Cont

Clasament Juniori Masculin 15 - 16 ani, Tineret Masculin 17 - 18 ani 100 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Popescu Denis Laurean SRT M 18 100 m fluture (Finala A) 00:52:56
2 Ghile Dragos STE M 17 100 m fluture (Finala A) 00:53:57
3 Dumitrache Tobias George CSM M 18 100 m fluture (Finala A) 00:53:78
4 Mihai David Andrei CSM M 16 100 m fluture (Finala B) 00:54:02
5 Mihalache Vlad Stefan ASP M 15 100 m fluture (Finala B) 00:56:02
6 Adam Robert SCB M 16 100 m fluture (Finala B) 00:56:55
7 Checiches Bogdan Alex. UTM M 17 100 m fluture (Finala B) 00:56:99
8 Ghionu Denis Andrei MBR M 17 100 m fluture (Finala B) 00:57:41
9 Bizau Patrik Raul LBM M 17 100 m fluture (Finala B) 00:57:68
10 Tanase Daniel Vasile STE M 16 100 m fluture (Finala B) 00:57:84
11 Stoica Andrei Alexandru CPT M 16 100 m fluture (Finala B) 00:58:05
12 Hriscu Rares SCB M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 00:58:50
13 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 00:59:11
14 Salajan Marck Stefan CSO M 18 100 m fluture (Serii eliminatorii) 00:59:12
15 Rotaru Vlad STE M 18 100 m fluture (Serii eliminatorii) 00:59:18
16 Barbul Zetea Luca Vasile BAM M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 00:59:34
17 Budiaci Vladimir Stefan STE M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 00:59:37
18 Dragota Etienne Laurentiu CMC M 18 100 m fluture (Serii eliminatorii) 00:59:70
19 Bratu David Andrei LER M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:00:06
20 Cionca Luca Ioan COR M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:00:33
21 Mistireanu Iustin Teodor CSB M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:00:60
22 Csendes Laszlo Igor SS7 M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:00:69
23 Cseh Andrei LBM M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:00:75
24 Lungu Sebastian Mihai SGL M 18 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:00:79
25 Bucur Andreas Alin CES M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:00:82
26 Seksi Luca CSO M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:01:11
27 Chira David Cristian CPT M 18 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:01:39
28 Roman David Nicolae ALB M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:01:83
29 Sipoteanu Alexandru Ionut DAC M 18 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:02:26
30 Farkas Cristopher LBM M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:02:33
31 Harabagiu Rares Petru BAM M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:02:36
32 Andrei Mihai Alexandru ASP M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:02:73
33 Podeanu Andrei Stefan SPL M 17 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:02:79
34 Benghiac Eric LUN M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:03:78
35 Raicu Badea Gabriel LPT M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:04:80
36 Lazar Andrei Remus TRG M 16 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:06:03
37 Poplacenel Stefan MSB M 15 100 m fluture (Serii eliminatorii) 01:18:57