Cont

Clasament Juniori Masculin 15 - 16 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Mihai David Andrei CSM M 16 50 m fluture (Finala B) 00:24:48
2 Mihalache Vlad Stefan ASP M 15 50 m fluture (Finala B) 00:25:08
3 Adam Robert SCB M 16 50 m fluture (Finala B) 00:26:46
4 Pricop Vlad Alexandru CSM M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:50
5 Rotaru Luca Stefan ALS M 15 50 m fluture (Finala C) 00:26:58
6 Tanase Daniel Vasile STE M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:60
7 Culea Petre Cristian CSM M 15 50 m fluture (Finala C) 00:26:62
8 Stefanache Alexandru Mari LER M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:65
9 Koncz Nimrod Kalman TGM M 15 50 m fluture (Finala C) 00:26:75
10 Mistireanu Iustin Teodor CSB M 16 50 m fluture (Finala C) 00:26:77
11 Hriscu Rares SCB M 15 50 m fluture (Finala C) 00:27:82
12 Petre Narcis Alexandru LER M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:10
12 Cionca Luca Ioan COR M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:10
14 Cseh Andrei LBM M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:12
15 Bucur Andreas Alin CES M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:18
15 Stoica Andrei Alexandru CPT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:18
17 Tanase Gheorghe Gabriel CPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:36
18 Deac Stefan Nicolae ATB M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:49
19 Preda Alexandru Florin CSM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:78
20 Lazar Andrei Remus TRG M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:88
21 Csendes Laszlo Igor SS7 M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:27:91
22 Benghiac Eric LUN M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:03
23 Neamtu Alexandru Cristian SRT M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:19
24 Niculae Alexei DIN M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:24
25 Farkas Cristopher LBM M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:32
26 Andrei Mihai Alexandru ASP M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:70
27 Romaniuc Vladimir ANA M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:28:84
28 Radoi Rares Nicolae CTR M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:19
29 Matei Vlad Alexandru ASP M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:47
30 Raicu Badea Gabriel LPT M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:64
31 Ceausescu Horia Alexandru SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:94
32 Amuza Leonard Andrei TRG M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:16
33 Birghilescu Alexandru ALS M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:17
34 Rotaru Silviu SSB M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:64
35 Ene Denis TSP M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:16
36 Panait Paul Dragos SSV M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:18
37 Toma Mina Atal SPL M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:22
38 Haidu Roland BAM M 16 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:36
39 Morjolic Liviu ASP M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:42
40 Rusu Andrei Eugen ALS M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:45
41 Alexandrescu Denis Mihai SPL M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:68
42 Timofan Rares Florin ANA M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:22
43 Poplacenel Stefan MSB M 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:98