Cont

Rezultatele finale pentru Campionatul national in bazin 25 m, seniori, tineret, juniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 m fluture (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:23:88 Timp 12721 Cod 0 Puncte
1 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:23:88 Timp 12614 Cod 0 Puncte
1 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:23:88 Timp 7672 Cod 0 Puncte
2 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:21 Timp 10702 Cod 0 Puncte
3 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:25 Timp 9723 Cod 0 Puncte
4 Rednic Eduard Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:47 Timp 17212 Cod 0 Puncte
5 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:24:60 Timp 12963 Cod 0 Puncte
6 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:62 Timp 12891 Cod 0 Puncte
7 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:80 Timp 13264 Cod 0 Puncte
7 Mihai David Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:80 Timp 14104 Cod 0 Puncte
8 Mihalache Vlad Stefan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:25:35 Timp 14593 Cod 0 Puncte
9 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:25:52 Timp 12547 Cod 0 Puncte
10 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:54 Timp 13803 Cod 0 Puncte
11 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:25:60 Timp 14464 Cod 0 Puncte
12 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:80 Timp 12855 Cod 0 Puncte
13 Adam Robert Sport Club Municipal Bacau 00:25:91 Timp 14130 Cod 0 Puncte
14 Bizau Patrik Raul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:97 Timp 15531 Cod 0 Puncte
15 Stefanescu Bogdan Alex. Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:98 Timp 12297 Cod 0 Puncte
16 Vaipan Radu Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:03 Timp 11060 Cod 0 Puncte
17 Ancuta Alexandru Vasile Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:03 Timp 7793 Cod 0 Puncte
18 Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:08 Timp 13639 Cod 0 Puncte
19 Caravan Bogdan Andrei Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:26:16 Timp 11491 Cod 0 Puncte
20 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:23 Timp 12847 Cod 0 Puncte
21 Dancanet Emil Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:28 Timp 13649 Cod 0 Puncte
22 Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:31 Timp 11295 Cod 0 Puncte
23 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:35 Timp 13577 Cod 0 Puncte
24 Salajan Marck Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:36 Timp 13048 Cod 0 Puncte
25 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:51 Timp 14972 Cod 0 Puncte
26 Pricop Vlad Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:58 Timp 13847 Cod 0 Puncte
27 Hriscu Rares Sport Club Municipal Bacau 00:26:58 Timp 15396 Cod 0 Puncte
28 Tanase Daniel Vasile Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:62 Timp 15459 Cod 0 Puncte
29 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:26:70 Timp 15552 Cod 0 Puncte
30 Mistireanu Iustin Teodor Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:75 Timp 13030 Cod 0 Puncte
31 Koncz Nimrod Kalman Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:76 Timp 14560 Cod 0 Puncte
32 Crisan David Clubul Sportiv Municipal Arad 00:26:80 Timp 13191 Cod 0 Puncte
33 Gergely Ferenc Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:26:98 Timp 13122 Cod 0 Puncte
34 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:07 Timp 13099 Cod 0 Puncte
35 Chira Sergiu Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:08 Timp 13766 Cod 0 Puncte
36 Cionca Luca Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:27:10 Timp 15149 Cod 0 Puncte
37 Pech Eduard Daniel Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:10 Timp 9829 Cod 0 Puncte
38 Petre Narcis Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:10 Timp 13423 Cod 0 Puncte
39 Cseh Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:12 Timp 15532 Cod 0 Puncte
40 Stoica Andrei Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:18 Timp 11834 Cod 0 Puncte
41 Bucur Andreas Alin As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:27:18 Timp 14608 Cod 0 Puncte
42 Rotaru Vlad Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:21 Timp 12777 Cod 0 Puncte
43 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:33 Timp 13298 Cod 0 Puncte
44 Tanase Gheorghe Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:36 Timp 15735 Cod 0 Puncte
45 Satnoianu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:27:39 Timp 15130 Cod 0 Puncte
46 Lancea Cosmin Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:27:40 Timp 608 Cod 0 Puncte
47 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:46 Timp 12330 Cod 0 Puncte
48 Deac Stefan Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:27:49 Timp 19145 Cod 0 Puncte
49 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:58 Timp 13075 Cod 0 Puncte
50 Balu Victor Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:63 Timp 13647 Cod 0 Puncte
51 Roman David Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:69 Timp 14182 Cod 0 Puncte
52 Petrache Darius Catalin Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:69 Timp 13321 Cod 0 Puncte
53 Barbul Zetea Luca Vasile Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:75 Timp 13259 Cod 0 Puncte
54 Preda Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:78 Timp 13959 Cod 0 Puncte
55 Lazar Andrei Remus Clubul Sportiv Targoviste 00:27:88 Timp 15662 Cod 0 Puncte
56 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:27:91 Timp 15285 Cod 0 Puncte
57 Benghiac Eric Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:28:03 Timp 15781 Cod 0 Puncte
58 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:09 Timp 15643 Cod 0 Puncte
59 Neamtu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:19 Timp 14031 Cod 0 Puncte
60 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:28:19 Timp 12999 Cod 0 Puncte
61 Niculae Alexei Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:28:24 Timp 14270 Cod 0 Puncte
62 Farkas Cristopher Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:32 Timp 14420 Cod 0 Puncte
63 Podeanu Andrei Stefan Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:38 Timp 13384 Cod 0 Puncte
64 Padurariu Mihai Denis Sport Club Municipal Bacau 00:28:47 Timp 13510 Cod 0 Puncte
65 Sipoteanu Alexandru Ionut Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:28:55 Timp 13076 Cod 0 Puncte
66 Andrei Mihai Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:70 Timp 15441 Cod 0 Puncte
67 Romaniuc Vladimir As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:28:84 Timp 16323 Cod 0 Puncte
68 Radoi Rares Nicolae Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:19 Timp 15079 Cod 0 Puncte
69 Matei Vlad Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:29:47 Timp 14607 Cod 0 Puncte
70 Raicu Badea Gabriel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:64 Timp 13093 Cod 0 Puncte
71 Ceausescu Horia Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:94 Timp 14200 Cod 0 Puncte
72 Amuza Leonard Andrei Clubul Sportiv Targoviste 00:30:16 Timp 17116 Cod 0 Puncte
73 Birghilescu Alexandru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:30:17 Timp 15276 Cod 0 Puncte
74 Rotaru Silviu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:64 Timp 15064 Cod 0 Puncte
75 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:66 Timp 13954 Cod 0 Puncte
76 Ene Denis Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:31:16 Timp 17892 Cod 0 Puncte
77 Panait Paul Dragos Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:18 Timp 15102 Cod 0 Puncte
78 Toma Mina Atal Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:22 Timp 14751 Cod 0 Puncte
79 Haidu Roland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:36 Timp 14248 Cod 0 Puncte
80 Morjolic Liviu As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:42 Timp 15508 Cod 0 Puncte
81 Rusu Andrei Eugen Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:45 Timp 17169 Cod 0 Puncte
82 Alexandrescu Denis Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:32:68 Timp 14760 Cod 0 Puncte
83 Tudor David Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:89 Timp 17205 Cod 0 Puncte
84 Mocanu Vlad Octavian As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:33:21 Timp 17048 Cod 0 Puncte
85 Timofan Rares Florin As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:35:22 Timp 17679 Cod 0 Puncte
86 Poplacenel Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:35:98 Timp 15071 Cod 0 Puncte
87 Stancu Vlad Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 88:88:88 Timp 13962 Cod 0 Puncte
88 Bajko Zalan Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99 Timp 15890 Cod 0 Puncte
89 Raducanu Nicolae Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99 Timp 14756 Cod 0 Puncte
90 Preda Cosmin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99 Timp 13531 Cod 0 Puncte

2. 200 m spate (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 02:01:48 Timp 12721 Cod 0 Puncte
2 Cojocaru Carol Mihai Sport Club Municipal Bacau 02:01:53 Timp 14789 Cod 0 Puncte
3 Constantinescu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:02:69 Timp 15525 Cod 0 Puncte
4 Pandele Alexandru Edward Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:93 Timp 14281 Cod 0 Puncte
5 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:07:15 Timp 12855 Cod 0 Puncte
6 Dumitrache Gabriel Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:96 Timp 11598 Cod 0 Puncte
7 Nagy Nandor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:09:17 Timp 15191 Cod 0 Puncte
8 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:09:48 Timp 13052 Cod 0 Puncte
9 Cojanu Albert Gabriel Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:11:16 Timp 22102 Cod 0 Puncte
10 Boboc Emanoel Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:11:58 Timp 13853 Cod 0 Puncte
11 Stancel Lukas Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:12:98 Timp 15026 Cod 0 Puncte
12 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:24 Timp 13577 Cod 0 Puncte
13 Marinescu Darius Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 02:13:33 Timp 12432 Cod 0 Puncte
14 Ghionu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 02:14:64 Timp 13460 Cod 0 Puncte
15 Firu Lucian Mihai Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:15:98 Timp 13170 Cod 0 Puncte
16 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:10 Timp 14986 Cod 0 Puncte
17 Seksi Luca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:16:37 Timp 15280 Cod 0 Puncte
18 Rachieru Stefan Razvan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:16:75 Timp 13947 Cod 0 Puncte
19 Miclea Dragos Iulian Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:17:62 Timp 19088 Cod 0 Puncte
20 Toma Mihai Cosmin Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:18:15 Timp 14449 Cod 0 Puncte
21 Krizbai Negru Robert Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:18:39 Timp 15031 Cod 0 Puncte
22 Mihalcu Adam Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:19:70 Timp 14990 Cod 0 Puncte
23 Florea Razvan Stefan Liceul cu program sportiv Braila 02:21:78 Timp 14392 Cod 0 Puncte
24 Cuntan Eduard Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:27:09 Timp 15906 Cod 0 Puncte

3. 100 m liber (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Stoica C-Tin George Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:80 Timp 10736 Cod 0 Puncte
2 Dinu Patrick Sebastian Clubul Sportiv Farul Constanta 00:49:53 Timp 13340 Cod 0 Puncte
3 Cozma Stefan Sport Club Municipal Bacau 00:50:32 Timp 14126 Cod 0 Puncte
4 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:62 Timp 13264 Cod 0 Puncte
5 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:91 Timp 10702 Cod 0 Puncte
6 Paturca Vlad Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:99 Timp 10375 Cod 0 Puncte
7 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:51:30 Timp 12166 Cod 0 Puncte
8 Stignei Denis Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:51:58 Timp 14102 Cod 0 Puncte
9 Bratulescu Iustinian ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:96 Timp 14300 Cod 0 Puncte
10 Adam Toma Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:02 Timp 12865 Cod 0 Puncte
11 Mihai David Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:52:16 Timp 14104 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Stefan Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:17 Timp 13961 Cod 0 Puncte
13 Icobescu Gabriel Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:52:18 Timp 12170 Cod 0 Puncte
14 Dobrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:54 Timp 14919 Cod 0 Puncte
15 Rad Lucas Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 00:52:72 Timp 14256 Cod 0 Puncte
16 Enache Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:26 Timp 13937 Cod 0 Puncte
17 Ilies Darius Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:53:28 Timp 12527 Cod 0 Puncte
18 Guinea Alexandru Ionut Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:43 Timp 11289 Cod 0 Puncte
19 Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:51 Timp 12330 Cod 0 Puncte
20 Lungu Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:53:52 Timp 13775 Cod 0 Puncte
21 Preda Luca Ioan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:53:70 Timp 13107 Cod 0 Puncte
22 Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 00:53:73 Timp 13334 Cod 0 Puncte
23 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:77 Timp 13577 Cod 0 Puncte
24 Satnoianu Andrei Clubul Sportiv Municipal Braila 00:53:79 Timp 15130 Cod 0 Puncte
25 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:53:85 Timp 14464 Cod 0 Puncte
26 Hriscu Rares Sport Club Municipal Bacau 00:54:01 Timp 15396 Cod 0 Puncte
27 Hotea Lucian Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:54:32 Timp 15108 Cod 0 Puncte
28 Dragota Etienne Laurentiu Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:54:64 Timp 12847 Cod 0 Puncte
29 Tanase Daniel Vasile Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:69 Timp 15459 Cod 0 Puncte
30 Melianu Nicolae Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:71 Timp 14437 Cod 0 Puncte
31 Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:54:72 Timp 8963 Cod 0 Puncte
32 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:54:80 Timp 15285 Cod 0 Puncte
33 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:54:89 Timp 15552 Cod 0 Puncte
34 Cionca Luca Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:54:97 Timp 15149 Cod 0 Puncte
35 Ionescu David Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:55:04 Timp 15520 Cod 0 Puncte
36 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:05 Timp 14972 Cod 0 Puncte
37 Petre Narcis Alexandru Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:11 Timp 13423 Cod 0 Puncte
38 Chira Sergiu Florin Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:55:13 Timp 13766 Cod 0 Puncte
39 M.Sediq Edris Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:14 Timp 15446 Cod 0 Puncte
40 Mistireanu Iustin Teodor Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:14 Timp 13030 Cod 0 Puncte
41 Cseh Andrei Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:34 Timp 15532 Cod 0 Puncte
42 Bugnar Horatiu Cristian Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:34 Timp 15553 Cod 0 Puncte
43 Baciu Denis Andrei Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:34 Timp 15183 Cod 0 Puncte
44 Anghel Horia Petru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:55:51 Timp 15529 Cod 0 Puncte
45 Farcas Andrei Ilie Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:55:54 Timp 14514 Cod 0 Puncte
46 Dumitru Mario Eduard Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:67 Timp 14238 Cod 0 Puncte
47 Lazar Nicolae Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:55:95 Timp 13598 Cod 0 Puncte
48 Sarbulescu Matei Gabriel Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:10 Timp 13298 Cod 0 Puncte
49 Stoian Andrei Constantin Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:23 Timp 17004 Cod 0 Puncte
50 Iaschiu Andrei As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:56:36 Timp 15443 Cod 0 Puncte
51 Bucur Andreas Alin As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:56:57 Timp 14608 Cod 0 Puncte
52 Radoi Rares Nicolae Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:56:66 Timp 15079 Cod 0 Puncte
53 Muraru Kaan Stefan Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:68 Timp 15517 Cod 0 Puncte
54 Bizau Patrik Raul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:79 Timp 15531 Cod 0 Puncte
55 Chira David Cristian Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:91 Timp 15643 Cod 0 Puncte
56 Lungu Sebastian Mihai Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:57:29 Timp 12999 Cod 0 Puncte
57 Roman David Nicolae Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:57:32 Timp 14182 Cod 0 Puncte
58 Stoica Robert Alex. Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:41 Timp 15321 Cod 0 Puncte
59 Buda Alexandru Gabriel Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:57:42 Timp 14169 Cod 0 Puncte
60 Benghiac Eric Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:57:47 Timp 15781 Cod 0 Puncte
61 Neamtu Alexandru Cristian Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:52 Timp 14031 Cod 0 Puncte
62 Talpes Ioan Vlad Palatul copiilor Constanta 00:57:61 Timp 15044 Cod 0 Puncte
63 Lazar Andrei Remus Clubul Sportiv Targoviste 00:57:71 Timp 15662 Cod 0 Puncte
64 Tanase Gheorghe Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:71 Timp 15735 Cod 0 Puncte
65 Andrei Mihai Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:57:78 Timp 15441 Cod 0 Puncte
66 Dervis Feysal Palatul copiilor Constanta 00:57:83 Timp 17609 Cod 0 Puncte
67 Balaci Alexandru Renovatio Sport Club Bucuresti 00:58:07 Timp 16449 Cod 0 Puncte
68 Badea Perlik Robert Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:14 Timp 13239 Cod 0 Puncte
69 Sipos Peter David Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:58:24 Timp 14362 Cod 0 Puncte
70 Nistor Darius Dragan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:58:58 Timp 15215 Cod 0 Puncte
71 Matei Vlad Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:58:61 Timp 14607 Cod 0 Puncte
72 Craciun Alis George As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:58:82 Timp 15116 Cod 0 Puncte
73 Postolache Eduardo Antoni Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:59:54 Timp 13954 Cod 0 Puncte
74 Mustata Daniel Alexandru Clubul Sportiv Performer 00:59:63 Timp 17002 Cod 0 Puncte
75 Panait Paul Dragos Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:59:71 Timp 15102 Cod 0 Puncte
76 Ceausescu Horia Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:76 Timp 14200 Cod 0 Puncte
77 Taga Mihnea Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:00:29 Timp 16084 Cod 0 Puncte
78 Miclea Dragos Iulian Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:00:57 Timp 19088 Cod 0 Puncte
79 Morjolic Liviu As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:00:66 Timp 15508 Cod 0 Puncte
80 Romaniuc Vladimir As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:00:80 Timp 16323 Cod 0 Puncte
81 Alexandrescu Denis Mihai Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:42 Timp 14760 Cod 0 Puncte
82 Haidu Roland Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:64 Timp 14248 Cod 0 Puncte
83 Birghilescu Alexandru Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:02:01 Timp 15276 Cod 0 Puncte
84 Rotaru Silviu Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:02:13 Timp 15064 Cod 0 Puncte
85 Toma Mina Atal Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:31 Timp 14751 Cod 0 Puncte
86 Bradean Rares Cristian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:02:32 Timp 14359 Cod 0 Puncte
87 Sandu Adrian Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:02:88 Timp 17090 Cod 0 Puncte
88 Gherman Alexis Nathan Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:03:12 Timp 22134 Cod 0 Puncte
89 Ciobanasu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:03:31 Timp 16012 Cod 0 Puncte
90 Ene Denis Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:03:70 Timp 17892 Cod 0 Puncte
91 Tudor David Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:04:22 Timp 17205 Cod 0 Puncte
92 Rusu Andrei Eugen Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:04:78 Timp 17169 Cod 0 Puncte
93 Cozma Andrei Mircea Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:13 Timp 14952 Cod 0 Puncte
94 Mocanu Vlad Octavian As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:08:17 Timp 17048 Cod 0 Puncte
95 Poplacenel Stefan Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:09:14 Timp 15071 Cod 0 Puncte
96 Timofan Rares Florin As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:11:20 Timp 17679 Cod 0 Puncte
97 Sandu Andrei Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:12:41 Timp 17089 Cod 0 Puncte
98 Raducanu Nicolae Daniel Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99 Timp 14756 Cod 0 Puncte
99 Preda Cosmin Gabriel Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99 Timp 13531 Cod 0 Puncte
100 Bajko Zalan Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99 Timp 15890 Cod 0 Puncte

4. 200 m mixt (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Popovici David Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:01:24 Timp 13322 Cod 0 Puncte
2 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:02:37 Timp 12963 Cod 0 Puncte
3 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:65 Timp 13326 Cod 0 Puncte
4 Simon Andrei Sebastian Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:04:90 Timp 8824 Cod 0 Puncte
5 Adam Robert Sport Club Municipal Bacau 02:05:63 Timp 14130 Cod 0 Puncte
6 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:07:36 Timp 12547 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:07:69 Timp 13424 Cod 0 Puncte
8 Grigore Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:10:44 Timp 12889 Cod 0 Puncte
9 Cojocaru Carol Mihai Sport Club Municipal Bacau 02:10:69 Timp 14789 Cod 0 Puncte
10 Luput Sebastian Mihai Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:11:01 Timp 15218 Cod 0 Puncte
11 Balaita Dragos Sport Club Municipal Bacau 02:11:57 Timp 14127 Cod 0 Puncte
12 Rosca Mihnea Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:87 Timp 15278 Cod 0 Puncte
13 Budiaci Vladimir Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:12:91 Timp 13931 Cod 0 Puncte
14 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:13:46 Timp 13075 Cod 0 Puncte
15 Radu Matei Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:14:45 Timp 13163 Cod 0 Puncte
16 Deac Stefan Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:15:94 Timp 19145 Cod 0 Puncte
17 Koncz Nimrod Kalman Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:16:47 Timp 14560 Cod 0 Puncte
18 Nae Adrian Gabriel Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:16:71 Timp 13272 Cod 0 Puncte
19 Niculaie David Andreas ACS Atena Sport Club Constanta 02:17:15 Timp 15045 Cod 0 Puncte
20 Bratu David Andrei Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:61 Timp 13743 Cod 0 Puncte
21 Rachieru Stefan Razvan Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:22:32 Timp 13947 Cod 0 Puncte
22 Preda Alexandru Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:22:86 Timp 13959 Cod 0 Puncte
23 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:34 Timp 14986 Cod 0 Puncte
24 Nistor Darius Dragan Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:25:05 Timp 15215 Cod 0 Puncte
25 Mures Rares Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:25:78 Timp 15264 Cod 0 Puncte
26 Radoi Rares Nicolae Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:28:61 Timp 15079 Cod 0 Puncte
27 Amuza Leonard Andrei Clubul Sportiv Targoviste 02:29:44 Timp 17116 Cod 0 Puncte
28 Ciobanasu Andrei Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:76 Timp 16012 Cod 0 Puncte
29 Miu Eduard Andrei Clubul Sportiv Universitar Pitesti 88:88:88 Timp 13802 Cod 0 Puncte
30 Adam Toma Clubul Sportiv Municipal Bacau 88:88:88 Timp 12865 Cod 0 Puncte
31 Tica Stefan Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99 Timp 14129 Cod 0 Puncte

5. 50 m bras (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:67 Timp 11021 Cod 0 Puncte
2 Bako Anastasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:34 Timp 13043 Cod 0 Puncte
3 Maticiuc Alexandra CSM Corona Brasov 00:33:51 Timp 13609 Cod 0 Puncte
4 Verciuc Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:54 Timp 13965 Cod 0 Puncte
5 Vass Brigitta Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:33:74 Timp 16348 Cod 0 Puncte
5 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:33:74 Timp 14088 Cod 0 Puncte
6 Fabian Sara Julia Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:78 Timp 14911 Cod 0 Puncte
7 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:34:17 Timp 13792 Cod 0 Puncte
8 Boleacu Paula Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:24 Timp 15870 Cod 0 Puncte
9 Gorecki Andra Denisa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:36 Timp 13101 Cod 0 Puncte
10 Eross Nora Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:34:40 Timp 14462 Cod 0 Puncte
11 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:34:55 Timp 13709 Cod 0 Puncte
12 Pop Maria Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:21 Timp 15883 Cod 0 Puncte
13 Popa Rat Vanessa Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:60 Timp 15539 Cod 0 Puncte
14 Martin Maria Denisa Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:64 Timp 12669 Cod 0 Puncte
15 Posa Petra Izabela Sport Club Municipal Bacau 00:35:67 Timp 14792 Cod 0 Puncte
16 Baciuna Roberta Elisa Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:76 Timp 12710 Cod 0 Puncte
17 Beres Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:22 Timp 14907 Cod 0 Puncte
18 Craiu Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:32 Timp 15436 Cod 0 Puncte
19 Sarkany Melinda Sarolta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:62 Timp 15878 Cod 0 Puncte
20 Hornea Andreea Anda Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:36:65 Timp 12908 Cod 0 Puncte
21 Padurariu Carina Florina Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:36:77 Timp 11883 Cod 0 Puncte
22 Minea Irina Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:92 Timp 15672 Cod 0 Puncte
23 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:37:44 Timp 16073 Cod 0 Puncte
24 Corbu Alexandra Maria Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:37:50 Timp 19093 Cod 0 Puncte
25 Craciun Nicola Aiana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:54 Timp 15877 Cod 0 Puncte
26 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:54 Timp 13949 Cod 0 Puncte
27 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:65 Timp 14022 Cod 0 Puncte
28 Gheorghe Ana Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:04 Timp 15926 Cod 0 Puncte
29 Ispas Andreea Florentina Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:38:29 Timp 14513 Cod 0 Puncte
30 Carpenis Sidonia Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:60 Timp 15822 Cod 0 Puncte
31 Drog Maria Bianca Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:38:84 Timp 17870 Cod 0 Puncte
32 Boja Roxana Teodora Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:87 Timp 15202 Cod 0 Puncte
33 Negrau Bianca Clubul Sportiv Municipal Braila 00:39:05 Timp 17680 Cod 0 Puncte
34 Melenciuc Sarah Teodora Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:19 Timp 15945 Cod 0 Puncte
35 Ciuciuc Alexandra Maria Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:40:56 Timp 19184 Cod 0 Puncte
36 Hafner Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:59 Timp 17182 Cod 0 Puncte
37 Marin Ioana Alexandra Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:78 Timp 16230 Cod 0 Puncte
38 Uta Daria Irina Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:98 Timp 17012 Cod 0 Puncte
39 Sofronea Ingrid Scoala Generala Nr. 3 Suceava 88:88:88 Timp 15416 Cod 0 Puncte
40 Popescu Andreea Ioana Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99 Timp 13190 Cod 0 Puncte

6. 100 m spate (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Safcencu Delia Giorgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:15 Timp 13275 Cod 0 Puncte
2 Strimb Sara Flavia Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:03:33 Timp 20732 Cod 0 Puncte
3 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:56 Timp 11923 Cod 0 Puncte
4 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:04 Timp 13918 Cod 0 Puncte
5 Mihali Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:76 Timp 14991 Cod 0 Puncte
6 Pascu Ana Maria ACS Atena Sport Club Constanta 01:05:04 Timp 14506 Cod 0 Puncte
7 Stirbu Ioana Maria Clubul Sportiv Performer 01:05:22 Timp 15036 Cod 0 Puncte
8 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 01:06:08 Timp 14469 Cod 0 Puncte
9 Pintilie Alessia Anca Swimming Team Bucuresti 01:06:17 Timp 16982 Cod 0 Puncte
10 Remete Mirestean Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:27 Timp 15856 Cod 0 Puncte
11 Sauciuc Oana Iulia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:61 Timp 15099 Cod 0 Puncte
12 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:07 Timp 12521 Cod 0 Puncte
13 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:22 Timp 13716 Cod 0 Puncte
14 Grosu Ana Georgiana ACS Atena Sport Club Constanta 01:07:59 Timp 15930 Cod 0 Puncte
15 Preda Irina Ana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:65 Timp 16307 Cod 0 Puncte
16 Frunza Ingrid Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:43 Timp 16234 Cod 0 Puncte
17 Butnaru Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:60 Timp 12459 Cod 0 Puncte
18 Blejan Alexandra Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:08:62 Timp 15527 Cod 0 Puncte
19 Trusca Carina Maria Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:08:71 Timp 13644 Cod 0 Puncte
20 Mihai Teodora Maria Clubul Sportiv Municipal Braila 01:09:33 Timp 15720 Cod 0 Puncte
21 Samuila Iris Alexandra Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:10:14 Timp 15249 Cod 0 Puncte
22 Achim Diana Cezara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:16 Timp 14558 Cod 0 Puncte
23 Niculae Teodora Ana Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:21 Timp 15966 Cod 0 Puncte
24 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:61 Timp 13949 Cod 0 Puncte
25 Tica Delia Maria Sport Club Municipal Bacau 01:10:76 Timp 14119 Cod 0 Puncte
26 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:82 Timp 14022 Cod 0 Puncte
27 Stancu Aida Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:10:88 Timp 14827 Cod 0 Puncte
28 Vasilescu Ema Cristina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:74 Timp 16294 Cod 0 Puncte
29 Gubavu Alessia Mihaela Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:12:13 Timp 13268 Cod 0 Puncte
30 Munteanu Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:66 Timp 15928 Cod 0 Puncte
31 Nita Andra Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:85 Timp 16448 Cod 0 Puncte
32 Patrinoiu Teodora Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:13:06 Timp 15790 Cod 0 Puncte
33 Bradean Luoana Lorena Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:13:50 Timp 11674 Cod 0 Puncte
34 Oroszfai Krisztina Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:14:82 Timp 14909 Cod 0 Puncte
35 Craciun Daria Alesia Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:87 Timp 15876 Cod 0 Puncte
36 Serbanescu Maria Alessand Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:15:27 Timp 13971 Cod 0 Puncte
37 Salajan Mara Ana Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:17:32 Timp 13722 Cod 0 Puncte
38 Ursu Maria Anasthasia Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:28:49 Timp 17376 Cod 0 Puncte
39 Radulescu Alexandra Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 88:88:88 Timp 15335 Cod 0 Puncte
40 Balint Emma Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99 Timp 14021 Cod 0 Puncte
41 Canciu Daria Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99 Timp 15058 Cod 0 Puncte
42 Costea Bianca Andreea Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99 Timp 14500 Cod 0 Puncte
43 Achim Ema CSM Corona Brasov 99:99:99 Timp 15475 Cod 0 Puncte
44 Toader Francesca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp 16296 Cod 0 Puncte

7. 400 m liber (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:23:76 Timp 12969 Cod 0 Puncte
2 Preotu Maria Antonia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:29:09 Timp 15695 Cod 0 Puncte
3 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:29:13 Timp 12558 Cod 0 Puncte
4 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 04:30:00 Timp 13958 Cod 0 Puncte
5 Mitu Andra Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:32:08 Timp 13072 Cod 0 Puncte
6 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:32:60 Timp 13073 Cod 0 Puncte
7 Voicu Ioana Alexandra As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:35:01 Timp 16304 Cod 0 Puncte
8 Paraschiv Eva Maria ACS Atena Sport Club Constanta 04:36:09 Timp 15929 Cod 0 Puncte
9 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:36:17 Timp 13918 Cod 0 Puncte
10 Grosu Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:36:39 Timp 14552 Cod 0 Puncte
11 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:38:73 Timp 14334 Cod 0 Puncte
12 Boleacu Paula Maria ACS Atena Sport Club Constanta 04:40:25 Timp 15870 Cod 0 Puncte
13 Ostafi Delia Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:40:48 Timp 14841 Cod 0 Puncte
14 Adam Sara Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:42:18 Timp 15006 Cod 0 Puncte
15 Oprea Maria Florentina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:43:57 Timp 15515 Cod 0 Puncte
16 Otoiu Ana Cristiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:45:55 Timp 11252 Cod 0 Puncte
17 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 04:47:43 Timp 13210 Cod 0 Puncte
18 Alfoldy Boglarka Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:49:92 Timp 13726 Cod 0 Puncte
19 Tatar Maia Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:53:94 Timp 16345 Cod 0 Puncte
20 Patrascu Raisa Stefania Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:54:49 Timp 15052 Cod 0 Puncte
21 Constantinescu Briana Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:54:50 Timp 14600 Cod 0 Puncte
22 Badralexi Sofia Maria Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:54:58 Timp 16346 Cod 0 Puncte
23 Moldovan Iasmina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:54:91 Timp 16014 Cod 0 Puncte
24 Munteanu Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:56:25 Timp 15928 Cod 0 Puncte
25 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 04:57:59 Timp 15046 Cod 0 Puncte
26 Papp Annemarie Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:58:57 Timp 14086 Cod 0 Puncte
27 Iloviceanu Maria Georgian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:59:42 Timp 15797 Cod 0 Puncte
28 Bescheret Anca As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:59:72 Timp 15411 Cod 0 Puncte
29 Mustata Ana Gabriela Clubul Sportiv Performer 05:02:84 Timp 16455 Cod 0 Puncte
30 Brezan Sara Maria Sport Club Municipal Bacau 05:08:12 Timp 15492 Cod 0 Puncte
31 Nita Andra Maria Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:08:16 Timp 16448 Cod 0 Puncte
32 Leah Ioana Silvia Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:11:58 Timp 14069 Cod 0 Puncte
33 Curticapean Irisz Antonia Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:15:35 Timp 15673 Cod 0 Puncte
34 Mihai Delia Ecaterina As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:15:62 Timp 14618 Cod 0 Puncte
35 Carpenis Sidonia Elena Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:21:87 Timp 15822 Cod 0 Puncte

8. 200 m mixt (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Dobrin Alexandra CSM Corona Brasov 02:17:52 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:49 Timp 11021 Cod 0 Puncte
3 Bako Anastasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:20:26 Timp 13043 Cod 0 Puncte
4 Safcencu Delia Giorgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:61 Timp 13275 Cod 0 Puncte
5 Vass Brigitta Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:22:82 Timp 16348 Cod 0 Puncte
6 Verciuc Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:43 Timp 13965 Cod 0 Puncte
7 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:25:10 Timp 14088 Cod 0 Puncte
8 Andrei Iarina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:28 Timp 15963 Cod 0 Puncte
9 Tolea Claudia Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:18 Timp 12810 Cod 0 Puncte
10 Surugiu Andra Georgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:93 Timp 16409 Cod 0 Puncte
11 Badralexi Katherina Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:28:03 Timp 12521 Cod 0 Puncte
12 Diaconescu Carbunescu Mad ACS Atena Sport Club Constanta 02:28:06 Timp 12762 Cod 0 Puncte
13 Butnaru Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:59 Timp 12459 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Maria Miruna Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:29:79 Timp 12474 Cod 0 Puncte
15 Frunza Ingrid Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:85 Timp 16234 Cod 0 Puncte
16 Calinoiu Stefania Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:29:91 Timp 14332 Cod 0 Puncte
17 Motos Letitia Andreea Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:30:06 Timp 13208 Cod 0 Puncte
18 Samuila Iris Alexandra Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:32:09 Timp 15249 Cod 0 Puncte
19 Orban Kis Orsolya Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:33:93 Timp 13160 Cod 0 Puncte
20 Posa Petra Izabela Sport Club Municipal Bacau 02:34:04 Timp 14792 Cod 0 Puncte
21 Stancu Aida Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:34:80 Timp 14827 Cod 0 Puncte
22 Visinescu Oana Nicoleta Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:35:56 Timp 15711 Cod 0 Puncte
23 Pop Maria Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:35:59 Timp 15883 Cod 0 Puncte
24 Beres Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:37:30 Timp 14907 Cod 0 Puncte
25 Martin Maria Denisa Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:38:50 Timp 12669 Cod 0 Puncte
26 Vacaru Andreea Iuliana Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:38:60 Timp 13949 Cod 0 Puncte
27 Padurariu Carina Florina Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:39:55 Timp 11883 Cod 0 Puncte
28 Comsa Catalina Diana Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:40:74 Timp 12783 Cod 0 Puncte
29 Berinde Mara Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:79 Timp 15885 Cod 0 Puncte
30 Corbu Alexandra Maria Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:42:11 Timp 19093 Cod 0 Puncte
31 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:42:68 Timp 16073 Cod 0 Puncte
32 Sveduneac Diana Andreea Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:45:61 Timp 16282 Cod 0 Puncte
33 Minea Irina Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:53:77 Timp 15672 Cod 0 Puncte
34 Hafner Mihaela Alexandra Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:58:60 Timp 17182 Cod 0 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

1. 50 m fluture (15-16M)

1 Pricop Vlad Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:50 Timp 13847 Cod 0 Puncte
2 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:26:58 Timp 15552 Cod 0 Puncte
3 Tanase Daniel Vasile Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:60 Timp 15459 Cod 0 Puncte
4 Culea Petre Cristian Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:62 Timp 14972 Cod 0 Puncte
5 Stefanache Alexandru Mari Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:65 Timp 13099 Cod 0 Puncte
6 Koncz Nimrod Kalman Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:75 Timp 14560 Cod 0 Puncte
7 Mistireanu Iustin Teodor Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:77 Timp 13030 Cod 0 Puncte
8 Hriscu Rares Sport Club Municipal Bacau 00:27:82 Timp 15396 Cod 0 Puncte

2. 50 m fluture (15-16M,17-18M)

1 Mihai David Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:48 Timp 14104 Cod 0 Puncte
2 Mihalache Vlad Stefan As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:25:08 Timp 14593 Cod 0 Puncte
3 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:25:28 Timp 12547 Cod 0 Puncte
4 Rogoveanu Vlad Andrei Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:43 Timp 13803 Cod 0 Puncte
5 Barabas Andras Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:25:62 Timp 14464 Cod 0 Puncte
6 Bizau Patrik Raul Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:91 Timp 15531 Cod 0 Puncte
7 Adam Robert Sport Club Municipal Bacau 00:26:46 Timp 14130 Cod 0 Puncte
8 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:45 Timp 13264 Cod 0 Puncte

3. 50 m fluture (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Ungur Catalin Paul Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:23:31 Timp 7672 Cod 0 Puncte
2 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 00:23:64 Timp 12721 Cod 0 Puncte
3 Martin Daniel Cristian Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:23:78 Timp 12614 Cod 0 Puncte
4 Anghel Andrei Mircea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:01 Timp 9723 Cod 0 Puncte
5 Rednic Eduard Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:12 Timp 17212 Cod 0 Puncte
6 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:26 Timp 10702 Cod 0 Puncte
7 Dumitrache Tobias George Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:46 Timp 12891 Cod 0 Puncte
8 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:24:59 Timp 12963 Cod 0 Puncte

5. 200 m spate (15-16M,17-18M)

1 Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:04:41 Timp 13577 Cod 0 Puncte
2 Cojanu Albert Gabriel Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:08:77 Timp 22102 Cod 0 Puncte
3 Stancel Lukas Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:10:36 Timp 15026 Cod 0 Puncte
4 Boboc Emanoel Florin Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:10:58 Timp 13853 Cod 0 Puncte
5 Marinescu Darius Andrei ACS Atena Sport Club Constanta 02:11:28 Timp 12432 Cod 0 Puncte
6 Firu Lucian Mihai Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:14:91 Timp 13170 Cod 0 Puncte
7 Harabagiu Rares Petru Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:15:44 Timp 14986 Cod 0 Puncte
8 Seksi Luca Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp 15280 Cod 0 Puncte

6. 200 m spate (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Popescu Denis Laurean Clubul Sportiv Scolar Resita 01:58:36 Timp 12721 Cod 0 Puncte
2 Cojocaru Carol Mihai Sport Club Municipal Bacau 02:00:24 Timp 14789 Cod 0 Puncte
3 Dumitrache Gabriel Ioan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:00:34 Timp 11598 Cod 0 Puncte
4 Constantinescu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:02:92 Timp 15525 Cod 0 Puncte
5 Pandele Alexandru Edward Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:25 Timp 14281 Cod 0 Puncte
6 Ichim Luca Stefan Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:04:80 Timp 12855 Cod 0 Puncte
7 Nagy Nandor Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:07:97 Timp 15191 Cod 0 Puncte
8 Simion Matei Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:09:26 Timp 13052 Cod 0 Puncte

7. 100 m liber (15-16M)

1 Hotea Lucian Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:53:60 Timp 15108 Cod 0 Puncte
2 Hriscu Rares Sport Club Municipal Bacau 00:53:67 Timp 15396 Cod 0 Puncte
3 Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 00:54:00 Timp 13334 Cod 0 Puncte
4 Csendes Laszlo Igor Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:54:34 Timp 15285 Cod 0 Puncte
5 Tanase Daniel Vasile Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:50 Timp 15459 Cod 0 Puncte
6 Melianu Nicolae Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:55 Timp 14437 Cod 0 Puncte
7 Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:54:96 Timp 15552 Cod 0 Puncte
8 Cionca Luca Ioan Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:55:06 Timp 15149 Cod 0 Puncte

8. 100 m liber (15-16M,17-18M)

1 Adam Toma Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:51:77 Timp 12865 Cod 0 Puncte
2 Mihai David Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:82 Timp 14104 Cod 0 Puncte
2 Bratulescu Iustinian ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:82 Timp 14300 Cod 0 Puncte
3 Vasilescu Stefan Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:10 Timp 13961 Cod 0 Puncte
4 Rad Lucas Andrei Clubul Sportiv Municipal Arad 00:52:51 Timp 14256 Cod 0 Puncte
5 Enache Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:06 Timp 13937 Cod 0 Puncte
6 Ilies Darius Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:53:07 Timp 12527 Cod 0 Puncte
7 Dobrescu Mihai Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:53:28 Timp 14919 Cod 0 Puncte

9. 100 m liber (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Stoica C-Tin George Alex. Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:11 Timp 10736 Cod 0 Puncte
2 Dinu Patrick Sebastian Clubul Sportiv Farul Constanta 00:49:21 Timp 13340 Cod 0 Puncte
3 Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:93 Timp 13264 Cod 0 Puncte
4 Cozma Stefan Sport Club Municipal Bacau 00:50:02 Timp 14126 Cod 0 Puncte
5 Costroj Antonio Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:55 Timp 10702 Cod 0 Puncte
6 Damian Patrick Adorian Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:50:70 Timp 12166 Cod 0 Puncte
7 Paturca Vlad Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:87 Timp 10375 Cod 0 Puncte
8 Stignei Denis Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:51:23 Timp 14102 Cod 0 Puncte

11. 200 m mixt (15-16M,17-18M)

1 Balaita Dragos Sport Club Municipal Bacau 02:09:26 Timp 14127 Cod 0 Puncte
2 Cojocaru Carol Mihai Sport Club Municipal Bacau 02:09:36 Timp 14789 Cod 0 Puncte
3 Rosca Mihnea Ionut Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:30 Timp 15278 Cod 0 Puncte
4 Luput Sebastian Mihai Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:10:49 Timp 15218 Cod 0 Puncte
5 Budiaci Vladimir Stefan Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:68 Timp 13931 Cod 0 Puncte
6 Scarlat Razvan Gabriel Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:64 Timp 13075 Cod 0 Puncte
7 Deac Stefan Nicolae Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:14:54 Timp 19145 Cod 0 Puncte
8 Radu Matei Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:16:41 Timp 13163 Cod 0 Puncte

12. 200 m mixt (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Popovici David Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:57:56 Timp 13322 Cod 0 Puncte
2 Gergely Mihai Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:01:27 Timp 12963 Cod 0 Puncte
3 Simon Andrei Sebastian Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:02:38 Timp 8824 Cod 0 Puncte
4 Lapadat Cristian Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:40 Timp 13326 Cod 0 Puncte
5 Adam Robert Sport Club Municipal Bacau 02:05:13 Timp 14130 Cod 0 Puncte
6 Meszaros Balazs Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:05:93 Timp 12547 Cod 0 Puncte
7 Gheorghe Lucas Ioan Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:06:92 Timp 13424 Cod 0 Puncte
8 Grigore Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:08:99 Timp 12889 Cod 0 Puncte

13. 4 X 50 m liber (15-16M,17-18M,19-99M)

1 Stoica C-Tin George Alex. | Costroj Antonio Andrei | Rednic Eduard | Ghile Dragos Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:93 Timp 0 Puncte
2 Anghel Andrei Mircea | Dumitrache Tobias George | Paturca Vlad | Mihai David Andrei Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:31:05 Timp 0 Puncte
3 Damian Patrick Adorian | Simon Andrei Sebastian | Dancanet Emil | Checiches Bogdan Alex. Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:35:44 Timp 0 Puncte
4 Rogoveanu Vlad Andrei | Guinea Alexandru Ionut | Iacob Mihai | Stoian Antonio Stefan Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:64 Timp 0 Puncte
5 Simion Matei Alexandru | Preda Luca Ioan | Lungu Andrei | Constantinescu Alexandru Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:35:65 Timp 0 Puncte
6 Stancu Vlad Stefan | Vasilescu Stefan Andrei | Lapadat Cristian | Enache Andrei Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:78 Timp 0 Puncte
7 Icobescu Gabriel | Ichim Luca Stefan | Cseh Andrei | Todoran Ionut Marian Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:36:03 Timp 0 Puncte
8 Gergely Mihai | Bugnar Horatiu Cristian | Dragota Etienne Laurentiu | Dascalescu Mihnea Dumitru Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:36:18 Timp 0 Puncte
9 Badeata Alexandru Costel | Ancuta Alexandru Vasile | Stefanescu Bogdan Alex. | Petre Bogdan Mihai Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:36:28 Timp 0 Puncte
10 Cozma Stefan | Adam Robert | Balaita Dragos | Hriscu Rares Sport Club Municipal Bacau 01:37:46 Timp 0 Puncte
11 Dumitru Mario Eduard | Boboc Emanoel Florin | Culea Petre Cristian | Pricop Vlad Alexandru Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:37:80 Timp 0 Puncte
12 Cojanu Albert Gabriel | Hotea Lucian | Luput Sebastian Mihai | Toma Mihai Cosmin Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:38:86 Timp 0 Puncte
13 Dobrescu Mihai | Tanase Gheorghe Gabriel | Badea Perlik Robert | Stoica Andrei Alexandru Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:41:75 Timp 0 Puncte
14 Nicolaev Vladimir Andrei | Talpes Ioan Vlad | Dervis Feysal | Strimbeanu Razvan Palatul copiilor Constanta 01:42:51 Timp 0 Puncte
15 Muraru Kaan Stefan | Seksi Luca | Stoian Andrei Constantin | Ionescu David Andrei Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:42:77 Timp 0 Puncte
16 Lazar Nicolae | Bradean Rares Cristian | Balazsi Lorand Attila | Ilies Darius Mihai Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:43:88 Timp 0 Puncte
17 Mihalache Vlad Stefan | Andrei Mihai Alexandru | Morjolic Liviu | Matei Vlad Alexandru As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:43:91 Timp 0 Puncte
18 Anghel Horia Petru | Rusu Andrei Eugen | Birghilescu Alexandru | Rotaru Luca Stefan Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:47:58 Timp 0 Puncte
19 Stoica Robert Alex. | Toma Mina Atal | Alexandrescu Denis Mihai | Ceausescu Horia Alexandru Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:47:61 Timp 0 Puncte
20 Rachieru Stefan Razvan | Tudor David | Postolache Eduardo Antoni | Radoi Rares Nicolae Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:48:73 Timp 0 Puncte
21 Timofan Rares Florin | Mocanu Vlad Octavian | Romaniuc Vladimir | Craciun Alis George As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:49:77 Timp 0 Puncte

14. 50 m bras (14-15F)

1 Craiu Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:26 Timp 15436 Cod 0 Puncte
2 Sarkany Melinda Sarolta Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:38 Timp 15878 Cod 0 Puncte
3 Beres Krisztina Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:65 Timp 14907 Cod 0 Puncte
4 Minea Irina Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:15 Timp 15672 Cod 0 Puncte
5 Corbu Alexandra Maria Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:37:17 Timp 19093 Cod 0 Puncte
6 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:48 Timp 14022 Cod 0 Puncte
7 Craciun Nicola Aiana Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:50 Timp 15877 Cod 0 Puncte
8 Cioineag Caterina Alexia Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:37:59 Timp 16073 Cod 0 Puncte

15. 50 m bras (14-15F,16-17F)

1 Dragusi Alina Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:33:49 Timp 13709 Cod 0 Puncte
2 Boleacu Paula Maria ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:05 Timp 15870 Cod 0 Puncte
3 Gorecki Andra Denisa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:22 Timp 13101 Cod 0 Puncte
4 Eross Nora Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:34:47 Timp 14462 Cod 0 Puncte
5 Posa Petra Izabela Sport Club Municipal Bacau 00:35:22 Timp 14792 Cod 0 Puncte
6 Pop Maria Roxana Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:56 Timp 15883 Cod 0 Puncte
7 Popa Rat Vanessa Maria Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:64 Timp 15539 Cod 0 Puncte
8 Martin Maria Denisa Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:41 Timp 12669 Cod 0 Puncte

16. 50 m bras (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:58 Timp 11021 Cod 0 Puncte
2 Maticiuc Alexandra CSM Corona Brasov 00:32:87 Timp 13609 Cod 0 Puncte
3 Fabian Sara Julia Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:90 Timp 14911 Cod 0 Puncte
4 Vass Brigitta Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:33:40 Timp 16348 Cod 0 Puncte
5 Verciuc Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:47 Timp 13965 Cod 0 Puncte
6 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:33:55 Timp 14088 Cod 0 Puncte
7 Bako Anastasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:59 Timp 13043 Cod 0 Puncte
8 Andrei Alina Francesca Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:34:21 Timp 13792 Cod 0 Puncte

17. 100 m spate (14-15F)

1 Blejan Alexandra Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:99 Timp 15527 Cod 0 Puncte
2 Niculae Teodora Ana Maria Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:18 Timp 15966 Cod 0 Puncte
3 Achim Diana Cezara Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:31 Timp 14558 Cod 0 Puncte
4 Mihai Teodora Maria Clubul Sportiv Municipal Braila 01:09:77 Timp 15720 Cod 0 Puncte
5 Samuila Iris Alexandra Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:10:08 Timp 15249 Cod 0 Puncte
6 Stancu Aida Maria Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:11:00 Timp 14827 Cod 0 Puncte
7 Vasilescu Ema Cristina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:29 Timp 16294 Cod 0 Puncte
8 Careba Alexandra Theodora Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:43 Timp 14022 Cod 0 Puncte

18. 100 m spate (14-15F,16-17F)

1 Pintilie Alessia Anca Swimming Team Bucuresti 01:04:85 Timp 16982 Cod 0 Puncte
2 Sauciuc Oana Iulia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:09 Timp 15099 Cod 0 Puncte
3 Preda Irina Ana Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:36 Timp 16307 Cod 0 Puncte
4 Remete Mirestean Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:48 Timp 15856 Cod 0 Puncte
5 Grosu Ana Georgiana ACS Atena Sport Club Constanta 01:07:51 Timp 15930 Cod 0 Puncte
6 Frunza Ingrid Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:40 Timp 16234 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Sara Maria Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:10:07 Timp 13716 Cod 0 Puncte
8 Butnaru Alexandra Mihaela Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:48 Timp 12459 Cod 0 Puncte

19. 100 m spate (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Safcencu Delia Giorgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:47 Timp 13275 Cod 0 Puncte
2 Gadea Gabriela Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:49 Timp 11923 Cod 0 Puncte
3 Strimb Sara Flavia Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:03:90 Timp 20732 Cod 0 Puncte
4 Stirbu Ioana Maria Clubul Sportiv Performer 01:04:10 Timp 15036 Cod 0 Puncte
5 Curcan Alexandra Roxana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:47 Timp 13918 Cod 0 Puncte
6 Pascu Ana Maria ACS Atena Sport Club Constanta 01:05:32 Timp 14506 Cod 0 Puncte
7 Mihali Maria Alexandra Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:55 Timp 14991 Cod 0 Puncte
8 Botezatu Elena Bianca CSM Corona Brasov 01:05:63 Timp 14469 Cod 0 Puncte

20. 400 m liber (14-15F)

1 Tatar Maia Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:47:95 Timp 16345 Cod 0 Puncte
2 Badralexi Sofia Maria Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:49:51 Timp 16346 Cod 0 Puncte
3 Munteanu Maria As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:52:56 Timp 15928 Cod 0 Puncte
4 Moldovan Iasmina Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:52:99 Timp 16014 Cod 0 Puncte
5 Patrascu Raisa Stefania Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:53:63 Timp 15052 Cod 0 Puncte
6 Gheorghe Iulia Cristina ACS Atena Sport Club Constanta 04:55:34 Timp 15046 Cod 0 Puncte
7 Constantinescu Briana Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:55:87 Timp 14600 Cod 0 Puncte
8 Iloviceanu Maria Georgian Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:58:38 Timp 15797 Cod 0 Puncte

21. 400 m liber (14-15F,16-17F)

1 Grosu Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:32:45 Timp 14552 Cod 0 Puncte
2 Ostafi Delia Elena Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:32:52 Timp 14841 Cod 0 Puncte
3 Oprea Maria Florentina Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:34:82 Timp 15515 Cod 0 Puncte
4 Boleacu Paula Maria ACS Atena Sport Club Constanta 04:36:59 Timp 15870 Cod 0 Puncte
5 Adam Sara Daria Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:38:06 Timp 15006 Cod 0 Puncte
6 Ivan Sara Natalie Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:39:49 Timp 14334 Cod 0 Puncte
7 Alfoldy Boglarka Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:43:45 Timp 13726 Cod 0 Puncte
8 Ahmad Samira Alexandra Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 04:44:45 Timp 13210 Cod 0 Puncte

22. 400 m liber (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Ratiu Maysa Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:18:96 Timp 12969 Cod 0 Puncte
2 Preotu Maria Antonia As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:24:44 Timp 15695 Cod 0 Puncte
3 Scortea Ecaterina Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:25:83 Timp 12558 Cod 0 Puncte
4 Chiru Simona Andreea Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 04:29:96 Timp 13958 Cod 0 Puncte
5 Mitu Andra Elena Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:31:30 Timp 13072 Cod 0 Puncte
6 Mindruta Bianca Maria Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:32:16 Timp 13073 Cod 0 Puncte
7 Paraschiv Eva Maria ACS Atena Sport Club Constanta 04:32:27 Timp 15929 Cod 0 Puncte
8 Voicu Ioana Alexandra As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:32:58 Timp 16304 Cod 0 Puncte

24. 200 m mixt (14-15F,16-17F)

1 Dobrin Alexandra CSM Corona Brasov 02:14:13 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:57 Timp 11021 Cod 0 Puncte
3 Bako Anastasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:19:35 Timp 13043 Cod 0 Puncte
4 Vass Brigitta Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:19:91 Timp 16348 Cod 0 Puncte
5 Safcencu Delia Giorgiana Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:46 Timp 13275 Cod 0 Puncte
6 Verciuc Maria Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:60 Timp 13965 Cod 0 Puncte
7 Huma Daria Elena Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:24:97 Timp 14088 Cod 0 Puncte
8 Andrei Iarina Ioana Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:01 Timp 15963 Cod 0 Puncte

25. 200 m mixt (14-15F,16-17F,18-99F)

1 Dobrin Alexandra CSM Corona Brasov 02:14:13 Timp 6556 Cod 0 Puncte
2 Gadea Maria Claudia Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:57 Timp 11021 Cod 0 Puncte
3 Bako Anastasia Maria Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:19:35 Timp 13043 Cod 0 Puncte
4 Vass Brigitta Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:19:91 Timp 16348 Cod