Cont

Clasament Open Masculin 50 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Glinta Robert Andrei DIN M 24 50 m spate (Finala A) 00:23:47
2 Anghel Andrei Mircea CSM M 23 50 m spate (Finala A) 00:23:86
3 Ungur Catalin Paul UCJ M 27 50 m spate (Finala A) 00:23:97
4 Ungur Andrei MBV M 23 50 m spate (Finala A) 00:24:44
5 Popescu Denis Laurean SRT M 18 50 m spate (Finala A) 00:24:71
6 Dumitrache Gabriel Ioan CPT M 20 50 m spate (Finala A) 00:25:48
7 Ichim Luca Stefan LBM M 17 50 m spate (Finala A) 00:25:72
8 Cozma Stefan SCB M 16 50 m spate (Finala A) 00:25:78
9 Dinu Patrick Sebastian FAR M 16 50 m spate (Finala B) 00:26:13
10 Ghionu Denis Andrei MBR M 17 50 m spate (Finala B) 00:26:50
11 Crisan David MAR M 17 50 m spate (Finala B) 00:26:78
12 Constantinescu Alexandru CSO M 15 50 m spate (Finala B) 00:26:87
13 Boboc Emanoel Florin CSM M 16 50 m spate (Finala B) 00:27:03
14 Pandele Alexandru Edward STE M 16 50 m spate (Finala B) 00:27:06
15 Cojocaru Carol Mihai SCB M 15 50 m spate (Finala B) 00:27:15
16 Guinea Alexandru Ionut CPT M 17 50 m spate (Finala B) 00:34:85
17 Mihai David Andrei CSM M 16 50 m spate (Finala C) 00:26:81
18 Culea Petre Cristian CSM M 15 50 m spate (Finala C) 00:27:17
19 Marinescu Darius Andrei ACT M 16 50 m spate (Finala C) 00:27:33
20 Nagy Nandor SHD M 15 50 m spate (Finala C) 00:27:69
21 Mihalcu Adam BAM M 15 50 m spate (Finala C) 00:28:03
22 Stancel Lukas ALB M 15 50 m spate (Finala C) 00:28:21
23 Koncz Nimrod Kalman TGM M 15 50 m spate (Finala C) 00:28:35
24 Teodoru Luca Mihail DIN M 16 50 m spate (Finala C) 00:28:88
25 Costroj Antonio Andrei STE M 19 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:26:01
26 Damian Patrick Adorian UTM M 19 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:26:03
27 Gergely Mihai CMC M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:26:16
28 Icobescu Gabriel LBM M 19 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:26:24
29 Simion Matei Alexandru CSO M 18 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:27:69
30 Lungu Andrei CSO M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:28:40
31 Gergely Ferenc STG M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:28:44
32 Budiaci Vladimir Stefan STE M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:28:62
33 Rotaru Luca Stefan ALS M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:28:63
34 Csendes Laszlo Igor SS7 M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:28:64
35 Baciu Denis Andrei CSB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:28:90
36 Miclea Dragos Iulian LUN M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:07
37 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:56
38 Florea Razvan Stefan LBR M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:70
39 Anghel Horia Petru ALS M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:77
39 Stoian Andrei Constantin CSO M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:29:77
41 Cuntan Eduard SSB M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:26
42 Amuza Leonard Andrei TRG M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:30:56
43 Postolache Eduardo Antoni CTR M 19 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:11
44 Mustata Daniel Alexandru CSP M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:25
45 Dobrescu Mihai CPT M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:89
46 Benghiac Eric LUN M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:31:99
47 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:32:39
48 Ene Denis TSP M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:33:70
49 Toma Mina Atal SPL M 16 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:33:89
50 Timofan Rares Florin ANA M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:35:50
51 Cozma Andrei Mircea LPT M 15 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:35:85
52 Mocanu Vlad Octavian ANA M 17 50 m spate (Serii eliminatorii) 00:37:21