Cont

Clasament Juniori Masculin 15 - 16 ani, Tineret Masculin 17 - 18 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Gergely Mihai CMC M 18 50 m liber (Finala A) 00:22:63
2 Ghile Dragos STE M 17 50 m liber (Finala A) 00:23:07
3 Dinu Patrick Sebastian FAR M 16 50 m liber (Finala A) 00:23:15
4 Mihai David Andrei CSM M 16 50 m liber (Finala B) 00:23:37
5 Adam Toma CSB M 18 50 m liber (Finala B) 00:23:49
6 Todoran Ionut Marian LBM M 17 50 m liber (Finala B) 00:23:70
7 Rogoveanu Vlad Andrei CPT M 18 50 m liber (Finala B) 00:23:74
8 Stignei Denis BCC M 16 50 m liber (Finala B) 00:23:79
9 Rad Lucas Andrei MAR M 16 50 m liber (Finala B) 00:23:89
10 Barabas Andras CSG M 18 50 m liber (Finala B) 00:24:14
11 Meszaros Balazs TGM M 18 50 m liber (Finala B) 00:30:85
12 Dobrescu Mihai CPT M 15 50 m liber (Finala C) 00:24:11
13 Dumitru Mario Eduard CSM M 16 50 m liber (Finala C) 00:24:42
14 Strimbeanu Razvan PCT M 15 50 m liber (Finala C) 00:24:56
15 Hriscu Rares SCB M 15 50 m liber (Finala C) 00:24:60
16 Mistireanu Iustin Teodor CSB M 16 50 m liber (Finala C) 00:24:63
17 Culea Petre Cristian CSM M 15 50 m liber (Finala C) 00:24:73
18 Stoica Andrei Alexandru CPT M 16 50 m liber (Finala C) 00:24:97
19 Tanase Daniel Vasile STE M 16 50 m liber (Finala C) 00:25:37
20 Simion Matei Alexandru CSO M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:10
21 Satnoianu Andrei MBR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:26
21 Preda Luca Ioan CSO M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:26
23 Stoian Antonio Stefan CPT M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:41
24 Dascalescu Mihnea Dumitru CMC M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:54
25 Dragota Etienne Laurentiu CMC M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:62
26 Chira Sergiu Florin BAM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:74
27 Lazar Nicolae GAR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:76
28 Lungu Andrei CSO M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:77
29 Checiches Bogdan Alex. UTM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:24:81
30 Salajan Marck Stefan CSO M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:16
31 Cseh Andrei LBM M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:18
32 Farcas Andrei Ilie MSB M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:28
33 Lazar Andrei Remus TRG M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:29
34 Scarlat Razvan Gabriel CPT M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:32
34 M.Sediq Edris STE M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:32
36 Rotaru Luca Stefan ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:36
37 Balu Victor Andrei STM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:41
38 Bratu David Andrei LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:47
39 Cionca Luca Ioan COR M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:49
40 Stancel Lukas ALB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:53
41 Bizau Patrik Raul LBM M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:55
42 Petre Narcis Alexandru LER M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:58
43 Bucur Andreas Alin CES M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:59
44 Roman David Nicolae ALB M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:61
45 Ionescu David Andrei CSO M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:62
46 Baciu Denis Andrei CSB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:66
47 Podeanu Andrei Stefan SPL M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:68
48 Koncz Nimrod Kalman TGM M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:71
49 Sipoteanu Alexandru Ionut DAC M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:81
50 Miclea Dragos Iulian LUN M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:85
51 Benghiac Eric LUN M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:98
51 Niculae Alexei DIN M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:25:98
53 Craciun Alis George ANA M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:08
54 Sarbulescu Matei Gabriel LER M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:09
55 Anghel Horia Petru ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:12
56 Stoica Robert Alex. SPL M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:15
57 Radoi Rares Nicolae CTR M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:20
58 Rachieru Stefan Razvan CTR M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:25
59 Muraru Kaan Stefan CSO M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:32
60 Sipos Peter David CMC M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:33
61 Rotaru Vlad STE M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:44
62 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:46
63 Romaniuc Vladimir ANA M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:61
63 Chira David Cristian CPT M 18 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:61
65 Haidu Roland BAM M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:63
66 Talpes Ioan Vlad PCT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:71
67 Taga Mihnea CSN M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:86
68 Andrei Mihai Alexandru ASP M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:26:94
69 Amuza Leonard Andrei TRG M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:08
70 Panait Paul Dragos SSV M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:28
71 Ene Denis TSP M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:36
72 Mustata Daniel Alexandru CSP M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:56
73 Toma Mina Atal SPL M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:82
74 Birghilescu Alexandru ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:27:83
75 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:00
76 Sandu Adrian GAR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:06
77 Bradean Rares Cristian GAR M 16 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:23
78 Rusu Andrei Eugen ALS M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:73
79 Rotaru Silviu SSB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:28:75
80 Mocanu Vlad Octavian ANA M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:21
81 Gherman Alexis Nathan GAR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:42
82 Cozma Andrei Mircea LPT M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:92
83 Timofan Rares Florin ANA M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:04
84 Poplacenel Stefan MSB M 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:43
85 Sandu Andrei GAR M 17 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:72