Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Cupa Romaniei - Seniori, Tineret si Juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (84 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bescheret Anca 15411 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 99:99:99
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 99:99:99
Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantinescu Briana 14600 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Daroiu Rebeca Georgiana 19989 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
Florea Raisa Ioana 21073 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Floreskul Eva 22927 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 99:99:99
Hanriot Emanuella Rebeka 17608 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Iatan Ilinca Maria 15721 2007 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ion Anadiana 16272 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 CSM Constanta 99:99:99
Jaravete Paula Maria 11336 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Lungu Amalia Maria 15712 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marc Maria Natalia 15039 2006 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 99:99:99
Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Opris Anda Ioana 17624 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Otvos Lorena Elena 16355 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
Pan Ke Ilinca Maria Xing 17017 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Prifti Sophia Maria 17607 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
Rusu Eremia Bianca Ioana 16298 2007 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Salajan Mara Ana 13722 2006 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 99:99:99
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Socate Gabriela Raluca 15314 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tohati Andreea Diana 22703 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Voicu Ioana Alexia 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Zamfir Medeea Mihaela 19563 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m liber - 14 - 99 ani - Masculin (98 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 CSS Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99
Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 99:99:99
Apachitei Octavian 16076 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 99:99:99
Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Bizau Patrik Raul 15531 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Cristea Eduard Andrei 17856 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dogan Ali Duran 22757 2008 CSM Unirea Alba Iulia 99:99:99
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Mihai Bogdan 17030 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitru Alexandru Madalin 22768 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
Fetisov Vladimir 23004 2008 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghitan Valentin Florin 15302 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grigoras Alexandru Nic. 16089 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Haidu Roland 14248 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hriscu Daniel-Emilian 22491 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
Ionescu David Stefan 19073 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 99:99:99
Irimia Alexandru Gabriel 17894 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Istrate Matei Alexandru 22955 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Ivanov Vlad Cristian 19812 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 99:99:99
Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Marinescu Vlad Ionut 15317 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mosu Darius Luca 16268 2007 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 99:99:99
Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Porumbescu Luca 19153 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Stefanescu Rares Mihai 14973 2006 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 CSM Constanta 99:99:99
Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Vasile Nicolas Daniel 13855 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99

Proba 3 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Asaftei Daria 17300 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Vass Brigitta 16348 2007 CSM Constanta 99:99:99

Proba 4 200 m bras - 14 - 99 ani - Masculin (32 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 99:99:99
Burlaka Arseniy 23427 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hitter Norbert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Keller Eduard Mihai 12618 2003 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Lupu Octavian Andrei 22087 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Manolescu David 17682 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Muraru Edward Cristian 16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Niculaie David Andreas 15045 2006 CSM Constanta 99:99:99
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Pcela Nicolae 23651 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Teodorescu Vlad Dominic 23635 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Volontir Danis 23749 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (31 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bescheret Anca 15411 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 99:99:99
Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Floreskul Eva 22927 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 99:99:99
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Pan-Ke Laura Ana Maria Mei Hua 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Paraschiv Eva Maria 15929 2007 CSM Constanta 99:99:99
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 99:99:99

Proba 6 100 m fluture - 14 - 99 ani - Masculin (58 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 99:99:99
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bizau Patrik Raul 15531 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Grigoras Alexandru Nic. 16089 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 99:99:99
Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Mosu Darius Luca 16268 2007 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 50 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (42 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Amariei Rianna 17080 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Andrei Iustina 16435 2007 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 99:99:99
Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Ion Anadiana 16272 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Munteanu Maria 15928 2007 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Opris Anda Ioana 17624 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Otvos Lorena Elena 16355 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Tohati Andreea Diana 22703 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99

Proba 8 50 m spate - 14 - 99 ani - Masculin (55 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dogan Ali Duran 22757 2008 CSM Unirea Alba Iulia 99:99:99
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Mihai Bogdan 17030 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghitan Valentin Florin 15302 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Ionescu David Stefan 19073 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 99:99:99
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ivanov Vlad Cristian 19812 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Marinescu Darius Andrei 12432 2005 CSM Constanta 99:99:99
Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Porumbescu Luca 19153 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Vasile Nicolas Daniel 13855 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 99:99:99
Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Vass Brigitta 16348 2007 CSM Constanta 99:99:99
Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 10 200 m mixt - 14 - 99 ani - Masculin (37 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 99:99:99
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Burlaka Arseniy 23427 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 CSM Constanta 99:99:99
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Lupu Octavian Andrei 22087 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Nae Razvan Gabriel 23174 2008 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 11 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 99:99:99
Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Georgescu Ioana 17074 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 CSM Constanta 99:99:99
Marc Maria Natalia 15039 2006 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Salajan Mara Ana 13722 2006 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 99:99:99
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Voicu Ioana Alexia 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 14 - 99 ani - Masculin (42 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Andreicut Raul Vasile 17786 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 CSS Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99
Apostol Petru 14585 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Iaschiu Andrei 15443 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Slavic Alexandr 15464 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Tica Stefan 14129 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Trenchea Darius Matei 15838 2007 CSM Constanta 99:99:99
Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zarojanu David Ionut 17079 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 00:28:86
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:97
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:98
Opris Anda Ioana 17624 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:23
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:24
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 CSM Constanta 00:29:28
Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:31
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:33

Proba 2 50 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 00:28:07
Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:08
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:09
Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 00:28:12
Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:13
Voicu Ioana Alexia 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:28
Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:38
Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 00:28:60

Proba 3 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:56
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:63
Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:75
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:26:80
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:91
Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:48
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:72
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:27:88

Proba 4 50 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:46
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:25:52
Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 00:25:62
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 00:25:74
Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:77
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:25:78
Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:25:84
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 00:25:86

Proba 5 50 m liber - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:24:40
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:24:53
Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:66
Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:24:77
Fetisov Vladimir 23004 2008 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:24:81
Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:24:86
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:95
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:25:16

Proba 6 50 m liber - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 CSM Constanta 00:22:98
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:23:50
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:23:57
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:23:83
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:24:08
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:24:09
Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 00:24:20
Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:24:21

Proba 7 200 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:50:98
Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:51:30
Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:51:86
Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:80
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:53:86
Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:54:37
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:58:44
Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:00:78

Proba 8 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Vass Brigitta 16348 2007 CSM Constanta 02:37:90
Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:40:28
Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:01
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:42:63
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:44:85
Asaftei Daria 17300 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:44:93
Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:46:87
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:48:22

Proba 9 200 m bras - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 02:30:30
Burlaka Arseniy 23427 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:30:80
Volontir Danis 23749 2007 CSM Corona Brasov 02:31:02
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:03
Niculaie David Andreas 15045 2006 CSM Constanta 02:31:69
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:31:82
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:34:02
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:14

Proba 10 200 m bras - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:62
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:26
Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:25:31
Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:25:48
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:54
Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 02:26:66
Keller Eduard Mihai 12618 2003 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:29:14
Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 02:29:64

Proba 11 100 m fluture - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:40
Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 01:06:04
Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:06:73
Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 01:07:84
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:27
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:52
Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:67
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:51

Proba 12 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:78
Paraschiv Eva Maria 15929 2007 CSM Constanta 01:01:79
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:02:83
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:03:31
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:58
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:04:36
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:87
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:92

Proba 13 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:67
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:00:00
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 01:00:26
Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:24
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:54
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:01:87
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:26
Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:02:46

Proba 14 100 m fluture - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:56:94
Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:85
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:58:20
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:58:26
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:58
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:68
Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 00:59:20
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:44

Proba 15 100 m fluture - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:54:31
Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:97
Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:55:18
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:56:04
Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:56:20
Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:56:58
Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 00:56:65
Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:56:70

Proba 16 50 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:36
Amariei Rianna 17080 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:73
Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:76
Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:85
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:21
Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:27
Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:31
Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 00:32:44

Proba 17 50 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:14
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:59
Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:97
Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:39
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:30:88
Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:31:00
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:26
Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:31:32

Proba 18 50 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:28
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:30
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:28:69
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:28:72
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:20
Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:43
Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:52
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:92

Proba 19 50 m spate - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:27:39
Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:49
Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 00:27:63
Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:85
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:96
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:28:13
Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:24
Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:26

Proba 20 50 m spate - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:94
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:58
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:26:36
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:83
Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:84
Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:85
Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:05
Marinescu Darius Andrei 12432 2005 CSM Constanta 00:27:36

Proba 21 200 m mixt - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:92
Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:30
Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:91
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:34:54
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 02:34:84
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:35:28
Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:35:47
Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:36:74

Proba 22 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:84
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:64
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:03
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:26:70
Vass Brigitta 16348 2007 CSM Constanta 02:26:91
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:27:04
Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:28:94
Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:29:91

Proba 23 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Burlaka Arseniy 23427 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:18:31
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 02:18:72
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:18:86
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:72
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 02:20:21
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:20:25
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:20:55
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:20:78

Proba 24 200 m mixt - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:13:06
Nae Razvan Gabriel 23174 2008 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:14:14
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:67
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:14:94
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:15:07
Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:15:11
Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:16:32
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:07

Proba 25 200 m mixt - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:66
Gergely Mihai 12963 2003 CSM Constanta 02:06:35
Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 02:06:94
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:09:56
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:10:59
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:70
Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:10:81
Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:11:51

Proba 26 400 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Georgescu Ioana 17074 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:38:59
Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:41:23
Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:41:61
Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:43:42
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 CSM Constanta 04:43:88
Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:43:94
Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:44:75
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:45:29

Proba 27 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:07
Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:26:43
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:61
Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:52
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:61
Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:34:87
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:35:62
Voicu Ioana Alexia 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:36:40

Proba 28 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:24:11
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:24:70
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:26:40
Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:26:45
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:29:75
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:29:88
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:29:98
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:30:68

Proba 29 400 m liber - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:12:73
Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 04:13:64
Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:16:07
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 04:17:22
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:17:86
Trenchea Darius Matei 15838 2007 CSM Constanta 04:18:11
Zarojanu David Ionut 17079 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:18:22
Apostol Petru 14585 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:19:98

Proba 30 400 m liber - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:55:34
Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:00:72
Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:05:16
Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:06:53
Tica Stefan 14129 2005 Sport Club Municipal Bacau 04:07:78
Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:09:20
Iaschiu Andrei 15443 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:12:06
M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:12:58

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Asaftei Daria 17300 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 99:99:99
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Daroiu Rebeca Georgiana 19989 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 99:99:99
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Papainog Karina Ioana 19181 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Vass Brigitta 16348 2007 CSM Constanta 99:99:99

Proba 2 100 m bras - 14 - 99 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 99:99:99
Burlaka Arseniy 23427 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Hitter Norbert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
Keller Eduard Mihai 12618 2003 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Lupu Octavian Andrei 22087 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Manolescu David 17682 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Muraru Edward Cristian 16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 99:99:99
Niculaie David Andreas 15045 2006 CSM Constanta 99:99:99
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 ACS Universitar USH 99:99:99
Pcela Nicolae 23651 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Teodorescu Vlad Dominic 23635 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Vaipan Radu 11060 2000 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Volontir Danis 23749 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (85 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bescheret Anca 15411 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 99:99:99
Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantinescu Briana 14600 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Florea Raisa Ioana 21073 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Floreskul Eva 22927 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Georgescu Ioana 17074 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 99:99:99
Hanriot Emanuella Rebeka 17608 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Iatan Ilinca Maria 15721 2007 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ion Anadiana 16272 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 CSM Constanta 99:99:99
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Jaravete Paula Maria 11336 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Lungu Amalia Maria 15712 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Marc Maria Natalia 15039 2006 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 99:99:99
Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Otvos Lorena Elena 16355 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
Pan Ke Ilinca Maria Xing 17017 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pan-Ke Laura Ana Maria Mei Hua 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Papainog Karina Ioana 19181 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Prifti Sophia Maria 17607 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
Rusu Eremia Bianca Ioana 16298 2007 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Salajan Mara Ana 13722 2006 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 99:99:99
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Tohati Andreea Diana 22703 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Voicu Ioana Alexia 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 14 - 99 ani - Masculin (108 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Andreicut Raul Vasile 17786 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 CSS Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99
Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 99:99:99
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Apachitei Octavian 16076 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 99:99:99
Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Cristea Eduard Andrei 17856 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dogan Ali Duran 22757 2008 CSM Unirea Alba Iulia 99:99:99
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Mihai Bogdan 17030 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitru Alexandru Madalin 22768 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
Fetisov Vladimir 23004 2008 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 CSM Constanta 99:99:99
Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghitan Valentin Florin 15302 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Grigoras Alexandru Nic. 16089 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Haidu Roland 14248 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hitter Norbert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Hriscu Daniel-Emilian 22491 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Iaschiu Andrei 15443 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ionescu David Stefan 19073 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 99:99:99
Istrate Matei Alexandru 22955 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Ivanov Vlad Cristian 19812 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 99:99:99
Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Marinescu Darius Andrei 12432 2005 CSM Constanta 99:99:99
Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mosu Darius Luca 16268 2007 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 99:99:99
Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Porumbescu Luca 19153 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Stefanescu Rares Mihai 14973 2006 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 CSM Constanta 99:99:99
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Trenchea Darius Matei 15838 2007 CSM Constanta 99:99:99
Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Vasile Nicolas Daniel 13855 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zarojanu David Ionut 17079 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Amariei Rianna 17080 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Opris Anda Ioana 17624 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 6 200 m spate - 14 - 99 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 8 200 m fluture - 14 - 99 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Bizau Patrik Raul 15531 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Mosu Darius Luca 16268 2007 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Nae Razvan Gabriel 23174 2008 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 10 1500 m liber - 14 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Iaschiu Andrei 15443 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Slavic Alexandr 15464 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:18
Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:23:25
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:23:37
Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:23:69
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:24:05
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:30
Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:82
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:24:88

Proba 2 100 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 01:16:75
Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:55
Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:72
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:18:82
Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:35
Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:65
Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:23
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:42

Proba 3 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:12
Vass Brigitta 16348 2007 CSM Constanta 01:13:55
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:55
Lospa Tamara Ioana 14579 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:14:93
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:06
Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:16:15
Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:66
Asaftei Daria 17300 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:16:70

Proba 4 100 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 01:10:18
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:41
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:10:42
Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:67
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:11:07
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:18
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:11:48
Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:00

Proba 5 100 m bras - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:06:71
Volontir Danis 23749 2007 CSM Corona Brasov 01:06:94
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:09
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:79
Niculaie David Andreas 15045 2006 CSM Constanta 01:09:41
Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:43
Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 01:09:90
Burlaka Arseniy 23427 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:10:10

Proba 6 100 m bras - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Nitu Marius Adrian 12935 2003 ACS Universitar USH 01:04:45
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:04:89
Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:05:20
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:58
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:05:59
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:06
Pcela Nicolae 23651 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:06:11
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:06:38

Proba 7 100 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Georgescu Ioana 17074 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:02:51
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:56
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:02:66
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 01:02:68
Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:02:69
Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:84
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:02:99
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 CSM Constanta 01:03:38

Proba 8 100 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:59:74
Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:00:30
Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:01:48
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:64
Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:01:69
Voicu Ioana Alexia 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:02:20
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:32
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:02:36

Proba 9 100 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:65
Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:20
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:33
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:65
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:77
Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:79
Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:40
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:59:45

Proba 10 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:95
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:55:18
Trenchea Darius Matei 15838 2007 CSM Constanta 00:56:09
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 00:56:25
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:56:53
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:71
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:76
Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:56:88

Proba 11 100 m liber - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 00:52:70
Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:28
Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:53:70
Fetisov Vladimir 23004 2008 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:54:09
Zarojanu David Ionut 17079 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:54:29
Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:52
Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:54:79
Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:90

Proba 12 100 m liber - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gergely Mihai 12963 2003 CSM Constanta 00:50:41
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 CSM Constanta 00:51:22
Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:51:37
Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:51:66
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:51:78
Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:52:11
Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 00:52:29
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:52:43

Proba 13 200 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Amariei Rianna 17080 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:30:96
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:08
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:31:45
Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:48
Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:31:50
Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:81
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:32:63
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:33:93

Proba 14 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:17:89
Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:23:34
Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:24:14
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:53
Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:30
Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:28:12
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:28:40
Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:30:02

Proba 15 200 m spate - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:14:62
Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:14:74
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:15:25
Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:15:62
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:16:85
Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:28
Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 02:18:94
Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:29

Proba 16 200 m spate - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:36
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:08:98
Nistorescu Alexandru 13687 2007 CSM Corona Brasov 02:09:01
Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:10:50
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:10:68
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:10:99
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 02:11:86
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:14:15

Proba 17 200 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:67
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:20:72
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:37
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:58
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:23:71
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:24:50
Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:26:27
Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:26:57

Proba 18 200 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:98
Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:14:48
Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:16:11
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:01
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:20:02
Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:21:44
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:65
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:23:41

Proba 19 200 m fluture - 14 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 02:10:59
Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 02:10:67
Nae Razvan Gabriel 23174 2008 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:10:82
M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:77
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:12:90
Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:99
Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:13:43
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:13:47

Proba 20 200 m fluture - 14 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:05:77
Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:72
Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:06:95
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:07:12
Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:07:31
Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:08:97
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:09:23
Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:09:26

Proba 21 1500 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Paraschiv Eva Maria 15929 2007 CSM Constanta 99:99:99
Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 22 1500 m liber - 14 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andreicut Raul Vasile 17786 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Apostol Petru 14585 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 400 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (4 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 400 m mixt - 14 - 99 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (48 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 99:99:99
Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Constantinescu Briana 14600 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Floreskul Eva 22927 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Georgescu Ioana 17074 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Hanriot Emanuella Rebeka 17608 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 CSM Constanta 99:99:99
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Lungu Amalia Maria 15712 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Marc Maria Natalia 15039 2006 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 99:99:99
Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Otvos Lorena Elena 16355 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
Salajan Mara Ana 13722 2006 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 99:99:99
Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Voicu Ioana Alexia 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 4 200 m liber - 14 - 99 ani - Masculin (77 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Andreicut Raul Vasile 17786 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 CSS Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99
Andries Eric Stefan 15861 2007 CSM Constanta 99:99:99
Apostol Petru 14585 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Boldura Luca Tudor 16570 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
Coman Darius Stefan 15725 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Dogan Ali Duran 22757 2008 CSM Unirea Alba Iulia 99:99:99
Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Fetisov Vladimir 23004 2008 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 CSM Constanta 99:99:99
Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Iaschiu Andrei 15443 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
Ionescu David Stefan 19073 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Marinescu Darius Andrei 12432 2005 CSM Constanta 99:99:99
Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mosu Darius Luca 16268 2007 Asociatia Sportiva FLYKICK Baia Mare 99:99:99
Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Slavic Alexandr 15464 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 CSM Constanta 99:99:99
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Tica Stefan 14129 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Trenchea Darius Matei 15838 2007 CSM Constanta 99:99:99
Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Vasile Nicolas Daniel 13855 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zarojanu David Ionut 17079 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Asaftei Daria 17300 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 99:99:99
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Daroiu Rebeca Georgiana 19989 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Huma Daria Elena 14088 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Lentu Eva Maria 14682 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 99:99:99
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Papainog Karina Ioana 19181 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vass Brigitta 16348 2007 CSM Constanta 99:99:99

Proba 6 50 m bras - 14 - 99 ani - Masculin (64 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Apachitei Octavian 16076 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Bancila Andrei Mihai 21634 2007 CSM Constanta 99:99:99
Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 99:99:99
Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Burlaka Arseniy 23427 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Cojocaru Stefan 13690 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cristea Eduard Andrei 17856 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Grigoras Alexandru Nic. 16089 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
Hitter Norbert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
Keller Eduard Mihai 12618 2003 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Lupu Octavian Andrei 22087 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Manolescu David 17682 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Moise Matei 16453 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Muraru Edward Cristian 16318 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 99:99:99
Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Niculaie David Andreas 15045 2006 CSM Constanta 99:99:99
Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 ACS Universitar USH 99:99:99
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pcela Nicolae 23651 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99
Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Teodorescu Vlad Dominic 23635 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
Vaipan Radu 11060 2000 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Volontir Danis 23749 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
Zamfir-Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (40 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Amariei Rianna 17080 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Andrei Iustina 16435 2007 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Cristea Andreea Maria 17521 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 99:99:99
Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Munteanu Maria 15928 2007 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Opris Anda Ioana 17624 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Otvos Lorena Elena 16355 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
Papainog Karina Ioana 19181 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
Tohati Andreea Diana 22703 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 8 100 m spate - 14 - 99 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 CSS Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99
Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Badea Robert Andrei 15969 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Dogan Ali Duran 22757 2008 CSM Unirea Alba Iulia 99:99:99
Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Dumitrache Mihai Bogdan 17030 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Georgescu Vlad 15973 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Ionescu David Stefan 19073 2009 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ionita Mihnea George 16626 2008 CSM Constanta 99:99:99
Iordache Tudor Andrei 16032 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ivanov Vlad Cristian 19812 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Maftei Leonardo 14800 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Marinescu Darius Andrei 12432 2005 CSM Constanta 99:99:99
Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stoica David Alexandru 14706 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (73 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Asaftei Daria 17300 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bescheret Anca 15411 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Boleacu Paula Maria 15870 2007 CSM Constanta 99:99:99
Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Daroiu Rebeca Georgiana 19989 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Florea Raisa Ioana 21073 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Floreskul Eva 22927 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Grosu Ana Georgiana 15930 2007 CSM Constanta 99:99:99
Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ion Anadiana 16272 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Jaravete Paula Maria 11336 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Lungu Amalia Maria 15712 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mariut Serena Maria 14810 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Maxim Maria Ilinca 17745 2009 CSM Constanta 99:99:99
Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Padurariu Carina Florina 11883 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
Pan Ke Ilinca Maria Xing 17017 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pan-Ke Laura Ana Maria Mei Hua 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Papainog Karina Ioana 19181 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Paraschiv Eva Maria 15929 2007 CSM Constanta 99:99:99
Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Salajan Mara Ana 13722 2006 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 99:99:99
Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
Voicu Ioana Alexia 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Zamfir Medeea Mihaela 19563 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99

Proba 10 50 m fluture - 14 - 99 ani - Masculin (95 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Apachitei Octavian 16076 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti