Cont

Clasament Juniori Feminin 14 - 15 ani 50 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Bako Anastasia Maria COR F 15 50 m liber (Finala A) 00:25:24
2 Preda Irina Ana CSO F 14 50 m liber (Finala A) 00:26:47
3 Mihali Maria Alexandra BAM F 15 50 m liber (Finala B) 00:26:83
4 Voicu Ioana Alexandra ASP F 14 50 m liber (Finala B) 00:27:16
5 Ostafi Delia Elena STE F 15 50 m liber (Finala B) 00:27:20
6 Pintilie Alessia Anca SWM F 15 50 m liber (Finala B) 00:27:31
7 Oprea Maria Florentina CSO F 15 50 m liber (Finala B) 00:27:59
8 Posa Petra Izabela SCB F 14 50 m liber (Finala B) 00:27:64
9 Careba Alexandra Theodora SRT F 15 50 m liber (Finala B) 00:27:68
10 Grosu Maria STE F 15 50 m liber (Finala C) 00:28:36
11 Grosu Ana Georgiana ACT F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:47
12 Blejan Alexandra Maria SS7 F 15 50 m liber (Finala C) 00:28:55
12 Sofronea Ingrid SSV F 15 50 m liber (Finala C) 00:28:55
14 Adam Sara Daria ALB F 15 50 m liber (Finala C) 00:28:57
15 Nita Andra Maria SPL F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:59
16 Corbu Alexandra Maria LUN F 14 50 m liber (Finala C) 00:28:65
17 Surugiu Andra Georgiana CPT F 14 50 m liber (Finala C) 00:31:57
18 Mihai Teodora Maria MBR F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:01
19 Craiu Ioana STE F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:04
20 Sauciuc Oana Iulia STE F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:14
21 Radulescu Alexandra CSO F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:16
22 Berinde Mara BAM F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:37
23 Salajan Mara Ana COR F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:47
24 Brezan Sara Maria SCB F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:50
25 Constantinescu Briana BSC F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:64
25 Tatar Maia VCN F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:64
27 Niculae Teodora Ana Maria SS7 F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:29:97
28 Badralexi Sofia Maria VCN F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:20
29 Melenciuc Sarah Teodora SPL F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:22
30 Vasilescu Ema Cristina CSO F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:39
31 Munteanu Maria ASP F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:41
32 Cioineag Caterina Alexia CSB F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:48
33 Oroszfai Krisztina H2O F 15 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:30:99
34 Barbu Eliza Andreea LPT F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:31:17
35 Curticapean Irisz Antonia H2O F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:21
36 Marin Ioana Alexandra SPL F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:24
37 Uta Daria Irina CTR F 14 50 m liber (Serii eliminatorii) 00:32:45