Andrei Cosmin ASP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:19:44
79 Teodorescu Rayan Alexandru REN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:19:70
80 Calderaru David Andrei CPT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:20:24
81 Muj Rares Ionut NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:20:45
82 Ene Matei Alexandru SS2 M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:20:51
83 Lupu Mihai LER M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:21:13
84 Tarata Andrei David LER M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:21:18
85 Pavaloiu Daniel Sebastian LER M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:22:13
86 Neagu Eduard Valentin PET M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:22:33
87 Molcuti Alexandru Florin NAV M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:23:70
88 Costache Ioan LER M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:24:45
89 Mocanu Matei Ioan LER M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:24:52
90 Nicolae Alexandru LER M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:27:52
91 Puscasu Calin LER M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:27:68
92 Alexandru Antonio Emilian LER M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:32:36
93 Corbescu Dennis Petru CPT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:33:01
94 Stanciu Denis Gabriel LER M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:36:00
95 Mihalache Ianis Mihai LER M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 02:05:79
96 Panita Luca Alexandru ASP M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
96 Demetriade Ianis LER M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
96 Turlan Radu Stefan REN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
96 Lazaroiu Cristian STE M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99