Cont
SCEC 2023

Rezultatele finale pentru Campionatul national - juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 m bras (15-16F custom)

1 Badita Cezar Alexandru LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 01:07:63 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona LBC - Liceul cu program sportiv Bacau 16 ani 01:14:49 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Prada Andrei Contantin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 01:09:35 Timp 623 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 01:15:77 Timp 1458 Cod 0 Puncte
3 Lancea Cosmin SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 17 ani 01:09:38 Timp 608 Cod 0 Puncte
3 Merscic Mirela Doina ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 15 ani 01:17:12 Timp 1615 Cod 0 Puncte
4 Jors Alexandru Lucian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 01:10:62 Timp 702 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 01:20:87 Timp 847 Cod 0 Puncte
5 Tudor Florin Octavian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:11:97 Timp 744 Cod 0 Puncte
5 Hayer Andreea Bianca SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 16 ani 01:22:60 Timp 915 Cod 0 Puncte
6 Nistor Catalin LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 01:12:36 Timp 684 Cod 0 Puncte
6 Lazar Olimpia MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 15 ani 01:23:10 Timp 341 Cod 0 Puncte
7 Palea Ciprian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 01:12:65 Timp 593 Cod 0 Puncte
7 Terigar Beatrice Gabriela SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 13 ani 01:23:28 Timp 1549 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Raluca LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:27:40 Timp 338 Cod 0 Puncte
8 Ivcovici Silviu LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 01:13:27 Timp 631 Cod 0 Puncte
9 Isac Laura Andreea LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:30:49 Timp 1635 Cod 0 Puncte
9 Marginean Valentin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:13:85 Timp 816 Cod 0 Puncte
10 Ivan Angelica SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 01:30:51 Timp 2197 Cod 0 Puncte
10 Coltoi Mircea LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:14:38 Timp 800 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Andrei Madalin ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 16 ani 01:16:12 Timp 920 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Stefan LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:16:80 Timp 685 Cod 0 Puncte
13 Brezae Marian Nicolae ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18 ani 01:16:80 Timp 4028 Cod 0 Puncte
14 Constantinescu Gabriel Oc SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 17 ani 01:18:01 Timp 630 Cod 0 Puncte
15 Bota Adrian Florin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 01:19:80 Timp 4057 Cod 0 Puncte
16 Stefan Alexandru Adrian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 01:26:18 Timp 946 Cod 0 Puncte
17 Chirchiboiu George Adrian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 01:30:29 Timp 2201 Cod 0 Puncte

2. 400 m liber (15-16F custom)

1 Coman Dragos Cristian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 04:02:68 Timp 585 Cod 0 Puncte
1 Potec Camelia Alina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 04:19:63 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 04:07:03 Timp 536 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona LBC - Liceul cu program sportiv Bacau 16 ani 04:19:86 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Amariei Lica Ciprian SCB - Sport Club Municipal Bacau 17 ani 04:15:90 Timp 594 Cod 0 Puncte
3 Puscasu Aida Daniela SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 04:40:90 Timp 829 Cod 0 Puncte
4 Voda Ioan Radu SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 04:18:36 Timp 620 Cod 0 Puncte
4 Giju Nicoleta Simona LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 04:44:97 Timp 3186 Cod 0 Puncte
5 Andrei Alina Manuela LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 04:47:58 Timp 330 Cod 0 Puncte
5 Rusu Traian Razvan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18 ani 04:20:01 Timp 522 Cod 0 Puncte
6 Buidan Adriana Onorica BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 04:48:14 Timp 309 Cod 0 Puncte
6 Andronescu Matei Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18 ani 04:21:43 Timp 525 Cod 0 Puncte
7 Ciobanu Elena Cristina LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 04:55:55 Timp 3181 Cod 0 Puncte
7 Negru Adrian Nicolae SCB - Sport Club Municipal Bacau 16 ani 04:22:26 Timp 674 Cod 0 Puncte
8 Negreanu Raluca Oana ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 14 ani 05:05:01 Timp 1141 Cod 0 Puncte
8 Malacu Constantin Laurent SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 15 ani 04:23:79 Timp 791 Cod 0 Puncte
9 Olteanu Lia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 05:12:33 Timp 249 Cod 0 Puncte
9 Jungheatu Bogdan Florin ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 17 ani 04:42:39 Timp 628 Cod 0 Puncte
10 Hristov Alina LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 05:14:09 Timp 229 Cod 0 Puncte
10 Manolea George Ciprian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 04:52:50 Timp 730 Cod 0 Puncte
11 Seicaru Claudiu DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 04:53:48 Timp 652 Cod 0 Puncte
12 Chirchiboiu George Adrian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 05:08:77 Timp 2201 Cod 0 Puncte

3. 100 m spate (15-16F custom)

1 Florea Razvan Ionut ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 17 ani 00:59:34 Timp 586 Cod 0 Puncte
1 Udroiu Raluca Antonina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 01:06:75 Timp 306 Cod 0 Puncte
2 Ardelean Dan SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 17 ani 01:00:43 Timp 589 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 01:07:70 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Miclaus Radu Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 01:01:84 Timp 591 Cod 0 Puncte
3 Orasanu Nicoleta LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 01:09:37 Timp 305 Cod 0 Puncte
4 Manolea Claudia Alina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 01:11:23 Timp 302 Cod 0 Puncte
4 Sava Adrian SCB - Sport Club Municipal Bacau 18 ani 01:02:93 Timp 540 Cod 0 Puncte
5 Ignat Mariana Cristina ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 01:11:26 Timp 244 Cod 0 Puncte
5 Lux Norbert Erwin SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 17 ani 01:05:26 Timp 598 Cod 0 Puncte
6 Radu Diana Mariana LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:14:82 Timp 350 Cod 0 Puncte
6 Fulea Iustin Aurel SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 01:05:39 Timp 610 Cod 0 Puncte
7 Manof Daniela Ruxandra LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:15:50 Timp 1064 Cod 0 Puncte
7 Oprea Dumitru Sorin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:05:46 Timp 2561 Cod 0 Puncte
8 Circoi Andreea Mona SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 13 ani 01:15:53 Timp 1541 Cod 0 Puncte
8 Burcea Emilian SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 14 ani 01:05:60 Timp 1177 Cod 0 Puncte
9 Ionescu Elena Emilia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:18:71 Timp 235 Cod 0 Puncte
9 Petho Andras Zoltan STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 17 ani 01:06:87 Timp 941 Cod 0 Puncte
10 Munteanu Mircea Mihai DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 01:06:99 Timp 599 Cod 0 Puncte
10 Ivan Angelica SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 01:18:97 Timp 2197 Cod 0 Puncte
11 Manolea George Ciprian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 01:11:79 Timp 730 Cod 0 Puncte
11 Andrei Diana Adriana MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 16 ani 01:22:51 Timp 858 Cod 0 Puncte
12 Seicaru Claudiu DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 01:12:82 Timp 652 Cod 0 Puncte
12 Mircea Diana Nicoleta ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 01:24:53 Timp 1110 Cod 0 Puncte
13 Constantinescu Gabriel Oc SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 17 ani 01:15:23 Timp 630 Cod 0 Puncte
14 Zamfir Victor Andrei ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 01:16:13 Timp 4336 Cod 0 Puncte
15 Stefan Alexandru Adrian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 01:16:42 Timp 946 Cod 0 Puncte
16 Brezae Radu Ioan ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 01:16:93 Timp 4334 Cod 0 Puncte
17 Franciuc Constantin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 01:16:97 Timp 818 Cod 0 Puncte
18 Abrudan Vlad ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 01:20:78 Timp 1088 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

4. 100 m fluture (17-18M custom)

1 Sica Mariana Lavinia DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 16 ani 01:03:04 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 18 ani 00:57:60 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 01:04:93 Timp 1458 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 00:58:03 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Orasanu Nicoleta LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 01:07:04 Timp 305 Cod 0 Puncte
3 Miclaus Radu Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 00:58:05 Timp 591 Cod 0 Puncte
4 Merscic Mirela Doina ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 15 ani 01:09:07 Timp 1615 Cod 0 Puncte
4 Ionescu Danes LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 00:58:52 Timp 536 Cod 0 Puncte
5 Andrei Alina Manuela LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:10:36 Timp 330 Cod 0 Puncte
5 Andronescu Matei Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18 ani 00:59:51 Timp 525 Cod 0 Puncte
6 Mustata Cristina Elena DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 14 ani 01:13:34 Timp 1330 Cod 0 Puncte
6 Coman Dragos Cristian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 01:01:03 Timp 585 Cod 0 Puncte
7 Mihalache Florin Valeriu LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 01:02:00 Timp 541 Cod 0 Puncte
7 Alexiu Raluca SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 01:14:43 Timp 257 Cod 0 Puncte
8 Palea Ciprian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 01:02:59 Timp 593 Cod 0 Puncte
8 Calin Fani Crinuta LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 01:16:37 Timp 3187 Cod 0 Puncte
9 Nodis Cristian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 01:02:70 Timp 528 Cod 0 Puncte
9 Biclineru Alina Felicia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:17:73 Timp 253 Cod 0 Puncte
10 Moise Adrian Valentin LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 18 ani 01:02:88 Timp 1006 Cod 0 Puncte
10 Bulanga Cristina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:20:11 Timp 344 Cod 0 Puncte
11 Petho Andras Zoltan STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 17 ani 01:03:51 Timp 941 Cod 0 Puncte
12 Seicaru Claudiu DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 01:04:27 Timp 652 Cod 0 Puncte
13 Jungheatu Bogdan Florin ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 17 ani 01:04:73 Timp 628 Cod 0 Puncte
14 Malacu Constantin Laurent SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 15 ani 01:04:93 Timp 791 Cod 0 Puncte
15 Mirea Costinel LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 17 ani 01:05:89 Timp 625 Cod 0 Puncte
16 Bota Adrian Florin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 01:07:32 Timp 4057 Cod 0 Puncte
17 Constantinescu Gabriel Oc SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 17 ani 01:12:01 Timp 630 Cod 0 Puncte
18 Manolea George Ciprian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 01:12:30 Timp 730 Cod 0 Puncte

5. 1500 m liber (17-18M custom)

1 Coman Dragos Cristian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 15:50:04 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 16:28:76 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Amariei Lica Ciprian SCB - Sport Club Municipal Bacau 17 ani 17:00:12 Timp 594 Cod 0 Puncte
4 Negru Adrian Nicolae SCB - Sport Club Municipal Bacau 16 ani 17:08:16 Timp 674 Cod 0 Puncte
5 Voda Ioan Radu SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 17:19:53 Timp 620 Cod 0 Puncte
6 Manolea George Ciprian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 19:02:96 Timp 730 Cod 0 Puncte
7 Seicaru Claudiu DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 19:43:72 Timp 652 Cod 0 Puncte
8 Chirchiboiu George Adrian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 20:54:53 Timp 2201 Cod 0 Puncte

6. 800 m liber (15-16F custom)

1 Potec Camelia Alina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 08:52:20 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Paduraru Simona LBC - Liceul cu program sportiv Bacau 16 ani 09:10:01 Timp 230 Cod 0 Puncte
3 Marginean Madalina SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 13 ani 09:28:56 Timp 1523 Cod 0 Puncte
4 Giju Nicoleta Simona LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 09:54:74 Timp 3186 Cod 0 Puncte
5 Buidan Adriana Onorica BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 09:59:57 Timp 309 Cod 0 Puncte
6 Ciobanu Elena Cristina LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 10:05:43 Timp 3181 Cod 0 Puncte
7 Ivan Angelica SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 11:13:06 Timp 2197 Cod 0 Puncte

7. 100 m mixt (17-18M custom)

1 SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 04:00:13 Timp 0 Puncte
2 LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:05:44 Timp 0 Puncte
3 LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 04:09:69 Timp 0 Puncte
4 LBR - Liceul cu program sportiv Braila 04:12:53 Timp 0 Puncte
5 SCB - Sport Club Municipal Bacau 04:18:20 Timp 0 Puncte
6 SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 04:25:03 Timp 0 Puncte
7 ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:48:13 Timp 0 Puncte
99 LBR - Liceul cu program sportiv Braila 04:19:90 Timp 0 Puncte

8. 200 m mixt (17-18M custom)

1 Paduraru Simona LBC - Liceul cu program sportiv Bacau 16 ani 02:22:46 Timp 230 Cod 0 Puncte
1 Badita Cezar Alexandru LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 02:07:50 Timp 547 Cod 0 Puncte
2 Hristov Alina LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 02:29:83 Timp 229 Cod 0 Puncte
2 Florea Razvan Ionut ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 17 ani 02:12:47 Timp 586 Cod 0 Puncte
3 Ignat Mariana Cristina ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 02:34:66 Timp 244 Cod 0 Puncte
3 Nodis Cristian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 02:16:69 Timp 528 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 02:37:64 Timp 847 Cod 0 Puncte
4 Lancea Cosmin SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 17 ani 02:18:01 Timp 608 Cod 0 Puncte
5 Marginean Valentin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:18:10 Timp 816 Cod 0 Puncte
5 Mustata Cristina Elena DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 14 ani 02:38:40 Timp 1330 Cod 0 Puncte
6 Palea Ciprian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 02:18:99 Timp 593 Cod 0 Puncte
6 Hayer Andreea Bianca SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 16 ani 02:42:02 Timp 915 Cod 0 Puncte
7 Rusu Traian Razvan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18 ani 02:22:13 Timp 522 Cod 0 Puncte
7 Manof Daniela Ruxandra LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:44:91 Timp 1064 Cod 0 Puncte
8 Ivcovici Silviu LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 02:23:60 Timp 631 Cod 0 Puncte
8 Circoi Andreea Mona SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 13 ani 02:47:28 Timp 1541 Cod 0 Puncte
9 Burcea Emilian SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 14 ani 02:24:44 Timp 1177 Cod 0 Puncte
9 Radu Diana Mariana LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:48:40 Timp 350 Cod 0 Puncte
10 Jors Alexandru Lucian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 02:26:21 Timp 702 Cod 0 Puncte
11 Nistor Catalin LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 02:27:81 Timp 684 Cod 0 Puncte
12 Lux Norbert Erwin SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 17 ani 02:29:61 Timp 598 Cod 0 Puncte
13 Munteanu Mircea Mihai DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 02:29:71 Timp 599 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Stefan LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:31:85 Timp 685 Cod 0 Puncte
15 Bota Adrian Florin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 02:34:17 Timp 4057 Cod 0 Puncte
16 Constantinescu Gabriel Oc SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 17 ani 02:37:41 Timp 630 Cod 0 Puncte
17 Brezae Marian Nicolae ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18 ani 02:40:41 Timp 4028 Cod 0 Puncte
18 Stefan Alexandru Adrian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 02:43:70 Timp 946 Cod 0 Puncte
19 Zamfir Victor Andrei ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 02:47:47 Timp 4336 Cod 0 Puncte

Ziua 3 sesiunea 1

9. 200 m bras (15-16F custom)

1 Badita Cezar Alexandru LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 02:27:72 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona LBC - Liceul cu program sportiv Bacau 16 ani 02:36:87 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Lancea Cosmin SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 17 ani 02:31:24 Timp 608 Cod 0 Puncte
2 Mocanu Diana Iuliana LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 02:48:20 Timp 1458 Cod 0 Puncte
3 Prada Andrei Contantin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 02:33:79 Timp 623 Cod 0 Puncte
3 Merscic Mirela Doina ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 15 ani 02:48:29 Timp 1615 Cod 0 Puncte
4 Jors Alexandru Lucian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 02:34:05 Timp 702 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 02:58:00 Timp 847 Cod 0 Puncte
5 Coltoi Mircea LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:34:34 Timp 800 Cod 0 Puncte
5 Lazar Olimpia MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 15 ani 02:58:50 Timp 341 Cod 0 Puncte
6 Tudor Florin Octavian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:34:66 Timp 744 Cod 0 Puncte
6 Hayer Andreea Bianca SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 16 ani 02:59:21 Timp 915 Cod 0 Puncte
7 Nistor Catalin LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 02:35:94 Timp 684 Cod 0 Puncte
7 Terigar Beatrice Gabriela SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 13 ani 03:03:08 Timp 1549 Cod 0 Puncte
8 Palea Ciprian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 02:38:17 Timp 593 Cod 0 Puncte
8 Ionescu Raluca LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 03:05:24 Timp 338 Cod 0 Puncte
9 Isac Laura Andreea LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 03:15:22 Timp 1635 Cod 0 Puncte
9 Ivcovici Silviu LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 02:39:21 Timp 631 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Stefan LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:40:37 Timp 685 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Andrei Madalin ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 16 ani 02:47:83 Timp 920 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Gabriel Oc SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 17 ani 02:50:06 Timp 630 Cod 0 Puncte
13 Bota Adrian Florin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 02:53:55 Timp 4057 Cod 0 Puncte
14 Brezae Marian Nicolae ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18 ani 02:53:95 Timp 4028 Cod 0 Puncte
15 Stefan Alexandru Adrian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 03:02:84 Timp 946 Cod 0 Puncte

10. 200 m liber (15-16F custom)

1 LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 09:31:84 Timp 0 Puncte
2 SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 08:07:51 Timp 0 Puncte
3 SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 08:14:11 Timp 0 Puncte
4 SCB - Sport Club Municipal Bacau 08:25:34 Timp 0 Puncte
5 LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 08:33:24 Timp 0 Puncte
99 LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 08:27:70 Timp 0 Puncte

11. 50 m liber (13-14F custom)

1 Mocanu Diana Iuliana LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 00:27:75 Timp 1458 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 18 ani 00:24:34 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Potoceanu Alexa SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 18 ani 00:24:89 Timp 533 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 00:27:81 Timp 314 Cod 0 Puncte
3 Coman Dragos Cristian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 00:25:13 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Negreanu Raluca Oana ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 14 ani 00:28:57 Timp 1141 Cod 0 Puncte
4 Andronescu Matei Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18 ani 00:25:39 Timp 525 Cod 0 Puncte
4 Puscasu Aida Daniela SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 00:28:58 Timp 829 Cod 0 Puncte
5 Mihalache Florin Valeriu LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 00:25:40 Timp 541 Cod 0 Puncte
5 Orasanu Nicoleta LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 00:28:93 Timp 305 Cod 0 Puncte
6 Pop Doru Calin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:25:70 Timp 592 Cod 0 Puncte
6 Giju Nicoleta Simona LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 00:29:12 Timp 3186 Cod 0 Puncte
7 Nodis Cristian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 00:25:78 Timp 528 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Manuela LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 00:29:21 Timp 330 Cod 0 Puncte
8 Jors Alexandru Lucian SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 16 ani 00:26:06 Timp 702 Cod 0 Puncte
8 Ignat Mariana Cristina ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 00:29:74 Timp 244 Cod 0 Puncte
9 Ivan Angelica SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 00:30:98 Timp 2197 Cod 0 Puncte
9 Prada Andrei Contantin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 00:26:27 Timp 623 Cod 0 Puncte
10 Stefan Alina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 14 ani 00:31:18 Timp 4700 Cod 0 Puncte
10 Maestru Alexandru Felix LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 00:26:38 Timp 710 Cod 0 Puncte
11 Andrei Diana Adriana MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 16 ani 00:31:60 Timp 858 Cod 0 Puncte
11 Miclaus Radu Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 00:26:41 Timp 591 Cod 0 Puncte
12 Alexiu Raluca SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 00:31:61 Timp 257 Cod 0 Puncte
12 Munteanu Mircea Mihai DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 00:26:47 Timp 599 Cod 0 Puncte
13 Stan Ioana Cristina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 00:31:68 Timp 1634 Cod 0 Puncte
13 Voda Ioan Radu SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 00:26:51 Timp 620 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Lia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 00:31:77 Timp 249 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Danes LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 00:26:66 Timp 536 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Elena Emilia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 00:31:79 Timp 235 Cod 0 Puncte
15 Moise Adrian Valentin LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 18 ani 00:26:73 Timp 1006 Cod 0 Puncte
16 Burcea Emilian SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 14 ani 00:27:06 Timp 1177 Cod 0 Puncte
16 Lohan Ioana Alina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 14 ani 00:31:86 Timp 1269 Cod 0 Puncte
17 Mirea Costinel LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 17 ani 00:27:10 Timp 625 Cod 0 Puncte
17 Biclineru Alina Felicia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 00:32:58 Timp 253 Cod 0 Puncte
18 Manolea George Ciprian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 00:27:11 Timp 730 Cod 0 Puncte
18 Lazar Olimpia MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 15 ani 00:34:12 Timp 341 Cod 0 Puncte
19 Chirvasoiu Mihai Teodor LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 00:27:24 Timp 905 Cod 0 Puncte
19 Bulanga Cristina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 00:34:24 Timp 344 Cod 0 Puncte
20 Marginean Valentin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 00:27:26 Timp 816 Cod 0 Puncte
20 Mircea Diana Nicoleta ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 00:34:30 Timp 1110 Cod 0 Puncte
21 Rusu Traian Razvan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18 ani 00:27:27 Timp 522 Cod 0 Puncte
22 Brezae Marian Nicolae ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18 ani 00:27:43 Timp 4028 Cod 0 Puncte
23 Malacu Constantin Laurent SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 15 ani 00:27:48 Timp 791 Cod 0 Puncte
24 Seicaru Claudiu DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 00:27:54 Timp 652 Cod 0 Puncte
25 Jungheatu Bogdan Florin ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 17 ani 00:27:56 Timp 628 Cod 0 Puncte
26 Ionescu Stefan Cristian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 00:27:71 Timp 780 Cod 0 Puncte
27 Franciuc Constantin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 00:27:86 Timp 818 Cod 0 Puncte
28 Albu Lavinius Lucian SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 00:28:02 Timp 634 Cod 0 Puncte
29 Constantinescu Gabriel Oc SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 17 ani 00:28:29 Timp 630 Cod 0 Puncte
30 Brezae Radu Ioan ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 00:28:92 Timp 4334 Cod 0 Puncte
31 Burcea Gheorghe Silviu LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 00:29:18 Timp 2565 Cod 0 Puncte
32 Lupu Mihai Iosif MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 16 ani 00:29:25 Timp 1341 Cod 0 Puncte
33 Bota Adrian Florin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 00:29:42 Timp 4057 Cod 0 Puncte
34 Stefan Alexandru Adrian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 00:29:99 Timp 946 Cod 0 Puncte
35 Zamfir Victor Andrei ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 00:30:11 Timp 4336 Cod 0 Puncte
36 Chirchiboiu George Adrian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 00:30:60 Timp 2201 Cod 0 Puncte

12. 200 m spate (15-16F custom)

1 Udroiu Raluca Antonina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 02:19:29 Timp 306 Cod 0 Puncte
1 Florea Razvan Ionut ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 17 ani 02:07:19 Timp 586 Cod 0 Puncte
2 Potec Camelia Alina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 02:19:59 Timp 314 Cod 0 Puncte
2 Ardelean Dan SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 17 ani 02:09:03 Timp 589 Cod 0 Puncte
3 Manolea Claudia Alina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 02:27:06 Timp 302 Cod 0 Puncte
3 Sava Adrian SCB - Sport Club Municipal Bacau 18 ani 02:13:31 Timp 540 Cod 0 Puncte
4 Hristov Alina LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 02:28:32 Timp 229 Cod 0 Puncte
4 Lux Norbert Erwin SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 17 ani 02:18:14 Timp 598 Cod 0 Puncte
5 Ignat Mariana Cristina ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 02:33:29 Timp 244 Cod 0 Puncte
5 Malacu Constantin Laurent SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 15 ani 02:20:34 Timp 791 Cod 0 Puncte
6 Buidan Adriana Onorica BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 02:33:61 Timp 309 Cod 0 Puncte
6 Fulea Iustin Aurel SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 02:20:63 Timp 610 Cod 0 Puncte
7 Manof Daniela Ruxandra LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:40:66 Timp 1064 Cod 0 Puncte
7 Oprea Dumitru Sorin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:21:75 Timp 2561 Cod 0 Puncte
8 Petho Andras Zoltan STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 17 ani 02:22:52 Timp 941 Cod 0 Puncte
8 Circoi Andreea Mona SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 13 ani 02:43:01 Timp 1541 Cod 0 Puncte
9 Radu Diana Mariana LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:43:14 Timp 350 Cod 0 Puncte
9 Burcea Emilian SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 14 ani 02:23:62 Timp 1177 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Elena Emilia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:47:69 Timp 235 Cod 0 Puncte
10 Munteanu Mircea Mihai DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 02:29:42 Timp 599 Cod 0 Puncte
11 Ivan Angelica SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 02:49:07 Timp 2197 Cod 0 Puncte
11 Manolea George Ciprian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 02:36:21 Timp 730 Cod 0 Puncte
12 Mircea Diana Nicoleta ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 02:55:76 Timp 1110 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Gabriel Oc SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 17 ani 02:36:32 Timp 630 Cod 0 Puncte
13 Andrei Diana Adriana MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 16 ani 03:01:97 Timp 858 Cod 0 Puncte
13 Stefan Alexandru Adrian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 02:40:93 Timp 946 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Lia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 03:09:25 Timp 249 Cod 0 Puncte
14 Zamfir Victor Andrei ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 02:47:80 Timp 4336 Cod 0 Puncte
15 Franciuc Constantin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 02:48:02 Timp 818 Cod 0 Puncte
16 Brezae Radu Ioan ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 02:50:19 Timp 4334 Cod 0 Puncte
17 Abrudan Vlad ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 02:59:62 Timp 1088 Cod 0 Puncte

Ziua 4 sesiunea 1

13. 200 m fluture (17-18M custom)

1 Sica Mariana Lavinia DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 16 ani 02:17:87 Timp 247 Cod 0 Puncte
1 Miclaus Radu Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 02:07:65 Timp 591 Cod 0 Puncte
2 Ciobanu Elena Cristina LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 02:34:19 Timp 3181 Cod 0 Puncte
2 Maestru Alexandru Felix LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:11:26 Timp 710 Cod 0 Puncte
3 Calin Fani Crinuta LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 02:40:69 Timp 3187 Cod 0 Puncte
3 Nodis Cristian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 02:14:86 Timp 528 Cod 0 Puncte
4 Orasanu Nicoleta LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 02:46:97 Timp 305 Cod 0 Puncte
4 Lancea Cosmin SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 17 ani 02:17:43 Timp 608 Cod 0 Puncte
5 Alexiu Raluca SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 16 ani 02:48:60 Timp 257 Cod 0 Puncte
5 Petho Andras Zoltan STG - Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 17 ani 02:20:96 Timp 941 Cod 0 Puncte
6 Olteanu Lia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:51:45 Timp 249 Cod 0 Puncte
6 Jungheatu Bogdan Florin ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 17 ani 02:22:97 Timp 628 Cod 0 Puncte
7 Seicaru Claudiu DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 02:30:87 Timp 652 Cod 0 Puncte
8 Bota Adrian Florin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 02:31:75 Timp 4057 Cod 0 Puncte

14. 100 m liber (17-18M custom)

1 Potec Camelia Alina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 00:58:26 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Dalea Petru Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 18 ani 00:52:80 Timp 535 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 15 ani 01:00:28 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Coman Dragos Cristian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 00:53:58 Timp 585 Cod 0 Puncte
3 Florea Razvan Ionut ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 17 ani 00:53:87 Timp 586 Cod 0 Puncte
3 Mocanu Diana Iuliana LBR - Liceul cu program sportiv Braila 13 ani 01:00:66 Timp 1458 Cod 0 Puncte
4 Potoceanu Alexa SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 18 ani 00:54:05 Timp 533 Cod 0 Puncte
4 Puscasu Aida Daniela SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 01:01:41 Timp 829 Cod 0 Puncte
5 Ionescu Danes LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 00:55:06 Timp 536 Cod 0 Puncte
5 Giju Nicoleta Simona LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 01:01:87 Timp 3186 Cod 0 Puncte
6 Andronescu Matei Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18 ani 00:55:41 Timp 525 Cod 0 Puncte
6 Negreanu Raluca Oana ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 14 ani 01:01:94 Timp 1141 Cod 0 Puncte
7 Pop Doru Calin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:55:95 Timp 592 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Manuela LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:02:66 Timp 330 Cod 0 Puncte
8 Prada Andrei Contantin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 00:57:05 Timp 623 Cod 0 Puncte
8 Orasanu Nicoleta LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 01:06:09 Timp 305 Cod 0 Puncte
9 Palea Ciprian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 00:57:15 Timp 593 Cod 0 Puncte
9 Ignat Mariana Cristina ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 01:06:22 Timp 244 Cod 0 Puncte
10 Hayer Andreea Bianca SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 16 ani 01:06:43 Timp 915 Cod 0 Puncte
10 Ivcovici Silviu LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 00:57:45 Timp 631 Cod 0 Puncte
11 Hristov Alina LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 01:08:37 Timp 229 Cod 0 Puncte
11 Voda Ioan Radu SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 00:57:56 Timp 620 Cod 0 Puncte
12 Manof Daniela Ruxandra LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:08:87 Timp 1064 Cod 0 Puncte
12 Rusu Traian Razvan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18 ani 00:57:66 Timp 522 Cod 0 Puncte
13 Lohan Ioana Alina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 14 ani 01:09:36 Timp 1269 Cod 0 Puncte
13 Munteanu Mircea Mihai DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 17 ani 00:58:55 Timp 599 Cod 0 Puncte
14 Ivan Angelica SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 01:09:56 Timp 2197 Cod 0 Puncte
14 Fulea Iustin Aurel SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 00:58:80 Timp 610 Cod 0 Puncte
15 Andrei Diana Adriana MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 16 ani 01:10:45 Timp 858 Cod 0 Puncte
15 Moise Adrian Valentin LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 18 ani 00:59:11 Timp 1006 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Elena Emilia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:10:53 Timp 235 Cod 0 Puncte
16 Mihalache Florin Valeriu LBR - Liceul cu program sportiv Braila 18 ani 00:59:28 Timp 541 Cod 0 Puncte
17 Circoi Andreea Mona SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 13 ani 01:11:40 Timp 1541 Cod 0 Puncte
17 Burcea Emilian SS7 - Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 14 ani 00:59:49 Timp 1177 Cod 0 Puncte
18 Radu Diana Mariana LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:11:54 Timp 350 Cod 0 Puncte
18 Catichi Cristian Vasile LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:00:21 Timp 673 Cod 0 Puncte
19 Stan Ioana Cristina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:12:26 Timp 1634 Cod 0 Puncte
19 Chirvasoiu Mihai Teodor LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 01:00:27 Timp 905 Cod 0 Puncte
20 Malacu Constantin Laurent SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 15 ani 01:00:32 Timp 791 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Raluca LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:13:00 Timp 338 Cod 0 Puncte
21 Brezae Marian Nicolae ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18 ani 01:00:46 Timp 4028 Cod 0 Puncte
21 Bulanga Cristina LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:13:58 Timp 344 Cod 0 Puncte
22 Ionescu Stefan Cristian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:00:57 Timp 780 Cod 0 Puncte
22 Mircea Diana Nicoleta ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 01:14:82 Timp 1110 Cod 0 Puncte
23 Manolea George Ciprian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 01:00:91 Timp 730 Cod 0 Puncte
24 Mirea Costinel LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 17 ani 01:01:00 Timp 625 Cod 0 Puncte
25 Albu Lavinius Lucian SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 01:01:09 Timp 634 Cod 0 Puncte
26 Burcea Gheorghe Silviu LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 01:02:30 Timp 2565 Cod 0 Puncte
27 Brezae Radu Ioan ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 01:03:76 Timp 4334 Cod 0 Puncte
28 Lux Norbert Erwin SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 17 ani 01:03:97 Timp 598 Cod 0 Puncte
29 Franciuc Constantin ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 01:04:31 Timp 818 Cod 0 Puncte
30 Lupu Mihai Iosif MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 16 ani 01:04:44 Timp 1341 Cod 0 Puncte
31 Gheorghe Stefan LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 01:04:82 Timp 685 Cod 0 Puncte
32 Stefan Alexandru Adrian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 01:05:89 Timp 946 Cod 0 Puncte
33 Constantinescu Gabriel Oc SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 17 ani 01:06:42 Timp 630 Cod 0 Puncte
34 Abrudan Vlad ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 01:06:86 Timp 1088 Cod 0 Puncte
35 Zamfir Victor Andrei ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 17 ani 01:08:23 Timp 4336 Cod 0 Puncte
36 Chirchiboiu George Adrian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 01:09:89 Timp 2201 Cod 0 Puncte
37 Badita Cezar Alexandru LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 01:13:48 Timp 547 Cod 0 Puncte

Ziua 5 sesiunea 1

15. 100 m liber (17-18M custom)

1 SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 03:38:48 Timp 0 Puncte
2 LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:40:79 Timp 0 Puncte
3 SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:49:67 Timp 0 Puncte
4 SCB - Sport Club Municipal Bacau 03:51:81 Timp 0 Puncte
5 LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:55:56 Timp 0 Puncte
6 LBR - Liceul cu program sportiv Braila 04:00:55 Timp 0 Puncte
7 ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:14:15 Timp 0 Puncte
99 LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 03:53:13 Timp 0 Puncte

16. 200 m liber (15-16F custom)

1 Potec Camelia Alina LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 02:04:05 Timp 314 Cod 0 Puncte
1 Coman Dragos Cristian LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 01:53:91 Timp 585 Cod 0 Puncte
2 Merscic Mirela Doina ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 15 ani 02:09:89 Timp 1615 Cod 0 Puncte
2 Ionescu Danes LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 01:56:06 Timp 536 Cod 0 Puncte
3 Puscasu Aida Daniela SCB - Sport Club Municipal Bacau 15 ani 02:13:29 Timp 829 Cod 0 Puncte
3 Dalea Petru Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 18 ani 01:56:59 Timp 535 Cod 0 Puncte
4 Florea Razvan Ionut ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 17 ani 02:00:07 Timp 586 Cod 0 Puncte
4 Giju Nicoleta Simona LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 15 ani 02:13:44 Timp 3186 Cod 0 Puncte
5 Potoceanu Alexa SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 18 ani 02:01:73 Timp 533 Cod 0 Puncte
5 Andrei Alina Manuela LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:16:49 Timp 330 Cod 0 Puncte
6 Amariei Lica Ciprian SCB - Sport Club Municipal Bacau 17 ani 02:02:82 Timp 594 Cod 0 Puncte
6 Negreanu Raluca Oana ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 14 ani 02:17:83 Timp 1141 Cod 0 Puncte
7 Ardelean Dan SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 17 ani 02:03:62 Timp 589 Cod 0 Puncte
7 Buidan Adriana Onorica BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 02:19:10 Timp 309 Cod 0 Puncte
8 Orasanu Nicoleta LBR - Liceul cu program sportiv Braila 15 ani 02:24:93 Timp 305 Cod 0 Puncte
8 Rusu Traian Razvan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 18 ani 02:03:70 Timp 522 Cod 0 Puncte
9 Hayer Andreea Bianca SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 16 ani 02:25:61 Timp 915 Cod 0 Puncte
9 Ivcovici Silviu LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 02:03:82 Timp 631 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Lia LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:29:62 Timp 249 Cod 0 Puncte
10 Pop Doru Calin LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 02:04:11 Timp 592 Cod 0 Puncte
11 Manof Daniela Ruxandra LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:32:27 Timp 1064 Cod 0 Puncte
11 Voda Ioan Radu SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 02:04:27 Timp 620 Cod 0 Puncte
12 Prada Andrei Contantin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 17 ani 02:05:44 Timp 623 Cod 0 Puncte
12 Radu Diana Mariana LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 15 ani 02:34:81 Timp 350 Cod 0 Puncte
13 Maestru Alexandru Felix LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:05:49 Timp 710 Cod 0 Puncte
13 Ivan Angelica SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 02:36:09 Timp 2197 Cod 0 Puncte
14 Andronescu Matei Andrei SPL - Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18 ani 02:07:03 Timp 525 Cod 0 Puncte
14 Circoi Andreea Mona SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 13 ani 02:36:79 Timp 1541 Cod 0 Puncte
15 Fulea Iustin Aurel SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 02:07:90 Timp 610 Cod 0 Puncte
15 Terigar Beatrice Gabriela SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 13 ani 02:38:15 Timp 1549 Cod 0 Puncte
16 Oprea Dumitru Sorin LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:09:99 Timp 2561 Cod 0 Puncte
16 Mircea Diana Nicoleta ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 15 ani 02:42:18 Timp 1110 Cod 0 Puncte
17 Malacu Constantin Laurent SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 15 ani 02:10:30 Timp 791 Cod 0 Puncte
18 Moise Adrian Valentin LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 18 ani 02:10:95 Timp 1006 Cod 0 Puncte
19 Chirvasoiu Mihai Teodor LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 02:12:28 Timp 905 Cod 0 Puncte
20 Petrescu Andrei Madalin ECT - Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 16 ani 02:15:75 Timp 920 Cod 0 Puncte
21 Gheorghe Stefan LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 16 ani 02:17:34 Timp 685 Cod 0 Puncte
22 Brezae Marian Nicolae ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 18 ani 02:18:03 Timp 4028 Cod 0 Puncte
23 Manolea George Ciprian SGL - Clubul Sportiv Scolar Galati 16 ani 02:18:86 Timp 730 Cod 0 Puncte
24 Lupu Mihai Iosif MTM - Clubul Sportiv Municipal Timisoara 16 ani 02:27:67 Timp 1341 Cod 0 Puncte
25 Chirchiboiu George Adrian SS2 - Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 14 ani 02:34:48 Timp 2201 Cod 0 Puncte

17. 400 m mixt (17-18M custom)

1 Badita Cezar Alexandru LST - Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 18 ani 04:31:12 Timp 547 Cod 0 Puncte
1 Paduraru Simona LBC - Liceul cu program sportiv Bacau 16 ani 04:59:43 Timp 230 Cod 0 Puncte
2 Miclaus Radu Ioan SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 04:49:32 Timp 591 Cod 0 Puncte
2 Udroiu Raluca Antonina CPT - Clubul Sportiv Municipal PITESTI 15 ani 05:05:83 Timp 306 Cod 0 Puncte
3 Nodis Cristian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 18 ani 04:55:48 Timp 528 Cod 0 Puncte
3 Hristov Alina LPT - Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 16 ani 05:23:06 Timp 229 Cod 0 Puncte
4 Bere Anamaria BAM - Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 15 ani 05:23:25 Timp 847 Cod 0 Puncte
4 Palea Ciprian Vasile LBM - Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17 ani 04:57:86 Timp 593 Cod 0 Puncte
5 Ignat Mariana Cristina ALB - Liceul cu program sportiv Alba Iulia 16 ani 05:38:75 Timp 244 Cod 0 Puncte
5 Lancea Cosmin SAR - Clubul Sportiv Scolar ARAD 17 ani 04:58:21 Timp 608 Cod 0 Puncte
6 Ilie Florin SCB - Sport Club Municipal Bacau 14 ani 05:06:58 Timp 1179 Cod 0 Puncte
7 Schreiber Liviu Catalin DTS - Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 16 ani 05:10:78 Timp 715 Cod 0 Puncte
8 Jungheatu Bogdan Florin ABV - SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 17 ani 05:14:02 Timp 628 Cod 0 Puncte
9 Nistor Catalin LBR - Liceul cu program sportiv Braila 16 ani 05:18:15 Timp 684 Cod 0 Puncte
10 Albu Lavinius Lucian SSB - Clubul Sportiv Scolar Sibiu 17 ani 05:19:91 Timp 634 Cod 0 Puncte
11 Dalea Petru Flavius SRT - Clubul Sportiv Scolar Resita 18 ani 05:42:61 Timp 535 Cod 0 Puncte