Cont
SCEC 2023

Lista de inscrieri pentru Campionatul national de cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (55 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Aldescu Ionut Florentin 11977 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chirilas George Michael 14906 2002 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Deznan Luca 11936 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
fara nume 11936 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Teodor Adrian 9921 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Andrei 13352 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Lazar Andrei 11939 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Marica Radu Vasile 13796 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mircu Valentin 11940 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Papuc David Alexandru 12277 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Patarlageanu Bogdan Mihai 12295 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rusu David Cristian 12111 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stinga Mihai Alexandru 13983 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Trif Vlad Ionut 11960 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Tuzson Gellert 14466 2002 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (33 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Istrate Bogdan Cristian 12695 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Keller Eduard Mihai 15479 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pocol David Samuel 14251 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popescu Daniel 13671 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Feminin (39 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Andrei Mihaela Gisela 12609 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bergher Seline 12918 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Butnaru Alexandra 15469 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Munteanu Oana Cristina 12763 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Nae Claudia Maria 12021 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Orban Kis Eszter 12550 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pantya Franciska 12309 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Preda Vilcu Teodora 13173 2003 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandru Maria 14189 2003 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Tigu Blanca Alexa 15172 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Voicu Andra Maria 14269 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Voina Vanessa 13541 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 200 m bras - open - Masculin (77 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abit Emre 13328 2004 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Alexandru Antonio Cosmin 13065 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Ancerencu Ianis Florin 13697 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Andreica Denis 13501 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Anghel Darius Costin 13319 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Apostol Costin Gabriel 13752 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Armasu Armand Andrei 14544 2004 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Arsenie Mircea Erik 13777 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Bajenaru Andrei Daniel 13434 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Becze Zeteny Benedek 13143 2004 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Bejusca Adrian 13724 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bente Raul Bogdan 13723 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bunea Stefan Ioan 13472 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Cadar Andrei Alex. 13261 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Catana Vlad Gheorghe 13341 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Cerbu Codrut Daniel 14184 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chiran Stefan Felix 13831 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Chivu Cristian Andrei 13134 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cibotaru Mihail Vlad 13756 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Costache Bobescu Ioan 13689 2004 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Dancanet Emil 13649 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Drosu Lucian Andrei 13800 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriel Ciprian 13421 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Feier Sebastian Ioan 13198 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Fortu Eduard Andrei 13513 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Fotciuc Teodor 13755 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Gate Alexandru Robert 13435 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Harsulescu Mihai 13318 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Iosipescu Chioseaua Vlad 13832 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Kis Alexandru Vasile 14252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Kover Eduard Cristian 13045 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Kover Norbert Alexandru 13046 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Lapadat Cristian 13326 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Luca Mihai Alexandru 13759 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Lungu Andrei 13775 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Lupusoara Matei 15504 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Mazilu Alex. Stefan 13517 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Miu Eduard Andrei 13802 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Onea Tiberiu Alexandru 15389 2004 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
Paraschiv Rares 13481 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popovici David 13322 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Rauta Matei Cristian 13317 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Romas Codrut Fernando 13669 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rotaru Cosmin 12852 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Socoliuc Ioan Marian 13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stan Horia 13375 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stoica Emanoil Mario 12492 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Szentpeteri Imre Mark 13677 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Szilagyi Szabolcs 13730 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Tengher Alexandru 13325 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Turta Andrei 12686 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Veiss Marius Gabi 13704 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Visan Ionut Eduard 13169 2004 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Voda Victor 13199 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Zaporojan Alex Antonio 13425 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m bras - open - Feminin (50 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Borusteanu Andreea 13648 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Chis Roxana 13254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciobanu Cristiana Ioana 13201 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cristocea Ioana Atena 13345 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Daghie Ancuta Daria 15502 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dumitrescu Cristina 13058 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Ana Maria Bianca 13428 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Geamanu Rebeca 13265 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Horga Ioana Amelia 13153 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Iacob Diana Maria 13485 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ilie Bianca Maria 13311 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ilisei Erica 14421 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ioana Daria Maria 13316 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lazsadi Katalin 13152 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Malutan Mara Gabriela 13354 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Maticiuc Alexandra 13609 2004 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Moghioroiu Alesia Georgia 13392 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Morariu Erika 13192 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Orza Emilia Maria 13207 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Papp Zselyke 12307 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Podina Mihaela Maria 13572 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popaiacu Diandra 11861 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radic Tara 14283 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Radu Maria Georgiana 13703 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radu Timeea Andreea 13776 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rapolti Eszter 13773 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stanilescu Thea Maria 13410 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
Stroe Vicentia Mihaela 13523 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Szabo Szandra 13194 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tarabega Anca Maria 13312 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Trandafir Iris Elena 13712 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Yardimci Deniz 15339 2004 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Masculin (25 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Aldescu Ionut Florentin 11977 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionita Andrei 13352 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mircu Valentin 11940 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Preda Ioan Alexandru 11518 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Puscas Christian Raul 12144 2002 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stinga Mihai Alexandru 13983 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tuzson Gellert 14466 2002 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Proba 8 400 m liber - open - Masculin (40 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balan Rares Alexandru 11120 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dinica Florin Ionut 12769 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Gyenge Attila 14465 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Keller Eduard Mihai 15479 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Muresan Arthur 11472 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popescu Daniel 13671 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Tabacu Petru 11278 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tatar Alexandru 12968 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Toma Eduard Andrei 12496 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 9 400 m liber - open - Feminin (45 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Andrei Mihaela Gisela 12609 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Badralexi Katherina 12521 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bostiog Ana Florina 12575 2003 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Croitoru Beatrice Oana 12203 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragomir Daria Paula 12766 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gaitan Ana-Maria 15477 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Miron Andreea Maria 14541 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Munteanu Oana Cristina 12763 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pantya Franciska 12309 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Preda Vilcu Teodora 13173 2003 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Sucigan Brigitta 12308 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Vajas Zsofia 14557 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Voicu Andra Maria 14269 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 10 100 m liber - open - Masculin (59 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balan Paul 12578 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dinica Florin Ionut 12769 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
fara nume 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gyenge Attila 14465 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ionita Mihai Alexandru 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
fara nume 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Istrate Bogdan Cristian 12695 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Keller Eduard Mihai 15479 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Muresan Arthur 11472 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
fara nume 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Pocol David Samuel 14251 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popescu Daniel 13671 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
fara nume 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Secarin Robert Andrei 12397 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Tabacu Petru 11278 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tatar Alexandru 12968 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Toma Eduard Andrei 12496 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Feminin (68 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Andrei Mihaela Gisela 12609 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badralexi Katherina 12521 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
fara nume 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bascarau Alexia Maria 12540 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bergher Seline 12918 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bostiog Ana Florina 12575 2003 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chita Andreea Elena 11302 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cortea Ioana Maria 12396 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Dragomir Daria Paula 12766 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gaitan Ana-Maria 15477 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Miron Andreea Maria 14541 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moldovan Ariana Florina 12543 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Munteanu Oana Cristina 12763 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Nae Claudia Maria 12021 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
fara nume 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pantya Franciska 12309 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Pirvu Ana Maria 12592 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Porosnicu Manuela 12535 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Preda Vilcu Teodora 13173 2003 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandru Maria 14189 2003 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Lilla Aliz 11627 2003 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Sucigan Brigitta 12308 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
fara nume 12308 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Vajas Zsofia 14557 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
fara nume 14557 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Vasut Alexandra Maria 12715 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Voicu Andra Maria 14269 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Voina Vanessa 13541 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 12 100 m spate - open - Masculin (45 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chirilas George Michael 14906 2002 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Deznan Luca 11936 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ionita Andrei 13352 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Marica Radu Vasile 13796 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Papuc David Alexandru 12277 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Patarlageanu Bogdan Mihai 12295 2002 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rusu David Cristian 12111 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stinga Mihai Alexandru 13983 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Trif Vlad Ionut 11960 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Masculin (93 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ancerencu Ianis Florin 13697 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Anghel Darius Costin 13319 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Apostol Costin Gabriel 13752 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Armasu Armand Andrei 14544 2004 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Arsenie Mircea Erik 13777 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Barabas Erik Krisztian 13197 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Becze Zeteny Benedek 13143 2004 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Bejusca Adrian 13724 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bente Raul Bogdan 13723 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bungardean Raul Dumitru 13288 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cadar Andrei Alex. 13261 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cazacu George Alin 13347 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chelemen Bogdan 13286 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chiran Stefan Felix 13831 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Chivu Cristian Andrei 13134 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cibotaru Mihail Vlad 13756 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Costache Bobescu Ioan 13689 2004 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Csegedi Krisztian 13117 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragomir Ioan 13718 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Drosu Lucian Andrei 13800 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriel Ciprian 13421 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Faragau Bogdan 13499 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Fotciuc Teodor 13755 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Gate Alexandru Robert 13435 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ghelbereu Eduard Gabriel 13923 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Gheorghe Davian 13672 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Harsulescu Mihai 13318 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Hodina Razvan 13515 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Hotea Andrei 13209 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iosipescu Chioseaua Vlad 13832 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Kis Alexandru Vasile 14252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Kover Eduard Cristian 13045 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Kover Norbert Alexandru 13046 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Lapadat Cristian 13326 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Luca Mihai Alexandru 13759 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Lungu Andrei 13775 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Lupusoara Matei 15504 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Milos Robert Cristian 13461 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Moscaliuc Calin George 13583 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Neagu Andrei Daniel 14368 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Paraschiv Rares 13481 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Pazu Mihnea Ionut 13331 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Picui Andrei Julian 11549 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Popescu Phillip Robert 13767 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Popovici David 13322 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Rauta Matei Cristian 13317 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Roman Paul 13151 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Romas Codrut Fernando 13669 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rosu Patrick Cristian 11362 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rotaru Cosmin 12852 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Satnoianu Andrei 15130 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Socoliuc Ioan Marian 13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stan Horia 13375 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Stoica Emanoil Mario 12492 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Szentpeteri Imre Mark 13677 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Szilagyi Szabolcs 13730 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Taiban Mihnea David 14254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Teianu Razvan Mihai 11823 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tengher Alexandru 13325 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Turta Andrei 12686 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Uleia Stefan Ovidiu 13346 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Ursu Nicolas Luca 13342 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Veiss Marius Gabi 13704 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Zaporojan Alex Antonio 13425 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m spate - open - Feminin (57 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Aanitei Cosmina Elena 13757 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bacan Karina Elena 13797 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bocaneala Elena 13522 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Braun Nicole 13640 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cazan Alexia Ioana 13520 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Chis Roxana 13254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Constantin Diana 13400 2004 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Daghie Ancuta Daria 15502 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Diculescu Iulia Alexandra 13068 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dumitru Ana Maria Bianca 13428 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Durca Iulia Ioana 13175 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Geamanu Rebeca 13265 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Harabagiu Ioana 13521 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Horga Ioana Amelia 13153 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Iacob Diana Maria 13485 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ilie Bianca Maria 13311 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ilisei Erica 14421 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ioana Daria Maria 13316 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ionescu Gabriela Jasemine 13615 2004 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lazsadi Katalin 13152 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Malutan Mara Gabriela 13354 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Manhardt Sierra Christina 15474 2004 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moghioroiu Alesia Georgia 13392 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Papp Zselyke 12307 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Pop Raluca Florina 13503 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popaiacu Diandra 11861 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Precob Cretu Anisia 13206 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Radic Tara 14283 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Radu Maria Georgiana 13703 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Radu Timeea Andreea 13776 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Simon Csenge Alexandra 13195 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Stanilescu Thea Maria 13410 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
Stroe Vicentia Mihaela 13523 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Szabo Sara 12728 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Tarabega Anca Maria 13312 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Trandafir Iris Elena 13712 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 15 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Yardimci Deniz 15339 2004 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - open - Masculin (23 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Balan Rares Alexandru 11120 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Keller Eduard Mihai 15479 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Toma Eduard Andrei 12496 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - open - Feminin (21 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Mihaela Gisela 12609 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Gaitan Ana-Maria 15477 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Orban Kis Eszter 12550 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Voicu Andra Maria 14269 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Feminin (76 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Aanitei Cosmina Elena 13757 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bacan Karina Elena 13797 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bocaneala Elena 13522 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Borusteanu Andreea 13648 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Braun Nicole 13640 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cala Iasmina Maria 13642 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Chis Roxana 13254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cicea Kimberley Cosmina 13292 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cicea Yasmine Alycia 13291 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ciobanu Cristiana Ioana 13201 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Constantin Diana 13400 2004 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Daghie Ancuta Daria 15502 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Diculescu Iulia Alexandra 13068 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dumitrescu Cristina 13058 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Ana Maria Bianca 13428 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Durca Iulia Ioana 13175 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Geamanu Rebeca 13265 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grigoriu Alexandra 12340 2004 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Haidu Iulia Georgiana 13561 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Harabagiu Ioana 13521 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Horga Ioana Amelia 13153 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Iacob Diana Maria 13485 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ilie Bianca Maria 13311 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ilisei Erica 14421 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ioana Daria Maria 13316 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ionescu Gabriela Jasemine 13615 2004 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lazsadi Katalin 13152 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Malutan Mara Gabriela 13354 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Matei Guiman Alexia Maria 13734 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Maticiuc Alexandra 13609 2004 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moghioroiu Alesia Georgia 13392 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Morariu Erika 13192 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Nagy Dorottya 13294 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Orza Emilia Maria 13207 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Papp Zselyke 12307 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Podina Mihaela Maria 13572 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popaiacu Diandra 11861 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Precob Cretu Anisia 13206 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Radic Tara 14283 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Radu Maria Georgiana 13703 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radu Timeea Andreea 13776 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rapolti Eszter 13773 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Simon Csenge Alexandra 13195 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Stancioiu Blanca 14452 2004 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Stanilescu Thea Maria 13410 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
Stroe Vicentia Mihaela 13523 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Szabo Sara 12728 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Szabo Szandra 13194 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tarabega Anca Maria 13312 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ticiu Diana Maria 13645 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Trandafir Iris Elena 13712 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Vasile Alexandra Cristina 13593 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Yardimci Deniz 15339 2004 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (112 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abit Emre 13328 2004 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Alexandru Antonio Cosmin 13065 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Ancerencu Ianis Florin 13697 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Andreica Denis 13501 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Anghel Darius Costin 13319 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Apostol Costin Gabriel 13752 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Armasu Armand Andrei 14544 2004 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Arsenie Mircea Erik 13777 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Bajenaru Andrei Daniel 13434 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Barabas Erik Krisztian 13197 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bejusca Adrian 13724 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bente Raul Bogdan 13723 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bungardean Raul Dumitru 13288 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Bungardean Razvan Andrei 13287 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cadar Andrei Alex. 13261 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Catana Vlad Gheorghe 13341 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Cazacu George Alin 13347 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Cerbu Codrut Daniel 14184 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chelemen Bogdan 13286 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chivu Cristian Andrei 13134 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cibotaru Mihail Vlad 13756 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Costache Bobescu Ioan 13689 2004 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Csegedi Krisztian 13117 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Drosu Lucian Andrei 13800 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriel Ciprian 13421 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Feier Sebastian Ioan 13198 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Fortu Eduard Andrei 13513 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Fotciuc Teodor 13755 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Gabor Edmond Ioan 14076 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gabor Roland Cristian 14075 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gate Alexandru Robert 13435 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Georgescu Mihai 13248 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ghelbereu Eduard Gabriel 13923 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Harsulescu Mihai 13318 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Hodina Razvan 13515 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Hotea Andrei 13209 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iosipescu Chioseaua Vlad 13832 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Kis Alexandru Vasile 14252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Kover Eduard Cristian 13045 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Kover Norbert Alexandru 13046 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Lapadat Cristian 13326 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Luca Mihai Alexandru 13759 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Lupusoara Matei 15504 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Madaras Iosif Dominic 13302 2004 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Matesan Codrin 13568 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mazilu Alex. Stefan 13517 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Milos Robert Cristian 13461 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Miu Eduard Andrei 13802 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Moscaliuc Calin George 13583 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Neagu Andrei Daniel 14368 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Onea Tiberiu Alexandru 15389 2004 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
Paraschiv Rares 13481 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Pasca Claudiu Mihai 13283 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pasca Gabriel Nicolae 13282 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Picui Andrei Julian 11549 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Popescu Phillip Robert 13767 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Popovici David 13322 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Rauta Matei Cristian 13317 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Roman Paul 13151 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Romas Codrut Fernando 13669 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rosu Patrick Cristian 11362 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rotaru Cosmin 12852 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Satnoianu Andrei 15130 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Serban Mario Gabriel 13925 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Socoliuc Ioan Marian 13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stan Horia 13375 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stoian Alexandru Ionut 13462 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Stoica Emanoil Mario 12492 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Szentpeteri Imre Mark 13677 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Szep David 13594 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Szilagyi Szabolcs 13730 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Taiban Mihnea David 14254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Teianu Razvan Mihai 11823 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tengher Alexandru 13325 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Turta Andrei 12686 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Uleia Stefan Ovidiu 13346 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Visan Ionut Eduard 13169 2004 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Voda Victor 13199 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Zaporojan Alex Antonio 13425 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (64 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Andrei Mihaela Gisela 12609 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Badralexi Katherina 12521 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bascarau Alexia Maria 12540 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bergher Seline 12918 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Bostiog Ana Florina 12575 2003 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Butnaru Alexandra 15469 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Chita Andreea Elena 11302 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragomir Daria Paula 12766 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Mira Maria Andreea 12699 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Miron Andreea Maria 14541 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moldovan Ariana Florina 12543 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Munteanu Oana Cristina 12763 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Nae Claudia Maria 12021 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pantya Franciska 12309 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Pirvu Ana Maria 12592 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Porosnicu Manuela 12535 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Preda Vilcu Teodora 13173 2003 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandru Maria 14189 2003 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Lilla Aliz 11627 2003 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Sucigan Brigitta 12308 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Tigu Blanca Alexa 15172 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Vajas Zsofia 14557 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Vasut Alexandra Maria 12715 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Voicu Andra Maria 14269 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Voina Vanessa 13541 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (56 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balan Paul 12578 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dinica Florin Ionut 12769 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Gavrila Ionut Madalin 12824 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gyenge Attila 14465 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Ionita Mihai Alexandru 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Istrate Bogdan Cristian 12695 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Keller Eduard Mihai 15479 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Muresan Arthur 11472 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Pocol David Samuel 14251 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popescu Daniel 13671 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Tabacu Petru 11278 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Toma Eduard Andrei 12496 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 6 200 m fluture - open - Masculin (26 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chirilas George Michael 14906 2002 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionita Andrei 13352 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Marica Radu Vasile 13796 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Papuc David Alexandru 12277 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Feminin (64 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Aanitei Cosmina Elena 13757 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bacan Karina Elena 13797 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bocaneala Elena 13522 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Braun Nicole 13640 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cazan Alexia Ioana 13520 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Chis Roxana 13254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Constantin Diana 13400 2004 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cristocea Ioana Atena 13345 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Daghie Ancuta Daria 15502 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Diculescu Iulia Alexandra 13068 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dumitru Ana Maria Bianca 13428 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Durca Iulia Ioana 13175 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Geamanu Rebeca 13265 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grigoriu Alexandra 12340 2004 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Haidu Iulia Georgiana 13561 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Horga Ioana Amelia 13153 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Iacob Diana Maria 13485 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ilie Bianca Maria 13311 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ioana Daria Maria 13316 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ionescu Gabriela Jasemine 13615 2004 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lazsadi Katalin 13152 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Malutan Mara Gabriela 13354 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Manhardt Sierra Christina 15474 2004 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Matei Guiman Alexia Maria 13734 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moghioroiu Alesia Georgia 13392 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Orza Emilia Maria 13207 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Papp Zselyke 12307 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Pop Raluca Florina 13503 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popaiacu Diandra 11861 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Precob Cretu Anisia 13206 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Radic Tara 14283 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Radu Maria Georgiana 13703 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radu Timeea Andreea 13776 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rapolti Eszter 13773 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Simon Csenge Alexandra 13195 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Stanilescu Thea Maria 13410 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
Stroe Vicentia Mihaela 13523 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Szabo Sara 12728 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Tarabega Anca Maria 13312 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Trandafir Iris Elena 13712 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Vasile Alexandra Cristina 13593 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Yardimci Deniz 15339 2004 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (102 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abit Emre 13328 2004 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Alexandru Antonio Cosmin 13065 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Ancerencu Ianis Florin 13697 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Anghel Darius Costin 13319 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Armasu Armand Andrei 14544 2004 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Arsenie Mircea Erik 13777 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Barabas Erik Krisztian 13197 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Becze Zeteny Benedek 13143 2004 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Bejusca Adrian 13724 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bente Raul Bogdan 13723 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bungardean Raul Dumitru 13288 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cadar Andrei Alex. 13261 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cazacu George Alin 13347 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Cerbu Codrut Daniel 14184 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chelemen Bogdan 13286 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chiran Stefan Felix 13831 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Chivu Cristian Andrei 13134 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cibotaru Mihail Vlad 13756 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Csegedi Krisztian 13117 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Dancanet Emil 13649 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragomir Ioan 13718 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Drosu Lucian Andrei 13800 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriel Ciprian 13421 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Faragau Bogdan 13499 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Feier Sebastian Ioan 13198 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Fotciuc Teodor 13755 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Gabor Roland Cristian 14075 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gate Alexandru Robert 13435 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Georgescu Mihai 13248 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ghelbereu Eduard Gabriel 13923 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Gheorghe Davian 13672 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Harsulescu Mihai 13318 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Hodina Razvan 13515 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Hotea Andrei 13209 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Kis Alexandru Vasile 14252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Kover Eduard Cristian 13045 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Kover Norbert Alexandru 13046 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Lapadat Cristian 13326 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Luca Mihai Alexandru 13759 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Lungu Andrei 13775 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Lupusoara Matei 15504 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Madaras Iosif Dominic 13302 2004 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Matesan Codrin 13568 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Milos Robert Cristian 13461 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Miu Eduard Andrei 13802 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Moscaliuc Calin George 13583 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Neagu Andrei Daniel 14368 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Paraschiv Rares 13481 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Pazu Mihnea Ionut 13331 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Picui Andrei Julian 11549 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Popescu Phillip Robert 13767 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Popovici David 13322 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Rauta Matei Cristian 13317 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Roman Paul 13151 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rosu Patrick Cristian 11362 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Rotaru Cosmin 12852 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Serban Mario Gabriel 13925 2004 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
Socoliuc Ioan Marian 13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stan Horia 13375 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Stoica Emanoil Mario 12492 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Szentpeteri Imre Mark 13677 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Szilagyi Szabolcs 13730 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Taiban Mihnea David 14254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Teianu Razvan Mihai 11823 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tengher Alexandru 13325 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Turta Andrei 12686 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Uleia Stefan Ovidiu 13346 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Ursu Nicolas Luca 13342 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Veiss Marius Gabi 13704 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Visan Ionut Eduard 13169 2004 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Zaporojan Alex Antonio 13425 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 800 m liber - open - Feminin (34 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Mihaela Gisela 12609 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Badralexi Katherina 12521 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bascarau Alexia Maria 12540 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Bostiog Ana Florina 12575 2003 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Croitoru Beatrice Oana 12203 2003 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Gaitan Ana-Maria 15477 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Miron Andreea Maria 14541 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moldovan Ariana Florina 12543 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Preda Vilcu Teodora 13173 2003 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Lilla Aliz 11627 2003 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Sucigan Brigitta 12308 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Vajas Zsofia 14557 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 11 800 m liber - open - Masculin (26 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Balan Rares Alexandru 11120 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Gyenge Attila 14465 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Keller Eduard Mihai 15479 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Tatar Alexandru 12968 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Toma Eduard Andrei 12496 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 12 100 m bras - open - Masculin (39 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Aldescu Ionut Florentin 11977 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Cabuz Paul Octavian 12079 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Teodor Adrian 9921 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Andrei 13352 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Mircu Valentin 11940 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Preda Ioan Alexandru 11518 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Puscas Christian Raul 12144 2002 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Stinga Mihai Alexandru 13983 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Trif Vlad Ionut 11960 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Tuzson Gellert 14466 2002 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - open - Feminin (50 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Andrei Mihaela Gisela 12609 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bostiog Ana Florina 12575 2003 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Chita Andreea Elena 11302 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragomir Daria Paula 12766 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Gaitan Ana-Maria 15477 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moldovan Ariana Florina 12543 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Orban Kis Eszter 12550 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pantya Franciska 12309 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Preda Vilcu Teodora 13173 2003 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandru Maria 14189 2003 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Lilla Aliz 11627 2003 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Voicu Andra Maria 14269 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Masculin (48 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balan Paul 12578 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Balan Rares Alexandru 11120 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Keller Eduard Mihai 15479 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Muresan Arthur 11472 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Peter Arthur Cristian 12564 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Pocol David Samuel 14251 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popescu Daniel 13671 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Secarin Robert Andrei 12397 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Tatar Alexandru 12968 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Toma Eduard Andrei 12496 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 15 100 m bras - open - Feminin (64 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Borusteanu Andreea 13648 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Braun Nicole 13640 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Chis Roxana 13254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Cicea Kimberley Cosmina 13292 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ciobanu Cristiana Ioana 13201 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Cristocea Ioana Atena 13345 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Daghie Ancuta Daria 15502 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Diculescu Iulia Alexandra 13068 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dumitrescu Cristina 13058 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Ana Maria Bianca 13428 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Durca Iulia Ioana 13175 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Geamanu Rebeca 13265 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Grigoriu Alexandra 12340 2004 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Haidu Iulia Georgiana 13561 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Horga Ioana Amelia 13153 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Iacob Diana Maria 13485 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Ilie Bianca Maria 13311 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ilisei Erica 14421 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ioana Daria Maria 13316 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ionescu Gabriela Jasemine 13615 2004 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Lazsadi Katalin 13152 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Malutan Mara Gabriela 13354 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Matei Guiman Alexia Maria 13734 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Maticiuc Alexandra 13609 2004 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moghioroiu Alesia Georgia 13392 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Morariu Erika 13192 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Orza Emilia Maria 13207 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Papp Zselyke 12307 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Podina Mihaela Maria 13572 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popaiacu Diandra 11861 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Radic Tara 14283 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Radu Maria Georgiana 13703 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Radu Timeea Andreea 13776 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rapolti Eszter 13773 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stancioiu Blanca 14452 2004 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Stanilescu Thea Maria 13410 2004 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Stefura Ana-Maria Alexand 13798 2004 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
Stroe Vicentia Mihaela 13523 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Szabo Szandra 13194 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tarabega Anca Maria 13312 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Trandafir Iris Elena 13712 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Vasile Alexandra Cristina 13593 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 16 100 m bras - open - Masculin (99 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abit Emre 13328 2004 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Alexandru Antonio Cosmin 13065 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Ancerencu Ianis Florin 13697 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Anghel Darius Costin 13319 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Apostol Costin Gabriel 13752 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Armasu Armand Andrei 14544 2004 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Arsenie Mircea Erik 13777 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Becze Zeteny Benedek 13143 2004 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
Bejusca Adrian 13724 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bente Raul Bogdan 13723 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bunea Stefan Ioan 13472 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Bungardean Razvan Andrei 13287 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cadar Andrei Alex. 13261 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Catana Vlad Gheorghe 13341 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Cazacu George Alin 13347 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Cerbu Codrut Daniel 14184 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Chelemen Bogdan 13286 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chiran Stefan Felix 13831 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Chivu Cristian Andrei 13134 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cibotaru Mihail Vlad 13756 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Costache Bobescu Ioan 13689 2004 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Csegedi Krisztian 13117 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Dancanet Emil 13649 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragomir Ioan 13718 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Drosu Lucian Andrei 13800 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriel Ciprian 13421 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Feier Sebastian Ioan 13198 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Fortu Eduard Andrei 13513 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Fotciuc Teodor 13755 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Gate Alexandru Robert 13435 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Georgescu Mihai 13248 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gheorghe Davian 13672 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Harsulescu Mihai 13318 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Hodina Razvan 13515 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Hotea Andrei 13209 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iosipescu Chioseaua Vlad 13832 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Kis Alexandru Vasile 14252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Kover Eduard Cristian 13045 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Kover Norbert Alexandru 13046 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99
Lapadat Cristian 13326 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Luca Mihai Alexandru 13759 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Lupusoara Matei 15504 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Madaras Iosif Dominic 13302 2004 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Matesan Codrin 13568 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mazilu Alex. Stefan 13517 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Milos Robert Cristian 13461 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Miu Eduard Andrei 13802 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Onea Tiberiu Alexandru 15389 2004 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
Paraschiv Rares 13481 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Pasca Claudiu Mihai 13283 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pazu Mihnea Ionut 13331 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popescu Phillip Robert 13767 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Popovici David 13322 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Rauta Matei Cristian 13317 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Roman Paul 13151 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Romas Codrut Fernando 13669 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rotaru Cosmin 12852 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
Socoliuc Ioan Marian 13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stan Horia 13375 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Stoica Emanoil Mario 12492 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Szentpeteri Imre Mark 13677 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Szilagyi Szabolcs 13730 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Tengher Alexandru 13325 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Turta Andrei 12686 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Uleia Stefan Ovidiu 13346 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Veiss Marius Gabi 13704 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Visan Ionut Eduard 13169 2004 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Voda Victor 13199 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Zaporojan Alex Antonio 13425 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - open - Masculin (24 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chirilas George Michael 14906 2002 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ionita Andrei 13352 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Papuc David Alexandru 12277 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Preda Ioan Alexandru 11518 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rusu David Cristian 12111 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stinga Mihai Alexandru 13983 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m fluture - open - Masculin (28 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Badulescu Vlad Alexandru 12814 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Balan Rares Alexandru 11120 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Demian Nicholas Cristian 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Dinica Florin Ionut 12769 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dumitrache Tobias George 12891 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Gergely Mihai 12963 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Ionita Mihai Alexandru 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Leopa Denis Iulian 12595 2003 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
Nae Horatiu Nicolae 12771 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nagy Brandon Edmond 12827 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Popescu Daniel 13671 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Riedl - Serli Tibor 13790 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Rusen Costin Alin 12641 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Secarin Robert Andrei 12397 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Simion Matei Alexandru 13052 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Stoica Ionut 10574 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Toma Eduard Andrei 12496 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 2 200 m fluture - open - Feminin (24 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bostiog Ana Florina 12575 2003 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
Cortea Ioana Maria 12396 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Nastaca Ioana 12682 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Onea Catalina Nicoleta 12498 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Ples Mara 13655 2003 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Popa Madalina Elena 12700 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Preda Vilcu Teodora 13173 2003 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Radulescu Raisa Elena 11274 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ratiu Maysa 12969 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Masculin (77 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Alexandru Antonio Cosmin 13065 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Andreica Denis 13501 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Anghel Darius Costin 13319 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Apostol Costin Gabriel 13752 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Arsenie Mircea Erik 13777 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Barabas Erik Krisztian 13197 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bente Raul Bogdan 13723 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bungardean Raul Dumitru 13288 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cazacu George Alin 13347 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Cerbu Codrut Daniel 14184 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Chivu Cristian Andrei 13134 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Cibotaru Mihail Vlad 13756 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Csegedi Krisztian 13117 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Drosu Lucian Andrei 13800 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Dumitru Gabriel Ciprian 13421 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Feier Sebastian Ioan 13198 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Fortu Eduard Andrei 13513 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Fotciuc Teodor 13755 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Gabor Edmond Ioan 14076 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gate Alexandru Robert 13435 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Georgescu Mihai 13248 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
Harsulescu Mihai 13318 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Hodina Razvan 13515 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Hotea Andrei 13209 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ichim Luca Stefan 12855 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Iosipescu Chioseaua Vlad 13832 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Kis Alexandru Vasile 14252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Lapadat Cristian 13326 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Luca Mihai Alexandru 13759 2004 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
Lupusoara Matei 15504 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
Matesan Codrin 13568 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Mazilu Alex. Stefan 13517 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Miu Eduard Andrei 13802 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Moscaliuc Calin George 13583 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Pasca Claudiu Mihai 13283 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Pasca Gabriel Nicolae 13282 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Petrache Darius Catalin 13321 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popescu Phillip Robert 13767 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Popovici David 13322 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Rauta Matei Cristian 13317 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Roman Paul 13151 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Romas Codrut Fernando 13669 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Rosu Patrick Cristian 11362 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Satnoianu Andrei 15130 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Socoliuc Ioan Marian 13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Stan Matei Alexandru 13324 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Stoian Alexandru Ionut 13462 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Stoica Emanoil Mario 12492 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Szentpeteri Imre Mark 13677 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Szilagyi Szabolcs 13730 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Taiban Mihnea David 14254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Teianu Razvan Mihai 11823 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Tengher Alexandru 13325 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Veiss Marius Gabi 13704 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Voda Victor 13199 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Feminin (49 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Aanitei Cosmina Elena 13757 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bacan Karina Elena 13797 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bocaneala Elena 13522 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Braun Nicole 13640 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Cala Iasmina Maria 13642 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
Chis Roxana 13254 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ciobanu Cristiana Ioana 13201 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Constantin Diana 13400 2004 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Daghie Ancuta Daria 15502 2004 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Diculescu Iulia Alexandra 13068 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Dragusi Alina Maria 13709 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Dumitru Ana Maria Bianca 13428 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Geamanu Rebeca 13265 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Haidu Iulia Georgiana 13561 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Harabagiu Ioana 13521 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Horga Ioana Amelia 13153 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Ilie Bianca Maria 13311 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ilisei Erica 14421 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Ioana Daria Maria 13316 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ivan Sara Natalie 14334 2004 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Maticiuc Alexandra 13609 2004 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Olteanu Alexia Ioana 13314 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Orza Emilia Maria 13207 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Papp Zselyke 12307 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Podina Mihaela Maria 13572 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Precob Cretu Anisia 13206 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
Radic Tara 14283 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Salavastru Elena 13519 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Simon Csenge Alexandra 13195 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Stroe Vicentia Mihaela 13523 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Szabo Sara 12728 2004 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Szabo Szandra 13194 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Tarabega Anca Maria 13312 2004 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Ticiu Diana Maria 13645 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Tila Vanessa Maria 11864 2004 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
Trandafir Iris Elena 13712 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Masculin (39 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Bolfa Robert Ion 11915 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Buzlea Sebastian Ioan 10125 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Chirilas George Michael 14906 2002 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Cirje Andrei Nicolae 11874 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Cretu Mihai Bogdan 9898 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Damian Patrick Adorian 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Dragan Rares Stefan 12570 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Gheorghe Stefan Lucian 11297 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99
Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Iloviceanu George 11961 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Ionescu Teodor Adrian 9921 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Ionita Andrei 13352 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
Marica Radu Vasile 13796 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Matei Francisc Mihai 12294 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
Mircu Valentin 11940 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Nicolae Andrei Cristian 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Papuc David Alexandru 12277 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Petrescu Cristian 12091 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Andrei Mihai 10854 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Preda Ioan Alexandru 11518 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
Rath Razvan 12103 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
Rusu David Cristian 12111 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Vasile Adrian Florin 13308 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Masculin (22 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Faur Andreas 12617 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
Keller Eduard Mihai 15479 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Galati 99:99:99
Margarit Alexandru 12753 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Mihai Radu Alexandru 12648 2003 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Pocol David Samuel 14251 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Popescu Daniel 13671 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Feminin (29 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Andrei Mihaela Gisela 12609 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Butnaru Alexandra 15469 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99
Chita Andreea Elena 11302 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Crihana Denisa Cristina 13791 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Hordau Alexandra Melissa 12837 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Kratochwill Mateea Karina 13636 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Nae Claudia Maria 12021 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
Orban Kis Eszter 12550 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
Pantya Franciska 12309 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Pascu Diana Alexandra 12857 2003 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Preda Vilcu Teodora 13173 2003 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Sandu Ana Maria 10709 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
Scortea Ecaterina 12558 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
Siklodi Orsolya 12549 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
Tudora Maria Laura 13078 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Voicu Andra Maria 14269 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 8 400 m liber - open - Masculin (84 sportivi inscrisi)

Sportiv Cod An nastere Clubul Timp
Abit Emre 13328 2004 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
Alexandru Antonio Cosmin 13065 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
Andreica Denis 13501 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
Armasu Armand Andrei 14544 2004 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
Bejusca Adrian 13724 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bente Raul Bogdan 13723 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
Bungardean Razvan Andrei 13287 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
Cadar Andrei Alex. 13261 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
Catana Vlad Gheorghe 13341 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
Cazacu George Alin 13347 2004 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99