Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionat national de juniori ii bazin acoperit

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (64 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cosoreanu Andra Doriana 5851 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cotrau Madalina 5355 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Crisan Bogdan Danut 4792 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Daroczi Cristina 5922 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dobrica Daniel 4639 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Drule Loredana Claudia 5924 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dumitrescu Raluca Tamara 5520 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hekman Stefania Adela 5976 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ilie Diana Gabriela 6215 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Isfan Alina 5825 1990 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Kalmar Timea 5962 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marcu Madalina Ioana 5849 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marginean Irina 6244 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marian Alina Ioana 6550 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mariga Anca 6107 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marinescu Antonia Teona 6787 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nagy Beatrice Ludmilla 5985 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negru Ionut Marian 4437 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pascu Alexandra Irina 5519 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pekari Brigitta Renata 5972 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petretchi Anca Crina 5990 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sabo Florin Petru 5347 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Serban Renata Timea 7250 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stancu Bogdan 3794 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Szegedi Astrid Maria 5803 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tapoca Luminita 5470 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Teudean Marius Mihai 4021 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Turcitu Calin 5551 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Varga Raul Daniel 5769 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 2 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Ionut 5104 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negru Ionut Marian 4437 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (111 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Ionut 5104 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Banci Anca Claudia 5351 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Banica Andreea Gabriela 5328 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Belciugan Angelo George 5468 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Beleiu Mirona Stefana 6029 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Bob Laura Mihaela 6234 1990 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buda Corina Roxana 5918 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cartu Alina 4689 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cernea Maria 5286 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Ciobanescu Stefan Adrian 4339 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coman Maria Luiza 5332 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cosma Catalin 4961 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cosoreanu Andra Doriana 5851 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Costin Roxana Florentina 6037 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cotrau Madalina 5355 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Coveltir Oana 5472 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cozariuc Andrei 4681 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Craciun Andreea 6373 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Crisan Bogdan Danut 4792 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dancescu Marina Loredana 5524 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daroczi Cristina 5922 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Deznan Oana Abigaille 6588 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dobrica Daniel 4639 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dracila Robert Alexandru 5052 1988 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Goga Andreea Ioana 5762 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hekman Stefania Adela 5976 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ianos Alina 7261 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Igaz Noemi Maria 6021 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Isfan Alina 5825 1990 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Kadar Zsolt Mihaly 4952 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Kalmar Timea 5962 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lintescu Robert 5872 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marginean Irina 6244 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marian Alina Ioana 6550 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mariga Anca 6107 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marin Cristian Mihai 4469 1988 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Marinescu Antonia Teona 6787 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Marinescu Paul Viorel 4857 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Merluse Sergiu Alexandru 7249 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Militaru Anca 5850 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Murea Florentina Daniela 6245 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nagy Beatrice Ludmilla 5985 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicola Florin Cristian 4335 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Emilian Florin 4544 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Novac Alexandru Bogdan 6472 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pavel Alexandra 5881 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pekari Brigitta Renata 5972 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pernes Mihai Iulian 4743 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petretchi Anca Crina 5990 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prodan Victoria 4685 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabo Florin Petru 5347 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Sasu Anca Andreea 6264 1989 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Scurtu Silvia Anca 4653 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Serban Renata Timea 7250 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Simon Corina Maria 5965 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stancu Bogdan 3794 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Turcitu Calin 5551 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Udrea Alexandru 4964 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Valcov Mihaela Daniela 6210 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Varga Raul Daniel 5769 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 4 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Banci Anca Claudia 5351 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cartu Alina 4689 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chisiu Andrea Aniko 6287 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costin Roxana Florentina 6037 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dorobantu Liviu 4680 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrescu Raluca Tamara 5520 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iordache Alexandra Z. 5902 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lapusan Alexandra Dora 6284 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mariga Anca 6107 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pascu Alexandra Irina 5519 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prodan Victoria 4685 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Zsoldi Julia Andrea 6586 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (68 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buda Corina Roxana 5918 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cernea Maria 5286 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Chisiu Andrea Aniko 6287 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciobanescu Stefan Adrian 4339 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cosma Catalin 4961 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Craciun Andreea 6373 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Crisan Bogdan Danut 4792 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Drule Loredana Claudia 5924 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gaucan Daniela 4171 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ionita Georgiana 5856 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Iordache Alexandra Z. 5902 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Lapusan Alexandra Dora 6284 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lintescu Robert 5872 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Marcu Madalina Ioana 5849 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Murea Florentina Daniela 6245 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oprea Marina Alexandra 5883 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pernes Mihai Iulian 4743 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodan Iulian 3821 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Scurtu Silvia Anca 4653 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Szegedi Astrid Maria 5803 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tarce Alexandra 6033 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Udrea Alexandru 4964 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 6 50 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (91 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andrei Ionut 5104 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Banica Andreea Gabriela 5328 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bob Laura Mihaela 6234 1990 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buda Corina Roxana 5918 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cernea Maria 5286 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Ciobanescu Stefan Adrian 4339 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cosma Catalin 4961 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cosoreanu Andra Doriana 5851 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Daroczi Cristina 5922 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dracila Robert Alexandru 5052 1988 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Drule Loredana Claudia 5924 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ianos Alina 7261 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Igaz Noemi Maria 6021 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Ilie Diana Gabriela 6215 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Isfan Alina 5825 1990 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Kadar Zsolt Mihaly 4952 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Kalmar Timea 5962 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lapusan Alexandra Dora 6284 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lintescu Robert 5872 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Marginean Irina 6244 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mariga Anca 6107 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marin Cristian Mihai 4469 1988 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Marinescu Antonia Teona 6787 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Marinescu Paul Viorel 4857 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Merluse Sergiu Alexandru 7249 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Murea Florentina Daniela 6245 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nicola Florin Cristian 4335 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Novac Alexandru Bogdan 6472 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pavel Alexandra 5881 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pekari Brigitta Renata 5972 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pernes Mihai Iulian 4743 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petretchi Anca Crina 5990 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prodan Victoria 4685 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sasu Anca Andreea 6264 1989 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Scurtu Silvia Anca 4653 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Simon Corina Maria 5965 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Tapoca Luminita 5470 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tarce Alexandra 6033 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Udrea Alexandru 4964 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Varga Raul Daniel 5769 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 7 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (83 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Ionut 5104 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banci Anca Claudia 5351 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Banica Andreea Gabriela 5328 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Bob Laura Mihaela 6234 1990 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cernea Maria 5286 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Chisiu Andrea Aniko 6287 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cosma Catalin 4961 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Costin Roxana Florentina 6037 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cozariuc Andrei 4681 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dancescu Marina Loredana 5524 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daroczi Cristina 5922 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dobrica Daniel 4639 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dorobantu Liviu 4680 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrescu Raluca Tamara 5520 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Goga Andreea Ioana 5762 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hekman Stefania Adela 5976 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Iordache Alexandra Z. 5902 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Kalmar Timea 5962 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lapusan Alexandra Dora 6284 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lintescu Robert 5872 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marian Alina Ioana 6550 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Marinescu Paul Viorel 4857 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Murea Florentina Daniela 6245 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nagy Beatrice Ludmilla 5985 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negru Ionut Marian 4437 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pascu Alexandra Irina 5519 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pernes Mihai Iulian 4743 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prodan Iulian 3821 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Prodan Victoria 4685 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabo Florin Petru 5347 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Simon Corina Maria 5965 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stancu Bogdan 3794 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Szegedi Astrid Maria 5803 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Teudean Marius Mihai 4021 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Udrea Alexandru 4964 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zsoldi Julia Andrea 6586 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (33 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chisiu Andrea Aniko 6287 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Craciun Andreea 6373 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Drule Loredana Claudia 5924 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gaucan Daniela 4171 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ionita Georgiana 5856 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Szegedi Astrid Maria 5803 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (64 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Belciugan Angelo George 5468 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Beleiu Mirona Stefana 6029 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buda Corina Roxana 5918 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cartu Alina 4689 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ciobanescu Stefan Adrian 4339 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coman Maria Luiza 5332 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cosma Catalin 4961 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cosoreanu Andra Doriana 5851 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cotrau Madalina 5355 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Coveltir Oana 5472 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Craciun Andreea 6373 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deznan Oana Abigaille 6588 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dracila Robert Alexandru 5052 1988 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hekman Stefania Adela 5976 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Isfan Alina 5825 1990 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Kadar Zsolt Mihaly 4952 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lapusan Alexandra Dora 6284 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marcu Madalina Ioana 5849 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marian Alina Ioana 6550 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Militaru Anca 5850 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negru Ionut Marian 4437 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nicola Florin Cristian 4335 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nita Emilian Florin 4544 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Oprea Marina Alexandra 5883 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pekari Brigitta Renata 5972 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Scurtu Silvia Anca 4653 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Serban Renata Timea 7250 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Tarce Alexandra 6033 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Turcitu Calin 5551 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Valcov Mihaela Daniela 6210 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 11 50 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (58 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cotrau Madalina 5355 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Daroczi Cristina 5922 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deznan Oana Abigaille 6588 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Dobrica Daniel 4639 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Drule Loredana Claudia 5924 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dumitrescu Raluca Tamara 5520 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ilie Diana Gabriela 6215 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Isfan Alina 5825 1990 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Kalmar Timea 5962 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marcu Madalina Ioana 5849 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marginean Irina 6244 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mariga Anca 6107 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marinescu Antonia Teona 6787 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Merluse Sergiu Alexandru 7249 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Nagy Beatrice Ludmilla 5985 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pascu Alexandra Irina 5519 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Petretchi Anca Crina 5990 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sabo Florin Petru 5347 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stancu Bogdan 3794 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Szegedi Astrid Maria 5803 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tapoca Luminita 5470 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Teudean Marius Mihai 4021 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Varga Raul Daniel 5769 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Ionut 5104 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buda Corina Roxana 5918 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cernea Maria 5286 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Chisiu Andrea Aniko 6287 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cosoreanu Andra Doriana 5851 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Craciun Andreea 6373 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ionita Georgiana 5856 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Lapusan Alexandra Dora 6284 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lintescu Robert 5872 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Nicola Florin Cristian 4335 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pernes Mihai Iulian 4743 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodan Victoria 4685 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Simon Corina Maria 5965 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Szegedi Astrid Maria 5803 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (101 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Banci Anca Claudia 5351 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Banica Andreea Gabriela 5328 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Bob Laura Mihaela 6234 1990 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cartu Alina 4689 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cernea Maria 5286 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Chisiu Andrea Aniko 6287 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cosma Catalin 4961 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Costin Roxana Florentina 6037 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cotrau Madalina 5355 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cozariuc Andrei 4681 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dancescu Marina Loredana 5524 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daroczi Cristina 5922 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dobrica Daniel 4639 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dorobantu Liviu 4680 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dracila Robert Alexandru 5052 1988 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Dumitrescu Raluca Tamara 5520 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gaucan Daniela 4171 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Goga Andreea Ioana 5762 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hekman Stefania Adela 5976 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ianos Alina 7261 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Igaz Noemi Maria 6021 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Isfan Alina 5825 1990 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Kalmar Timea 5962 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lintescu Robert 5872 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Manoliu Ion Alexandru 4242 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marginean Irina 6244 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marian Alina Ioana 6550 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mariga Anca 6107 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marinescu Antonia Teona 6787 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Marinescu Paul Viorel 4857 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Merluse Sergiu Alexandru 7249 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Nagy Beatrice Ludmilla 5985 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negru Ionut Marian 4437 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nita Emilian Florin 4544 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Novac Alexandru Bogdan 6472 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pascu Alexandra Irina 5519 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pavel Alexandra 5881 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pekari Brigitta Renata 5972 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pernes Mihai Iulian 4743 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petretchi Anca Crina 5990 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prodan Iulian 3821 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Prodan Victoria 4685 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sabo Florin Petru 5347 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sasu Anca Andreea 6264 1989 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Scurtu Silvia Anca 4653 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Serban Renata Timea 7250 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Simon Corina Maria 5965 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stancu Bogdan 3794 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Szegedi Astrid Maria 5803 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Udrea Alexandru 4964 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Varga Raul Daniel 5769 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Zsoldi Julia Andrea 6586 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 14 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 2003 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (52 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Belciugan Angelo George 5468 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Beleiu Mirona Stefana 6029 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buda Corina Roxana 5918 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cartu Alina 4689 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ciobanescu Stefan Adrian 4339 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cosma Catalin 4961 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Coveltir Oana 5472 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Craciun Andreea 6373 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Drule Loredana Claudia 5924 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Iordache Alexandra Z. 5902 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Kadar Zsolt Mihaly 4952 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lapusan Alexandra Dora 6284 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marcu Madalina Ioana 5849 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marian Alina Ioana 6550 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Militaru Anca 5850 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Oprea Marina Alexandra 5883 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pekari Brigitta Renata 5972 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tarce Alexandra 6033 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Valcov Mihaela Daniela 6210 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achim Oana Stefania 5765 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andreiev Lucian Florentin 4895 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Arghir Oana 5471 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Carp Iuliana Elena 4690 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cioinaru Cristina Maria 5417 1989 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Ioan Liviu 3827 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cotrau Madalina 5355 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Daroczi Cristina 5922 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dobrica Daniel 4639 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Drule Loredana Claudia 5924 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dumitrescu Raluca Tamara 5520 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Goga Razvan Ioan 4775 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Igaz Noemi Maria 6021 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Ilie Diana Gabriela 6215 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Isfan Alina 5825 1990 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Kalmar Timea 5962 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Leonte Cristina Georgiana 5436 1990 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Marcu Madalina Ioana 5849 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marginean Irina 6244 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mariga Anca 6107 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marinescu Antonia Teona 6787 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Mihali Alexandru Petru 5105 1988 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nagy Beatrice Ludmilla 5985 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pascu Alexandra Irina 5519 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pau Carmen 5303 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Purice Daniela Florina 4594 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rosu Florentin Vasilica 5031 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sabo Florin Petru 5347 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Vladimir Andrei 4575 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stancu Bogdan 3794 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Szegedi Astrid Maria 5803 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tapoca Luminita 5470 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Tarachiu Bianca 5674 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Teudean Marius Mihai 4021 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Turcitu Calin 5551 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Varga Raul Daniel 5769 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Zamfir Laurentiu Stefanit 5466 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (63 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Ionut 5104 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Anghelache Adrian Bogdan 5675 1989 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Bob Laura Mihaela 6234 1990 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buda Corina Roxana 5918 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cernea Maria 5286 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Chisiu Andrea Aniko 6287 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cosma Adrian Vlad 5531 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cosma Catalin 4961 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cosoreanu Andra Doriana 5851 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozariuc Andrei 4681 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Craciun Andreea 6373 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Daroczi Cristina 5922 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Deaconu Bogdan Victor 4769 1988 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dracila Robert Alexandru 5052 1988 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ermalai Victor 5475 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gaucan Daniela 4171 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gherghel Ioan 4798 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ionita Georgiana 5856 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Kalmar Timea 5962 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Lapusan Alexandra Dora 6284 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lintescu Robert 5872 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Murea Florentina Daniela 6245 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nicola Florin Cristian 4335 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Niculescu Andrei Alexandr 4159 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oprea Marina Alexandra 5883 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pavel Alexandra 5881 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pekari Brigitta Renata 5972 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pernes Mihai Iulian 4743 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petretchi Anca Crina 5990 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pintea Ovidiu Vasile 5542 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Prodan Victoria 4685 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pui Ioan Gelu 5752 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Scurtu Silvia Anca 4653 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Simon Corina Maria 5965 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Szegedi Astrid Maria 5803 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Udrea Alexandru 4964 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vas Andrei Vasile 4710 1987 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Zibileanu Silviu 5168 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 18 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Ionut 5104 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Badea George Razvan 5910 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Banci Anca Claudia 5351 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Big Marius Lucian 4793 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cartu Alina 4689 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cernea Maria 5286 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Chisiu Andrea Aniko 6287 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cosma Catalin 4961 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costin Roxana Florentina 6037 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cretu Bogdan Stefan 5497 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Crisan Alina Alexandra 5927 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dancescu Marina Loredana 5524 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dorobantu Liviu 4680 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrescu Raluca Tamara 5520 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitrescu Stefan Andrei 5716 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dumitru Maria Cristina 5903 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ghita Mihai 3790 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Goga Andreea Ioana 5762 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iordache Alexandra Z. 5902 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lapusan Alexandra Dora 6284 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lucut Bogdan Florin 4779 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Marica Iulian Andrei 5490 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marinescu Paul Viorel 4857 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Moise Bogdan Alexandru 3414 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nanu Albert Alexandru 4727 1988 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Negru Ionut Marian 4437 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oancea Denisa Elena 6211 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Obretin Catalin Florin 4662 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pantazi Denisa Maria 5724 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pascu Alexandra Irina 5519 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petrescu Dorel Andrei 5511 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Poeana Adrian Nicusor 4882 1988 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prodan Iulian 3821 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ripanu Ionut Marius 4836 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ungur Sorin Cristian 3833 1987 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ursu Doru Florin 5553 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Zsoldi Julia Andrea 6586 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 19 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume Nu are 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 20 50 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badalac Radu Lucian 3701 1987 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Bakale Emile Rony 4847 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Basa Alexandru Marian 4213 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Belciugan Angelo George 5468 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Beleiu Mirona Stefana 6029 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Blaga Teodor Lucian 4632 1987 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Bozga Alin Catalin 4794 1988 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Buda Corina Roxana 5918 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Caraus Teodor 5515 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cartu Alina 4689 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ciobanescu Stefan Adrian 4339 1987 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ciocan Stefan Vladimir 5792 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Coci Alexandru 5997 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Coman Maria Luiza 5332 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Andreea Pa 4644 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cosoreanu Andra Doriana 5851 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Costea Gabriel Antonio 4583 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cotrau Madalina 5355 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Coveltir Oana 5472 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Craciun Andreea 6373 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Daghid Ioan Sergiu 3309 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deznan Oana Abigaille 6588 1989 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Dobrea Daniel 5483 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dracila Robert Alexandru 5052 1988 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Dragne Dan Stefan 5338 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Drule Loredana Claudia 5924 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Duta Victor 5103 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ene Ioana Adriana 4603 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Galca Adrian 5281 1989 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Haimana Simona Emilia 5925 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ianos Alina 7261 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Imling Anca 5315 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionita Georgiana 5856 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Iordache Alexandra Z. 5902 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iorgulescu Dragos Matei 5567 1988 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Isfan Alina 5825 1990 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Kadar Zsolt Mihaly 4952 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Katana Anda Lorena 5305 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lazar George Sorin 5440 1989 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lupu Razvan Cristian 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Marcu Madalina Ioana 5849 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Marian Alina Ioana 6550 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mariga Anca 6107 1990 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Marin Cristian Mihai 4469 1988 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Marin Georgiana Madalina 5099 1989 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Marinescu Antonia Teona 6787 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Merluse Sergiu Alexandru 7249 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Miholca Alexandru Dorel 5540 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Militaru Anca 5850 1990 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Moldovan Radu Mihai 4949 1988 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Nastase Alin Lucian 4678 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Negru Ionut Marian 4437 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nita Emilian Florin 4544 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ochirosi Cosmin Alexandru 5477 1989 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Oprea Marina Alexandra 5883 1990 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Osiac Sabrina Smara 5306 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Pekari Brigitta Renata 5972 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Petroff Lavinia 6214 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Preda Adelin Liviu 5720 1989 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Scurtu Silvia Anca 4653 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Serban Renata Timea 7250 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sopa Loana 5761 1989 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Tarce Alexandra 6033 1990 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99
Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Valcov Mihaela Daniela 6210 1990 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Voicu Oana Georgiana 4598 1989 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99