Cont

Clasament Open Masculin 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Stoica C-Tin George Alex. STE M 21 50 m liber (Finala A) 00:22:25
2 Ungur Catalin Paul UCJ M 27 50 m liber (Finala A) 00:22:27
3 Gergely Mihai CMC M 18 50 m liber (Finala A) 00:22:63
4 Damian Patrick Adorian UTM M 19 50 m liber (Finala A) 00:22:84
5 Costroj Antonio Andrei STE M 19 50 m liber (Finala A) 00:23:01
6 Ghile Dragos STE M 17 50 m liber (Finala A) 00:23:07
7 Dinu Patrick Sebastian FAR M 16 50 m liber (Finala A) 00:23:15
8 Simon Andrei Sebastian UTM M 24 50 m liber (Finala A) 00:23:16
9 Mihai David Andrei CSM M 16 50 m liber (Finala B) 00:23:37
10 Adam Toma CSB M 18 50 m liber (Finala B) 00:23:49
11 Todoran Ionut Marian LBM M 17 50 m liber (Finala B) 00:23:70
12 Rogoveanu Vlad Andrei CPT M 18 50 m liber (Finala B) 00:23:74
13 Stignei Denis BCC M 16 50 m liber (Finala B) 00:23:79
14 Rad Lucas Andrei MAR M 16 50 m liber (Finala B) 00:23:89
15 Barabas Andras CSG M 18 50 m liber (Finala B) 00:24:14
16 Meszaros Balazs TGM M 18 50 m liber (Finala B) 00:30:85
17 Dobrescu Mihai CPT M 15 50 m liber (Finala C) 00:24:11
18 Dumitru Mario Eduard CSM M 16 50 m liber (Finala C) 00:24:42
19 Strimbeanu Razvan PCT M 15 50 m liber (Finala C) 00:24:56
20 Hriscu Rares SCB M 15 50 m liber (Finala C) 00:24:60
21 Mistireanu Iustin Teodor CSB M 16 50 m liber (Finala C) 00:24:63
22 Culea Petre Cristian CSM M 15 50 m liber (Finala C) 00:24:73
23 Stoica Andrei Alexandru CPT M 16 50 m liber (Finala C) 00:24:97
24 Tanase Daniel Vasile STE M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:37
25 Icobescu Gabriel LBM M 19 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:23:97
26 Simion Matei Alexandru CSO M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:10
27 Preda Luca Ioan CSO M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:26
27 Satnoianu Andrei MBR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:26
29 Stoian Antonio Stefan CPT M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:41
30 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:54
31 Pech Eduard Daniel UCJ M 22 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:56
32 Dragota Etienne Laurentiu CMC M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:62
33 Ancuta Alexandru Vasile UPT M 27 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:63
34 Chira Sergiu Florin BAM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:74
35 Lazar Nicolae GAR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:76
36 Lungu Andrei CSO M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:77
37 Checiches Bogdan Alex. UTM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:81
38 Salajan Marck Stefan CSO M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:16
39 Cseh Andrei LBM M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:18
40 Farcas Andrei Ilie MSB M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:28
41 Lazar Andrei Remus TRG M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:29
42 Scarlat Razvan Gabriel CPT M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:32
42 M.Sediq Edris STE M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:32
44 Rotaru Luca Stefan ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:36
45 Balu Victor Andrei STM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:41
46 Bratu David Andrei LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:47
47 Cionca Luca Ioan COR M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:49
48 Stancel Lukas ALB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:53
49 Bizau Patrik Raul LBM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:55
50 Petre Narcis Alexandru LER M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:58
51 Bucur Andreas Alin CES M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:59
52 Roman David Nicolae ALB M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:61
53 Ionescu David Andrei CSO M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:62
54 Baciu Denis Andrei CSB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:66
55 Podeanu Andrei Stefan SPL M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:68
56 Koncz Nimrod Kalman TGM M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:71
57 Sipoteanu Alexandru Ionut DAC M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:81
58 Miclea Dragos Iulian LUN M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:85
59 Niculae Alexei DIN M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:98
59 Benghiac Eric LUN M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:98
61 Craciun Alis George ANA M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:08
62 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:09
63 Anghel Horia Petru ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:12
64 Stoica Robert Alex. SPL M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:15
65 Radoi Rares Nicolae CTR M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:20
66 Rachieru Stefan Razvan CTR M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:25
67 Muraru Kaan Stefan CSO M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:32
68 Sipos Peter David CMC M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:33
69 Rotaru Vlad STE M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:44
70 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:46
71 Chira David Cristian CPT M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:61
71 Romaniuc Vladimir ANA M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:61
73 Haidu Roland BAM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:63
74 Talpes Ioan Vlad PCT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:71
75 Taga Mihnea CSN M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:86
76 Andrei Mihai Alexandru ASP M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:94
77 Amuza Leonard Andrei TRG M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:08
78 Panait Paul Dragos SSV M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:28
79 Ene Denis TSP M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:36
80 Mustata Daniel Alexandru CSP M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:56
81 Toma Mina Atal SPL M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:82
82 Birghilescu Alexandru ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:83
83 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:00
84 Sandu Adrian GAR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:06
85 Postolache Eduardo Antoni CTR M 19 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:23
85 Bradean Rares Cristian GAR M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:23
87 Rusu Andrei Eugen ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:73
88 Rotaru Silviu SSB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:75
89 Tudor David CTR M 20 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:97
90 Mocanu Vlad Octavian ANA M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:21
91 Gherman Alexis Nathan GAR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:42
92 Cozma Andrei Mircea LPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:92
93 Timofan Rares Florin ANA M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:04
94 Poplacenel Stefan MSB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:43
95 Sandu Andrei GAR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:72