Cont

Rezultatele finale pentru Campionat National Seniori Tineret Juniori bazin 50 m - Bacau

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (14 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:73 Timp 11923 Cod 682 Puncte
2 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:93 Timp 10434 Cod 669 Puncte
3 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:94 Timp 12969 Cod 668 Puncte
4 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:52 Timp 11203 Cod 632 Puncte
5 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:67 Timp 13256 Cod 623 Puncte
6 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:72 Timp 14267 Cod 620 Puncte
7 Dodita Ariana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:32:04 Timp 11880 Cod 602 Puncte
8 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:32:05 Timp 12526 Cod 601 Puncte
9 Costea Bianca Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:11 Timp 14500 Cod 598 Puncte
10 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:32:29 Timp 13716 Cod 588 Puncte
11 Nitu Antonia Daria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:29 Timp 11538 Cod 588 Puncte
12 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:43 Timp 13958 Cod 580 Puncte
13 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:44 Timp 12252 Cod 580 Puncte
14 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 00:32:44 Timp 14469 Cod 580 Puncte
15 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:53 Timp 12290 Cod 575 Puncte
16 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:53 Timp 13918 Cod 575 Puncte
17 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:54 Timp 13315 Cod 575 Puncte
18 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:54 Timp 12698 Cod 575 Puncte
19 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:66 Timp 13949 Cod 568 Puncte
20 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:88 Timp 14334 Cod 557 Puncte
21 Verciuc Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:98 Timp 13965 Cod 552 Puncte
22 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:14 Timp 12521 Cod 544 Puncte
23 Haulica Anca Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:23 Timp 13290 Cod 539 Puncte
24 Trusca Carina Maria Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:42 Timp 13644 Cod 530 Puncte
25 Busurca Petra Clubul Sportiv Performer 00:33:46 Timp 13997 Cod 528 Puncte
26 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:33:51 Timp 13210 Cod 526 Puncte
27 Ilie Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:67 Timp 9522 Cod 519 Puncte
28 Ceaca Mocan Diana Stef. Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:77 Timp 13706 Cod 514 Puncte
29 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:79 Timp 13022 Cod 513 Puncte
30 Kacso Noemi Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:84 Timp 14080 Cod 511 Puncte
31 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:33:88 Timp 13268 Cod 509 Puncte
32 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:88 Timp 13685 Cod 509 Puncte
33 Sicoe Ana Sport Club Municipal Bacau 00:33:91 Timp 12917 Cod 508 Puncte
34 Siklodi Noemi Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:00 Timp 13161 Cod 504 Puncte
35 Galusca Briana Ioana Palatul copiilor Constanta 00:34:10 Timp 14308 Cod 499 Puncte
36 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:29 Timp 12718 Cod 491 Puncte
37 Coman Corina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:30 Timp 13263 Cod 491 Puncte
38 Kiss Boglarka Denissza Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:42 Timp 14197 Cod 485 Puncte
39 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:52 Timp 14088 Cod 481 Puncte
40 Fagetan Iulia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:58 Timp 12786 Cod 479 Puncte
41 Dragomir Andreea Alex. Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:60 Timp 13267 Cod 478 Puncte
42 Pascu Ana Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:66 Timp 14506 Cod 475 Puncte
43 Constantin Diana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:76 Timp 13400 Cod 471 Puncte
44 Tarabega Anca Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:86 Timp 13312 Cod 467 Puncte
45 Tudorescu Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:89 Timp 15450 Cod 466 Puncte
46 Salavastru Elena Clubul Sportiv Municipal Galati 00:34:95 Timp 13519 Cod 464 Puncte
47 Precob Cretu Anisia Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:35:01 Timp 13206 Cod 461 Puncte
48 Chelu Rebeca Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:02 Timp 12101 Cod 461 Puncte
49 Talpos Petra Antonia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:03 Timp 15060 Cod 460 Puncte
50 Sarb Alecsandra Ioana Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:14 Timp 14178 Cod 456 Puncte
51 Georgescu Maria Alexia Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:35:23 Timp 12792 Cod 453 Puncte
52 Balog Henrietta Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:35:31 Timp 15156 Cod 450 Puncte
53 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:35:38 Timp 11346 Cod 447 Puncte
54 Petcu Alexia Ioana ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:40 Timp 13330 Cod 446 Puncte
55 Dascal Alexia Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:35:46 Timp 11750 Cod 444 Puncte
56 Efrem Isabela Ariana Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:51 Timp 12977 Cod 442 Puncte
57 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:52 Timp 12710 Cod 442 Puncte
58 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:69 Timp 13709 Cod 435 Puncte
59 Eross Nora Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:35:99 Timp 14462 Cod 425 Puncte
60 Pop Raluca Florina Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:36:14 Timp 13503 Cod 419 Puncte
61 Kemecsei Csenge Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:44 Timp 12994 Cod 409 Puncte
62 Radu Maria Georgiana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:49 Timp 13703 Cod 407 Puncte
63 Fila Barbara Erzsebet Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:61 Timp 13731 Cod 403 Puncte
64 Dumitru Amalia Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:62 Timp 14203 Cod 403 Puncte
65 Mezei Flavia Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:83 Timp 15020 Cod 396 Puncte
66 Trandafir Iris Elena Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:87 Timp 13712 Cod 395 Puncte
67 Iorga Andreea Denisa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:00 Timp 14840 Cod 391 Puncte
68 Saidac Ioana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:17 Timp 15546 Cod 385 Puncte
69 Vincze Brigitta Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:37:23 Timp 13505 Cod 383 Puncte
70 Canciu Daria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:28 Timp 15058 Cod 382 Puncte
71 Ispas Andreea Florentina Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:37:82 Timp 14513 Cod 366 Puncte
72 Dinca Ioana Madalina Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:89 Timp 15062 Cod 364 Puncte
73 Miron Andreea Maria Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:38:78 Timp 14541 Cod 339 Puncte
74 Stroe Vicentia Mihaela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:39:03 Timp 13523 Cod 333 Puncte
75 Dinca Stefania Alexandra Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:10 Timp 14515 Cod 307 Puncte
76 Olteanu Andreea Ioana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:41:06 Timp 17181 Cod 286 Puncte

2. 50 m spate (15 - 99 ani) Masculin

1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:22 Timp 9019 Cod 866 Puncte
2 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:95 Timp 9723 Cod 795 Puncte
3 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:67 Timp 9371 Cod 732 Puncte
4 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:70 Timp 7533 Cod 729 Puncte
5 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:81 Timp 11598 Cod 720 Puncte
6 Szilagyi Alex. Richard Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:27:16 Timp 9315 Cod 693 Puncte
7 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:27:56 Timp 11349 Cod 663 Puncte
8 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:60 Timp 10854 Cod 660 Puncte
9 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:61 Timp 11657 Cod 660 Puncte
10 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:67 Timp 12721 Cod 655 Puncte
11 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:80 Timp 8824 Cod 646 Puncte
12 Paturca Vlad Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:92 Timp 10375 Cod 638 Puncte
13 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:19 Timp 11491 Cod 620 Puncte
14 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:28:20 Timp 12166 Cod 619 Puncte
15 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:20 Timp 11930 Cod 619 Puncte
16 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:24 Timp 12855 Cod 616 Puncte
17 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:29 Timp 10702 Cod 613 Puncte
18 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:48 Timp 11290 Cod 601 Puncte
19 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:52 Timp 12705 Cod 598 Puncte
20 Veiss Marius Gabi Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:28:72 Timp 13704 Cod 586 Puncte
21 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:83 Timp 13191 Cod 579 Puncte
22 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:92 Timp 12170 Cod 574 Puncte
23 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:95 Timp 12083 Cod 572 Puncte
24 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:29:03 Timp 12606 Cod 567 Puncte
25 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:06 Timp 11289 Cod 566 Puncte
26 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:29:24 Timp 11916 Cod 555 Puncte
27 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:62 Timp 12547 Cod 534 Puncte
28 Lemnaru Matei Ioan Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:63 Timp 12099 Cod 534 Puncte
29 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:66 Timp 13246 Cod 532 Puncte
30 Olteanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:29:74 Timp 12869 Cod 528 Puncte
31 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:82 Timp 10316 Cod 523 Puncte
32 Moscaliuc Calin George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:29:87 Timp 13583 Cod 521 Puncte
33 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:07 Timp 10857 Cod 510 Puncte
34 Gavrila Ionut Madalin Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:11 Timp 12824 Cod 508 Puncte
35 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:11 Timp 12806 Cod 508 Puncte
36 Jurchescu Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:30:18 Timp 11954 Cod 505 Puncte
37 Rosu Patrick Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:21 Timp 11362 Cod 503 Puncte
38 Ganea Cristian Stefan Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:25 Timp 12822 Cod 501 Puncte
39 Dumitrascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:36 Timp 14750 Cod 496 Puncte
40 Adam Toma Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:40 Timp 12865 Cod 494 Puncte
41 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:41 Timp 11418 Cod 494 Puncte
42 Ghionu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:53 Timp 13460 Cod 488 Puncte
43 Giuran Dragos Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:30:69 Timp 13719 Cod 480 Puncte
44 Ursu Nicolas Luca ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:72 Timp 13342 Cod 479 Puncte
45 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:72 Timp 11903 Cod 479 Puncte
46 Vlad Giulio Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:80 Timp 10856 Cod 475 Puncte
47 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:83 Timp 13140 Cod 474 Puncte
48 Chira Sergiu Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:85 Timp 13766 Cod 473 Puncte
49 Grigore Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:86 Timp 12889 Cod 472 Puncte
50 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:90 Timp 11648 Cod 470 Puncte
51 Rus Dragos Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:30:99 Timp 9236 Cod 466 Puncte
52 Botez Daniel Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:31:13 Timp 11762 Cod 460 Puncte
53 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:18 Timp 13577 Cod 458 Puncte
54 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:25 Timp 13775 Cod 455 Puncte
55 Picui Andrei Julian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:41 Timp 11549 Cod 448 Puncte
56 Grubacichi Alen Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:31:59 Timp 12314 Cod 440 Puncte
57 Hodina Razvan Clubul Sportiv Municipal Galati 00:31:62 Timp 13515 Cod 439 Puncte
58 Dobre Daniel Gabriel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:85 Timp 12645 Cod 430 Puncte
59 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:98 Timp 13075 Cod 424 Puncte
60 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:03 Timp 12330 Cod 422 Puncte
61 Stoltz Markus Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:04 Timp 13051 Cod 422 Puncte
62 Gabor Roland Cristian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:13 Timp 14075 Cod 418 Puncte
63 Gabor Edmond Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:15 Timp 14076 Cod 418 Puncte
64 Moraru Vlad Ionut Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:22 Timp 15496 Cod 415 Puncte
65 Stoian Alberto Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:72 Timp 12571 Cod 396 Puncte
66 Fara Nicolae Iosif Casian Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:32:83 Timp 12063 Cod 392 Puncte
67 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:41 Timp 13298 Cod 372 Puncte
68 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:43 Timp 13743 Cod 371 Puncte
69 Elefteriu Albu Octavian Clubul Sportiv Municipal Galati 00:33:44 Timp 13516 Cod 371 Puncte
70 Gorcea Cosmin Constantin Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:33:50 Timp 16851 Cod 369 Puncte
71 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:82 Timp 13954 Cod 359 Puncte
72 Cam Stefan Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:70 Timp 16458 Cod 305 Puncte
73 Coada Cosmin Theodor Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:55 Timp 13950 Cod 284 Puncte
74 Sprianu Marian Petrica Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:19 Timp 12861 Cod 270 Puncte
75 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 88:88:88 Timp 13424 Cod 0 Puncte
76 Costache Alexandru Gabrie Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp 12563 Cod 0 Puncte

3. 400 m mixt (14 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:59:04 Timp 11021 Cod 706 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:03:70 Timp 11922 Cod 674 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 05:05:62 Timp 6556 Cod 662 Puncte
4 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:09:92 Timp 10001 Cod 634 Puncte
5 Dodita Ariana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Bacau 05:14:47 Timp 11880 Cod 607 Puncte
6 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:16:27 Timp 12810 Cod 597 Puncte
7 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:16:63 Timp 13275 Cod 595 Puncte
8 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:19:12 Timp 14267 Cod 581 Puncte
9 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 05:20:21 Timp 13022 Cod 575 Puncte
10 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:25:03 Timp 12521 Cod 550 Puncte
11 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 05:25:88 Timp 13958 Cod 546 Puncte
12 Dragan Sonia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:28:71 Timp 13688 Cod 532 Puncte
13 Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 05:32:10 Timp 12762 Cod 515 Puncte
14 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:33:87 Timp 14088 Cod 507 Puncte
15 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:35:63 Timp 12835 Cod 499 Puncte
16 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:39:90 Timp 13256 Cod 481 Puncte
17 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:50:50 Timp 13840 Cod 438 Puncte
18 Constantin Denisa Frances As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:51:08 Timp 14443 Cod 436 Puncte
19 Jugureanu Ioana Iris Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 06:09:03 Timp 13838 Cod 376 Puncte
20 Papp Annemarie Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 88:88:88 Timp 14086 Cod 0 Puncte
21 Bora Carla Maria Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 88:88:88 Timp 14412 Cod 0 Puncte
22 Budiu Patricia Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99 Timp 16280 Cod 0 Puncte

4. 400 m mixt (15 - 99 ani) Masculin

1 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:69 Timp 13322 Cod 677 Puncte
2 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:38:63 Timp 12614 Cod 670 Puncte
3 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:38:79 Timp 13244 Cod 669 Puncte
4 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:40:47 Timp 9481 Cod 657 Puncte
5 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:42:69 Timp 8963 Cod 641 Puncte
6 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:47:71 Timp 12963 Cod 608 Puncte
7 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:48:80 Timp 13326 Cod 601 Puncte
8 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:53:35 Timp 11930 Cod 574 Puncte
9 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:56:83 Timp 8312 Cod 554 Puncte
10 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:57:88 Timp 13246 Cod 548 Puncte
11 Costache Bobescu Ioan Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 04:59:52 Timp 13689 Cod 539 Puncte
12 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:59:86 Timp 11961 Cod 537 Puncte
13 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 05:00:74 Timp 11735 Cod 533 Puncte
14 Stoltz Markus Renovatio Sport Club Bucuresti 05:02:28 Timp 13051 Cod 524 Puncte
15 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:02:50 Timp 13803 Cod 523 Puncte
16 Kugelman Patrick Alex. Clubul Sportiv Municipal Arad 05:04:05 Timp 12883 Cod 515 Puncte
17 Barbul Zetea Luca Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:05:88 Timp 13259 Cod 506 Puncte
18 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:11:63 Timp 13069 Cod 479 Puncte
19 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:12:55 Timp 12806 Cod 474 Puncte
20 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:14:12 Timp 13951 Cod 467 Puncte
21 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:16:92 Timp 12855 Cod 455 Puncte
22 Roman Paul Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:30:45 Timp 13151 Cod 401 Puncte
23 Haiducu Laurentiu Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99 Timp 9918 Cod 0 Puncte

5. 100 m fluture (14 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:21 Timp 11923 Cod 676 Puncte
2 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:23 Timp 10434 Cod 675 Puncte
3 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:03:83 Timp 6556 Cod 656 Puncte
4 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:94 Timp 11922 Cod 653 Puncte
5 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:05:53 Timp 7537 Cod 606 Puncte
6 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:72 Timp 13316 Cod 574 Puncte
7 Gorecki Andra Denisa Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:06:78 Timp 13101 Cod 573 Puncte
8 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:08 Timp 10844 Cod 565 Puncte
9 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:18 Timp 11364 Cod 563 Puncte
10 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:07:77 Timp 12329 Cod 548 Puncte
11 Petrache Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:04 Timp 14277 Cod 542 Puncte
12 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:08:64 Timp 13208 Cod 528 Puncte
13 Spinu Clara Andreea Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:70 Timp 11998 Cod 526 Puncte
14 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:70 Timp 12783 Cod 526 Puncte
15 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:19 Timp 13315 Cod 515 Puncte
16 Maticiuc Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:09:75 Timp 13609 Cod 503 Puncte
17 Scarlatescu Sabrina Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:09:82 Timp 9926 Cod 501 Puncte
18 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:09:97 Timp 14469 Cod 498 Puncte
19 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:21 Timp 13949 Cod 493 Puncte
20 Ellersdorfer Mihaela Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:26 Timp 13685 Cod 492 Puncte
21 Haulica Anca Elena Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:12 Timp 13290 Cod 474 Puncte
22 Ciobanu Cristiana Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:61 Timp 13201 Cod 465 Puncte
23 Rad Sarah Damaris Clubul Sportiv Municipal Arad 01:11:66 Timp 12876 Cod 464 Puncte
24 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:68 Timp 12698 Cod 463 Puncte
25 Nae Raisa Gabriela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:11:69 Timp 13273 Cod 463 Puncte
26 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:72 Timp 12710 Cod 462 Puncte
27 Chibulcutean Maria Beatri Club Sportiv Casa EMA 01:11:91 Timp 13026 Cod 459 Puncte
28 Leah Ioana Silvia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:12:30 Timp 14069 Cod 451 Puncte
29 Padurariu Carina Florina Sport Club Municipal Bacau 01:12:33 Timp 11883 Cod 451 Puncte
30 Fangli Henrietta Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:60 Timp 11346 Cod 446 Puncte
31 Tomuta Irina Alexandra Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:62 Timp 11645 Cod 445 Puncte
32 Crisan Denisa Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:80 Timp 14727 Cod 442 Puncte
33 Ujvary Rhona Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:13:12 Timp 12291 Cod 436 Puncte
34 Radu Noemi Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:29 Timp 13252 Cod 433 Puncte
35 Pascu Ana Maria ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:45 Timp 14506 Cod 430 Puncte
36 Pan-Ke Laura Ana-Maria Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:69 Timp 15679 Cod 426 Puncte
37 Rafa Tania Madalina Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:13:88 Timp 14365 Cod 423 Puncte
38 Busurca Petra Clubul Sportiv Performer 01:13:93 Timp 13997 Cod 422 Puncte
39 Dumitru Andreea Anisia Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:48 Timp 13750 Cod 413 Puncte
40 Teodosescu Anastasia Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:14:71 Timp 14516 Cod 409 Puncte
41 Lucan Daria Stefania Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:08 Timp 14234 Cod 403 Puncte
42 Zamfiroiu Miruna Paula Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:15:78 Timp 13612 Cod 392 Puncte
43 Tica Delia Maria Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:19:77 Timp 14119 Cod 336 Puncte
44 Alexandru Briana Stefania Clubul Sportiv Scolar Resita 88:88:88 Timp 12718 Cod 0 Puncte

6. 100 m fluture (15 - 99 ani) Masculin

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:88 Timp 12614 Cod 790 Puncte
2 Rednic Eduard Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:52 Timp 17212 Cod 722 Puncte
3 Rusen Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:16 Timp 9865 Cod 698 Puncte
4 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:37 Timp 10702 Cod 690 Puncte
5 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:45 Timp 10622 Cod 687 Puncte
6 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:56:75 Timp 12342 Cod 676 Puncte
7 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:30 Timp 12891 Cod 657 Puncte
8 Gradinaru Andrei Razvan Clubul Sportiv Farul Constanta 00:57:53 Timp 7708 Cod 649 Puncte
9 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:57:75 Timp 8824 Cod 642 Puncte
10 Sarac Ionut Alin Clubul Sportiv Municipal Arad 00:58:26 Timp 9764 Cod 625 Puncte
11 Petrache Alexandru ASC Corona 2010 Brasov 00:58:39 Timp 11991 Cod 621 Puncte
12 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:72 Timp 13264 Cod 610 Puncte
13 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:58:81 Timp 12547 Cod 607 Puncte
14 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:94 Timp 13322 Cod 603 Puncte
15 Rotaru Vlad Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:27 Timp 12777 Cod 593 Puncte
16 Tulea Sebastian Nicolae Palatul copiilor Constanta 00:59:39 Timp 10721 Cod 590 Puncte
17 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:41 Timp 13424 Cod 589 Puncte
18 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:45 Timp 11770 Cod 588 Puncte
19 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:59:76 Timp 7793 Cod 579 Puncte
20 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:00:37 Timp 11916 Cod 562 Puncte
21 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:49 Timp 12847 Cod 558 Puncte
22 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:00:69 Timp 10316 Cod 553 Puncte
23 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:80 Timp 13326 Cod 550 Puncte
24 Muresan Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:00:85 Timp 8639 Cod 548 Puncte
25 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:87 Timp 11301 Cod 548 Puncte
26 Cozmuta Cezar Cristian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:94 Timp 12788 Cod 546 Puncte
27 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:96 Timp 12721 Cod 545 Puncte
28 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:01:17 Timp 12694 Cod 540 Puncte
29 Anghel Darius Costin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:40 Timp 13319 Cod 534 Puncte
30 Satnoianu Andrei Liceul cu program sportiv Braila 01:01:46 Timp 15130 Cod 532 Puncte
31 Papuc David Alexandru Clubul Sportiv Municipal Braila 01:01:52 Timp 12277 Cod 531 Puncte
32 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:90 Timp 11241 Cod 521 Puncte
33 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:91 Timp 11612 Cod 521 Puncte
34 Rusen Costin Alin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:94 Timp 12641 Cod 520 Puncte
35 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:33 Timp 13140 Cod 510 Puncte
36 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:57 Timp 12083 Cod 504 Puncte
37 Codrean Dacian Cristian Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:75 Timp 13184 Cod 500 Puncte
38 Piciorus Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:96 Timp 12000 Cod 495 Puncte
39 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:61 Timp 11648 Cod 480 Puncte
40 Oprea Florin Antonio Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:64 Timp 13682 Cod 479 Puncte
41 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:03:75 Timp 10125 Cod 477 Puncte
42 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:03:84 Timp 13639 Cod 475 Puncte
43 Romas Codrut Fernando Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:91 Timp 13669 Cod 473 Puncte
44 Chelemen Bogdan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:03:93 Timp 13286 Cod 473 Puncte
45 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:04 Timp 12924 Cod 470 Puncte
46 Nicola Madalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:24 Timp 13323 Cod 466 Puncte
47 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 01:04:32 Timp 10740 Cod 464 Puncte
48 Ursu Nicolas Luca ACS Atena Sport Club Constanta 01:04:43 Timp 13342 Cod 462 Puncte
49 Toma Eduard Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:51 Timp 12496 Cod 460 Puncte
50 Nitu Marius Adrian Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:70 Timp 12935 Cod 456 Puncte
51 Giuran Dragos Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:04:76 Timp 13719 Cod 455 Puncte
52 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:04:77 Timp 12999 Cod 455 Puncte
53 Ghionu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 01:04:78 Timp 13460 Cod 454 Puncte
54 Bizau Patrik Raul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:04:87 Timp 15531 Cod 452 Puncte
55 Preda Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:11 Timp 13107 Cod 447 Puncte
56 Roman David Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:16 Timp 14182 Cod 446 Puncte
57 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:18 Timp 12705 Cod 446 Puncte
58 Podeanu Andrei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:31 Timp 13384 Cod 443 Puncte
59 Hotea Andrei Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:05:38 Timp 13209 Cod 442 Puncte
60 Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:55 Timp 12731 Cod 439 Puncte
61 Luca Mihai Alexandru Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:05:62 Timp 13759 Cod 437 Puncte
62 Szentpeteri Imre Mark Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:05:73 Timp 13677 Cod 435 Puncte
63 Dumitrascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:00 Timp 14750 Cod 430 Puncte
64 Badulescu Vlad Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:02 Timp 12814 Cod 429 Puncte
65 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:14 Timp 13321 Cod 427 Puncte
66 Popoaca Marian Eduard Liceul cu program sportiv Braila 01:07:08 Timp 13468 Cod 409 Puncte
67 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:20 Timp 12373 Cod 407 Puncte
68 Sipoteanu Alexandru Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:07:22 Timp 13076 Cod 407 Puncte
69 Mihaloianis Alexis Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:66 Timp 13281 Cod 399 Puncte
70 Costache Sebastian C-Tin Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:07:75 Timp 13952 Cod 397 Puncte
71 Bogdan Ovidiu Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:86 Timp 15961 Cod 395 Puncte
72 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:16 Timp 15643 Cod 390 Puncte
73 Matei Francisc Mihai Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 01:09:05 Timp 12294 Cod 375 Puncte
74 Neagu Andrei Daniel Clubul Sportiv Municipal Braila 01:09:06 Timp 14368 Cod 375 Puncte
75 Socoliuc Ioan Marian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:09:22 Timp 13582 Cod 372 Puncte
76 Peptanaru Stefan Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 01:09:52 Timp 13469 Cod 368 Puncte
77 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:55 Timp 13298 Cod 367 Puncte
78 Farcas Andrei Ilie Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:10:83 Timp 14514 Cod 347 Puncte
79 Tatar Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:89 Timp 12968 Cod 332 Puncte
80 Bertea Alin Dan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:79 Timp 13650 Cod 320 Puncte
81 Neacsu Florin Cristian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:94 Timp 16372 Cod 318 Puncte
82 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:67 Timp 13743 Cod 309 Puncte
83 Danila Cristian Nicolae Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99 Timp 13108 Cod 0 Puncte
84 Alexandrescu Mihai Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99 Timp 16238 Cod 0 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 50 m spate (14 - 99 ani) Feminin

1 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:55 Timp 10434 Cod 694 Puncte
1 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:55 Timp 14267 Cod 694 Puncte
2 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:66 Timp 11923 Cod 687 Puncte
3 Mera Raluca Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:30:92 Timp 11203 Cod 670 Puncte
4 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:23 Timp 12969 Cod 650 Puncte
5 Artene Maria Raluca Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:31:94 Timp 12526 Cod 608 Puncte
6 Popa Leona Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:26 Timp 13256 Cod 590 Puncte
7 Dodita Ariana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:32:43 Timp 11880 Cod 580 Puncte

2. 50 m spate (14 - 17 ani) Feminin

1 Costea Bianca Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:21 Timp 14500 Cod 651 Puncte
2 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:96 Timp 13716 Cod 606 Puncte
3 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 00:32:21 Timp 14469 Cod 592 Puncte
4 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:30 Timp 13918 Cod 587 Puncte
4 Budris Daria Anastasia Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:30 Timp 12698 Cod 587 Puncte
5 Gherghel Melisa Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:48 Timp 12252 Cod 578 Puncte
6 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:32:90 Timp 13958 Cod 556 Puncte
7 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:33:29 Timp 12290 Cod 537 Puncte

3. 50 m spate (15 - 99 ani) Masculin

1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:48 Timp 9019 Cod 839 Puncte
2 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:58 Timp 9723 Cod 830 Puncte
3 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:07 Timp 9371 Cod 784 Puncte
4 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:55 Timp 7533 Cod 742 Puncte
5 Szilagyi Alex. Richard Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:26:79 Timp 9315 Cod 722 Puncte
6 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:51 Timp 10854 Cod 667 Puncte
7 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:27:62 Timp 11349 Cod 659 Puncte
8 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:70 Timp 11598 Cod 653 Puncte

4. 50 m spate (15 - 18 ani) Masculin

1 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:27:36 Timp 12166 Cod 678 Puncte
2 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:62 Timp 11657 Cod 659 Puncte
3 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:70 Timp 12721 Cod 653 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:94 Timp 11930 Cod 636 Puncte
5 Nicolae Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:97 Timp 11290 Cod 634 Puncte
6 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:05 Timp 10702 Cod 629 Puncte
7 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:48 Timp 12855 Cod 601 Puncte
8 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:58 Timp 11491 Cod 595 Puncte

5. 400 m mixt (14 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:54:85 Timp 11021 Cod 737 Puncte
2 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 05:00:73 Timp 6556 Cod 694 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:03:56 Timp 11922 Cod 675 Puncte
4 Colti Dumitrescu Emilia Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:07:39 Timp 10001 Cod 650 Puncte
5 Marin Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:12:85 Timp 14267 Cod 617 Puncte
6 Dodita Ariana Gabriela Clubul Sportiv Municipal Bacau 05:14:97 Timp 11880 Cod 604 Puncte
7 Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:15:55 Timp 13275 Cod 601 Puncte
8 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 77:77:77 Timp 12810 Cod 0 Puncte

6. 400 m mixt (14 - 17 ani) Feminin

1 Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 05:13:37 Timp 13022 Cod 614 Puncte
2 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 05:18:16 Timp 12521 Cod 586 Puncte
3 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 05:22:43 Timp 13958 Cod 563 Puncte
4 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:23:89 Timp 14088 Cod 556 Puncte
5 Dragan Sonia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:24:18 Timp 13688 Cod 554 Puncte
6 Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 05:29:60 Timp 12762 Cod 527 Puncte
7 Pop Otilia Lavinia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:34:59 Timp 12835 Cod 504 Puncte
8 Anghel Alice Eugenia Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:50:06 Timp 13840 Cod 440 Puncte

7. 400 m mixt (15 - 99 ani) Masculin

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:27:31 Timp 12614 Cod 759 Puncte
2 Marinescu Popazov Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:57 Timp 9481 Cod 708 Puncte
3 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:34:10 Timp 13322 Cod 704 Puncte
4 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:34:31 Timp 8963 Cod 702 Puncte
5 Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:35:08 Timp 13244 Cod 696 Puncte
6 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:45:68 Timp 12963 Cod 621 Puncte
7 Fodor Bogdan Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:52:85 Timp 8312 Cod 577 Puncte
8 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 88:88:88 Timp 13326 Cod 0 Puncte

8. 400 m mixt (15 - 17 ani) Masculin

1 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:56:22 Timp 13246 Cod 557 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio Sport Club Bucuresti 04:56:71 Timp 13051 Cod 555 Puncte
3 Kugelman Patrick Alex. Clubul Sportiv Municipal Arad 04:57:42 Timp 12883 Cod 551 Puncte
4 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:57:78 Timp 11735 Cod 549 Puncte
5 Costache Bobescu Ioan Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 04:58:95 Timp 13689 Cod 542 Puncte
6 Iloviceanu George Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:03:75 Timp 11961 Cod 517 Puncte
7 Barbul Zetea Luca Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:04:23 Timp 13259 Cod 514 Puncte
8 Dutulescu Andrei Alexandr Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:11:29 Timp 13069 Cod 480 Puncte

9. 100 m fluture (14 - 99 ani) Feminin

1 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:88 Timp 11923 Cod 720 Puncte
2 Bogdaneci Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:02:43 Timp 7537 Cod 701 Puncte
3 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:02:83 Timp 10434 Cod 688 Puncte
4 Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:76 Timp 11922 Cod 658 Puncte
5 Dobrin Alexandra Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:04:15 Timp 6556 Cod 646 Puncte
6 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:88 Timp 13316 Cod 597 Puncte
7 Gorecki Andra Denisa Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:06:64 Timp 13101 Cod 577 Puncte
8 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:96 Timp 10844 Cod 568 Puncte

10. 100 m fluture (14 - 17 ani) Feminin

1 Huszar Ingrid Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:06:96 Timp 12329 Cod 568 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:85 Timp 13315 Cod 546 Puncte
3 Petrache Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:38 Timp 14277 Cod 534 Puncte
4 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:08:95 Timp 13208 Cod 520 Puncte
5 Maticiuc Alexandra Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:08:99 Timp 13609 Cod 520 Puncte
6 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:28 Timp 12783 Cod 513 Puncte
7 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:04 Timp 13949 Cod 497 Puncte
8 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:11:88 Timp 14469 Cod 459 Puncte

11. 100 m fluture (15 - 18 ani) Masculin

1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:65 Timp 12614 Cod 800 Puncte
2 Rednic Eduard Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:50 Timp 17212 Cod 763 Puncte
3 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:53 Timp 10622 Cod 722 Puncte
4 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:78 Timp 10702 Cod 712 Puncte
5 Rusen Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:34 Timp 9865 Cod 691 Puncte
6 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:56:72 Timp 12342 Cod 677 Puncte
7 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:42 Timp 12891 Cod 653 Puncte
8 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:57:90 Timp 8824 Cod 637 Puncte

12. 100 m fluture (15 - 99 ani) Masculin

1 Petrache Alexandru ASC Corona 2010 Brasov 00:58:45 Timp 11991 Cod 619 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:71 Timp 11770 Cod 611 Puncte
3 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:91 Timp 13264 Cod 604 Puncte
4 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:00 Timp 13424 Cod 602 Puncte
5 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:59:05 Timp 12547 Cod 600 Puncte
6 Rotaru Vlad Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:09 Timp 12777 Cod 599 Puncte
7 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:59:80 Timp 11916 Cod 578 Puncte
8 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:16 Timp 12847 Cod 567 Puncte

13. 4 X 200 m liber (14 - 99 ani) Feminin

1 Ratiu Maysa | Savastita Simona Alex. | Ivan Jasminne Anne Marie | Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:39:39 Timp 704 Puncte
2 Scortea Ecaterina | Tolea Claudia Ioana | Gadea Gabriela Ioana | Dragoi Andreea Ramona Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:53:64 Timp 649 Puncte
3 Garboan Helsinia Mihaela | Badralexi Katherina | Pusztay Doris | Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 08:57:64 Timp 634 Puncte
4 Ilie Bianca Maria | Ioana Daria Maria | Marin Ioana | Naidin Alexandra Patricia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:00:00 Timp 626 Puncte
5 Mitu Andra Elena | Nae Raisa Gabriela | Mindruta Bianca Maria | Safcencu Delia Giorgiana Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:11:08 Timp 589 Puncte
6 Verciuc Maria | Dumitru Andreea Anisia | Lucan Daria Stefania | Zorzoliu Miruna Renovatio Sport Club Bucuresti 09:16:33 Timp 572 Puncte
7 Ceaca Mocan Diana Stef. | Vajas Zsofia | Rapolti Eszter | Radu Maria Georgiana Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:24:66 Timp 548 Puncte
8 Pascu Ana Maria | Gherman Amalia Ariana | Gheorghe Ana Maria | Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 09:25:93 Timp 544 Puncte
9 Nicolaescu Livia Ioana | Vacaru Andreea Iuliana | Ellersdorfer Mihaela | Dragan Sonia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 09:43:55 Timp 496 Puncte
10 Dragusi Alina Maria | Tarabega Anca Maria | Trandafir Iris Elena | Serman Ioana Alexandra Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 09:51:60 Timp 476 Puncte
11 Rafa Tania Madalina | Pop Raluca Florina | Budiu Patricia | Vincze Brigitta Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 09:52:54 Timp 474 Puncte

14. 4 X 200 m liber (15 - 99 ani) Masculin

1 Rusen Andrei | Ratiu George Adrian | Stoica C-Tin George Alex. | Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 07:55:83 Timp 680 Puncte
2 Babiciu Sebastian Adrian | Cozmuta Cezar Cristian | Mihalache Alexandru Cipri | Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:08:00 Timp 630 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru | Florea Mihnea Ioan | Costroj Antonio Andrei | Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:09:13 Timp 626 Puncte
4 Petre Bogdan Mihai | Badeata Alexandru Costel | Tatar Gheorghe Cristian | Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 08:13:18 Timp 611 Puncte
5 Nicolae Alexandru Florin | Guinea Alexandru Ionut | Rogoveanu Vlad Andrei | Iacob Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:14:07 Timp 607 Puncte
6 Ghile Dragos | Nicola Madalin Ionut | Lapadat Cristian | Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:24:59 Timp 570 Puncte
7 Dascalescu Mihnea Dumitru | Tatar Alexandru | Dragota Etienne Laurentiu | Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 08:31:21 Timp 548 Puncte
8 Piciorus Alexandru | Ciaus Catalin Ionut | Dumitrascu Andrei | Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 08:36:02 Timp 533 Puncte
9 Ichim Luca Stefan | Barbul Zetea Luca Vasile | Matesan Codrin | Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 08:43:71 Timp 510 Puncte
10 Preda Luca Ioan | Lungu Andrei | Morariu Luca Ioan | Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 08:45:94 Timp 504 Puncte
11 Costache Sebastian C-Tin | Neacsu Florin Cristian | Postolache Eduardo Antoni | Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 08:57:28 Timp 472 Puncte
12 Picui Andrei Julian | Chira David Cristian | Circiumarescu David Stefa | Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:59:05 Timp 468 Puncte
13 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99 Timp 0 Puncte
14 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99 Timp 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

1. 100 m liber (15 - 99 ani) Masculin

1 Glinta Robert Andrei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:50:64 Timp 9019 Cod 794 Puncte
2 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:50:88 Timp 12614 Cod 783 Puncte
3 Szilagyi Alex. Richard Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:51:39 Timp 9315 Cod 760 Puncte
4 Popovici David Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:44 Timp 13322 Cod 758 Puncte
5 Stoica C-Tin George Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:77 Timp 10736 Cod 743 Puncte
6 Ratiu George Adrian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:24 Timp 10622 Cod 724 Puncte
7 Nicusan Daniel Alexandru Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:52:43 Timp 11349 Cod 716 Puncte
8 Paturca Vlad Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:52:59 Timp 10375 Cod 709 Puncte
9 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:59 Timp 10702 Cod 709 Puncte
10 Radu Ionut Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:52:92 Timp 9862 Cod 696 Puncte
11 Druga Rares Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:98 Timp 11657 Cod 694 Puncte
12 Simon Andrei Sebastian Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:53:29 Timp 8824 Cod 682 Puncte
13 Stan Leon Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:53:33 Timp 11929 Cod 680 Puncte
14 Rosioru Paul Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:53:38 Timp 9371 Cod 678 Puncte
15 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:53:58 Timp 12166 Cod 671 Puncte
16 Iordachescu Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:53:75 Timp 7533 Cod 664 Puncte
17 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:53:83 Timp 7793 Cod 661 Puncte
18 Pop Calin Dumitru Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:53:95 Timp 10487 Cod 657 Puncte
19 Icobescu Gabriel Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:54:15 Timp 12170 Cod 650 Puncte
20 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:54:23 Timp 12963 Cod 647 Puncte
21 Cotos Serban Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:54:29 Timp 12342 Cod 645 Puncte
22 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:43 Timp 12297 Cod 640 Puncte
23 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:46 Timp 12721 Cod 639 Puncte
24 Tatar Gheorghe Cristian Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:54:57 Timp 6527 Cod 635 Puncte
25 Rusen Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:61 Timp 9865 Cod 633 Puncte
26 Silaghi Rares Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:61 Timp 11411 Cod 633 Puncte
27 Popa Andrei Mihai Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:91 Timp 10854 Cod 623 Puncte
28 Schmelas Erwin Clubul Sportiv Scolar Resita 00:54:98 Timp 12705 Cod 621 Puncte
29 Babiciu Sebastian Adrian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:01 Timp 11414 Cod 620 Puncte
30 Susanu Eugen Florin ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:03 Timp 11517 Cod 619 Puncte
31 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:09 Timp 11612 Cod 617 Puncte
32 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:20 Timp 12847 Cod 613 Puncte
33 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:25 Timp 13424 Cod 612 Puncte
34 Hriscu Dragos Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:32 Timp 11916 Cod 609 Puncte
35 Arba Adrian Cristian Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:55:54 Timp 10316 Cod 602 Puncte
36 Petrache Alexandru ASC Corona 2010 Brasov 00:55:61 Timp 11991 Cod 600 Puncte
37 Voican Rares Andrei Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:55:80 Timp 13277 Cod 594 Puncte
38 Mihalache Alexandru Cipri Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:96 Timp 11418 Cod 589 Puncte
39 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:97 Timp 13264 Cod 588 Puncte
40 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:33 Timp 13803 Cod 577 Puncte
41 Timofte Marius Gabriel Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:56:50 Timp 12694 Cod 572 Puncte
42 Popescu Mihai Palatul copiilor Constanta 00:56:54 Timp 10740 Cod 571 Puncte
43 Sandu Robert Cristian Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 00:56:54 Timp 11981 Cod 571 Puncte
44 Moscaliuc Calin George Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:56:66 Timp 13583 Cod 567 Puncte
45 Papuc David Alexandru Clubul Sportiv Municipal Braila 00:56:74 Timp 12277 Cod 565 Puncte
46 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:89 Timp 13052 Cod 560 Puncte
47 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Scolar Resita 00:56:99 Timp 11491 Cod 557 Puncte
48 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:57:12 Timp 12330 Cod 553 Puncte
49 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:57:17 Timp 13191 Cod 552 Puncte
50 Hancu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:19 Timp 10857 Cod 551 Puncte
51 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:32 Timp 11648 Cod 548 Puncte
52 Lazar Andrei Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:57:51 Timp 11939 Cod 542 Puncte
53 Deaconu Dennis Daniel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:60 Timp 13246 Cod 540 Puncte
54 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:57:61 Timp 14464 Cod 539 Puncte
55 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:61 Timp 12855 Cod 539 Puncte
56 Irinca Bogdan Ionut Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:57:71 Timp 12059 Cod 537 Puncte
57 Buzlea Sebastian Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:57:74 Timp 10125 Cod 536 Puncte
58 Popoaca Marian Eduard Liceul cu program sportiv Braila 00:57:75 Timp 13468 Cod 535 Puncte
59 Socoliuc Ioan Marian Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:57:79 Timp 13582 Cod 534 Puncte
60 Satnoianu Andrei Liceul cu program sportiv Braila 00:57:89 Timp 15130 Cod 532 Puncte
61 Circiumarescu David Stefa Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:93 Timp 11301 Cod 530 Puncte
62 Preda Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:00 Timp 13107 Cod 529 Puncte
63 Kokkinakis Vasileios Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:06 Timp 12813 Cod 527 Puncte
64 Popa Vicentzo Nicolas Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:06 Timp 12083 Cod 527 Puncte
65 Picui Andrei Julian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:08 Timp 11549 Cod 526 Puncte
66 Teodorescu Bogdan ASC Corona 2010 Brasov 00:58:16 Timp 9442 Cod 524 Puncte
67 Verman Cristian Sport Club Municipal Bacau 00:58:34 Timp 12606 Cod 519 Puncte
68 Borangel Emanuel George Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:45 Timp 13140 Cod 516 Puncte
69 Hentia Alexandru George Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:49 Timp 12573 Cod 515 Puncte
70 Magda Teodor Stefan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:58:54 Timp 13951 Cod 514 Puncte
71 Jurchescu Mihai Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:58:60 Timp 11954 Cod 512 Puncte
72 Chira Sergiu Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:58:68 Timp 13766 Cod 510 Puncte
73 Vlad Giulio Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:73 Timp 10856 Cod 509 Puncte
74 Remzing Vlad Adrian Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:58:78 Timp 11735 Cod 508 Puncte
75 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:58:83 Timp 13075 Cod 506 Puncte
76 Olariu Alexandru Adrian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:84 Timp 11903 Cod 506 Puncte
77 Ciaus Catalin Ionut Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:58:85 Timp 11241 Cod 506 Puncte
78 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:95 Timp 13775 Cod 503 Puncte
79 Lazar Nicolae Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:59:03 Timp 13598 Cod 501 Puncte
80 Bogdan Ovidiu Matei Renovatio Sport Club Bucuresti 00:59:10 Timp 15961 Cod 500 Puncte
81 Muresan David Claudiu Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:20 Timp 12373 Cod 497 Puncte
82 Botez Daniel Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:59:29 Timp 11762 Cod 495 Puncte
83 Matesan Codrin Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:30 Timp 13568 Cod 495 Puncte
84 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:32 Timp 12924 Cod 494 Puncte
85 Costache Sebastian C-Tin Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:59:42 Timp 13952 Cod 492 Puncte
86 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:52 Timp 13577 Cod 489 Puncte
87 Dumitrascu Andrei Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:52 Timp 14750 Cod 489 Puncte
88 Ursu Nicolas Luca ACS Atena Sport Club Constanta 00:59:53 Timp 13342 Cod 489 Puncte
89 Chelemen Bogdan Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:59:55 Timp 13286 Cod 488 Puncte
90 Gherghel Vlad Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:56 Timp 13431 Cod 488 Puncte
91 Alexandru Edmond Florin Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:65 Timp 12731 Cod 486 Puncte
92 Nicola Madalin Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:65 Timp 13323 Cod 486 Puncte
93 Doltu Mihai Cosmin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:71 Timp 12806 Cod 484 Puncte
94 Dobre Daniel Gabriel Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:08 Timp 12645 Cod 475 Puncte
95 Morariu Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:09 Timp 12567 Cod 475 Puncte
96 Adam Toma Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:00:10 Timp 12865 Cod 475 Puncte
97 Badulescu Vlad Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:15 Timp 12814 Cod 474 Puncte
98 Roman David Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:00:25 Timp 14182 Cod 471 Puncte
99 Hodina Razvan Clubul Sportiv Municipal Galati 01:00:27 Timp 13515 Cod 471 Puncte
100 Toma Eduard Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:00:33 Timp 12496 Cod 470 Puncte
101 Tenu Floroiu Enrique Gabr Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:00:63 Timp 16819 Cod 463 Puncte
102 Giuran Dragos Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:00:67 Timp 13719 Cod 462 Puncte
103 Barbul Zetea Luca Vasile Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:73 Timp 13259 Cod 460 Puncte
104 Szentpeteri Imre Mark Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:00:76 Timp 13677 Cod 460 Puncte
105 Grubacichi Alen Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:00:85 Timp 12314 Cod 458 Puncte
106 Luca Mihai Alexandru Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:00:85 Timp 13759 Cod 458 Puncte
107 Romas Codrut Fernando Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:85 Timp 13669 Cod 458 Puncte
108 Farcas Andrei Ilie Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:01:03 Timp 14514 Cod 454 Puncte
109 Gabor Roland Cristian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:01:36 Timp 14075 Cod 446 Puncte
110 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:01:41 Timp 13954 Cod 445 Puncte
111 Rosu Patrick Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:44 Timp 11362 Cod 445 Puncte
112 Bizau Patrik Raul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:63 Timp 15531 Cod 440 Puncte
113 Gabor Edmond Ioan Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:02:04 Timp 14076 Cod 432 Puncte
114 Salajan Marck Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:09 Timp 13048 Cod 431 Puncte
115 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:10 Timp 15643 Cod 431 Puncte
116 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:23 Timp 13743 Cod 428 Puncte
117 Ionescu Andrei Alex. Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:24 Timp 9919 Cod 428 Puncte
118 Neacsu Florin Cristian Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:02:33 Timp 16372 Cod 426 Puncte
119 Neagu Andrei Daniel Clubul Sportiv Municipal Braila 01:02:50 Timp 14368 Cod 422 Puncte
120 Vrabete Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:12 Timp 15636 Cod 410 Puncte
121 Roman Paul Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:03:57 Timp 13151 Cod 401 Puncte
122 Tatar Alexandru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:04:04 Timp 12968 Cod 393 Puncte
123 Dragomir Alexandru Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:05:13 Timp 17858 Cod 373 Puncte
124 Peptanaru Stefan Cosmin Liceul cu program sportiv Braila 01:05:42 Timp 13469 Cod 368 Puncte
125 Cam Stefan Mihai Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:05:76 Timp 16458 Cod 363 Puncte
126 Gorcea Cosmin Constantin Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:05:80 Timp 16851 Cod 362 Puncte
127 Sprianu Marian Petrica Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:06:48 Timp 12861 Cod 351 Puncte
128 Coada Cosmin Theodor Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:08:05 Timp 13950 Cod 327 Puncte
129 Costache Alexandru Gabrie Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp 12563 Cod 0 Puncte
130 Alexandrescu Mihai Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99 Timp 16238 Cod 0 Puncte

2. 100 m liber (14 - 99 ani) Feminin

1 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:57 Timp 12969 Cod 724 Puncte
2 Costea Bianca Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:29 Timp 14500 Cod 663 Puncte
3 Garboan Helsinia Mihaela Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:34 Timp 12290 Cod 629 Puncte
4 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:00:53 Timp 13958 Cod 623 Puncte
4 Pusztay Doris Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:53 Timp 10844 Cod 623 Puncte
5 Ivan Jasminne Anne Marie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:90 Timp 11364 Cod 612 Puncte
6 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:99 Timp 13918 Cod 609 Puncte
7 Ioana Daria Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:10 Timp 13316 Cod 606 Puncte
8 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:51 Timp 13716 Cod 594 Puncte
9 Miclaus Vivoschi Sandra Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:01:88 Timp 10434 Cod 583 Puncte
10 Botezatu Elena Bianca ASC Corona 2010 Brasov 01:02:04 Timp 14469 Cod 579 Puncte
11 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:48 Timp 12810 Cod 566 Puncte
12 Ilie Bianca Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:50 Timp 13311 Cod 566 Puncte