Cont

Clasament Open Feminin 200 m mixt

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Dobrin Alexandra COB F 28 200 m mixt (Finala A) 02:14:13
2 Gadea Maria Claudia STE F 20 200 m mixt (Finala A) 02:18:57
3 Bako Anastasia Maria COR F 15 200 m mixt (Finala A) 02:19:35
4 Vass Brigitta VCN F 14 200 m mixt (Finala A) 02:19:91
5 Safcencu Delia Giorgiana CPT F 16 200 m mixt (Finala A) 02:21:46
6 Verciuc Maria STE F 16 200 m mixt (Finala A) 02:22:60
7 Huma Daria Elena MTM F 16 200 m mixt (Finala A) 02:24:97
8 Andrei Iarina Ioana STE F 14 200 m mixt (Finala A) 02:27:01
9 Tolea Claudia Ioana STE F 18 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:27:18
10 Surugiu Andra Georgiana CPT F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:27:93
11 Badralexi Katherina CMC F 18 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:28:03
12 Diaconescu Carbunescu Mad ACT F 16 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:28:06
13 Butnaru Alexandra Mihaela CPT F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:28:59
14 Dragomir Maria Miruna LPT F 15 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:29:79
15 Frunza Ingrid Ioana STE F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:29:85
16 Calinoiu Stefania CSO F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:29:91
17 Motos Letitia Andreea UTM F 17 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:30:06
18 Samuila Iris Alexandra COR F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:32:09
19 Orban Kis Orsolya STG F 16 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:33:93
20 Posa Petra Izabela SCB F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:34:04
21 Stancu Aida Maria MPL F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:34:80
22 Visinescu Oana Nicoleta TSP F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:35:56
23 Pop Maria Roxana BAM F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:35:59
24 Beres Krisztina TGM F 15 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:37:30
25 Martin Maria Denisa LPT F 15 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:38:50
26 Vacaru Andreea Iuliana CTR F 16 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:38:60
27 Padurariu Carina Florina UCJ F 19 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:39:55
28 Comsa Catalina Diana SSB F 18 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:40:74
29 Berinde Mara BAM F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:40:79
30 Corbu Alexandra Maria LUN F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:42:11
31 Cioineag Caterina Alexia CSB F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:42:68
32 Sveduneac Diana Andreea SGH F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:45:61
33 Minea Irina H2O F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:53:77
34 Hafner Mihaela Alexandra CPT F 15 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:58:60