Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Cupa romaniei - la sprint - copii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - 9 - 11 ani - Feminin (125 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Anca Valetin Mihai 1288 1983 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Banyai Vlad Gabriel 1575 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bartha Bela 2040 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Batea Bianca 1445 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bejat Andrei 817 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Benegui Mihai 1413 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Biro Nona Bogdana 1737 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Boeroiu Mihail Catalin 812 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bolbos Bianca Beatrice 2822 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
Bologan Adrian Valentin 1233 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bondor George Alexandru 798 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Borchescu Bogdan 1708 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Budusan Laura Cornelia 3032 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Buidan Lucian 1487 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Calalb Tudor Cristian 797 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Capatina Flavius Nicolae 1594 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Carcalan Octavian Mircea 1441 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cetanas Razvan Adrian 802 1982 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cimpean Claudiu Iulian 1217 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cojocaru Alin 1399 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Constantinescu Viorel 815 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cucu Ionut Lucian 821 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cune Gabriela Mirela 1131 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Damian Alexandru 1389 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dan Mircea Constantin 1267 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Darida Anca 1444 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Darie Cosmin 1595 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Draghici Iulia Maria 1281 1983 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ene Andrei Gheorghe 969 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ferastrau Cristian Florin 1023 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Franciuc Constantin 818 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Georgescu Iulian Bogdan 1573 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Git Mihaela Claudia 2817 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
Goga Dan 1342 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Grecu Annke Andreea 1411 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Grosan Andreea Lacramioar 1511 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
Haina Alina 1035 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Harau Aurel Mihai 1400 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ileana Dan Vasile 1121 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Teodor Ion 1574 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionica Alina Aurelia 1448 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionita Andrei Daniel 1022 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iova Mircea Alin 1596 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ispas Tudor 1415 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Jianu Tiberiu 1442 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jujca Adriana 1410 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Jumanca Dragos Marius 1440 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jurca Gabriel 746 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Jurjan Andrea Ildiko 1494 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Koos Lehel 1552 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Koronka Izabella 1762 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Koszta Beata 1149 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Kovacs Ildiko 1559 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Lokoszta Bogdan Mihai 1196 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lorinczi Adriana 1409 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Luca Andrei Vasile 1717 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Lupescu Razvan Vasile 1439 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lupu Valentin Andrei 1027 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Mandru Monica 1548 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Martocean Mihaela Ancuta 1497 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Matei Alexandru 2472 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mazere Anca Diana 1152 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Micu Paul Bobii 1039 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Mihaiu Daniela Anca 1421 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mirastian Adrian Daniel 1213 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mircea Bogdan 808 1982 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Miron Florin Raul 1189 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Moldovan Annamaria 1556 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Mondoc Ioana 1394 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Morar Bogdan Rares 3033 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Muresan Vasile Calin 2224 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mustata Cristina Elena 1330 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mustea Mirela Adina 1545 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Nadu Robert 811 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Naznean Sandu Andrei 2032 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Neagu Diana Mihaela 1585 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neamu Catalin 1025 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nicolaica Patricia 1609 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Nistorescu Iulia Georgian 1034 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Omut Florin Viorel 1539 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Palfi Janos Attila 1195 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pantea Ciprian Virgil 3027 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pascu Claudius Razvan 1599 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pirvanescu Valentina Lavi 1583 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pisau Bogdan 1555 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Podgoreanu Iulia 1447 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Polbaciu Pamela 1491 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Andreea Ramona 3023 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Cristian Ioan 752 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popa Ioan Gabriel 794 1982 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Ionut Catalin 1386 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popescu Eugen 1234 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Potinteu Cosmin Vasile 1198 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Preda Carmen Andreea 1588 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodan Sorina 1587 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodea Mihai 1329 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Raduly Botond 1554 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Rebka Diana Iulia 1139 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Reus Alin Florin 1204 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Robotin Danut Alexandru 1235 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ruta Sorin Iulian 1716 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Schober Ramona 1408 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Silaghi Ana Maria 1510 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
Sipos Klara Maria 1558 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Sitov Cristian Gabriel 772 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Soaita Florina Larisa 1032 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sofian Ioan Sebastian 1328 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Somoghi Timea Elisabeta 1603 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stama Catalin 1577 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Cristina Daniela 1754 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stanescu Alexandru 795 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoia Daniel Valentin 788 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stoica Cosmin 1384 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Szalay Leonia Cristina 1543 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Szentlaszloi Paul 1323 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Szilagyi Gyongyver Timea 1146 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Teudean Andrei Vasile 1483 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Timis Andrada Larisa 1492 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Tocu Alina 1610 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toroican Alexandru Ovidiu 1600 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toth Alexandru 1531 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Vasile Ane Marina 1626 1983 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Vass Ileana Aurelia 1557 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Vlad Denisa Marilena 1036 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Zisu Robert 1184 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 50 m liber - 9 - 11 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume Nu are 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
fara nume Nu are 1994 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 50 m spate - 9 - 11 ani - Feminin (166 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Sebastian 1485 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Anca Valetin Mihai 1288 1983 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andronic Andrei Ioan 1346 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ardelean Catalina Florind 1142 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Banyai Vlad Gabriel 1575 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bartha Bela 2040 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Batea Bianca 1445 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bejat Andrei 817 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bera Marius Vasile 1291 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Biro Nona Bogdana 1737 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Boca Maria Loredana 1738 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Boeroiu Mihail Catalin 812 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bolbos Bianca Beatrice 2822 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
Bologan Adrian Valentin 1233 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bondor George Alexandru 798 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Budusan Laura Cornelia 3032 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Buidan Lucian 1487 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Butum Alexandru Adrian 2442 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Calalb Tudor Cristian 797 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Capatina Flavius Nicolae 1594 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Carcalan Octavian Mircea 1441 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cetanas Razvan Adrian 802 1982 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cimpean Claudiu Iulian 1217 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cindea Ovidiu Lucian 1532 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Circoi Andreea Mona 1541 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Cojocaru Alin 1399 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Constantinescu Viorel 815 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cosma Cosmin 1703 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cucu Ionut Lucian 821 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cune Gabriela Mirela 1131 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Damian Alexandru 1389 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dan Mircea Constantin 1267 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Darida Anca 1444 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Darie Cosmin 1595 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dita Bogdan 1443 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Draghici Iulia Maria 1281 1983 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dumitreasa Eugenia Flavia 1395 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Durnea Diana Maria 1412 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ene Andrei Gheorghe 969 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Faur Claudiu Sabin 2217 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ferastrau Cristian Florin 1023 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Franciuc Constantin 818 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Georgescu Iulian Bogdan 1573 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Gheorghe Roxana 1407 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Git Mihaela Claudia 2817 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
Goada Bogdan Alexandru 1290 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Goga Dan 1342 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Grecu Annke Andreea 1411 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Grosan Andreea Lacramioar 1511 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
Haina Alina 1035 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Hocan Dan Iulian 1633 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Holecz Alexandru Lucian 2302 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iacob Andrei 1702 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Iancu Vicentiu Valentin 1391 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ileana Dan Vasile 1121 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ilyes Daniel 2231 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ion Dana Ioana 1348 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Teodor Ion 1574 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionica Alina Aurelia 1448 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionita Andrei Daniel 1022 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ispas Giorgiana Ofelia 1753 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Iuoras Daniel Sorin 2214 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Jianu Tiberiu 1442 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jujca Adriana 1410 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Jumanca Dragos Marius 1440 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jurca Gabriel 746 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Jurjan Andrea Ildiko 1494 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Koos Lehel 1552 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Koronka Izabella 1762 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Koszta Beata 1149 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Kovacs Ildiko 1559 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Latiu Maria Floare 2235 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lokoszta Bogdan Mihai 1196 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lorinczi Adriana 1409 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Luca Andrei Vasile 1717 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Lupescu Razvan Vasile 1439 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lupu Valentin Andrei 1027 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Man Ioana Raluca 1513 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
Mandru Monica 1548 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Manolea Claudia Alina 302 1982 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Martocean Mihaela Ancuta 1497 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Matei Alexandru 2472 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mazere Anca Diana 1152 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Micu Paul Bobii 1039 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Mihaiu Daniela Anca 1421 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mirastian Adrian Daniel 1213 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mircea Bogdan 808 1982 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Miron Florin Raul 1189 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mladin Iosif Cristian 2234 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Moldovan Annamaria 1556 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Moldovanu Andreea Ioana 3006 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mondoc Ioana 1394 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Morar Bogdan Rares 3033 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Muntean Liviu 1403 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Munteanu Alin 1701 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Muresan Vasile Calin 2224 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mustata Cristina Elena 1330 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mustea Mirela Adina 1545 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Naboiu Adrian 1344 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Nadu Robert 811 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Naznean Sandu Andrei 2032 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Neagu Diana Mihaela 1585 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neamu Catalin 1025 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nedelea Ion 1624 1982 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Nemes Mihaela Elena 1397 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Nicolaica Patricia 1609 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Nistorescu Iulia Georgian 1034 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oejdean Adina Ioana 2226 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Omut Florin Viorel 1539 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Orian Adrian 1392 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Palfi Janos Attila 1195 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pantea Ciprian Virgil 3027 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Paulescu Alina Diana 1604 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Petru Bogdan Gheorghe 1387 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pintea Ionut 2216 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pirvanescu Valentina Lavi 1583 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pisau Bogdan 1555 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Podgoreanu Iulia 1447 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Polbaciu Pamela 1491 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Andreea Ramona 3023 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Cristian Ioan 752 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popa Ioan Gabriel 794 1982 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Ionut Catalin 1386 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popa Tudor Stefan 2471 1983 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Eugen 1234 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Potinteu Cosmin Vasile 1198 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Preda Carmen Andreea 1588 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodan Sorina 1587 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodea Mihai 1329 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Prunea Mircea Iulian 1388 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Raduly Botond 1554 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Rebka Diana Iulia 1139 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Robotin Danut Alexandru 1235 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ruta Sorin Iulian 1716 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Sadoveac Liviu 1597 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Salai Flavius Ciprian 1405 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Schiau Ioana Simona 2218 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Schober Ramona 1408 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Silaghi Ana Maria 1510 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99
Sipos Klara Maria 1558 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Sitov Cristian Gabriel 772 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Soaita Florina Larisa 1032 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sofian Ioan Sebastian 1328 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Somoghi Timea Elisabeta 1603 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stama Catalin 1577 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Cristina Daniela 1754 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stan Mariana Adela 1398 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stanescu Alexandru 795 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoia Daniel Valentin 788 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stoica Cosmin 1384 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Szabados Monica Margareta 1546 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Szalay Leonia Cristina 1543 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Szentlaszloi Paul 1323 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Szilagyi Gyongyver Timea 1146 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Terigar Beatrice Gabriela 1549 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Teudean Andrei Vasile 1483 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Timis Andrada Larisa 1492 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Toader Florin 1240 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Tocu Alina 1610 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toroican Alexandru Ovidiu 1600 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toth Alexandru 1531 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Vasile Ane Marina 1626 1983 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Vass Ileana Aurelia 1557 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Vinczi Elemer Levente 1242 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Vlad Denisa Marilena 1036 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Zisu Robert 1184 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 50 m bras - 9 - 12 ani - Masculin (133 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Sebastian 1485 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ardelean Catalina Florind 1142 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Banyai Vlad Gabriel 1575 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bartha Bela 2040 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Batea Bianca 1445 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bejat Andrei 817 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bera Marius Vasile 1291 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Biro Nona Bogdana 1737 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Boeroiu Mihail Catalin 812 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bologan Adrian Valentin 1233 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bondor George Alexandru 798 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Budusan Laura Cornelia 3032 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Butum Alexandru Adrian 2442 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Calalb Tudor Cristian 797 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Capatina Flavius Nicolae 1594 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Carcalan Octavian Mircea 1441 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cetanas Razvan Adrian 802 1982 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cimpean Claudiu Iulian 1217 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cindea Ovidiu Lucian 1532 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Circoi Andreea Mona 1541 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Constantinescu Viorel 815 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cosma Cosmin 1703 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cucu Ionut Lucian 821 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cune Gabriela Mirela 1131 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Damian Alexandru 1389 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dan Mircea Constantin 1267 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Darida Anca 1444 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Darie Cosmin 1595 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Draghici Iulia Maria 1281 1983 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dumitreasa Eugenia Flavia 1395 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Durnea Diana Maria 1412 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ene Andrei Gheorghe 969 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ferastrau Cristian Florin 1023 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Franciuc Constantin 818 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Georgescu Iulian Bogdan 1573 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Gheorghe Roxana 1407 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Goada Bogdan Alexandru 1290 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Goga Dan 1342 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Grecu Annke Andreea 1411 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Haina Alina 1035 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Harau Aurel Mihai 1400 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Hocan Dan Iulian 1633 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Iacob Andrei 1702 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ileana Dan Vasile 1121 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ilyes Daniel 2231 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ion Dana Ioana 1348 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Teodor Ion 1574 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionica Alina Aurelia 1448 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionita Andrei Daniel 1022 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iova Mircea Alin 1596 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ispas Giorgiana Ofelia 1753 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ispas Tudor 1415 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Jianu Tiberiu 1442 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jumanca Dragos Marius 1440 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jurca Gabriel 746 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Jurjan Andrea Ildiko 1494 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Koos Lehel 1552 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Koronka Izabella 1762 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Koszta Beata 1149 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Kovacs Ildiko 1559 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Lancea Lucian Eugen 1540 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Latiu Maria Floare 2235 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lokoszta Bogdan Mihai 1196 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Luca Andrei Vasile 1717 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Lupescu Razvan Vasile 1439 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lupu Valentin Andrei 1027 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Manolea Claudia Alina 302 1982 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Martocean Mihaela Ancuta 1497 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Matei Alexandru 2472 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mazere Anca Diana 1152 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Micu Paul Bobii 1039 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Mirastian Adrian Daniel 1213 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mircea Bogdan 808 1982 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Miron Florin Raul 1189 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mladin Iosif Cristian 2234 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Moldovan Annamaria 1556 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Moldovanu Andreea Ioana 3006 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mondoc Ioana 1394 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Morar Bogdan Rares 3033 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mustata Cristina Elena 1330 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mustea Mirela Adina 1545 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Naboiu Adrian 1344 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Naznean Sandu Andrei 2032 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Neagu Diana Mihaela 1585 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neamu Catalin 1025 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nedelea Ion 1624 1982 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Nemes Mihaela Elena 1397 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Nicolaica Patricia 1609 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Nistorescu Iulia Georgian 1034 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Palfi Janos Attila 1195 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pantea Ciprian Virgil 3027 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pascu Claudius Razvan 1599 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pirvanescu Valentina Lavi 1583 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pisau Bogdan 1555 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Podgoreanu Iulia 1447 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Polbaciu Pamela 1491 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Andreea Ramona 3023 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Cristian Ioan 752 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popa Ionut Catalin 1386 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Potinteu Cosmin Vasile 1198 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Preda Carmen Andreea 1588 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodan Sorina 1587 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodea Mihai 1329 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Prunea Mircea Iulian 1388 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Raduly Botond 1554 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Rebka Diana Iulia 1139 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Reus Alin Florin 1204 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Robotin Danut Alexandru 1235 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ruta Sorin Iulian 1716 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Salai Flavius Ciprian 1405 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Sipos Klara Maria 1558 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Sitov Cristian Gabriel 772 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Soaita Florina Larisa 1032 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sofian Ioan Sebastian 1328 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Somoghi Timea Elisabeta 1603 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stama Catalin 1577 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Cristina Daniela 1754 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stanescu Alexandru 795 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoia Daniel Valentin 788 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stoica Cosmin 1384 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Szabados Monica Margareta 1546 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Szalay Leonia Cristina 1543 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Szentlaszloi Paul 1323 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Szilagyi Gyongyver Timea 1146 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Terigar Beatrice Gabriela 1549 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Teudean Andrei Vasile 1483 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Timis Andrada Larisa 1492 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Tocu Alina 1610 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toth Alexandru 1531 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Vass Ileana Aurelia 1557 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Vinczi Elemer Levente 1242 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Vlad Denisa Marilena 1036 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voica Bogdan 1406 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 5 50 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (161 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Sebastian 1485 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Anca Valetin Mihai 1288 1983 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ardelean Catalina Florind 1142 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Banyai Vlad Gabriel 1575 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bartha Bela 2040 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Batea Bianca 1445 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bejat Andrei 817 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Benegui Mihai 1413 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Bera Marius Vasile 1291 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Biro Nona Bogdana 1737 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Boeroiu Mihail Catalin 812 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bologan Adrian Valentin 1233 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bondor George Alexandru 798 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Borchescu Bogdan 1708 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Budusan Laura Cornelia 3032 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Buidan Lucian 1487 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Butum Alexandru Adrian 2442 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Calalb Tudor Cristian 797 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Capatina Flavius Nicolae 1594 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Carcalan Octavian Mircea 1441 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cetanas Razvan Adrian 802 1982 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cimpean Claudiu Iulian 1217 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cindea Ovidiu Lucian 1532 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Circoi Andreea Mona 1541 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Cojocaru Alin 1399 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Constantinescu Viorel 815 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cosma Cosmin 1703 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cucu Ionut Lucian 821 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Cune Gabriela Mirela 1131 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Damian Alexandru 1389 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Dan Mircea Constantin 1267 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Darida Anca 1444 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Darie Cosmin 1595 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dita Bogdan 1443 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Draghici Iulia Maria 1281 1983 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dumitreasa Eugenia Flavia 1395 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Durnea Diana Maria 1412 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ene Andrei Gheorghe 969 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ferastrau Cristian Florin 1023 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Franciuc Constantin 818 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Georgescu Iulian Bogdan 1573 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Gheorghe Roxana 1407 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Goada Bogdan Alexandru 1290 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Goga Dan 1342 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Grecu Annke Andreea 1411 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Haina Alina 1035 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Harau Aurel Mihai 1400 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Hocan Dan Iulian 1633 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Holecz Alexandru Lucian 2302 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iacob Andrei 1702 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Iancu Vicentiu Valentin 1391 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ileana Dan Vasile 1121 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ilyes Daniel 2231 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ion Dana Ioana 1348 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Teodor Ion 1574 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ionica Alina Aurelia 1448 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionita Andrei Daniel 1022 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iova Mircea Alin 1596 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ispas Giorgiana Ofelia 1753 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Jianu Tiberiu 1442 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jujca Adriana 1410 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Jumanca Dragos Marius 1440 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jurca Gabriel 746 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Jurjan Andrea Ildiko 1494 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Koos Lehel 1552 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Koronka Izabella 1762 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Koszta Beata 1149 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Kovacs Ildiko 1559 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Lancea Lucian Eugen 1540 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Latiu Maria Floare 2235 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lokoszta Bogdan Mihai 1196 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Lorinczi Adriana 1409 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Luca Andrei Vasile 1717 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Lupescu Razvan Vasile 1439 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lupu Valentin Andrei 1027 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Mandru Monica 1548 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Manolea Claudia Alina 302 1982 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Martocean Mihaela Ancuta 1497 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Matei Alexandru 2472 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mazere Anca Diana 1152 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Micu Paul Bobii 1039 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Mihaiu Daniela Anca 1421 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mirastian Adrian Daniel 1213 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mircea Bogdan 808 1982 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Miron Florin Raul 1189 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mladin Iosif Cristian 2234 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Moldovan Annamaria 1556 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Mondoc Ioana 1394 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Morar Bogdan Rares 3033 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Muntean Liviu 1403 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Munteanu Alin 1701 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mustata Cristina Elena 1330 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Mustea Mirela Adina 1545 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Naboiu Adrian 1344 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Nadu Robert 811 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Naznean Sandu Andrei 2032 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Neagu Diana Mihaela 1585 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Neamu Catalin 1025 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nedelea Ion 1624 1982 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Nemes Mihaela Elena 1397 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Nicolaica Patricia 1609 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Nistorescu Iulia Georgian 1034 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Oejdean Adina Ioana 2226 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Omut Florin Viorel 1539 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Palfi Janos Attila 1195 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pantea Ciprian Virgil 3027 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pascu Claudius Razvan 1599 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Paulescu Alina Diana 1604 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Pirvanescu Valentina Lavi 1583 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Pisau Bogdan 1555 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Podgoreanu Iulia 1447 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Polbaciu Pamela 1491 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Andreea Ramona 3023 1984 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Cristian Ioan 752 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popa Ioan Gabriel 794 1982 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popa Ionut Catalin 1386 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popa Tudor Stefan 2471 1983 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Eugen 1234 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Potinteu Cosmin Vasile 1198 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Preda Carmen Andreea 1588 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodan Sorina 1587 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Prodea Mihai 1329 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Prunea Mircea Iulian 1388 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Raduly Botond 1554 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Rebka Diana Iulia 1139 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Reus Alin Florin 1204 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Robotin Danut Alexandru 1235 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ruta Sorin Iulian 1716 1984 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Sadoveac Liviu 1597 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Salai Flavius Ciprian 1405 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Schiau Ioana Simona 2218 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Schober Ramona 1408 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Sipos Klara Maria 1558 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Sitov Cristian Gabriel 772 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Soaita Florina Larisa 1032 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sofian Ioan Sebastian 1328 1983 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Somoghi Timea Elisabeta 1603 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stama Catalin 1577 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Cristina Daniela 1754 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stan Mariana Adela 1398 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stanescu Alexandru 795 1982 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stoia Daniel Valentin 788 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stoica Cosmin 1384 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Szabados Monica Margareta 1546 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Szalay Leonia Cristina 1543 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Szentlaszloi Paul 1323 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Szilagyi Gyongyver Timea 1146 1983 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Terigar Beatrice Gabriela 1549 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Teudean Andrei Vasile 1483 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Timis Andrada Larisa 1492 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Toader Florin 1240 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Tocu Alina 1610 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toroican Alexandru Ovidiu 1600 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Toth Alexandru 1531 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Vasile Ane Marina 1626 1983 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Vass Ileana Aurelia 1557 1984 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Vidolman Anca Luiza 2227 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Vinczi Elemer Levente 1242 1983 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Vlad Denisa Marilena 1036 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voica Bogdan 1406 1984 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Zisu Robert 1184 1983 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 4 X 50 m mixt - 9 - 12 ani - Masculin (10 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99
Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99