Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionatul national - juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 15 - 16 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bere Anamaria 847 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Bota Adrian Florin 4057 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Brezae Marian Nicolae 4028 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Chirchiboiu George Adrian 2201 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Coltoi Mircea 800 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Constantinescu Gabriel Oc 630 1980 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Gheorghe Stefan 685 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Hayer Andreea Bianca 915 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Ionescu Raluca 338 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Isac Laura Andreea 1635 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Ivcovici Silviu 631 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Jors Alexandru Lucian 702 1981 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Lazar Olimpia 341 1982 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Marginean Valentin 816 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Mocanu Diana Iuliana 1458 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Nistor Catalin 684 1981 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petrescu Andrei Madalin 920 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Terigar Beatrice Gabriela 1549 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Tudor Florin Octavian 744 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 2 400 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Amariei Lica Ciprian 594 1980 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Buidan Adriana Onorica 309 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chirchiboiu George Adrian 2201 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Ciobanu Elena Cristina 3181 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Giju Nicoleta Simona 3186 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Jungheatu Bogdan Florin 628 1980 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99
Malacu Constantin Laurent 791 1982 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Negreanu Raluca Oana 1141 1983 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Negru Adrian Nicolae 674 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Olteanu Lia 249 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Seicaru Claudiu 652 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 100 m spate - 15 - 16 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abrudan Vlad 1088 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Andrei Diana Adriana 858 1981 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Ardelean Dan 589 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Brezae Radu Ioan 4334 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Burcea Emilian 1177 1983 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Circoi Andreea Mona 1541 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Constantinescu Gabriel Oc 630 1980 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Franciuc Constantin 818 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Elena Emilia 235 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Lux Norbert Erwin 598 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manolea Claudia Alina 302 1982 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mircea Diana Nicoleta 1110 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Munteanu Mircea Mihai 599 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Oprea Dumitru Sorin 2561 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Orasanu Nicoleta 305 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petho Andras Zoltan 941 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Radu Diana Mariana 350 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Sava Adrian 540 1979 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Seicaru Claudiu 652 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Udroiu Raluca Antonina 306 1982 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zamfir Victor Andrei 4336 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 100 m fluture - 17 - 18 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexiu Raluca 257 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Biclineru Alina Felicia 253 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bota Adrian Florin 4057 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bulanga Cristina 344 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Calin Fani Crinuta 3187 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Constantinescu Gabriel Oc 630 1980 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Dalea Petru Flavius 535 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Jungheatu Bogdan Florin 628 1980 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99
Maestru Alexandru Felix 710 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Malacu Constantin Laurent 791 1982 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mihalache Florin Valeriu 541 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mirea Costinel 625 1980 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mocanu Diana Iuliana 1458 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Moise Adrian Valentin 1006 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mustata Cristina Elena 1330 1983 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Orasanu Nicoleta 305 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petho Andras Zoltan 941 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Seicaru Claudiu 652 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Sica Mariana Lavinia 247 1981 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Amariei Lica Ciprian 594 1980 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Chirchiboiu George Adrian 2201 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Negru Adrian Nicolae 674 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Seicaru Claudiu 652 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 6 800 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Buidan Adriana Onorica 309 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciobanu Elena Cristina 3181 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Giju Nicoleta Simona 3186 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Marginean Madalina 1523 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 7 100 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 8 200 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bere Anamaria 847 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Bota Adrian Florin 4057 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Brezae Marian Nicolae 4028 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Burcea Emilian 1177 1983 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Circoi Andreea Mona 1541 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Constantinescu Gabriel Oc 630 1980 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Gheorghe Stefan 685 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Hayer Andreea Bianca 915 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ivcovici Silviu 631 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Jors Alexandru Lucian 702 1981 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Lux Norbert Erwin 598 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Marginean Valentin 816 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Munteanu Mircea Mihai 599 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Mustata Cristina Elena 1330 1983 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Nistor Catalin 684 1981 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Radu Diana Mariana 350 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Zamfir Victor Andrei 4336 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 9 200 m bras - 15 - 16 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bere Anamaria 847 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Bota Adrian Florin 4057 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Brezae Marian Nicolae 4028 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Coltoi Mircea 800 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Constantinescu Gabriel Oc 630 1980 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Gheorghe Stefan 685 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Hayer Andreea Bianca 915 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Ionescu Raluca 338 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Isac Laura Andreea 1635 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivcovici Silviu 631 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Jors Alexandru Lucian 702 1981 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Lazar Olimpia 341 1982 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Mocanu Diana Iuliana 1458 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Nistor Catalin 684 1981 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Petrescu Andrei Madalin 920 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Terigar Beatrice Gabriela 1549 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Tudor Florin Octavian 744 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 10 200 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (56 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Alexiu Raluca 257 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Andrei Diana Adriana 858 1981 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Biclineru Alina Felicia 253 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bota Adrian Florin 4057 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Brezae Marian Nicolae 4028 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Brezae Radu Ioan 4334 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bulanga Cristina 344 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Burcea Emilian 1177 1983 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Burcea Gheorghe Silviu 2565 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Chirchiboiu George Adrian 2201 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Chirvasoiu Mihai Teodor 905 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Constantinescu Gabriel Oc 630 1980 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Dalea Petru Flavius 535 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Franciuc Constantin 818 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Giju Nicoleta Simona 3186 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ionescu Elena Emilia 235 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ionescu Stefan Cristian 780 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Jors Alexandru Lucian 702 1981 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Jungheatu Bogdan Florin 628 1980 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99
Lazar Olimpia 341 1982 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Lohan Ioana Alina 1269 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Lupu Mihai Iosif 1341 1981 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Maestru Alexandru Felix 710 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Malacu Constantin Laurent 791 1982 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Marginean Valentin 816 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mihalache Florin Valeriu 541 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mircea Diana Nicoleta 1110 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mirea Costinel 625 1980 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mocanu Diana Iuliana 1458 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Moise Adrian Valentin 1006 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Munteanu Mircea Mihai 599 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Negreanu Raluca Oana 1141 1983 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olteanu Lia 249 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Orasanu Nicoleta 305 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Pop Doru Calin 592 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Potoceanu Alexa 533 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Seicaru Claudiu 652 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Stan Ioana Cristina 1634 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Stefan Alina 4700 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Zamfir Victor Andrei 4336 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 12 200 m spate - 15 - 16 ani - Feminin (31 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abrudan Vlad 1088 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Andrei Diana Adriana 858 1981 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Ardelean Dan 589 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Brezae Radu Ioan 4334 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buidan Adriana Onorica 309 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Burcea Emilian 1177 1983 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Circoi Andreea Mona 1541 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Constantinescu Gabriel Oc 630 1980 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Franciuc Constantin 818 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Elena Emilia 235 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Lux Norbert Erwin 598 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Malacu Constantin Laurent 791 1982 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manolea Claudia Alina 302 1982 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Mircea Diana Nicoleta 1110 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Munteanu Mircea Mihai 599 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Olteanu Lia 249 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Oprea Dumitru Sorin 2561 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Petho Andras Zoltan 941 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Radu Diana Mariana 350 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Sava Adrian 540 1979 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Udroiu Raluca Antonina 306 1982 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Zamfir Victor Andrei 4336 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 13 200 m fluture - 17 - 18 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexiu Raluca 257 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Bota Adrian Florin 4057 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Calin Fani Crinuta 3187 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ciobanu Elena Cristina 3181 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Jungheatu Bogdan Florin 628 1980 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Maestru Alexandru Felix 710 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Olteanu Lia 249 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Orasanu Nicoleta 305 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petho Andras Zoltan 941 1980 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Seicaru Claudiu 652 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Sica Mariana Lavinia 247 1981 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 14 100 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (59 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abrudan Vlad 1088 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Andrei Diana Adriana 858 1981 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Brezae Marian Nicolae 4028 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Brezae Radu Ioan 4334 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Bulanga Cristina 344 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Burcea Emilian 1177 1983 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Burcea Gheorghe Silviu 2565 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Catichi Cristian Vasile 673 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Chirchiboiu George Adrian 2201 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Chirvasoiu Mihai Teodor 905 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Circoi Andreea Mona 1541 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Constantinescu Gabriel Oc 630 1980 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Dalea Petru Flavius 535 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Franciuc Constantin 818 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gheorghe Stefan 685 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Giju Nicoleta Simona 3186 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Hayer Andreea Bianca 915 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ionescu Elena Emilia 235 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ionescu Raluca 338 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ionescu Stefan Cristian 780 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Ivcovici Silviu 631 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Lohan Ioana Alina 1269 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Lupu Mihai Iosif 1341 1981 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Lux Norbert Erwin 598 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Malacu Constantin Laurent 791 1982 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Mihalache Florin Valeriu 541 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Mircea Diana Nicoleta 1110 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Mirea Costinel 625 1980 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Mocanu Diana Iuliana 1458 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Moise Adrian Valentin 1006 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Munteanu Mircea Mihai 599 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Negreanu Raluca Oana 1141 1983 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Orasanu Nicoleta 305 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Pop Doru Calin 592 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Potoceanu Alexa 533 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Radu Diana Mariana 350 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Stan Ioana Cristina 1634 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Zamfir Victor Andrei 4336 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 16 200 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (41 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Amariei Lica Ciprian 594 1980 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Andrei Alina Manuela 330 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Ardelean Dan 589 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Brezae Marian Nicolae 4028 1979 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Buidan Adriana Onorica 309 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chirchiboiu George Adrian 2201 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Chirvasoiu Mihai Teodor 905 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Circoi Andreea Mona 1541 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Dalea Petru Flavius 535 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Florea Razvan Ionut 586 1980 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gheorghe Stefan 685 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Giju Nicoleta Simona 3186 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Hayer Andreea Bianca 915 1981 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Ionescu Danes 536 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
Ivcovici Silviu 631 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Lupu Mihai Iosif 1341 1981 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Maestru Alexandru Felix 710 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Malacu Constantin Laurent 791 1982 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Merscic Mirela Doina 1615 1982 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Mircea Diana Nicoleta 1110 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Moise Adrian Valentin 1006 1979 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Negreanu Raluca Oana 1141 1983 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Olteanu Lia 249 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Oprea Dumitru Sorin 2561 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Orasanu Nicoleta 305 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrescu Andrei Madalin 920 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99
Pop Doru Calin 592 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Potec Camelia Alina 314 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Potoceanu Alexa 533 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Prada Andrei Contantin 623 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Puscasu Aida Daniela 829 1982 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Radu Diana Mariana 350 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Rusu Traian Razvan 522 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Terigar Beatrice Gabriela 1549 1984 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (16 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Albu Lavinius Lucian 634 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99
Bere Anamaria 847 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dalea Petru Flavius 535 1979 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Hristov Alina 229 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ilie Florin 1179 1983 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Jungheatu Bogdan Florin 628 1980 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99
Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99
Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Nistor Catalin 684 1981 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Palea Ciprian Vasile 593 1980 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Schreiber Liviu Catalin 715 1981 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99
Udroiu Raluca Antonina 306 1982 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99