Cont

Clasament Juniori Masculin 15 - 16 ani, Tineret Masculin 17 - 18 ani 50 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Dinu Patrick Sebastian FAR M 16 50 m bras (Finala A) 00:28:41
2 Dancanet Emil UTM M 17 50 m bras (Finala A) 00:28:62
3 Meszaros Balazs TGM M 18 50 m bras (Finala A) 00:28:87
4 Iacob Mihai CPT M 17 50 m bras (Finala A) 00:28:96
5 Nitu Marius Adrian LER M 18 50 m bras (Finala A) 00:29:16
6 Stefanache Alexandru Mari LER M 16 50 m bras (Finala A) 00:29:56
7 Nae Adrian Gabriel DAC M 16 50 m bras (Finala B) 00:29:03
8 Pricop Vlad Alexandru CSM M 16 50 m bras (Finala B) 00:29:13
9 Bratulescu Iustinian ACT M 16 50 m bras (Finala B) 00:29:34
10 Barabas Andras CSG M 18 50 m bras (Finala B) 00:29:59
11 Grigore Andrei CSO M 18 50 m bras (Finala B) 00:30:18
12 Petrache Darius Catalin STE M 17 50 m bras (Finala B) 00:30:21
12 Gheorghe Lucas Ioan LER M 17 50 m bras (Finala B) 00:30:21
14 Keller Eduard Mihai LUN M 18 50 m bras (Finala B) 00:30:61
15 Hotea Lucian UTM M 15 50 m bras (Finala C) 00:30:37
16 Niculae Alexei DIN M 16 50 m bras (Finala C) 00:30:77
17 Niculaie David Andreas ACT M 15 50 m bras (Finala C) 00:30:82
18 Dumitru Mario Eduard CSM M 16 50 m bras (Finala C) 00:31:02
19 Marinescu Darius Andrei ACT M 16 50 m bras (Finala C) 00:31:03
20 Rosca Mihnea Ionut STE M 15 50 m bras (Finala C) 00:31:08
21 Constantinescu Alexandru CSO M 15 50 m bras (Finala C) 00:31:12
22 Gergely Ferenc STG M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:30:69
23 Ilies Darius Mihai GAR M 18 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:30:77
24 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:30:92
25 Radu Matei TGM M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:30:94
26 Balu Victor Andrei STM M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:30:99
27 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:31:38
28 Luput Sebastian Mihai UTM M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:31:51
29 Rotaru Luca Stefan ALS M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:31:54
30 Preda Luca Ioan CSO M 18 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:31:56
31 Buda Alexandru Gabriel ALB M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:31:61
32 Nicolaev Vladimir Andrei PCT M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:31:62
33 Miu Eduard Andrei UPT M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:31:90
34 Teodoru Luca Mihail DIN M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:31:93
35 Rachieru Stefan Razvan CTR M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:12
36 Sipos Peter David CMC M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:25
37 Padurariu Mihai Denis SCB M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:41
38 Taga Mihnea CSN M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:48
39 Cojocaru Carol Mihai SCB M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:53
40 Koncz Nimrod Kalman TGM M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:59
41 Nistor Darius Dragan STM M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:64
42 Matei Vlad Alexandru ASP M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:72
43 Chira Sergiu Florin BAM M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:74
44 Anghel Horia Petru ALS M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:80
45 Romaniuc Vladimir ANA M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:32:97
46 Craciun Alis George ANA M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:07
47 Preda Alexandru Florin CSM M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:08
48 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:16
49 Balaci Alexandru REN M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:26
50 Birghilescu Alexandru ALS M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:42
51 Miclea Dragos Iulian LUN M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:75
52 Lazar Nicolae GAR M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:33:88
53 Krizbai Negru Robert ALB M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:34:05
54 Petre Narcis Alexandru LER M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:34:15
54 Raicu Badea Gabriel LPT M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:34:15
56 Amuza Leonard Andrei TRG M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:34:49
57 Mustata Daniel Alexandru CSP M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:34:60
58 Sandu Adrian GAR M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:34:79
59 Morjolic Liviu ASP M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:35:59
60 Ciobanasu Andrei STM M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:36:41
61 Bradean Rares Cristian GAR M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:36:43
62 Rotaru Silviu SSB M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:36:57
63 Rusu Andrei Eugen ALS M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:37:62
64 Haidu Roland BAM M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:37:93
65 Ene Denis TSP M 16 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:39:26
66 Sandu Andrei GAR M 17 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:39:88
67 Timofan Rares Florin ANA M 15 50 m bras (Serii eliminatorii) 00:40:95