Cont

Clasament Juniori Feminin 14 - 15 ani, Tineret Feminin 16 - 17 ani 200 m mixt

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Bako Anastasia Maria COR F 15 200 m mixt (Finala A) 02:19:35
2 Vass Brigitta VCN F 14 200 m mixt (Finala A) 02:19:91
3 Safcencu Delia Giorgiana CPT F 16 200 m mixt (Finala A) 02:21:46
4 Verciuc Maria STE F 16 200 m mixt (Finala A) 02:22:60
5 Huma Daria Elena MTM F 16 200 m mixt (Finala A) 02:24:97
6 Andrei Iarina Ioana STE F 14 200 m mixt (Finala A) 02:27:01
7 Surugiu Andra Georgiana CPT F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:27:93
8 Diaconescu Carbunescu Mad ACT F 16 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:28:06
9 Butnaru Alexandra Mihaela CPT F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:28:59
10 Dragomir Maria Miruna LPT F 15 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:29:79
11 Frunza Ingrid Ioana STE F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:29:85
12 Calinoiu Stefania CSO F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:29:91
13 Motos Letitia Andreea UTM F 17 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:30:06
14 Samuila Iris Alexandra COR F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:32:09
15 Orban Kis Orsolya STG F 16 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:33:93
16 Posa Petra Izabela SCB F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:34:04
17 Stancu Aida Maria MPL F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:34:80
18 Visinescu Oana Nicoleta TSP F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:35:56
19 Pop Maria Roxana BAM F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:35:59
20 Beres Krisztina TGM F 15 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:37:30
21 Martin Maria Denisa LPT F 15 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:38:50
22 Vacaru Andreea Iuliana CTR F 16 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:38:60
23 Berinde Mara BAM F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:40:79
24 Corbu Alexandra Maria LUN F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:42:11
25 Cioineag Caterina Alexia CSB F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:42:68
26 Sveduneac Diana Andreea SGH F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:45:61
27 Minea Irina H2O F 14 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:53:77
28 Hafner Mihaela Alexandra CPT F 15 200 m mixt (Serii eliminatorii) 02:58:60