Cont

Clasament Juniori Feminin 14 - 15 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Bako Anastasia Maria COR F 15 50 m fluture (Finala A) 00:27:98
2 Paraschiv Eva Maria ACT F 14 50 m fluture (Finala A) 00:27:99
3 Preda Irina Ana CSO F 14 50 m fluture (Finala A) 00:28:34
4 Remete Mirestean Daria ALB F 14 50 m fluture (Finala A) 00:28:57
5 Stirbu Ioana Maria CSP F 15 50 m fluture (Finala B) 00:29:18
6 Posa Petra Izabela SCB F 14 50 m fluture (Finala B) 00:29:55
7 Careba Alexandra Theodora SRT F 15 50 m fluture (Finala B) 00:29:78
8 Grosu Ana Georgiana ACT F 14 50 m fluture (Finala B) 00:30:09
9 Pintilie Alessia Anca SWM F 15 50 m fluture (Finala C) 00:29:85
10 Frunza Ingrid Ioana STE F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:03
11 Samuila Iris Alexandra COR F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:04
12 Otoiu Ana Cristiana CPT F 15 50 m fluture (Finala C) 00:30:07
13 Ostafi Delia Elena STE F 15 50 m fluture (Finala C) 00:30:27
14 Surugiu Andra Georgiana CPT F 14 50 m fluture (Finala C) 00:30:37
15 Sofronea Ingrid SSV F 15 50 m fluture (Finala C) 00:30:47
16 Calinoiu Stefania CSO F 14 50 m fluture (Finala C) 00:37:30
17 Boleacu Paula Maria ACT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:29:70
18 Craciun Nicola Aiana STG F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:91
19 Bescheret Anca CES F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:30:99
20 Visinescu Oana Nicoleta TSP F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:01
21 Stancu Aida Maria MPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:58
22 Pop Maria Roxana BAM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:81
23 Craciun Daria Alesia STG F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:31:87
24 Brezan Sara Maria SCB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:25
25 Craiu Ioana STE F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:60
26 Constantinescu Briana BSC F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:65
27 Salajan Mara Ana COR F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:86
28 Preotu Maria Antonia ASP F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:32:91
29 Corbu Alexandra Maria LUN F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:05
30 Oroszfai Krisztina H2O F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:09
31 Berinde Mara BAM F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:20
32 Radulescu Alexandra CSO F 15 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:23
33 Nita Andra Maria SPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:38
34 Cioineag Caterina Alexia CSB F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:54
35 Serbanescu Maria Alessand TSP F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:73
36 Mustata Ana Gabriela CSP F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:33:77
37 Barbu Eliza Andreea LPT F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:37
38 Melenciuc Sarah Teodora SPL F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:34:98
39 Curticapean Irisz Antonia H2O F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:35:38
40 Uta Daria Irina CTR F 14 50 m fluture (Serii eliminatorii) 00:36:31