Cont

Clasament Juniori Feminin 14 - 15 ani, Tineret Feminin 16 - 17 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Costea Bianca Andreea STE F 16 50 m fluture (Finala A) 00:27:19
2 Bako Anastasia Maria COR F 15 50 m fluture (Finala A) 00:27:98
3 Paraschiv Eva Maria ACT F 14 50 m fluture (Finala A) 00:27:99
4 Preda Irina Ana CSO F 14 50 m fluture (Finala A) 00:28:34
5 Remete Mirestean Daria ALB F 14 50 m fluture (Finala A) 00:28:57
6 Constantinescu Sara Maria CSM F 17 50 m fluture (Finala B) 00:28:97
7 Stirbu Ioana Maria CSP F 15 50 m fluture (Finala B) 00:29:18
8 Gorecki Andra Denisa STE F 16 50 m fluture (Finala B) 00:29:20
9 Posa Petra Izabela SCB F 14 50 m fluture (Finala B) 00:29:55
10 Chiru Simona Andreea CSM F 16 50 m fluture (Finala B) 00:29:62
11 Careba Alexandra Theodora SRT F 15 50 m fluture (Finala B) 00:29:78
11 Tica Delia Maria SCB F 17 50 m fluture (Finala B) 00:29:78
13 Grosu Ana Georgiana ACT F 14 50 m fluture (Finala B) 00:30:09
14 Pintilie Alessia Anca SWM F 15 50 m fluture (Finala C) 00:29:85
15 Frunza Ingrid Ioana STE F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:03
16 Samuila Iris Alexandra COR F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:04
17 Otoiu Ana Cristiana CPT F 15 50 m fluture (Finala C) 00:30:07
18 Ostafi Delia Elena STE F 15 50 m fluture (Finala C) 00:30:27
19 Surugiu Andra Georgiana CPT F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:37
20 Sofronea Ingrid SSV F 15 50 m fluture (Finala C) 00:30:47
21 Calinoiu Stefania CSO F 14 50 m fluture (Finala C) 00:37:30
22 Boleacu Paula Maria ACT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:70
23 Vacaru Andreea Iuliana CTR F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:95
24 Maticiuc Alexandra COB F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:07
24 Motos Letitia Andreea UTM F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:07
26 Ivan Sara Natalie STE F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:30
26 Orban Kis Orsolya STG F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:30
28 Drog Maria Bianca CSM F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:87
29 Craciun Nicola Aiana STG F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:91
30 Bescheret Anca CES F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:99
31 Visinescu Oana Nicoleta TSP F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:01
32 Gubavu Alessia Mihaela DAC F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:54
33 Stancu Aida Maria MPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:58
34 Pop Maria Roxana BAM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:81
35 Craciun Daria Alesia STG F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:87
36 Fagadar Ghisa Marina UTM F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:01
37 Brezan Sara Maria SCB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:25
38 Leah Ioana Silvia SSB F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:26
39 Craiu Ioana STE F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:60
40 Constantinescu Briana BSC F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:65
41 Salajan Mara Ana COR F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:86
42 Preotu Maria Antonia ASP F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:91
43 Corbu Alexandra Maria LUN F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:05
44 Oroszfai Krisztina H2O F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:09
45 Berinde Mara BAM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:20
46 Radulescu Alexandra CSO F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:23
47 Papp Annemarie STM F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:32
48 Nita Andra Maria SPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:38
49 Cioineag Caterina Alexia CSB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:54
50 Anghel Alice Eugenia LER F 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:71
51 Serbanescu Maria Alessand TSP F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:73
52 Mustata Ana Gabriela CSP F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:77
53 Barbu Eliza Andreea LPT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:37
54 Melenciuc Sarah Teodora SPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:98
55 Curticapean Irisz Antonia H2O F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:38
56 Uta Daria Irina CTR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:31
57 Somordolea Gabriela STE F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:39:08
58 Ursu Maria Anasthasia CTR F 17 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:44:35