Cont

Clasament Open Masculin 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Ungur Catalin Paul UCJ M 27 50 m fluture (Finala A) 00:23:31
2 Popescu Denis Laurean SRT M 18 50 m fluture (Finala A) 00:23:64
3 Martin Daniel Cristian CSB M 21 50 m fluture (Finala A) 00:23:78
4 Anghel Andrei Mircea CSM M 23 50 m fluture (Finala A) 00:24:01
5 Rednic Eduard STE M 25 50 m fluture (Finala A) 00:24:12
6 Costroj Antonio Andrei STE M 19 50 m fluture (Finala A) 00:24:26
7 Dumitrache Tobias George CSM M 18 50 m fluture (Finala A) 00:24:46
8 Gergely Mihai CMC M 18 50 m fluture (Finala A) 00:24:59
9 Mihai David Andrei CSM M 16 50 m fluture (Finala B) 00:24:48
10 Mihalache Vlad Stefan ASP M 15 50 m fluture (Finala B) 00:25:08
11 Meszaros Balazs TGM M 18 50 m fluture (Finala B) 00:25:28
12 Rogoveanu Vlad Andrei CPT M 18 50 m fluture (Finala B) 00:25:43
13 Barabas Andras CSG M 18 50 m fluture (Finala B) 00:25:62
14 Bizau Patrik Raul LBM M 17 50 m fluture (Finala B) 00:25:91
15 Adam Robert SCB M 16 50 m fluture (Finala B) 00:26:46
16 Ghile Dragos STE M 17 50 m fluture (Finala B) 00:28:45
17 Pricop Vlad Alexandru CSM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:50
18 Rotaru Luca Stefan ALS M 15 50 m fluture (Finala C) 00:26:58
19 Tanase Daniel Vasile STE M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:60
20 Culea Petre Cristian CSM M 15 50 m fluture (Finala C) 00:26:62
21 Stefanache Alexandru Mari LER M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:65
22 Koncz Nimrod Kalman TGM M 15 50 m fluture (Finala C) 00:26:75
23 Mistireanu Iustin Teodor CSB M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:77
24 Hriscu Rares SCB M 15 50 m fluture (Finala C) 00:27:82
25 Ichim Luca Stefan LBM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:25:80
26 Stefanescu Bogdan Alex. UPT M 20 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:25:98
27 Vaipan Radu MTM M 21 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:03
27 Ancuta Alexandru Vasile UPT M 27 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:03
29 Checiches Bogdan Alex. UTM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:08
30 Caravan Bogdan Andrei UNR M 20 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:16
31 Dragota Etienne Laurentiu CMC M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:23
32 Dancanet Emil UTM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:28
33 Stoian Antonio Stefan CPT M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:31
34 Todoran Ionut Marian LBM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:35
35 Salajan Marck Stefan CSO M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:36
36 Crisan David MAR M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:80
37 Gergely Ferenc STG M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:26:98
38 Chira Sergiu Florin BAM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:08
39 Petre Narcis Alexandru LER M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:10
39 Cionca Luca Ioan COR M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:10
39 Pech Eduard Daniel UCJ M 22 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:10
42 Cseh Andrei LBM M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:12
43 Bucur Andreas Alin CES M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:18
43 Stoica Andrei Alexandru CPT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:18
45 Rotaru Vlad STE M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:21
46 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:33
47 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:36
48 Satnoianu Andrei MBR M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:39
49 Lancea Cosmin MTM M 41 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:40
50 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:46
51 Deac Stefan Nicolae ATB M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:49
52 Scarlat Razvan Gabriel CPT M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:58
53 Balu Victor Andrei STM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:63
54 Roman David Nicolae ALB M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:69
54 Petrache Darius Catalin STE M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:69
56 Barbul Zetea Luca Vasile BAM M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:75
57 Preda Alexandru Florin CSM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:78
58 Lazar Andrei Remus TRG M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:88
59 Csendes Laszlo Igor SS7 M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:91
60 Benghiac Eric LUN M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:03
61 Chira David Cristian CPT M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:09
62 Lungu Sebastian Mihai SGL M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:19
62 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:19
64 Niculae Alexei DIN M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:24
65 Farkas Cristopher LBM M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:32
66 Podeanu Andrei Stefan SPL M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:38
67 Padurariu Mihai Denis SCB M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:47
68 Sipoteanu Alexandru Ionut DAC M 18 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:55
69 Andrei Mihai Alexandru ASP M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:70
70 Romaniuc Vladimir ANA M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:84
71 Radoi Rares Nicolae CTR M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:19
72 Matei Vlad Alexandru ASP M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:47
73 Raicu Badea Gabriel LPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:64
74 Ceausescu Horia Alexandru SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:94
75 Amuza Leonard Andrei TRG M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:16
76 Birghilescu Alexandru ALS M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:17
77 Rotaru Silviu SSB M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:64
78 Postolache Eduardo Antoni CTR M 19 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:66
79 Ene Denis TSP M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:16
80 Panait Paul Dragos SSV M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:18
81 Toma Mina Atal SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:22
82 Haidu Roland BAM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:36
83 Morjolic Liviu ASP M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:42
84 Rusu Andrei Eugen ALS M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:45
85 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:68
86 Tudor David CTR M 20 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:89
87 Mocanu Vlad Octavian ANA M 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:21
88 Timofan Rares Florin ANA M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:22
89 Poplacenel Stefan MSB M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:98