Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionatul national Copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - 11 ani - Masculin (106 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:11
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:16
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:45
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:71
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:41
Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:47
Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:51
Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:60
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:92
Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:00
Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:10
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:26
Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:35
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:37
Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:40
Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:50
Onet Radu Valentin 16768 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:34:54
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:55
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:65
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:73
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:11
Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:15
M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:25
Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:32
Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:39
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:42
Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:44
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:35:45
Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:66
Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:69
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:78
Grigoriu Filip Andrei 17045 2008 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:35:82
Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:84
Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:91
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:96
Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:36:09
Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:23
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:24
Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:24
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:26
Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:35
Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:36:43
Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:36:45
Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:51
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:56
Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:67
Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:78
Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:88
Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:15
Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:22
Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:28
Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:31
Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:43
Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:51
Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:53
Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:55
Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:56
Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:62
Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:96
Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:38:16
Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 00:38:30
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:36
Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:40
Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:64
Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:66
Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:66
Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:67
Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:38:72
Boldura Luca Tudor 16570 2008 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:38:78
Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:82
Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:84
Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:89
Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:96
Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:39:14
Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:38
Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:47
Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:56
Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:73
Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:95
Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:03
Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:06
Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:17
Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:24
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:40:49
Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:40:57
Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:57
Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:60
Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:85
Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:87
Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:42:10
Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:12
Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:46
Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:66
Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:42:88
Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:07
Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:22
Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:90
Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:92
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:00
Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:39
Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:84
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:87
Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:46:41
Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:30
Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:47:63
Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:36

Proba 2 50 m fluture - 11 ani - Feminin (87 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:94
Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:15
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:86
Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:21
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:44
Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:67
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:80
Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:26
Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:77
Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:77
Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:00
Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:08
Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:28
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:61
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:68
Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:35:90
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:92
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:05
Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:22
Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:24
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:26
Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:27
Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:61
Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:72
Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:86
Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:88
Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:89
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:92
Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:96
Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:25
Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:39
Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:53
Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:63
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:37:77
Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:08
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:26
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:30
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:38
Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:39
Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:38:40
Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:50
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:63
Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:76
Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:79
Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:38:85
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:38:91
Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:12
Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:39:26
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:33
Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:39:53
Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:39:95
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 00:40:04
Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:40
Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:60
Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:74
Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:77
Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:91
Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:40:92
Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:12
Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:38
Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:48
Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:41:68
Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:41:88
Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:21
Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:31
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:32
Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:48
Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:57
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:42:73
Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:90
Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:08
Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:13
Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:38
Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:43:59
Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:43:70
Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 00:43:91
Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:44:07
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:44:46
Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:44:49
Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:44:52
Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:61
Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:44:89
Rosca Maria Alexandra 16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:45:04
Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:07
Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:46
Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:47:30
Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:51:97

Proba 3 50 m fluture - 10 ani - Masculin (113 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:97
Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:33
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:90
Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:90
Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:21
Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:50
Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:97
Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:27
Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:29
Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:32
Pop Tudor Andrei 17531 2009 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:36:36
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:61
Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:67
Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:70
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:17
Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:37:35
Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:72
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:94
Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:38:65
Radu Serban 17816 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:38:86
Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:11
Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:13
Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:14
Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:39:19
Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:21
Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:39:25
Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:34
Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:42
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:44
Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:45
Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:39:60
Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:70
Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:78
Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:88
Metea Serban Dan 16194 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:39:99
Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:40:15
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:22
Lorincz Armin Mark 16388 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:54
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:58
Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:99
Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:41:02
Hobinca Alexandru 17289 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:41:03
Avram Andrei Stefan 17290 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:41:14
Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:41:67
Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:85
Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:42:04
Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:27
Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:37
Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:52
Platon Laurentiu Cristian 17291 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:42:55
Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:24
Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:43:34
Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:40
Kacso Tamas 16927 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:43:42
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:45
Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:43:81
Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:13
Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:26
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:57
Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:71
Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:74
Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:90
Rusu Rares Stefan 17601 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:44:97
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:19
Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:21
Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 00:45:61
Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:92
Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:57
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:61
Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:65
Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:71
Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:46:80
Ursulescu Luca Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:81
Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:93
Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:47:41
Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:47:94
Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:48:21
Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:22
Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:50
Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:56
Moussa Georges 17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:84
Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:49:01
Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:49:13
Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:49:24
Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:49:63
Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 00:49:70
Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:50:05
Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:50:64
Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:50:97
Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:20
Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:51:31
Banaru Sabin 17590 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:51:71
Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:10
Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:54:02
Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:54:37
Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:54:42
Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:56:27
Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:57:04
Balint Denis Matei 17769 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bujoreanu Fecioru Robert 17797 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Ciuvica Mario 17798 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
Naboleanu Alexandru Ionut 17155 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Spataru Petru Marius 17309 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - 10 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:80
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:33
Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:35:54
Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:61
Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:35:69
Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:83
Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:18
Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:30
Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:40
Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:36:49
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:61
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:36:64
Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:36:75
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:09
Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:40
Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:53
Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:96
Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:97
Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Clubul Sportiv Performer 00:38:11
Ionita Ioana 17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:36
Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:44
Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:60
Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:38:63
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:90
Otvos Lorena Elena 16355 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:39:37
Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:39:60
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:12
Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:31
Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:71
Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:97
Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:71
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:82
Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:83
Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:87
Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:88
Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:90
Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:25
Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:42:55
Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:61
Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:43:43
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:51
Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:68
Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:95
Pop Bianca Maria 17346 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:44:13
Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:17
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:02
Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:12
Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:45:20
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:37
Borbely Reka Sarolta 17613 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:45:82
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:91
Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:38
Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:46
Borbely Emese Biborka 17614 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:46:86
Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:47:05
Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:38
Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:47:48
Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:47:59
Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:47:63
Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:68
Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:68
Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:47:79
Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:48:04
Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 00:48:05
Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:48:13
Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:48:27
Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:48:62
Udrea Teodora Maria 17324 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:49:49
El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:71
Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:50:15
Bucur Cristiana Elena 16291 2009 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:50:17
Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:50:18
Roth Berna Dett 17343 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:50:19
Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 00:50:90
Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:51:19
Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:51:94
Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:52:30
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:29
Bunaciu Andrada Ioana 17315 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:54:89
Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:55:38
Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:56:28
Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:27
Epure Ariana Maria 17433 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:32
Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 99:99:99
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Moldovan Iulia 17767 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
Zamfir Mihaela 17795 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m spate - 11 ani - Masculin (99 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:12:50
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:90
Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:99
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:00
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:20
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:82
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:00
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:00
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:00
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:77
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:00
Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:16:39
Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:16:80
Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:17:00
Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:18:00
Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:18:00
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:00
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:00
Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:19:22
Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:19:29
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:19:67
Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:82
Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:00
Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:20:00
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:00
Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:20:37
Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:21:00
Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:00
Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:21:00
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:00
Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:68
Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:22:00
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:22:00
Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:22:00
Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:22:00
Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:00
Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 01:22:20
Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:80
Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:23:00
Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:23:00
Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:00
Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:00
Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:23:00
M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:39
Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:56
Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:64
Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:24:00
Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:00
Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:24:00
Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:00
Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:00
Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:00
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:25:24
Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:25:51
Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:56
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:27:00
Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:27:50
Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:27:60
Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:28:00
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:28:03
Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:28:24
Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:28:43
Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:00
Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:00
Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:29:47
Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:00
Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:31:00
Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:32:00
Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:33:09
Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:34:00
Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:35:00
Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:35:00
Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:35:00
Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:35:00
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:00
Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:36:00
Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Proba 6 100 m spate - 11 ani - Feminin (80 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:11:92
Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:00
Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:00
Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:14:50
Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:15:00
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:34
Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:16:00
Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:16:00
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:31
Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:81
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:40
Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 01:18:25
Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:00
Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:00
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:19:00
Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 01:20:00
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:20:00
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:20:50
Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:21:00
Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:21:00
Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:21:00
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:12
Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:28
Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:22:00
Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:22:00
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:22
Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:50
Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:96
Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:23:80
Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:24:00
Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:00
Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:24:00
Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:27
Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:00
Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:25:00
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:00
Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:34
Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 01:26:12
Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:26:22
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:26:74
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:26:78
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 01:26:90
Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:27:00
Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:27:00
Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:27:46
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:00
Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:28:00
Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:28:00
Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:28:40
Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:29:00
Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:38
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:29:53
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:29:93
Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:30:00
Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:00
Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:00
Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:30:00
Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:30:11
Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:00
Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:35:00
Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:35:00
Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:40:00
Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:42:00
Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 4 X 50 m liber - 10 ani - Masculin (12 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Pavel Scortea, Tudor Oprea, Luca Lacatusu, David Virsa, 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:18
Stafeta 1 Eduard Stefan Bacalu, Albert Stefan Samson, Andrei Virgil Gheorghita, Radu Stefan Mija, 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:51:47
Stafeta 1 Luca Andrei Orezeanu, Flavius Ionut Ion, Darius Andrei Voinea, Ianis Andrei Blejan, 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:51:88
Stafeta 1 Andrei Stan, Erik Nicolas Barbieru, Stefan Costin Tataru, Albert Florian Scarlat, 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:58:85
Stafeta 1 David Nicut, Georges Moussa, Cristian Strimbu, Stefan Alexandru Leu, 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:07:02
Stafeta 1 Robert Constantin Banu, Robert Nicolae Borcea, Albert Daniel Falca, Alexandru Moise, 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:12:96
Stafeta 1 Rares Tatulea, Gabriel Ciobanu, Cristian Constantin, Rares Matei Rosu, 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:18:46
Stafeta 1 Mario Ciuvica, Robert Bujoreanu Fecioru, David Vasilescu, Alexandru Ionut Naboleanu, 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Stafeta 1 Alexandru Hobinca, Laurentiu Cristian Platon, Andrei Stefan Avram, Serban Dan Metea, 2009 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Stafeta 2 Gelu Andrei Marin, Andrei Eduard Ghenu, Mihai Ciobanu, Gabriel Adrian Nae, 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
Stafeta 1 David Ioan Popescu, Vlad Diaconescu, Adrian Marian Atudorei, Rares Bogdan Romega, 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Stafeta 1 Patrick Iacob, Fabian Paun, Darius Radu, Victor Ana, 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Proba 8 4 X 50 m liber - 10 ani - Feminin (8 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Sofia Ciupitu, Nora Chiriac, Aysha Batel, Ana Maria Tudor, 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:59:65
Stafeta 1 Denisa Maria Mihai, Maria Ioana Cazacu, Eva Maria Lentu, Anna Lisa Zaharia, 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:02:69
Stafeta 1 Ioana Ionita, Ilinca Maria Neagu, Larisa Mihaela Serman, Andreea Stefanescu, 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:04:32
Stafeta 1 Denisa Bacalu, Miruna Ioana Tudoran, Rebeca Andreea Craioveanu, Daria Maria Manea, 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:43
Stafeta 1 Maria Vlad, Teodora Maria Udrea, Lungescu Iulia Mar Budris, Andrada Ioana Bunaciu, 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:09:34
Stafeta 1 Melissa Ioana Branisteanu, Christine Calapod, Ana Maria Babau, Serena Maria Mariut, 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:09:46
Stafeta 1 Lorena Elena Otvos, Bianca Raisa Morar, Henrietta Szentgyorgyi, Rebeca Jasmine Veress, 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:23:37
Stafeta 1 Erika Fortu, Briana Paun, Denisa Paunescu, Cristina Tolea, 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - 11 ani - Feminin (88 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:19
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:42
Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:75
Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:96
Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:15
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:74
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:94
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:94
Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:18
Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:43
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:74
Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:37:14
Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:30
Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:31
Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:64
Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:68
Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:81
Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:12
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:32
Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:52
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:56
Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:57
Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:73
Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:83
Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:84
Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:38:88
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:97
Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:99
Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:99
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:12
Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:34
Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:39:35
Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:36
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:52
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:68
Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:71
Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:78
Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:93
Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:95
Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:99
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:03
Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:06
Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:40:28
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 00:40:44
Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:59
Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:69
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:00
Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:09
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:16
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:19
Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:19
Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:25
Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:41:26
Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:41:29
Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:32
Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:35
Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:46
Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:58
Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:60
Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:41:73
Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 00:41:74
Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:88
Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:07
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:42:08
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:09
Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:12
Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:42:37
Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:39
Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:41
Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:43
Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:54
Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:57
Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:42:69
Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:47
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:43:52
Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:78
Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:89
Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:18
Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:37
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:44:58
Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:44:88
Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:44:93
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:01
Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:51
Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:46:56
Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:46:74
Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:49:19
Rosca Maria Alexandra 16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 2 50 m spate - 11 ani - Masculin (106 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:97
Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:26
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:41
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:41
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:49
Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:90
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:92
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:01
Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:35:37
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:46
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:60
Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:76
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:89
Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00
Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:01
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:11
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:54
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:60
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:69
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:36:95
Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:37:37
Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:49
Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 00:37:53
Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:37:68
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:74
Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:75
Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:82
Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:37:86
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:92
Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:93
Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:31
Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:33
Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:46
Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:53
Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:55
Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:57
Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 00:38:59
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:67
Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:68
M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:69
Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:82
Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:82
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:05
Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:06
Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:22
Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:39:28
Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:28
Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:53
Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:55
Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:67
Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:89
Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:95
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:98
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:11
Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:40:15
Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:16
Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:24
Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:34
Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:49
Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:40:52
Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:58
Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:66
Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:78
Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:82
Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:00
Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:09
Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:41:22
Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:28
Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:31
Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:38
Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:44
Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:51
Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:41:59
Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:59
Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:68
Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:80
Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:80
Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:81
Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:91
Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:13
Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:14
Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:42:14
Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:20
Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:28
Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:33
Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:42:67
Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:43:03
Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:05
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:16
Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:18
Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:39
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:45
Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:49
Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:43:71
Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:05
Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:10
Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:44:23
Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:28
Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:44:68
Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:87
Boldura Luca Tudor 16570 2008 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:45:02
Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:09
Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:12
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:44
Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:87

Proba 3 50 m bras - 10 ani - Feminin (92 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:97
Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:99
Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:42:63
Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:42:81
Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:44:65
Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:44:99
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:45:03
Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:37
Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:79
Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:38
Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:42
Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:46:42
Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:46:66
Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:46:80
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:46:87
Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:96
Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Clubul Sportiv Performer 00:47:16
Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:47:37
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:54
Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:73
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:81
Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:47:84
Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:87
Ionita Ioana 17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:88
Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:47:93
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:47:96
Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:48:05
Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:13
Borbely Emese Biborka 17614 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:48:46
Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:49:05
Otvos Lorena Elena 16355 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:49:09
Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:22
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:60
Pop Bianca Maria 17346 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:49:63
Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:49:66
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:74
Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:50:02
Borbely Reka Sarolta 17613 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:50:18
Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:50:25
Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:50:40
Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:50:43
Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:50:68
Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:89
Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:06
Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:51:07
Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:51:20
Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:51:42
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:51:93
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:51:96
Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:04
Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:26
Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:52:31
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:66
Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:72
Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:03
Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:53:06
Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:53:39
Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:53:43
Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:53:75
Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:53:92
Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 00:53:93
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:54:11
Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:54:17
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:54:38
Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:54:72
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:54:73
Epure Ariana Maria 17433 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:97
Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:54:98
Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:55:06
Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:55:09
Udrea Teodora Maria 17324 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:55:09
Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:56
Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:55:61
Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:56:04
Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:56:16
Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:56:22
Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:90
Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:57:30
Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:57:34
Bucur Cristiana Elena 16291 2009 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:58:68
El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:59:79
Bunaciu Andrada Ioana 17315 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:01:15
Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:02:29
Moldovan Iulia 17767 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:68
Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:03:35
Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:03:60
Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:03:65
Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 01:04:01
Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 99:99:99
Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Zamfir Mihaela 17795 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m bras - 10 ani - Masculin (114 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:56
Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:21
Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:43:33
Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:79
Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:06
Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:44:10
Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:44:13
Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:25
Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:48
Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:44:65
Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:66
Pop Tudor Andrei 17531 2009 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:44:88
Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:44:90
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:10
Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:45:10
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:56
Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:58
Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:71
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:86
Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:87
Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:96
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:97
Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:45:97
Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:07
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:41
Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:46:78
Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:46:95
Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:60
Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:47:77
Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:47:88
Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:48:09
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:48:10
Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:31
Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:48:39
Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:50
Metea Serban Dan 16194 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:48:71
Anahazi Albert Alexander 17381 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:48:81
Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:48:86
Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:48:89
Avram Andrei Stefan 17290 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:48:98
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:99
Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:03
Spataru Petru Marius 17309 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:49:06
Radu Serban 17816 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:49:33
Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:49:47
Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:49:86
Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:87
Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:93
Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:49:98
Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:04
Lorincz Armin Mark 16388 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:50:10
Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:17
Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:50:19
Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:50:20
Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:22
Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:50:30
Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:50:31
Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:37
Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:50:53
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:50:70
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:78
Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:33
Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:51:38
Platon Laurentiu Cristian 17291 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:51:58
Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:51:64
Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:51:64
Kacso Tamas 16927 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:51:65
Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:51:79
Hobinca Alexandru 17289 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:51:99
Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:52:40
Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:52:42
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:52:90
Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:53:06
Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:06
Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:53:28
Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:44
Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:53:61
Rusu Rares Stefan 17601 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:53:77
Banaru Sabin 17590 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:54:03
Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:20
Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:54:22
Ursulescu Luca Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:54:73
Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:54:76
Moussa Georges 17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:16
Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:76
Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:55:96
Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:56:32
Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:56:39
Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:56:67
Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:56:68
Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:56:96
Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:57:57
Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:57:98
Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 00:58:03
Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:58:23
Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:58:92
Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:01:19
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:01:92
Balint Denis Matei 17769 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:97
Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:02:40
Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:02:49
Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:06:41
Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:10:83
Bujoreanu Fecioru Robert 17797 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Ciuvica Mario 17798 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 99:99:99
Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Naboleanu Alexandru Ionut 17155 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m bras - 11 ani - Feminin (67 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:20:00
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:21:80
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:94
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:25
Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:26:00
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:28:00
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:29:00
Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:29:00
Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 01:30:00
Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Galati 01:30:00
Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:31:00
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:31:09
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 01:31:95
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:32:00
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:32:18
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:32:30
Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:48
Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:33:00
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:00
Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:33:00
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:33:25
Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:34:00
Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:35:94
Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:36:00
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:36:19
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:36:43
Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:37:00
Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:37:00
Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:38:00
Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:38:00
Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:38:00
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:38:00
Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:00
Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:38:00
Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:38:64
Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:39:28
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:40:00
Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:40:00
Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:41:74
Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:41:94
Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:42:75
Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:43:00
Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:44:00
Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:45:00
Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:45:00
Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:45:00
Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:45:00
Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:45:00
Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:48:00
Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:48:00
Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:49:00
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 100 m bras - 11 ani - Masculin (86 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:22:90
Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:23:00
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:24:00
Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:24:00
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:99
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:00
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:00
Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:00
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:27:00
Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:28:00
Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:28:00
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:00
Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:29:00
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:29:00
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:29:79
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:00
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:30:00
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:00
Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:00
Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:31:00
Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:31:00
Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:31:98
Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:32:00
Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:32:00
Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:32:00
Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:32:00
Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:80
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:33:00
Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:33:27
Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:34:00
Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:34:30
Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:34:56
Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:00
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:35:00
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:00
Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:35:56
Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:35:94
Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:36:48
Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:36:60
Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 01:37:70
Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:38:00
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:39:00
Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:39:00
Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:39:00
M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:39:48
Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:39:91
Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:40:00
Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:40:00
Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:40:00
Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:40:00
Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:40:00
Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:40:00
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:40:09
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:40:41
Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:40:45
Grigoriu Filip Andrei 17045 2008 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 01:41:00
Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:41:00
Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:42:00
Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:42:23
Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:43:00
Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:44:38
Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:45:00
Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:45:50
Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:46:47
Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:50:00
Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:50:00
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:50:00
Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Proba 7 4 X 50 m liber - 11 ani - Feminin (8 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Eliza Elena Diamandescu, Alexia Stefania Burlacu, Maria Ilinca Moscaliuc, Ayanna Sorana Freciu, 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:55:97
Stafeta 1 Ana Maria Sibiseanu, Lorena Nicoleta Niculae, Achim Daria Maria Rednic, Bianca Ioana Stoian, 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:59:65
Stafeta 1 Alexia Maria Ban, Evelyne Maria Croitoru, Tamara Ioana Lospa, Alesia Beatrice Piper, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:02:69
Stafeta 1 Aissia Claudia Prisecariu, Ioana Georgescu, Rianna Amariei, Daria Alexa, 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:08:86
Stafeta 1 Simona Maria Predescu, Tania Andreea Mitrana, Sara Teodora Tutuianu, Crina Emilia Zamfir, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:14:90
Stafeta 1 Alexia Mihaela Radu, Zsofia Nagy, Ioana Ariana Floranescu, Ioana Birzu, 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:17:86
Stafeta 1 Andrada Bianca Bichescu, Alessia Maria Stanescu, Roxana Delia Ilia, Roberta Andreea Precob, 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:82
Stafeta 1 Alesia Maria Fortu, Maria Isabela Oprisan, Ana Maria Ardelean, Daria Nicole Doncila, 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Proba 8 4 X 50 m liber - 11 ani - Masculin (14 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Stefan Dumitru Tirla, Nicolae Daniel Mihaila, Tiberiu Mihai Barbu, Vlad Andrei Trasca, 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:43:81
Stafeta 1 Sediq Mateen M., David Stefan Oancea, Stefan Iaschiu, Claudiu Alexandru Sava, 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:18
Stafeta 1 Andrei Alexandru Urzica, Rares Ioan Tanase, Matei Cristian State, Gabriel Aldea, 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:51:47
Stafeta 1 Cristian Ionut Oancea, Catalin Emanuel Bobaru, Luca David Ivanovici, Andy Mihai Jecan, 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:52:90
Stafeta 1 Petru Apostol, David Alexandru Stoica, Karen Avakian, Tudor Andrei Iordache, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:58:85
Stafeta 1 Rares Cristian Tinis, Darius Andrei Somcutean, Stefan Pop, Stefan Cristian Roman, 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:04:60
Stafeta 2 Andrei Cozmin Andrian, Ioan Verciuc, Petru Alexandru Chirita, Vlad Zamfir-Sararu, 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:05:36
Stafeta 1 Mihnea Andrei Pop, Stefan Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, Alexandru Maricarie-Petrisor, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:05:98
Stafeta 1 Sebastian Ioan Costache, Matei Alexandru Barbu, David Andrei Adamescu, Vlad Stefan Barbat, 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:12:06
Stafeta 1 Petru Adrian Rotaru, David Andrei Boboc, David George Degeratu, Victor Stanciu, 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:18:46
Stafeta 4 Eric Tudor Dinu, Nicolai Radu Cost Tutulan, Mihai Erik Istrate, Eduard Nicolas Duta, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Stafeta 1 Amir Ali, Alfonzetti Victor Farina, Alexandru Ioan Rogoveanu, Mihnea George Ionita, 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stafeta 3 Bogdan Andrei Campeanu, David Gabriel Constantin, Darius Andrei Musat, Robert George Slave, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Stafeta 2 Alexandru Bogdan Ivanof, Tudor Micu, Stefan Alex. Badescu, Andrei Ionut Radu, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m liber - 11 ani - Masculin (112 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:04:00
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:04:90
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:05:00
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:10
Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:99
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:00
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:80
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:99
Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:00
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:00
Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:00
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:00
Onet Radu Valentin 16768 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 01:07:00
Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:07:00
Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:00
Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:00
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:00
Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:07:67
Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:80
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:00
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:00
Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:08:26
Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:08:35
M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:54
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:08:75
Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:96
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:99
Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:09:00
Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:09:23
Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:09:56
Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:99
Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:10:00
Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:10:00
Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:00
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:10:00
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:00
Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:10:00
Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:10:60
Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:10:79
Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:11:00
Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:11:00
Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:62
Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:12:00
Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:00
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:00
Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:00
Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:00
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:00
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:11
Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 01:12:80
Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:13:00
Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:13:20
Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:13:30
Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:32
Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:40
Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:00
Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:00
Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:00
Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:00
Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:14:00
Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:02
Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:15
Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:14:47
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:00
Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:15:00
Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:00
Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:00
Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:13
Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:20
Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:21
Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:82
Boldura Luca Tudor 16570 2008 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:16:00
Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:00
Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:00
Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:00
Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:78
Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:00
Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:17:00
Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00
Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:00
Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00
Grigoriu Filip Andrei 17045 2008 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 01:18:00
Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00
Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:18:00
Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00
Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:55
Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:80
Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 01:19:34
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:97
Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:00
Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:00
Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:00
Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:22:00
Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:76
Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:00
Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Pavel Matei Luca 16883 2008 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 100 m liber - 11 ani - Feminin (90 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:98
Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:05:00
Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:05:00
Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:50
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:50
Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:07:45
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:08:00
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:00
Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:08:00
Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 01:08:23
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:30
Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:55
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:88
Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:00
Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:10:00
Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:10:00
Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 01:10:00
Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:10:00
Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:10:10
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 01:10:60
Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:11:00
Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:11:20
Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:00
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:00
Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:12:00
Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:12
Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:12:53
Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:13:00
Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:00
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:03
Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:30
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:71
Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:14:00
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:00
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:27
Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:14:41
Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:50
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:14:84
Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:94
Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:15:00
Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:00
Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 01:15:03
Rosca Maria Alexandra 16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:15:10
Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:54
Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:15:80
Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:00
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:00
Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:16:00
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:17:15
Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:70
Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:71
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:94
Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:00
Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:06
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:18:29
Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:00
Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:00
Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:20:00
Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:20:00
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:67
Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:52
Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 01:21:63
Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:21
Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:23:30
Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:25:00
Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:00
Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:00
Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:25:00
Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 10 ani - Masculin (114 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:56
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:75
Pop Tudor Andrei 17531 2009 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:31:97
Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:49
Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:58
Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:69
Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:71
Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:73
Rosu Rares Matei 15700 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:85
Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:33:30
Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:32
Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:44
Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:48
Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:54
Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:62
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:95
Radu Serban 17816 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:33:99
Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:03
Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:09
Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:21
Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:26
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:41
Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:34:43
Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:34:64
Metea Serban Dan 16194 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:34:66
Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:75
Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:81
Avram Andrei Stefan 17290 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:34:88
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:89
Malinescu Andrei 15628 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:34:91
Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:06
Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:19
Hobinca Alexandru 17289 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:35:22
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:31
Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:35:34
Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:42
Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:45
Grigorcea Ianis Luca 15631 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:35:47
Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:51
Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:54
Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:55
Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:65
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:69
Naboleanu Alexandru Ionut 17155 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:85
Kacso Tamas 16927 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:86
Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:93
Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:99
Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:36:25
Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:27
Rusu Rares Stefan 17601 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:36:27
Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:36:28
Ciocan Darius Andrei 16184 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:43
Nistor Darius Mircea 14867 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:43
Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 00:36:46
Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:53
Spataru Petru Marius 17309 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:66
Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:36:73
Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:73
Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:76
Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:86
Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:05
Moussa Georges 17369 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:05
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:17
Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:37:34
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:36
Platon Laurentiu Cristian 17291 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:37:40
Vasilescu David 17804 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:46
Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:66
Tarata Andrei David 15351 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:66
Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:68
Tarida Nicholas Bogdan 16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:37:68
Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:69
Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:70
Serban Andrei Ovidiu 17370 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:74
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:87
Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:37:97
Lorincz Armin Mark 16388 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:03
Virsa David 17448 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:06
Ulianov Tudor Gabriel 17364 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:12
Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:38:13
Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:14
Martin Lucas 14873 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:38:21
Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:50
Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:75
Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:38:91
Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:97
Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:97
Lacatusu Luca 17445 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:00
Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:39:01
Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:09
Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:10
Pochiu Dragos Paul 17668 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:29
Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:32
Ursulescu Luca Stefan 17555 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:41
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:44
Anita Mihai 17730 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:84
Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:22
Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:64
Miros Vlad Casian 17218 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:83
Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:89
Banaru Sabin 17590 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:42
Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:51
Balint Denis Matei 17769 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:71
Benchea Cristian Stefan 16098 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:41:90
Sarban Luca Andrei 16490 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:42:19
Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:42:54
Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:68
Anahazi Albert Alexander 17381 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bujoreanu Fecioru Robert 17797 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Ciuvica Mario 17798 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Gidiuta David Mihai 17112 2009 CSM Targoviste 99:99:99
Oprea Tudor 17446 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 50 m liber - 10 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:28
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:31
Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:32:34
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:87
Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:33:45
Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Clubul Sportiv Performer 00:33:54
Zaharia Anna Lisa 15346 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:60
Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:78
Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:81
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:99
Otvos Lorena Elena 16355 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:34:19
Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:34:22
Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:34:34
Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:51
Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:69
Stanculescu Melisa 15655 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:79
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:82
Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:92
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:93
Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:34:97
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:01
Tolea Cristina 17733 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:13
Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:16
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:35:20
Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:35:48
Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:56
Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:57
Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:60
Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:64
Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:67
Ionita Ioana 17524 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:76
Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:06
Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:34
Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:46
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:54
Stancescu Ioana Antonia 17356 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:82
Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:37:08
Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:12
Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:17
Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:34
Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:49
Olariu Alexia Ioana 15629 2009 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:37:65
Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 00:37:73
Borbely Reka Sarolta 17613 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:37:80
Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:86
Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:06
Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:13
Ravar Xenia 17690 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:33
Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:55
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:60
Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:61
Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:63
Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:78
Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:81
Avram Daria Stefania 17380 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:95
Petre Mara 16424 2009 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:95
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:03
Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:07
Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:22
Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:36
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:47
Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:68
Bunaciu Andrada Ioana 17315 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:82
Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:01
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:06
Pop Bianca Maria 17346 2009 Club Sportiv Casa EMA 00:40:20
Roth Berna Dett 17343 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:26
Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:36
Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:40
Udrea Teodora Maria 17324 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:60
Spataru Azaria Ioana 17604 2009 Palatul copiilor Constanta 00:40:87
Borbely Emese Biborka 17614 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 00:40:92
Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:95
Iancu Ana Maria 16890 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:40:96
Moldovan Iulia 17767 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:29
Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:41:34
Bucur Cristiana Elena 16291 2009 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:41:39
Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:81
Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:88
Radu Daria Maria 14959 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:08
El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:23
Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:42:30
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:50
Ivan Cherim Ruxandra 14862 2009 ASC Corona 2010 Brasov 00:43:14
Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:44:00
Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:19
Epure Ariana Maria 17433 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:29
Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:29
Brais Ana Maria 16097 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Bunescu Maria Teodora 17119 2009 CSM Targoviste 99:99:99
Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
Zamfir Mihaela 17795 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m bras - 11 ani - Masculin (96 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:24
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:88
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:18
Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:29
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:90
Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:19
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:47
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:40:72
Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:80
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:07
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:51
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:41:64
Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:67
Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:85
Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:41:88
Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:91
Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:42:00
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:10
Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:15
Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:16
Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:26
Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:60
Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:67
Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:42:68
Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:76
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:77
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:88
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:96
Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:43:11
Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:43:17
Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:43:33
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:48
Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:52
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:61
Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:43:77
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:43:80
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:25
Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:44:44
Porfir Vlad Ioan 15112 2008 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:44:44
Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:45:20
M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:27
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:46
Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:53
Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:54
Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:67
Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:74
Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:45:89
Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:90
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:06
Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:08
Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:10
Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:46:19
Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:59
Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:65
Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:72
Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:46:79
Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:92
Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:47:08
Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:47:09
Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:47:12
Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:47:30
Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:39
Nita Stefan Cristian 15987 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:47:39
Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:54
Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:47:61
Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:71
Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:47:78
Grigoriu Filip Andrei 17045 2008 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 00:47:98
Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:01
Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:48:15
Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:48:28
Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:51
Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:59
Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:48:63
Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:95
Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:49:19
Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:72
Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:49:80
Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:80
Babun Serban Petru 16701 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:49:85
Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:49:86
Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:22
Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:50:32
Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:43
Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:50:81
Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:90
Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:99
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:51:29
Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:51:37
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:51:97
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:12
Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:52:40
Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:87
Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:52:96
Tutulan Nicolai Radu Cost 16056 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:53:94
Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:55:16

Proba 6 50 m bras - 11 ani - Feminin (76 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:26
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:29
Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:32
Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:40:00
Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:40:57
Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:83
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:40:91
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:05
Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:18
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:41:34
Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:49
Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:86
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:86
Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:88
Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:02
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:31
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:61
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:63
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:76
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 00:43:27
Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:52
Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:58
Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:82
Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:85
Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:44:06
Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:44:52
Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:44:74
Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:44:91
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:45:22
Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:45:63
Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:45:73
Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:45:92
Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:46:16
Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 00:46:27
Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:46:35
Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:62
Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:77
Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:46:80
Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:46:81
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:87
Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:98
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:47:12
Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:47:22
Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:47:25
Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:47:31
Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:47:34
Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:47:38
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:48
Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:63
Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:47:73
Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:47:83
Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:47:98
Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:48:00
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:48:29
Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:48:35
Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:48
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:50
Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:56
Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:48:62
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:48:70
Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:72
Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:88
Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:02
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:49:24
Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:33
Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:49:51
Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:53
Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:50:26
Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:50:44
Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:50:50
Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:50:53
Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:50:88
Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:52:18
Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:52:70
Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:57:46
Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 7 4 X 50 m mixt - 11 ani - Masculin (14 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Nicolae Daniel Mihaila, Vlad Andrei Trasca, Tiberiu Mihai Barbu, Stefan Dumitru Tirla, 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:53:70
Stafeta 1 Stefan Iaschiu, David Stefan Oancea, Sediq Mateen M., Claudiu Alexandru Sava, 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:57:80
Stafeta 1 Catalin Emanuel Bobaru, Andy Mihai Jecan, Luca David Ivanovici, Cristian Ionut Oancea, 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:07:33
Stafeta 1 Matei Cristian State, Andrei Alexandru Urzica, Mihai Catalin Stefan, Gabriel Aldea, 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:08:47
Stafeta 1 Tudor Andrei Iordache, Alexandru Bogdan Ivanof, Karen Avakian, David Alexandru Stoica, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:11:87
Stafeta 1 Mihnea George Ionita, Alexandru Ioan Rogoveanu, Alfonzetti Victor Farina, Amir Ali, 2008 Palatul copiilor Constanta 02:13:10
Stafeta 1 Stefan Pop, Stefan Cristian Roman, Darius Andrei Somcutean, Rares Cristian Tinis, 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:17:63
Stafeta 1 Mihnea Andrei Pop, Alexandru Ioan Gaman, Alexandru Maricarie-Petrisor, Stefan Tudor Duica, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:19:31
Stafeta 1 Andrei Cozmin Andrian, Vlad Zamfir-Sararu, Petru Alexandru Chirita, Ioan Verciuc, 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:21:37
Stafeta 1 Matei Alexandru Barbu, David Andrei Adamescu, Sebastian Ioan Costache, Vlad Stefan Barbat, 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:30:85
Stafeta 1 David Andrei Boboc, David George Degeratu, Petru Adrian Rotaru, Victor Stanciu, 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:33:55
Stafeta 3 Darius Andrei Musat, Bogdan Andrei Campeanu, David Gabriel Constantin, Robert George Slave, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Stafeta 4 Nicolai Radu Cost Tutulan, Eduard Nicolas Duta, Mihai Erik Istrate, Eric Tudor Dinu, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Stafeta 2 Tudor Micu, Petru Apostol, Stefan Alex. Badescu, Andrei Ionut Radu, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Proba 8 4 X 50 m mixt - 11 ani - Feminin (8 stafete inscrise)

Stafeta An nastere Clubul Timp
Stafeta 1 Ayanna Sorana Freciu, Eliza Elena Diamandescu, Amalia Valentina Burlacu, Maria Ilinca Moscaliuc, 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:08:71
Stafeta 1 Bianca Ioana Stoian, Achim Daria Maria Rednic, Ana Maria Sibiseanu, Lorena Nicoleta Niculae, 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:13:84
Stafeta 1 Alesia Beatrice Piper, Tamara Ioana Lospa, Alexia Maria Ban, Evelyne Maria Croitoru, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:14:65
Stafeta 1 Ioana Georgescu, Rianna Amariei, Aissia Claudia Prisecariu, Daria Alexa, 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:24:57
Stafeta 1 Tania Andreea Mitrana, Simona Maria Predescu, Sara Teodora Tutuianu, Maria Carla Rozorea, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:28:09
Stafeta 1 Ioana Ariana Floranescu, Andrada Lorena Padurean, Zsofia Nagy, Ioana Birzu, 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:34:32
Stafeta 1 Roxana Delia Ilia, Alessia Maria Stanescu, Andrada Bianca Bichescu, Roberta Andreea Precob, 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:41:87
Stafeta 1 Ana Maria Ardelean, Daria Nicole Doncila, Alesia Maria Fortu, Maria Isabela Oprisan, 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 11 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:65
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:05
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:25
Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:30:26
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:49
Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:65
Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:72
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:30:79
Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:81
Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:25
Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:32:01
Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:13
Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:16
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:24
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:29
Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:32:30
Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:32:34
Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:71
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:86
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 00:32:92
Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:04
Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:18
Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:31
Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:31
Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:38
Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:43
Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:48
Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:51
Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:33:53
Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:33:64
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:86
Niculae Lorena Nicoleta 16901 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:94
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:99
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:12
Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:21
Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:41
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:42
Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:43
Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:34:44
Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:46
Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:54
Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:65
Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:34:69
Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:34:88
Fortu Alesia Maria 16932 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:94
Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:96
Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:03
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:11
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:20
Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:35:22
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:35:27
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:29
Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:33
Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:35:37
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:35:39
Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:41
Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:43
Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:43
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:49
Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:50
Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:63
Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:64
Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:78
Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:90
Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:96
Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:00
Rosca Maria Alexandra 16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:36:01
Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:03
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:11
Muresan Sara Alessia 16979 2008 Club Sportiv Casa EMA 00:36:12
Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:13
Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:19
Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:19
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:23
Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:36:25
Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:26
Pop Beatrice 17057 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:36:29
Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Galati 00:36:35
Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:37
Marinescu Alexia Maria 16665 2008 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:36:51
Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:74
Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:02
Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:04
Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:12
Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:37:26
Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:37:36
Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:68
Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:27
Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:45
Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:97
Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:40:73
Popescu Andreea Maria 14612 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:16
Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - 11 ani - Masculin (111 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:29:97
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:97
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:38
Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:39
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:68
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:70
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:85
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:90
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:34
M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:40
Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:48
Onet Radu Valentin 16768 2008 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:31:48
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:59
Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:60
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:65
Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:68
Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:31:68
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:76
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:80
Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:90
Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:92
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:31:94
Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:97
Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:08
Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:09
Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:10
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:16
Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:18
Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:27
Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:28
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:35
Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:65
Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:68
Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:74
Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:83
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:84
Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:87
Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:90
Gavrilovici Patrick 16981 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:32:94
Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:32:95
Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:98
Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:33:08
Rogoveanu Alexandru Ioan 17046 2008 Palatul copiilor Constanta 00:33:13
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:19
Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:21
Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:23
Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:30
Stoicu Alexandru Andrei 16869 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad