Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionatul national in bazin acoperit - seniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 18 - 99 ani - Masculin (39 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Ciprian 496 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Astefanei Ancuta Gabriela 353 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Badros Alexandru 506 1978 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bere Anamaria 847 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Calinescu Bogdan George 425 1975 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Cane Ramona Florina 133 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Chifu Cosmin 621 1980 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chis Costin 564 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Coman Bogdan Dorian 655 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Enache Adriana 137 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Gagiu Daniel Stefan 462 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Gal Cristian Laurentiu 719 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Galateanu Daniela Simona 2153 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Giurcaneanu Matei 398 1974 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Hayer Andreea Bianca 915 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Ignat Tudor 476 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivcovici Silviu 631 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Kormendi Daniel Marius 872 1973 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Lacusta Larisa Elena 1370 1979 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Molnar Emese 208 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Nagy Arpad 2042 1981 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Otvos Klaudia Karmen 177 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Petrescu Andrei Madalin 920 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Popa Irina 954 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Popescu Catalin Lucian 456 1977 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rachita Ciprian 405 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Sava Adrian 540 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Sorica Bogdan 508 1978 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Stanescu Ana Mirabela 3184 1983 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Szepacher Felix 688 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Tin Madalina Elisabeta 124 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ziegler Ramona 2602 1978 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 2 400 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andrut Oana Adina 316 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Baban Dorina 1473 1984 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Baroiu Nina Diana 58 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bene Sergiu Iulian 393 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Buciu Ileana Mihaela 59 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buidan Adriana Onorica 309 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Burghelea Liliana Valeria 3189 1981 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Caslaru Beatrice Nicoleta 16 1975 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cosma Marius 651 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Damian Adina Georgiana 294 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivan Constantin Nicolae 607 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jureschi Andreea Natalia 195 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Matache Ioana 231 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Mazilu Calin Aron 420 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Naghi Ioana Lucia 56 1977 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Negrea Carla Creola 10 1974 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Penciulescu Stefania 199 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Retevoi Mihaela Alina 161 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Serban Nicoleta Francisca 201 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Stan Mona 180 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tabacaru Alina Catalina 304 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Teglas Diana Anamaria 193 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 100 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (39 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrut Oana Adina 316 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Anghel Zenovie Viorel 513 1978 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Anton Bogdan 530 1979 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Ardelean Dan 589 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badea Madalina 90 1978 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Barboi Dan Ioan 605 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Bekesi Tiberiu 438 1976 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Butacu Nicolae 386 1974 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Casaru Catalina Monica 136 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Constantinescu Ion Catali 472 1977 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Coros Daria Ioana 184 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Cuciurean Cosmin Gheorghe 482 1978 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gusoiu (Oprea) Iulia 160 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Herea Florina Carmen 119 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ioanovici Alexandru 389 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Isai Simona Andreea 318 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Lux Norbert Erwin 598 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Machita Mihai Alexandru 460 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mircea Diana Nicoleta 1110 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Nistor Daniela 173 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Obuf Oana Irina 209 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Otvos Klaudia Karmen 177 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pop Doru Calin 592 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Nicolae Ciprian 486 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Cleopatra 140 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Roman Roxana 1003 1980 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sava Adrian 540 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Simon Agota 139 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Stirbei George Doru 440 1976 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zabreanu Raluca 163 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 100 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andrut Oana Adina 316 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Badita Horatiu Nicusor 446 1976 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Baroiu Nina Diana 58 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calin Fani Crinuta 3187 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cane Ramona Florina 133 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Chirvasoiu Mihai Teodor 905 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ciobanu Elena Cristina 3181 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Constantinescu Ion Catali 472 1977 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Coros Daria Ioana 184 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Cosma Marius 651 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Dalea Petru Flavius 535 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Galateanu Daniela Simona 2153 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Gheorghe Ana Maria 166 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gheorghe Corina Loredana 5 1973 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gusoiu (Oprea) Iulia 160 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Lux Norbert Erwin 598 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mihalache Florin Valeriu 541 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mirea Costinel 625 1980 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Moise Adrian Valentin 1006 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Obuf Oana Irina 209 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pantilimon Iuliana 17 1975 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Penciulescu Stefania 199 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Petcu Razvan Dragos 383 1973 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Retevoi Mihaela Alina 161 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Rosca Ioan Stelian 388 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Sava Adrian 540 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Serban Nicoleta Francisca 201 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Sica Mariana Lavinia 247 1981 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Szepacher Felix 688 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Tabacaru Alina Catalina 304 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tera Melania 152 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Tiu Bogdan Valentin 459 1977 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vlaicu Ana Maria 852 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Zisu Loredana 118 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 5 800 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (15 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Baban Dorina 1473 1984 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Baroiu Nina Diana 58 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buciu Ileana Mihaela 59 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buidan Adriana Onorica 309 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Burghelea Liliana Valeria 3189 1981 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Caslaru Beatrice Nicoleta 16 1975 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Jureschi Andreea Natalia 195 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Matache Ioana 231 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Naghi Ioana Lucia 56 1977 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Negrea Carla Creola 10 1974 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Penciulescu Stefania 199 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Stan Mona 180 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Teglas Diana Anamaria 193 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Vintila Cristina Elena 94 1978 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 100 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 7 200 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Ciprian 496 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bene Sergiu Iulian 393 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Bob Anca Cristina 1007 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Butacu Nicolae 386 1974 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Calinescu Bogdan George 425 1975 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Casaru Catalina Monica 136 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Caslaru Beatrice Nicoleta 16 1975 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chiriac Radu Ionut 531 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chis Costin 564 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Craciun Petruta 138 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cuciurean Cosmin Gheorghe 482 1978 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Gagiu Daniel Stefan 462 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Georgescu Carmen Gabriela 4 1972 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Herea Florina Carmen 119 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Nistor Daniela 173 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Otvos Klaudia Karmen 177 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Nicolae Ciprian 486 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Catalin Lucian 456 1977 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Popescu Cleopatra 140 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sorica Bogdan 508 1978 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Stirbei George Doru 440 1976 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Szepacher Felix 688 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Udroiu Raluca Antonina 306 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 8 200 m bras - 16 - 99 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Ciprian 496 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Astefanei Ancuta Gabriela 353 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Badros Alexandru 506 1978 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bere Anamaria 847 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cane Ramona Florina 133 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Caslaru Beatrice Nicoleta 16 1975 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chifu Cosmin 621 1980 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chis Costin 564 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Enache Adriana 137 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Gagiu Daniel Stefan 462 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Gal Cristian Laurentiu 719 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Giurcaneanu Matei 398 1974 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Hayer Andreea Bianca 915 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Ignat Tudor 476 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Kormendi Daniel Marius 872 1973 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Lacusta Larisa Elena 1370 1979 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Nagy Arpad 2042 1981 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Petrescu Andrei Madalin 920 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Popa Irina 954 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Popescu Catalin Lucian 456 1977 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Rachita Ciprian 405 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Sava Adrian 540 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Sorica Bogdan 508 1978 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Stanescu Ana Mirabela 3184 1983 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Szepacher Felix 688 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Tin Madalina Elisabeta 124 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ziegler Ramona 2602 1978 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 9 1500 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (5 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Ivan Constantin Nicolae 607 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Mazilu Calin Aron 420 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 10 200 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 1996 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 11 50 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (75 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andrut Oana Adina 316 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Anton Bogdan 530 1979 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Baban Dorina 1473 1984 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Badea Madalina 90 1978 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Badita Horatiu Nicusor 446 1976 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Barboi Dan Ioan 605 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Baroiu Nina Diana 58 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bekesi Tiberiu 438 1976 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bob Anca Cristina 1007 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buciu Ileana Mihaela 59 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Burghelea Liliana Valeria 3189 1981 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calin Fani Crinuta 3187 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Chifu Cosmin 621 1980 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chiriac Daniel Bogdan 468 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chiriac Radu Ionut 531 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chirvasoiu Mihai Teodor 905 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ciobanu Elena Cristina 3181 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Constantinescu Ion Catali 472 1977 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Coros Daria Ioana 184 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Cosma Marius 651 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cuciurean Cosmin Gheorghe 482 1978 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dalea Petru Flavius 535 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Damian Adina Georgiana 294 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Diaconescu Ioana Lorena 120 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Galateanu Daniela Simona 2153 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Gusoiu (Oprea) Iulia 160 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Guta Bogdan Ionut 1041 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Herea Florina Carmen 119 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ioanovici Alexandru 389 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ivan Nicolae 403 1975 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivcovici Silviu 631 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Kormendi Daniel Marius 872 1973 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Matache Ioana 231 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Meriu Dan 494 1978 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mihalache Florin Valeriu 541 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mircea Diana Nicoleta 1110 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mirea Costinel 625 1980 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Moise Adrian Valentin 1006 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Molnar Emese 208 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Nistor Daniela 173 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Otvos Klaudia Karmen 177 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pantilimon Iuliana 17 1975 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Penciulescu Stefania 199 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Petcu Razvan Dragos 383 1973 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petrescu Andrei Madalin 920 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Pop Doru Calin 592 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pop Lelia 984 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Potoceanu Alexa 533 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Puiu Ion 542 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Retevoi Mihaela Alina 161 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Rosca Ioan Stelian 388 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Serban Nicoleta Francisca 201 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Simon Agota 139 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Sora Ionela Zizica 42 1976 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Szasz Andreea 1002 1981 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tabacaru Alina Catalina 304 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tera Melania 152 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Tiu Bogdan Valentin 459 1977 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Trufasu Andreea 89 1978 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Vintila Cristina Elena 94 1978 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vlaicu Ana Maria 852 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Zabreanu Raluca 163 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 12 200 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrut Oana Adina 316 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Anghel Zenovie Viorel 513 1978 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ardelean Dan 589 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bekesi Tiberiu 438 1976 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Butacu Nicolae 386 1974 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Casaru Catalina Monica 136 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Jureschi Andreea Natalia 195 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Machita Mihai Alexandru 460 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Mircea Diana Nicoleta 1110 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Nistor Daniela 173 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Obuf Oana Irina 209 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Otvos Klaudia Karmen 177 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pop Doru Calin 592 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Nicolae Ciprian 486 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Cleopatra 140 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Roman Roxana 1003 1980 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sava Adrian 540 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Stirbei George Doru 440 1976 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Zabreanu Raluca 163 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 13 200 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (23 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bene Sergiu Iulian 393 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Butacu Nicolae 386 1974 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Calin Fani Crinuta 3187 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Cane Ramona Florina 133 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ciobanu Elena Cristina 3181 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Constantinescu Ion Catali 472 1977 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Coros Daria Ioana 184 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Cosma Marius 651 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Craciun Petruta 138 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Gheorghe Ana Maria 166 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gheorghe Corina Loredana 5 1973 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mazilu Calin Aron 420 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mihalache Florin Valeriu 541 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pantilimon Iuliana 17 1975 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Serban Nicoleta Francisca 201 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Sica Mariana Lavinia 247 1981 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Szepacher Felix 688 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Tabacaru Alina Catalina 304 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Tera Melania 152 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Zisu Loredana 118 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 100 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (86 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Ciprian 496 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andrut Oana Adina 316 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Anghel Zenovie Viorel 513 1978 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Anton Bogdan 530 1979 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Baban Dorina 1473 1984 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Badea Madalina 90 1978 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Badita Horatiu Nicusor 446 1976 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Badros Alexandru 506 1978 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Barboi Dan Ioan 605 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Bekesi Tiberiu 438 1976 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bob Anca Cristina 1007 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buidan Adriana Onorica 309 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Burcea Emilian 1177 1983 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Burghelea Liliana Valeria 3189 1981 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Calinescu Bogdan George 425 1975 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Chiriac Daniel Bogdan 468 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chirvasoiu Mihai Teodor 905 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Chis Costin 564 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Coros Daria Ioana 184 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Cuciurean Cosmin Gheorghe 482 1978 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Dalea Petru Flavius 535 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Damian Adina Georgiana 294 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Diaconescu Ioana Lorena 120 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dobrescu Liliana Luminita 2 1971 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gagiu Daniel Stefan 462 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Georgescu Carmen Gabriela 4 1972 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Gusoiu (Oprea) Iulia 160 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hayer Andreea Bianca 915 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Herea Florina Carmen 119 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ignat Tudor 476 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ioanovici Alexandru 389 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Ivan Nicolae 403 1975 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivcovici Silviu 631 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Jureschi Andreea Natalia 195 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Lux Norbert Erwin 598 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Machita Mihai Alexandru 460 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Matache Ioana 231 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Meriu Dan 494 1978 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Mircea Diana Nicoleta 1110 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mirea Costinel 625 1980 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Moise Adrian Valentin 1006 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Molnar Emese 208 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Nistor Daniela 173 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Obuf Oana Irina 209 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Otvos Klaudia Karmen 177 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Penciulescu Stefania 199 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Petcu Razvan Dragos 383 1973 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Petrescu Andrei Madalin 920 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Pop Doru Calin 592 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pop Lelia 984 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Popa Irina 954 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Popa Nicolae Ciprian 486 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Popescu Catalin Lucian 456 1977 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Popescu Cleopatra 140 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Potoceanu Alexa 533 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Puiu Ion 542 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Rachita Ciprian 405 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Retevoi Mihaela Alina 161 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Rosca Ioan Stelian 388 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sava Adrian 540 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Simon Agota 139 1979 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Stan Mona 180 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stirbei George Doru 440 1976 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Szasz Andreea 1002 1981 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tin Madalina Elisabeta 124 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Tiu Bogdan Valentin 459 1977 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Trufasu Andreea 89 1978 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Vlaicu Ana Maria 852 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 1996 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 16 200 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (62 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Ciprian 496 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andrut Oana Adina 316 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Baban Dorina 1473 1984 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Baroiu Nina Diana 58 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Bob Anca Cristina 1007 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buciu Ileana Mihaela 59 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Buidan Adriana Onorica 309 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Burghelea Liliana Valeria 3189 1981 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Butacu Nicolae 386 1974 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cane Ramona Florina 133 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Chiriac Daniel Bogdan 468 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chirvasoiu Mihai Teodor 905 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Cosma Marius 651 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Damian Adina Georgiana 294 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Diaconescu Ioana Lorena 120 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dobrescu Liliana Luminita 2 1971 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gheorghe Ana Maria 166 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gusoiu (Oprea) Iulia 160 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Herea Florina Carmen 119 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivcovici Silviu 631 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Jureschi Andreea Natalia 195 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Machita Mihai Alexandru 460 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Matache Ioana 231 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Meriu Dan 494 1978 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mirea Costinel 625 1980 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Moise Adrian Valentin 1006 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Negrea Carla Creola 10 1974 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Penciulescu Stefania 199 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Pop Doru Calin 592 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Irina 954 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Popa Nicolae Ciprian 486 1978 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Potoceanu Alexa 533 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Puiu Ion 542 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Retevoi Mihaela Alina 161 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Rosca Ioan Stelian 388 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Sarmes Amalia Maria 337 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Serban Nicoleta Francisca 201 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Stan Mona 180 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tabacaru Alina Catalina 304 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Teglas Diana Anamaria 193 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Tiu Bogdan Valentin 459 1977 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Udroiu Raluca Antonina 306 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Vintila Cristina Elena 94 1978 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Vlaicu Ana Maria 852 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Zabreanu Raluca 163 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Zisu Loredana 118 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bene Sergiu Iulian 393 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Calinescu Bogdan George 425 1975 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Casaru Catalina Monica 136 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Caslaru Beatrice Nicoleta 16 1975 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chiriac Radu Ionut 531 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Chis Costin 564 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Craciun Petruta 138 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Dalea Petru Flavius 535 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Enache Adriana 137 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mazilu Calin Aron 420 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Naghi Ioana Lucia 56 1977 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Obuf Oana Irina 209 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pantilimon Iuliana 17 1975 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99
Sorica Bogdan 508 1978 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Szepacher Felix 688 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99