Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionatele internationale de inot ale Romaniei

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 00:30:55
Munteanu Dumitru 17350 1995 Republica Moldova 00:31:12
Pop Bianca Maria 17346 2000 Republica Moldova 00:32:91
Dobrican Maria Beatrice 17352 2003 Republica Moldova 00:33:00
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 00:33:34
Fangli Henrietta 11346 2001 ROMANIA 00:33:53
Gogu Denisa Elena 9374 1998 City of Manchester Aquatics 00:34:39
Popescu Andreea Ioana 13190 2004 ROMANIA 00:34:75
Bogojinaru Adelina Maria 17351 2000 Republica Moldova 00:35:00
Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:07
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:31
Bacalu Eduard Stefan 17353 2004 Republica Moldova 00:35:90
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:36:30
Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 00:36:41
Bolinteanu Erica Maria 17354 2002 Republica Moldova 00:36:57
Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:65
Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:36:67
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:88
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 00:36:95
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:96
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:23
Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:37:28
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:37:61
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:72
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:77
Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:95
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:47
Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:26
Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:39:42
Cozma Sanziana Maria 12392 2003 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:07
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:16
Costea Denisa Mariana 11444 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:19
Olocsvari Nora Krisztina 12293 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:40:52
Ispas Andreea Florentina 14513 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:40:68
Stanica Maria 13714 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:38
Pinzariu Teodora Ioana 15153 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:41:54
Simionescu Andreea 12951 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:54
Banescu Bianca Alexandra 12026 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:52
Simionescu Alexandra 12950 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:87
Denieul Catinca 12106 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ungureanu Enia Ioana 15667 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (84 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gogita Denisa 17320 1995 Lituania 00:23:84
Asaftei Daria 17300 1997 Turcia 00:24:40
Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:74
Martin Daniel Cristian 12614 2000 ROMANIA 00:24:75
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:00
Roman Ana Iulia 17325 2000 Lituania 00:25:26
Spataru Petru Marius 17309 1970 Turcia 00:25:48
Petrache Alexandru 11991 2002 ROMANIA 00:25:56
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 00:25:73
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:86
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:95
Baciu Ovidiu 17332 1998 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 00:26:21
Neama Raul Emanuel 9780 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:26:24
Cotos Serban 12342 2002 ROMANIA 00:26:31
Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Turcia 00:26:45
Silaghi Rares 11411 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:51
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:53
Tudor Alexandru Gabriel 17335 2000 Republica Moldova 00:26:75
Badescu Petrut Ovidiu 10554 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:80
Benko Gabriel Luca 17306 2003 Turcia 00:26:90
Stefan Ema Andreea 17339 2001 Republica Moldova 00:26:90
Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:92
Mailat Eduard Gabriel 9974 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:99
Sandu Robert Cristian 11981 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:27:09
Orban Eduard Bernardin 17301 2002 Turcia 00:27:15
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:20
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:30
Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:38
Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:66
Teodorescu Bogdan 9442 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:27:69
Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 As. Cl. Sp. "C.S. MURRY SAN" ARAD 00:27:95
Calin Rares Mihai 11893 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:28:01
Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:15
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:33
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:33
Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:28:34
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:38
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:43
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:70
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:13
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:16
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:18
Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:36
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:43
Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:59
Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:59
Punga Dragos George 11554 2000 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:62
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:64
Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:75
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:86
Tamasan Dan Mihai 11983 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:95
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:98
Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:08
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:11
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:29
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:32
Alexandrescu Mihai 16238 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:37
Tenu Floroiu Enrique Gabr 16819 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:39
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:41
Comsa Mihai Alexandru 10769 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:46
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:30:62
Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:69
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:75
Ionescu David Ioan 17359 1992 Susan's Bay swimming club Sierra Leone 00:31:23
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:33
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:37
Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:40
Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:54
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:20
Arbone Raul Andrei 17333 1995 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 99:99:99
Barabas David Szilard 12388 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Daba Cosmin 10903 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Haiducu Laurentiu 9918 2001 ROMANIA 99:99:99
Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Irimioiu Rares Mihai 14144 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Plesa Andrei 9114 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 ROMANIA 99:99:99
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (48 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Racz Nandor Ferencz 17345 2001 Republica Moldova 01:01:55
Dobrin Alexandra 6556 1993 ROMANIA 01:05:21
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 Turcia 01:05:26
Mera Raluca 11203 2001 ROMANIA 01:05:78
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 01:05:90
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 ROMANIA 01:08:18
Nitu Antonia Daria 11538 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:30
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 01:08:38
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 ROMANIA 01:08:87
Artene Maria Raluca 12526 2003 ROMANIA 01:08:92
Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:98
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:09:00
Giurca Cristina Lucia And 11680 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:09:01
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:38
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:95
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:61
Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:92
Constantin Diana 13400 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:29
Olteanu Ana Maria 11722 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:64
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:12:24
Enciu Daria Teodora 12287 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:12:25
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 01:12:26
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:41
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:12:97
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:13:47
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 01:13:52
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:63
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:66
Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:14:10
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:14:23
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:14:26
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:14:36
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:39
Precob Cretu Anisia 13206 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:14:56
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:81
Georgescu Maria Alexia 12792 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:15:51
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:81
Tudorescu Ioana 15450 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:17:55
Dumitrescu Cristina 13058 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:57
Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:17:60
Manhardt Sierra Christina 15474 2004 ASC Corona 2010 Brasov 01:17:97
Popescu Ana 12374 2001 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:21:92
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Sabadeanu Sabrina 16625 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Ungureanu Enia Ioana 15667 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 4 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ciorgovean Diana 17316 1995 Lituania 01:56:11
Martin Daniel Cristian 12614 2000 ROMANIA 01:58:72
Rac Sofia Elena 17318 1994 Lituania 02:01:26
Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:05:09
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:27
Trifoi Ioana Antonia 17326 2000 Lituania 02:05:73
Vlad Maria 17323 2000 Lituania 02:07:11
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:07:64
Madaras Maria Anton 10049 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:09:45
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:77
Popa Andrei Mihai 10854 2002 ROMANIA 02:11:76
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:37
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:12:49
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:65
Soaita Maya Eva 17321 2003 Lituania 02:17:93
Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:18:18
Stafie Calin 11072 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:20:39
Nicolae Matei Cosmin 17336 2003 Republica Moldova 02:21:49
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:21:83
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 ROMANIA 02:22:00
Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:22:21
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:23:97
Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:24:89
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:27:17
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Savastita Simona Alex. 11038 2000 ROMANIA 04:24:42
Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:26:53
Spinu Clara Andreea 11998 2003 ROMANIA 04:27:23
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 04:27:34
Molnar Tudor Mihai 17312 2002 Turcia 04:28:62
Sepi Maia Ilinca 17347 2001 Republica Moldova 04:34:12
Manea Daria Maria 17357 2002 Liban 04:35:40
Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:50
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:39:50
Vochin Andrei 17348 2003 Republica Moldova 04:41:23
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 04:42:78
Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:42:83
Kokkinakis Elena Maria 11366 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:47:68
Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:50:55
Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:51:22
Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:52:89
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:52:91
Vajas Zsofia 14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:58:59
Rapolti Eszter 13773 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:59:35
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 05:05:37
Dumitrescu Cristina 13058 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:06:08
Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:06:76
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:07:04
Iacob Diana Maria 13485 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:09:29
Nicolaescu Livia Ioana 13955 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:11:14
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:33:32
Cala Iasmina Maria 13642 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (103 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Medrut Ada Maria 17319 1993 Lituania 00:48:64
Asaftei Daria 17300 1997 Turcia 00:49:83
Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:50:23
Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:16
Arbone Raul Andrei 17333 1995 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 00:51:62
Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:51:87
Ciumas Dragos Andrei 17331 1997 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 00:52:09
Marcus Noelis Teodora Ioa 17317 1997 Lituania 00:52:11
Buciuc Mihai Matei 17340 1997 Republica Moldova 00:52:26
Filipescu Daria Maria 17327 2000 Lituania 00:52:30
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 ROMANIA 00:52:30
Fiilipan Roxana Daria 17328 2002 Lituania 00:52:59
Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:02
Buleu Alexa Maria 17302 2002 Turcia 00:53:30
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2003 Lituania 00:53:57
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 00:53:72
Stan Leon 11929 2002 ROMANIA 00:53:95
Feiffer Hunor 17344 2001 Republica Moldova 00:53:97
Fulga Andrei Liviu 17338 1998 Republica Moldova 00:53:97
Stefan Ema Andreea 17339 2001 Republica Moldova 00:54:00
Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:54:07
Dutulescu Rares Florin 17337 2001 Republica Moldova 00:54:23
Neama Raul Emanuel 9780 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:54:34
Suciu Alexandra Ioana 17305 2003 Turcia 00:54:38
Badarau Raul Sebastian 10885 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:54:42
Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:50
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 ROMANIA 00:54:51
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:54:84
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:54:97
Bacalu Denisa 17355 2002 Liban 00:54:99
Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:55:10
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:55:13
Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:55:17
Petrache Alexandru 11991 2002 ROMANIA 00:55:17
Radu Marius Theodor 10561 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:55:35
Silaghi Rares 11411 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:46
Szabo Agota 17342 2001 Republica Moldova 00:55:50
Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:55:71
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:55:86
Benko Gabriel Luca 17306 2003 Turcia 00:55:95
Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 00:56:03
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:09
Roth Berna Dett 17343 2002 Republica Moldova 00:56:20
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:30
Sandu Robert Cristian 11981 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:56:46
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:57:02
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:19
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:57:22
Danila Cristian Nicolae 13108 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:24
Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:36
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:57:49
Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:57
Bomchis Filip Tudor 11041 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:74
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:84
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:92
Deznan Luca 11936 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:58:09
Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:16
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:44
Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:68
Madaras Sabin Augustin 10460 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:70
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:79
Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:58:84
Alexandrescu Mihai 16238 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:58:85
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:58:88
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:94
Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:01
Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:59:08
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:27
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:39
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:59:45
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:55
Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:59:61
Hentia Alexandru George 12573 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:82
Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:84
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:90
Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:94
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:99
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:00:02
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:23
Nemtoi Ioan Stefan 13835 2000 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:49
Vlad Giulio Marco 10856 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:57
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:71
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:00:77
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:93
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:06
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:47
Tenu Floroiu Enrique Gabr 16819 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:01:60
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:77
Dutu Alexandru Nicolae 10599 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:94
Comsa Mihai Alexandru 10769 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:20
Tamasan Dan Mihai 11983 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:02:32
Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:68
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:03:78
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:87
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:64
Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:90
Ionescu Ioachim Dumitru 17360 2001 Susan's Bay swimming club Sierra Leone 01:14:82
Glinta Robert Andrei 9019 1997 ROMANIA 99:99:99
Irimioiu Rares Mihai 14144 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 7 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (23 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 02:11:03
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 02:18:97
Dobrin Alexandra 6556 1993 ROMANIA 02:21:18
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 ROMANIA 02:22:04
Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:22:59
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 ROMANIA 02:24:04
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 02:24:72
Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:27:69
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 ROMANIA 02:29:28
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:30:94
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:99
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:35:27
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:35:92
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:93
Ilie Ioana 12790 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:36:58
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 02:39:92
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:41:49
Denieul Catinca 12106 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:44:57
Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:45:11
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:46:03
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:48:93
Stanica Maria 13714 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:56:69
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 8 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (36 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vlad Maria 17323 2000 Lituania 02:06:09
Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:27
Udrea Teodora Maria 17324 2000 Lituania 02:09:99
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:22
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:10:35
Bibolar Maria Raluca 17334 2002 Republica Moldova 02:10:69
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:69
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:83
Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Turcia 02:12:42
Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:12:52
Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 ROMANIA 02:12:58
Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:13:85
Haiducu Laurentiu 9918 2001 ROMANIA 02:14:04
Suciu Alexandra Ioana 17305 2003 Turcia 02:14:10
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:87
Feiffer Hunor 17344 2001 Republica Moldova 02:15:00
Szabo Agota 17342 2001 Republica Moldova 02:15:20
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:73
Bokor Ruben Peter 17304 2002 Turcia 02:17:46
Nicolae Matei Cosmin 17336 2003 Republica Moldova 02:21:22
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:22:14
Calin Rares Mihai 11893 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:22:96
Preda Ioan Alexandru 11518 2002 Palatul copiilor Constanta 02:23:16
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:24:04
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:24:66
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:00
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:26:44
Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:30:34
Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:63
Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bomchis Filip Tudor 11041 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Munteanu Dumitru 17350 1995 Republica Moldova 00:31:51
Pop Bianca Maria 17346 2000 Republica Moldova 00:32:15
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 00:32:98
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 00:33:29
Fangli Henrietta 11346 2001 ROMANIA 00:34:09
Dobrican Maria Beatrice 17352 2003 Republica Moldova 00:34:17
Gogu Denisa Elena 9374 1998 City of Manchester Aquatics 00:34:35
Popescu Andreea Ioana 13190 2004 ROMANIA 00:34:93

Proba 2 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:94
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:14
Bacalu Eduard Stefan 17353 2004 Republica Moldova 00:35:28
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:50
Denieul Catinca 12106 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:03
Bolinteanu Erica Maria 17354 2002 Republica Moldova 00:36:23
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:48
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 00:36:55

Proba 3 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gogita Denisa 17320 1995 Lituania 00:24:60
Martin Daniel Cristian 12614 2000 ROMANIA 00:24:73
Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:03
Stan Leon 11929 2002 ROMANIA 00:25:26
Petrache Alexandru 11991 2002 ROMANIA 00:25:28
Arbone Raul Andrei 17333 1995 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 00:25:33
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 00:25:45
Neama Raul Emanuel 9780 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:25:55

Proba 4 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Spataru Petru Marius 17309 1970 Turcia 00:25:61
Roman Ana Iulia 17325 2000 Lituania 00:25:76
Cotos Serban 12342 2002 ROMANIA 00:25:85
Tudor Alexandru Gabriel 17335 2000 Republica Moldova 00:26:00
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:01
Silaghi Rares 11411 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:13
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:20
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:31

Proba 5 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Racz Nandor Ferencz 17345 2001 Republica Moldova 01:04:79
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 01:05:13
Dobrin Alexandra 6556 1993 ROMANIA 01:05:48
Mera Raluca 11203 2001 ROMANIA 01:05:60
Sabadeanu Sabrina 16625 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:06:50
Nitu Antonia Daria 11538 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:65
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 Turcia 01:08:09
Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:08:38

Proba 6 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 01:08:91
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:12
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 ROMANIA 01:09:47
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:47
Artene Maria Raluca 12526 2003 ROMANIA 01:09:62
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 ROMANIA 01:10:03
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:10:17
Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:10:65

Proba 7 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Martin Daniel Cristian 12614 2000 ROMANIA 02:04:47
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:81
Ciorgovean Diana 17316 1995 Lituania 02:07:43
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:20
Popa Andrei Mihai 10854 2002 ROMANIA 02:11:30
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:11:35
Trifoi Ioana Antonia 17326 2000 Lituania 02:11:59
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:04

Proba 8 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:12:10
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:23
Vlad Maria 17323 2000 Lituania 02:13:36
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:13:50
Madaras Maria Anton 10049 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:13:83
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:15:85
Soaita Maya Eva 17321 2003 Lituania 02:16:64
Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:19:08

Proba 9 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 04:25:02
Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:25:86
Molnar Tudor Mihai 17312 2002 Turcia 04:26:06
Spinu Clara Andreea 11998 2003 ROMANIA 04:27:48
Savastita Simona Alex. 11038 2000 ROMANIA 04:28:73
Sepi Maia Ilinca 17347 2001 Republica Moldova 04:34:45
Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:36:25
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:37:82

Proba 10 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 04:39:47
Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:40:06
Manea Daria Maria 17357 2002 Liban 04:40:54
Vochin Andrei 17348 2003 Republica Moldova 04:41:40
Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:43:28
Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:46:37
Kokkinakis Elena Maria 11366 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:46:78
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:49:52

Proba 11 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Glinta Robert Andrei 9019 1997 ROMANIA 00:50:69
Medrut Ada Maria 17319 1993 Lituania 00:50:97
Marcus Noelis Teodora Ioa 17317 1997 Lituania 00:51:42
Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:58
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 ROMANIA 00:51:87
Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:17
Ciumas Dragos Andrei 17331 1997 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 00:52:21
Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:52:28

Proba 12 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Buciuc Mihai Matei 17340 1997 Republica Moldova 00:52:45
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 00:52:57
Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:52:62
Arbone Raul Andrei 17333 1995 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 00:52:73
Filipescu Daria Maria 17327 2000 Lituania 00:52:90
Fulga Andrei Liviu 17338 1998 Republica Moldova 00:53:21
Buleu Alexa Maria 17302 2002 Turcia 00:53:28
Stan Leon 11929 2002 ROMANIA 00:53:28

Proba 13 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 02:19:08
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 ROMANIA 02:23:79
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 02:24:88
Dobrin Alexandra 6556 1993 ROMANIA 02:25:02
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 02:25:27
Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:26:95
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 ROMANIA 02:27:27
Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:28:61

Proba 14 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 02:32:95
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 ROMANIA 02:33:56
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:84
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:34:85
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:64
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:36:49
Ilie Ioana 12790 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:38:10
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 02:40:13

Proba 15 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bibolar Maria Raluca 17334 2002 Republica Moldova 02:08:18
Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:77
Haiducu Laurentiu 9918 2001 ROMANIA 02:10:42
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:87
Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:11:72
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:82
Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Turcia 02:11:98
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:11:98

Proba 16 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Udrea Teodora Maria 17324 2000 Lituania 02:12:02
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:07
Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 ROMANIA 02:13:27
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:63
Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:14:26
Suciu Alexandra Ioana 17305 2003 Turcia 02:15:43
Vlad Maria 17323 2000 Lituania 02:16:03
Bokor Ruben Peter 17304 2002 Turcia 02:16:11

Proba 17 4 X 100 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (11 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Melisa Gherghel, Noemi Maria Radu, Leona Popa, Otilia Lavinia Pop, 2018 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Stafeta 2 Daria Anastasia Budris, Raluca Mera, Anca Elena Haulica, Maria Andreea Mira, 2018 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Stafeta 8 Corina Ioana Coman, Ioana Tudorescu, Cristina Dumitrescu, Diana Constantin, 2018 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stafeta 5 Ana Iulia Dascal, Doris Pusztay, Jasminne Anne Marie Ivan, Maysa Ratiu, 2018 ROMANIA 99:99:99
Stafeta 4 Nandor Ferencz Racz, Andrei Vochin, Erica Maria Bolinteanu, Maia Ilinca Sepi, 2018 Republica Moldova 99:99:99
Stafeta 1 Daria Maria Ioana, Ecaterina Scortea, Bianca Maria Ilie, Claudia Ioana Tolea, 2018 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stafeta 7 Andreea Loreda Sarbulescu, Rebeca Chelu, Roberta Cristina Rusu, Irina Alexandra Tomuta, 2018 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 2 Samira Alexandra Ahmad, Cretu Anisia Precob, Letitia Andreea Motos, Nicole Visan, 2018 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Stafeta 3 Alexandra Dobrin, Alexandra Bogdaneci, Adelina Elena Buzdugan, Cristina Georgeta Tatar, 2018 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Stafeta 3 Gabriela Ioana Gadea, Tia Maria Danila, Andreea Ramona Dragoi, Maria Claudia Gadea, 2018 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stafeta 6 Helsinia Mihaela Garboan, Katherina Badralexi, Nora Krisztina Olocsvari, Mocan Diana Stef. Ceaca, 2018 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 18 4 X 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (14 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 3 Raul Sebastian Badarau, Victor Stefan Iacob, George Iloviceanu, Marius Gabriel Timofte, 2018 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Stafeta 6 Vicentzo Nicolas Popa, Florin Antonio Oprea, Vlad Gabriel Arpin, Alberto Gabriel Stoian, 2018 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 3 Patrick Adorian Damian, Rares Mihai Calin, Leonard Leucuta, Mihai Jurchescu, 2018 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Stafeta 7 Bogdan Ionut Iordachescu, Bogdan Mihai Petre, Alexandru Vasile Ancuta, Gheorghe Cristian Tatar, 2018 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Stafeta 4 Andrei Rusen, C-Tin George Alexandru Stoica, Ionut Radu, Alin Coste, 2018 ROMANIA 99:99:99
Stafeta 1 Sebastian Adrian Babiciu, Cezar Cristian Cozmuta, Alexandru Hancu, Rares Silaghi, 2018 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stafeta 5 Bogdan Alexandru Cismas, Costin Alin Rusen, Marius Adrian Nitu, Sebastian Andrei Cuzuban, 2018 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 6 Hunor Feiffer, Andrei Liviu Fulga, Rares Florin Dutulescu, Mihai Matei Buciuc, 2018 Republica Moldova 99:99:99
Stafeta 4 Vasile Alex. Pacioianu, Marius Theodor Radu, Andrei Cristian Nicolae, Rares Mihai Irimioiu, 2018 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Stafeta 2 Iulius Sebastian Croitor, Andrei Mihai Popa, Mihnea Ioan Ionescu, Antonio Andrei Costroj, 2018 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stafeta 4 Catalin Ionut Ciaus, Ioan Stefan Nemtoi, Alexandru Piciorus, Edmond Florin Alexandru, 2018 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stafeta 8 Leon Stan, Tobias George Dumitrache, Bogdan Alex. Stefanescu, Octavian Toma, 2018 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stafeta 1 Daniel Alexandru Nicusan, Popazov Andrei Marinescu, Laurentiu Haiducu, Balazs Meszaros, 2018 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stafeta 5 Daria Maria Filipescu, Lungescu Iulia Mar Budris, Ana Iulia Roman, Roxana Daria Fiilipan, 2018 Lituania 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (64 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Asaftei Daria 17300 1997 Turcia 00:27:39
Marcus Noelis Teodora Ioa 17317 1997 Lituania 00:27:75
Tomos Isvan Cristian 17308 1987 Turcia 00:28:00
Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:29:04
Spataru Petru Marius 17309 1970 Turcia 00:29:51
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:58
Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:77
Udrea Teodora Maria 17324 2000 Lituania 00:29:90
Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:29:93
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:01
Teodorescu Bogdan 9442 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:30:03
Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:30:43
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:45
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:47
Orban Eduard Bernardin 17301 2002 Turcia 00:30:69
Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:74
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:88
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:91
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:15
Buciuc Mihai Matei 17340 1997 Republica Moldova 00:31:26
Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:36
Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 As. Cl. Sp. "C.S. MURRY SAN" ARAD 00:31:39
Fulga Andrei Liviu 17338 1998 Republica Moldova 00:31:44
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:56
Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 00:31:63
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:31:66
Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:67
Grigore Anita Andreea Lav 17341 2000 Republica Moldova 00:31:70
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:82
Calin Rares Mihai 11893 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:87
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:95
Mailat Eduard Gabriel 9974 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:17
Preda Ioan Alexandru 11518 2002 Palatul copiilor Constanta 00:32:31
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:32
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:32:99
Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:04
Ionescu David Ioan 17359 1992 Susan's Bay swimming club Sierra Leone 00:33:19
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:30
Punga Dragos George 11554 2000 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:33:32
Bomchis Filip Tudor 11041 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:78
Dutu Alexandru Nicolae 10599 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:78
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:89
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:94
Sandu Robert Cristian 11981 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:34:03
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:08
Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:50
Barabas David Szilard 12388 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:74
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:90
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:49
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:56
Daba Cosmin 10903 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:61
Deznan Luca 11936 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:35:61
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:64
Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:72
Bunaciu Andrada Ioana 17315 2003 St. Paul's Aquatics Londra - MB 00:35:90
Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:04
Vlad Giulio Marco 10856 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:10
Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:37:70
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Tenu Floroiu Enrique Gabr 16819 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (65 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:81
Molnar Tudor Mihai 17312 2002 Turcia 00:28:41
Costea Carina 17329 1999 Lituania 00:28:42
Dascal Ana Iulia 11810 2002 ROMANIA 00:28:53
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:28:66
Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 ROMANIA 00:28:75
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 ROMANIA 00:29:20
Ratiu Maysa 12969 2003 ROMANIA 00:29:34
Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:38
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:29:48
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 00:29:61
Stancescu Ioana Antonia 17356 2001 Liban 00:29:70
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:94
Visan Nicole 15650 2004 ROMANIA 00:30:06
Giurca Cristina Lucia And 11680 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:12
Denieul Catinca 12106 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:29
Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:31
Vochin Andrei 17348 2003 Republica Moldova 00:30:32
Bolinteanu Erica Maria 17354 2002 Republica Moldova 00:30:40
Bogojinaru Adelina Maria 17351 2000 Republica Moldova 00:30:42
Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:61
Sarbulescu Andreea Loreda 11322 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:68
Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:30:75
Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:77
Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:30:77
Mera Raluca 11203 2001 ROMANIA 00:30:78
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:87
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 00:30:88
Nae Patrick Teodor 17349 2000 Republica Moldova 00:31:00
Dascal Alexia 11750 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:31:24
Cojocaru Alina Georgiana 11660 2001 Sport Club Municipal Bacau 00:31:38
Fangli Henrietta 11346 2001 ROMANIA 00:31:43
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:64
Cala Iasmina Maria 13642 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:68
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:71
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:91
Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:91
Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:20
Guias Meg Lidia 12269 2002 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:32:33
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:32:35
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:51
Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:51
Popa Madalina Elena 12700 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:54
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:56
Costea Denisa Mariana 11444 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:57
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:32:65
Ciobanu Cristiana Ioana 13201 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:02
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:15
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:33:42
Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:33:79
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:86
Nicolaescu Livia Ioana 13955 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:01
Simionescu Alexandra 12950 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:03
Stanica Maria 13714 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:36
Dumitrescu Cristina 13058 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:67
Ilisei Erica 14421 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:78
Balta Andreea Bianca 11944 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Banescu Bianca Alexandra 12026 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Sabadeanu Sabrina 16625 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 ROMANIA 99:99:99
Ungureanu Enia Ioana 15667 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gogita Denisa 17320 1995 Lituania 00:52:88
Martin Daniel Cristian 12614 2000 ROMANIA 00:53:02
Roman Ana Iulia 17325 2000 Lituania 00:55:16
Arbone Raul Andrei 17333 1995 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 00:55:21
Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:55:59
Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:99
Neama Raul Emanuel 9780 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:56:60
Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Turcia 00:57:27
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 00:57:38
Cotos Serban 12342 2002 ROMANIA 00:57:46
Petrache Alexandru 11991 2002 ROMANIA 00:57:69
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:79
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:88
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:93
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:65
Benko Gabriel Luca 17306 2003 Turcia 00:59:29
Silaghi Rares 11411 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:53
Tudor Alexandru Gabriel 17335 2000 Republica Moldova 00:59:74
Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:59:86
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:00:17
Buleu Alexa Maria 17302 2002 Turcia 01:00:20
Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:87
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:30
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:13
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:33
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:06
Mihaiasa Dragos 17314 2003 St. Paul's Aquatics Londra - MB 01:03:31
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:67
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:04:53
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:74
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:15
Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:39
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:46
Alexandrescu Mihai 16238 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:57
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 01:05:88
Bomchis Filip Tudor 11041 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:92
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:81
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:87
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:06:97
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:07:06
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:49
Sandu Robert Cristian 11981 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:08:19
Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:79
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:60
Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:70
Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:32
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Tenu Floroiu Enrique Gabr 16819 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 4 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Racz Nandor Ferencz 17345 2001 Republica Moldova 02:10:12
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 02:17:53
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 02:25:32
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 ROMANIA 02:25:80
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 ROMANIA 02:25:87
Nitu Antonia Daria 11538 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:54
Artene Maria Raluca 12526 2003 ROMANIA 02:27:92
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 Turcia 02:28:07
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:28:76
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:03
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:29:32
Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:30:15
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:30:76
Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:88
Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:23
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:34:27
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:34:69
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:35:92
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:36:94
Enciu Daria Teodora 12287 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:37:23
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:37:88
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 02:38:10
Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:39:49
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:39:65
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:40:13
Precob Cretu Anisia 13206 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:40:21
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:73
Tudorescu Ioana 15450 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:57
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:43:34
Georgescu Maria Alexia 12792 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:53:18
Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Sabadeanu Sabrina 16625 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 5 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (82 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ciorgovean Diana 17316 1995 Lituania 01:45:12
Medrut Ada Maria 17319 1993 Lituania 01:50:29
Artimon Alin Alexandru 7028 1992 ROMANIA 01:52:61
Moldovan Vlad 17330 1989 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 01:54:24
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 ROMANIA 01:54:90
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:55:88
Bacalu Denisa 17355 2002 Liban 01:56:40
Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:56:64
Popa Andrei Mihai 10854 2002 ROMANIA 01:57:19
Badarau Raul Sebastian 10885 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:57:91
Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 ROMANIA 01:58:53
Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:58:62
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:58:84
Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:58:90
Fiilipan Roxana Daria 17328 2002 Lituania 01:58:94
Bibolar Maria Raluca 17334 2002 Republica Moldova 01:58:95
Filipescu Daria Maria 17327 2000 Lituania 01:59:48
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:59:70
Suciu Alexandra Ioana 17305 2003 Turcia 01:59:80
Szabo Agota 17342 2001 Republica Moldova 02:00:50
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:00:65
Radu Marius Theodor 10561 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:01:00
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:01:02
Ciumas Dragos Andrei 17331 1997 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 02:01:07
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 ROMANIA 02:01:20
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2003 Lituania 02:01:92
Ceaus Martina 17307 2003 Turcia 02:02:00
Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:03:32
Soaita Maya Eva 17321 2003 Lituania 02:03:83
Dutulescu Rares Florin 17337 2001 Republica Moldova 02:04:00
Feiffer Hunor 17344 2001 Republica Moldova 02:04:00
Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:04:05
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:04:58
Nicolae Matei Cosmin 17336 2003 Republica Moldova 02:04:90
Stafie Calin 11072 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:05:42
Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:05:47
Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:05:52
Danila Cristian Nicolae 13108 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:83
Roth Berna Dett 17343 2002 Republica Moldova 02:06:10
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:06:57
Madaras Sabin Augustin 10460 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:07:52
Hentia Alexandru George 12573 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:75
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:08:04
Dulu Costin Gabriel 10004 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:08:16
Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:08:95
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:00
Mihaiasa Dragos 17314 2003 St. Paul's Aquatics Londra - MB 02:09:15
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:21
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:09:36
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:09:90
Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:10:01
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:10:89
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:11:69
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 02:12:03
Alexandrescu Mihai 16238 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:12:73
Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:13:69
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:52
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:14:73
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:14:81
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:15:78
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:16:05
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:78
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:16:81
Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:84
Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:18:50
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:18:90
Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:19:35
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:20:20
Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:03
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:28:11
Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Irimioiu Rares Mihai 14144 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Vlad Maria 17323 2000 Lituania 99:99:99

Proba 6 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 01:06:77
Munteanu Dumitru 17350 1995 Republica Moldova 01:09:47
Pop Bianca Maria 17346 2000 Republica Moldova 01:10:94
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 01:11:89
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 01:12:01
Fangli Henrietta 11346 2001 ROMANIA 01:12:64
Dobrican Maria Beatrice 17352 2003 Republica Moldova 01:13:80
Gogu Denisa Elena 9374 1998 City of Manchester Aquatics 01:14:78
Bacalu Eduard Stefan 17353 2004 Republica Moldova 01:15:90
Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:15:91
Popescu Andreea Ioana 13190 2004 ROMANIA 01:16:74
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 01:17:69
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:19:37
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:44
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:19:97
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:20:38
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:80
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:90
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:58
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:68
Ilie Ioana 12790 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:22:25
Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:29
Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 01:23:06
Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:24:04
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:24:62
Cozma Sanziana Maria 12392 2003 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:28
Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:27:12
Ispas Andreea Florentina 14513 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:28:57
Stanica Maria 13714 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:68
Pinzariu Teodora Ioana 15153 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:28:94
Simionescu Andreea 12951 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:38
Denieul Catinca 12106 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Olocsvari Nora Krisztina 12293 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 7 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (17 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Haiducu Laurentiu 9918 2001 ROMANIA 04:28:18
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:32:66
Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:43
Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 ROMANIA 04:37:52
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:39:20
Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:44:96
Bokor Ruben Peter 17304 2002 Turcia 04:45:35
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:47:28
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:48:32
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:48:52
Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:49:50
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:51:18
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:06:47
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:10:11
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:11:10
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:50:42
Kokkinakis Elena Maria 11366 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:51:06
Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:52:88
Vajas Zsofia 14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 10:12:71
Rapolti Eszter 13773 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 10:14:98
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 10:22:39
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 10:23:24
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:27:57
Iacob Diana Maria 13485 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Marcus Noelis Teodora Ioa 17317 1997 Lituania 00:28:13
Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:28:97
Tomos Isvan Cristian 17308 1987 Turcia 00:29:10
Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:29:19
Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:60
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:69
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:95
Teodorescu Bogdan 9442 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:30:20

Proba 2 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:22
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:23
Spataru Petru Marius 17309 1970 Turcia 00:30:26
Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:46
Grigore Anita Andreea Lav 17341 2000 Republica Moldova 00:30:49
Udrea Teodora Maria 17324 2000 Lituania 00:30:65
Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:30:71
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:73

Proba 3 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:12
Dascal Ana Iulia 11810 2002 ROMANIA 00:28:13
Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:56
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:28:59
Molnar Tudor Mihai 17312 2002 Turcia 00:28:87
Ratiu Maysa 12969 2003 ROMANIA 00:29:05
Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 ROMANIA 00:29:12
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 ROMANIA 00:29:28

Proba 4 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sabadeanu Sabrina 16625 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:43
Costea Carina 17329 1999 Lituania 00:29:45
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 00:29:52
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:29:62
Stancescu Ioana Antonia 17356 2001 Liban 00:29:67
Visan Nicole 15650 2004 ROMANIA 00:29:74
Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:87
Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:10

Proba 5 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Martin Daniel Cristian 12614 2000 ROMANIA 00:53:68
Gogita Denisa 17320 1995 Lituania 00:54:55
Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:37
Neama Raul Emanuel 9780 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:55:93
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 00:56:19
Roman Ana Iulia 17325 2000 Lituania 00:56:57
Arbone Raul Andrei 17333 1995 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 00:56:88
Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Turcia 00:57:16

Proba 6 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Cotos Serban 12342 2002 ROMANIA 00:57:19
Petrache Alexandru 11991 2002 ROMANIA 00:57:47
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:62
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:66
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:83
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:10
Benko Gabriel Luca 17306 2003 Turcia 00:58:13
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:78

Proba 7 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Racz Nandor Ferencz 17345 2001 Republica Moldova 02:15:28
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 02:19:72
Sabadeanu Sabrina 16625 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:21:75
Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:22:17
Nitu Antonia Daria 11538 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:96
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 ROMANIA 02:26:38
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 Turcia 02:29:05
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 ROMANIA 02:29:82

Proba 8 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:30:24
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 02:30:42
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:31:04
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:31:71
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:32:71
Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:32:78
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:32:99
Artene Maria Raluca 12526 2003 ROMANIA 02:33:35

Proba 9 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ciorgovean Diana 17316 1995 Lituania 01:51:74
Medrut Ada Maria 17319 1993 Lituania 01:54:08
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 ROMANIA 01:54:85
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:55:78
Artimon Alin Alexandru 7028 1992 ROMANIA 01:55:82
Moldovan Vlad 17330 1989 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 01:56:00
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:56:66
Badarau Raul Sebastian 10885 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:56:85

Proba 10 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bibolar Maria Raluca 17334 2002 Republica Moldova 01:57:07
Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:58:18
Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 ROMANIA 01:58:43
Popa Andrei Mihai 10854 2002 ROMANIA 01:58:44
Bacalu Denisa 17355 2002 Liban 01:58:57
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:58:73
Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:59:14
Ceaus Martina 17307 2003 Turcia 01:59:22

Proba 11 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Munteanu Dumitru 17350 1995 Republica Moldova 01:10:26
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 01:10:58
Pop Bianca Maria 17346 2000 Republica Moldova 01:11:32
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 01:11:41
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 01:13:08
Gogu Denisa Elena 9374 1998 City of Manchester Aquatics 01:14:26
Dobrican Maria Beatrice 17352 2003 Republica Moldova 01:14:47
Fangli Henrietta 11346 2001 ROMANIA 01:14:77

Proba 12 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Popescu Andreea Ioana 13190 2004 ROMANIA 01:14:89
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 01:17:62
Bacalu Eduard Stefan 17353 2004 Republica Moldova 01:18:34
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:19:15
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:41
Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:19:86
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:19:97
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:60

Proba 13 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:39:36
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:40:07
Haiducu Laurentiu 9918 2001 ROMANIA 04:40:65
Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 ROMANIA 04:42:00
Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:42:06
Bokor Ruben Peter 17304 2002 Turcia 04:48:18
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:50:75
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:51:86

Proba 14 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 04:57:18
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:58:16
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:04:39
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:11:79
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:21:97

Proba 15 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 09:03:75
Spinu Clara Andreea 11998 2003 ROMANIA 09:08:98
Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:12:56
Manea Daria Maria 17357 2002 Liban 09:24:30
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 09:32:36
Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:34:71
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:39:36
Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:42:81

Proba 16 4 X 100 m liber - 14 - 99 ani - Mixt (13 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 7 Bogdan Alex. Stefanescu, Leon Stan, Ioana Alexandra Serman, Sara Maria Constantinescu, 2018 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stafeta 4 Raul Sebastian Badarau, Victor Stefan Iacob, Raluca Mera, Maria Andreea Mira, 2018 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Stafeta 2 Bogdan Mihai Petre, Alexandru Vasile Ancuta, Alexandra Dobrin, Alexandra Bogdaneci, 2018 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Stafeta 1 Ionut Radu, Andrei Rusen, Jasminne Anne Marie Ivan, Gabriela Ioana Gadea, 2018 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stafeta 1 Patrick Adorian Damian, Rares Mihai Calin, Samira Alexandra Ahmad, Nicole Visan, 2018 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Stafeta 5 Andrei Liviu Fulga, Nandor Ferencz Racz, Maia Ilinca Sepi, Mihai Matei Buciuc, 2018 Republica Moldova 99:99:99
Stafeta 3 Iulius Sebastian Croitor, Andrei Mihai Popa, Daria Maria Ioana, Andreea Ramona Dragoi, 2018 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stafeta 7 Vlad Paturca, Octavian Toma, Madalina Elena Popa, Alina Maria Dragusi, 2018 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stafeta 3 Rares Gheorghe Tanasie, Carina Maria Trusca, Gabriel Icobescu, Carina Notingher, 2018 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stafeta 3 C-Tin George Alexandru Stoica, Ana Iulia Dascal, Maysa Ratiu, Daniel Cristian Martin, 2018 ROMANIA 99:99:99
Stafeta 2 Leonard Leucuta, Mihai Jurchescu, Cretu Anisia Precob, Letitia Andreea Motos, 2018 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Stafeta 2 Rares Silaghi, Sebastian Adrian Babiciu, Antonia Salajan, Iulia Alexia Becsi, 2018 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stafeta 5 Sebastian Andrei Cuzuban, Gabriel Ioan Dumitrache, Roberta Cristina Rusu, Irina Alexandra Tomuta, 2018 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (81 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tecsa Ioan Vlad 17313 1992 Grecia 00:25:50
Dascal Ana Iulia 11810 2002 ROMANIA 00:26:44
Molnar Tudor Mihai 17312 2002 Turcia 00:26:82
Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:26:93
Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 ROMANIA 00:26:98
Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:04
Sepi Maia Ilinca 17347 2001 Republica Moldova 00:27:34
Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:50
Ratiu Maysa 12969 2003 ROMANIA 00:27:52
Denieul Catinca 12106 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:54
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 00:27:59
Manea Daria Maria 17357 2002 Liban 00:27:72
Bascarau Alexia Maria 12540 2003 ROMANIA 00:27:76
Visan Nicole 15650 2004 ROMANIA 00:28:01
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 Turcia 00:28:10
Bolinteanu Erica Maria 17354 2002 Republica Moldova 00:28:15
Notingher Carina 11067 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:21
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:45
Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:48
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:53
Sarbulescu Andreea Loreda 11322 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:64
Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:28:67
Cojocaru Alina Georgiana 11660 2001 Sport Club Municipal Bacau 00:29:02
Nitu Antonia Daria 11538 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:03
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:29:13
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 ROMANIA 00:29:13
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:14
Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:15
Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:22
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:28
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:29
Dascal Alexia 11750 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:37
Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:38
Mera Raluca 11203 2001 ROMANIA 00:29:39
Guias Meg Lidia 12269 2002 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:29:55
Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:56
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:62
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:29:74
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:76
Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:77
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:92
Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:95
Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:97
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:08
Constantin Diana 13400 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:22
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:30:30
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:34
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 00:30:51
Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:55
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:56
Georgescu Maria Alexia 12792 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:57
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:62
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:63
Popa Madalina Elena 12700 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:64
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:75
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:86
Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:30:91
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:98
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:30:98
Dumitrescu Cristina 13058 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:15
Simionescu Alexandra 12950 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:32
Nicolaescu Livia Ioana 13955 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:44
Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:45
Precob Cretu Anisia 13206 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:59
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:78
Popescu Ana 12374 2001 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:79
Besenyei Anna Maria 15561 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:81
Iacob Diana Maria 13485 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:01
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:06
Ciobanu Cristiana Ioana 13201 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:12
Manhardt Sierra Christina 15474 2004 ASC Corona 2010 Brasov 00:33:15
Ilisei Erica 14421 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:89
Simionescu Andreea 12951 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:35
Mija Radu Stefan 17361 2000 Susan's Bay swimming club Sierra Leone 00:36:32
Samson Albert Stefan 17358 1995 Susan's Bay swimming club Sierra Leone 00:42:37
Balta Andreea Bianca 11944 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Banescu Bianca Alexandra 12026 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Costea Denisa Mariana 11444 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sabadeanu Sabrina 16625 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Ungureanu Enia Ioana 15667 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Vladutu Georgiana 9864 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (68 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Martin Daniel Cristian 12614 2000 ROMANIA 00:25:49
Rac Sofia Elena 17318 1994 Lituania 00:25:51
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 ROMANIA 00:25:62
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:46
Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:67
Trifoi Ioana Antonia 17326 2000 Lituania 00:26:78
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:01
Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 ROMANIA 00:27:43
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:69
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 00:27:81
Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:97
Buciuc Mihai Matei 17340 1997 Republica Moldova 00:28:32
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:66
Plesa Andrei 9114 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:28:69
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 ROMANIA 00:28:76
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:79
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:29:00
Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:29:10
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:14
Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:22
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:25
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:26
Badescu Petrut Ovidiu 10554 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:46
Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:56
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:58
Stan Leon 11929 2002 ROMANIA 00:29:66
Nicolae Matei Cosmin 17336 2003 Republica Moldova 00:29:76
Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:77
Stafie Calin 11072 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:81
Soaita Maya Eva 17321 2003 Lituania 00:29:85
Buleu Alexa Maria 17302 2002 Turcia 00:30:00
Badarau Raul Sebastian 10885 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:31
Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:30:45
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:51
Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:69
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:30:74
Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:84
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:19
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:23
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:25
Mihaiasa Dragos 17314 2003 St. Paul's Aquatics Londra - MB 00:31:30
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:57
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:63
Vlad Giulio Marco 10856 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:66
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:31:67
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:77
Bomchis Filip Tudor 11041 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:98
Sandu Robert Cristian 11981 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:03
Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:27
Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:40
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:49
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:83
Tamasan Dan Mihai 11983 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:83
Pusca Toma Sorin 10710 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:33:55
Tenu Floroiu Enrique Gabr 16819 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:33:71
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:72
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:94
Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:95
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Glinta Robert Andrei 9019 1997 ROMANIA 99:99:99
Mailat Eduard Gabriel 9974 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Vlad Maria 17323 2000 Lituania 99:99:99

Proba 3 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 02:19:64
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 02:34:00
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 02:34:60
Dobrican Maria Beatrice 17352 2003 Republica Moldova 02:36:50
Fangli Henrietta 11346 2001 ROMANIA 02:37:40
Pop Bianca Maria 17346 2000 Republica Moldova 02:38:08
Gogu Denisa Elena 9374 1998 City of Manchester Aquatics 02:40:91
Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:41:44
Bacalu Eduard Stefan 17353 2004 Republica Moldova 02:44:70
Popescu Andreea Ioana 13190 2004 ROMANIA 02:47:95
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 02:48:66
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:51:82
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:53:60
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:54:33
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:54:98
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:55:78
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:56:00
Ilie Ioana 12790 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:57:77
Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:58:43
Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:59:42
Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:59:91
Cozma Sanziana Maria 12392 2003 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:04:25
Pinzariu Teodora Ioana 15153 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 03:06:84
Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:07:34
Ispas Andreea Florentina 14513 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 03:09:16
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:10:83
Stanica Maria 13714 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:16:31

Proba 4 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (53 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Marcus Noelis Teodora Ioa 17317 1997 Lituania 00:59:12
Asaftei Daria 17300 1997 Turcia 01:01:61
Tomos Isvan Cristian 17308 1987 Turcia 01:02:00
Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:03:68
Udrea Teodora Maria 17324 2000 Lituania 01:04:26
Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:88
Grigore Anita Andreea Lav 17341 2000 Republica Moldova 01:06:20
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:06:47
Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:06:49
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:82
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:19
Orban Eduard Bernardin 17301 2002 Turcia 01:07:41
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:55
Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:07:55
Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 01:07:76
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:86
Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:07:94
Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:07:96
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:02
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2003 Lituania 01:08:14
Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 As. Cl. Sp. "C.S. MURRY SAN" ARAD 01:08:43
Calin Rares Mihai 11893 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:08:82
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:20
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:09:30
Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:09:58
Teodorescu Bogdan 9442 1998 ASC Corona 2010 Brasov 01:09:63
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:67
Preda Ioan Alexandru 11518 2002 Palatul copiilor Constanta 01:09:90
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:48
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:10
Punga Dragos George 11554 2000 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:11:45
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:50
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:11:56
Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:71
Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:40
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:16
Barabas David Szilard 12388 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:59
Bunaciu Andrada Ioana 17315 2003 St. Paul's Aquatics Londra - MB 01:15:60
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:65
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:15:81
Daba Cosmin 10903 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:94
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:38
Dutu Alexandru Nicolae 10599 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:16:44
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:00
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:17:32
Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:17:38
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:18:86
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:75
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:21:15
Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Bomchis Filip Tudor 11041 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 01:00:36
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 01:03:39
Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:65
Dobrin Alexandra 6556 1993 ROMANIA 01:03:89
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 ROMANIA 01:04:06
Costea Carina 17329 1999 Lituania 01:04:26
Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 ROMANIA 01:04:38
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:04:74
Stancescu Ioana Antonia 17356 2001 Liban 01:04:75
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:02
Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:06:36
Vladutu Georgiana 9864 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:68
Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:90
Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:07:08
Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:15
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 ROMANIA 01:07:34
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 01:07:98
Visan Nicole 15650 2004 ROMANIA 01:08:65
Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:09:01
Nae Patrick Teodor 17349 2000 Republica Moldova 01:09:78
Sarbulescu Andreea Loreda 11322 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:79
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:10:01
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 01:10:08
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 01:10:31
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 01:10:66
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:10
Bogojinaru Adelina Maria 17351 2000 Republica Moldova 01:12:00
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:12:06
Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:13
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:12:87
Ciobanu Cristiana Ioana 13201 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:02
Denieul Catinca 12106 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:14:05
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:69
Popa Madalina Elena 12700 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:16:07
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:03
Cala Iasmina Maria 13642 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:19:04
Giurca Cristina Lucia And 11680 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 6 200 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gogita Denisa 17320 1995 Lituania 02:00:63
Haiducu Laurentiu 9918 2001 ROMANIA 02:03:95
Baciu Ovidiu 17332 1998 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 02:06:18
Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:07:94
Roman Ana Iulia 17325 2000 Lituania 02:08:70
Cotos Serban 12342 2002 ROMANIA 02:08:97
Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Turcia 02:09:07
Bokor Ruben Peter 17304 2002 Turcia 02:09:49
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:10:05
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:10:77
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:83
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:13:93
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:05
Vlad Maria 17323 2000 Lituania 02:15:13
Petrache Alexandru 11991 2002 ROMANIA 02:16:08
Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:16:36
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 02:16:51
Mihaiasa Dragos 17314 2003 St. Paul's Aquatics Londra - MB 02:20:76
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:26:48
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:26:72
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:29:47
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:34:01
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:42:50
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:42:59
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Neama Raul Emanuel 9780 1998 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Dascal Ana Iulia 11810 2002 ROMANIA 02:03:23
Molnar Tudor Mihai 17312 2002 Turcia 02:05:10
Savastita Simona Alex. 11038 2000 ROMANIA 02:06:52
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 02:06:66
Ratiu Maysa 12969 2003 ROMANIA 02:07:29
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:07:96
Manea Daria Maria 17357 2002 Liban 02:08:64
Sepi Maia Ilinca 17347 2001 Republica Moldova 02:09:43
Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:69
Spinu Clara Andreea 11998 2003 ROMANIA 02:09:75
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 ROMANIA 02:11:01
Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:14
Vochin Andrei 17348 2003 Republica Moldova 02:11:89
Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:12:08
Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:89
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:13:04
Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:82
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:13:98
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 02:15:43
Cojocaru Alina Georgiana 11660 2001 Sport Club Municipal Bacau 02:17:21
Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:17:73
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:18:03
Kokkinakis Elena Maria 11366 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:95
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:19:17
Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:76
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:19:80
Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:19:84
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:20:47
Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:20:66
Constantin Diana 13400 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:87
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 02:22:62
Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:23:05
Rapolti Eszter 13773 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:40
Enciu Daria Teodora 12287 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:23:45
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:25:04
Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:25:23
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:63
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:20
Tudorescu Ioana 15450 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:66
Olocsvari Nora Krisztina 12293 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:27:17
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:28:65
Ilie Ioana 12790 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Vajas Zsofia 14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 8 1500 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 16:54:18
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 17:09:35
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:22:07
Tirlea Ionut Gabriel 11147 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:24:26
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 17:36:40
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 17:51:66
Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 17:55:92
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tecsa Ioan Vlad 17313 1992 Grecia 00:25:43
Dascal Ana Iulia 11810 2002 ROMANIA 00:26:61
Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 ROMANIA 00:27:11
Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:11
Ratiu Maysa 12969 2003 ROMANIA 00:27:23
Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:26
Sepi Maia Ilinca 17347 2001 Republica Moldova 00:27:43
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 00:27:51

Proba 2 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Denieul Catinca 12106 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:56
Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:83
Bolinteanu Erica Maria 17354 2002 Republica Moldova 00:27:88
Sabadeanu Sabrina 16625 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:91
Manea Daria Maria 17357 2002 Liban 00:28:17
Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:19
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:25
Nitu Antonia Daria 11538 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:33

Proba 3 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Glinta Robert Andrei 9019 1997 ROMANIA 00:25:26
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 ROMANIA 00:25:56
Martin Daniel Cristian 12614 2000 ROMANIA 00:25:72
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:21
Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 ROMANIA 00:27:02
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:14
Trifoi Ioana Antonia 17326 2000 Lituania 00:27:27
Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:39

Proba 4 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:48
Buciuc Mihai Matei 17340 1997 Republica Moldova 00:27:85
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 00:28:00
Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:28:10
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:11
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:24
Vlad Maria 17323 2000 Lituania 00:28:46
Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:28:48

Proba 5 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 02:32:71
Dobrican Maria Beatrice 17352 2003 Republica Moldova 02:36:00
Pop Bianca Maria 17346 2000 Republica Moldova 02:36:41
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 02:36:68
Gogu Denisa Elena 9374 1998 City of Manchester Aquatics 02:39:51
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 02:40:78
Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:44:27
Fangli Henrietta 11346 2001 ROMANIA 02:46:49

Proba 6 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:41
Popescu Andreea Ioana 13190 2004 ROMANIA 02:47:36
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 02:50:44
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:52:69
Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:54:47
Bacalu Eduard Stefan 17353 2004 Republica Moldova 02:54:79
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:05
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:41

Proba 7 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Marcus Noelis Teodora Ioa 17317 1997 Lituania 01:01:17
Tomos Isvan Cristian 17308 1987 Turcia 01:03:07
Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:05:12
Udrea Teodora Maria 17324 2000 Lituania 01:05:55
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:11
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:06:40
Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:06:57
Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 01:06:62

Proba 8 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:33
Grigore Anita Andreea Lav 17341 2000 Republica Moldova 01:07:44
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:77
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:80
Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:88
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:92
Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 01:08:01
Calin Rares Mihai 11893 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:08:17

Proba 9 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tenciu Alecsia Maria 17311 1998 Turcia 01:01:67
Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:07
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:03:22
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 01:03:49
Dobrin Alexandra 6556 1993 ROMANIA 01:04:18
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 ROMANIA 01:04:20
Stancescu Ioana Antonia 17356 2001 Liban 01:04:57
Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 ROMANIA 01:05:19

Proba 10 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Costea Carina 17329 1999 Lituania 01:05:51
Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:05:63
Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:12
Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:67
Huszar Ingrid 12329 2003 ROMANIA 01:07:46
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 ROMANIA 01:07:63
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 01:07:85
Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:08:31

Proba 11 200 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gogita Denisa 17320 1995 Lituania 02:05:84
Haiducu Laurentiu 9918 2001 ROMANIA 02:06:26
Baciu Ovidiu 17332 1998 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 02:07:23
Artiano Salvatore Angelo 17303 2003 Turcia 02:08:45
Bokor Ruben Peter 17304 2002 Turcia 02:09:74
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:09:74
Roman Ana Iulia 17325 2000 Lituania 02:11:97
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 02:12:31

Proba 12 200 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:12:54
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:90
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:54
Petrache Alexandru 11991 2002 ROMANIA 02:15:09
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:16:67
Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:17:63
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:17:97
Cotos Serban 12342 2002 ROMANIA 02:19:12

Proba 13 200 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Molnar Tudor Mihai 17312 2002 Turcia 02:04:39
Dascal Ana Iulia 11810 2002 ROMANIA 02:05:11
Ratiu Maysa 12969 2003 ROMANIA 02:06:94
Gadea Maria Claudia 11021 2001 ROMANIA 02:07:65
Savastita Simona Alex. 11038 2000 ROMANIA 02:08:18
Vochin Andrei 17348 2003 Republica Moldova 02:09:20
Sepi Maia Ilinca 17347 2001 Republica Moldova 02:09:37
Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:70

Proba 14 200 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:11:40
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 ROMANIA 02:11:42
Spinu Clara Andreea 11998 2003 ROMANIA 02:11:88
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:13:05
Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:31
Manea Daria Maria 17357 2002 Liban 02:13:55
Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:35
Ilie Bianca Maria 13311 2004 ROMANIA 02:15:92

Proba 15 1500 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 ROMANIA 15:17:34
Ceaus Martina 17307 2003 Turcia 16:06:54
Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:06:81
Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 16:09:14
Bacalu Denisa 17355 2002 Liban 16:15:08
Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 ROMANIA 16:17:46
Bibolar Maria Raluca 17334 2002 Republica Moldova 16:50:90
Popa Andrei Mihai 10854 2002 ROMANIA 16:51:75

Proba 16 4 X 100 m mixt - 14 - 99 ani - Mixt (14 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Rebeca Chelu, Alberto Gabriel Stoian, Vicentzo Nicolas Popa, Andreea Loreda Sarbulescu, 2018 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 5 Nandor Ferencz Racz, Dumitru Munteanu, Alexandru Gabriel Tudor, Mihai Matei Buciuc, 2018 Republica Moldova 99:99:99
Stafeta 3 Andrei Mihai Popa, Mihnea Ioan Ionescu, Jasminne Anne Marie Ivan, Tia Maria Danila, 2018 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stafeta 3 Carina Maria Trusca, Rares Gheorghe Tanasie, Gabriel Icobescu, Carina Notingher, 2018 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Stafeta 8 Gabriel Ioan Dumitrache, Marius Adrian Nitu, Irina Alexandra Tomuta, Roberta Cristina Rusu, 2018 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stafeta 2 Antonia Daria Nitu, Bianca Maria Ilie, Antonio Andrei Costroj, Cristian Nicolae Danila, 2018 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stafeta 6 Mihai Jurchescu, Vlad Adrian Remzing, Letitia Andreea Motos, Cretu Anisia Precob, 2018 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Stafeta 4 Daniel Cristian Martin, Maria Claudia Gadea, Gabriela Ioana Gadea, C-Tin George Alexandru Stoica, 2018 ROMANIA 99:99:99
Stafeta 2 Leonard Leucuta, Rares Mihai Calin, Nicole Visan, Samira Alexandra Ahmad, 2018 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Stafeta 2 Alexandra Dobrin, Alexandru Costel Badeata, Alexandra Bogdaneci, Vladut Alexandru Patru, 2018 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Stafeta 6 Raluca Mera, George Iloviceanu, Daria Anastasia Budris, Raul Sebastian Badarau, 2018 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Stafeta 1 Luca Ioan Morariu, Alina Maria Dragusi, Luca Ioan Preda, Madalina Elena Popa, 2018 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stafeta 5 Alexandru Hancu, Antonia Salajan, Rares Silaghi, Iulia Alexia Becsi, 2018 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Stafeta 1 Sara Maria Constantinescu, Matei Ioan Lemnaru, Octavian Toma, Ioana Alexandra Serman, 2018 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (124 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Medrut Ada Maria 17319 1993 Lituania 00:21:71
Asaftei Daria 17300 1997 Turcia 00:22:35
Tomos Isvan Cristian 17308 1987 Turcia 00:22:60
Gogita Denisa 17320 1995 Lituania 00:22:99
Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:04
Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:23:42
Ciumas Dragos Andrei 17331 1997 Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia 00:23:58
Fiilipan Roxana Daria 17328 2002 Lituania 00:23:59
Filipescu Daria Maria 17327 2000 Lituania 00:23:62
Buciuc Mihai Matei 17340 1997 Republica Moldova 00:23:73
Feiffer Hunor 17344 2001 Republica Moldova 00:24:07
Stan Leon 11929 2002 ROMANIA 00:24:07
Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:24:09
Fulga Andrei Liviu 17338 1998 Republica Moldova 00:24:15
Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:26
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:24:29
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 ROMANIA 00:24:33
Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:34
Stefan Ema Andreea 17339 2001 Republica Moldova 00:24:49
Roman Ana Iulia 17325 2000 Lituania 00:24:54
Suciu Alexandra Ioana 17305 2003 Turcia 00:24:56
Benko Gabriel Luca 17306 2003 Turcia 00:24:64
Roth Berna Dett 17343 2002 Republica Moldova 00:24:70
Dutulescu Rares Florin 17337 2001 Republica Moldova 00:24:78
Tudor Alexandru Gabriel 17335 2000 Republica Moldova 00:24:82
Buleu Alexa Maria 17302 2002 Turcia 00:24:88
Bacalu Denisa 17355 2002 Liban 00:24:90
Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:24:95
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 ROMANIA 00:24:99
Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:07
Sandu Robert Cristian 11981 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:25:12
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 ROMANIA 00:25:30
Silaghi Rares 11411 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:31
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:48
Neama Raul Emanuel 9780 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:25:51
Badescu Petrut Ovidiu 10554 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:54
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:54
Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 00:25:55
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:60
Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:62
Radu Marius Theodor 10561 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:65
Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:69
Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 00:25:69
Orban Eduard Bernardin 17301 2002 Turcia 00:25:70
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:73
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:74
Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:75
Mailat Eduard Gabriel 9974 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:89
Teodorescu Bogdan 9442 1998 ASC Corona 2010 Brasov 00:25:93
Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:96
Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:96
Plesa Andrei 9114 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:25:96
Petrache Alexandru 11991 2002 ROMANIA 00:25:97
Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:07
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:26:08
Lazar Andrei 11939 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:26:14
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:26:19
Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:25
Bomchis Filip Tudor 11041 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:29
Deznan Luca 11936 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:26:38
Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:61
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:69
Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:71
Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:72
Botez Daniel Stefan 11762 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:82
Alexandrescu Mihai 16238 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:87
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:91
Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:26:96
Papuc David Alexandru 12277 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:27:07
Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:27:07
Popa Aaron Stefan 10647 2000 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:15
Cismas Bogdan Alexandru 11648 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:17
Ionescu Andrei Alex. 9919 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:17
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:27:37
Madaras Sabin Augustin 10460 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:39
Danila Cristian Nicolae 13108 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:40
Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:41
Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:48
Hentia Alexandru George 12573 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:49
Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:54
Dutu Alexandru Nicolae 10599 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:56
Vlad Giulio Marco 10856 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:64
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:27:71
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:76
Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:77
Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:81
Nemtoi Ioan Stefan 13835 2000 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:90
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:91
Tenu Floroiu Enrique Gabr 16819 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:27:98
Tamasan Dan Mihai 11983 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:28:04
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:06
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:08
Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:16
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:28:19
Comsa Mihai Alexandru 10769 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:28
Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:31
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:28:33
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:47
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:28:48
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:51
Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:54
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:76
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:00
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:04
Vrabete Alexandru Nicolae 15636 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:17
Pusca Toma Sorin 10710 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:29
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:44
Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:53
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:57
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:61
Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:28
Ionescu Ioachim Dumitru 17360 2001 Susan's Bay swimming club Sierra Leone 00:30:57
Barabas David Szilard 12388 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Irimioiu Rares Mihai 14144 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Sarac Catalin Emanuel 10649 2000 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stinga Mihai Alexandru 13983 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 50 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (57 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tecsa Ioan Vlad 17313 1992 Grecia 00:28:70
Racz Nandor Ferencz 17345 2001 Republica Moldova 00:29:56
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2003 Turcia 00:30:48
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 00:30:57
Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:79
Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:88
Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:92
Mera Raluca 11203 2001 ROMANIA 00:31:15
Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:31:22
Giurca Cristina Lucia And 11680 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:31:35
Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:48
Nitu Antonia Daria 11538 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:85
Artene Maria Raluca 12526 2003 ROMANIA 00:31:92
Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:16
Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:18
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:48
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 00:32:66
Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:85
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:32:98
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:33:05
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:15
Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:31
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:43
Olteanu Ana Maria 11722 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:43
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:47
Dascal Alexia 11750 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:33:52
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:55
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:60
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:68
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:68
Constantin Diana 13400 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:91
Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:03
Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:34:34
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:57
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:93
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:06
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:13
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:17
Georgescu Maria Alexia 12792 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:22
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:40
Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:41
Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:01
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:21
Dumitrescu Cristina 13058 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:41
Manhardt Sierra Christina 15474 2004 ASC Corona 2010 Brasov 00:36:66
Nicolaescu Livia Ioana 13955 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:23
Samson Albert Stefan 17358 1995 Susan's Bay swimming club Sierra Leone 00:38:21
Mija Radu Stefan 17361 2000 Susan's Bay swimming club Sierra Leone 00:40:35
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Balta Andreea Bianca 11944 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Besenyei Anna Maria 15561 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Precob Cretu Anisia 13206 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Sabadeanu Sabrina 16625 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ungureanu Enia Ioana 15667 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 100 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (38 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Martin Daniel Cristian 12614 2000 ROMANIA 00:54:55
Rac Sofia Elena 17318 1994 Lituania 00:55:36
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 ROMANIA 00:55:89
Trifoi Ioana Antonia 17326 2000 Lituania 00:56:89
Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:92
Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:19
Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 ROMANIA 00:58:39
Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:59:11
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:70
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:05
Plesa Andrei 9114 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:01:45
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:47
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:71
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:77
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:02:62
Soaita Maya Eva 17321 2003 Lituania 01:02:68
Stafie Calin 11072 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:03:06
Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:03:41
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:03:94
Nicolae Matei Cosmin 17336 2003 Republica Moldova 01:04:31
Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:04:33
Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:04:42
Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:04:98
Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:99
Olteanu Vlad Andrei 12869 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:06:20
Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:97
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:18
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:88
Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:25
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:27
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:49
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:63
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:09:13
Vlad Giulio Marco 10856 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:23
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:10:11
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Glinta Robert Andrei 9019 1997 ROMANIA 99:99:99
Vlad Maria 17323 2000 Lituania 99:99:99

Proba 4 200 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (23 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 ROMANIA 02:17:76
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:21:17
Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 ROMANIA 02:21:57
Vladutu Georgiana 9864 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:02
Costea Carina 17329 1999 Lituania 02:23:48
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 ROMANIA 02:25:07
Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:25:59
Nae Patrick Teodor 17349 2000 Republica Moldova 02:28:32
Stancescu Ioana Antonia 17356 2001 Liban 02:29:60
Stanescu Beatrice Elena 11294 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:38
Harabagiu Ioana 13521 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:33:74
Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 02:33:90
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:13
Diculescu Iulia Alexandra 13068 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:37:67
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:38:67
Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:39:64
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 02:39:93
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:40:59
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:43:36
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:24
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:57:15
Spinu Clara Andreea 11998 2003 ROMANIA 99:99:99
Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Marcus Noelis Teodora Ioa 17317 1997 Lituania 02:12:60
Udrea Teodora Maria 17324 2000 Lituania 02:18:59
Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:22:27
Grigore Anita Andreea Lav 17341 2000 Republica Moldova 02:25:25
Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:71
Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 02:26:61
Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 ROMANIA 02:27:21
Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:57
Calin Rares Mihai 11893 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:29:56
Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:30:05
Punga Dragos George 11554 2000 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:30:81
Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 As. Cl. Sp. "C.S. MURRY SAN" ARAD 02:31:19
Preda Ioan Alexandru 11518 2002 Palatul copiilor Constanta 02:31:37
Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:58
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:31:63
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2003 Lituania 02:32:28
Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 02:34:76
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:16
Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:36:18
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:37:34
Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:37:86
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:38:34
Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:40:75
Dimitriu Vlad Luca 12267 2002 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:42:22
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:43:08
Bunaciu Andrada Ioana 17315 2003 St. Paul's Aquatics Londra - MB 02:45:10
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:45:43
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:46:30
Daba Cosmin 10903 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:46:37
Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:46:48
Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:78
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:47:97
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:49:11
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:56:82
Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Sarac Ionut Alin 9764 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 6 100 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (77 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tecsa Ioan Vlad 17313 1992 Grecia 00:55:70
Dascal Ana Iulia 11810 2002 ROMANIA 00:56:49
Molnar Tudor Mihai 17312 2002 Turcia 00:57:08
Ratiu Maysa 12969 2003 ROMANIA 00:58:51
Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 ROMANIA 00:58:59
Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:84
Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:59:35
Sepi Maia Ilinca 17347 2001 Republica Moldova 00:59:84
Manea Daria Maria 17357 2002 Liban 01:00:10
Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:16
Bascarau Alexia Maria 12540