Cont
EJDC 2022

Rezultatele finale pentru Campionatul national de Poliatlon Copii 10-11 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m spate (11F custom)

1 Calugaru Daria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:12 Timp 19646 Cod 0 Puncte
2 Olea Theodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:99 Timp 19650 Cod 0 Puncte
3 Zaharia Alessia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:02 Timp 19647 Cod 0 Puncte
4 Vancsa Fruzsina Ilka Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:90 Timp 19310 Cod 0 Puncte
5 Vasian Antonia Madalina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:94 Timp 16678 Cod 0 Puncte
6 Paraschiv Sara ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:20 Timp 19296 Cod 0 Puncte
7 Matei Ana Swimming Team Bucuresti 00:35:66 Timp 19666 Cod 0 Puncte
8 Ene Maria As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:67 Timp 17807 Cod 0 Puncte
9 Constantin Alexandra Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:02 Timp 19374 Cod 0 Puncte
10 Zsebe Andrea Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:27 Timp 19253 Cod 0 Puncte
11 Udroiu Maria Anastasia Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:30 Timp 19443 Cod 0 Puncte
12 Maftei Sofia As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:31 Timp 19471 Cod 0 Puncte
13 Ganea Iustina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:34 Timp 19656 Cod 0 Puncte
14 Popa Roberta Ana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:39 Timp 19634 Cod 0 Puncte
15 Cimpan Denisa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:48 Timp 19662 Cod 0 Puncte
16 Matache Amalia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:51 Timp 19644 Cod 0 Puncte
17 Popa Natalia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:89 Timp 16045 Cod 0 Puncte
18 Cojocaru Iarina Ioana Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:37:04 Timp 16624 Cod 0 Puncte
19 Dolocan Alessia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:22 Timp 19648 Cod 0 Puncte
20 Padurean Maria Georgia Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:37:72 Timp 19321 Cod 0 Puncte
21 Dobrescu Melania ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:89 Timp 19299 Cod 0 Puncte
22 Dan Alexandra Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:92 Timp 19482 Cod 0 Puncte
23 Cocu Daria As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:38:03 Timp 19692 Cod 0 Puncte
24 Tirila Ploscaru Larisa Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:14 Timp 16564 Cod 0 Puncte
25 Ciubotaru Adela Gabriela Sport Club Municipal Bacau 00:38:15 Timp 19731 Cod 0 Puncte
26 Constantin Bianca Maria Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:32 Timp 19752 Cod 0 Puncte
27 Nan Maria Alexandra As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:50 Timp 16881 Cod 0 Puncte
28 Papp Iulia Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:61 Timp 19479 Cod 0 Puncte
29 Delvecchio Bianca ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:66 Timp 19298 Cod 0 Puncte
30 Grigore Bianca Andreea As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:72 Timp 19676 Cod 0 Puncte
31 Matei Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:72 Timp 19101 Cod 0 Puncte
32 Vasilescu Catalina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:74 Timp 19643 Cod 0 Puncte
33 Brostiuc Andreea Sport Club Municipal Bacau 00:38:85 Timp 17831 Cod 0 Puncte
34 Stoenescu Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:99 Timp 19661 Cod 0 Puncte
35 Lupu Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:39:01 Timp 19473 Cod 0 Puncte
36 Taralunga Raisa Elena Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:03 Timp 16100 Cod 0 Puncte
37 Crangasu Dania Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:04 Timp 19330 Cod 0 Puncte
38 Chertes Andreea Iris Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:05 Timp 19250 Cod 0 Puncte
39 Roman Teodora Andreea Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:17 Timp 19373 Cod 0 Puncte
40 Nichita Ema Stefania Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:39:36 Timp 19492 Cod 0 Puncte
41 Savin Marta Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:39:50 Timp 19684 Cod 0 Puncte
42 Emam Sara As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:57 Timp 19596 Cod 0 Puncte
43 Cobzaru Alessia Maria Club Sportiv Municipal Roman - Roman 00:39:63 Timp 21727 Cod 0 Puncte
44 Neacsu Alexia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:66 Timp 19639 Cod 0 Puncte
45 Radu Natalia As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:39:75 Timp 17799 Cod 0 Puncte
46 Ionascu Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:00 Timp 19375 Cod 0 Puncte
47 Rizea Delia Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:40:09 Timp 19396 Cod 0 Puncte
48 Pinzari Ariana Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:40 Timp 16503 Cod 0 Puncte
49 Boariu Alexandra Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:44 Timp 19242 Cod 0 Puncte
50 Patrascan Adina Maria Swimming Team Bucuresti 00:40:47 Timp 20954 Cod 0 Puncte
51 Danila Daria Parascheva Club Sportiv Municipal Roman - Roman 00:40:67 Timp 21730 Cod 0 Puncte
52 Pintilie Andreea Anca Clubul Sportiv Municipal Galati 00:40:69 Timp 19345 Cod 0 Puncte
53 Malai Amalia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:75 Timp 19510 Cod 0 Puncte
54 Vlaescu Ameli ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:04 Timp 19297 Cod 0 Puncte
55 Muntean Miruna-Cornelia Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:41:17 Timp 21775 Cod 0 Puncte
56 Ionescu Andreea Laura Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:20 Timp 16516 Cod 0 Puncte
57 Calvo Karen Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:22 Timp 20505 Cod 0 Puncte
58 Roman Rebeca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:53 Timp 19645 Cod 0 Puncte
59 Rusandu Timea Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:65 Timp 19241 Cod 0 Puncte
60 Ghiur Elena Daniela Clubul Sportiv Municipal Galati 00:41:72 Timp 19346 Cod 0 Puncte
61 Stan Bianca Alexandra Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:41:88 Timp 19372 Cod 0 Puncte
62 Coroja Adnan Alexia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:93 Timp 19254 Cod 0 Puncte
63 Chiper Giulia Annalisa Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:41:95 Timp 22214 Cod 0 Puncte
64 Crisan Tude Georgiana Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:42:07 Timp 22189 Cod 0 Puncte
65 Orban Kis Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:11 Timp 19350 Cod 0 Puncte
66 Raileanu Maria Adelina As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:15 Timp 19613 Cod 0 Puncte
67 Bonta Ayana Maria Swimming Team Bucuresti 00:42:16 Timp 19669 Cod 0 Puncte
68 Ciornei Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:42:18 Timp 20552 Cod 0 Puncte
69 Popa Medeea Stefania Sport Club Municipal Bacau 00:42:22 Timp 16720 Cod 0 Puncte
70 Galatanu Nicole Ioana Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:42:30 Timp 16828 Cod 0 Puncte
71 Micu Melissa Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:42:35 Timp 17543 Cod 0 Puncte
72 Tufa Teodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:38 Timp 19660 Cod 0 Puncte
73 Piciritza Anastasia As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:42:78 Timp 19696 Cod 0 Puncte
74 Catana Anisia Ionela ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:80 Timp 21886 Cod 0 Puncte
75 Tapirluie Diana Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:43:01 Timp 17890 Cod 0 Puncte
76 Ardelean Timeea Clubul Sportiv Municipal Arad 00:43:01 Timp 19626 Cod 0 Puncte
77 Popa Natalia As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:43:02 Timp 19697 Cod 0 Puncte
78 Stanica Miruna Mihaela Sport Club Municipal Bacau 00:43:06 Timp 16721 Cod 0 Puncte
79 Negru Amalia Maria Sport Club Municipal Bacau 00:43:07 Timp 16733 Cod 0 Puncte
80 Cobanel Ana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:17 Timp 19343 Cod 0 Puncte
81 Dragu Smaranda Swimming Team Bucuresti 00:43:21 Timp 21836 Cod 0 Puncte
82 Marasescu Melania Violete Swimming Team Bucuresti 00:43:32 Timp 19497 Cod 0 Puncte
83 Ghiultu Daria Ioana Sport Club Municipal Bacau 00:43:40 Timp 19221 Cod 0 Puncte
84 Paduraru Andra Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:60 Timp 19633 Cod 0 Puncte
85 Chiran Alexia Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:63 Timp 14963 Cod 0 Puncte
86 Vultur Ioana Raluca Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:43:72 Timp 20703 Cod 0 Puncte
87 Ignatescu Ilinca Sport Club Municipal Bacau 00:43:76 Timp 17832 Cod 0 Puncte
88 Ghirvu Sara Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:82 Timp 19572 Cod 0 Puncte
89 Hlihor Ana Maria As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:83 Timp 19235 Cod 0 Puncte
90 Alexandru Sonia Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:43:86 Timp 19840 Cod 0 Puncte
91 Romila Karina Sport Club Municipal Bacau 00:43:97 Timp 17834 Cod 0 Puncte
92 Neagu Emma Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:43:98 Timp 19351 Cod 0 Puncte
93 Trif Daria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:04 Timp 19376 Cod 0 Puncte
94 Nagy Oszike Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:44:99 Timp 20702 Cod 0 Puncte
95 Borsan Hanna Bianka Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:45:11 Timp 20701 Cod 0 Puncte
96 Stroe Denisa Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:45:28 Timp 19683 Cod 0 Puncte
97 Bogdan Ana Teodora Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:45:78 Timp 19509 Cod 0 Puncte
98 Sorcaru Daria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:46:04 Timp 22179 Cod 0 Puncte
99 Dogaru Erika Denize Sport Club Municipal Bacau 00:46:32 Timp 16727 Cod 0 Puncte
100 Florea Bianca Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:47:30 Timp 19395 Cod 0 Puncte
101 Tudoran Sara Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:23 Timp 21835 Cod 0 Puncte
102 Maracineanu Maria Cristina Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:52:16 Timp 22136 Cod 0 Puncte
103 Chitic Alexia Ioana Sport Club Municipal Bacau 00:52:56 Timp 19220 Cod 0 Puncte
104 Pavel Bianca Andreea Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99 Timp 16663 Cod 0 Puncte
105 Costin Sara Carina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99 Timp 19751 Cod 0 Puncte

2. 200 m mixt (11F custom)

1 Olea Theodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:40 Timp 19650 Cod 0 Puncte
2 Ganea Iustina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:32 Timp 19656 Cod 0 Puncte
3 Cojocaru Iarina Ioana Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:41:55 Timp 16624 Cod 0 Puncte
4 Roman Teodora Andreea Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:42:87 Timp 19373 Cod 0 Puncte
5 Ene Maria As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:42:97 Timp 17807 Cod 0 Puncte
6 Matei Ana Swimming Team Bucuresti 02:43:58 Timp 19666 Cod 0 Puncte
7 Tirila Ploscaru Larisa Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:44:77 Timp 16564 Cod 0 Puncte
8 Udroiu Maria Anastasia Renovatio Sport Club Bucuresti 02:46:18 Timp 19443 Cod 0 Puncte
9 Stoenescu Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:47:28 Timp 19661 Cod 0 Puncte
10 Calugaru Daria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:48:45 Timp 19646 Cod 0 Puncte
11 Vancsa Fruzsina Ilka Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:48:67 Timp 19310 Cod 0 Puncte
12 Papp Iulia Alexandra Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:49:33 Timp 19479 Cod 0 Puncte
13 Popa Natalia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:33 Timp 16045 Cod 0 Puncte
14 Zsebe Andrea Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:51:19 Timp 19253 Cod 0 Puncte
15 Zaharia Alessia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:66 Timp 19647 Cod 0 Puncte
16 Constantin Alexandra Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:51:79 Timp 19374 Cod 0 Puncte
17 Popa Roberta Ana Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:52:10 Timp 19634 Cod 0 Puncte
18 Vasian Antonia Madalina Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:53:47 Timp 16678 Cod 0 Puncte
19 Paraschiv Sara ACS Atena Sport Club Constanta 02:53:54 Timp 19296 Cod 0 Puncte
20 Tapirluie Diana Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:54:38 Timp 17890 Cod 0 Puncte
21 Maftei Sofia As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:55:84 Timp 19471 Cod 0 Puncte
22 Matache Amalia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:56:06 Timp 19644 Cod 0 Puncte
23 Crangasu Dania Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:56:50 Timp 19330 Cod 0 Puncte
24 Dan Alexandra Daniela Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:56:78 Timp 19482 Cod 0 Puncte
25 Nichita Ema Stefania Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:58:53 Timp 19492 Cod 0 Puncte
26 Ciubotaru Adela Gabriela Sport Club Municipal Bacau 02:59:10 Timp 19731 Cod 0 Puncte
27 Vasilescu Catalina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:59:13 Timp 19643 Cod 0 Puncte
28 Pinzari Ariana Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:59:57 Timp 16503 Cod 0 Puncte
29 Patrascan Adina Maria Swimming Team Bucuresti 02:59:94 Timp 20954 Cod 0 Puncte
30 Radu Natalia As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:59:95 Timp 17799 Cod 0 Puncte
31 Savin Marta Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:00:21 Timp 19684 Cod 0 Puncte
32 Dolocan Alessia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:00:79 Timp 19648 Cod 0 Puncte
33 Cimpan Denisa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:02:06 Timp 19662 Cod 0 Puncte
34 Grigore Bianca Andreea As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:02:60 Timp 19676 Cod 0 Puncte
35 Muntean Miruna-Cornelia Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 03:02:72 Timp 21775 Cod 0 Puncte
36 Lupu Daria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:02:90 Timp 19473 Cod 0 Puncte
37 Rizea Delia Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:03:50 Timp 19396 Cod 0 Puncte
38 Emam Sara As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:03:78 Timp 19596 Cod 0 Puncte
39 Popa Medeea Stefania Sport Club Municipal Bacau 03:04:36 Timp 16720 Cod 0 Puncte
40 Boariu Alexandra Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:04:67 Timp 19242 Cod 0 Puncte
41 Delvecchio Bianca ACS Atena Sport Club Constanta 03:04:92 Timp 19298 Cod 0 Puncte
42 Cocu Daria As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:04:98 Timp 19692 Cod 0 Puncte
43 Stan Bianca Alexandra Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:05:20 Timp 19372 Cod 0 Puncte
44 Taralunga Raisa Elena Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:05:93 Timp 16100 Cod 0 Puncte
45 Cobzaru Alessia Maria Club Sportiv Municipal Roman - Roman 03:05:95 Timp 21727 Cod 0 Puncte
46 Brostiuc Andreea Sport Club Municipal Bacau 03:06:52 Timp 17831 Cod 0 Puncte
47 Padurean Maria Georgia Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:06:85 Timp 19321 Cod 0 Puncte
48 Danila Daria Parascheva Club Sportiv Municipal Roman - Roman 03:07:09 Timp 21730 Cod 0 Puncte
49 Dragu Smaranda Swimming Team Bucuresti 03:07:37 Timp 21836 Cod 0 Puncte
50 Calvo Karen Renovatio Sport Club Bucuresti 03:07:56 Timp 20505 Cod 0 Puncte
51 Hlihor Ana Maria As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:07:57 Timp 19235 Cod 0 Puncte
52 Ardelean Timeea Clubul Sportiv Municipal Arad 03:08:39 Timp 19626 Cod 0 Puncte
53 Matei Nicoleta Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:08:90 Timp 19101 Cod 0 Puncte
54 Ionescu Andreea Laura Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:09:00 Timp 16516 Cod 0 Puncte
55 Bonta Ayana Maria Swimming Team Bucuresti 03:09:40 Timp 19669 Cod 0 Puncte
56 Marasescu Melania Violete Swimming Team Bucuresti 03:09:46 Timp 19497 Cod 0 Puncte
57 Constantin Bianca Maria Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:09:59 Timp 19752 Cod 0 Puncte
58 Neagu Emma Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:09:87 Timp 19351 Cod 0 Puncte
59 Dobrescu Melania ACS Atena Sport Club Constanta 03:10:01 Timp 19299 Cod 0 Puncte
60 Nan Maria Alexandra As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:11:69 Timp 16881 Cod 0 Puncte
61 Roman Rebeca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:11:92 Timp 19645 Cod 0 Puncte
62 Vlaescu Ameli ACS Atena Sport Club Constanta 03:12:27 Timp 19297 Cod 0 Puncte
63 Ionascu Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:13:22 Timp 19375 Cod 0 Puncte
64 Orban Kis Zsuzsanna Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:14:02 Timp 19350 Cod 0 Puncte
65 Bogdan Ana Teodora Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:16:02 Timp 19509 Cod 0 Puncte
66 Malai Amalia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:16:25 Timp 19510 Cod 0 Puncte
67 Tufa Teodora Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:18:25 Timp 19660 Cod 0 Puncte
68 Chertes Andreea Iris Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:18:33 Timp 19250 Cod 0 Puncte
69 Negru Amalia Maria Sport Club Municipal Bacau 03:18:39 Timp 16733 Cod 0 Puncte
70 Ciornei Teodora As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:18:50 Timp 20552 Cod 0 Puncte
71 Paduraru Andra Maria Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:19:06 Timp 19633 Cod 0 Puncte
72 Neacsu Alexia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:19:07 Timp 19639 Cod 0 Puncte
73 Pintilie Andreea Anca Clubul Sportiv Municipal Galati 03:19:84 Timp 19345 Cod 0 Puncte
74 Ghiur Elena Daniela Clubul Sportiv Municipal Galati 03:20:01 Timp 19346 Cod 0 Puncte
75 Raileanu Maria Adelina As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:20:37 Timp 19613 Cod 0 Puncte
76 Trif Daria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:21:20 Timp 19376 Cod 0 Puncte
77 Coroja Adnan Alexia Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:21:59 Timp 19254 Cod 0 Puncte
78 Catana Anisia Ionela ACS Atena Sport Club Constanta 03:21:61 Timp 21886 Cod 0 Puncte
79 Alexandru Sonia Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:23:25 Timp 19840 Cod 0 Puncte
80 Galatanu Nicole Ioana Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:23:34 Timp 16828 Cod 0 Puncte
81 Popa Natalia As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:23:38 Timp 19697 Cod 0 Puncte
82 Crisan Tude Georgiana Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 03:23:74 Timp 22189 Cod 0 Puncte
83 Ghiultu Daria Ioana Sport Club Municipal Bacau 03:24:15 Timp 19221 Cod 0 Puncte
84 Piciritza Anastasia As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:24:21 Timp 19696 Cod 0 Puncte
85 Micu Melissa Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:24:23 Timp 17543 Cod 0 Puncte
86 Dogaru Erika Denize Sport Club Municipal Bacau 03:24:92 Timp 16727 Cod 0 Puncte
87 Borsan Hanna Bianka Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:24:94 Timp 20701 Cod 0 Puncte
88 Romila Karina Sport Club Municipal Bacau 03:25:57 Timp 17834 Cod 0 Puncte
89 Stroe Denisa Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:25:68 Timp 19683 Cod 0 Puncte
90 Vultur Ioana Raluca Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:30:93 Timp 20703 Cod 0 Puncte
91 Chiran Alexia Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:35:34 Timp 14963 Cod 0 Puncte
92 Florea Bianca Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:36:04 Timp 19395 Cod 0 Puncte
93 Sorcaru Daria Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:37:46 Timp 22179 Cod 0 Puncte
94 Ghirvu Sara Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:38:82 Timp 19572 Cod 0 Puncte
95 Cobanel Ana Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:40:40 Timp 19343 Cod 0 Puncte
96 Chitic Alexia Ioana Sport Club Municipal Bacau 03:40:61 Timp 19220 Cod 0 Puncte
97 Stanica Miruna Mihaela Sport Club Municipal Bacau 03:48:50 Timp 16721 Cod 0 Puncte
98 Ignatescu Ilinca Sport Club Municipal Bacau 03:49:81 Timp 17832 Cod 0 Puncte
99 Maracineanu Maria Cristina Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:59:36 Timp 22136 Cod 0 Puncte
100 Chiper Giulia Annalisa Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 88:88:88 Timp 22214 Cod 0 Puncte
101 Tudoran Sara Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 88:88:88 Timp 21835 Cod 0 Puncte
102 Rusandu Timea Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 88:88:88 Timp 19241 Cod 0 Puncte
103 Nagy Oszike Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 88:88:88 Timp 20702 Cod 0 Puncte
104 Pavel Bianca Andreea Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99 Timp 16663 Cod 0 Puncte
105 Costin Sara Carina Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99 Timp 19751 Cod 0 Puncte

3. 50 m spate (11M custom)

1 Pojar Luca Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:31:34 Timp 19494 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Vlad Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:89 Timp 16559 Cod 0 Puncte
3 Pandele Vladimir Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:87 Timp 19663 Cod 0 Puncte
4 Marinescu Luca Clubul Sportiv Performer 00:33:88 Timp 17731 Cod 0 Puncte
5 Udor Eric As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:99 Timp 17811 Cod 0 Puncte
6 Stoica Cezar Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:36 Timp 19638 Cod 0 Puncte
7 Sladaru Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:89 Timp 16065 Cod 0 Puncte
8 Maris David Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:35:14 Timp 19838 Cod 0 Puncte
9 Vasile Mihai Catalin As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:52 Timp 19226 Cod 0 Puncte
10 Zsigmond Darius Valentin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:70 Timp 19556 Cod 0 Puncte
11 Salajan Tudor Andrei Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:78 Timp 16389 Cod 0 Puncte
12 Stoicescu Alexandru Arsen As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:02 Timp 15382 Cod 0 Puncte
13 Posa Radu Alexander Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:09 Timp 14811 Cod 0 Puncte
14 Moisa Constantin Sport Club Municipal Bacau 00:36:13 Timp 17836 Cod 0 Puncte
15 Padure Matei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:33 Timp 16681 Cod 0 Puncte
16 Vieru Rares Andrei As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:38 Timp 19230 Cod 0 Puncte
17 Pirlogea Rares Teodor As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:47 Timp 17911 Cod 0 Puncte
18 Chirimeaca Claudiu Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:52 Timp 19631 Cod 0 Puncte
19 Eftimie David-Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:59 Timp 21776 Cod 0 Puncte
20 Orban Eduard Bernardin Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:65 Timp 17301 Cod 0 Puncte
21 Popescu Vlad Stefan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:66 Timp 17810 Cod 0 Puncte
22 Lazarev Luca Ion Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:67 Timp 17670 Cod 0 Puncte
23 Vieru David As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:89 Timp 17808 Cod 0 Puncte
24 Vasile Antonio Nicolas As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:94 Timp 19234 Cod 0 Puncte
25 Kantor Robert Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:99 Timp 14855 Cod 0 Puncte
26 Siliste Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:01 Timp 19653 Cod 0 Puncte
27 Zsurek David Aron Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:37:05 Timp 22103 Cod 0 Puncte
28 Ogica Vlad Theodor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:06 Timp 19218 Cod 0 Puncte
29 Chircu Andrei Marian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:34 Timp 19508 Cod 0 Puncte
30 Sandu Alexandru Stefan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:37:64 Timp 16780 Cod 0 Puncte
31 Danila Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:08 Timp 15361 Cod 0 Puncte
32 Buyuk Barlas Yascar As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:09 Timp 19675 Cod 0 Puncte
33 Staicu David ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:10 Timp 19300 Cod 0 Puncte
34 Guruita Luca As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:38:14 Timp 19693 Cod 0 Puncte
35 Maracineanu Matei As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:38:20 Timp 19694 Cod 0 Puncte
36 Varga Dominik Zoltan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:27 Timp 19282 Cod 0 Puncte
37 Geamanu David Rafael Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:44 Timp 19227 Cod 0 Puncte
38 Dobre Rares Mihai As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:53 Timp 19315 Cod 0 Puncte
39 Cernat Rares Constantin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:73 Timp 17853 Cod 0 Puncte
40 Kiss Daniel Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:38:74 Timp 19932 Cod 0 Puncte
41 Ivana Tudor Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:74 Timp 19658 Cod 0 Puncte
42 Radu Rares Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:86 Timp 15497 Cod 0 Puncte
43 Ciorgan Luca David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:38:93 Timp 19622 Cod 0 Puncte
44 Dorobantu Constantin Luca Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:38:97 Timp 22186 Cod 0 Puncte
45 Munteanu Dragos Stefan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:39:01 Timp 19576 Cod 0 Puncte
46 Sociu Darius Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:04 Timp 16048 Cod 0 Puncte
47 Mihai Sasha Andrei As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:05 Timp 19314 Cod 0 Puncte
48 Socol Ianis Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:39:22 Timp 19106 Cod 0 Puncte
49 Matei Antonio Andrei Swimming Team Bucuresti 00:39:43 Timp 19670 Cod 0 Puncte
50 Morjolic Luca As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:50 Timp 16672 Cod 0 Puncte
51 Capraru Alexandru Stefan As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:39:57 Timp 19554 Cod 0 Puncte
52 Marin Rares Cristian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:39:86 Timp 14964 Cod 0 Puncte
53 Pirvulescu David Petrisor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:90 Timp 17649 Cod 0 Puncte
54 Pistea Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:99 Timp 19383 Cod 0 Puncte
55 Stan Robert Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:02 Timp 19108 Cod 0 Puncte
56 Schiopu Rares As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:40:18 Timp 19698 Cod 0 Puncte
57 Carstina Nicholas Oliver As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:20 Timp 16686 Cod 0 Puncte
58 Marginean Adrian Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:28 Timp 19256 Cod 0 Puncte
59 Balan Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:37 Timp 19245 Cod 0 Puncte
60 Pescaru Vlad Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:42 Timp 17279 Cod 0 Puncte
61 Kovacs Aron Koppany Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:40:65 Timp 16479 Cod 0 Puncte
62 Constantin David As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:40:70 Timp 19397 Cod 0 Puncte
63 Vancea Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:84 Timp 19504 Cod 0 Puncte
64 Raif Adem ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:94 Timp 19302 Cod 0 Puncte
65 Holosi Albert Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:02 Timp 19240 Cod 0 Puncte
66 Petre Andrei Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:10 Timp 19079 Cod 0 Puncte
67 Bucur David Alexandru As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:11 Timp 19228 Cod 0 Puncte
68 Harjobescu Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:30 Timp 19378 Cod 0 Puncte
69 Teodorescu Rayan Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:43 Timp 21821 Cod 0 Puncte
70 Dumbrava Razvan Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:51 Timp 16993 Cod 0 Puncte
71 Tudor Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:86 Timp 21912 Cod 0 Puncte
72 Muj Rares Ionut As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:13 Timp 19233 Cod 0 Puncte
73 Hoffman Simon Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:42:19 Timp 19685 Cod 0 Puncte
74 Balan Radu Alexandru As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:21 Timp 17481 Cod 0 Puncte
75 Radu Stefan Swimming Team Bucuresti 00:42:21 Timp 21951 Cod 0 Puncte
76 Ignat Rares As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:42:32 Timp 17801 Cod 0 Puncte
77 Colibasanu Mihnea Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:52 Timp 19480 Cod 0 Puncte
78 Pop Tamas Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:55 Timp 19348 Cod 0 Puncte
79 Szekely Zoltan Antonio Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:42:59 Timp 19156 Cod 0 Puncte
80 Stoian Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:62 Timp 19652 Cod 0 Puncte
81 Muresan Cezar Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:70 Timp 19379 Cod 0 Puncte
82 Belcin Filip George Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:87 Timp 19630 Cod 0 Puncte
83 Marica Andrei Sebastian ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:89 Timp 19301 Cod 0 Puncte
84 Panita Luca Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:96 Timp 17482 Cod 0 Puncte
85 Radu Alexei As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:43:63 Timp 19212 Cod 0 Puncte
86 Mandache Tiberiu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:43:76 Timp 20819 Cod 0 Puncte
87 Ciulea Matei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:91 Timp 19247 Cod 0 Puncte
88 Burca Dimitri Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:43:93 Timp 22188 Cod 0 Puncte
89 Ristea Ioan Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:93 Timp 22135 Cod 0 Puncte
90 Eva Matei Stefan Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:44:06 Timp 19331 Cod 0 Puncte
91 Ostaci Andrei Fabian Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:14 Timp 17418 Cod 0 Puncte
92 Tudoran Marius Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:28 Timp 19637 Cod 0 Puncte
93 Boca Alex Matei Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:44:32 Timp 22191 Cod 0 Puncte
94 Popa Stefan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:44:92 Timp 19500 Cod 0 Puncte
95 Pantiru Codrin Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:44:94 Timp 19575 Cod 0 Puncte
96 Calderaru David Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:96 Timp 19099 Cod 0 Puncte
97 Magdalin Dan Fabian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:21 Timp 19486 Cod 0 Puncte
98 Ciubucciu Lucas Eduard Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:45:37 Timp 19334 Cod 0 Puncte
99 Nedelcu Claudiu Nicolas Swimming Team Bucuresti 00:46:88 Timp 19667 Cod 0 Puncte
100 Neagu Eduard Valentin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:47:38 Timp 21871 Cod 0 Puncte
101 Urucu Andrei Cosmin As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:04 Timp 19914 Cod 0 Puncte
102 Corbescu Dennis Petru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:48:61 Timp 20913 Cod 0 Puncte
103 Tecar Darius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:49:16 Timp 19381 Cod 0 Puncte
104 Sandru Rares Cristian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:50 Timp 19503 Cod 0 Puncte
105 Ghintuiala Gabriel Sport Club Municipal Bacau 00:55:58 Timp 17826 Cod 0 Puncte
106 Brasoveanu Radu Florin Renovatio Sport Club Bucuresti 88:88:88 Timp 19444 Cod 0 Puncte
107 Ciolan Dragos Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 88:88:88 Timp 15823 Cod 0 Puncte
108 Arcan Darius Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 88:88:88 Timp 16613 Cod 0 Puncte
109 Griga Aron Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99 Timp 19749 Cod 0 Puncte
110 Sarbu Dan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99 Timp 19476 Cod 0 Puncte
111 Pop Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99 Timp 19382 Cod 0 Puncte

4. 200 m mixt (11M custom)

1 Stoica Cezar Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:23 Timp 19638 Cod 0 Puncte
2 Marinescu Luca Clubul Sportiv Performer 02:34:04 Timp 17731 Cod 0 Puncte
3 Pojar Luca Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:36:05 Timp 19494 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Vlad Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:36:41 Timp 16559 Cod 0 Puncte
5 Padure Matei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:39:52 Timp 16681 Cod 0 Puncte
6 Pandele Vladimir Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:41:27 Timp 19663 Cod 0 Puncte
7 Zsurek David Aron Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:43:24 Timp 22103 Cod 0 Puncte
8 Udor Eric As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:44:25 Timp 17811 Cod 0 Puncte
9 Siliste Alexandru Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:61 Timp 19653 Cod 0 Puncte
10 Popescu Vlad Stefan Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:45:08 Timp 17810 Cod 0 Puncte
11 Vieru Rares Andrei As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:45:55 Timp 19230 Cod 0 Puncte
12 Mihai Sasha Andrei As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:46:56 Timp 19314 Cod 0 Puncte
13 Vieru David As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:48:51 Timp 17808 Cod 0 Puncte
14 Salajan Tudor Andrei Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:49:97 Timp 16389 Cod 0 Puncte
15 Lazarev Luca Ion Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:50:34 Timp 17670 Cod 0 Puncte
16 Varga Dominik Zoltan Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:51:15 Timp 19282 Cod 0 Puncte
17 Dobre Rares Mihai As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:51:37 Timp 19315 Cod 0 Puncte
18 Eftimie David-Alexandru Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:51:93 Timp 21776 Cod 0 Puncte
19 Vasile Antonio Nicolas As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:52:02 Timp 19234 Cod 0 Puncte
20 Sladaru Andrei Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:52:13 Timp 16065 Cod 0 Puncte
21 Maris David Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:52:43 Timp 19838 Cod 0 Puncte
22 Ciorgan Luca David Clubul Sportiv Municipal Arad 02:52:52 Timp 19622 Cod 0 Puncte
23 Pirvulescu David Petrisor Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:53:19 Timp 17649 Cod 0 Puncte
24 Ogica Vlad Theodor Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:53:23 Timp 19218 Cod 0 Puncte
25 Kantor Robert Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:53:44 Timp 14855 Cod 0 Puncte
26 Morjolic Luca As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:53:82 Timp 16672 Cod 0 Puncte
27 Zsigmond Darius Valentin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:54:07 Timp 19556 Cod 0 Puncte
28 Capraru Alexandru Stefan As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:54:36 Timp 19554 Cod 0 Puncte
29 Buyuk Barlas Yascar As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:54:46 Timp 19675 Cod 0 Puncte
30 Radu Rares Stefan Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:54:48 Timp 15497 Cod 0 Puncte
31 Stoicescu Alexandru Arsen As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:54:56 Timp 15382 Cod 0 Puncte
32 Maracineanu Matei As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:54:99 Timp 19694 Cod 0 Puncte
33 Vasile Mihai Catalin As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:55:41 Timp 19226 Cod 0 Puncte
34 Staicu David ACS Atena Sport Club Constanta 02:55:76 Timp 19300 Cod 0 Puncte
35 Chirimeaca Claudiu Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:55:91 Timp 19631 Cod 0 Puncte
36 Kiss Daniel Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:56:98 Timp 19932 Cod 0 Puncte
37 Geamanu David Rafael Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:58:48 Timp 19227 Cod 0 Puncte
38 Moisa Constantin Sport Club Municipal Bacau 02:58:96 Timp 17836 Cod 0 Puncte
39 Pirlogea Rares Teodor As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:59:73 Timp 17911 Cod 0 Puncte
40 Petre Andrei Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:00:69 Timp 19079 Cod 0 Puncte
41 Schiopu Rares As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:00:85 Timp 19698 Cod 0 Puncte
42 Kovacs Aron Koppany Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:01:45 Timp 16479 Cod 0 Puncte
43 Hoffman Simon Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:02:62 Timp 19685 Cod 0 Puncte
44 Pop Tamas Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:02:63 Timp 19348 Cod 0 Puncte
45 Matei Antonio Andrei Swimming Team Bucuresti 03:04:28 Timp 19670 Cod 0 Puncte
46 Pistea Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:04:34 Timp 19383 Cod 0 Puncte
47 Balan Radu Alexandru As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:04:54 Timp 17481 Cod 0 Puncte
48 Holosi Albert Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:05:45 Timp 19240 Cod 0 Puncte
49 Dumbrava Razvan Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:05:77 Timp 16993 Cod 0 Puncte
50 Dorobantu Constantin Luca Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:06:28 Timp 22186 Cod 0 Puncte
51 Radu Alexei As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:06:43 Timp 19212 Cod 0 Puncte
52 Bucur David Alexandru As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:06:83 Timp 19228 Cod 0 Puncte
53 Sandu Alexandru Stefan Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:07:00 Timp 16780 Cod 0 Puncte
54 Carstina Nicholas Oliver As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:07:83 Timp 16686 Cod 0 Puncte
55 Stan Robert Andrei Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:08:70 Timp 19108 Cod 0 Puncte
56 Chircu Andrei Marian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:09:40 Timp 19508 Cod 0 Puncte
57 Constantin David As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:09:65 Timp 19397 Cod 0 Puncte
58 Danila Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:10:51 Timp 15361 Cod 0 Puncte
59 Sociu Darius Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:11:04 Timp 16048 Cod 0 Puncte
60 Cernat Rares Constantin Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:11:27 Timp 17853 Cod 0 Puncte
61 Panita Luca Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:12:14 Timp 17482 Cod 0 Puncte
62 Guruita Luca As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:12:25 Timp 19693 Cod 0 Puncte
63 Colibasanu Mihnea Paul Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:12:34 Timp 19480 Cod 0 Puncte
64 Posa Radu Alexander Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:14:75 Timp 14811 Cod 0 Puncte
65 Pescaru Vlad Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:15:25 Timp 17279 Cod 0 Puncte
66 Szekely Zoltan Antonio Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:15:87 Timp 19156 Cod 0 Puncte
67 Marin Rares Cristian Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:16:48 Timp 14964 Cod 0 Puncte
68 Harjobescu Tudor Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:16:54 Timp 19378 Cod 0 Puncte
69 Tudoran Marius Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:17:43 Timp 19637 Cod 0 Puncte
70 Socol Ianis Adrian Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:17:72 Timp 19106 Cod 0 Puncte
71 Raif Adem ACS Atena Sport Club Constanta 03:17:80 Timp 19302 Cod 0 Puncte
72 Brasoveanu Radu Florin Renovatio Sport Club Bucuresti 03:17:98 Timp 19444 Cod 0 Puncte
73 Ciolan Dragos Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:18:06 Timp 15823 Cod 0 Puncte
74 Popa Stefan Alexandru Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:19:41 Timp 19500 Cod 0 Puncte
75 Arcan Darius Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:19:56 Timp 16613 Cod 0 Puncte
76 Munteanu Dragos Stefan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:21:54 Timp 19576 Cod 0 Puncte
77 Stoian Marco Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:21:66 Timp 19652 Cod 0 Puncte
78 Balan Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:22:88 Timp 19245 Cod 0 Puncte
79 Teodorescu Rayan Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 03:22:93 Timp 21821 Cod 0 Puncte
80 Marica Andrei Sebastian ACS Atena Sport Club Constanta 03:23:97 Timp 19301 Cod 0 Puncte
81 Marginean Adrian Ioan Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:24:87 Timp 19256 Cod 0 Puncte
82 Ciulea Matei Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:24:91 Timp 19247 Cod 0 Puncte
83 Muresan Cezar Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:25:44 Timp 19379 Cod 0 Puncte
84 Ostaci Andrei Fabian Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:28:88 Timp 17418 Cod 0 Puncte
85 Calderaru David Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:29:71 Timp 19099 Cod 0 Puncte
86 Eva Matei Stefan Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:29:82 Timp 19331 Cod 0 Puncte
87 Muj Rares Ionut As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:31:54 Timp 19233 Cod 0 Puncte
88 Belcin Filip George Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:32:67 Timp 19630 Cod 0 Puncte
89 Tudor Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:34:76 Timp 21912 Cod 0 Puncte
90 Nedelcu Claudiu Nicolas Swimming Team Bucuresti 03:38:92 Timp 19667 Cod 0 Puncte
91 Ignat Rares As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:39:12 Timp 17801 Cod 0 Puncte
92 Vancea Alexandru Nicolae Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:39:81 Timp 19504 Cod 0 Puncte
93 Pantiru Codrin Alexandru Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:42:57 Timp 19575 Cod 0 Puncte
94 Neagu Eduard Valentin Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:43:69 Timp 21871 Cod 0 Puncte
95 Urucu Andrei Cosmin As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:44:41 Timp 19914 Cod 0 Puncte
96 Ristea Ioan Andrei Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:44:92 Timp 22135 Cod 0 Puncte
97 Ciubucciu Lucas Eduard Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:45:48 Timp 19334 Cod 0 Puncte
98 Boca Alex Matei Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 03:48:26 Timp 22191 Cod 0 Puncte
99 Magdalin Dan Fabian Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:58:49 Timp 19486 Cod 0 Puncte
100 Burca Dimitri Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 88:88:88 Timp 22188 Cod 0 Puncte
101 Tecar Darius Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 88:88:88 Timp 19381 Cod 0 Puncte
102 Ivana Tudor Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 88:88:88 Timp 19658 Cod 0 Puncte
103 Radu Stefan Swimming Team Bucuresti 88:88:88 Timp 21951 Cod 0 Puncte
104 Orban Eduard Bernardin Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 88:88:88 Timp 17301 Cod 0 Puncte
105 Sandru Rares Cristian Clubul Sportiv Scolar Sibiu 88:88:88 Timp 19503 Cod 0 Puncte
106 Corbescu Dennis Petru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 88:88:88 Timp 20913 Cod 0 Puncte
107 Mandache Tiberiu Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 88:88:88 Timp 20819 Cod 0 Puncte
108 Ghintuiala Gabriel Sport Club Municipal Bacau 99:99:99 Timp 17826 Cod 0 Puncte
109 Pop Adrian Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99 Timp 19382 Cod 0 Puncte
110 Sarbu Dan As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99 Timp 19476 Cod 0 Puncte
111 Griga Aron Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99 Timp 19749 Cod 0 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 50 m spate (10F custom)

1 Rauca Rebeca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:99 Timp 21202 Cod 0 Puncte
2 Rozorea Ana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:27 Timp 21366 Cod 0 Puncte
3 Mircea Daria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:53 Timp 21198 Cod 0 Puncte
4 Mocanu Natalia Andreea Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:64 Timp 17665 Cod 0 Puncte
5 Lupu Antonia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:27 Timp 21199 Cod 0 Puncte
6 Beju Natalia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:36 Timp 21197 Cod 0 Puncte
7 Crainic Smaranda Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:84 Timp 19951 Cod 0 Puncte
8 Cherim Izel ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:96 Timp 21294 Cod 0 Puncte
9 Giura Iulia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:10 Timp 17485 Cod 0 Puncte
10 Micu Irina As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:13 Timp 16038 Cod 0 Puncte
11 Dragos Pinzaru Ioana Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:39:22 Timp 21719 Cod 0 Puncte
12 Batel Essameldin Abouelela Mariam As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:23 Timp 21230 Cod 0 Puncte
13 Barbieru Anelis Antonia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:56 Timp 16018 Cod 0 Puncte
14 Fekete Petra Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:83 Timp 16567 Cod 0 Puncte
15 Mansour Sara As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:93 Timp 19807 Cod 0 Puncte
16 Niculaie Irene Nicole ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:05 Timp 20889 Cod 0 Puncte
17 Nenita Nitescu Iustina Sport Club Municipal Bacau 00:40:22 Timp 19714 Cod 0 Puncte
18 Popescu Natalia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:28 Timp 21286 Cod 0 Puncte
19 Hudescu Raluca Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:41 Timp 21893 Cod 0 Puncte
20 Grosu Angelica Ingrid Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:51 Timp 21869 Cod 0 Puncte
21 Vasilescu Timeea Andreea As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:40:57 Timp 21229 Cod 0 Puncte
22 Avram Alexandra Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:59 Timp 21429 Cod 0 Puncte
23 Ambrus Dalma Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:60 Timp 19239 Cod 0 Puncte
24 Buleu Alexa Maria Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:76 Timp 17302 Cod 0 Puncte
25 Olteanu Ioana ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:82 Timp 20890 Cod 0 Puncte
26 Botila Rebeca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:95 Timp 21200 Cod 0 Puncte
27 Muti Daria - Andreea As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:06 Timp 21233 Cod 0 Puncte
28 Golescu Sara Maria Swimming Team Bucuresti 00:41:16 Timp 21857 Cod 0 Puncte
29 Andrei Bristena Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:18 Timp 19429 Cod 0 Puncte
30 Comna Andreea Luiza As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:27 Timp 16022 Cod 0 Puncte
31 Hrincescu Isabella Antonia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:32 Timp 20510 Cod 0 Puncte
32 Nitu Sara Theodora Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:41:54 Timp 16563 Cod 0 Puncte
33 Gabor Madalina-Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:60 Timp 21186 Cod 0 Puncte
34 Serban Ioana Lucia Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:77 Timp 16069 Cod 0 Puncte
35 Ionescu Plesesti Ada Elena As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:41:82 Timp 21583 Cod 0 Puncte
36 Petrisor Ana Sofia Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:83 Timp 19431 Cod 0 Puncte
37 Neacsu-Cristea Gabriela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:90 Timp 20637 Cod 0 Puncte
38 Falca Sophia Maria Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:42:00 Timp 16102 Cod 0 Puncte
39 Ghica Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:41 Timp 20825 Cod 0 Puncte
40 Dobre Ella Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:42:41 Timp 21870 Cod 0 Puncte
41 Fechete Adelina Maria Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:42:50 Timp 20711 Cod 0 Puncte
42 Jeciu Alessia-Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:59 Timp 21293 Cod 0 Puncte
43 Podelean Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:03 Timp 21177 Cod 0 Puncte
44 Alinei Andreea Beatrice Sport Club Municipal Bacau 00:43:25 Timp 19721 Cod 0 Puncte
45 Grigore Erica Maria Clubul Sportiv Municipal Galati 00:43:36 Timp 21368 Cod 0 Puncte
46 Iftemie Eva Maria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:43:37 Timp 21790 Cod 0 Puncte
47 Yalcinoz Ada Feyza ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:58 Timp 20891 Cod 0 Puncte
48 Barabas Alexia Ioana Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:43:70 Timp 20705 Cod 0 Puncte
49 Ursan Lacramioara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:12 Timp 19842 Cod 0 Puncte
50 Jalba Bianca Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:44:27 Timp 21309 Cod 0 Puncte
51 Ceancu Jasmine Maria Swimming Team Bucuresti 00:44:28 Timp 21853 Cod 0 Puncte
52 Kutlu Reyhan Clubul Sportiv Municipal Braila 00:44:30 Timp 21108 Cod 0 Puncte
53 Kovacs Karla Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:82 Timp 19849 Cod 0 Puncte
54 Mociran Mara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:45:31 Timp 19848 Cod 0 Puncte
55 Merlusca Maria Sport Club Municipal Bacau 00:45:37 Timp 19713 Cod 0 Puncte
56 Chereches Carina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:45:82 Timp 21175 Cod 0 Puncte
57 Dragomir Alessia Gabriela As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:45:82 Timp 21018 Cod 0 Puncte
58 Mihalceanu Irina Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:18 Timp 21894 Cod 0 Puncte
59 Ciobanescu Catinca Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:40 Timp 19109 Cod 0 Puncte
60 Babuc Daria Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:46:40 Timp 21905 Cod 0 Puncte
61 Draghici Sara Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:46:66 Timp 21426 Cod 0 Puncte
62 Nica Maria Andrada As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:46:76 Timp 19990 Cod 0 Puncte
63 Paulse Ana Madeline As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:90 Timp 21916 Cod 0 Puncte
64 Olteanu Andrada Gabriela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:55 Timp 19066 Cod 0 Puncte
65 Dicher Iulia Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:59 Timp 21088 Cod 0 Puncte
66 Ilnicky Tekla Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:82 Timp 21087 Cod 0 Puncte
67 Sicu Margareta Sophia Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:47:99 Timp 20511 Cod 0 Puncte
68 Vinersar Bianca Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:48:12 Timp 21307 Cod 0 Puncte
69 FILIP Maria Sofia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:48:19 Timp 19858 Cod 0 Puncte
70 Onut Delia Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:48:31 Timp 21910 Cod 0 Puncte
71 Peter Sofia Ingrid Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:01 Timp 21308 Cod 0 Puncte
72 Bogdan Sara Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:39 Timp 21310 Cod 0 Puncte
73 Dospinescu Tatiana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 00:49:45 Timp 19436 Cod 0 Puncte
74 Stefan Anastasia Maria Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:49:63 Timp 17288 Cod 0 Puncte
75 Zodila Alexia Gabriela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:51:59 Timp 21241 Cod 0 Puncte
76 Andras Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:51:79 Timp 21877 Cod 0 Puncte
77 Dumitrescu Chrisis Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:52:80 Timp 20811 Cod 0 Puncte
78 Balazs Hanna Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:53:91 Timp 20704 Cod 0 Puncte
79 Ignat Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:54:70 Timp 21908 Cod 0 Puncte
80 Rusu Viviana Daria Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:55:81 Timp 22192 Cod 0 Puncte
81 Tanta Ines Maria Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:00:23 Timp 20720 Cod 0 Puncte
82 Vojth Andreea Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:01:68 Timp 21089 Cod 0 Puncte
83 Mofidi Ariyana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 88:88:88 Timp 21201 Cod 0 Puncte
84 Marinescu Sara Maria ACS Atena Sport Club Constanta 88:88:88 Timp 20888 Cod 0 Puncte
85 Bologna Matilde Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 88:88:88 Timp 20824 Cod 0 Puncte
86 Horvath Viktoria Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99 Timp 20712 Cod 0 Puncte
87 Merișan Georgiana Elena Alexandra As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99 Timp 21017 Cod 0 Puncte

2. 200 m liber (10F custom)

1 Barbieru Anelis Antonia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:30:88 Timp 16018 Cod 0 Puncte
2 Cherim Izel ACS Atena Sport Club Constanta 02:31:02 Timp 21294 Cod 0 Puncte
3 Rozorea Ana Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:34:00 Timp 21366 Cod 0 Puncte
4 Mircea Daria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:28 Timp 21198 Cod 0 Puncte
5 Rauca Rebeca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:46 Timp 21202 Cod 0 Puncte
6 Fekete Petra Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:35:26 Timp 16567 Cod 0 Puncte
7 Mocanu Natalia Andreea Renovatio Sport Club Bucuresti 02:36:08 Timp 17665 Cod 0 Puncte
8 Micu Irina As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:36:51 Timp 16038 Cod 0 Puncte
9 Avram Alexandra Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:36:88 Timp 21429 Cod 0 Puncte
10 Crainic Smaranda Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:39:28 Timp 19951 Cod 0 Puncte
11 Andrei Bristena Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 02:39:70 Timp 19429 Cod 0 Puncte
12 Comna Andreea Luiza As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:40:87 Timp 16022 Cod 0 Puncte
13 Giura Iulia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:42:51 Timp 17485 Cod 0 Puncte
14 Mofidi Ariyana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:42:85 Timp 21201 Cod 0 Puncte
15 Beju Natalia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:14 Timp 21197 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Plesesti Ada Elena As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:45:90 Timp 21583 Cod 0 Puncte
17 Ambrus Dalma Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:45:94 Timp 19239 Cod 0 Puncte
18 Petrisor Ana Sofia Renovatio Sport Club Bucuresti 02:46:50 Timp 19431 Cod 0 Puncte
19 Dragos Pinzaru Ioana Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 02:46:75 Timp 21719 Cod 0 Puncte
20 Hrincescu Isabella Antonia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:47:08 Timp 20510 Cod 0 Puncte
21 Muti Daria - Andreea As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:47:89 Timp 21233 Cod 0 Puncte
22 Mansour Sara As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:48:01 Timp 19807 Cod 0 Puncte
23 Lupu Antonia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:49:40 Timp 21199 Cod 0 Puncte
24 Yalcinoz Ada Feyza ACS Atena Sport Club Constanta 02:49:97 Timp 20891 Cod 0 Puncte
25 Grigore Erica Maria Clubul Sportiv Municipal Galati 02:50:87 Timp 21368 Cod 0 Puncte
26 Marinescu Sara Maria ACS Atena Sport Club Constanta 02:50:91 Timp 20888 Cod 0 Puncte
27 Serban Ioana Lucia Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:51:29 Timp 16069 Cod 0 Puncte
28 Golescu Sara Maria Swimming Team Bucuresti 02:51:87 Timp 21857 Cod 0 Puncte
29 Iftemie Eva Maria As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:53:18 Timp 21790 Cod 0 Puncte
30 Batel Essameldin Abouelela Mariam As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:53:75 Timp 21230 Cod 0 Puncte
31 Hudescu Raluca Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:53:90 Timp 21893 Cod 0 Puncte
32 Buleu Alexa Maria Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:54:03 Timp 17302 Cod 0 Puncte
33 Popescu Natalia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:55:27 Timp 21286 Cod 0 Puncte
34 Vasilescu Timeea Andreea As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:55:78 Timp 21229 Cod 0 Puncte
35 Mociran Mara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:56:05 Timp 19848 Cod 0 Puncte
36 Ursan Lacramioara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:56:53 Timp 19842 Cod 0 Puncte
37 Dragomir Alessia Gabriela As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:57:02 Timp 21018 Cod 0 Puncte
38 Niculaie Irene Nicole ACS Atena Sport Club Constanta 02:57:02 Timp 20889 Cod 0 Puncte
39 Grosu Angelica Ingrid Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:57:45 Timp 21869 Cod 0 Puncte
40 Paulse Ana Madeline As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:57:98 Timp 21916 Cod 0 Puncte
41 Jeciu Alessia-Maria ACS Atena Sport Club Constanta 02:58:07 Timp 21293 Cod 0 Puncte
42 Botila Rebeca Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:58:52 Timp 21200 Cod 0 Puncte
43 Ceancu Jasmine Maria Swimming Team Bucuresti 02:58:52 Timp 21853 Cod 0 Puncte
44 Nitu Sara Theodora Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:58:69 Timp 16563 Cod 0 Puncte
45 Neacsu-Cristea Gabriela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:59:84 Timp 20637 Cod 0 Puncte
46 Barabas Alexia Ioana Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:00:32 Timp 20705 Cod 0 Puncte
47 Kovacs Karla Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:03:19 Timp 19849 Cod 0 Puncte
48 Fechete Adelina Maria Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:04:17 Timp 20711 Cod 0 Puncte
49 Dobre Ella Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:05:88 Timp 21870 Cod 0 Puncte
50 FILIP Maria Sofia Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:08:53 Timp 19858 Cod 0 Puncte
51 Ghica Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:09:22 Timp 20825 Cod 0 Puncte
52 Podelean Teodora Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:10:06 Timp 21177 Cod 0 Puncte
53 Alinei Andreea Beatrice Sport Club Municipal Bacau 03:10:20 Timp 19721 Cod 0 Puncte
54 Kutlu Reyhan Clubul Sportiv Municipal Braila 03:10:30 Timp 21108 Cod 0 Puncte
55 Gabor Madalina-Diana Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:13:60 Timp 21186 Cod 0 Puncte
56 Chereches Carina Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:16:36 Timp 21175 Cod 0 Puncte
57 Jalba Bianca Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:17:39 Timp 21309 Cod 0 Puncte
58 Sicu Margareta Sophia Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:17:85 Timp 20511 Cod 0 Puncte
59 Nenita Nitescu Iustina Sport Club Municipal Bacau 03:18:89 Timp 19714 Cod 0 Puncte
60 Falca Sophia Maria Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:19:59 Timp 16102 Cod 0 Puncte
61 Peter Sofia Ingrid Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:19:59 Timp 21308 Cod 0 Puncte
62 Nica Maria Andrada As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:24:96 Timp 19990 Cod 0 Puncte
63 Vinersar Bianca Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:26:66 Timp 21307 Cod 0 Puncte
64 Ciobanescu Catinca Maria Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:27:96 Timp 19109 Cod 0 Puncte
65 Ilnicky Tekla Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:30:37 Timp 21087 Cod 0 Puncte
66 Merlusca Maria Sport Club Municipal Bacau 03:31:54 Timp 19713 Cod 0 Puncte
67 Draghici Sara Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:31:90 Timp 21426 Cod 0 Puncte
68 Dospinescu Tatiana Maria Renovatio Sport Club Bucuresti 03:31:92 Timp 19436 Cod 0 Puncte
69 Mihalceanu Irina Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:32:03 Timp 21894 Cod 0 Puncte
70 Zodila Alexia Gabriela Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:32:07 Timp 21241 Cod 0 Puncte
71 Bogdan Sara Maria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:32:73 Timp 21310 Cod 0 Puncte
72 Andras Alexandra Maria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:33:93 Timp 21877 Cod 0 Puncte
73 Olteanu Andrada Gabriela Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:38:77 Timp 19066 Cod 0 Puncte
74 Babuc Daria Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:40:97 Timp 21905 Cod 0 Puncte
75 Ignat Ruxandra Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:43:40 Timp 21908 Cod 0 Puncte
76 Onut Delia Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:46:68 Timp 21910 Cod 0 Puncte
77 Balazs Hanna Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:49:72 Timp 20704</