Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national de Poliatlon Copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - 11 ani - Feminin (105 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Crisan Tude Georgiana 22189 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
4 Micu Melissa 17543 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Galatanu Nicole Ioana 16828 2010 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
2 Chiran Alexia Maria 14963 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
3 Coroja Adnan Alexia 19254 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Cobanel Ana 19343 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
5 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Stroe Denisa 19683 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
8 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Florea Bianca 19395 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Malai Amalia 19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Rizea Delia 19396 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Maracineanu Maria Cristina 22136 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
2 Dragu Smaranda 21836 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
4 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 99:99:99
5 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 99:99:99
6 Tudoran Sara 21835 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Catana Anisia Ionela 21886 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Sorcaru Daria 22179 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Seria: 5
1 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
2 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
3 Vultur Ioana Raluca 20703 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:53:39
5 Ghirvu Sara 19572 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Nagy Oszike 20702 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
7 Ciornei Teodora 20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Chitic Alexia Ioana 19220 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:52:74
2 Ghiultu Daria Ioana 19221 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:50:89
3 Stanica Miruna Mihaela 16721 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:49:48
4 Neagu Emma 19351 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:48:87
5 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:49:45
6 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:50:48
7 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:51:22
8 Ignatescu Ilinca 17832 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:53:01

Seria: 7
1 Dogaru Erika Denize 16727 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:48:72
2 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 00:47:97
3 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:46:79
4 Piciritza Anastasia 19696 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:46:60
5 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 00:46:64
6 Negru Amalia Maria 16733 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:47:83
7 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:06
8 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:83

Seria: 8
1 Orban Kis Zsuzsanna 19350 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:46:30
2 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:46:24
3 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:91
4 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:07
5 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:45:90
7 Paduraru Andra Maria 19633 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:26
8 Popa Natalia 19697 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:46:45

Seria: 9
1 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:44:85
2 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:54
3 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:44:41
4 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:88
5 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:02
6 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:44:42
7 Emam Sara 19596 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:61
8 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:44:97

Seria: 10
1 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:43:39
2 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:43:30
3 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:05
4 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:42:54
5 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:60
6 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:43:15
7 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:43:37
8 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:62

Seria: 11
1 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:19
2 Ionascu Maria 19375 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:74
4 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:57
5 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:58
6 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:65
7 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:75
8 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:79

Seria: 12
1 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:47
2 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:08
3 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:94
4 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:87
5 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:92
6 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:06
7 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:31
8 Maftei Sofia 19471 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:53

Seria: 13
1 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:67
2 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:42
3 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:33
4 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:79
5 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:14
6 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:37
7 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:39:47
8 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:83

Seria: 14
1 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:64
2 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 00:37:95
3 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:83
4 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:22
5 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:36
6 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:16
7 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:04
8 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:79

Descalificari
1 Pavel Bianca Andreea
Observatii: neprezentat
16663 2010 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
2 Costin Sara Carina
Observatii: neprezentat
19751 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 200 m mixt - 11 ani - Feminin (105 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Chiran Alexia Maria 14963 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Cobanel Ana 19343 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
6 Ghiultu Daria Ioana 19221 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Coroja Adnan Alexia 19254 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Ghirvu Sara 19572 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Rizea Delia 19396 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Florea Bianca 19395 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Paduraru Andra Maria 19633 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Emam Sara 19596 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Malai Amalia 19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99

Seria: 4
1 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Maracineanu Maria Cristina 22136 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
3 Vultur Ioana Raluca 20703 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Crisan Tude Georgiana 22189 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
6 Stanica Miruna Mihaela 16721 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
3 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Micu Melissa 17543 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
6 Galatanu Nicole Ioana 16828 2010 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
8 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 6
1 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:43:38
4 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:39:37
5 Chitic Alexia Ioana 19220 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:42:05
6 Ignatescu Ilinca 17832 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:49:11
7 Sorcaru Daria 22179 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
8 Popa Natalia 19697 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Stroe Denisa 19683 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:30:35
2 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:28:16
3 Ciornei Teodora 20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:27:05
4 Piciritza Anastasia 19696 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:25:21
5 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:26:63
6 Negru Amalia Maria 16733 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:27:53
7 Dogaru Erika Denize 16727 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:30:19
8 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 03:38:50

Seria: 8
1 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:23:17
2 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:22:54
3 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:22:33
4 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:18:78
5 Catana Anisia Ionela 21886 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:21:44
6 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 03:22:42
8 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:25:13

Seria: 9
2 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 03:16:63
3 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:15:78
4 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 03:14:94
5 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 03:15:53
6 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 03:15:89
7 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:16:68

Seria: 10
1 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:13:35
2 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:12:22
3 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:11:81
4 Dragu Smaranda 21836 2010 Swimming Team Bucuresti 03:11:29
5 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:11:71
6 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:11:84
7 Orban Kis Zsuzsanna 19350 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:12:75
8 Neagu Emma 19351 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:13:71

Seria: 11
1 Ionascu Maria 19375 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:10:03
2 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:07:69
3 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:02:37
4 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:01:73
5 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:02:26
6 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:04:05
7 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:07:91
8 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:10:18

Seria: 12
1 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:00:21
2 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:58:77
3 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:57:38
4 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 02:56:37
5 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:56:88
6 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:58:19
7 Maftei Sofia 19471 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:00:18
8 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:00:44

Seria: 13
1 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:54:47
2 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:52:84
3 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:51:60
4 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:10
5 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:03
6 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:52:57
7 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:54:21

Seria: 14
1 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:49:49
2 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:44:74
3 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:43:26
4 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:52
5 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:41:62
6 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:43:99
7 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 02:47:68
8 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:49:79

Descalificari
1 Nagy Oszike
Observatii: descalificat
20702 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
2 Costin Sara Carina
Observatii: neprezentat
19751 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Tudoran Sara
Observatii: descalificat
21835 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Rusandu Timea
Observatii: descalificat
19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:18:30
5 Chiper Giulia Annalisa
Observatii: descalificat
22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:18:74
6 Pavel Bianca Andreea
Observatii: neprezentat
16663 2010 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 02:55:60

Proba 3 50 m spate - 11 ani - Masculin (111 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
2 Popa Stefan Alexandru 19500 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Panita Luca Alexandru 17482 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Sandru Rares Cristian 19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Magdalin Dan Fabian 19486 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Ostaci Andrei Fabian 17418 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
5 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
6 Muresan Cezar 19379 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Sandu Alexandru Stefan 16780 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
8 Pantiru Codrin Alexandru 19575 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Geamanu David Rafael 19227 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Stan Robert Andrei 19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Ciubucciu Lucas Eduard 19334 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
6 Ogica Vlad Theodor 19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 4
3 Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Teodorescu Rayan Alexandru 21821 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Urucu Andrei Cosmin 19914 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Radu Stefan 21951 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Neagu Eduard Valentin 21871 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
2 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
3 Boca Alex Matei 22191 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
5 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Corbescu Dennis Petru 20913 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Mandache Tiberiu 20819 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 6
1 Hoffman Simon 19685 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
2 Ristea Ioan Andrei 22135 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Ghintuiala Gabriel 17826 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:04:23
5 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:10
6 Sociu Darius Andrei 16048 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99
8 Burca Dimitri 22188 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 7
1 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:35
2 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:48:59
3 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:48:23
4 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:64
5 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:48:13
6 Ignat Rares 17801 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:48:54
7 Nedelcu Claudiu Nicolas 19667 2010 Swimming Team Bucuresti 00:49:03
8 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:49:39

Seria: 8
2 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:46:35
4 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:63
5 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:64
7 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:46:80
8 Belcin Filip George 19630 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:10

Seria: 9
1 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:43:95
2 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:83
3 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:78
4 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:43
5 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:47
6 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:79
8 Dumbrava Razvan Mihai 16993 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:44:22

Seria: 10
1 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:43:37
3 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:96
4 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 00:42:94
5 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:95
6 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:02
7 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:17

Seria: 11
1 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:59
2 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:42:04
3 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:86
4 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:41:78
5 Munteanu Dragos Stefan 19576 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:78
6 Petre Andrei Alexandru 19079 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:93
7 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:44
8 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:63

Seria: 12
1 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:53
2 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:23
3 Socol Ianis Adrian 19106 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:77
4 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:35
5 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:40:39
6 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:78
7 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:42
8 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:41:71

Seria: 13
1 Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:08
2 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:39:92
3 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:49
4 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:29
5 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:39:31
6 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:56
7 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:39:92
8 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:11

Seria: 14
1 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:99
2 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:55
3 Danila Alexandru 15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:27
4 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:46
5 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:51
6 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:38:45
7 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:79
8 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:06

Seria: 15
1 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:19
2 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:45
3 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:15
4 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:58
5 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:35:09
6 Marinescu Luca 17731 2010 Clubul Sportiv Performer 00:35:64
7 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:07
8 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:29

Descalificari
1 Ciolan Dragos
Observatii: descalificat
15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Griga Aron
Observatii: neprezentat
19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Arcan Darius Stefan
Observatii: descalificat
16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:59
4 Brasoveanu Radu Florin
Observatii: descalificat
19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:45:53
5 Sarbu Dan
Observatii: neprezentat
19476 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:45:96
6 Pop Adrian
Observatii: neprezentat
19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:41

Proba 4 200 m mixt - 11 ani - Masculin (111 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Magdalin Dan Fabian 19486 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Stefan Alexandru 19500 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Pantiru Codrin Alexandru 19575 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Ignat Rares 17801 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Panita Luca Alexandru 17482 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
5 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
6 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Muresan Cezar 19379 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
2 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
3 Ostaci Andrei Fabian 17418 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
4 Ciubucciu Lucas Eduard 19334 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
5 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 5
1 Munteanu Dragos Stefan 19576 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
2 Boca Alex Matei 22191 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
6 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
8 Sandu Alexandru Stefan 16780 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 6
1 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Ristea Ioan Andrei 22135 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99
6 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
7 Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 7
2 Belcin Filip George 19630 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
7 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 8
2 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:43:59
4 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:32:79
5 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:36:02
6 Neagu Eduard Valentin 21871 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:11:83
7 Danila Alexandru 15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Sociu Darius Andrei 16048 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 9
1 Nedelcu Claudiu Nicolas 19667 2010 Swimming Team Bucuresti 03:32:19
2 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:29:92
3 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:24:42
4 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:20:49
5 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:22:85
7 Urucu Andrei Cosmin 19914 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:30:08
8 Teodorescu Rayan Alexandru 21821 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:32:74

Seria: 10
1 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:17:19
2 Ciolan Dragos 15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:15:25
3 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:14:11
4 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:12:73
5 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:13:24
6 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:14:74
7 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:15:77
8 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:18:01

Seria: 11
1 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:10:46
2 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:09:72
3 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:09:10
4 Socol Ianis Adrian 19106 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:07:52
5 Hoffman Simon 19685 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:07:83
6 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:09:52
7 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:09:97
8 Stan Robert Andrei 19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:12:57

Seria: 12
1 Dumbrava Razvan Mihai 16993 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:06:22
2 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:04:14
3 Petre Andrei Alexandru 19079 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:03:43
4 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 03:03:19
5 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:03:25
6 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:03:61
7 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:04:93
8 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:06:26

Seria: 13
1 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:02:82
3 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:00:24
4 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:57:91
5 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:58:76
6 Ogica Vlad Theodor 19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:00:53
7 Geamanu David Rafael 19227 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:02:55
8 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:03:03

Seria: 14
1 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:54:86
2 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:52:66
3 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:51:99
4 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:50:12
5 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:51:15
6 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:52:20
7 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:54:04
8 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:55:27

Seria: 15
1 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:49:19
2 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:45:91
3 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:24
4 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:97
5 Marinescu Luca 17731 2010 Clubul Sportiv Performer 02:34:45
6 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:41:50
7 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:48:05
8 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:49:34

Descalificari
1 Ghintuiala Gabriel
Observatii: neprezentat
17826 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Sarbu Dan
Observatii: neprezentat
19476 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Sandru Rares Cristian
Observatii: descalificat
19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Tecar Darius
Observatii: descalificat
19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Pop Adrian
Observatii: neprezentat
19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Corbescu Dennis Petru
Observatii: descalificat
20913 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Mandache Tiberiu
Observatii: descalificat
20819 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Radu Stefan
Observatii: descalificat
21951 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
9 Griga Aron
Observatii: neprezentat
19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
10 Ivana Tudor
Observatii: descalificat
19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
11 Burca Dimitri
Observatii: descalificat
22188 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
12 Orban Eduard Bernardin
Observatii: descalificat
17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:01:31

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m spate - 10 ani - Feminin (87 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusu Viviana Daria 22192 2011 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
4 Balazs Hanna 20704 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Draghici Sara 21426 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 2
3 Mihalceanu Irina 21894 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Yalcinoz Ada Feyza 20891 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
7 Alinei Andreea Beatrice 19721 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Vojth Andreea 21089 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
2 Tanta Ines Maria 20720 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:03:29
3 Andras Alexandra Maria 21877 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:55:68
5 Ignat Ruxandra 21908 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:55:28
6 Vinersar Bianca 21307 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:57:19
7 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
8 Zodila Alexia Gabriela 21241 2011 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Seria: 4
2 Merlusca Maria 19713 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:53:13
3 Nica Maria Andrada 19990 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:52:56
4 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:51:91
5 Bogdan Sara Maria 21310 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:52:45
6 Babuc Daria 21905 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:52:84
7 Sicu Margareta Sophia 20511 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:93
8 Stefan Anastasia Maria 17288 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:54:88

Seria: 5
1 Dumitrescu Chrisis 20811 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:29
2 Dicher Iulia 21088 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:50:97
3 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:49:92
4 Olteanu Andrada Gabriela 19066 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:49:35
5 Ilnicky Tekla 21087 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:49:71
6 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:50:35
7 Onut Delia 21910 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:51:06

Seria: 6
1 Dospinescu Tatiana Maria 19436 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:48:72
2 Paulse Ana Madeline 21916 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:07
3 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:46:93
4 Jalba Bianca Maria 21309 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:46:61
5 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:76
6 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:47:87
7 Ciobanescu Catinca Maria 19109 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:48:44
8 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:48:94

Seria: 7
1 Chereches Carina 21175 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:22
2 Jeciu Alessia-Maria 21293 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:58
3 Fechete Adelina Maria 20711 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:44:94
5 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:92
6 Iftemie Eva Maria 21790 2011 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:45:02
7 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:45:73

Seria: 8
1 Ursan Lacramioara 19842 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:76
2 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:44:56
3 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:32
4 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:44:03
5 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:44:04
6 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:35
7 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:44:57
8 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:44:82

Seria: 9
1 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:43:78
2 Botila Rebeca 21200 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:46
3 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:27
4 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:06
5 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:43:24
6 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:46
7 Falca Sophia Maria 16102 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:43:59
8 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:43:91

Seria: 10
1 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:43
3 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:55
4 Golescu Sara Maria 21857 2011 Swimming Team Bucuresti 00:41:35
5 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:35
6 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:56
7 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:41:91
8 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:01

Seria: 11
1 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:41:25
2 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:86
3 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:41
4 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:89
5 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:40:16
6 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:70
7 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:11
8 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:29

Seria: 12
1 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:73
2 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:00
3 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:10
4 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:96
5 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:07
6 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:01
7 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:56
8 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:74

Descalificari
1 Bologna Matilde
Observatii: descalificat
20824 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Horvath Viktoria
Observatii: neprezentat
20712 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:51:83
3 Merișan Georgiana Elena Alexandra
Observatii: neprezentat
21017 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:44:91
4 Mofidi Ariyana
Observatii: descalificat
21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:35
5 Marinescu Sara Maria
Observatii: descalificat
20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:69

Proba 2 200 m liber - 10 ani - Feminin (87 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zodila Alexia Gabriela 21241 2011 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
4 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Merlusca Maria 19713 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
2 Alinei Andreea Beatrice 19721 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Sicu Margareta Sophia 20511 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
6 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Draghici Sara 21426 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 3
1 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Dospinescu Tatiana Maria 19436 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Chereches Carina 21175 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Jeciu Alessia-Maria 21293 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Bologna Matilde 20824 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Dumitrescu Chrisis 20811 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Tanta Ines Maria 20720 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 04:30:00
4 Stefan Anastasia Maria 17288 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 04:00:00
5 Vojth Andreea 21089 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:08:00
6 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
7 Falca Sophia Maria 16102 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
8 Yalcinoz Ada Feyza 20891 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 5
1 Balazs Hanna 20704 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:52:98
2 Dicher Iulia 21088 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:45:00
3 Andras Alexandra Maria 21877 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:39:46
4 Vinersar Bianca 21307 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:36:30
5 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:38:94
7 Ignat Ruxandra 21908 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:47:00
8 Onut Delia 21910 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:55:00

Seria: 6
1 Ilnicky Tekla 21087 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:32:00
2 Ciobanescu Catinca Maria 19109 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:30:19
4 Jalba Bianca Maria 21309 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:26:50
5 Babuc Daria 21905 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:30:00
6 Rusu Viviana Daria 22192 2011 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 03:30:00
7 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:30:22
8 Bogdan Sara Maria 21310 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:33:10

Seria: 7
1 Mihalceanu Irina 21894 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:20:36
2 Nica Maria Andrada 19990 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:15:00
3 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:10:90
4 Fechete Adelina Maria 20711 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:10:00
5 Botila Rebeca 21200 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:10:00
6 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:12:00
7 Olteanu Andrada Gabriela 19066 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:20:00

Seria: 8
1 Ursan Lacramioara 19842 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:00:20
2 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:00:00
3 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:00:00
4 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:00:00
6 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:00:00
7 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:00:00
8 Paulse Ana Madeline 21916 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:01:00

Seria: 9
1 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:58:00
2 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:55:47
3 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:55:00
4 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 02:51:91
5 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:53:20
6 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:30
7 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:55:72
8 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:59:00

Seria: 10
1 Golescu Sara Maria 21857 2011 Swimming Team Bucuresti 02:50:88
2 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:00
3 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:47:50
4 Iftemie Eva Maria 21790 2011 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:45:00
5 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:46:00
6 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:50:00
7 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:51
8 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 02:51:10

Seria: 11
1 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:43:00
2 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:42:00
3 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:40:00
4 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:40:00
5 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:40:00
6 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:42:00
7 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:42:91
8 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:45:00

Seria: 12
1 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:38:00
2 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:35:00
3 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:33:00
4 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:00
5 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:32:00
6 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:33:00
7 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:80
8 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:38:00

Descalificari
1 Olteanu Ioana
Observatii: descalificat
20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Horvath Viktoria
Observatii: neprezentat
20712 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:30:00
3 Merișan Georgiana Elena Alexandra
Observatii: neprezentat
21017 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:00:00

Proba 3 50 m spate - 10 ani - Masculin (92 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Szabo Florian 22193 2011 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
4 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Giban Mario 21427 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 2
2 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Staicu Toma Alexandru 16438 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Popescu Rares 21826 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
6 Dutu Darius 21825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Ibric Radu 19909 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Cefan Casian Nicolas 22104 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
3 Ciobanu Vlad 21906 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
4 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
5 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
6 Flutur David 21907 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
8 Merlusca Iannis Gabriel 19726 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 4
1 Bocaneala Darius Andrei 21367 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
2 Danciu Luca 20877 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:58:80
3 Stefanescu Alexandru 20816 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:53
5 Palamariuc Cristian 21304 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:54:27
6 Negura Cosmin 21909 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:58:63
7 Zidaru Alexandru 20812 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:55
8 Major Adam Laszlo 21082 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 5
1 Mot Matei 21203 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:24
2 Suliman Sebastian Aris 21306 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:27
3 Vascan Rares 19570 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:59
5 Baranga Theodor Alexandru 21640 2011 Liceul cu program sportiv Braila 00:48:35
6 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:48:63
7 Tutu Tudor 20813 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:76
8 Ilie Vlad Gabriel 20952 2011 Swimming Team Bucuresti 00:52:30

Seria: 6
1 Petcu Vlad 21205 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:79
3 Kirei Barna 19279 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:45:97
4 Aldea Cristian Andrei 21841 2011 Swimming Team Bucuresti 00:45:89
5 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:93
6 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:46:09
7 Cantemir Alexandru 21791 2011 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:46:25
8 Tutulan Petru Daniel 16055 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:46:91

Seria: 7
1 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 00:45:82
2 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 00:45:46
3 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:21
4 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:44:57
6 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:45:27
7 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:45:70
8 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:84

Seria: 8
1 Sandu David Stefan Bogdan 16432 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:67
2 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:55
3 Miholca Paul Andrei 21193 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:52
4 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:43:30
5 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:43:48
6 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:54
7 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 00:43:61
8 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:17

Seria: 9
1 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 00:43:10
2 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:42:69
3 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:42:26
4 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:93
5 Cristescu Tudor Stefan 19434 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:42:18
6 Mahalu Matteo Constantin 21720 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:42:42
7 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:42:98
8 Radu Andrei Ionut 21224 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:21

Seria: 10
1 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:41:56
2 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:22
3 Ciobanu Sasha Razvan 21847 2011 Swimming Team Bucuresti 00:41:19
4 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:80
5 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:04
6 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:21
8 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:67

Seria: 11
1 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:74
2 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:40:51
3 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:16
4 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:97
5 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:03
6 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:39
7 Falca Matheo Andrei 16101 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:40:58
8 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:75

Seria: 12
1 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:44
2 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:17
3 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:90
4 Iordache Robert Andrei 16501 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:80
5 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:88
6 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 00:38:97
7 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:39:40
8 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:84

Seria: 13
1 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:66
4 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:97
5 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:99
6 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:79
7 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:22
8 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:75

Descalificari
1 Nan Roberto Giulio
Observatii: scutit medical
21303 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:52:84
2 Georgescu Marian
Observatii: descalificat
19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:80
3 Asaftei Tudor-Ionut
Observatii: descalificat
21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:37:82

Proba 4 200 m liber - 10 ani - Masculin (92 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Falca Matheo Andrei 16101 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Stefanescu Alexandru 20816 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
2 Baranga Theodor Alexandru 21640 2011 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Giban Mario 21427 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Zidaru Alexandru 20812 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Tutu Tudor 20813 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Merlusca Iannis Gabriel 19726 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 4
2 Flutur David 21907 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:50:00
3 Danciu Luca 20877 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:48:00
4 Negura Cosmin 21909 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:38:00
5 Cefan Casian Nicolas 22104 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:40:45
6 Ibric Radu 19909 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:50:00
8 Miholca Paul Andrei 21193 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Ciobanu Vlad 21906 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:35:00
2 Palamariuc Cristian 21304 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:30:00
4 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:21:22
6 Suliman Sebastian Aris 21306 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:27:30
7 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:32:38
8 Mot Matei 21203 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:35:00

Seria: 6
1 Vascan Rares 19570 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:20:00
2 Petcu Vlad 21205 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:15:00
3 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:10:11
4 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:05:00
5 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:09:00
6 Kirei Barna 19279 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:10:30
7 Staicu Toma Alexandru 16438 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:20:00
8 Ilie Vlad Gabriel 20952 2011 Swimming Team Bucuresti 03:20:84

Seria: 7
1 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:00:00
2 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 03:00:00
3 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:58:87
4 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:58:00
5 Radu Andrei Ionut 21224 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:58:30
6 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:00:00
7 Dutu Darius 21825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:00:00
8 Popescu Rares 21826 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:03:12

Seria: 8
1 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:54:00
2 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 02:51:98
3 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 02:51:40
4 Ciobanu Sasha Razvan 21847 2011 Swimming Team Bucuresti 02:50:79
5 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:51:00
6 Aldea Cristian Andrei 21841 2011 Swimming Team Bucuresti 02:51:80
7 Tutulan Petru Daniel 16055 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:52:00
8 Mahalu Matteo Constantin 21720 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 02:56:68

Seria: 9
1 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:50:20
2 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:50:00
3 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:50:00
4 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 02:49:18
5 Cantemir Alexandru 21791 2011 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:50:00
6 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:00
7 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 02:50:02
8 Sandu David Stefan Bogdan 16432 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:50:70

Seria: 10
1 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:49:00
2 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:48:00
3 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 02:46:69
4 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:45:27
5 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 02:45:28
6 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:47:00
7 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:48:70
8 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:49:00

Seria: 11
1 Szabo Florian 22193 2011 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 02:45:00
2 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:43:40
4 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:40:00
5 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:42:00
6 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:43:00
7 Iordache Robert Andrei 16501 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:45:00
8 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:45:00

Seria: 12
1 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:35:40
2 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:34:00
3 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:32:18
4 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:30:40
5 Cristescu Tudor Stefan 19434 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:31:00
6 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 02:32:59
7 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:34:50
8 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:38:00

Seria: 13
1 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:29:70
2 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:28:10
3 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:00
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:23:40
5 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:25:00
6 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:27:13
7 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 02:29:31
8 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:30:00

Descalificari
1 Bocaneala Darius Andrei
Observatii: abandon
21367 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
2 Major Adam Laszlo
Observatii: descalificat
21082 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:56:30
3 Nan Roberto Giulio
Observatii: scutit medical
21303 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:25:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 11 ani - Feminin (105 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Galatanu Nicole Ioana 16828 2010 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Ignatescu Ilinca 17832 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Micu Melissa 17543 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Ghiultu Daria Ioana 19221 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
2 Negru Amalia Maria 16733 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Catana Anisia Ionela 21886 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
5 Florea Bianca 19395 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
6 Sorcaru Daria 22179 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
7 Dogaru Erika Denize 16727 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Chitic Alexia Ioana 19220 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 4
1 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
2 Stanica Miruna Mihaela 16721 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Nagy Oszike 20702 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:41:00
5 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Cobanel Ana 19343 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
7 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Rizea Delia 19396 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 5
1 Piciritza Anastasia 19696 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:60
2 Ghirvu Sara 19572 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:00
3 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:92
4 Popa Natalia 19697 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:37:20
5 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 00:37:50
6 Stroe Denisa 19683 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:38:00
7 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 00:38:90
8 Maracineanu Maria Cristina 22136 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:00

Seria: 6
1 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 00:37:00
2 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:00
3 Vultur Ioana Raluca 20703 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:41
4 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:00
5 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:00
6 Dragu Smaranda 21836 2010 Swimming Team Bucuresti 00:36:90
7 Tudoran Sara 21835 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:00
8 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:00

Seria: 7
1 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:00
2 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:35:89
4 Coroja Adnan Alexia 19254 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:12
5 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:20
6 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:77
7 Malai Amalia 19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:00
8 Ionascu Maria 19375 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:00

Seria: 8
1 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:35:00
2 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 00:35:00
3 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:35:00
4 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:00
5 Paduraru Andra Maria 19633 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:00
6 Crisan Tude Georgiana 22189 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:35:00
7 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:00
8 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:00

Seria: 9
1 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:00
2 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:34:00
3 Chiran Alexia Maria 14963 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:00
4 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 00:33:70
5 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:34:00
6 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:34:00
7 Orban Kis Zsuzsanna 19350 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:00
8 Ciornei Teodora 20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:34:12

Seria: 10
1 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:44
2 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:40
3 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:00
4 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00
5 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:00
6 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:00
7 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:33:40
8 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:33:67

Seria: 11
1 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00
2 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:00
3 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:00
5 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00
6 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00
7 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:00
8 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:00

Seria: 12
1 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:00
2 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:51
3 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:21
4 Maftei Sofia 19471 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:00
5 Emam Sara 19596 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:00
6 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:35
7 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 00:32:99
8 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:00

Seria: 13
1 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:10
2 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:00
3 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:30:84
4 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:20
5 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:20
6 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:00
7 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:00
8 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:57

Seria: 14
1 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:30:04
2 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:30:00
3 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:29:99
4 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:00
5 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:40
6 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:30:00
8 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:20

Descalificari
1 Pavel Bianca Andreea
Observatii: neprezentat
16663 2010 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
2 Costin Sara Carina
Observatii: neprezentat
19751 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Neagu Emma
Observatii: neprezentat
19351 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:00

Proba 2 50 m bras - 11 ani - Feminin (105 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Crisan Tude Georgiana 22189 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
4 Galatanu Nicole Ioana 16828 2010 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Chiran Alexia Maria 14963 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Stroe Denisa 19683 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
3 Coroja Adnan Alexia 19254 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Cobanel Ana 19343 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
5 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Micu Melissa 17543 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 3
1 Florea Bianca 19395 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Sorcaru Daria 22179 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
5 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Malai Amalia 19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Rizea Delia 19396 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Catana Anisia Ionela 21886 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Tudoran Sara 21835 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 99:99:99
4 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 99:99:99
6 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
7 Dragu Smaranda 21836 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Maracineanu Maria Cristina 22136 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 5
1 Nagy Oszike 20702 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
2 Ciornei Teodora 20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Negru Amalia Maria 16733 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:01:84
5 Ghirvu Sara 19572 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
7 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
8 Vultur Ioana Raluca 20703 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 6
1 Ignatescu Ilinca 17832 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:59:17
2 Stanica Miruna Mihaela 16721 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:57:99
3 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:56:68
4 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:55:13
5 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:55:95
6 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:57:14
7 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:05
8 Ghiultu Daria Ioana 19221 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:00:88

Seria: 7
1 Orban Kis Zsuzsanna 19350 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:54:79
2 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:64
3 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 00:54:07
4 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:50
5 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:54:05
6 Popa Natalia 19697 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:54:51
7 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:54:73
8 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:89

Seria: 8
1 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:53:44
2 Piciritza Anastasia 19696 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:53:02
3 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:52:84
4 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:51:37
5 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:52:52
7 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:53:24
8 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:53:47

Seria: 9
1 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:51:25
2 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:51:21
4 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:08
5 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:50:39
6 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:50:76
7 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:51:25
8 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:51:30

Seria: 10
1 Chitic Alexia Ioana 19220 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:49:98
2 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:33
3 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:49:29
4 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:48:55
5 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 00:48:56
6 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:32
7 Dogaru Erika Denize 16727 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:49:78

Seria: 11
1 Ionascu Maria 19375 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:48:00
2 Maftei Sofia 19471 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:47:80
3 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:16
4 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:07
5 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:47:10
6 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:47:70
7 Paduraru Andra Maria 19633 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:94
8 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:48:00

Seria: 12
1 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:46:76
2 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:47
3 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:23
4 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:79
5 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:46:21
6 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:46:45
7 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:46:59
8 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:93

Seria: 13
1 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:45
2 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:45:32
3 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:90
5 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:77
6 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:44:93
7 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 00:45:43
8 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:61

Seria: 14
1 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:43:54
2 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:93
3 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:17
4 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:49
5 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:84
6 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:74
7 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:43:00
8 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:30

Descalificari
1 Savin Marta
Observatii: descalificat
19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
2 Costin Sara Carina
Observatii: neprezentat
19751 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Pavel Bianca Andreea
Observatii: neprezentat
16663 2010 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
4 Neagu Emma
Observatii: neprezentat
19351 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:52:98
5 Emam Sara
Observatii: descalificat
19596 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:07

Proba 3 4 X 50 m mixt - 11 ani - Feminin (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 7 Monica Elena Postolache, Stefan Andrei Popa, Mara Ioana Popa, David Cosmin Ciubotaru, 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Stafeta 3 Melania Violete Marasescu, Adina Maria Patrascan, Ana Matei, Ayana Maria Bonta, 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 2 Cezara Elena Pavel, Alexia Ioana Chitic, Medeea Stefania Popa, Andreea Brostiuc, 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 8 Bianca Nanu, Matei Maracineanu, Natalia Zeldea, Emilia Elena Mihailescu Marin, 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 1 Maria Alexandra Nan, Radu Andrei Popa, Yanis Alexandru Dinu, Natalia Popa, 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:19:64
4 Stafeta 1 Melania Dobrescu, Ameli Vlaescu, Sara Paraschiv, Bianca Delvecchio, 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 02:09:09
5 Stafeta 9 Amalia Matache, Alessia Dolocan, David Donisan, Rebeca Roman, 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:10
6 Stafeta 1 Teodora Andreea Roman, Stefan Theodor Stoica, Bianca Alexandra Stan, Rares Lucian Rizea, 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:30:99
7 Stafeta 4 Alexander Nicholas Gilia, Ploscaru Larisa Tirila, Alexandra Boariu, Timea Rusandu, 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99

Proba 4 50 m liber - 11 ani - Masculin (111 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Mandache Tiberiu 20819 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Ostaci Andrei Fabian 17418 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Ghintuiala Gabriel 17826 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Dumbrava Razvan Mihai 16993 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
5 Pantiru Codrin Alexandru 19575 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
2 Magdalin Dan Fabian 19486 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:50
3 Neagu Eduard Valentin 21871 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:00
4 Nedelcu Claudiu Nicolas 19667 2010 Swimming Team Bucuresti 00:39:00
5 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:11
6 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:20
7 Ristea Ioan Andrei 22135 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:00
8 Ciubucciu Lucas Eduard 19334 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Seria: 4
1 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:38:00
2 Muresan Cezar 19379 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:80
3 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:39
4 Ignat Rares 17801 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:00
6 Sandru Rares Cristian 19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:50
7 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:98
8 Radu Stefan 21951 2010 Swimming Team Bucuresti 00:39:00

Seria: 5
1 Corbescu Dennis Petru 20913 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:00
3 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:47
4 Burca Dimitri 22188 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:36:00
5 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:41
6 Popa Stefan Alexandru 19500 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:50
7 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:80
8 Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:00

Seria: 6
1 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:00
2 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:00
3 Sandu Alexandru Stefan 16780 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:00
4 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:00
6 Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:00
7 Boca Alex Matei 22191 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:36:00
8 Munteanu Dragos Stefan 19576 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:00

Seria: 7
1 Stan Robert Andrei 19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:00
2 Urucu Andrei Cosmin 19914 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:00
3 Belcin Filip George 19630 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:00
4 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:80
5 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:90
6 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:00
8 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:00

Seria: 8
1 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:50
2 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:00
3 Socol Ianis Adrian 19106 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:00
4 Sociu Darius Andrei 16048 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:00
5 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:34:00
6 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:34:00
7 Panita Luca Alexandru 17482 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:00
8 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:70

Seria: 9
1 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:00
2 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:80
3 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:33:60
4 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:33:40
5 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:50
6 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:70
8 Ciolan Dragos 15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:00

Seria: 10
1 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:25
2 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:00
3 Geamanu David Rafael 19227 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:00
4 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:00
6 Hoffman Simon 19685 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:33:00
7 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:10
8 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:37

Seria: 11
1 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 00:32:42
2 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:00
3 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:00
4 Danila Alexandru 15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:00
5 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:00
6 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:00
7 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:00

Seria: 12
1 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:00
2 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:80
3 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:40
4 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:31:05
5 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:15
6 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:31:75
7 Petre Andrei Alexandru 19079 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:00
8 Ogica Vlad Theodor 19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:00

Seria: 13
1 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:00
2 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:00
3 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:00
4 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:90
5 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:00
6 Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:00
7 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:31:00
8 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:00

Seria: 14
1 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:02
2 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:00
3 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:29:50
4 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:40
5 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:42
6 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:00
7 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:00
8 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:70

Seria: 15
1 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:29:00
2 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:29:00
3 Marinescu Luca 17731 2010 Clubul Sportiv Performer 00:28:00
4 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:28:00
5 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:28:00
6 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:28:99
7 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:29:00
8 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:00

Descalificari
1 Griga Aron
Observatii: neprezentat
19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Sarbu Dan
Observatii: neprezentat
19476 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Pescaru Vlad Andrei
Observatii: descalificat
17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:00
4 Teodorescu Rayan Alexandru
Observatii: descalificat
21821 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:00
5 Pop Adrian
Observatii: neprezentat
19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:00

Proba 5 50 m bras - 11 ani - Masculin (111 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ogica Vlad Theodor 19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Magdalin Dan Fabian 19486 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Popa Stefan Alexandru 19500 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Sandru Rares Cristian 19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 2
1 Pantiru Codrin Alexandru 19575 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Geamanu David Rafael 19227 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Muresan Cezar 19379 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Panita Luca Alexandru 17482 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
8 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Ciubucciu Lucas Eduard 19334 2010 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
5 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Sociu Darius Andrei 16048 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Radu Stefan 21951 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Urucu Andrei Cosmin 19914 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Mandache Tiberiu 20819 2010 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Ciolan Dragos 15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
8 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
3 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99
5 Boca Alex Matei 22191 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
6 Hoffman Simon 19685 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
8 Danila Alexandru 15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 6
1 Buyuk Barlas Yascar 19675 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Corbescu Dennis Petru 20913 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Tudor Cristian 21912 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Ignat Rares 17801 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:00:61
5 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:09:04
6 Burca Dimitri 22188 2010 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
7 Neagu Eduard Valentin 21871 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
8 Teodorescu Rayan Alexandru 21821 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:58:71
3 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:54:37
4 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:26
5 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:54:30
6 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:55:57
7 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:04
8 Ghintuiala Gabriel 17826 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:00:43

Seria: 8
1 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:53:47
2 Nedelcu Claudiu Nicolas 19667 2010 Swimming Team Bucuresti 00:53:21
3 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:52:40
4 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:52:28
5 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:52:33
7 Sandu Alexandru Stefan 16780 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:53:40
8 Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:54:19

Seria: 9
1 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:51:05
2 Socol Ianis Adrian 19106 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:50:84
3 Belcin Filip George 19630 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:38
4 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 00:50:26
5 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:27
6 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:50:57
7 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:50:87
8 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:51:06

Seria: 10
1 Petre Andrei Alexandru 19079 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:13
2 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:49:67
3 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:38
4 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:48:98
5 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:14
6 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:49:66
7 Munteanu Dragos Stefan 19576 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:50:01
8 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:25

Seria: 11
1 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:48:72
2 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:34
4 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:47:57
5 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:47:80
6 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:48:28
8 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:48:97

Seria: 12
1 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:52
2 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:47:05
3 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:95
4 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:46:45
5 Stan Robert Andrei 19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:47
6 Dumbrava Razvan Mihai 16993 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:47:00
7 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:38
8 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:47:54

Seria: 13
3 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:83
4 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:44:55
5 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:78
6 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:45:07
7 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:51

Seria: 14
2 Marinescu Luca 17731 2010 Clubul Sportiv Performer 00:43:57
3 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:17
4 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:42:74
5 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:42:96
6 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:26
7 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:78
8 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:07

Seria: 15
1 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:97
2 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:12
3 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:40:57
4 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:39:64
5 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:57
6 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:86
7 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:19
8 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:42:32

Descalificari
1 Ostaci Andrei Fabian
Observatii: descalificat
17418 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Sarbu Dan
Observatii: neprezentat
19476 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Griga Aron
Observatii: neprezentat
19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Ristea Ioan Andrei
Observatii: descalificat
22135 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Pop Adrian
Observatii: neprezentat
19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:48:57
6 Ivana Tudor
Observatii: descalificat
19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:60
7 Morjolic Luca
Observatii: descalificat
16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:12
8 Ciorgan Luca David
Observatii: descalificat
19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:43:90

Proba 6 4 X 50 m mixt - 11 ani - Masculin (13 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 1 Zoltan Antonio Szekely, Dominik Zoltan Varga, Tudor Andrei Salajan, Eszter Urban, 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
3 Stafeta 1 Alexandru Arsen Stoicescu, David Vieru, Barlas Yascar Buyuk, Eric Udor, 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 9 Nicolae Balan, Matei Ciulea, Mihai Munteanu, Adrian Ioan Marginean, 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
5 Stafeta 4 Luca Ion Lazarev, Andrei Sladaru, Radu Alexander Posa, Rares Stefan Radu, 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 6 Mihai Catalin Vasile, Antonia Andreea Bianca Radu, Rares Andrei Vieru, Antonio Nicolas Vasile, 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
2 Stafeta 2 Claudiu Chirimeaca, Rares Constantin Cernat, Darius Valentin Zsigmond, Vlad Stefan Popescu, 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:14:27
3 Stafeta 1 Darius Tecar, Alexia Motica, Daria Trif, Cezar Muresan, 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:08:84
4 Stafeta 9 Andreea Stoenescu, Sorin Deaconu, Marian Calin, Iustina Ganea, 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:26
5 Stafeta 1 Alexandru Danila, Matei Padure, Luca Morjolic, Andrei Alexandru Petre, 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:05:75
7 Stafeta 7 Dragos Purcarea, Andrei Dumitrescu, Letitia Elena Teodosescu, Emma Goia, 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:25:26
8 Stafeta 5 Eduard Bernardin Orban, Albert Holosi, Robert Kantor, Vlad Ionescu, 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 3 Alexandru Stefan Sandu, Robert Andrei Stan, Dragos Ciolan, Rares Cristian Marin, 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Stafeta 8 Bogdan Cristian Talpac, Darius Stefan Arcan, David Petrisor Pirvulescu, David Andrei Calderaru, 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:83

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m liber - 10 ani - Feminin (87 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sicu Margareta Sophia 20511 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
2 Chereches Carina 21175 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Dumitrescu Chrisis 20811 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Bologna Matilde 20824 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Draghici Sara 21426 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
7 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Seria: 3
1 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Zodila Alexia Gabriela 21241 2011 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
4 Merlusca Maria 19713 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Yalcinoz Ada Feyza 20891 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Falca Sophia Maria 16102 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
7 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Jeciu Alessia-Maria 21293 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Vojth Andreea 21089 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:54:00
5 Tanta Ines Maria 20720 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:55:00
6 Onut Delia 21910 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:59:00
7 Alinei Andreea Beatrice 19721 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 5
1 Balazs Hanna 20704 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:47:00
2 Andras Alexandra Maria 21877 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:32
3 Vinersar Bianca 21307 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:43:10
4 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:25
7 Stefan Anastasia Maria 17288 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:00

Seria: 6
1 Jalba Bianca Maria 21309 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:00
2 Bogdan Sara Maria 21310 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:20
3 Dicher Iulia 21088 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:41:00
4 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:00
5 Ilnicky Tekla 21087 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:50
6 Nica Maria Andrada 19990 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:41:10
7 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:56
8 Rusu Viviana Daria 22192 2011 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:42:00

Seria: 7
1 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:00
3 Mihalceanu Irina 21894 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:65
4 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:39:00
5 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:39:02
7 Olteanu Andrada Gabriela 19066 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:00
8 Ciobanescu Catinca Maria 19109 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:00

Seria: 8
1 Botila Rebeca 21200 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:00
2 Fechete Adelina Maria 20711 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:80
3 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:00
4 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:50
5 Golescu Sara Maria 21857 2011 Swimming Team Bucuresti 00:36:70
6 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:03
7 Ursan Lacramioara 19842 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:80
8 Dospinescu Tatiana Maria 19436 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:00

Seria: 9
1 Iftemie Eva Maria 21790 2011 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:00
2 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:00
3 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:70
4 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:35:00
5 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:35:60
6 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:00
7 Paulse Ana Madeline 21916 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:00
8 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:10

Seria: 10
1 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:00
2 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:50
3 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:34:00
4 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:70
5 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:99
6 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:30
7 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:51
8 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:00

Seria: 11
1 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:50
2 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:00
3 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:00
4 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:00
5 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:00
6 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:00
7 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:33:12
8 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:52

Seria: 12
1 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:45
2 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:00
3 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:00
4 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:31:00
5 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:00
6 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:00
7 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:00
8 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:92

Descalificari
1 Ignat Ruxandra
Observatii: descalificat
21908 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:56:00
2 Horvath Viktoria
Observatii: neprezentat
20712 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:42:31
3 Babuc Daria
Observatii: descalificat
21905 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:52:00
4 Merișan Georgiana Elena Alexandra
Observatii: neprezentat
21017 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:00

Proba 2 50 m bras - 10 ani - Feminin (87 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusu Viviana Daria 22192 2011 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
4 Draghici Sara 21426 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Alinei Andreea Beatrice 19721 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
2 Balazs Hanna 20704 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
3 Zodila Alexia Gabriela 21241 2011 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
4 Mofidi Ariyana 21201 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Bologna Matilde 20824 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Yalcinoz Ada Feyza 20891 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Merlusca Maria 19713 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Onut Delia 21910 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
5 Babuc Daria 21905 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
6 Iftemie Eva Maria 21790 2011 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Vojth Andreea 21089 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 4
1 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Mihalceanu Irina 21894 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Andras Alexandra Maria 21877 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:75
5 Tanta Ines Maria 20720 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:08:19
6 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Giura Iulia 17485 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99

Seria: 5
1 Dumitrescu Chrisis 20811 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:00
2 Dospinescu Tatiana Maria 19436 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:02:07
4 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:59:36
5 Bogdan Sara Maria 21310 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:88
6 Sicu Margareta Sophia 20511 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:00:48
8 Ignat Ruxandra 21908 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:05:23

Seria: 6
1 Nica Maria Andrada 19990 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:57:80
2 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:56:63
4 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:55:57
6 Olteanu Andrada Gabriela 19066 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:55:98
8 Jalba Bianca Maria 21309 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:37

Seria: 7
1 Fechete Adelina Maria 20711 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:54:81
2 Chereches Carina 21175 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:54:35
3 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:53:35
4 Ilnicky Tekla 21087 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:52:60
5 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:53:09
6 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:53:37
7 Falca Sophia Maria 16102 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:54:79
8 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:54:98

Seria: 8
1 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:52:44
2 Dicher Iulia 21088 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:52:25
3 Dragomir Alessia Gabriela 21018 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:52:20
4 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:51:15
5 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:51:49
6 Ursan Lacramioara 19842 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:52:24
7 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:52:28
8 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:52:57

Seria: 9
1 Ciobanescu Catinca Maria 19109 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:51:00
2 Jeciu Alessia-Maria 21293 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:50:14
3 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:49:63
4 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:49:35
5 Paulse Ana Madeline 21916 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:40
7 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:15
8 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:12

Seria: 10
1 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:48:64
2 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:48:16
3 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:47:67
4 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:47:58
5 Nitu Sara Theodora 16563 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:47:63
7 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:48:21
8 Golescu Sara Maria 21857 2011 Swimming Team Bucuresti 00:49:00

Seria: 11
1 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:44
2 Petrisor Ana Sofia 19431 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:46:76
3 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:46:48
4 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:87
5 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:33
6 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:46:51
7 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:31
8 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:48

Seria: 12
1 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:91
2 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:71
3 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:43:14
4 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:42:40
5 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:89
6 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:17
7 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:80
8 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:44:18

Descalificari
1 Merișan Georgiana Elena Alexandra
Observatii: neprezentat
21017 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:00:32
2 Vinersar Bianca
Observatii: descalificat
21307 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:03:11
3 Botila Rebeca
Observatii: descalificat
21200 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:66
4 Horvath Viktoria
Observatii: neprezentat
20712 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:55:65
5 Stefan Anastasia Maria
Observatii: descalificat
17288 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:56:68
6 Serban Ioana Lucia
Observatii: descalificat
16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:47:69

Proba 3 4 X 50 m mixt - 10 ani - Feminin (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2021 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
2 Stafeta 1 Alexa Maria Buleu, Petra Fekete, Dalma Ambrus, Darius Samuel Stroica, 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
3 Stafeta 6 Natalia Andreea Mocanu, Bristena Maria Andrei, Irina Maria Mitu, Tudor Stefan Cristescu, 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:19:34
4 Stafeta 8 Izel Cherim, Ioana Olteanu, Ada Feyza Yalcinoz, Sara Maria Marinescu, 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:09:09
5 Stafeta 5 Adrian Toth, Alessandro Petrisor Vlad, Alexandru Raileanu, Darius Mokany, 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:10
6 Stafeta 9 Iulia Giura, Andreea Luiza Comna, Anelis Antonia Barbieru, Irina Micu, 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:19:64
7 Stafeta 3 Tiberius Lazarescu, Marcus Lazarescu, Cristina Maria Mitran, Irina Maican, 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Stafeta 7 Sonia Alexandru, Cezara Valentina Enache, Danila Popusoi, Bogdan Demian, 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 4 50 m liber - 10 ani - Masculin (92 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stefanescu Alexandru 20816 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Tutu Tudor 20813 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
2 Sirbu Andrei 17547 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Miholca Paul Andrei 21193 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Falca Matheo Andrei 16101 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
3 Giban Mario 21427 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Merlusca Iannis Gabriel 19726 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Bocaneala Darius Andrei 21367 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
6 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Zidaru Alexandru 20812 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 4
1 Negura Cosmin 21909 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:53:00
2 Major Adam Laszlo 21082 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:49:50
3 Cefan Casian Nicolas 22104 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:45:20
5 Baranga Theodor Alexandru 21640 2011 Liceul cu program sportiv Braila 00:45:00
6 Danciu Luca 20877 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:49:00
7 Ciobanu Vlad 21906 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:53:00
8 Flutur David 21907 2011 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:57:00

Seria: 5
1 Palamariuc Cristian 21304 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:43:00
2 Suliman Sebastian Aris 21306 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:50
4 Popescu Rares 21826 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:40:00
5 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:22
6 Ibric Radu 19909 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:00
7 Ilie Vlad Gabriel 20952 2011 Swimming Team Bucuresti 00:42:91
8 Mot Matei 21203 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:00

Seria: 6
1 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:39
2 Petcu Vlad 21205 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:00
3 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00
4 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:37:11
5 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:37:53
6 Aldea Cristian Andrei 21841 2011 Swimming Team Bucuresti 00:38:68
7 Kirei Barna 19279 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:39:15

Seria: 7
1 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:00
2 Radu Andrei Ionut 21224 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:90
3 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:79
4 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:10
5 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:36:54
6 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:90
7 Vascan Rares 19570 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:00
8 Cantemir Alexandru 21791 2011 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:00

Seria: 8
1 Tutulan Petru Daniel 16055 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:00
2 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:36:00
3 Ciobanu Sasha Razvan 21847 2011 Swimming Team Bucuresti 00:35:47
4 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:20
5 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 00:35:29
6 Staicu Toma Alexandru 16438 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00
7 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:00
8 Mahalu Matteo Constantin 21720 2011 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:36:08

Seria: 9
1 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:00
2 Dutu Darius 21825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:00
3 Sandu David Stefan Bogdan 16432 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:00
4 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:00
5 Radu Sasha Casian 16047 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:00
6 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:00
7 Vladut Alexandru Mihai 20551 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:35:00
8 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:17

Seria: 10
1 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:34:90
2 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:50
3 Cojocaru Erik Cristian 21839 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:36
4 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:00
5 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:12
6 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:50
7 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:34:89
8 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:93

Seria: 11
1 Szabo Florian 22193 2011 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:34:00
3 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:00
4 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:90
5 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:00
6 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:33:70
7 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:70
8 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:00

Seria: 12
1 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:00
2 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:00
3 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:80
4 Cristescu Tudor Stefan 19434 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:50
5 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:60
6 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 00:31:89
7 Kovacs Norbert 19237 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:00
8 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:11

Seria: 13
1 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:27
2 Iordache Robert Andrei 16501 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:00
3 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:00
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:29:80
5 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:30:70
6 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:00
7 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:10
8 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 00:31:38

Descalificari
1 Haliuc Valentin Ionut
Observatii: descalificat
20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Nan Roberto Giulio
Observatii: neprezentat
21303 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:80

Proba 5 50 m bras - 10 ani - Masculin (92 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Major Adam Laszlo 21082 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
5 Vascan Rares 19570 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 2
2 Merlusca Iannis Gabriel 19726 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Tutu Tudor 20813 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
6 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
7 Dutu Darius 21825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Giban Mario 21427 2011 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Suliman Sebastian Aris 21306 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99