Cont

Clasament Juniori Feminin 14 - 15 ani, Tineret Feminin 16 - 17 ani 100 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Safcencu Delia Giorgiana CPT F 16 100 m spate (Finala A) 01:02:47
2 Strimb Sara Flavia UPT F 15 100 m spate (Finala A) 01:03:90
3 Stirbu Ioana Maria CSP F 15 100 m spate (Finala A) 01:04:10
4 Curcan Alexandra Roxana CPT F 16 100 m spate (Finala A) 01:04:47
5 Pascu Ana Maria ACT F 16 100 m spate (Finala A) 01:05:32
6 Mihali Maria Alexandra BAM F 15 100 m spate (Finala A) 01:05:55
7 Pintilie Alessia Anca SWM F 15 100 m spate (Finala B) 01:04:85
8 Sauciuc Oana Iulia STE F 15 100 m spate (Finala B) 01:07:09
9 Preda Irina Ana CSO F 14 100 m spate (Finala B) 01:07:36
10 Remete Mirestean Daria ALB F 14 100 m spate (Finala B) 01:07:48
11 Grosu Ana Georgiana ACT F 14 100 m spate (Finala B) 01:07:51
12 Frunza Ingrid Ioana STE F 14 100 m spate (Finala B) 01:08:40
13 Constantinescu Sara Maria CSM F 17 100 m spate (Finala B) 01:10:07
14 Butnaru Alexandra Mihaela CPT F 14 100 m spate (Finala B) 01:11:48
15 Blejan Alexandra Maria SS7 F 15 100 m spate (Finala C) 01:07:99
16 Niculae Teodora Ana Maria SS7 F 14 100 m spate (Finala C) 01:09:18
17 Achim Diana Cezara STM F 15 100 m spate (Finala C) 01:09:31
18 Mihai Teodora Maria MBR F 14 100 m spate (Finala C) 01:09:77
19 Samuila Iris Alexandra COR F 14 100 m spate (Finala C) 01:10:08
20 Stancu Aida Maria MPL F 14 100 m spate (Finala C) 01:11:00
21 Vasilescu Ema Cristina CSO F 14 100 m spate (Finala C) 01:11:29
22 Careba Alexandra Theodora SRT F 15 100 m spate (Finala C) 01:11:43
23 Trusca Carina Maria MTM F 17 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:08:71
24 Vacaru Andreea Iuliana CTR F 16 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:10:61
25 Tica Delia Maria SCB F 17 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:10:76
26 Gubavu Alessia Mihaela DAC F 16 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:12:13
27 Munteanu Maria ASP F 14 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:12:66
28 Nita Andra Maria SPL F 14 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:12:85
29 Patrinoiu Teodora LUN F 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:13:06
30 Oroszfai Krisztina H2O F 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:14:82
31 Craciun Daria Alesia STG F 14 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:14:87
32 Serbanescu Maria Alessand TSP F 14 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:15:27
33 Salajan Mara Ana COR F 15 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:17:32
34 Ursu Maria Anasthasia CTR F 17 100 m spate (Serii eliminatorii) 01:28:49